Prezidento rinkimai 2019, Propagandos ir ideologijos analizė, Šeimos politika, Žmogaus teisės, Vaiko teisių apsaugos tarnybos

Arvydas Juozaitis. Lietuva tapo Norvegija – blogiausia prasme

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 27 d. 5:05

50     

    

Arvydas Juozaitis. Lietuva tapo Norvegija – blogiausia prasme

LIETUVA TAPO NORVEGIJA – BLOGIAUSIA PRASME.

Iš šeimos – Gintaro ir Eglės Kručinskų – atimti vaikai sugrąžinti į šeimą. Bet tik dėl to, kad „tarnybos“ išsigando tautos rūstybės. Už motinos kepštelėjimą (ar net pliaukštelėjimą, koks skirtumas?), esą siekiant apsaugoti vaiką nuo „mirtino pavojaus“, skundikas-anonimas suskubo atimti vaikus iš šeimos. Absurdas?

NUSIKALTIMAS, pavadintas ĮSTATYMU.

Ar motina kėlė pavojų sūnaus gyvybei? Sveikatai? „Tarnyba“ padarė nusikaltimą ir neketina to pripažinti. Nes ją gina Seimo priimtas įstatymas.

Šis atvejis atskleidžia, kaip skubomis priimti įstatymai (bijant žiniasklaidos) žaloja vaikus, griauna šeimas. Užuot numačius priežiūrą ir stebėjimą, imtasi prievartos. Tai – antikonstitucinė veikla.

Jei tiesa, kad panašiu būdu per pastaruosius kelis mėnesius iš šeimų buvo atimta per tūkstantį vaikų, tokią „tarnybos“ veiklą būtina pavadinti antivalstybine.

Diegiamas sveiku protru nepateisinamas policinės valstybės modelis. Net komunizmo laikais taip nebuvo.
Nejaugi nepasipriešinsime?

Visus kviečiu dalyvauti mitinge, kurį Laisvos visuomenės institutas organizuoja antradienį, spalio 30 d., 17 val. prie Seimo.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wwwe       2018-11-5 3:39
stasys        2018-10-28 20:21

Perziurejus (2018-10-28 9:38) ..kol neišsivadėjo ‘perestroikinu’ susidomėjimas Jus kalbinti tęskite mintį. Ne dažnai pamatysi vietini filosofą užmetus koja ant kojos dėstanti savo tiesas ..taip argumentuotai smile Jaučiu nugara “atrakcionu išsiilgusi vietinė publika” net kojom trypia iš susijaudinimo ..

įvairaus plauko ,o iš esmės smirdačių berečių, "pe       2018-10-28 11:29

Karbauskis ,Širinskienė  ir jų vykdomas kursas (ypač antros pilietybės atžvilgiu)pagaliau tiesiog suteikia realų šansą Lietuvos atsitiesimui ir tos 30 metės piliečių engimo praktikos nuėjimui į nebūtį. Visi ,kurie pasisako prieš Lietuvos pilietybės išsaugojimą esant reikalui priėmus antrą pilietybę pagal emigravimo šalį , yra prieš jų teisę balsuoti ,t.y. faktiškai prieš jų teisę į galimybę internetinio balsavimo būdu panaikint dabartinio režimo suregztus “įstatymus” ,kurių dėka pagal vakas skelbtus duomenis skurdo lygis Lietuvoje jau beveik dvigubai didesnis nei toj keikiamoj Rusijoj.O juk kiekvienas supranta,kad imantis priemonių radikaliai pakeist atskirtį mažinant skurdą būtinas sukuriamo produkto esminiai perskirstymo veiksmai.Skaudūs ,pirmiausia,dabartiniams valdžios turėtojams ir jų tikriesiems šeimininkams.Tai - civilizuotas VISOS PRABANGOS apmokestinimas (30- 40 proc/metus nuo rinkos vertės), civilizuotų progresinių mokesčių visų rūšių pajamoms įvedimas ,pradedant nuo aukščiausių vadų atlyginimų ir baigiant civilizuotu dividendų apmokestinimu.Tai ir amžinai nutylimas bankų civilizuotas apmokestinimas .Ir ,svarbiausia, - tų lėšų tikslinis nukreipimas socialinėms reikmėms: rimtai pagalbai jaunimui mokytis, kurti šeimas.Tai ir minimalių pensijų pakėlimui iki lygio ,kuris nors kiek atitiktų prekių ,paslaugų kainų šuolius. Tai neimanoma visuomenėj ,kur nuo ryto iki vakalo miliūtės,jakilaičiai plauna piliečiams smegenis ,pastoviai kala į juos paklusnaus vergo etaloną. O emigrantai nuo tokio smegenų plovimo yra pakankamai apsaugoti.Be to ,jų,mūsų tautiečių ,yra jau gerokai virš miliono . O su tokia nepatenkintųjų mase mūsų smegenų plovėjai jau susidorot yra bejėgiai. Todėl tikrai visai neatsitiktinai atsiranda šauklių,kurie yra už emigrantų visišką atskyrimą nuo šalies reikalų ,nuo kokių ten bebūtų falšyvų,bet vis tiek jiems nuolatinį realų pavojų keliančių internetinių balsavimų. Aš - tik už “reikalui esant, teisę  Lietuvą priverstiems palikti tautiečiams įgyti antrą pilietybę kartu pilnai išsaugant lietuviškąją. Palaikau Karbauskio ,Širinskienės kursą šiuo klausimu visu šimtu procentu.

Peržiūrėjimui       2018-10-28 9:26

Labai gaila, bet tamsta situaciją suprantate labai “paraidžiui”, t.y. tiesmukai-paviršutiniškai. Pirma- tam tikras šaršalas tikrai nepamaišys, nes vien kvaili “žemai lenkiu savo žilą galvą” “palinkėjimai” ar liaupsės nekuria pridėtinės vertės diskusijai. Antra- kandidato “plunksų pakedenimas” yra visų pirma grynas vaistas jam pačiam nes:
Pirminė A.J. kandidatavimo paskirtis buvo tapti legalia tribūna visuomenės rūpesčiams ir lūkesčiams ištransliuoti, kadangi režimo “medijos” tokias visuomenės pastangas nerinkimiu laikotarpiu blokuoja.
Akivaizdu, jog kol kas A.J. tos savo kandidatavimo tikrosios padkirties nevykdo, nes tai ką daro yra skysta ir neefektyvu.
Trečia- vieša konstruktyvi kritika p. A.J., yra piliečių pagalba, antibiotikas nuo tų bakterijų ir virusų kurie jau apspito p. A.J. “rėmėjų” pavidalu.
Privalome griežtai priminti kandidatui, jog vėpsoti jis neturi teisės. Juozaičiui derėtų be skrupulų atsikratyti prielipų, visokių makūnų- valkūnų, antraip tie neaiškaus plauko “veikėjai” nutemps p. Arvydą dugnan.
Ketvirta- diskusijų laukas neturi būti ta vieta,ckurioje tarpsta režimo troliai a la “stasys”. Visuotinio info lauko uzurpavimo režimo propaganda sąlygomis, dar ir šioje vietoje suteikti tribūną kontoros troliams, būtų visiškas nonsensas. Tuo pačiu, tikrai nėra būtinybės leisti čia ganytis naisių kolchozo fermos avelėms-agnėms. Žaliųjų varškėčių valdžiuke vis dar tikintiems ir karabauckiams “stiprybių” linkinčios dūsautojos, lai renkasi kitas vietas masturbacijai.

Perziurejus       2018-10-28 8:38

komentaru turini, galima pajausti ir suprasti, kad portalas tapo populiarus ir kai kam pavojingas.Savo logika ir turiniu.Todel cia staiga pridygo ivairove.Kai kurie komentarai arsus, nekulturingi su pasidrabstymais ir ne i tema.Mnaoma, kad apspjaudes kitaip mananti, ar dirbtinai kirsinanti apkeikes ji isaukles.Toks komentru scenarijus labiau primena Delfi.Pradedi manyti, kad kai kas dirbtinai suvelia viska, kad nebutu svarstoma ir komentuojama is esmes.Taip dalis ramesniu komentatoriu tiesiog pasitrauks ir portalo.Belieka ramiai reaguoti i spjaudalius ir kirsintojus, ju komentarus vertinant taip, arba ne.Ir neatsakineti i izulias provokacijas.

to Albina       2018-10-27 23:50

Jūs ką, Mėnulyje gyvenate, kad nežinote kas buvo Šatrija ir jos pavaduotojas - dabartinis Lietuvos načalnikas? Gal nustokite apsimetinėti nežinančia, gerai? Pamiršote ir AMBalo prichvatizaciją ir jo gelbėtoją, tiesa?

Kur draugelis       2018-10-27 23:41

buvo per Garliavos įvykius? Bepigu dabar runkelyną linksmint savo demagogija, manant, kad kibs.

Gerdai       2018-10-27 19:50

Taip, tai tiesa- buvo toks dalykas.
Tuo metu kai visoke karbauckiai, urbšiai kartu su anūko koncervais bei liberastais ir sysaldomķratais nežagsėdami balsavo “už”, ausrina-malvina “susilaikė”. ( Menopauziškai(?) smile  )
Duokim p. Pindeikienei už tai medalį.
Ne, geriau du.
Kitą - už aktyvų Deimantės Kedytės grobimo palaikymą:)

Gerda       2018-10-27 19:29

Čia ne vienas komentatorius piktinasi, kad seime už įstatymo pataisas visi balsavo vienbalsiai, o dabar kai kurie seimo nariai, kaip Dagys, piktinasi jo pasekmėmis. Teisybės dėlei, tai dar ne blogiausias atvejis: kai kurie už pataisas balsavę seimo nariai piktinasi seimo kolegomis, kurie kažkada iš visiško naivumo balsavo už pataisas (ir tas naivumas nepranyko iki šiol), bet dabar rado jėgų realiai “įsikišti” į tarnybų darbą ir realiai padėti šeimai. Bet visgi buvo viena seimo narė, balsavusi prieš įstatymo pataisas, o gal susilaikiusi?, bet tikrai ne už. Ir ne dėl kokio nors kaprizo, kas labai būdinga tai poniai. Ji tiesiog turėjo abejonių dėl tarnybų pasiruošimo susidoroti su joms teksiančiomis užduotimis, o kai paklausė Šakalienės, ta tik pažadėjo, kad viskas bus gerai. Ta seimo narė dar surengė seime spaudos konferenciją, kur pagrindė tokį savo balsavimą. Seimo narė kaip politikė ir kaip žmogus yra labiau atstumianti, bet šiuo vieninteliu atveju būtų neteisinga nepripažinti, kad ji pasirodė visa galva aukščiau likusių seimo narių. Tai ponia A.M., kas nesuprato.

s.m.       2018-10-27 17:49

komitetui, - o kur nukišot jiųliū??? tiedu su stasysu būtų tiesiog, kaip russkis sako - dva debila eto sila.

režmo mozgajobui       2018-10-27 17:35

agente “štasy” - tu tikras močkrušys

stasys        2018-10-27 17:30

fui ...komentaruose kažkokia močiučiu palanga .Skundai ,dejonės,.. išgalvotos istorijos su šimtamete skriauda . Tokie žmonės vargiai ka nors gali kurti , be to kad dauginti savo pagieža kitiems .

Su mitingu       2018-10-27 17:21

Darote didžiulę klaidą, pagalvokit.

suderinamumas       2018-10-27 15:50

Ko gero kandidatas save nužudys pats.
Logiška - savižudžių tautai, savižudį kandidatą.

tinkamiausia malda kandidatui       2018-10-27 15:37

“Viešpatie, apsaugok mane nuo rėmėjų, o jau nuo priešų aš ir pats apsiginsiu”.

Boris Vertaliotov       2018-10-27 15:30

Jeigu man garantuos Vyr. Patarėjo postą, mielai paremsiu.

oi laukėm laukėm       2018-10-27 14:58

Tauta laukė “Žmogaus su plyta rankoje”,
o atėjo ponas su ” rėmėjais” užnugaryje…

kaziukas Leopoldas       2018-10-27 14:53

Mielieji, bukime mandagūs ir apie paramą bei rėmėjus kalbėkime mandagiai:)

"Parama yra ČIA!"       2018-10-27 14:51

Parama nekvepia!

komentatoriui komentuojančiam " Gerb. Juozaiti"       2018-10-27 14:47

Kur yra Lietuvos pedofilų vardu paslėpta Kedytė,jūsų  gerb. Juozaitis tikrai nežino. Bet gerb. Juozaitis negali nežinoti, kad paramą Raudondvario dvare priėmė iš spec. liudytojo korupcinėje byloje Makūno.To paties Makūno , kuris sumokėjo Černiauskui 100000litų, kad jis gintų Stankūnaitę ir padėtų iš namų išnešti klykiančią mergaitę. .

dar labiau nukentėjusiai       2018-10-27 14:06

Esate pati kalta- bet kuris “tikras kazys” pasatys, jog tikriausiai buvote nepakankamai mandagi:)

Dar labiau nukentėjusi šeima       2018-10-27 13:42

Mūsų šeimos drama tęsiasi jau vienuolikti metai. Vaikai pradėti kankinti dar negimę. Antram nėštumo mėnesyje UAB Dartomos taksistas Vilniuje trenkėsi į mūsų stovinti spūstyje automobilį. Nėščia, paplūdusi kraujuose, ant neštuvu buvau išnešta iš avarijos vietos. Ikiteisminį tyrimą pradėjo ne grubiai pažeidusiam taisykles maršrutinio taksi vairuotojui, o mano vyrui. Iš karto savarankišką tyrimą pradėjo mano vyras. Su pasiklausymo aparatūra nuststė, jog korumpuotai policijai ir prokurorams yra mokamas pastovus “otkatas” už taksistų išsukimą nuo kaltės. Kai mano vyras išaiškino tuometiniam kelių policijos vadovui S. Skverneliui eismo taisykles jis ikiteisminį tyrimą nutraukė. UAB “Dartomos” taksistas buvo nubaustas 160 litų bauda. Teismas man priteisė 3o 000 litų už sveikatos sužalojimą. Tačiau tam laikui UAB Dartoma bankrutavo ir aš sumokėjusi antstoliui 300 litų skolintų pinigų likau vaikščioti su ramentais ir be cento kompensacijos. Korumpuotas prokuroras ir tyrėjai dirba toliau. Toliau sekė dar klaikesni smūgiai. Kai pranešėme apie užgrobtą valstybinės reikšmės mišką ir jo naikinimą, kelių milijonų Eurų vertės sklype ant jūros kranto, sulaukėme tokios valdžiažmogių reakcijos ir veiksmų, jog jau dešimt metų nebegalime gyventi savo namuose. Atlikę tyrimą sužinojome, jog vietinis VTA skyrius yra naudojamas kaip įrankis susidoroti su tokiais pranešėjais apie jų nusikaltimus kelių milijonų Eurų vertės nusikalstamame projekte.  Patyrę klaikų korumpuotų išgamų pažeminimą negalime net išdrįsti pasiskūsti nes korumuotos, nekvalifikuotos žiobienės, šakalienės ir visa jų klaiki VTAT tarnyba to tik ir laukia. Jos atsako, kad netiria dėl ko šeima nebegali tinkamai pasirūpint savo vaikais. Ir tai tampa baisiu korumuotų valdininkų susidorojimo įrankiu prieš jiems nepaklustančius žmones. Iškelk, gerbiamas Arvydai Juozaitį, šį klausimą. Juk kaip filosofas geriau negu kiti supranti, kad VTAĮ tarnybų pagrindinė problema yra ta, jog šioje ir kitose iškilusiose šiuo metu vaikų priežiūros problemose, yra supainiota pasekmę su priežastimi. Isiklausyk į A. Rusteikos ir A. Daunio žodžius apie tai, jog valstybės nebėra, nes ji bedugnėje.

mandagiam Kaziui       2018-10-27 13:25

Sakote mandagiau?
Mandagiau kalbėti su propagandos stūmikais, mandagiau kalbėti su pusgalviais, kuriems šimtą kartų paaiškinus, vistiek nedašunta?
Niekšai ir idiotai mandagumą supranta, kaip silpnumą.
Tačiau tamstai netrukdysime.
Matyt esate tikras lietuvis, kurio dominuojanti genetinė savybė yra
“tas prakeiktas nuolankumas”, t.y. “mandagumas”.

Liūdna       2018-10-27 12:26

Jau ir čia vien drabstymasis purvais. Kiek lietuvių, tiek nuomonių, vienas už kitą protingesnis. Negi lemta būti tik priklausomais nuo sugebančio sudrausminti šeimininko, jei jau buvę vienminčiai nebesutaria? Arvydai, nenuplauksi upe pasroviui?

Epigrama       2018-10-27 12:23

Nebegarsėja tėviškėlė vyrais.
Žirgai karžygių nebeskrieja tyrais.
Jau tiek čionai priviso genderistų -
Net Labanore neužtektų rykščių...

Kazys       2018-10-27 12:20

Gal būtų galima sutarti,kad ČIA neliktų vietos asmeninėms patyčioms.Nes jeigu vyras negeba kultūringai pasisakyti paskelbta tema be užgauliojimo,lai rašo Lryte,delfy ar kur kitur,kur patyčiomis renkami pritarimai.

Dzeikas       2018-10-27 12:06

“Gerb” Juozaitis kuria tautiska Lietuva: https://youtu.be/R9dctkUvMYE
Nors ta “kuryba” tiesa sakant tesiasi nuo 1990 kovo 11.

komentuojančiam "Gerb. Juozaiti"       2018-10-27 12:04

Kaip Jums atrodo, kur A. Juozaitis gali pasidomėti ir ištirti kur šiandien yra D. Kedytė? Kas Jam tai pasakys? VSD, prezidentė, o gal Skvernelis? Šiandien A. Juozaitis turi tokias pat teises kaip Jūs ar aš - tai yra jokių teisių neturi. D. Kedytė, jei dar yra gyva, paslėpta nuo visos Lietuvos.
Žinoma, galėtų būti kitaip, jei A. Juozaitis taptų Lietuvos prezidentu. Manau, prezidentas, jei norėtų, surastų visus paslėptus galus.
O šiandien tik nežinia ir viltis

šv. Naivumui ( 2018-10-27 12:00)       2018-10-27 11:04

Žmogau, apsidairyk kur esi. Gal iš mėnulio nukritai?

Gerb. JUOZAITI       2018-10-27 11:00

pasidomekite apie Garliavos mergaite Kedyte kuria pagrobe ir is namu kojomis i prieki isnese tas pats advokatas Cerniauskas .Jeigu pedofilijos byla butu istirta saziningai ir isaiskinti tievisi pagrobti vaikeliai is namu ,manau daug kas pasikeistu . Visi tie nieksai kurie uzima aukstus postus butu TEISIAMI.  IR LIETUVA SUKLESTETU.

lietuvys       2018-10-27 10:56

Ir kodėl mūsų lietuvių negerbia kitos tautos?
Niekaip nesuprantu- juk mes net Vytį pasistatėme.
Taigi akivaizdu, jog esame didingi!

rename       2018-10-27 10:53

brangūslietuvosžmonės >>> brangūslietuvoskolaborantai

reformatoriai       2018-10-27 10:44

Nebuvo nei vieno balsavusio prieš. Tai faktas.
Visi vatnikai kurie pririnko valdžion tų niekšų, yra vaikagrobystės bendrininkai. Apgailėtinų kolaborantų tautelė.

verta prisiminti       2018-10-27 10:38

O kas, kurie balsavo “UŽ” priimant vaikagrobystės ukazą?

avelių/agnių Numylėtinis       2018-10-27 10:22

Skriaudas vaikučiams atitaisysim!
Aišku, tėveliams vaikučių sugražinti negalime-
mūsų vieningai priimtas Įstatymas neleidžia, bet…
Nupirksiu ir kiekvienam atimtam vaikui įteiksiu po ...tautinį kostiumą.
Tegul nuo mažens pratinasi didžiuotis mūsų Valstybe!

Nemažai       2018-10-27 10:21

Prie to prisidėjusi Šakalienė, patekusi į Seimą pagal sąrašą, frakcijas keičia, kaip plaukų spalvą. Atrodytų, palikai tuos, su kuriais patekai, eik lauk ir iš Seimo. Bent jau tai sutvarkytų, jau nekalbant apie rinkimus pagal sąrašus.

Chingishan       2018-10-27 9:22

Juozaitis malačius.

Aiškiai       2018-10-27 9:14

Neadekvataus žmogelio komentaras.

"nėra nei vieno žodžio tiesos"       2018-10-27 9:10

Ir kaip čia neprisiminus valstiečių Premjero- brutalaus vaikagrobio replikos N. Sadūnaitei:)
“Agne”- tu esi išgamų kolaborantė.

robokop       2018-10-27 9:06

Skviarnialio ir Karabauckio Partija- “um, čest i sovest našej epoxi!”

atkakliai kvaišai Agnei       2018-10-27 8:56

Esi visiška avis. Nori dievinti savo numylėtinius, prašom- tepk naisių kolchozo pirmininkui bambą sviestu ir bučiuok. Negaila.
Bet jeigu nesiliausi varyti čia valdžios propagandą- gausi per snukį be ceremonijų.

Dzeikui       2018-10-27 8:51

“Paminti teises primata ir tapti Lenkija blogiausia prasme?”
.
Pastaruoju metu, savo pasisakymais, tamsta stebini pačia blogiausia prasme.
Gal susirgai meningitu ar plyta ant galvos nukrito?
Apie kokį “teisės” primato “pamynimą” pliauški?
Lietuvoje nėra ką paminti nes nei teisė nei teisingumas čia neegzistuoja.
Mes tik pasvajoti galime apie Lenkijos lygį.

Agnė       2018-10-27 8:46

Pritariu komentarui: Nepamirškime. Tada tikrai negalėjo, nes kažkokia baimės psichozė buvo paskleista, kitokios nuomonės buvo tuoj apskundžiamos, vos ne su atleidimais iš darbo. Nors visi žinojo tokius vaikų “apsaugojimus” Norvegijoje

Nepamirštuolei       2018-10-27 8:45

Aha, varškėčiai “niakalti, aplinka kalta”.
Tačiau padorūs žmonės jokiomis aplinkybėmis nesiliauja būti žmonėmis, o kolxozninkai klusniai suglaudė ausis ir vieningainpakėlė rankeles vos tik juos šiek tiek prispaudė.
Jeigu politikams buvimas valdžioje yra svarbiau nei tikslai kuriuos deklaravo einant į valdžią- menkystos ir padugnės tokie “politikai”.
“Žiniadklaida darė spaudimą”.
Kurgi ne. Tai kodėl varškėčiai savo kadencijos nepradėjo nuo elertė reorganizacijos? Kas trukdė jau pirmą savaitę išvaikyti siaurovizijos kurwų lizdą, kol nebuvo gretos skandalų, a?
Kodėl?
Nes į valdžią buvo eita ne dėl žmonių, ne dėl visuomenės interesų, o dėl galimybės valdyti ir atsiriekti savo dalį.

Dzeikas       2018-10-27 8:38

Gali buti.
O koks geriausio Latvijos draugo kontr-pasiulymas? Paminti teises primata ir tapti Lenkija blogiausia prasme?
Stebint “laisvos” Lietuvos istatimdavyste ir tu istatymu vykdyma susidaro iispudis, kad BET KOKIU ideju ar istatymu toms idejoms aptaranauti leidyba vykdoma taip, kad nauda butu TIK STAMBIAJAM kapitalui, arba veikeju grupei realiai serianciam valdzios zmones. Eiliniu cholopu interesas paliekamas uz skliausteliu.

Nepamirškime,       2018-10-27 8:32

kad ir taip jau netobulo įstatymo pražūtingos pataisos buvo priimtos tada, kai naujai išrinktas Seimas, nepateisinęs tikrųjų valstybės “vairininkų” vilčių, buvo praktiškai demoralizuotas. Dar prieš rinkimus buvo aišku, kad tūlas Matelis yra Trojos arklys, tūla Šakalienė - Trojos kumelė, o tokie mirmidonai, kaip Urbšys ir kiti lindėjo pasaloje su apvyniotais kol kas su skudurais ginklais, kad per anksti neišsiduotų. Karbauskis įnirtingiausiai buvo puolamas dėl tos nelemtos Gretos. Nors jo “nuodėmė” buvo neįrodyta,ir toji jai pačiai netikėtai viešumoje apnuoginta moteris paliko Seimą savo noru, bet ta tema seiliojama iki šiol. Ar galėjo tada Karbauskis ir jo bendražygiai sąmoningai apgalvoti buldozeriu genderistų,o tiksliau genderisčių stumiamas pataisas? Atsakymas vienas: šiandien galėtų, tada negalėjo. Bet klaidą ištaisyti niekada nevėlu, ir ji bus ištaisyta, žinoma, su aktyvių piliečių, sunerimusios visuomenės pagalba. Sveikinimai Arvydui Juozaičiui. Jis elgiasi kaip toliaregis politikas. Didelės pergalės susideda iš mažų.

režimo cholujuj       2018-10-27 8:11

sistemini “štasy” - tu esi visiškas išgama ir padugnė.

stasys        2018-10-27 7:59

Kai kuriems įstatymams reikia daugiau laiko ir didesnio visuomenės dėmesio . Gerai kad autorius piktinasi tos problemos sprendimu matomu viešai , bet ar pats Jis skaitė tai ka Seimas priėmė praeitais metais tyliai ir be dideliu diskusijų ? Lengva piktintis kai ratai klimsta susidūrus su realiu gyvenimu, rasti išeitį ir ryžto toliau kapanotis iš purvo… iššūkis tikram valstybės vadovui . Vaiku nuo smurto apsaugos įstatymas veikia 2011 m priimto įstatymo dėl smurto artimoje aplinkoje pagrindu kuri papildė šiais metais Liepos mėnesį  konkrečiais žingsniais .Klausimas : kuriuos 2018 m. birželio 26 d. Nr. XIII-1295 įstatymo papildymus skaito netinkamais ? ar reikalaujančiais detalesnio patikslinimo ?. Gal laikas pasisakyti ka mano A.Juozaitis apie problema Lietuvoje „smurtas artimoje aplinkoje“ ?  ..Tai viena kertiniu priežasčių kodėl autoriaus noras taikyti susiskaldžiusia visuomene gali ir neišsipildyti .

kche-kche       2018-10-27 7:40

Seniai žadėjome, jog gyvensite kaip Skandinavijoje.
Pasakyta-padaryta.

albina       2018-10-27 7:28

Iki šiol nesuprantu *šedevro*:už tokį įstatymą seime balsavo vienbalsiai!Atrodo,labiausiai ant žemės yra LVŽS,bet nė viena moteris nebalsavo prieš!Be moralės ir stuburo šakalienė buldozeriu prastūmė šeimų griovimo ir naikinimo mechanizmą.Apie kokią pagarbą galima kalbėti seimui,kuo didesnė nesąmonė,tuo didesnis *vienbalsiai*.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.