Prezidento rinkimai 2019, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Teisėkūros iniciatyvos

Arvydas Juozaitis. Kručinskų drama – sapnuojame košmarišką karinio komunizmo sapną? Ne – tai tikrovė

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 16 d. 23:06

28     

    

Arvydas Juozaitis. Kručinskų drama – sapnuojame košmarišką karinio komunizmo sapną? Ne – tai tikrovė

„Darnios šeimos, Gintaro ir Eglės drama – „vakarietiškų vertybių“ amoralumo smūgis šeimų visuomenei, tautai.

Jeigu šios „vertybės“ nugalės, niekas nebepasakys, kuo žmogus skiriasi nuo „paslaugos“. Jau toli nueita. Jau ir švietimas – paslauga, ir kultūra – paslauga, dabar laikas šeimai. Kaip paslaugų fabrikui.

Norvegiškas laimės modelis turi atvesti į visuomenę be šeimų. Be tradicijų, be tautos atminties.

Viskas kišama po „skandinaviško padorumo“ skraiste. Anonimiškumu. Natūralus vaiko pagarbos jausmas tėvams turi būti nužudytas.

Bus išdegintas gėdos jausmas. Be gėdos nebus ir savigarbos. O tada – tada jau yra: mokyklose to jau pasiekta.

Ir tada viską užgoš mistiška „savivertė“, virstanti vaikų agresyvumu. Kokie monstrai užaugs!

TAMSIESIEMS „Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo“ rengėjams ir Seimo nariams, priėmusiems šį įstatymą-nusikaltimą, leiskite priminti KOMUNIZMO pradininko Tomazo Kampanelos (Tommaso Campanella) veikalo „Saulės miestas“ kraupiąsias mintis-nuorodas. Kūrinys parašytas 1602 metais.

Pasigrožėkime:

„Valdovui-Meilei pirmiausia rūpi giminės pratęsimas; jam svarbūs darnūs vyro ir moters santykiai, kurie duotų kuo šauniausius palikuonis… Taigi ten vieno ir to paties asmens žinioje yra naujagimių auginimas bei auklėjimas, gydymas… rūpinimasis drabužiais ir lytiniais santykiais. Visiems tiems reikalams tvarkyti jis turi daug nusimanančių vyrų bei moterų.“

Kas tas Valdovas-Meilė? Kas tie vyrai bei moterys?

Atsakykime į šitai kiekvienas sau – pagal savąjį sugedimo laipsnį.

* * *

Šį vakarą Kaune, Panemunėje, aplankiau labai laimingą, pro ašaras ir siaubą besivaduojančią iš lietuviško Valdovo-Meilės nagų Eglę ir Gintarą Kručinskus. Jie gelbsti savo mažylių moralę ir psichiką.

Klausytis jų ir matyti besiglaustančius prie jų vaikučius buvo tikra kančia ir baisi gėda – gėda, kad šitai gali nutikti mūsų LIETUVOJE. Tai bent laisvę iškovojome!

Kručinskų terorizavimas tęsiasi, Valdovas-Meilė neatsisako kėslų. Sausį numatytas „smurtautojos-motinos“ Eglės TEISMAS.

Gintaras tuo tarpu buvo verčiamas „prisipažinti esąs smurtautojas“. To verktinai reikėjo „vaiko teisių apsaugai“, nes ji juk turi suploti delnais ir pareikšti: „Vivat, mes teisūs!“

Gintaras nepalūžo.

To maža.

Abu tėvai, bauginami prarasią vaikus amžiams, patyrę iš Valdovo-Meilės ir jo vyrų bei moterų vien patyčias, buvo priversti klausytis „pozityvios tėvystės kursų“. Bet to moralinio smurto jau nebeištvėrė ir pareiškė (DELFI):

„Bažnyčia ir Šv. Raštas moko, kad vaikai turi gerbti tėvą ir motiną, kad jiems gyvenime gerai sektųsi ir kad jie ilgai gyventų žemėje. Mums teikiamuose mokymuose perteikiamą pozityvios tėvystės esmę sudaro […] jų (tėvų – DELFI) reikšmingumo vaikų gyvenime sumenkinimas skleidžiant žinią, jog vaikai tarsi nepriklauso savo tėvams“.

GAL MES TIKRAI SAPNUOJAME KOŠMARIŠKĄ KARINIO KOMUNIZMO SAPNĄ?

Ne, nesapnuojame. Ką tik Kauno savivaldybės taryba leido miesto mokyklose platinti skandinavišką anketą. Su jos turiniu nesupažindino net balsavusių tarybos narių. Gėda balsavusiems? Taip. Bet ir tarybos valdžiai.

Nelaimė atėjo į namus.

Siaubas atėjo.

Apie jokią laisvą valią, valdžios gerą valią nebėra ko ir kalbėti. Prisivertė save, dabar prievartaus visus.

Atsakinėdami į tariamai anonimiškas anketas, vaikai privalės suabejoti mamos ir tėvo meile. Ir imti vertinti savo brangiausius žmones per „paslaugos man“ prizmę. Be gėdos ir sarmatos.

Tai – pragaro ruošimas namuose. Valstybėje.

NORVEGAI SPRINGSTA IŠ SOTUMO, o mes kodėl? Dėl ko?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Prašalaitis > Jules       2018-12-22 18:04

Cit.: “Man užtenka to, ką apie Juozaitį ir Šatriją dar 1988 metais sužinojau, ar supratote?”

Tai paviešinkite galų gale, ko slepiatės kaip zuikis po lapais? O tai vis nenustojate malti “sužinojau tą ir aną, žinojau kas buvo kas VU” ir t.t. malat tą patį per tą patį .... Jei bijote padarykite tai anonimiškai, bus noras, rasis ir būdai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-19 4:38

TO “Išvardyk, apsišaukėli dr. joramlt@yahoo,    2018-12-17 18:22”

Cituoju: ‘kas yra toji “Lietuvą valdanti kgbėšnė komunistinė ruja” (asmenų grupę)?”
*

“Persigandau” Jūsų grąsinimų, ir net čia jų nevardysiu. O jeigu esate tikrai drąsūs, tai patarsiu tos kgėšnės komuistinės rujos sąrašus pasiskaitytie mano 2019-09-11 straipsnyje: “ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”

http://www.ekspertai.eu/ultimatumas-seimui-del-lr-teisiniu-pagrindu-griovimo89825

ir dar viename straipsnyje yra jų pilnas sąrašas, kad būtų jie įrašyti raštiškai į istorija: Tai 2017-03-11 straipsis “Okupuota nepriklausomybė”
http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670

O jie yra komusitinės kgbistinės rujos todėl, kad tokį vardą užsitarnavo būdami NELEGITIMUS Seime jau nuo 1992-10-25.
Tai yra Lietuva yra OKUPUOTA tų kbistinių komunistinių lervų.

Ar pakankami aišku, ponai drąsuoliai?  O apie tai, kur dar yra okupanto žiūrkių, tai skaitykite 2017-04-05 straipsnyje “Okupanto žiurkės”
http://www.ekspertai.eu/okupanto-ziurkes/

Labai dėkoju Jums už manęs padrąsinimą, ne kaip be Jūsų???

Terminologiją pakeisiu iš karto, kai tik turėsime Lietuvoje legitimią valdžia. Labai paprasta.

Šimonytė ir Nausėda tyli!       2018-12-18 0:45

Šie reitingų “lyderiai” nesirūpina Kručinskų šeima,jos negina. Ar mes galim tokiais tikėti ir pasitikėti? Jei negina vienos šeimos, negins ir tautos.

Žiulesui       2018-12-17 20:03

“Turėjau garbės!”
Panašu, kad ne itin daug ir turėjai nes net pėdsakų nebesimato:)

Daktare Ramanauskai,       2018-12-17 19:08

Jūs čia teisus, bet mes gi įveikti Avenių vienui vieni negalime, o pražūti ant durniaus galime labai greit, taigi.

Jules       2018-12-17 19:04

Man užtenka to, ką apie Juozaitį ir Šatriją dar 1988 metais sužinojau, ar supratote? Ir aš nei Julius, nei Džiulius, ar supratot? Kad ateina Laivei sunkios dienos, o Tiesa uždraudžiama BK straipsnių pagalba mes, daržovės, pone Marginale, žinome tai labai seniai. Mane ne tik Stalinas ir jo kreditoriai bei sugerovai domina, kurie pripažino jam Baltijos šalis kaip teisėtą ambiciją ir t.t., bet ypač jo racionalizatoriai, pavyzdžiui, Dušegubkės meistras - išradėjas. Turėjau garbės!

to išvardyk       2018-12-17 18:46

neišvardys - jis gi bailys, nors sėdi už balos ir niekas jam negresia.
klaidingai visi čia mes jo dr. interpretavom kaip daktaro laipsnį.
kažkur čia komentaruos mačiau, kaip jį gerai iššifravo - tovariščius jis, o ne joks mokslų daktaras

Išvardyk, apsišaukėli dr. joramlt@yahoo,       2018-12-17 17:22

kas yra toji “Lietuvą valdanti kgbėšnė komunistinė ruja” (asmenų grupę)?
Nekartok bukai visur vieno ir to paties. Dar ir ne į temą.
Bet, matyt, tau tik admino šluota gali padėti susivokti.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-17 15:26

to “Ramanauskai,    2018-12-17 10:03”
LR Seimo rikimų įstatymas parodo, kad Lietuvą valdo kgbėšnė komunistinė ruja. Ir jie yra valdžioje nuo 1992-10-25. N4 vieno padoraus valdžioje neaptikau. O jei koks nors vienas padorus pasislėpęs, tai prispažinkite, pakalbėsime.

As daug ko nesuprantu       2018-12-17 15:11

Vienas komentatoriu parase,kad del laisves buvo pralietas kraujas,o kiek jo buvo pralieta pokario rezistencijos laikais…O dabar NKVDisto dukraKGB majore Grybauskaite iteikineja apdovanojimus buvusiems resistentams per Lietuvos nepriklausomybes diena ir visi nuolankiai priima is jos ranku apdovanojimus.Nejaugi vien del to,kad prie medaliu dar yra ir pinigai.Arba dabar prie strikuojanciu mokytoju sliejasi ie buves sbvietimo ministras Steponavicius,kris daugiausia kaltas del svietimo griovimo ir niekas net i uzpakali jam neispiria uz pakarpos neismeta.Tai ka?visi meldziasi pinigui.

s.m.       2018-12-17 15:05

kol delpis apsitriesdamas meluoja triskart savaitėj, kaip “padidėjo” nausėdos reitingai virš šimonytės (arba atvirkščiai) padorus kandidatas tiesiog aplankė bjaurybių nuskriaustą šeimą.

Www       2018-12-17 14:41

O aš pasakysiu iki tokio dugno mus atvedė, žmonių tamsumas, prisitaikėliskumas, gyvenimas be nuomones savo ir garbes. Bijant brudams pasakyti tiesiai, kad jus neteisus. Kiek gyvena Vilniuje žmonių? Aš manau turėtų pensininkai, jaunimas piketuoti ištisoms paroms ir taip parodyti kad mes savo vaikų neatiduosime. O dabar visi galvoje o mažu mano neatims? o ką tu kitoks?

Marginalas       2018-12-17 14:29

Nesupranta žmonės, kad ateina laisvei galas visame pasaulyje, o vaikų atėmimas - tik pasekmė. Jei 99 % planetos gyventojų turi ne daugiau turto nei 1 % gyventojų, negi manote, kad sugrįžtanti vergovė nebus įteisinta?
Ne žmogaus jėgoms priešintis, nors ir pasipriešinimas priklauso nuo supratimo, o jo visai nėra, tarsi dabar 1918-ieji.
Sprendimui yra tik religinė viltis, tačiau ir čia vietoj tikėjimo politizuotai šnekama apie “krikščioniškas vertybes”, net nesusigaudant kas tai yra.
O dauguma vis mala apie “demokratiją” ir “stalinus”. Malkite malkite.

Teisingai       2018-12-17 11:52

Filosofas dėsto, suprantančiam tai pasakyti nėra sunku, bet nepasako, kaip tai, jis gali vienas sutvarkyti?, marsiečių armijos jis neturi, už sienos nėra jokio vadovo-meilės, galima tik apeliuoti į vadovą PROTĄ, bet ar jis yra?, visi įvykiai rodo, jo nėra, o demokratijoje tai turi būt DAUGUMA.

Nuomonė       2018-12-17 11:07

Eglės ir Gintaro šeima nusipelno didžiausios pagarbos, tik ne reklaminiams pasirodymams. Iš Juozaičio to nesitikėjau.

klausimėliai Jules       2018-12-17 10:19

O, pasirodė portalo “draugas” - jules, julius, Džiules. Kaip pavadinsi - nepagadinsi. O kaip tas tavo AMB’elas? Ar prisišaukei jo šmėklą? Ar dar vis sapnuojasi kartu su A. Juozaičiu? Ne - šį kartą parinkta nauja auka - Oželytė. Didelis ir neišsenkantis arsenalas…
Ar gerai miegojai Jules? O ką apie Juozaitį šiandien naujo sužinojai? Juk pinigus veltui nemoka - reikia geradariams atidirbti.

kaunietė       2018-12-17 10:08

O mes viskam pritariame iš kvailumo. Kukuraitis - to kvailumo įsikūnijimas.

Ramanauskai,       2018-12-17 9:03

o ko pamiršai Stalino sugerovus ir patronus bei kreditorius, ko jų nepridėjai? Esi toks stiprus, dažnai ir teisus, žinoma, bet kažkodėl į Bankų avenių taip ir neįkimbi, nenuvažiuoji jų su traktoriumi okupuoti, kad Lietuvoje būtų pakeistas rinkimų įstatymas ir niekas nebeturėtų tų, nuleistų iš padangių, privilegijų, ką?

Jules       2018-12-17 8:58

Arvydas Juozaitis šliejasi prie pasitaikiusios progos lygiai taip pat, kaip konservatorių Ožkelytė prie Drąsos kelio. O su kokiu tikslu, manau, patys gerai žinote, ypač tie, kurie pažinojo Ožkelytę arba šitą ambalistą.

pritariančiajam       2018-12-17 8:46

tiesą sakant, nesupratau - o kodėl jūs nenorite, kad tovariščius Ramanovskij nusifotografuotų prie Deimantės, kad įrodytų savo nuoširdumą??? arba bent prie Čikagos kalėjimo, jei jau užu balos sėdi ir mus vaduoja

StasysG       2018-12-17 8:45

Blogai su mūsų Lietuva. Bet. Kandidate į prezidentus gerb Arvydai Juozaiti, paaiškinkit, kaip Vengrija ir mano nemėgiama Lenkija atsilaikė prieš tą norvegišką ekspansiją dėl šeimų ir vaikų.

Mes jau springstam       2018-12-17 8:05

nuo vadinamos nepriklausomybės,nes papuolėm į daugelio priklausomybių liūną.Be krikščionybės “Budėkite” jokia propaganda neatneš šviesaus rytojaus.Kada pabus kunigai?

dr. Jonui Ramanauskui       2018-12-17 8:00

Pritariu Jums. Teisingi Juozaičio žodžiai,bet tikėjimo tuo, kad jie plaukia iš širdies, kažkodėl nėra….:(((  Po to, kai iki dantų ginkluotų sužvėrėjusių  sribų gauja,visos Lietuvos akivaizdoje, išplėšė iš senelių namų  klykiančią Deimantę... Po sveiku protu nesuvokiamos, šlykščios melo ir dezinformacijos kompanijos, kuri per visus „nepriklausomus“  informacijos kanalus kryptingai pumpuojama į šunaujos galvas apie tariamai „super įslaptintą“ mergaitę, aš senai nebetikiu nei Juozaičiais nei šios kvazi valstybėlės ateitimi, nei jos perspektyvomis… :(  O kas dėl fotografavimosi… Manau, jog A.Juozaitis gerai supranta, kad fotografuotis, šia prasme, jau senai nebėra su kuo…...

Išvados       2018-12-17 7:50

Vadinkit,kaip norit,bet šiai Šeimai,kuri stojo į nelygią kovą,drąsindama ir kitas šeimas netylėti,laukia ir džiaugiasi kiekvieno užtariančio juos.Tegul aplanko VISI kandidatai,tai bus ženklas mums,kaip apsispręsti,bus aiškesnės valdžios nuostatos ir pažiūros.Nes nuo to,kas vyksta su vaikais,norisi užsimerkti ir galvoti,kad tai tik sapno košmaras,kad taip tiesiog negali būti.Dabar Lietuvos dešimtmetę atiduos jos net nemačiusiems į Zelandiją!Kodėl dideli barjerai lietuviams įsivaikinant ir jokių reikalavimų šiuo atveju?

feikini dr. JR-ai       2018-12-17 7:14

slėpkis su savo diagnozėmis po lapais - didesnių spekuliacijų kaip tamstos paklodės apie Deimantę ar Neringą kažin ar prigalvosi

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-17 6:39

Belieka, kad A.Juozaitis nusifotografuotų ir su Deimante Kedyte. Tada patikėsiu ką kalba. O čia tik politinė spekuliacija, kuria vykdo ir ponia Dalia Grybauskaitė, ir vykdė Stalinas ir Hitleris. Fotografavimasis su vaikais yra specialus politinis piaras.

nuomone       2018-12-17 5:25

gerb. Arvydai ,siaubas ima,iki ko mes dasigyvenome,o kažkas praliejo kraują ,kad Lietuva būtų laisva,ar už tokią Lietuvą mes kovojome,kodėl taip aptemo protai mūsų valdžiažmogiams,nejaugi jų vaikai nebe gyvens čia,nejaugi už eurą galima taip parduoti protą,sąžinę ir net vaikus,žmonės atsipeikėkit,aiškinkit vaikams,kad netikėtų mokyklose,darželiuose skleidžiamom nesąmonėm,žinokit ,kad tuoj jau bus per vėlu,kai kas iš tų skleidėjų atsipeikės,bet bus jau posfaktum,gelbėkim Lietuvą visi kas galit

Agnė       2018-12-17 2:26
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Žiules       2018-12-17 2:01

Juozaitis dirba liankams ir parduos mus Žečpospolitai!!
Juozaičio žmona nelietuvė, reiškia ji dirba Trockio Banke.
Yra rimtų įtarimų, jog ji Viniuko agentė, o gal net AMB nesantuokinė dukra.

Agnė       2018-12-17 1:37
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Agnė       2018-12-17 2:26

Kas negerai? Redakcija nebeleidžia skleisti Partijos ir Vyriausybės propagandos? O kaip su demokratija? Juk demokratija yra über alles:)

Agnė       2018-12-17 1:37

Stiprybės Valstiečiams, pagarba Premjerui!


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.