Prezidento rinkimai 2019, Visuomenės pokyčių analizė

Arvydas Juozaitis. Apie Kremliaus darbotvarkę ir nacionalinę vienybę

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 9 d. 9:12

31     

    

Arvydas Juozaitis. Apie Kremliaus darbotvarkę ir nacionalinę vienybę

Prieš savaitę besilankant Žemaitijos šventmiestyje Varniuose atskriejo žinia: uolus mūsų gynėjas nuo Kremliaus tarsi iš seno kalašnikovo pro DELFI redakcijos langus šaudo į Vokietijos Bundestagą ir kartu į Lietuvos Prezidento rinkimuose dalyvaujantį Arvydą Juozaitį.

Nes šis palaiko draugiškus ryšius su viena iš trijų didžiųjų Bundestago frakcijų. Dėl TS-LKD kandidatės į Prezidentus sergantis partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis DELFI žurnalistės paklaustas, ką mano apie A. Juozaičio grįžimą į politinę areną, paleido tokią salvę: „Tikriausiai nenustebinsiu, kad aš įžvelgiu tam tikrus su nacionaliniu saugumu susijusius dalykus. […] Aš prisimenu praeitų metų Valstybės saugumo departamento ataskaitą, kurioje buvo pasakyta, kad Kremlius turės savo kandidatą.“ G. Landsbergis perša mintį, kad Kremliaus kandidatas galimai atsekamas per ryšį su Vokietijos Bundestago frakcija, kuri atstovauja AfD (partiją „Alternatyva Vokietijai“). Anot G. Landsbergio, ši partija „vykdo detaliai surašytą Kremliaus darbotvarkę“.

Jeigu jums reikia įrodymų, tai, pasak G. Landsbergio, užtenka paklausti bet kokio vokiečio. Ir iš jo esą sužinosi, kad „Alternatyva Vokietijai“ yra „prorusiška partija“… G. Landsbergio viešai platinama „logika“ tiksliai atitinka schemą, kuri nupiešta ir konservatorių per socialinius tinklus dalinamame paveiksliuke – Kremlius esą duoda nurodymus vokiečiams, o šie juk A. Juozaičio kvietimu atvyksta į Lietuvą. Ar tik ne tam, kad perduotų A. Juozaičiui Kremliaus darbotvarkę, retoriškai klausia G. Landsbergis.

G. Landsbergio naudojama klausimo forma iš tiesų yra apsimestinė. Peršama mintis yra ta pati kaip ir minėtoje konservatorių platinamoje schemoje. Joje jokio klaustuko nėra. Iš Kremliaus paveiksliuko nutiesta rodyklė į AfD, o iš AfD – rodyklė į A. Juozaitį.

1. Propagandinės klišės apie prorusiškumą. Kažin, ar ką labai stebina tas atkaklus nuoseklumas, kurį demonstruoja konservatorių lyderiai segdami savo konkurentams Kremliaus agentų etiketę. Kažin ar ką labai stebina ir aksioma, kad konservatorių vadovybė yra išsamiausiai susipažinusi su Kremliaus darbotvarke. Tiesiog laiko ją pasidėję ant stalo „detaliai surašytą“ (galėtų mūsų tarnyboms ir pranešti, iš kur jie ją tokią gavo, bet tai kita tema). Tada tikrina, ar kokie šmikiai nepradėjo šios darbotvarkės įgyvendinti. Štai jie ir nustatė, kad Vokietijos AfD, kuri yra konservatorių broliškosios partijos Vokietijoje konkurentė, įgyvendina Kremliaus darbotvarkę.

Antai Rasa Juknevičienė jau senokai ta tema rašinėja socialiniuose tinkluose. Kai Veidaknygės (Facebook) draugai jos paklausė, iš kur pas ponią tokia informacija, tai po kurio laiko ji pateikė žinią, jog net Vokietijos Konstitucinės apsaugos tarnyba Potsdame tiria AfD ryšius su Rusija.

Kad TIRIA nepamiršo pasidalinti. Tačiau pamiršo pasidalinti, kad iš tiesų tai juk TYRĖ. O kai ištyrė, tai ir nustatė, kad jokių reikšmingesnių AfD ryšių su Rusija nėra.

Žinoma, tai nepaneigia G. Landsbergio tezių. Vadovaujantis jo „logika“, detaliai surašytą Kremliaus darbotvarkę, matyt, įmanoma įgyvendinti net ir be ryšių su pačiu Kremliumi. Pagal konservatorių metodiką, AfD galima būtų kaltinti nedemokratiškumu. Juk net ir Vokietijos administracinis teismas nagrinėjo šį baisų dalyką. Nagrinėti tai nagrinėjo, bet kai išnagrinėjo, tai prieš porą savaičių ir nustatė, kad nėra jokio pagrindo šiai partijai teikti tokių kaltinimų. Vokietijoje įstatymai, reguliuojantys partijų finansavimą, yra griežti ir nuosekliai įgyvendinami.

AfD remiasi savo rėmėjų individualiomis aukomis ir didesne parama, kurią nuosekliai tyrinėja vokiečių atitinkamos oficialios tarnybos. AfD, kaip ir kitos Vokietijos parlamentinės partijos, turi teisę į Vokietijos federalinės valdžios paramą. Šiuo metu pagal jos deputatų Bundestage skaičių jai priklauso per 20 milijonų eurų parama. Numatoma, kad ši suma ateityje didės iki 100 milijonų eurų. Nėra jokių požymių, kad AfD gautų kokią nors finansinę paramą iš Rusijos.

AfD yra trečia pagal Vokietijos piliečių palaikoma politinė partija. Už ją balsavo 6 milijonai vokiečių per paskutinius parlamento rinkimus 2016 m. Šalies parlamente AfD turi 92 deputatų frakciją. Skaičius vokiečių, palaikančių šią partiją, nuolat auga. Ji dabar turi savo atstovus visuose 16 Vokietijos provincijų parlamentuose. Manau, kad ši partija turi realias galimybes ateiti į valdžią. Ką tada darys G. Landsbergis? Paskelbs, kad rusai užėmė Reichstagą?

Kita tariamai populistinė ir AfD draugiškai nusiteikusi partija kaimyninėje Austrijoje, Laisvės Partija (FPO), jau suformavo koalicinę vyriausybę Vienoje, ir ji sėkmingai dalyvauja šalies valdyme. Beje, G. Landsbergio tame pačiame DELFI pasisakyme išpeikta Italijos „Lega“ partija irgi dalyvauja šalies valdyme ir yra iškilusi į populiariausių Italijos partijų sąrašą. Numatoma, kad ta pati „Lega“ partija, vadovaujama Matteo Salvini, taps pačia stipriausia Italijos partija Europos Parlamente po EP rinkimų. Nėra jokių požymių, kad ši partija įgyvendina „detaliai surašytą Kremliaus darbotvarkę“.

AfD, FPO, Italijos „Lega“ iškilimas į valdžią yra demokratinių procesų Europoje išdava. Jos iškilo dėl realių grėsmių europiečiams, kurias jaučia milijonai ir kurias iki šiol ignoruoja „tradicinės“ partijos. Minėtos partijos ir judėjimai pasisako prieš nedemokratiškus siekius panaikinti nacionalinių valstybių suverenias teises vardan federalistinės, centralizuotos, be tautų valios kurpiamos ES didvalstybės.

Šios partijos ir judėjimai pasisako už demokratiškai išrinktą nacionalinę valdžią, kuri yra tiesiogiai atsakinga savo piliečiams. Tiesą sakant, jei Lietuvos konservatorių lyderiai taip labai susirūpinę prorusiškų jėgų grėsme Vokietijoje, tai turėtų atidžiau pažvelgti į savo partnerius šioje šalyje – į valdančiosios partijos lyderės Angelos Merkel politiką. AfD pasisako už NATO, išlaidų Vokietijos gynybai didinimą. O ką daro A. Merkel? Ar vykdo įsipareigojimus NATO?

Iš AfD atstovaujančių Bundestago deputatų girdėjome, kad jie su Rusija pasirašytų NORD STREAM 2 sutartį, tik jeigu gautų Rusijos garantijas dėl Ukrainos. O kokių garantijų reikalauja iš Kremliaus A. Merkel, aktyviai stumdama pirmyn Nord Stream 2 projektą?

Vakarų Europą valdantys neoliberalai net ir karinės invazijos į Ukrainą metu pirkdami dujas ir naftą iš Kremliaus, netiesiogiai finansuoja Rusijos ginklavimąsi, remia tokią Rusijos politiką. Tačiau savo konkurentus jie atkakliai vadina prorusiškais. Taip mes susipažinome su pirmuoju būdu, kaip ES eurofederalistai kovoja su „populistais“ visoje Europoje – išvadina juos Kremliaus pakalikais. Užtenka to, kad koks Berlyno vietinės tarybos veikėjas nuvyko į Krymą „referendumo“ metu. Po to visa AfD apšaukiama prorusiška. Lietuvos judėjimas „Lietuva yra čia“ jau sulaukė ir netrukus daugiau sulauks tokių kaltinimų.

Jau iš rusiškų šaltinių traukiamos net dešimties metų senumo publikacijos, mano asmeniniai laiškai Rusijos piliečiams. Esą sulyginau Klaipėdos sukilimą su dabartine Krymo okupacija. Esą empatiškai pasisakiau apie Gegužės 9-osios šventę Rygoje (2010 m. asmeninis laiškas mano draugui Karaliaučiaus srityje; vietiniam draugui, kuris padėjo apginti Tolminkiemį, bičiuliui, kurį už tai apdovanojo Lietuvos valstybė).

Jau plinta ir didžiausias mano „prorusiškumo“ įrodymas. Pasirašiau už visų kandidatų, kurių dauguma yra galimai Kremliaus agentai, teisę dalyvauti Prezidento rinkimuose. VRK juos įregistravo kandidatais, o aš turbūt turėjau paklausyti konservatorių ir dalį jų prakeikti.

2. Nacionalinių jėgų skaldymas. Antrasis eurofederalistų gana viešai rekomenduojamas būdas, kaip per Europos Parlamento rinkimus pakenkti „populistams“, yra sunkiau atpažįstamas. Tačiau jis turbūt yra veiksmingesnis. Tai nacionalinių jėgų vienybės skaldymas.

Juk pagrindinė AfD sėkmės paslaptis – sugebėjimas atsispirti skaldymui, kuris ir jiems buvo taikomas. O kaip gi sekasi tautų pavasariui Lietuvoje? Ar daug čia matome vienybės ir bendradarbiavimo vardan nacionalinių tikslų? Artėja Kovo 11-oji, kuri juk turėtų būti nacionalinio solidarumo ir pasididžiavimo diena. Deja, matome kitą vaizdą. Šiemet tikriausiai jau vyks net trys eitynės. Vienos – tradicinės. O kitos – alternatyvios, gal net konfrontacinės. Dar yra šiek tiek laiko tartis dėl bendradarbiavimo Lietuvos Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose. Siūlau tą ir padaryti. Nebepykite, kad tą siūlau viešai.

Apie skaldymo metodą, panaudojant tam politinio autizmo ligas, planuoju šį straipsnį pratęsti netrukus, jau po Kovo 11-osios.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

nemėgstu Juozaičio       2019-03-10 21:23

Kremliaus kandidatu Juozaičio tikrai nelaikiau. Man visada atrodė, kad Kremliaus kandidatas yra Vytenijus(Andriukaitis). Bet čia Juozaitis per AfD sąsają tarsi pats atsiridena įtarimus sau. smile Nors… Tai gal ir Kremlius žygiuoja iškart 2 kandidatais? Visai kaip konservai. smile

Sunku suprasti       2019-03-10 18:06

iš kur pas mus tokia neapykanta anūkams? Anūkus galima pabarti, pamokyti, į doros kelią atvesti arba patiems iš jų pasimokyti, kur jie mus stipriai lenkia. Kas nusprendė čia iš mūsiškių ardyti šeimas, gimines ir kartas priešinti, kam tas karas prieš šeimas reikalingas? Ir pagaliau, visi mes esame kažkieno anūkai. Mano seneliai buvo man patys geriausi, o aš jiems geriausias anūkas, tad niekaip nesuprantu tos užkurtos neapykantos vienas kitų atžvilgiu, ypač anūkų. Kokiam mūsų priešui šito prireikė? Gal tiems, kurie vėl nori užgrobti Pietryčių Lietuvą, ką manote?

stasys        2019-03-10 17:18

to Baikit 2019-03-10 16:03 > anuko-testo pagalba žmonės susiranda sau tinkama politine landa . O jus norite iš ju atimti paskutine galimybe pajausti bendra vienį ?  Toks apibendrinimas gal kiek žiaurus ..bet kai mąstymas padėtas į šoną vieniui prioritetais tampa visai kiti atributai (banda) ,tas priežastinis giminystės pasaitėlis nutrūkęs galėtu sugriauti didele dali jų įsivaizduojamo vertybinio pasaulio .

Baikit       2019-03-10 16:03

pravardžiuotis tais anūkais, ar supratote? Negi mamos neišmokė pačių bartis garbingai? Ar patys nesate kieno nors anūkai, ką? Nemanote, kad tai žema ir kenkiate mums? Verčiate mus idiotais. Tad kam Jūs čia triūsiate, a? Vardan ko čia ardotės tais anūkais? Vardan Žečpospolitos ar Matuškos, nagi atsakykite?

StasysG       2019-03-10 15:16

Balsuosiu už Juozaitį į prezidento pareigas. Visapusiškai tinkamas kandidatas.

įdomiai gaunasi       2019-03-10 14:24

Išeitų, kad Anūkėlis bando išbalinti Juozaitį, kurio, tikriausiai, Kremliaus žmogumi pavadinti neišeitų. Šiuo atveju Anūkėlio vietoje klausimą kelčiau kitaip: ant kiek Kremliui dirba AMB kleptokratija, nes Juozaitis yra būtent šios diduomenės atstovas.
O dėl skaldymų visų, tai juokinga girdėti infiltruoto provokatoriaus verkšlenimą dėl skaldymo, kai pats būtent tam ir yra deleguotas į tautinių jėgų stovyklą.

Oi, Erni,       2019-03-10 13:31
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Ernis to Erniui 9:29       2019-03-10 11:08

Tamstele, tikėtina, kad vakar padauginot savadarbiai gėrimo, Noreika nesibolatiruoja į prezidentus. Turiu dar vieną klausimą, nuo kada A.J. įstojo į TSRS Komunistų partiją,kiek žinau deleguotas sportininkui buvo privaloma?

to Erniui       2019-03-10 9:29

Jūs čia apie Noreiką, kuris po užsienius važinėjo? Važinėjo ir kiti, ir jų būta gal nemažai, nežinai? Tad ko jų neklibini? Ko neklibini Salomeikės vid.mokyklos keliautojus okupacijos laikais, ką?

Jules       2019-03-10 9:23

Pone Tarabilda, gal bildėk atgal į Rygą ar į Žirmūnus. Ten, kur anarchija siaučia, kur pliekiasi stalinistai su trockistais, bet negeriau ir Karoliniškėse - ten dar Jurgiui davatkos tebesimeldžia, nors Maldeikovos traukinys ir sulaikytas okupuotame Königsberg’e. Mus pirmiausia drapalino AMBalas ir ambalistai, o Kubilius su Jurgiu ir Iročka tebuvo tik jų švilpukai. Dabartiniai 2019 metų rinkimai parodė, kad Kubiliaus naudą velniai tebegaudo - gaudo lddp-istai ir Juozaitis. Gaila, kad pats nemoki kultūringai bartis ir pravardžiuojiesi anūku, lyg pats anūkų neturėtum ar neturėsi. Kažkodėl neklibini kitų anūkų, Hegemonas neleidžia, dvi ne europinės kilmės super galybės neleidžia, ane? Konservatoriau jau dvi kadencijos kaip ne valdžioje, nežinai?

Tarabilda Nukvakusiam ekspertui       2019-03-9 20:06

Kubilius tau ant liežuvio galo. Jis niekad nebuvo jokioj valdžioj, nes buvo kilimėlis, ant kurio, kas netingėjo, valėsi batus. Čia yra gryno plauko mitiologijos. Net kai konservai valdė, valdė tikrai ne Kubilius, o Landsbergis ir VSD, kurie šokdino visas valdžias, nes turėjo visiems pakankamai pažymų ir kompromatų.  Procesas šiek tiek sutriko, atėjus valstiečiams, kurie pradėjo purkštauti ir norėti savo dalies.Anūko veiksmai tai tik įrodo - Senelio valdžią privalu išlaikyti - autokratiją reikia saugoti kaip akies vyzdį.
Todėl ir Šimonytė su Nausėda, o visi kiti rusų agentai.

Ekspertas       2019-03-9 19:06

Protiškai nespėjantiems padėsiu. Konservatoriai ir Astravas apženyti amžinai todėl, kad konservatorių valdymo metu baltarusiai priėmė statyti elektrinę ten kur dabar stovi. Vėliau stengtis ją kažkur pastymti - beprasmiška. Kuo mums “bloga” ta elektrinė? Dėl to kad Lukašenkinio režimo? - matant kaip džiaugiamasi baltarusių krova Klaipėdoje - greičiausiai - ne. Dėl saugumo - niekas nesako kad reaktoriai nesaugūs - jie vieni saugiausių pasaulyje.  Vienintelė priežastis - vieta ir jos nederinimas su kaimynais - konvencijų pažedimai tik toje srityje. Iš kitos pusės - negi suderinsi su tokiais papuasais kaip Kubiliaus vyriausybė. Tai dabar pats pagauni mintį?

Erniui       2019-03-9 18:59

Paklausk draugo landsbergio, ką jis pasirašė, kad galėtų po užsienius važinėti ir kur visi tie raštai dingo, kai jo sėbrai pasisukinėjo po kgb archyvus

A mes       2019-03-9 18:33

vienijamės po LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus vėliava, blogai?

Nukvakęs eksperte,       2019-03-9 18:31

Kubiliaus kuosų kariauna jau dvi kadencijos kaip ne valdžioj, pagauni mintį?

???       2019-03-9 17:44

a tai ir vėl KGBistai valdžion eina?

?klausimas       2019-03-9 16:33

Į kelias eitynes susirikiuotų portalo komentatoriai?

$+$       2019-03-9 16:08

Pone pretendente, problema ne laiškas, rašytas Jūsų draugui B. Bartfeldui, o negebėjimas valdyti emocijų ir vadovautis sveiku protu. Nors laiškas rašytas 2010 m. , kai dar nebuvo Krymo okupacijos, bet tos emocijos apie Rusijos „stiagą“ ar georgijaus juosteles, palieka nemažai abejonių dėl Jūsų vertybių. Ypač dabartinės rinkiminės kampanijos šukių kontekste.

„По сравнению с прошлым годом — ни одного флага советской эпохи. Всё заменено Российским стягом. И Георгиевской лентой. Орлом. Люди — буквально все поголовно — в георгиевских ленточках, с флажками, их раздают молодые люди, и повсюду. Везде.“

Ekspertas       2019-03-9 14:57

Debiliška konservų politika matosi Astravo atveju. Kubilius dviračiu numynė į Astravą ir gryžęs pranešė - kad ten feikas, nieko nebus, stumdo tik žemes. Vėliau šią temą prisiminė prieš rinkimus - pasirodo elektrinė statoma, tai ožio partijos degradai gatvėje organizavo cirką su bačkomis. Rinkimams tai nepadėjo bet tema isterijai liko. Prastūmė kvailą įstatymą kad nepirks Astravo elektros, kiekvienas anūko partijos narys gali įsikišti virbalus į rozetę ir tegul bando nustatyti kur pagaminta ta elektra. Ištikro psichinės sveikatos tarnybos tokią partiją turėtų susemti ir gydyti stipriais psichotropiniais vaistais. Tokios ir kitokios partijos įrodo vieną dalyką - lietuviai nesugeba saviorganizuotis ir spręsti savo tautos likimo. Jiems reikia arba šlubo vokiečio arba rusiško jobtvaimato. Junkeriai su vienu juodu, kitu rudu batu čia nepadės. O dėdė Semas už pelkės dabar užsiėmęs savo psichinėmis neurozėmis.

ne tik apie konservatorius       2019-03-9 14:14

Iš tokių politikų, kaip Gabrielius, Raselė ar kiti konservatoriai nieko geresnio išgirsti ir nesitikime, bet pastaruoju metu kas mane tiesiog erzina, tai sąmoningas ar tyčinis skaldymasis tiek jaunimo tarpe, tiek vyresniųjų gretose. Gėda net pagalvoti - neišsitenka visi(o jau tiek mūsų mažai liko) Vilniuje, nesutelpa šventinėse eitynėse žygiuoti kartu, kuria kuriozines situacijas - vieni pradės vieną valandą, kiti išeis po pusvalandžio… Ar protingi žmonės gali taip elgtis? Kas šio skaldymosi iniciatoriai? Ar jūs nebūsite tie, kurie Lietuvoje sudarysite jau ne šeštą, o septintą koloną? Mes jus ir įvardinti galime. Jums turėtų būti gėda, kurie ištisai kalbate, kad nesame Tauta, o padrika žmonių masė. Jūsų žodžiai neatitinka jūsų veiksmų.
Jums bus reikalingi mūsų balsai EP rinkimuose, bet mes jus bausime ir mūsų balsų skaldytojai negaus

Skaitytoja       2019-03-9 13:53

Reikia žinoti, kokiu pagrindu vienijamės. Juk ne tam, kad vieni į kitus pasižiūrėtume. Vienytis galima iš idėjos. O kai straipsnio autorius vardan “demokratijos” pasirašinėja už Kremliaus ruporus ar liaupsina Kremliui paklusnų AMB, tai man vienytis noras nekyla.

to Klausimukas       2019-03-9 13:38

Pačiam patinka sovietai ir OBCHSS?

Ehrmantraut       2019-03-9 12:52

tai kiek tų eitynių vyks ar gali kas dalykiškai išdėstyt. jei jau nesugebam net dėl eitynių susivienyt tai perfrazuojant “vargas tau Lietuva”

Ernis       2019-03-9 12:12

Gerb. Arvydas, žinau, kad sovietų laikais visi sportininkai išvykdami į olimpines rungtynes (kapitalistinės valstybės) privalėjo pasirašyti bendradarbiauti su GRU sovietine žvalgyba, kas nesutikadavo tas neišvažiuodavo, ar pasirašete?

aišku, akli kačiukai nemato       2019-03-9 12:10

bet kad juozaičio rinkiminė kompanija LABAI PROFESIONALIAI vykdoma - tai tik akli kačiukai nemato.

Tarabildai       2019-03-9 10:51

O dar tiksliau, liepė nepasotinamas turto ir vartojimo godulys tiek vieno, tiek kitos. Juk šiandien, mylėdamas Lietuvą ir lietuvybę, nei kiek materialiai nepraturtėsi.

Almantas       2019-03-9 10:45

Sito proto astrumu nepasizymincio “anuko"sapaliojimai daugumai sukelia tik sypsena,bet nereikia uzmirsti,kad koncevai turi 300 000 savo fanatiku palaikyma Lietuvoje.Tai zmones su kuriais neimanoma diskutuoti,jiema lansbergiai yra auksciau visko,kad ir kokia nieksybe Lietuvai padarytu,savo ar “magnolijos"rankomis,kad ir kokius nuostolius patirtu valstybe,tai yra mes.Gal dabar ju gretos kaskiek praretejo,bet dar yra pakankamai,kad :anukas"jaustusi gan tvirtai.Taip,kad tikrajai opozicijai irgi reiketu vienytis,tiek prezidento,tiek seimo rinkimuose

Tarabilda       2019-03-9 10:10

Kas liepė, kas liepė?
Tulpė sau vietelę Briuselyje šlavinėjasi. Uolumą rodo durnelio anūko kakarikavimu.

spėju, (antram)       2019-03-9 10:04

kad tą daro jojo galvikėje apsigyvenęs bjaurybė Feliksas Edmundovičius…

Klausimukas       2019-03-9 10:03

Jeigu rinkimus su 80 proc.balsų būtų laimėjęs koks nors konservatorių meras,tai būtų demokratiška ar ne?Jeigu rinkimus laimi visuomenės palaikomi komitetai,o partijos toliau tik niršta,tai kas kaltas?Dažniau prie veidrodžio reikėtų stabtelėti kaltų ieškant.

O Gabrieliui       2019-03-9 9:56

kas liepė taip pasakyt, gal mums galėtum pasakyt, jei esi toks drąsuolis?

Be to       2019-03-9 9:36

Gabrielius liepė ir Orbano partiją išmest iš frakcijos Europarlamente .

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Oi, Erni,       2019-03-10 13:31

žinoma, kad padauginau kartu su Jurgiu - įkalėm po vieną Vodką Kremlin Gold.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Raimondas Navickas. Prasideda…, arba „Eikite ... su savo ‘Black lives matter’ afera“

Vytautas Sinica per Marijos radiją. Ką šiandienos žmogui sako istorinės atminties ženklai: paminklai, memorialinės lentos, atminimo aikštės?

Nacionalinis susivienijimas. Apie cenzūrą ir Lukiškių aikštę

Rasa Čepaitienė. Kaltė ir įniršis

Geroji Naujiena: Palikti iki pjūties

Iš propagandos frontų. Užkalnis: pagaliau Lietuva atsiveria imigrantams. Pasitinku su gėlėmis

Raimondas Navickas. Versli moteris – kiekvieno politiko svajonė

Joana Noreikaitė. Liepos 17-toji

Dar viena 17-oji Simono Daukanto aikštėje: kas išgirs ir atsakys, ar dar gyva Deimantė?

Justas Mundeikis. Imituokime socialinį dialogą. Antra dalis

Algimantas Rusteika.Tikras lietuvis viską, kas jam sakoma, užmiršta per savaitę

Vytautas Sinica. Europa, kurios gėdijasi tariami euroentuziastai ir kurią taip mylime mes, ‘euroskeptikai’

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.