Prezidento rinkimai 2019, Politika

Arvydas Juozaitis pristatė rinkiminės programos „Lietuva yra čia“ metmenis ir savo bendražygius

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 23 d. 2:01

16     

    

Arvydas Juozaitis pristatė rinkiminės programos „Lietuva yra čia“ metmenis ir savo bendražygius

Simbolinę dieną – prieš 30 metų spalio 22-ąją Lietuva rinkosi į Vilnių, į Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Steigiamojo suvažiavimą – kandidatas į Lietuvos Respublikos prezidentus, Sąjūdžio pradininkas, rašytojas ir filosofas Arvydas Juozaitis sukvietė savo bendraminčius į pirmąją sambūrio „Lietuva yra ČIA“ sueigą Raudondvaryje, Kauno rajone.

Kaip skelbia alkas.lt, pristatydamas „Keturių bokštų“ politiką – savo rinkimų programos metmenis, A. Juozaitis kvietė Lietuvą „pabusti iš neoliberalizmo liūno, telktis ir keisti daug metų politikoje įsitvirtinusias grupes“, tapusias, jo žodžiais tariant, „priešakiniu neoliberalizmo būriu, vykdančiu Lietuvai primestą ištautinimo ir išvalstybinimo strategiją“.

Pabrėžęs, jog „[n]acionalinis centrizmas pats savaime nereiškia užsisklendimo“, greičiau atvirkščiai – „yra vienintelis tvarus būdas atsiverti pasauliui, sudaryti sąlygas visuomenės darnai bei asmenybės tobulėjimui“, kandidatas į Lietuvos prezidentus A. Juozaitis paragino pagrindinį savo dėmesį skirti tam, ką simboliškai pavadino „keturių bokštų“ politikai: kalbą ir nacionalinę kultūrą, nacionalinį švietimą ir mokslą, šeimą ir teisingumą.

„Atėjo metas Tautai susigrąžinti realias galias, Konstitucijos viršenybę, tikrą savivaldą, atgaivinti savanorystę ir bendruomeniškumą. Ir į šį tikslą žadame eiti visomis įmanomomis priemonėmis, ne vien prezidento rinkimų kampanija. Eidami į šį tikslą, kartu su ištikimais Lietuvos Persitvarkymo sąjūdžio bendražygiais, sieksime, kad prieš 30 metų Tautą į laisvės žygį pakėlusios Sąjūdžio vertybės būtų perduotos jaunajai XXI amžiaus kartai ir įkvėptų ją kurti nepriklausomą, klestinčią ir didžią Lietuvos valstybę“, – teigė kandidatas į Lietuvos prezidentus A. Juozaitis.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wwwe       2018-11-5 3:36
Kazys       2018-10-24 9:51

Kai kritikuoji ir skelbi,ko nenori,derėtų pasakyti - KO NORI.Kas Jūsų,istorinių klaidų rinkėjai,būtų tinkamu prezidentu? Dar yra laiko tinkamoms kandidatūroms paskelbti.

o Arvydai !! ...       2018-10-23 19:08

aš sapnuoju Tave, Arvydai !! ...
Lietuvai reikia tokio gražaus ir vyriško prezidento, kaip tu Arvydai !! ...

Na klar,       2018-10-23 16:45

šliapkininkai už Juozaitį, o beretininkai už Žmonių partijos atstovę - politinis cirkas Lietuvoje, ne daugiau. Tai ir vadinama “Istorine klaida” - šliapkininkų (nuo rus.žodžio “шляпа”) ir beretininkų razborkėmis.

neabejoju       2018-10-23 16:02

kad, jei tik daugiau žmonių išgirstų Arvydą......
va tada tai įvyktų tikroji demokratija, kai žmonės išsirinktų savo prezidentą...
ir tada nereikėtų ginčytis kas paspaudė ranką merui. o kas kgb tardytojui žudikui. Ir kuris vertas būti prezidentu, o kuris teismo ir pasmerkimo.

Tik ar atsiras žmonių Arvydo komandoje, kurie neleis užlipti ant to paties grėblio ..., nes visi matome ką gali vienas nuskurdusios dvaselės deguto šaukštas, kai laiku jo nesupili į srutų duobę...

Netikėkite       2018-10-23 13:59

nė vienu politiko žodžiu. Juo labiau prieš rinkimus. Ką tas ar kitas politikas yra nuveikęs, žmonės nežino arba pamiršo. Moterys rinks gražesnį, o vyrai - gražesnę. Todėl spaustuvės gamina kuo gražesnius jų portretus. Beliks juos išklijuoti. O po rinkimų viskas liks kaip buvę.

kieno       2018-10-23 13:36

naudai bus atsisakyta si karta? AMB jau mires.

to Komentaruose       2018-10-23 13:29

Žmogeli, deklaruoti gali bele ką, nežinai? Žmogų reikia vertinti už konkrečius darbus ir veiksmus, o ne už pliurpalogiją. Deklaracija nėra įstatymas, nežinojai?

Pensininke       2018-10-23 13:03

Kol rinkejai balsuos pagal apdara, o ne pagal kandidato darbus ir VIZIJAS,  tol Lietuva geresnio gyvenimo nepasieks.  Dauguma rinkeju yra apolitiski,  suklaidinti parsiduodancios daugumos ziniasklaidos   ir zurnalistu.

Komentaruose       2018-10-23 12:32

skurdas ir tiek.Kam idomu pletkai apie Birzu mera?Ir prie ko cia Juozaitis?Ziurekim i tai ka Juozaitis deklaruoja savo metmenyse.Kai kam tai nepatinka.Matomai, daug kam siendienine situacija prie sirdies.O kam, ne prie sirdies, turime suprasti, kad sendienos situacija neisdygo per metus, ar du.Ji vesejo desimtmeciais.Tai koks dieviskas prezidentas gali pagydyti visus mus ir jus nuo to, kad keistumes ir kurtume kitkokia Lietuva.Kol tik spajudysimes ir stenesim, kad viskas blogai, joks prezidentas nioeko nepakeis.Juozaitis visiskai kitokias tiesa deklaruoja, negu ta grupe, kurie ekspresu mus nuvez i ES federacija su visomis jos grozybemis.Kaip matosi, daug kam tai tinka.

Jules       2018-10-23 11:46

Taigi elitas ir nori sudrapalinti šeimą - pagrindinę Lietuvių tautos ir jų valstybės ląstelę. Nesunaikinus šeimos gi neatlaisvinsi teritorijos priešui, tiesa?

Al.       2018-10-23 11:30

Visa valstybės galia pajungta komunofašizmo įtvirtinimui.
Lietuvoje panaikinta tėvų teisė į savo vaikus.
Mokesčių ir algų santykis skatina skurdą ir emigraciją.
Lengvatas gauna ne smulkiosios įmonės, o monopoliai ir karteliai.
Teisinė sistema tarnauja ne teisingumui, o kolaborantų luomui.
Panaikintas šeimos savarankiškumas ir tėvų teisė į savo vaikus. Žmonės ima bijoti gimdyti ir kurti šeimas.
Masinės informacijos priemonės, net išlaikomos valstybės, tarnauja ne tiesai, o naujosios tvarkos įtvirtinimui, šliaužiančiam komunofašistiniam perversmui, prisidengusiam liberalizmo vardu.

gėda sisteminiam       2018-10-23 9:33

oi kaip negražiai suka ienas nuo Lietuvos tikrų aktualijų :  tautos žudymo per emigraciją ,civilizuoto turtingųjų apmokestinimo ,kad panaikint pagrindinę emigracijos ir nematyto skurdo išbujojimo priežastį.Kad Lietuvoje reikia branginti lietuvių kalbą - ir arkliui suprantama (nebent ,išskyrus pripuolusius prie lovio mūsų  kriuksius).Net Nausėda jau praregėjo kad Lietuvoje įsigalėjo klaikus skurdas,kad Lietuvoje jau badaujama…

Jules       2018-10-23 9:20

Kaip faina ir bepigu pliurpt bele ką, kai ir “Perestroikės” istorija tebėra įslaptinta - užrakinta nuo runkeliukų ir ilgam. Tabu. Visas tas politinis cirkas gali mums baigtis katastrofa. Nei vienas dabar apsireiškęs norįs būti prezidentu netinka būt LR Prezidentu, jei mes norime sustabdyti mums suplanuotą nunykimą ir teritorijos atlaisvinimą nuo lietuvių.

Dzeikas       2018-10-23 8:00

Cia metmenu ir bendrazygiu pristatymas?
Nepatingejau isklausyti iki galo.
Cia - skambinimas kiausais.

sėlis       2018-10-23 6:20

Beveik gražu. Tik yra vienas problemėlė- “kandidatui ranką spaudė Biržų meras Valkiūnas”. Tas ponas yra buvęs “respublikonų” partijos vadukas, šiuo metu su saviškiais prisišliejęs prie pseudo tautininkų. Kas seka įvykius, tie bus pastebėję tą poną nuolat dalyvaujant proputinišų veikėjų sambūriuose.
Jupzaotis kultūros žmogus, savo kalbose daug vietos skiria kalbos išsaugojimui, ragina puoselėti kultūrą. Kaip tokios nuostatos koreliuoja su karšta draugyste su Biržų degeneratu? Paklauskite biržiškių kultūrininkų, švietimiečių apie jų “merą”. Jums papasakos daug pikantiškų dalykų.
Tas padaras yra ne tai kad abejingas kultūros reikalams- jis atvirai priešiškas viskam iš ko kultūra susideda, smaugia visus kurie bando kultūrą puoselėti.
Kai valdžia paragino savivaldybes dalyvauti kultūros darbuotojų atlyginimo kėlimo programoje, vyriausybės ir savivaldybių bendrą susitarimą atsisakė pasirašyti tik dvi. Biržų “meras” atsisakė kategoriškai.
Oi, Arvydai- žiūrėk. Su kuo sutapsi, tuo ir tapsi…


Rekomenduojame

Genocido tyrimo centras nepasiduos vulgariam spaudimui

Rasa Čepaitienė. Dvidešimt keturios dienos

Filosofą ir rašytoją Arvydą Juozaitį kalbina Tomas Girdzijauskas

Romualdas Ozolas. Lietuvos Manifestas

Skelbtas piketas prie Gitano Nausėdos rinkimų štabo įvyko, visuomenės susitikimas-diskusija su jo patarėju Linu Slušniu – ne. Išsigąsta?

Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

Ramutė Bingelienė. Kad trisdešimtieji atkurtosios Nepriklausomybės metai netaptų dar vienu apmaudo ir netikėjimo Lietuva dešimtmečiu!

Liudvikas Jakimavičius. Kovo 11-oji verta Santarvės pakto

Lietuva švenčia Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Kovo 11-osios renginiai: tiesioginė translaicija iš Seimo

Kovo 11-ąją patriotinių eitynių negali būti per daug! 16.30 val. eitynėse bus reikalaujama Vilniui sugrąžinti Vytį

Lietuva švenčia! Kovo 11-oji Los Andželo Šv. Kazimiero lituanistinėje mokykloje

Geroji Naujiena: Žmogus gyvas ne vien duona, bet ir kiekvienu žodžiu, kuris išeina iš Dievo lūpų (Mt 4, 4b)

Kodėl remiame Vytautą Radžvilą ir jo vadovaujamą sąrašą Europos Parlamento rinkimuose? Pasirašykite ir jūs

Nacionalinės eitynės „Už tikrą – Kovo 11-osios Lietuvą!“

Girios rauda: Dzūkija

Piketas: 12 val. prie G. Nausėdos štabo – prieš Lino Slušnio politiką vaiko teisių klausimais

Arvydas Juozaitis. Apie Kremliaus darbotvarkę ir nacionalinę vienybę

Algimantas Rusteika. Taip dirba tikros valstybės

Arvydas Juozaitis jauniesiems politologams: Lietuvoje turi būti daugiau Lietuvos (papildyta kokybiško garso video įrašu)

Audrius Bačiulis. Apie klastą ir klastūnus politikoje

Jurga Lago. Kodėl aš nesu feministė

Vytautas Radžvilas. Beliko žengti vieną mažyti žingsnelį…

Diskusija „Quo vadis, Europa?“ (R. Ozolo knygos „Pasaulis grįžta namo. Eurorealisto užrašai“ pristatymas)

Šeimos nepasiduoda – registruotos naujos pataisos Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymui

Česlovas Iškauskas. Nacionalizmas, patriotizmas, tautiškumas – atgyvenusios sąvokos?

Nuo bačkos. Nerijus Mačiulis: jokia kita valstybė, prisijungusi prie ES drauge su Lietuva, per 15 metų nesugebėjo pasiekti tokio progreso

Algimantas Rusteika. Štai iš kur tas déjà vu

Sarah Kramer. Kolorado valstija nutraukė kovą prieš konditerį dėl jo religinių įsitikimų

Algimantas Rusteika. Politinės veidmainystės epocha

Arūnas Svitojus. Apie diskriminacinį ES žemės ūkio politikos pobūdį

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.