Prezidento rinkimai 2019, Žiniasklaida

Arvydas Juozaitis prašo prokurorų pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 7 d. 18:55

3     

    

Arvydas Juozaitis prašo prokurorų pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto

Gegužės 7 d. kandidatas į Lietuvos Prezidentus Arvydas Juozaitis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl LRT apie jį išplatintos, esą, šmeižikiško pobūdžio informacijos.

„2019-04-23 06:30 LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ informaciniame siužete „Kandidatų į LR Prezidentus portretai – Arvydas Juozaitis“ buvo išplatinta šmeižikiško pobūdžio informacija apie Arvydą Juozaitį, kandidatą į LR Prezidentus. Kreipiuosi ne privačių teisių gynimo tvarka, bet tik dėl to, kad LRT veiksmai prieš kandidatą į Prezidentus turi platesnę visuomeninę reikšmę.

Įtemptoje LR Prezidento rinkiminėje kovoje konkurentai naudoja įvairias viešųjų ryšių priemones, siekdami sukritikuoti, sumenkinti ar diskredituoti vieni kitus.  Aš priimu aštrią, kartais net nepagrįsta kritiką, tačiau kaip tai yra daroma per Lietuvos nacionalinį radiją ir televizija, kuris yra Lietuvos visuomeninis transliuotojas, kurio misija tarnauti visuomenei, teikti objektyvią, patikimą informaciją šalyje ir pasaulyje gyvenantiems Lietuvos žmonėms, kurti ir transliuoti profesionalias programas, vienijančias ir telkiančias pažangai, man atrodo, kad daroma tyčia siekiant mane apšmeižti“, – rašoma A. Juozaičio pareiškime Generalinei prokuratūrai.

* * *

Arvydo Juozaičio kreipimasis į LR Generalinę prokuratūrą:


P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kąstyti,       2019-05-8 22:44

ant koncervinio brukalo šitame portale paprasčiausiai niekas nekimba. Nebent imsi pasakot pasakas čia taip pat visų pažįstatiems gana nevykusiai dirbantiems neliustratų koncervuotiems agentams. Labanakt.

Kastytis       2019-05-8 19:05

Įdomu, kiek už A. Juozaitį pasisakančių apklausose yra pakabintų ant Kremliaus kabliuko? Negi net po šios draugystės su proputiniška AfD partija istorijos doriems tautininkams patriotams dar kas nors neaišku? LRT vietoje aš paviešinčiau visus žinomus AfD “veiklos” Ukrainos atžvilgiu faktus, vizitus į okupuotą Krymą, o jų mirgėte mirga žiniasklaidoje. Paskirčiau atskirą laidą su pačiu A. Juozaičiu. Oficialus AfD (skaityk - V. Putino) pareiškimas A. Juozaičio garbei apginti, kurį jis mini - tai tik figos lapelis vienai vietai pridengti, tokia mano nuomonė.

16 марта, 03:43
4875
БЕРЛИН, 16 мар - РИА Новости. Необходимо уважать итоги крымского референдума о вхождении полуострова в состав России, западные санкции, наложенные в этой связи, должны быть сняты как можно скорее, заявил РИА Новости член берлинской палаты депутатов, немецкий политик из партии “Альтернатива для Германии” (AfD) Гуннар Линдеманн.
“Санкции наносят ущерб сотрудничеству с Россией и ставят под угрозу рабочие места в Германии. AfD выступает принципиально против санкций против России и Крыма. Эти санкции должны быть сняты как можно скорее. Граждане Крыма провели референдум. Мы в AfD приветствуем, что граждане могут участвовать в принятии решений по важным вопросам. В Крыму они решили отделиться от Украины и присоединиться к Российской Федерации, и это, на мой взгляд, право народа. Голосование было демократичным и его нужно уважать”, - заявил Линдеманн.

gerai       2019-05-7 22:01

Nors man su Juozaičiu ir nepakeliui, tačiau aš nieko prieš, jei kažkas matonių klaną truputį prieš plauką pakedens.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.