Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019, Europarlamento rinkimai 2019

Arvydas Juozaitis dėl EP rinkimų ir nacionalinės vienybės: su Vytautu Radžvilu sutarta dėl abipusės paramos

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 13 d. 7:10

123     

    

Arvydas Juozaitis dėl EP rinkimų ir nacionalinės vienybės: su Vytautu Radžvilu sutarta dėl abipusės paramos

Kandidatas į prezidentus Arvydas Juozaitis per šiandienos spaudos konferenciją pranešė, kad jo vadovaujamas sambūris „Lietuva yra čia“ traukiasi iš Europos Parlamento (EP) rinkimų ir remia Vytauto Radžvilo rinkimų komitetą „Susigrąžinkime valstybę“.

„Viena iš priežasčių, kodėl mes šitą padarėme, yra ta, kad daug jaunos energijos yra ir viename, ir kitame rinkimų komitete, ir tie jauni žmonės nelabai suprato, kodėl mums reikia eiti atskirai. Mums, vadovams, atrodė, kad gerai, tai yra demokratija, tegul renkasi iš dviejų komitetų rinkėjas, kuris šiuo metu bunda labai aktyviai. Tačiau rinkėjas kiek sutriko, tą sutrikimą mes matėme beveik mėnesį ir dabar po Kovo 11-osios pagalvojome, kad tautinės vienybės, susitaikymo labui netgi čia nebuvo ko taikytis, o tiesiog santarvės žengiant kartu labui reikia palikti rinkėją daug ramesnėje būsenoje, kad rinkėjui nebereiktų rinktis (tarp šių dviejų jėgų. – ELTA)“, – sakė A. Juozaitis.

Pasak A. Juozaičio, vakar vakare su V. Radžvilu sutarta dėl abipusės paramos – V. Radžvilo vadovaujamas rinkimų į EP komitetas „Susigrąžinkime valstybę“ parems jį Prezidento rinkimuose, o sambūris „Lietuva yra čia“ Europos Parlamento rinkimuose parems V. Radžvilo vadovaujamą politinę jėgą.

A. Juozaičio teigimu, V. Radžvilas savo pranešimą spaudai turėtų paskelbti dar šiandien.

Kviečiame pasiklausyti pretendento į Lietuvos Respublikos prezidentus dr. Arvydo Juozaičio spaudos konferenciją dėl Europos Parlamento (EP) rinkimų ir nacionalinės vienybės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tik jau       2019-03-21 9:01

nebekiškit mums šitų Centro Komiteto sekretorių portfelių nešiotojų - atsibodo, ar supratote?

>>>Gyvenime galioja...taisyklės..       2019-03-20 20:43

Mielasai, bet tamstelė su savo pagrumojimais, jau kasi duobę kitam. Taipogi kas būsi per vienas/a, kad nurodytumei Dievui, kaip Jis turi pasielgti?

ir puidokininkams ir radžvilininkams       2019-03-20 19:23

Nebus jokio vilties prezidento M. Puidoko - nesvaikite. Jam dar reikia daug košės su druska išvalgyti. Kaip netaps jokiu europarlamentaru ir V. Radžvilas. Likimas ar Dievas jam atkeršys už juodą pavydą, už pagalių kaišiojimą į Juozaičio ratus. Gyvenime galioja tokios taisyklės: nekask kitam duobės, nes pats įpulsi.

Geras Mindaugo pasisakymas.       2019-03-20 15:38

Vertas dėmesio.

Puidokiniams       2019-03-20 15:21

Dieve, Dieve, kas su mumis bus? Tai Puidokas nebeatsimena su kuo ir prieš ką balsavo LR Seime ir su kuo į Seimą atėjo. Tai Juozaitis pamiršo, kad CK sekretorius nuo pražūties išgelbėjo ir atvedė vėl juos į valdžią. Kokie užuomaršos tie lietuviai, ane? Ar jie iš tikro nori su mumis padaryti „Finis Lithuania“, kad Bankas(Nausedux) laimėtų? Kaip galima baigti univerkę ir įsigyti mokslinį laipsnį su tokia atmintimi ir be elementarios logikos supratimo? Vargas, Tau Lietuva, su tokiais kandidatais. Na, o kad Kubiliaus parankinis Valentinavičius mus lygina su kažkuo iš N.Zelandijos nieko keisto, nes pats jo patronas Kubilius mus lygino su tuo iš Norvegijos, kad tik apgintų lenkų šovinistus. Uždusęs atlėkė į Dezį Radiją, kad galėtų eilinį kartą išplūsti eilinius lietuvius, susirinkusius į kažkokį ten Baltų sąskrydį Šalčininkų rajone.

Vikipedija       2019-03-20 15:20

1990 m. lapkričio 24-25 d. Vilniuje vyko steigiamasis Liberalų sąjungos kongresas, pirmininku išrinktas filosofas Vytautas Radžvilas .

Raigerdas>Ramutei Bingelienei       2019-03-20 14:34

Dėkoju gerbiamai Ramutei Bingelienei už atsakymą. Kitą kartą pabandysiu nusikopijuoti tą pastabą iš google, jeigu pasikartos analogiškas atvejis.

Mūsų VILTIES PREZIDENTAS       2019-03-20 12:39

40-tą gimtadienį antradienį švenčiantis Mindaugas Puidokas spaudos konferencijos Seime metu išreiškė norą kurti politinį judėjimą, besiremiantį tradicinėmis, krikščioniškomis vertybėmis.
Prezidento rinkimų kampanijoje dalyvaujančio M.Puidoko teigimu, politinis judėjimas turėtų būti lyg atsakas į „neoliberalią sistemą“ ir „iškreiptas vertybes“. Lietuvos politinė sistema, anot M.Puidoko, „keičiantis jėgų pusiausvyrai, praranda stabilumą“. Dėl to esą kaltas neoliberalizmas. „Palyginkime [...] su komunizmu. Visi gyvenome toje totalitarinėje sistemoje, bet gerai supratome, kas ji yra. Dabar gyvename neoliberalizmo laikais, bet dauguma žmonių ne visai įsivaizduoja, kokie tie laikai yra ir kas jiems būdinga“, – dėstė Seimo narys, teigęs, kad kuriama vartotojiška visuomenė, kurioje dingsta vertybės, pareigos, lieka tik laisvės ir teisės. Jis aiškino, kad Lietuvai svarbu suprasti grėsmės šaltinį, apsibrėžti poziciją, svarstė, ar atlaikysim, pasinaudosim proga apsiginti nuo „įtampos viduje“ ir „išorės grėsmių“.
„Planas labai paprastas – bendrauti, išklausyti ir vienyti žmones, visas politines jėgas, kurios pritaria tradicinėms vertybėms ir esminių pokyčių valstybėje būtinybei. Tik tokiu būdu turėsime realią galimybę sutelkti jėgas ir įveikti beveik trisdešimt metų dominuojančią Lietuvoje korumpuotą pseudo elito ir sisteminių partijų sukurtą sistemą“, – dėstė M.Puidokas.
Praėjusią savaitę jis konkurentams rinkimuose filosofui Arvydui Juozaičiui, Seimo nariui Nagliui Puteikui ir europarlamentarui Valentinui Mazuroniui pasiūlė vienytis – kurti bendrą rinkimų programą ir galiausiai rinkimuose leisti dalyvauti tik vienam politikui. Antradienį M.Puidokas tikino, kad siekiantis bendradarbiauti ne tik su „nesisteminiais kandidatais į prezidentus“, bet ir politinėmis jėgomis, prezidento rinkimuose siekusiu dalyvauti ambasadoriumi Vygaudu Ušacku, asociacija „Už Lietuvą“, Europos Parlamento rinkimuose norinčiu dalyvauti filosofu Vytautu Radžvilu, „Kauno forumu“, „Vilniaus forumu“ ir kitais.
M.Puidokas reiškė džiugesį, kad V.Mazuronis sutiko apsvarstyti jo pasiūlymą vienytis ir apgailestavo, kad to nepadarė buvęs bendražygis N.Puteikis. Jis, anot Seimo nario, pervargo nuo rinkimų maratono ir daro „vertybines klaidas“. „Labai liūdna dėl Naglio Puteikio, kad dalyvaudamas [...] rinkimuose, nesugebėjo suprasti ir įvertinti mano vienijimosi plano“, – kalbėjo politikas. Jis taip pat pažymėjo nedalyvausiantis Europos Parlamento rinkimuose.
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/m-puidokas-neoliberalizma-palygino-su-komunizmu-nori-kurti-politini-judejima-56-1117252

Raigerdui       2019-03-19 21:24

Būna. Kartais užtenka to, kad visi kiti virusų paieškos resursai nerodo nieko. Kai man kyla abejonių, kliaujuos virustotal.com verdiktu.

Sveiki, Raigerdai       2019-03-19 21:24

Taip, šiąnakt buvome susidūrę su tam tikrais techniniais sunkumais, kol juos įveikėme, užtrukome - visų labai atsiprašome.
Kodėl bandant atsiversti Tiesos.lt atsirasdavo Jūsų minimas užrašas, paaiškinimo neturime.
Pagarbiai.
Ramutė Bingelienė

Raigerdas >redakcijai        2019-03-19 20:47

Gerbiama redakcija, gal galėtumėte informuoti savo skaitytojus apie tai, kodėl dienos metu negalima buvo prisijungti prie portalo tiesos.lt ? Šiandien rekomendavau savo pažįstamam prisijungti prie portalo tiesos.lt, bet jis man pasakė, kad net po trijų bandymų google rašydavo, kad šitas web puslapis yra pavojingas prisijungimui. Po to jis daugiau nebandė. Kiek laiko šiandien negalima buvo prisijungti nežinau. Tai, gal galima būtų bent jau paaiškinti savo skaitytojams, kas čia per keistenybės darosi su http://www.tiesos.lt portalu dienos metu ir kodėl atsiranda toks užrašas, skelbiantis, kad šis portalas pavojingas?

Al.       2019-03-18 23:45

Manau, jau iš rinkimų į savivaldybes aišku, kad jokia opozicija nieko negaus. Neranda tinkamų vadų ir neturi taktikos prieš kolaborantų luomo monolitą. Ir maži portalėliai, deja, bet tėra garo nuleidimui.

tie       2019-03-18 23:06

kokie skiria nacionalines premijas, kelia ir atseit ‘nesisteminius’ kandidatus.

Radžvilas -padeda nomenklatūrai?       2019-03-18 22:56

Komentuotojai   teisingai   stebisi   paiku   V.R. elgesiu     sąjungininkų iš LYČ atžvilgiu. Komentuotojai suvokia, kad prof.  poelgių keistybės   ir   nepagarba sąjūdžio solidarumo ir     vienybės   principams lems nepatekimą į EP rinkimų biuletenius.Apie mandatą  net kalbos nėra, nes su tokia taktika ir   org. negebėjimais bus SURINKTA tik 5 tūkst. parašų . Eitynių        fiasko V.R. šalininkų, regis,    nieko neišmokė.Ar ko nors       išmokys žlugimas EP rinkimų starte?  Tų    santarvės   dalykų nesuvokia garbusis profesorius, nors net sistemininkai aiškiai nurodo, kad R. ir J. linijos sutampa ir todėl sistemininkai juos abu turi dusinti už tą patį...Bet profesorius užsispyrusiai su grupele savo partizanų eina prieš šarvuotus sistemininkų legionus atmesdamas išdidžiai     sąjungininkų iš LYČ ranką...Prof. kryptis adekvatiems plebėjams- išprususiems komentuotojams aiški-  tai kryptis į  bedugnę, bet patricijams- prof. bendravardžiams-tai nelemta suvokti ir jie ploja į prarają vedančiam V.R…
Ar kas logiškai ir vertybiškai gali paaiškinti , kodėl profesorius daro viską,kad EP rinkimuose 10 proc. rinkėjų neturėtų už ką balsuoti? Panašu, kad visi gailėsimės, jog LYČ KILNUS pasitraukimas iš EP rinkimų  R. naudai paliko tuos rinkėjus be atstovavimo EP….Nes LYČ be problemų savo 10 tūkst. parašų registracijai būtų surinkusi…

Už tendencingą sąvokų sukeitimą turi atsakyti!       2019-03-18 15:10

Praradęs savigarbą V. Valentinavičius apie tautos nacionalinį atgimimą šiandien ŽR prakalbo visiškai kaip dabar meluodami kalba Kremliaus propagandistai.
https://www.ziniuradijas.lt/laidos/ivykiai-ir-komentarai/politologas-ispuolis-naujojoje-zelandijoje-pretekstas-pazvelgti-i-marginalus-lietuvoje?video=1
Ne tik Juozaičio, kurio net žmona rusė(?), bet ir savo kursioko bei buvusio bendražygio atžvilgiu ėmėsi kraštutinės jų marginalizacijos.
Toks pat kaltinimas (iš esmės- fašizmu) ir Vasario 16-ąją jaunimo liepsnų eisenos.
Todėl tai dar vienas neolibų ir neokonų uzurpuotos žiniasklaidos priminimas Radžvilui ir Juozaičiui, kad turi baigti vaidytis dėl antraeilių dalykų, vienytis ir į tokį aršų puolimą, šmeižtą (jų prilyginimą australų rasistui ir žudikui Brentonui Tarrantui!) reaguoti operatyviai, viešai ir labai griežtai.
Tautos interesų ir Vakarų demokratijos idealų išdavystė, atviras melas
rūpestį nacijos, jos kult8ros klestėjimu, nacionalinio atgimimo siekį įvardyti
ir smerkti kaip šovinizmą, rasizmą. Už tai privalo atsakyti.

smagumas       2019-03-18 8:22

buratinų šventė įvyko - pribalsuota
norėta kajp gereu, bet
gavosi kaip visada:)

> Juozaiitininkams       2019-03-17 21:13

Toliau žavėkis kosmopolitu, gėdos neturinčiu, pasipūtusiu, bevertybiniu Austarlijos aborigenų palikuonimi. Normalus žmogus įsigilinęs į to tomo ar stanislovo viename pakalbėjimus prieina išvadą, kad tai mažiausiai savanaudis aferistas ir ne daugiau.

juozaitininkams       2019-03-17 20:25

Jums atėjo pastiprinimas. Ir dar koks! smile
https://youtu.be/WUndp_iIAZ0

Kalboms       2019-03-17 16:29

Keliese rašote viena komentarą?

Kalbos,       2019-03-17 16:13

kalbos, kalbos.Sklandzios.O, grubiai paklausus, ka jos duoda man ir Lietuvai.Taip, buvo laikas, kai reikejo uzdegti, isjudinti, uzkurti.Dabar lemiamas momentas visai Lietuvai.Ir reikelingi veiksmai ir darbai.Pasirodo, V.Radzvylas taip ir liko prie prakalbu.O kai reikejo veiksmu, isejo pssss.Is pono Radzvylo pileciai ir rinkejai laukia paiskinimo, kodel nebuvo primtas A.Juozaico siulymas.Kitaip, per rinkimus bus lygiai toks pats pssss.

trolis, anonimas Tarabildai       2019-03-17 14:36

Koks skirtumas, kokį slapyvardį susigalvosiu? Ką tai keičia? Jei nepatinka atsakinėti anonimams, tiesiog neatsakinėkite.

tam, kur tam "nežinau"        2019-03-17 14:34

Tik nereikia pervertinti “net analogov” maskolių pajėgumų. Buvo jau Aneliauskas, kuris baugino atominėmis bombomis, atseit Kremlius Lietuvą atominėmis bombomis užmėtys. smile Iš patrankos į žvirblius, arba dar tiksliau, - prišikti ant savo kilimėlio prie durų, kad ir kaimynams smirdėtų. smile

tam "nežinau"       2019-03-17 14:15

Jei išaus diena X ir iškils pavojus iš rytų - nei tas nei anas nesustabdys. Jūs pats netikite tuo ką rašote, arba manote, kad mes tokie naivūs. Karaliaučiuje įtaisyti radarai pagal paskutinį technikos žodį ir stovi pilnoje parengtyje. Reikia gyventi šia diena, akimirka ir nepaistyt niekų, kad mus karo atveju apgins Jonas ar Petras. Nei NATO nespės aiktelėti. Tai labai ne vyriškos kalbos.

Tarabilda tam nežinau       2019-03-17 14:04

Jei norite, kad su jumis, troli, būtų diskutuojama, prisistatykite bent nick’u.

tam nežinau       2019-03-17 13:56

Nesinori kapstytis po svetimą asmeninį gyvenimą, tačiau sutuoktinių klausimas ne mažiau svarbus nei kiti. Paleckiukas irgi uždurniavo, berods, po vedybų su buvusia Maskvos merijos darbuotoja. Jei tik ji buvo Maskvos merijos darbuotoja apskritai. Juk labai patogu užverbuotam agentui vesti kuratorę. Ir viskas, asmeninio gyvenimo barjeras iškart apsaugo nuo daugelio nepatogių klausimų.
Laikiausi, kad to nerašyti, bet kai pamačiau juozaitininkų įsidūkimo Radžvilo atžvilgiu lygį, sviedžiu ir aš akmenį atgal.
Išvis reikia labai atsargiai žiūrėti į ilgesnį laiko tarpą gyvenusius Kremlijoje. Jie iš ten grįžta pakitę. Ir ne į gerąją pusę. Asmeniškai patyriau. Iš pirmo žvilgsnio jie lyg ir normalūs, bet mąstymas ir veiksmai jau kažkokie… Taip teko atsisveikinti su artimu giminaičiu ir tikiuosi daugiau niekada gyvenime jo nebepamatyti. Jeigu kas abejoja, galiu duoti kontaktus ir suvesti. Draugaukite, mėgaukitės, bet tik neverkite paskui ir manęs nekaltinkite.

nežinau       2019-03-17 10:44

Kaip Jums atrodo, kas išaušus lemtingai grėsmės iš rytų valandai X lengviau galės priimti Lietuvai naudingą sprendimą, ar tas, kas dėl Lietuvos reikalų rizikavo savo akademine karjera, skelbė apie politikos mokslų kalvėje ruošiamus Lietuvai nelojalius specialistus (jei gerai pamenu), ar tas, kas namuose su žmona kalba rusiškai? Man atrodo, kad žmogus, susigiminiavęs su rytais, turės tokiu atveju rinktis tarp šeimos ir Tėvynės, o tai nepakeliamai sunku.

stasys        2019-03-17 8:34

2019-03-17 1:00 Jus kaip vartotojas gal ir teisus , kaina turi atitikti siūlomos paslaugos kokybe . Bet kaip ta padaryti kai žmogus vis dar įsitikinęs kad Lietuvoje mokslas turėtu būti nemokamas ar beveik . smile Viskas atsiremia į žmogaus požiūrį apie ta išsilavinimą ir tuos skatikus kuriuos gauna ka tik naujai papilde mokslo bendruomene .

Tarabildai       2019-03-17 1:00

Ne, mokslo, žinių, suvokimo kainos niekas nepakėlė.
Tie dalykai Lietuvoje pigūs, nieko neverti, todėl jų čia niekas niekas nei moko nei suteikia.
Valdžia pakėlė tik mokestį už fikciją.
Už etiketę.
Dabar popieriniai “diplomai” buratinams kainuos daugiau skatikų.
Bet sumokėti grašiai, tuščiagalvių protingesniais nepadarys.
Tame jokios tragedijos nėra- brangūslietuvosžmonės neturi poreikio protui.

Tarabilda       2019-03-16 23:24

Ir labai gerai, kad kainą pakėlė.  Diplomai už dyką nieko verti - neskatina siekti žinių ir įgūdžių.

kas padejokiaule ?       2019-03-16 22:09

Nepriklausomas portalas delfi.lt skelbia, kad „būsimieji studentai ir jų tėvai turėtų pradėti atidžiau pildyti savo kiaules taupykles

„Lyginant su pernai, tai didelis šuolis. Pernai kainos kilo vos iki 1,5 procento“, - rašoma straipsnyje „Blogos žinios būsimiems studentams – valstybė studijų kainas pakėlė nuo 180 iki 1700 Eur“.

vadiname daiktus savais vardais       2019-03-16 21:08

Nuo kada pagrįstos abejonės Juozaičiu - kenkimas Lietuvai? Užuojauta Radžvilui, patiriančiam rafinuotą, agresyvų spaudimą.

Nora       2019-03-16 13:09

Ir kaip dabar jais pasitikėti? O be pasitikėjimo kaip galima ką nors sukurti?

Kas       2019-03-16 11:34

anuo laiku buvo pries nepriklausomybes skelbimą, po to pries NATO, kokia čia dar vienybe?

vadinkime daiktus ir žmones tikrais vardais       2019-03-16 9:08

Tariamas dviejų pretendentų susitarimas buvo fiktyvus. Šiuo atveju V. Radžvilas apgavo A. Juozaitį.
Išieškojau visą man prieinamą informaciją - niekur neradau jokio V. R. patvirtinimo, kad jis laikysis susitarimo. Apmaudu.
Profesorius buvo man didelis autoritetas. Turiu išsaugotus visus jo kelių metų publikuotus straipsnius, juos kopijavau ir platinau giminaičiams ir draugams. Ir še tau, kad nori. Pasirodo jis ir jo komanda kenkia Lietuvai. Visi jie bus labai laimingi, matydami ateinančius penkis metus prezidento poste kurį nors vieną iš garsiosios trijulės.
Tokį poelgį vadinu paprastai - tai IŠDAVYSTĖ

rugiuose virš bedugnės       2019-03-16 8:24

Iš didelių debesų mažai lietaus. Prigriaudėjo, prižaibavo ir šnipštas.
Katino ašaros. Nieko nebus iš viso visų “rinkimų” kipišo. Klaidos ir negebėjimas vyko nuo pat pradžių. Ir Juozaitis ir Radžvilas abu “geri”.
Todėl nei vienas, nei kitas nieko nepasieks. Plius dar ir “tautos” mentalinis skurdas, plius ” visuomenės” politinė beraštystė.
Negalima sakyti, jog po “rinkimų” fiasko niekas taip ir nesikeis.
Pokyčių bus. Viskas dar labiau blogės.
Dar labiau priartėsim link liepto galo.

Tarabildai       2019-03-16 2:01

Su FB nedraugauju. Gal dėl to ir mažai žinau.

Žiūrim, ką turim       2019-03-16 1:14

Ogi tik Puidoką su Puteikiu. Ir Radžvilą Razlive.

Tarabilda       2019-03-15 23:35

Tai Radžvilas juk neneigia, kad toks pokalbis buvo. Jau seniai būtų per visus Delfius išskalambyta, jei tokio nebūtų buvę, ir Juozaitis būtų visų sunešiotas į gabalus. Galų gale yra apie dvidešimt liudininkų sėdėjusių LYČ štabe, kurie jį girdėjo. Pasižiūrėkite į FB sukilusias diskusijas ir rietynes.

Tarabildai       2019-03-15 23:27

O iš kur žinote, kad toks pokalbis buvo? Nes kažkas taip pasakė, ar yra tokio pokalbio faktą patvirtinančių įrodymų? Jeigu toks pokalbis buvo, Juozaitis viešina įrodymus ir sako Radžvilui viso gero. O čia kažkaip…

Tarabilda       2019-03-15 23:10

Kažkas čia randa tokių motyvų, kad Radžvilas turi sveikatos problemų, todėl taip neadekvačiai elgiasi. Jei buvo toks LYČ pasiūlymas, kodėl Radžvilas apie jį nepranešė savo artimiausiai politinei aplinkai, kad jį apsvarstytų ir duotų greitą atsakymą. VF žmonės lyg užzombinti kartoja “melas, melas, melas”, “provokacija, provokacija, provokacija”. O kur tas melas? Ar V.R. ir A. J. pokalbio nebuvo? Buvo. Gal pasiūlymo nebuvo? Buvo. Ar V. Radžvilas jį atmetė? Matyt, neatmetė. Tuo atveju turėjo sukviesti ar susiskambinti su savo organizacijos valdyba ar taryba (nežinau, kas tem pas juos yra sprendžiantis organas, ir ar iš viso toks yra), apsvarstyti pasiūlymą ir atsakyti , kaip nuspręsta dėl abipusio palaikymo. Kažkodėl nieko, jokių veiksmų šia kryptim V. R. nedarė, lyg tokio telefoninio pokalbio ir politinio susitarimo nebūtų buvę.
Negana to vidiniuose aplinkraščiuose mėginama indoktrinuoti aplinką, kad A. J.  meluoja, be išaiškinimo, ką ir kur. Iš tikro, paviršutiniškai žvelgiant, sveikas žmogus elgtųsi kitaip.
Bet sveikata čia greičiausiai nieko dėta. Neatmesčiau, kad po A.J. ir V.R. pasikalbėjimo ir sutarimo V.R. sulaukė dar vieno skambučio, kuris ir apvertė viską aukštyn kojom. Įtariu ir to skambučio galimą turinį, ir iš kur buvo skambinta.

tam Atsiėmiau parašą        2019-03-15 23:03

O jį įmanoma atsiimti išvis? Pasirašyti jau būna sunku, o čia dar atšaukti.

Atsiėmiau parašą        2019-03-15 20:57

Radžvila savo atsiribojimais eilini karta įvarė sau peilį į nugarą. Ką reiškia jo didingi VF ir PP puikiai parodė kovo 11. Juozaitis atsisakė konkurencijos, pasiūlė paramą ir resursus, o tas atsakė spjūvių į veidą. Juozaitis nusišluostys, ne pirma karta, o štai Radžvila prarado dalį elektorato, dali parašų, paramos. Ir aš atsiėmiau savo el. parašą... neremsiu ligonio turinčio mokslinį laipsnį.

to ir laukiau       2019-03-15 17:28

Prognozės pildosi: iš VF ir PP kapų tyla. Nuojauta neapgavo. Jokio parašo ir jokio balso iš manęs nebus.

aukos įvaizdžio kūrimas?       2019-03-15 17:10

Tokiu atveju būna bendras pareiškimas, arba oficialus partnerio, su kuriuo susitarta, patvirtinimas. Kitaip net nėra jokios prasmės daryti kažkokius pareiškimus. Šiuo atveju nieko nėra. Agresyviai pradėjęs Juozaitis dabar jau bando susikurti aukos įvaizdį? Radžvilas mane apgavo, maždaug? Paskui bus aplinka kalta? O juk tapus prezidentu iššūkiai būtų daug baisesni ir dar žiauresni.

Juozaičio žygis į rinkimus tęsiasi       2019-03-15 15:44

Jeigu Radžvilas meluoja, tegul Juozaitis demaskuoja Radžvilo melą. Ar Juozaitis su kokiu Radžvilu apsimetusiu Dergšyro dėlpių prankeriu kalbėjo? smile

Achtung. Attention. Dėmesio.       2019-03-15 15:28

Dingo pretendentas į ES Parlamentą ir AJ sąjungininkas prezidento rinkimuose. Kas ras Radžvilą?

Rinkėjas       2019-03-15 13:51

Arvydas greičiau susitaikys su savo buvusią žmona Laima negu su Vytautu.

Valdas       2019-03-15 13:35

Puiku!

O buvo taip :D        2019-03-15 13:02

Įtampa visuomenėje auga. Arvydas Juozaitis ima telefoną ir skambina Vytautui Radžvilui. Jie vyriškai pasikalba ir sutaria dėl Darnos. Pokalbį girdi keliolika žmonių, kažkas jį įrašo.
Tada Vytautas nueina miegoti. Ir susapnuoja košmarą – ūmai išnyra jam sapne dvigalvis slibinas Dainius&Dovilas; ir Jurijaus Levitano balsu sugriaudėja: “KUR ĮGALIOJIMAI, A? KUR FORUMO KVORUMAS, PROTOKOLAI, etc, A? UŽ TOKĮ SAVAVALIŠKĄ PASISAKYMĄ VISŲ VARDU BŪSI IŠMESTAS IŠ FORUMO!!!!”
Prabunda Vytautas šlapiam patale. Supranta, kad sapnas pranašingas. Ką daryti? Kaip permaldauti rūstų likimą, stojusį dvigalvio slibino pavidalu? Čia jam apsireiškia VL dvasia ir sušnibžda: “Ai, pastumk biškį ant AJ, nebus sunku – juk ne devintas kartas. Pasakyk, kad jis meluoja, kad jokio pokalbio ir sutarimo nebuvo”.
Vytautas nusiramina ir vėl užmiega, teisuolio miegu.

Keistas        2019-03-15 10:20

Toks šūkis ,,Susigrąžinkimę Valstybę’‘, yra visiškai utopinis, kaip gali sugrąžint, jei ji jau išlindo tokia, čia kaip ir su Džinu iš butelio, atgal nesukiši, gali tik taisyti ar tobulinti, matosi kad prasti filosofai patarinėja, kokius šūkius rinktis.

>man aišku       2019-03-15 9:52

Jum aišku, kad niekas neaišku. Rašymas dėl rašymo ir neturėjimas jokių rimtų argumentų. A.J. koks nomenklatūros vaikas? Atsičiukink žmogau, arba esi besmegenis. Jam kaip tik svarbi Tautos vienybė dėl to ir atsiima savo Sąrašo kandidatavimą į EP. o profesorius tyli…Ką tai reiškia? Kuris labiau surambėjęs”

tėvai       2019-03-15 9:16

tėveliai vaiko jaunatvišką energiją geba nukreipti į kuriamąją erdvę organizuodami užimtumą ir kitom priemonėm.Manau politinių bendruomenių lyderių veiksmuose ir matymuose trūksta tėvystės.Tai Lietuvos vaikai,kartu Tavo,mano,todėl reikalaujanvtt iš jauno politiškai sąmoningo žmogaus paklusnumo ir bijant ,kad jis, aktyvus,sąmoningaS, pažiūrės kitu kampu,pasakys pastabas ir jei paklusnumo nerodo paleisti jį pavėjui “bręsti bet kaip bet kur,prastos lyderystės požymis.Todėl ir nesubrandinam ryškių asmenybių politiniam gyvenimui, ryškių lyderių.Tėvai myli ir gerbia savo vaikus visus ,užtenka kantrybės ,atidumo,pakantos.Jei to nėra politinėje struktūroje tai liūdna.Išvyti vaiką,dėl nepaklusnumo…....?

Man aišku,       2019-03-15 9:13

kad Juozaitis ir liko tuo pačiu Juozaičiu, t.y. nomenklatūros vaikas. Tik dar labiau surambėjęs. Visiškai jam dzin tautos vienybė, vien tik AŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ.

to Juozaičio       2019-03-15 9:06

atsakymas komentarui:“Juozaičio žygis į rinkimus”

to Juozaičio       2019-03-15 9:03

komentare trūksta logikos,viena matoma padidintai kitą-pridengtai,kad nesimatytų????:)

>klausimėliai       2019-03-15 8:53

Man iškyla tie patys klausimėliai - kodėl tyli profesorius, ar nežaidžia jis landsberginio stiliaus žaidimėlių? Tiesa turi paaiškėti. Banalu, bet melo trumpos kojos.
Pritariu ankstesniam komentatoriui, kad Vytautas Vyšniauskas, tas jaunas, doras ir norėjęs išlikti švarios sąžinės žmogus, garsiai trenkęs durimis ir prabilęs apie veidmainystę, netoliaravimą Kito žmogaus, mums vyresniems plačiau atvėrė akis, kad tiek PP, tiek VF turi daug vidinių problemų, kurios, reik manyt, susiję su šių judėjimų vadovybe.
Kaip besibaigtų šios dviejų iškilių Lietuvos žmonių derybos, manau, kad abiejų šių lyderių baigtis vienuose ir kituose rinkimuose bus liūdna, nes viena pusė negali perlipti per savo AŠ vardan Tautos, o kita A. Juozaičio pusė yra niekinama tiek vadinamų sisteminių jėgų, tiek galiausiai save įvardijusių  patriotinių jėgų.
O Lietuva kur?
Lietuvos laukia Brisiaus galas.

>Juozaičio žygis į rinkimus       2019-03-15 8:26

Jūs nupiešėte tokį A. Juozaičio rinkiminį vaizdelį, tad mes galime jums atsakyti tuo pačiu: piešiame jums analogišką V. Radžvilo rinkiminį vaizdelį į EP rinkimus. Dabar niekur po jokiu lapu nepasislėps profesorius. A. Juozaitis elgiasi vyriškai - pasakė ir padarė, gi profesorius (būtų gerai, kad klysčiau)metasi ir į vieną ir į kitą pusę.
Bet aureolė jau nukrito. Ar už jį balsuosime, ar nebalsuosime - priklausys nuo profesoriaus ir jo komandos tolesnių žingsnių. Apgaudinėti tam tikrą laiką galima, bet tiesa visada paaiškėja

Juozaičio žygis į rinkimus       2019-03-15 8:17

*Supriešinamos tautinės jėgos, paskui jau kalbama apie užsitikrintą paramą iš Radžvilo pusės, bet nepateikiama jokių įrodymų (arba nedemaskuojamas Radžvilo melas).

*Publikuojami keisti, bet skrupulingai parengti, ekonominės srities įstatymo projektai (net Boba išsižiojusi žiūri iš Daukanto aikštės).

*Surengiama provokacija sąmoningai renkant parašus įstatymais draudžiamu laikotarpiu (šiandien renkasi VRK anuliuoti tuos parašus).

*Savo negausų balsų ryšulėlį siūlantis Puidokas arogantiškai siunčiamas velniop (nors pats Juozaitis peršasi į sąjungininkus Radžvilui).


Juozaitis rimtai ketina dalyvauti rinkimuose, ar tiesiog atlieka provokatoriaus vaidmenį?


P.S
Belieka konveibinams (arba pačiam Juozaičiui) paleisti gandą apie vėl kažkokią “SBU pažymą”, kad neva Juozaičio žmona turi rusišką pasą, išduotą tame pačiame GRU poskyryje Maskvoje, kaip ir “Boširovo” su “Petrovu” pasai, ir tada jau prasidės…

Klausimėliai       2019-03-15 7:33

kur dingo Radžvilas?
Kur jo pareiškimas apie paramą Juozaičiui???
Ir kodėl Juozaitis kalba už radžvilą kaip jo atstovas spaudai???
O gal Radžvilą valdo jo aplinka?
Gal jis nekaltas???

Rimui       2019-03-15 1:38

Protingas vaikis, bet pervargo ieškoti idealo. Jam tikrai tiesiog tereikia įgyti patirties ir suaugti. Visi mes, daugiau ar mažiau, esame tą išgyvenę. Ir suaugę daug lengviau pasirenkame kažkurią pusę, net nebesikankindami, kad ir ši nėra tobula, kad būtini kompromisai ir tam tikro lygio veidmainystė, galiausiai, kad apskritai vargu ar galėsime savo gyvenimo pabaigoje pasakyti nugyvenę doro žmogaus gyvenimą. Gyvenimo tvarkingai į lentynėles nesudėsi, gyvenime būna daug visko. Ir kas mažiausiai malonu, gyvenime daug chaoso ir labai labai mažai laiko priimti optimalų (net ne gerą!) sprendimą.

Kažką iš Vyšniausko pasisakymo, tikriausiai, galima adresuoti ir Radžvilui, kuris irgi nėra, be jokių abejonių, tobulas, bet visumoje pasisakyme matau tam tikrą gyvenimo suvokimo lygmenį pasiekusį jauną, protingą žmogų. Visi mes tai perėjome. Vyšniauską mes dar tikrai po kiek laiko pamatysime viešojoje erdvėje. Telieka jam palinkėti sėkmės.

Rimas       2019-03-15 0:16

O ar ne apie tą patį parašė Vytautas Vyšniauskas pasitraukdamas iš PP ir VF, ar ne apie Radžvilo paranoja jis bandė pasakyti savo ilgame tekste.
—-
Vytautas Vyšniauskas
PALIEKU SAMBŪRĮ „PRO PATRIA“ BEI VILNIAUS FORUMĄ ↓
https://www.facebook.com/vytautas.vysniauskas.3/posts/1991824620855015

kitaip       2019-03-14 20:51

Jei jau būtų taip susitarta, kaip AJ sako, tai būtų ir vaizdo įrašas, ir susitarimo dokumentas, ir bendra nuotrauka “už vienybę”. Nėra, vadinasi AJ blefavo.

to>kad       2019-03-14 19:18

Taip Jūs teisus,šiuo laikotarpiu geriausias pasirinkimas A.Juozaitis.Bet kur V.Vyšniauskas-jaunas sąmoningas žmogus,kodėl įšskaudintas atsitraukė,dabar Puidokas šioks anoks.Negerbdami jaunimo nieko nepasieksim.Jie ir suklysti turi didesnę teisę nei į tėvus tinkantys.Bet šie jauni žmonės turi būti kartu mokytis,politiškai augti.

> kad       2019-03-14 19:00

Pritariu, kad M. Puidokas yra išsilavinęs, padorus žmogus, turintis daug iniciatyvų, bet prezidento institucijai yra dar per jaunas, dar reikia daugiau gyvenimiškos patirties. M. Puidoko valanda dar išmuš, o dabar reikia kaupti žinias, reikia domėtis užsienio politika, daugiau susipažinti su Lietuvos žmonių problemomis. Patirtis ateis pabuvus seime nors kadenciją. M. Puidokas gali išbandyti kokio nors ministro kėdę. Jokiu būdu mes šio jauno žmogaus nenurašome, tačiau iš karto tiesiu taikymu į prezidentus - dar rizikinga.

to jo jo       2019-03-14 18:55

jauni padaro klaidų,nepatyrę politikai taip pat,bet jis supranta,kad tai negerai ir bando taisyti,kažkčą daryti,o ne susitaikyti ir tai daryti toliau.

Rimai,       2019-03-14 18:07

esi iš Mėnulio nukritęs ir nežinai, kuris iš jų išties serga?

Jo, jo,       2019-03-14 18:03

pirma padaro blogą darbą, balsuoja, o po to kyla į kovą prieš tai, ką pats pridarė, už ką balsavo ir parašą dėjo, žodžiu, prieš save. Nemanote, kad taip mes, rinkėjai, laikomi tik idiotais, ką?

Kad       2019-03-14 15:57

M.Puidokas išrinktas į seimą vienmandatėje,ėjo pats pas rinkėjus su jais šnekėjosi,antram ture nurungė konservatorę.Jūs tiek nuveikit kiek Puidokas per tą buvimo laiką seime nuveikė,to veikimo bus pasididžiavimui ilgam.Jis konstruktyvus,darbingas, sumanus,išsilavines.Jauną žmogų sumenkyt,pažemint nėra garbinga ir didžiuotis nėra kuo.

>>>>>>>>Keista        2019-03-14 14:48

Kad nėra jokio AŠŠŠŠŠŠŠŠŠ, tik netyčia pakliuvęs į seimą

diner       2019-03-14 13:09

vargo vakarienė...

>>>Keista       2019-03-14 12:51

Taip, jis nerodo savo AŠŠŠŠŠŠŠŠŠ, kaip kiti kandidatai. Tik žinokite, tuščia statinė labiausiai barška.

Laba diena       2019-03-14 12:42

Jei galima nekomentuokite apie isterikę oželytę. Vidurius paleidžia.

Keista       2019-03-14 12:37

Kas toks Parlamentaras Mindaugas Puidokas? Eilinis nieko nenuveikęs.

Kad       2019-03-14 12:29

A.Juozaitis,kaip visada,pasielgė garbingai.O kur Radžvilo pareiškimas,kol kas nesimato?Ar ką pražiopsojau.Ar galėtų pasielgti netinkamai?Nemanau.

Kai       2019-03-14 12:20

stovėjo drąsūs vyrai su trispalvėm pralauždami ledus nepriklausomybės siekiui rizikuodami gyvybe,Oželytė pati viešai sakius,kad nežinojo,kad Lietuva okupuota,stojo į KP ir tuo didžiavos.Dabar ji skaito visiems"politines paskaitas"leidžia sau šnekėti,vertinti žmones ir politinių procesų kontekste? Galimai vertinta ir tuos,kurie buvo sąmoningi sąjūdžio pirmeiviai,kurie žinojo,kad Lietuva okupuota ir tautine samprata auklėjo vaikus,ir slaptai.Dabar ji tokia “politikė“uch,kuri vis sako,kaip gerai,kad buvau pas komusnistus ir vis prisimena ką jie ten šnekėjo,kasmet po atseikėtą dalį-atminties vaisiai.Ko negalėjo paimt ir išdėti pirmaisiais:)?.Būt juokinga jei nebūt graudu.Sakymas"kad atsidūriau tinkamoje vietoje tinkamu laiku"toks paaiškinimas priekaištams dėl rentos gavimo?Tai kokioje vietoje buvo ją saugojantys žmonės aplink AT rizikuojantys savo gyvybe?Bet yra labai gera žinia.Ji vaidins,darys tai,ką geriausiai geba.Skaitys J.Marcinkevičiaus eiles ir tai geriausias pasirinkimas,žmogaus gebančio tai daryti gerai ir ,manau,nuoširdžiai.

Mindaugo konferencija       2019-03-14 12:18

“Parlamentaras Mindaugas Puidokas keliems galimiems varžovams prezidento rinkimuose siūlo vienyti jėgas – kelti vieną kandidatą. Per spaudos konferenciją Seime ketvirtadienį M. Puidokas su tokiu siūlymu kreipėsi filosofą Arvydą Juozaitį, Seimo narį Naglį Puteikį, europarlamentarą Valentiną Mazuronį. A. Juozaitis tokią galimybę atmeta, o V. Mazuronis sako esąs linkęs tartis. „Siūlau pradėti konsultacijas dėl vieno bendro oponuojančio sistemai kandidato iškėlimo“, – sakė M. Puidokas, teigdamas, kad taip būtų galima išspręsti amžiną „opozicijos susiskaldymo per rinkimus klausimą“. „Siūlau susivienyti visiems atsakingai į šalies ateitį žiūrintiems kandidatams prezidento rinkimuose ir iškelti vieną kandidatą, kuris turėtų visiškai realias galimybes patekti į antrą rinkimų turą“, – sakė M. Puidokas.
Seimo narys taip pat teigė, kad šiuo metu jis neatsisako kelti savo kandidatūros. „Aš kandidatuoti neatsisakau, aš kviečiu kandidatus, kurie turi bendrą viziją, daugybę persidengiančių pozicijų derinti pozicijas, sėsti prie bendro derybų stalo, kad ta vieninga pozicija turėtų galimybę virsti tikrove“, – sakė parlamentaras. Anot jo, sprendimą dėl vieno kandidato kėlimo priimti reiktų surinkus parašus, įvertinus visuomenės nuomonės apklausų rezultatus. „Kandidatams visų pirma reikia susitarti dėl bendro požiūrio į kertinius valstybės klausimus, stebėti, kaip kuriam kandidatui seksis surinkti parašys, kaip kuriam kandidatui seksis debatuose, kaip vystysis visuomenės palaikymo dinamika, ir to išdavoje vėliau, paskutiniuose etapuose, priimti vienijančius sprendimus​“, – teigė M. Puidokas. Filosofas A. Juozaitis BNS sakė, kad M. Puidokas su savo siūlymu „beldžiasi ne į tas duris“. Jis stebėjosi, kad už vaiko teisių apsaugos politikos pataisymus pernai balsavęs Seimo narys paskui „aktyvizavosi, norėdamas gauti tėvų paramą“. „Aš apskritai nepažįstu Puidoko pažiūrų. (...) Jis yra šiuolaikinio virtualaus pasaulio fenomenas, tapęs kandidatu rinkimuose“, – teigė A. Juozaitis. Europarlamentaras V. Mazuronis BNS teigė iš principo esantis už idėją vienytis prieš „stumiamas“ Gitano Nausėdos, Ingridos Šimonytės ir Sauliaus Skvernelio kandidatūras, tik teigia, kad tai buvęs jo prieš kelis mėnesius išsakytas sumanymas. Visgi jis tvirtino, kad pirmiausia reikia sulaukti, kurie kandidatai surinks reikalingus 20 tūkst. parašų, kokias jie pristatys detalias politines pažiūras. „Aš manau, kad pati mintis (...) yra labai teisinga, ir jeigu pasirodys, kad tai įmanoma padaryti, kalbėsimės“, – sakė V. Mazuronis. Su N. Puteikiu BNS susisiekti nepavyko. M. Puidokas kartu su minimais politikais siekia kandidatuoti prezidento rinkimuose. Šiuo metu pretendentai renka parašus.”

Daugiau skaitykite: https://www.lzinios.lt/Rinkimu-maratonas/mindaugas-puidokas-konkurentams-siulo-vienytis-kad-patektu-i-antraji-tura/283783
© Lietuvos žinios

Rimas       2019-03-14 12:09

O aš pasidomėjau ir išgirdau, kaip iš „Tautos forumas“ aktyvistų lupų, taip ir iš „Lietuva yra čia!“ aktyvistų lupų, kad buvo telefoninis pokalbis tarp A. Juozaičio ir V. Radžvilos, pokalbio metu buvo susitarta, kad sambūris „Lietuva yra čia!“ rems Vytauto Radžvilos komitetą Europos Parlamento rinksimose, o „Tautos forumas“ rems A. Juozaitį prezidento rinkimuose.
Iš ryto A. Juozaitis paskelbė spaudai, kad atsisako EP atskiro sąrašo, kad rems „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę“ Europos Parlamento rinkimuose. O jau apie 10 val. V. Radžvila pareiškė Vilniaus Forumo žmonėms per vidinį susirašymą, kad tai provokacija, netinka formuluotės, jokio susitarimo nebuvo ir nebus, nes tai neįmanoma. Toks įspūdis, kad V. Radžvila serga sunkia psichine liga.
Ant kiek akivaizdžiai nori vienytis Vilniaus Forumas, ir PP, mes jau matėm pagal ankstesnius jų atsiribojamus ir per kovo 11. Jei kas ir iš tautos forumo ir nori vienytis, tai tik Algimantas Rusteika kuris apie tai pasisakė viešai. Iš kitų tautos forumo dalyvių matau tik atsiribojimus ir skaldymą.

tara       2019-03-14 12:03

Skaitykite apie tai kandidatės Daivos Tamošaitytės str. Propatrijoje:
http://www.propatria.lt/2019/03/daiva-tamosaityte-vapsvos-efektas-ii.html

REIKALAUJU       2019-03-14 11:34

TIK VIENYBĖS, VISOS TAUTOS VIENYBĖS.

O kur        2019-03-14 10:51

p. Radžvilo ir jo vadovaujamo forumo pareiškimas tuo reikalu???

Marytei       2019-03-14 10:16

Todėl, kad tas susitarimas, mano nuomone, tai fantomas, kuriuo AJ bando maskuoti, kad subtiliai kišo pagalius į ratus VR galimybėms ko nors pasiekti rinkimuose į Europos Parlamentą. Ir kad jo vienybės šūkiai - tuščios deklarcijos (irgi mano nuomone).

laikas parodys       2019-03-14 8:45

Dar per anksti ploti katučių, kad abi pusės susitarė. Žinant, kiek Lietuvos politikoje yra klastos ir melo - sunku patikėti, kad kietakaktiškasis V. Radžvilas aukosis ir savo komandos balsais parems prezidento rinkimuose A. Juozaitį. Patikėsiu tik tada, kaip tai įvyks.
Profesorius gali likti iš tikrųjų vienas tik su nedideliu būrelių labai gerai apie save manančių jaunuolių. Nors kažkada apie Pro Patriją ir VF galvojome labai pozityviai, dėjome į juos daug vilčių dėl Lietuvos ateities, tačiau aureolės nukrito ir pamatėme tik pasišiaušusius kalakutus.

Abejonė       2019-03-14 8:02

Ar tik nebus taip, kad Radžvilas apie šį susitarimą sužinojo iš žiniasklaidos, kuri apie Juozaitį jau rašo noriai ir gausiai, o apie profesorių tai tik inicialus. Matyt praleisti šį žmogų į Europos parlamentą - tai rizika apversti lovį.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-14 7:33

Vytautas Radžvilas gali likti vienas (be komandos),
jei susidės su Arvydu Juozaičiu.

0,5+0,5       2019-03-14 6:50

Kai vienas pusiau įgalus paremia kitą neįgalųjį, gaunasi kas?
Galia? Ne! Gaunasi dvigubas neįgalumas.

Marytė       2019-03-14 0:46

“A. Juozaičio teigimu, V. Radžvilas savo pranešimą spaudai turėtų paskelbti dar šiandien.”

Tai kur galima perskaityti tą Radžvilo dar šiandien paskelbtą pranešimą spaudai? Kodėl jo tiesos.lt neįdėjo?

rinksim, pririnksim       2019-03-13 23:42

O kada pradės snigti meduoliais?

Buvo,buvo...       2019-03-13 23:10

Oželytė buvo netgi CK nare prie Algirdo-Mykolo.Po to,kai papūtė kitos krypties vėjas,pamilo visa širdim Vytautą.Tebemyli.Raselė keikė Poviliuką,dabar - abipusė meilė.Nieko asmeniško,tik lovio siekimas.Dieve duok,blaivaus proto *liaudies*kandidatam ir mums - Vilniuje,Klaipėdoje,Panevėžy,
Kaišiadoryse.Pradžiai,t.y.,šį sekmadienį

O ką Oželytė       2019-03-13 22:26

siūlo? Gaudyt Tiesos ieškotojus ar ką su jais daryt? Ar tiesa, kad ji buvo Brazausko partijoje labai aukštai pakilusi?

A.L.       2019-03-13 21:27

Gerb.Arvydas Juozaitis parodė išmintį ir politiko brandą. Tai labai džiugina.

Valentinas Šapalas       2019-03-13 21:02

Džiugi žinia.

o kas ten su Oželytė?       2019-03-13 20:21

Vėl kažkoks šlapimas jai į galvą trenkė ar tiesiog kovo 8-11 dienomis susilaukė mažiau sveikinimų nei tikėjosi? Ką ten ji susigalvojo šį kartą? smile

Tarabildai       2019-03-13 20:18

Ne kaip aukščiausio lygio politikas, bet tiesiog kaip politikas. Nes prieš tai ir pats daug akmenų primėtė Radžvilui. Veikta botagu ir meduoliu, kaip sakoma. Bet tokia ta politika, laikas priprasti ir nieko kito nesitikėti. Jei pavyks, kad ir visiškai nenuoširdžiai, suvienyti jėgas, ir tai jau Valio.
Tik ir tada atsipalaiduoti nepavyks, nes sisteminiai ištrauks “Rusijos kandidato” kortą, primins kai kuriuos Juozaičio biografijos faktus. Bus dar labai daug visko. Bet jei pavyktų ta, nors ir trapi, sąjunga, ir tai jau laikyčiau pasiekimu. Nes kitaip per rinkimus tiesiog balsai išsimėtys ir viskas.

Ką, Oželytė       2019-03-13 19:46

nori uždrausti ubagams rinkimus ir paskelbti Lietuvą diktatūra? O kas tada bus diktatore? Oželytė, nejaugi? Kita vertus, jei ją Juršėnas palaikytų - visko gali būti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-13 19:43

Vytautas Radžvilas gal ir už Arvydą Juozaitį, tačiau jo komanda (ar dalis komandos) - prieš Juozaitį.

Tarabilda       2019-03-13 18:45

Po Forumo fiasco Kovo 11 eitynėse, Juozaitis pasielgė kaip aukščiausio lygio politikas. Nepasityčiojo, nors buvo mėtomi į jį akmenys, o organizacijai pakišo minkštą nusileidimo pagalvę, priedo pasiūlydamas paramą mandatui į EP gauti. Ir tai ne kokio nors Uspaskicho balsai, o patriotiškos Lietuvos. Sveiku protu neina suprasti, kas vyksta su Radžvilo mąstymu.
I

Egidijus       2019-03-13 18:09

Taigi radžvilininkai jau gal ruošiat tą “blefą” ir čia anoniminis anonsas eiliniam “provokacijų demaskavimui”?

>DDD       2019-03-13 17:50

Greičiau tai gali būti V. Radžvilo blefas. Būtų smagu, jeigu klysčiau.

DDD       2019-03-13 17:17

Dar palaukim - ar žinia, kad Radžvilas remia Juozaitį nepasirodys tik Juozaičio ‘blefu’

Pyuiku.       2019-03-13 16:02

Saunus abipusis sprendimas.Kokiu tai budu tiesiog butina informuoti rinkejus.Tai tikrai teigiamas postumis abiejose rinkimuose.

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.