Prezidento rinkimai 2019, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Arvydas Juozaitis: Ačiū bičiuliai, kad palaikote!

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 22 d. 0:07

6     

    

Arvydas Juozaitis: Ačiū bičiuliai, kad palaikote!

Kiekvieno jūsų parama man labai brangi ir reikalinga. Nesu remiamas jokios dotuojamos partijos, esu palaikomas tik visų jūsų, mano mieli bendraminčiai.

Būčiau dėkingas už jūsų piniginę paramą: ČIA.

Pasirašyti už mano galimybę kandidatuoti kviečiu ČIA.

Jei neturite elektroninės bankininkystės, galite pasirašyti parašų rinkimo lapuose. Lapus turinčių koordinatorių telefonus rajonuose galite rasti ČIA.

Parašų rinkimas tęsis iki kovo 28d. Informuojame pasirašiusius internetu – už tą patį kandidatą pasirašyti parašų rinkimų lape negalima – anuliuojami abu parašai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dėl parašų Kaune       2019-03-22 18:24

Aš girdėjau iš vienos A. Juozaičio parašų rinkėjos, kad Kaune jau baigėsi tušti lapai, o užpildytus parašais lapus išvežė į Vilnių priduoti.

stasys        2019-03-22 14:19

Praėjo truputis laiko galima trumpai apžvelgti ir pačiu rinkimu į prezidentus eiga . Kas išdrįs paklausti ar A.Juozaičiui užteks laiko pakreipti prezidentinės kampanijos reitingus sau palankia kryptimi ?. Panašu kad G.Nausėdos išankstinis viešas įdirbis į savo įvaizdį taps puikiausia investicija ir jo profesiniame gyvenime   .Per ta laika kiek jau vyksta debatai , niekam taip ir nepavyko kaipo nors pastumti jo reitingus žemyn..ir to dėka priartėti prie užtikrintai pirmaujančio Gitano . Ramus konservatoriu elgesys rodo tvirta pasitikėjimą Šimonyte ir savotiška palankios situacijos jiems vertinimą . Atotrūkis nėra didelis bet sudėjus abiejų stovyklų reitingus trečias fiziškai negaus iš kur tuos trūkstamus balsus apimti .BALSUOJANČIU skaičius metai iš metu Lietuvoje panašiai vienodas, todėl lieka tik sausa matematika .  Primenu :situacijai pakreipti reikia didinti pirmaujančiu norą kalbėti ir dalyvauti viešame gyvenime ..tik taip daromos klaidos kuriu pagrindu galima veržtis į priekį . Įdomi situacija su Skverneliu , taip negudriai leptelėti užsipuolant Prezidente galima prielaida jog irgi tiesa rankas į A.Juozaičio krepšį ..Dar įdomesnis V.Adriukaičio rinkiminis reitingu demaršas ..žmogus tyli jo niekas viešumoje nemato ,..o jie pas jį auga . Aišku ne šuoliais bet va Arvydui vis tiek tenka su juo rungtis .Turint žinomumo deficitą A.Juozaičiui neteisinga buvo pasirinkti atokius Lietuvos rajonus savo kampanijos pradžiai , neteisinga .. o juk Jis kampanija pradėjo anksčiausiai kitu ..

to ta rinkėja....       2019-03-22 12:51

tai jūs ieškot durnių ir viduriuojat. Juozaičio tekste , po kuriuo mes čia komentuojame, yra prašymas pasirašyti. Vadinasi, poreikis sukaupti daugiau parašų yra. O gabrukiniai kosmopolitiniai elfai , aišku, labai norėtų, kad Juozaičiui pristigtų parašų, ypač, jei VRK dar bandys anuliuoti surinktus per Kaziuko mugę.

Ta rinkėja iš Kauno       2019-03-22 12:17

iš tikrųjų yra koks nors konser-vatnikų trolis. Jau seniai žiniasklaidoje paskelbta, kad A. Juozaičiui parašų pakanka, nors nauji nepamaišys, turint omenyje kad parašus vertinant galima tikėtis visko, visokių kiaulysčių ir net provokacijų. Visi parašų rinkimo lapai, gauti iš VRK, jau beveik užpildyti ir išsiųsti iš visos Lietuvos regionų į Juozaičio rinkimų štabą. Taip kad viduriuoti miltais nereikia. Viskas eina taip, kaip ir turi būti..

dar kartą rinkėja iš Kauno       2019-03-22 9:32

ką tik telefonu išsiaiškinau, kad pasirašyti popieriniame lape už Juozaitį Kaune galima adresu A.Mickevičiaus g. 56 esančioje turizmo agentūroje nuo 12 iki 16 val. Ar iš karto konkretaus parašų rinkimo adreso prie visų Juozaičio rašinių šitame portale nebuvo galima nurodyti? Riebus dvejetas jo talkininkų komandai. Kaip galima būti tokiems pavėpusiems, kai trūksta dar 7 tūkstančių parašų?

rinkėja iš Kauno       2019-03-22 9:14

ką tik 3 kartus skambinau Kauno popierinių parašų rinkimo koordinatorei Čepurnienei čia nurodytu mobiliojo telefono numeriu.  Įsijungia autoatsakiklis, kažką burbuliuojantis lyg tai ispaniškai, lyg tai rumuniškai arba užimta. Jokia konkreti parašų rinkimo vieta - krautuvėlė, vaistinė ar pan. nenurodyta. Nors tai būtų fantastiškas akstinas - pamenu, renkant popierinius parašus referendumui dėl žemės pardavimo užsieniečiams, toks taškas buvo maža privati vaistinė prie Soboro.
Tuo tarpu pasirašyti už Radžvilo kandidatavimą į EP nurodyta labai patogi vita Kauno centre, Daukanto 18, salone “Yurga” (matyt, Jurgos Lago salonas). Ketinu ten šiandien eiti. Tik man įdomu, jei Juozaitis ir Radžvilas bendradarbiauja, kodėl popieriniai parašai dėl Juozaičio dalyvavimo Prezidento rinkimuose nerenkami ten pat , kur už Radžvilą į EP? Juk konkurencijos tai nėra. Nesugebėta susitarti?  Ar komandose trūksta konstruktyviai, praktiškai, valstybiškai mąstančių žmonių?


Rekomenduojame

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.