Prezidento rinkimai 2019, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Arvydas Juozaitis: Ačiū bičiuliai, kad palaikote!

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 22 d. 1:07

6     

    

Arvydas Juozaitis: Ačiū bičiuliai, kad palaikote!

Kiekvieno jūsų parama man labai brangi ir reikalinga. Nesu remiamas jokios dotuojamos partijos, esu palaikomas tik visų jūsų, mano mieli bendraminčiai.

Būčiau dėkingas už jūsų piniginę paramą: ČIA.

Pasirašyti už mano galimybę kandidatuoti kviečiu ČIA.

Jei neturite elektroninės bankininkystės, galite pasirašyti parašų rinkimo lapuose. Lapus turinčių koordinatorių telefonus rajonuose galite rasti ČIA.

Parašų rinkimas tęsis iki kovo 28d. Informuojame pasirašiusius internetu – už tą patį kandidatą pasirašyti parašų rinkimų lape negalima – anuliuojami abu parašai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dėl parašų Kaune       2019-03-22 19:24

Aš girdėjau iš vienos A. Juozaičio parašų rinkėjos, kad Kaune jau baigėsi tušti lapai, o užpildytus parašais lapus išvežė į Vilnių priduoti.

stasys        2019-03-22 15:19

Praėjo truputis laiko galima trumpai apžvelgti ir pačiu rinkimu į prezidentus eiga . Kas išdrįs paklausti ar A.Juozaičiui užteks laiko pakreipti prezidentinės kampanijos reitingus sau palankia kryptimi ?. Panašu kad G.Nausėdos išankstinis viešas įdirbis į savo įvaizdį taps puikiausia investicija ir jo profesiniame gyvenime   .Per ta laika kiek jau vyksta debatai , niekam taip ir nepavyko kaipo nors pastumti jo reitingus žemyn..ir to dėka priartėti prie užtikrintai pirmaujančio Gitano . Ramus konservatoriu elgesys rodo tvirta pasitikėjimą Šimonyte ir savotiška palankios situacijos jiems vertinimą . Atotrūkis nėra didelis bet sudėjus abiejų stovyklų reitingus trečias fiziškai negaus iš kur tuos trūkstamus balsus apimti .BALSUOJANČIU skaičius metai iš metu Lietuvoje panašiai vienodas, todėl lieka tik sausa matematika .  Primenu :situacijai pakreipti reikia didinti pirmaujančiu norą kalbėti ir dalyvauti viešame gyvenime ..tik taip daromos klaidos kuriu pagrindu galima veržtis į priekį . Įdomi situacija su Skverneliu , taip negudriai leptelėti užsipuolant Prezidente galima prielaida jog irgi tiesa rankas į A.Juozaičio krepšį ..Dar įdomesnis V.Adriukaičio rinkiminis reitingu demaršas ..žmogus tyli jo niekas viešumoje nemato ,..o jie pas jį auga . Aišku ne šuoliais bet va Arvydui vis tiek tenka su juo rungtis .Turint žinomumo deficitą A.Juozaičiui neteisinga buvo pasirinkti atokius Lietuvos rajonus savo kampanijos pradžiai , neteisinga .. o juk Jis kampanija pradėjo anksčiausiai kitu ..

to ta rinkėja....       2019-03-22 13:51

tai jūs ieškot durnių ir viduriuojat. Juozaičio tekste , po kuriuo mes čia komentuojame, yra prašymas pasirašyti. Vadinasi, poreikis sukaupti daugiau parašų yra. O gabrukiniai kosmopolitiniai elfai , aišku, labai norėtų, kad Juozaičiui pristigtų parašų, ypač, jei VRK dar bandys anuliuoti surinktus per Kaziuko mugę.

Ta rinkėja iš Kauno       2019-03-22 13:17

iš tikrųjų yra koks nors konser-vatnikų trolis. Jau seniai žiniasklaidoje paskelbta, kad A. Juozaičiui parašų pakanka, nors nauji nepamaišys, turint omenyje kad parašus vertinant galima tikėtis visko, visokių kiaulysčių ir net provokacijų. Visi parašų rinkimo lapai, gauti iš VRK, jau beveik užpildyti ir išsiųsti iš visos Lietuvos regionų į Juozaičio rinkimų štabą. Taip kad viduriuoti miltais nereikia. Viskas eina taip, kaip ir turi būti..

dar kartą rinkėja iš Kauno       2019-03-22 10:32

ką tik telefonu išsiaiškinau, kad pasirašyti popieriniame lape už Juozaitį Kaune galima adresu A.Mickevičiaus g. 56 esančioje turizmo agentūroje nuo 12 iki 16 val. Ar iš karto konkretaus parašų rinkimo adreso prie visų Juozaičio rašinių šitame portale nebuvo galima nurodyti? Riebus dvejetas jo talkininkų komandai. Kaip galima būti tokiems pavėpusiems, kai trūksta dar 7 tūkstančių parašų?

rinkėja iš Kauno       2019-03-22 10:14

ką tik 3 kartus skambinau Kauno popierinių parašų rinkimo koordinatorei Čepurnienei čia nurodytu mobiliojo telefono numeriu.  Įsijungia autoatsakiklis, kažką burbuliuojantis lyg tai ispaniškai, lyg tai rumuniškai arba užimta. Jokia konkreti parašų rinkimo vieta - krautuvėlė, vaistinė ar pan. nenurodyta. Nors tai būtų fantastiškas akstinas - pamenu, renkant popierinius parašus referendumui dėl žemės pardavimo užsieniečiams, toks taškas buvo maža privati vaistinė prie Soboro.
Tuo tarpu pasirašyti už Radžvilo kandidatavimą į EP nurodyta labai patogi vita Kauno centre, Daukanto 18, salone “Yurga” (matyt, Jurgos Lago salonas). Ketinu ten šiandien eiti. Tik man įdomu, jei Juozaitis ir Radžvilas bendradarbiauja, kodėl popieriniai parašai dėl Juozaičio dalyvavimo Prezidento rinkimuose nerenkami ten pat , kur už Radžvilą į EP? Juk konkurencijos tai nėra. Nesugebėta susitarti?  Ar komandose trūksta konstruktyviai, praktiškai, valstybiškai mąstančių žmonių?


Rekomenduojame

Dalius Stancikas. Ginčas per Vėlines

Visų Šventųjų ir Vėlinių išvakarėse buvo pagerbti kovotojai už Lietuvos laisvę

Pal. Jurgis Matulaitis. Šventumo siekimas

Geroji Visų Šventųjų naujiena: Palaiminti…

„Vaiko teisių“ smurtą patyrusi Kručinskų šeima Kauno apygardos teisme išgirdo tai, ką ir taip žinojo: motinos veiksmuose nebūta nusikaltimo

Andrius Švarplys. Padarius iš vaiko verslą ir „grynąjį pelną“, nesunku visuomenei primesti komercinį vaikų globos modelį

Žinių radijas. Ar tikrai bankai puotauja maro metu?

Vytautas Radžvilas. Nomenklatūrinis klonas? Neverta

Algimantas Rusteika. Soroso pinigai, ketvirtoji valdžia ir NVO

Ramūnas Aušrotas. Jungtinėje Karalystėje siaurinama asmenų įsitikinimų ir sąžinės laisvė

Nuo bačkos. Britų švietimo ekspertė: paskaitas auditorijose pakeis mobilieji telefonai

Vytautas Sinica. Apie supainiotus interesus

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: Konstitucija yra priimta ne tam, kad valstybė būtų valdoma daugumos sprendimais, daugumos stereotipais

Vincentas Vobolevičius. Kiek atlyginimų kainuoja naujas butas?

Davidas Starkey apie „Brexit“ atmetusį savo šalies politinį elitą: „Išdavystė“

Per iškirstą bulvarą – su gedulo vėliava

Šių metų spalio 30 dieną, trečiadienį, kviečiame į renginį „Renkuosi gyvybę“

Prof. Rasa Čepaitienė. Koks inteligentijos vaidmuo pasipriešinime?

Geroji naujiena: Kaip iškovoti gerą kovą – išsaugoti tikėjimą

Algimantas Rusteika. Vidinė emigracija ir procentai

Vytautas Sinica. Ruoškitės tik didesniam puolimui

Justas Mundeikis. Medikai, kada streikas?

Audrius Bačiulis. Kodėl…?

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Kodėl Kinijai nesiseka „suvirškinti“ Honkongo?

Vidas Rachlevičius. Mes niekada daugiau nebesusikalbėsime

Vytautas Sinica. Nausėdai ruošiamas Pakso likimas?

Tikslas – iš pagrindų atnaujinti Lietuvos valstybę

Kvietimas į spalio 25–26 d. vyksiančias partizano A.Kraujelio laidotuves

Valdas Vasiliauskas. Sudegusio teatro direktorius V.Pranckietis

Šiauliai. Mergina prisirišo prie liepos

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.