Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Šeimos politika, Žmogaus teisės, Vaiko teisių apsaugos tarnybos

Arvydas Daunys. Tai pragaro bedugnė ir ją reikia uždaryt – bet kokia kaina

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 25 d. 23:46

20     

    

Arvydas Daunys. Tai pragaro bedugnė ir ją reikia uždaryt – bet kokia kaina

Veidaknygė

Pasidomėjau pas kompetentingus žmones – bent Kaune vaikų globėjai gauna 600 eurų už darbą (priežiūrą) ir apie 300+ eurų vaiko išlaikymui. Bendra suma siekia apie 1000 už vaiką.

Manyčiau, tai pakankamas pretekstas šiam verslui siekti, kad būtų atimta kuo daugiau vaikų, o kadangi tie vadinamieji „specialistai“, kurie surinkti iš bele kur tik nuo liepos, gali būti tų tarnybų vadovų giminaičiai, tai tikėtina, kad „vaikus nuo šeimos ginančios“ tarnybos gauna ir otkatus. Kitaip neplėštų nuo šeimų tokiais skaičiais.

Neatsimenu pavardės, kuri ten sakė, kad atimtų vaikų skaičius nedidėja – jis stabilus. Girdi, žmonės stabiliai smurtauja prieš savo vaikus, nežiūrint į jokias priimtas reformas ir joms leidžiamus mūsų visų pinigus.

Kai domėjausi vaikų teisių tarnyboje, jie aiškiai parašė – per du mėnesius buvo atimta (jie vadina paimta – lyg jiems kas būtų savo noru davęs palaikyti) 1150 vaikų. Dabar, kilus šiam triukšmui, jie jau mažina skaičius, aiškina, kad „paimta“ buvo „tik“ 900, lyg 900 būtų niekinis skaičius.

Net 900 padauginus iš 1000 eurų mes gausime beveik milijoną eurų, kuriuos užmokame mes patys už tai, kad kažkas galėtų daryti verslą atiminėdamas mūsų pačių vaikus.

Net vienas vaikas atplėštas nuo šeimos yra daug, todėl pirmiausias siūlymas tokių tarnybų vadovų pasirinkimo atžvilgiu – išvaikyti visus ir palikti tik kriminalinę atsakomybę tiems, kas realiai smurtauja prieš vaikus, kai tas įrodoma teismo.

Visos kitos interpretacijos smurto vaikų atžvilgiu yra niekinės, nes dažniausiai jas teikia net vaikų neauklėję (nes neturi) žmonės

Dar vienas dalykas – paprasčiausios logikos trūkumas:

Niekada ir niekur vaikui nebus saugiau nei savo šeimoje. Todėl siekiai tokiais skaičiais vaikų saugoti juos nuo savo šeimos kvepia patologine paranoja ir idiotiškumu. Nusikaltėlius galima nuteist, o štai persekioti šeimas – taip pat nusikaltimas.

Labai įdėmiai dvi dienas nagrinėjau tą vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą – ten nėra vietos, kad tėvai neįžengtų į duobę, iš kurios nėra išėjimo, jei jie neturi įtakingų gynėjų, kaip šįkart pasisekė kauniečių porai.

Tai pragaro bedugnė ir ją reikia uždaryt. Bet kokia kaina.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Mafija?       2018-11-1 20:15

Jeigu perkamos valstybių vyriausybės globalių pasaulio milijardierių , oligarchų lėšomis, kad vyriausybės darytų tai ko reikia tiems fondų , korporacijų savininkams, bosams( jų valdomi pinigai viršija valstybių biudžetus), tai kas galėtų paneigti, kad čia, šiuo atveju,(čia prisiminiau vaikų tarnybų darbuotojus naudojant terminą apie tokius skandalus įvardijant juos kaip “atvejus’: ” “vyksta atvejo nagrinėjimas”) neperkamos tų iniciatyvių šakalienių ir Co pastangos daryti tai ko reikia pinigingiems paslaugų užsakovams.

arvis       2018-10-28 12:26

kai po kelių mėnesių vėl tie vaikgrobiai atims vaiką iš šeimos,prieš visuomenei ją ginant,reik paklaust nukentėjusių tėvų-ar buvot mitinge proteste antradienį prie vyriausybės? jei nebuvot,tai kapanokitės patys.

Pagreitis       2018-10-26 20:23

prasidėjo kai “kažkas” plikį, raudonskvernę ir 240 terorizuotojų pasiuntė į VIENĄ kiemą...... po ko “viena pati” persona per kiemą “gelbėjo” savo vaiką.....

Knispelis po 20 metų       2018-10-26 18:26

Bus tokia laida per TV, kai Knispelis suradinės artimuosius, kurie nukentėjo nuo vaikų apsaugos. Dabar ieškojo pasimetusius ar ištremtus “Plačiojoje tėvynėje”, o ateityje velniai žino, kur ieškos.

...       2018-10-26 18:23

Aciu Dievui,kad palyginus per trumpa laika tris men.grobikai apsis…,o kitaip butu buve dar liudniau.Sakaliene prognozavo,kad projektas labai sekmingai vykdomas ir iki nauju metu numatomas dar didesnis skaicius pagrobiamu vaiku.Maldos pades musu tautai,kazkaip tikisi,kad si karta bus sunaikinta aukso kasykla,musu kanciu kaina.Mielieji,tik nesustokite pusiaukeleje,padekite sustabdyti iki galo si genocida pries musu maza tauta.

Pažiūrėjau televizijas,       2018-10-26 12:10

kurios visos sisteminės, permečiau akimis delfi ir kitus iki kaulų smegenų sugedusius žinių portalus, ir darosi aišku, kad ieškoma ne problemos sprendimo iš esmės, o argumentų beatodairiškam bejėgių ir beteisių vaikų grobimui iš šeimų pateisinti. Kuris iš mūsų vaikystėje buvo glostomas ir bučiuojamas už išmušą langą, primuštą broliuką ar sesutę, vaikščiojimą netvirtu rudens ar pavasario ledu? Vis gaudavo tokiu atveju diržo, kuris visada kabodavo matomiausioje vietoje. Ar mes išaugome sužalotos psichikos, ar buvome vergai? Ar ne mes pirmieji stovėjome Baltijos kelyje? Ar ne mes sukūrėme viską, kas tapo laiptais į dangų vagims, kurie susimetė į valdžią ir dabar nori paversti šeimas kalėjimais, o vaikus atiduoti “auklėti” prižiūrėtojams pagal savo filosofiją? Mane patį, antroką, mokytoja 1958 metais už tai, kad ledonešio metu su draugais neatsargiai bėgiojau prie Mūšos upės, paklupdė klasės kampe ant kelių per pamoką. Esu tikras, kad ir dėl to daugiau niekas nepaklupdė manęs ant kelių ir nepaklupdys. Aš dėkingas tai pirmajai savo mokytojai, kurios, be abejo, jau nebėra gyvos. Tai, kas šiandien vyksta po kovos už vaiko teises vėliava yra ne kas kita, kaip fariziejiškumas, veidmainystė, šeimų terorizavimas ir vaikų kankinimas, siekiant išauginti ne asmenybes, o bedvasę ir bebalsę darbo jėgą.

Prisiminkim,       2018-10-26 11:55

Gražu, net šis portalas nepraleidžia komentarų... Be jokių keiksmažodžių...

Prisiminkim,       2018-10-26 11:53

kai Kukuraitis pradėjo dirbti, jis pasakė, jog atleis iš darbo Žiobienę, nes jau žinojo, kas per paukštia ši persona, daugelis žinojo apie jos niekšingą elgesį Garliavos tragedijos metu. Tačiau ta žiobienė ir dabar sėdi, kodėl? Matyt, tai ne Kukuraičio valia. Todėl ne tik ši parsona, bet ir kitos panašios pasodintos kažkokių užkulisinių veikėjų valia ir naikina viską aplink save. Spėju, jog tai genderistų pageidavimas.kad dirbtų ne žmonės, o mašinos-automatai , nešdami genderistams pelną. Tad tuos genderistus-sadomitus reikia naikinti kaip tarakonus.

ne vanga.       2018-10-26 11:24

spėju, kad jie, vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojai patiria spaudimą iš vadovybės ,vadovybė iš fondų atstovų ,galingų dėdžių jog nevykdo atėmimo,atskyrimo planų.o verkiant reikia rodyt kaip įsisavinami tų fondų pinigai.švarkelis švelniai pabarė ,kad truputį perspausta su vaikų kolektivizacija.bet kryptis teisinga,planai yra planai ir juos reikia vykdyt.tokia partijos linija.tsakant nieko nepadarysi.

Vilnietis       2018-10-26 9:57

atsiminkit per rinkimus kad niekada daugiau į seimą negali pakliūti liberalas , socieldemokratas, konservatorius (jei jis ne Krikščionis demokratas).
čia visa šita sistema atėjo kartu su lgbt - tai per juos eina visas šitas brūdo finansavimas- tai kitą kartą pagalvokit kei nekreipsit dėmesio į pederastijos sklaidą televizijoje ar dienraščiuose ir tam nesipriešinsite.
Lygai tas pats per prezidento rinkimus: jokių nausėdų, šimonyčių ar skernelių- tų išsigimelių kurie remia pederastiją.

Keista padėtis Lietuvoje       2018-10-26 9:17

visoje žiniasklaidoje mirga pranešimai apie benamius šuniukus ir katytes, kurie neva mieli, neteršia, bus tikri draugai ir vaikams ir suaugusiems, bus atiduoti tik į geras, mylinčias rankas. Tuo pat metu žmonių mažyliai atimami iš šeimų bet kokiu pretekstu su policija, su neva vaikų teisių apsauga susirūpinusiomis žmogystomis tokiais klaikiais veidais, kad galėtų vaidinti raganas be jokio grimo, ir išvežami nežinia pas ką, kas tik sutiktų paimti tuos 1000 eurų už mažų gyvuliukų su mėlyne ant kojytės priežiūrą..Dėl ko atsirado ta mėlynė, nieko nedomina, yra mėlynė, yra ir tėvų kaltė. Kokia turi būti besmegenė galva, kurioje gimė tokios vaikų gynimo idėjos? Kaip turi būti sugadinta valstybė, apkvailinti, sumankurtinti žmonės, kurie paklūsta tokiai tvarkai? Kažkoks siaubo krešulys, o ne valstybė...

Lietuva       2018-10-26 8:23

atsidure ties bedugne.Tik vieningi protestai gali sustabdyti suizulejusius valdininkijos ir vadovu klanus ir mafija.Sunku isivaizduoti, kad vaikai galejo tapti pasipelnijimo objektu.Ir, kas baisiausia, ir premjeras, ir kukuraitis(is dydziosios raides nekyla rasyti ranka), ir Kauno VTAT vadove akis pastate tvirtina, kad su istatymu cia viskas tvarkoje.Mazyciai nesusipratimai.O vadovyte tiesiog toliau kaltina tevus.Matyt, nedaug vilties dabartiniu metu su reformom.Zinant, kad auksta valdzia neturi laiko tokioms smulkmenoms.Svarbiau imidzai ES

Globejai privalo vaksciot su       2018-10-26 8:13

vaizdo REGISTRATORIAIS 24h/para.
Va,tada ir pamatysime kaip jie aukleja svetimus vaikus.
Ar svetimi vaikai pas juos LAIMINGI?

Ramiros       2018-10-26 8:09

Manau, kad Arvydas absoliučiai teisus. Vaikai tapo kažkokios grupuotės verslu bei pasipelnijimo šaltiniu mūsų visų sąskaita bei nukentėjusių ašaromis. Esam duobėj, gilioj duobėj ir išropoti iš jos galime tik susitelkus gausiai, kaip per “SEL” šou ....

kito kelio nėra       2018-10-26 7:48

Visiškas dugnas - žemiau nėra kur kristi. Ir sąlygas taip kristi sudarė mūsų rinkta valdžia - Seimas. Tikrai turime išeiti į gatves, eiti į mitingus, nes mus pribaigs savi - ne rusai, ne lenkai ar gudai.
Broliai ir sesės, vienykimės vardan išlikimo, neleiskime iš Tautos naikinimo išsigimėliams pasidaryti pelningo verslo.

Norvegija       2018-10-26 6:41

daug metų atiminėja vaikus ir tvarka seniai turėjo būti įvesta.Smurtu smurto nenugalėsi…Globėjams eina stažas,jiems reikia darbo…tegul prižiūri kačiukus,šuniukus…

kirst per medžius ir vaikus !!       2018-10-26 6:11

gražiai ateistai, komunistai, putinistai, liberastai ir kiti velniui sielą pardavę naikina lietuvių tautą, Lietuvą....

Patrijonas Bugailiškis-Prūdas       2018-10-26 4:04

Liankija? Nu taigi mias niamėgstam liankū. Liankaj mum nia pavyzdys!

Lenkija       2018-10-26 2:34

uzkirto kelia tam Benevernet verslui. Grust lauk tas veikejas ir veikejus

Chingishan       2018-10-26 2:31

Pritariu autoriui 100 proc. Puse metų kaip minmum įtikinėjau visas organizacijas ir krūvą seimanarių kad pradėtų tai keisti- niekas nereagavo, nei peticijos nesiteikė parašyt, kad žmonės bent kažkur turėtų galimybė parodyt tai kad jie nepatenkinti, o kai jau pagrobta beveik 2000 vaikų tai pradeda atisbusti. Tai ar reikėjo laukti???

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.