Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Arvydas Daunys. Jis parodė pasauliui, kaip reikia kovoti už savo idėją – be baimės, oriai ir iki galo

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 20 d. 7:39

50     

    

Arvydas Daunys. Jis parodė pasauliui, kaip reikia kovoti už savo idėją – be baimės, oriai ir iki galo

Šiandien D.Trampas paskutinę dieną Amerikos prezidentas.

Jis iki galo liko ištikimas tam, ką tvirtino visą laiką, jog laimėjo rinkimus.

Jis nepasveikino Baideno ir net nepaskambino jam. Jis nedalyvaus inauguracijos ceremonijoje ir rytoj Andrew jungtinėje bazėje jam bus surengta atsisveikinimo ceremonija su raudonu kilimu.

Jo žmona Melania Tramp pasielgė taip pat – ji nepasveikino ateinančios naujosios pirmosios ledi ir nepasikvietė jos tradiciškai pasivaikščioti po Baltųjų rūmų sodą ir atsigerti arbatos.

Ape ką aš čia?

JAV suskaldyta. Žmonės nebenori gyventi kaip gyvenę – melo ir korupcijos liūne, o kiti nenori keistis, nes jiems ta situacija naudinga. Kurie laimės?

Aš norėčiau pasakyti, jog taip pastatomas klausimas iškart atsako, jog tokioje situacijoje laimėjusių nebus. Nes tai iki šiol vieninga buvusi šalis, kurią suskaldė jos valdantieji, apgavę vieną pusę, tuo tarpu kita pusė užsimerkti ir nematyti nesutiko.

Tokiu atveju nugalėtojų nebūna, ir panašu, kad su laiku mes visi tuo įsitikinsime matydami griūnant Amerikos autoritetą ir galią.

Mes tą matome jau šiandien – galingiausia pasaulio valstybė ateinančio prezidento inauguracijos metu apginkluoja iki dantų visą sostinę Vašingtoną siekdama apsiginti nuo nuosavų piliečių, kurių neabejotinai bijo…

Bet žinote ką – jos nueinantis prezidentas Donaldas Trampas, neskaitant savo kai kurių ekscentriškų savybių ir tiesmukiškumo, yra tikras išdidus tradicionalistas, ir jis parodė pasauliui, kaip reikia kovoti už savo idėją – be baimės, oriai ir iki galo.

Tai buvo mano kaip ir atsisveikinimas su Trampo epocha, kai aš tikėjau, jog jam laimėjus antruosius rinkimus kažkas ims keistis ir pas mus, Lietuvoje. Bet – jis parodė kelią ir būdą: atvirai, drąsiai ir nesitraukiant.

Daryti tai, kas būtina, ir tebūnie, kas bus. Jį pasmerkė visas pasaulis, bet jis išėjo aukštai iškelta galva. Reiškiu jam pagarbą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Aha       2021-01-24 22:02

“kažkas ims keistis ir pas mus, Lietuvoje” - na ir pasakė.Ogi Trumpo tikslas buvo sunaikinti Nato, suskaldyti Europą, daryti viską pagal Putino tikslus.Lietuva jam nusispjaut.Kažin ar jis žino, kur ta Lietuva randasi.Jis gi dirbo Putinui, nejaugi iki šiol autorius nesuprato.Visai nupušo kai kurie rašytojai su Trumpo begarbinimu.Laikas palikti šį portalą normaliems žmonėms.Labai jau vatnikiški straipsniai tarpsta.

>Kis 2021-01-21 15:40        2021-01-22 20:00

oho, - pats sau nepatinki, raudonarmieti? Tai kiek dienų ir kokį pilstuką laki, kad jau vaidentis pradėjo?

Žaviuosi       2021-01-22 10:14

Žaviuosi Trampu, orus išliko iki pat kadencijos galo, pagaliau už jo nugaros apie 100milijonų Amerikos piliečių ,rinkėjų. O Badenas jau pirmą dieną per inauguraciją pasirodė bailys, kaip rašo spauda ,kad tokių ceremonijų JAV dar nebuvo demokratija aptverta apie 3m metaline tvora su spygliuotos vielos ritiniais virš jos, kaip kalėjimas, ginkluotų karių tur būt daugiau nei svečių , sostinės gatvės tuščios. Matyt tikrai buvo klastotė, kitaip būtų drąsesnis.

Kis       2021-01-21 15:40

kas priveise cia tu daunu su rusiskomis zvaigzdemis?Aplamau suzvaigzdesime greitu metu.

nesuprantu       2021-01-21 13:26

ar jūs visi šito puslapėlio leidėjai apsiėdėt drignių ar kanapių?. o laikiau jus protingais

Al.       2021-01-21 12:12

Ar tiesos laikraštis turi administratorių ? Jei turi, tai kam jis dirba ?

ntd       2021-01-21 11:46

Report: Trump slashed China aid by half; DNI nominee: Biden sees China as competitor:
https://www.youtube.com/watch?v=7x5H8Hjr_Vs

Daunio sindromas       2021-01-21 7:48

Daunys = rasytojas su Dauno sindromu ?

China Uncensored       2021-01-21 2:06

Video: Buvęs prezidentas D.Trampas išslaptino D.Trampo administracijos JAV ir Kinijos politiką - siekiant priversti Bideną ir toliau kritiškai vertinti Kinijos komunistų partiją. Ar tai pavyks?

https://www.youtube.com/watch?v=G8bchaNakXI

Life Site News       2021-01-21 0:44

https://lifepetitions.com/petition/thank-president-trump-for-all-he-has-done-for-life-family-and-freedom/?utm_source=PT_THANK_PRES_TRUMP&utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=6b1c1da653-MV-PT-THANK-PRES-TRUMP-1-20-21&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-6b1c1da653-401886513
Pasirašydami šią peticiją, padėkokim prezidentui Trampui už tai, kad jis padarė viską, kad apsaugotų gyvybę, tikėjimą ir laisvę per pastaruosius ketverius metus, ir palinkėkim jam viso ko geriausio ir Dievo palaimos kitame jo gyvenimo tarpsnyje. Stengsime šią peticiją perduoti prezidentui Trampui, todėl prašom dalintis su bendraminčiais, draugais ir kolegomis. Nė vienas iš pastarųjų prezidentų, įskaitant Ronaldą Reiganą, nepadarė tiek daug ginant nekaltus negimusius vaikus, kiek prezidentas Trampas. Nė vienas jų nepadarė tiek daug apginant mūsų žodžio ir tikėjimo laisves kaip prezidentas Trampas. Pažadus davė, pažadus įvykdė. Išsamų prezidento Trampo darbų, ginant gyvybę, tikėjimą ir laisvę, sąrašą rasite apačioje. Pasirašykim ir dalinkimės šia padėkos peticija ir padėkokim prezidentui Trampui. Gyvybės ir šeimos klausimais prezidentas Trampas, be daugelio kitų, atliko šiuos darbus: Paskyrė tris aukščiausiojo teismo teisėjus, įskaitant Amy Coney Barrett, Brettą Kavanaghą ir Neilą Gorsuchą, vertinančius gyvybę. Atkūrė Meksiko miesto politiką, užkertančią kelią Amerikos paramai finansuoti ir skatinti abortus. Tesėjo pažadą dėl teisėjų paskyrimo į federalinius apeliacinius teismus skirdamas konservatyvesnius vyrus ir moteris nei bet kuris prezidentas Amerikos istorijoje. Įtraukė JAV į Ženevos konsensuso deklaraciją, teigiančią, kad šeima yra „natūralus ir pagrindinis visuomenės vienetas ...“ Pasirašė teisės aktus, leidžiančius valstybes atsisakyti planuojamos tėvystės. Tikėjimo ir laisvės klausimais prezidentas Trumpas, be daugelio kitų, padarė šiuos veiksmus: Panaikino Obamos administracijos kontracepcijos mandatą, pagal kurį religiniai darbdaviai, pavyzdžiui, mažosios vargšų seserys, privalėjo dalyvauti teikiant kontraceptines ir abortus skatinančias priemones. Išleido vykdomąjį įsakymą „Skatinti laisvą kalbą ir religinę laisvę“, suteikiant bažnyčioms daugiau laisvės kalbėti politiniais ir rinkimų klausimais. Įkurtas Baltųjų rūmų biuras, kurio užduotis yra išsakyti religingų amerikiečių rūpesčius ir stebėti grėsmes jiems kylant. Išleido gaires, patvirtinančias, kad studentai turi teisę melstis valstybinėse mokyklose. Paskelbė naują Tarptautinį religinės laisvės aljansą, jungiantį daugiau nei dvi dešimtis šalių siekiant religinės tolerancijos ir religinio persekiojimo pabaigos. Vėl ... pažadai duoti, pažadai įvykdyti. Ačiū, prezidente Trumpai, už sunkias kovas ginant gyvybę, tikėjimą ir laisvę. Jūsų palikimas išliks ilgai ir po to, kai paliksite savo pareigas, ir mes sveikiname jūsų drąsą ir įžvalgumą kovojant už šiuos svarbiausius klausimus. Te Dievas laimina kitą jūsų gyvenimo tarpsnį ir prašom toliau kovoti už Gyvybę, Tikėjimą ir Laisvę!
Prezidento D.Trampo pasiekimų sąrašas parodo, kodėl kairieji taip trokšta jį pašalinti:
https://www.lifesitenews.com/news/the-full-list-of-president-trumps-accomplishments-shows-why-leftists-are-so-desperate-to-unperson-him
D.Trampas įtvirtina religinę laisvę:
https://www.lifesitenews.com/news/we-dont-punish-prayer-trump-affirms-religious-liberty-in-state-of-the-union
„Trampo administracija sustabdo Obamos įvestą sveikatos apsaugos (Obamacare) įstatymą, skatinantį abortus ir lyties pakeitimą:
https://www.lifesitenews.com/news/trump-admin-cuts-obamacare-rule-forcing-abortion-sex-change-coverage
„D.Trampo administracija paskelbia pasaulio šalių sąjungą ginančią  tikėjimo laisvę:
https://www.lifesitenews.com/news/trump-admin-announces-global-alliance-to-defend-religious-liberty-end-religious-persecution

Viltis vel gyva Jav       2021-01-20 23:13

“Labai oriai isejo”
Ka jus cia juokinate
Visas pasaulis atsiduso kad jav demokratija laimejo ir vel turi Vilti

nagi nagi       2021-01-20 22:51

kiekviena pabaiga yra naujos pradžios pradžia grin

pabaiga       2021-01-20 21:23
To Kis       2021-01-20 20:35

patiko: “...Nes bidenas yra aukstos morales…”.
Arba Tamsta aklas, nesuprantantis ar nezinantis.

ah1       2021-01-20 20:25

Trumpas visam pasauliui parodė kad laisvė tai beprotybė -  laisvai numirėliai nuėjo ir numirėliai laisvai prabalsavo už Bideną

A_T       2021-01-20 20:14

pasaulis dar pasiilgs Trumpo…

kalbinykas       2021-01-20 19:24

“inauguracija” Naujosios Pasaulio Tvarkos sąlygomis suprastina kaip eutanazija. Sėkmėėėės, elektui a la “prezidentui”.

Dalia        2021-01-20 17:20

o man Baideno inauguracija primena Lukasenkos inauguracija-prisidengus kovidu ir armija kvieciami tik patys artimiausi bendrazygiai

Right Side Broadcasting Network       2021-01-20 16:41

LIVE: President Trump Speaks at Sendoff Ceremony at Joint Base Andrews/Arrival in FL 1/20/21
https://www.youtube.com/watch?v=jebuWS871IQ

nuomone       2021-01-20 16:35

bet kokia melagiena buvo skleidžiama delfi,lietrytį,kad ponia Melanija skiriasi,tik ir laukia kaip greičiau pabėgti ir panašiai,šlykštus melas ,kaip ir dauguma ,ką jie skelbia

Prašalietis       2021-01-20 16:13

Arvydas Daunys savo straipsnelyje rašo “ką parodė Trumpas pasauliui”.... Nesuprantu šiandieninių neišsivaikščiojusių “patriotų ir revoliucionierių”... Ar jiems “patriotinis stogas"visiškai nuvažiavo, ar jie per 30 “nepriklausomybės ir laisvės” metų jį visiškai pragėrė. Arvydai Daunį šiandiena prieš “gėrėdamasis Trumpo parodymu pasauliui”, pažiūrėk “ką parodė pasauliui” Lansbergių Vytautukas 1990 metais. Po to palygink ir pamatysi, kurio parodymas, Trumpo ar Lansbergių Vytautuko, buvo “didesnis ir pasauliui reišmingesnis”....

Kis       2021-01-20 14:59

kiek bekeltumei galvos is kelniu sudo neiskratysi,turime ir mes patys savo smirdaliu,bet stengiames ir laukiame,kad isskris prie katilu,bus geras razvecikas,su stazu.Amerika buvo ,yra ir bus ir ne jums dundukams kazka nuveikti savo naudai.Kremlius jau prasvinkes nuo smarves,o ko mums truksta,juk Trumpas tikrai nerinks prezidento.Baidenas bus konkretesnis zydams ir teisingesnis arabams,bent tikiuos.Nes bidenas yra aukstos morales ir jis susitvarkys.Reikia tik apsikti Trumpa panasiai kaip Ramuna su greta(kildisiene)arba bent Grazuli,kaip teroristine organizacija vadovaujama VL vladimiro Iljiciaus siauteja,stai ka reiskia kai nera politines atsvaros ir rinkejas-bambukas.

gaideli       2021-01-20 14:42

žiūrėk ,kad nuo šito bidono ,tau greitai nereikėtų lieti graudžių ašarų

Vardas       2021-01-20 14:23

Tiesiog JAV Prezidentas Donald John Trump ir VicePrezidentas Michael Richard Pence yra tiek JAV tiek Pasaulio politikos superzvaigzdes.
Jie istrauke i dienos sviesa ir parode tiek JAV tiek Pasauliui banditiskus, korumpuotus:
LiberalBolsevikines JAV Demokratu partijos, Never Trumperiu, Republican In Name Only veidus.
LiberalBolsevikines Korporacines ZiniasKlaidos veidus,
LiberalBolsevikiniu Socialiniu Tinklu veidus.
LiberalBolsevikiniu Korporaciju veidus.
World Economic Forum (WEF) / Davos crowd veidus.
Europos Socialistiniu Respubliku Sajungos veida.
Liberalu Hitlerio George Soros veida.
JAV, Europos, Pasaulio Deep State veida.

Banditiska Globalizmo veida, tai yra vergu, baudziauninku veida.

Zodziu isleido tikros Laisves dzina is butelio ant kurio buvo etikete Korporacine Laisve.

Nesmagu, kad negavo JAV Prezidento Donald John Trump malones Edward Joseph Snowden bei Julian Paul Assange, bet tai negali istrinti 4 ispudingu metu is JAV

ir Pasaulio istorijos.

Speju 24 m. laikotarpis nuo 1993-2016 m. buvo lemtingas ir greiciausiai nuleme United States of America mirti ir 2021 m. gime United Socialist States of America. :(

ACIU, JAV Prezidentui Donald John Trump ir VicePrezidentui Michael Richard Pence uz 4 su niekui nesulyginamus metus.

Kvaili tie amerikonai       2021-01-20 14:13

Reikėjo ne Baideną rinkti prezidentu, bet mūsų proto bokštą Kisą. Arba tą Kakariekū nuo laktos. Staska irgi tiktų.

Hm.       2021-01-20 14:02

„Jį pasmerkė visas pasaulis, bet jis išėjo aukštai iškelta galva.“

Viso pasaulio leftistai nėra visas pasaulis.

A-ūūū redakcija       2021-01-20 13:54

Kur naujasis Jurgos Lago straipsnis?

>>Be krikščionybės       2021-01-20 13:32

Tai,kad parėmė,net labai aktyviai parėmė  Bideną JAV “katalikai”.Iš 35.5 mln balsavusių,17.5 mln palaikė Biden.Sako net nemažai JAV vyskupų ir net pats Vatikanas su Pranciškumi priešakyje ploja atsistoję  naujajam prezidentui, su pasigėrėjimo ir susižavėjimo šypsena veiduose.Šypsenos dar labiau visiems praplatėjo ir akyse sužibo laimės ašara,kai sužinojo,kad Biden išsirinkta,galimai būsianti sveikatos sekretorė,transgenderis,pediatrė- vaikų gydytoja- bus atsakinga už visą JAV žmonių psichinę sveikatą , o ypatingai vaikučių“gydymą“nacionaliniu ,o gal ir pasauliniu mastu

https://youtu.be/DrKgTF3BAic

Kis       2021-01-20 13:26

stai ka palieka tokie prezidentai kaip Trampas.Tai zemo intelekto zmogelis,beje ir nelabai muzikalus.Manau Baidenassugebes pataisyti padeti ,reikia tik Trampa isvesti ant grynuju,skeletu jis turi aibes,tai mokesciu slepimus,tai ir priklausomuma nuo Putino ir aibe visokiausiu dalyku.Tokiai saliai kaip Jav,toks paslemekas visai netinka,kiek jis pakeite savo aplinkos zmoniu,kurie netiko rusijai,o tie patarnaujantis buvo isteisinti.Baideno vietoje as jiems paimciau uz kiausu,jie silpni,jie isdestytu viska ir dar daugiau,Cia Trumpo hegemonas ir pasibaigtu.Mes turime irgi pacuka,kuris verda kose kol kas Marijos zemeje,nes per 30 metu sugebejo jei ne nupirkti,tai santazo budu valdyti net KT pirmininka,o jo lyris apie plintusa,tad manantis,kad jeigu ne atsakyti,tai raudonuoti skaisciai.Siulau nepergyventi del JAV,tai ta salis is kurios galima tik pasimokyti.Trumpas paskires trys savus auksciausio teismo teisejus,o 60 bylu taip ne vienos ir nelaimejes.Ar girdyti musu geniukai.MG Baltic ,uzpaskychas,o Masiuliukas,o kiek dar tokiu,kurie perka visa ha uz 1 eura ir tai norma,net dometis tabu,nes po to persekios kaip Grazuli,zmogus negali su moterimi pasantykiauti?Juokinga,manau ir tas juokas laikinas.

bobutė       2021-01-20 13:19

Kantrybės, ponai.

Pritariu Autoriui       2021-01-20 13:13

Tai buvo IR mano kaip ir atsisveikinimas su Trampo epocha, kai aš tikėjau, jog jam laimėjus antruosius rinkimus kažkas ims keistis ir pas mus, Lietuvoje.

Al. Autoriui       2021-01-20 13:00

Trampą pasmerkė tik niekšai ir kvailiai. Ir ,,ekscentriškas”, t.t. keistas jis buvo ne daugiau kaip bet kuris iš mūsų. Va dabar tai turėsim progą pamatyti ką reiškia keistas prezidentas. O ar ,,Trampo epocha” iš tiesų baigėsi, dar pamatysim. ,,Trampo epocha” - tai 100 milijonų jo šalininkų JAV ir dar nežinia kiek visam pasauly.

Vilė       2021-01-20 12:56

Povilui P. Gaideliui
Man Gaidelis graži lietuviška pavardė, bet tą “ka ka rie kū” man iššaukė - “Tuo tarpi šis, tarsi papūga”

Al. gaideliui       2021-01-20 12:40

Jei dar turi kiek nors savigarbos, bent viešai nerodyk savo niekingumo.

vjž       2021-01-20 12:37

Vagys negali būti orūs.

Vilė       2021-01-20 12:37

Povilui P. Gaideliui - ka ka rie kū
Rinkimai JAV suklastoti taip grubiai, kad panašūs į Krymo “referendumą”
Pats esi tikras gaidelis, jei neskiri kairės nuo dešinės, nes sprendi apie žmones ne pagal poelgius, o pagal apkalbas. Taip, Trampas dažnai vieną sakydavo, o kitą darydavo. Bet svarbiau yra ką jis darė, o ne ką sakė.

Vilė       2021-01-20 12:29

Ačiū straipsnio autoriui už tikrą Tiesos žodį.

StasysSG       2021-01-20 12:01

Vilnietis     2021-01-20 11:23
——————————————————-
Tai kur tie klastotojai? Kodėl jų niekas neparodo? Nejuokaukit.

Vilnietis       2021-01-20 11:23

Ne iki galo. Galėjo panaudoti karinę padėtį ir visus rinkimų klasototojus pakarti ar į elektros kėdę nusiųsti. Jis kovėsi ne už save bet už visą pasaulį ir nepanaudojo visų resursų tai pergalei pasiekti! Nes tai verslininkas o ne kovotojas- viskas paremta tiesiog blefu- jei priešininkas neišsigąsta - jis tiesiog atsitraukia- kaip buvo su Iranu ir Š korėja. Tą suprato ir jo priešai- dėl to ir nepabijojo akivaizdžiai ir visiems matant imtis klastojimų pergalei pasiekti- nes žinojo kad Trampas nieko nepadarys.
Labai apmaudu..

StasysG       2021-01-20 11:19

Kas nors keisis Lietuvoje?  Tai kad jau pasikeitė. Ir prezidentą išrinkome, ir Seimą. Negi neeilinius rinkimus būtų paskelbęs (šiandien jau mr.) Trampas?——————- cit. “Tai buvo mano kaip ir atsisveikinimas su Trampo epocha, kai aš tikėjau, jog jam laimėjus antruosius rinkimus kažkas ims keistis ir pas mus, Lietuvoje.”

stasy       2021-01-20 10:52

tau greitai duos odinius stringus ir bananą vibruojanti.

Pasmerkė visas pasaulis??       2021-01-20 10:45

Tiksliau viso pasaulio atmatos,tinginiai , blm, lgbt,sorošo kišeniniai ;demokratai;ir žinoma lietuvos aukšti ir grąžus politikieriai.smile)

O.G       2021-01-20 10:40

D. Trumpo stiprybė yra jo dvasia. Jo dėka, nemažai žmonių prabudo, daug dar prabus ir pamatys kitokį pasaulį, o šitiems satanistams šioje žemėje vietos nebus. Šviesa tunelio gale jau matosi. Visiems žmonėms stiprybės ir kantrybės, nustokite bijoti, tegul demonai bijo mūsų.

walking dead       2021-01-20 10:21

“inauguracijos metu apginkluoja iki dantų visą sostinę Vašingtoną” - matyt prezidentas-elektas bijo, kad rinkėjai, prabalsavę už jį iš kapinių, neateitų pasveikint.

stasys       2021-01-20 9:52

Man patinka komunizmas. Nagana ir odini lietpalti duoda.

Tvankstas       2021-01-20 9:36

Kantrybės tyloje prieš audrą.

Pagal viską       2021-01-20 9:24

išeinant Trampui turėtų atšaukti ir pandemiją, nes pandemija savo darbą atliko.

Be krikščionybės       2021-01-20 9:07

paramos ir įsijungimo nieko nebus.Liks tik idoelogijų džiunglės,kur laimi jėga.

stasys       2021-01-20 8:03

...  orus išdydus krapineja po baltų rūmų pievelė pakratydami skiautere . Mes nepasidavėme mes kovojome ir nugalėjome .Be abejo Dauni ..kovoti iki galo ir saliutuoti paliekant baltuosius rūmus Amerikos vėliavai ...Manau mes dar tokiu vaizdelių sulauksime , kai Twitter vėl leis postinti visokį šlamštą anam nugalėtojui prabudus . Neaišku lieka prie jo gi čia Lietuva ? gal mums reikėjo padėti Donald laimėti anuos rinkimus ?

G.P.       2021-01-20 8:00

Prisijungiu. Taip, orumo ir savigarbos šiandien labiausiai trūksta Lietuvoje.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Dienos aktualija: tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Nacionalinis susivienijimas ragina Vyriausybę grąžinti „Miško brolių“ draugijai jos būstinę

Maldos akcija už šeimą: Nelaisvė prasideda dvasine okupacija. Kaip įgyti imunitetą ideologijai? Kard. Sigitą Tamkevičių kalbina Audrius Globys

Verta prisiminti. Česlovas Iškauskas. Pokario kovos: Lietuvos katalikų laiškas Popiežiui

Rasti ir atpažinti 11-os partizanų ir jų rėmėjų palaikai

Kvietimas: Nacionalinis susivienijimas. Neleiskime ištrinti Vasario 16-osios iš Tautos atminties!

Raimondas Navickas. Kodėl jie to nedaro, kodėl laukia Stambulo konvencijos? arba Demagogijos anatomija

Andrius Švarplys. Spręskite patys, arba Kaip užbaigsite „Jeigu akademikų samprotavimai neatitinka šiuolaikinės politinės tikrovės, tuo blogiau…“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.