Prezidento rinkimai 2019, Šeimos politika

Arvydas Daunys. Jei bijotės, kad prezidentas Nausėda gali atimti jūsų pinigus, rinkitės… Nausėdą

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 17 d. 18:53

27     

    

Arvydas Daunys. Jei bijotės, kad prezidentas Nausėda gali atimti jūsų pinigus, rinkitės… Nausėdą

Daug kas klausia, už ką geriau balsuoti: už Šimonytę ar Nausėdą? Geriau čia nebus, tačiau santykinai geriau, lyginant juos vieną su kitu, gali būti.

Nausėda atstovauja kapitalui, kurio tikslas sudaryti sau kuo geresnes sąlygas šalyje. Kadangi pas mus tam kapitalui jau ir taip viskas leista, o tuos leidimus, mes irgi žinome, kas jam išdalino – tai daug blogiau išrinkus Nausėdą būti jau negali. Iš ekonominės pusės. Nausėda turi šeimą ir dvi dukteris, ir tikiu, jog savo vaikams yra geras tėvas bei linki jiems ateityje gerovės Lietuvos. Kaip ir kiekvienas normalus tėvas.

Šimonytė atstovauja konservatoriams, kurie patys atstovauja ir kapitalui, ir militaristinėms jėgoms, ir neoliberalioms vertybėms, kurias pažodžiui įgyvendinus, šeimos, tokios, kokią mes ją žinome šiandien, greičiausiai tiesiog neliktų. Kaip ir valstybės finansų.

Šimonytė, kaip ir dabartinė prezidentė, neturi šeimos, todėl motinystės jausmas jai yra elementariai nepažįstamas dėl objektyvių priežasčių. Kas yra šeima, ji žino tik iš vaiko pozicijų, kas, sutikime, tikrai neugdo atsakomybės – greičiau egoizmą.

Žmonės, turintys vaikų, jaučia atsakomybę už jų ateitį ir rūpinasi, kad ta ateitis, pagal galimybes, būtų kuo palankesnė. Atitinkamai – didesnė tikimybė, kad tokie žmonės, patekę į valdžią, rūpinsis ir šeimų gerovės klausimu, nes taip buvo auklėjami patys, taip auklėja savo vaikus.

Neturintys gi rūpinsis savo aplinkos reikalais, Šimonytės atveju – Landsbergių partijos interesais, kurie laikui bėgant gali tik augti ir plėstis. Kodėl sakau „Landsbergių partija“ ? Todėl, kad ją paveldėti gali tik anūkai Landsbergiai.

Kaip balsuoja Landsbergių partija šeimos klausimais, visi matėme. Kandidatė į prezidentus paskutiniame balsavime net nedalyvavo – demonstratyviai išėjo: taip liepė vadas (manau).

Vaikų atėmimas šiai partijai (didžiajai jos daliai) – yra puiki priemonė spręsti šeimos problemas. Tą jie nuolat patvirtina balsuodami už vaikų atėmimo įstatymo nuostatų išsaugojimą.

Tai pasirinkimas dabar toks: jei bijotės, kad prezidentas Nausėda gali atimti jūsų pinigus, rinkitės… Nausėdą, nes konservatoriai su prezidente Šimonyte gali atimti ir jums įprastą gyvenimo būdą bei, tikėtina, sugriauti tradicinės šeimos sampratą ir institutą, ir tuo pačiu atimti jūsų pinigus tokiu pačiu keliu, kurio jūs bijotės sulaukti iš Nausėdos smile

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

TROTA 2       2019-05-20 23:41

Su durnu (v-bė) du turgu,kaip su pliku peštis.

TROTA       2019-05-20 23:30

Ryte einant į Antakalnio polikliniką kaba agitacijos plakatas agituojantis už Gitaną, švarkas kuckeluotas, iš nosies lenda kušplauliai,karpos ant veido,nebalsuosiu…...

Kai nėra iš ko rinktis       2019-05-18 21:59

Balsuosiu, abu bus išbraukti.

teisingai       2019-05-18 21:28

Šimonytė ir pati suvokia savo dvokiančią reputaciją, todėl operacijos “Įpėdinis” metu stropiai ir atlieka “blogojo policininko” vaidmenį. Deklaratyviai Nausėda daug kur atrodo kur kas geriau, todėl jei balsuočiau, balsuočiau už jį. Bet nebalsuosiu, nes kol kas vis tik linkstu prie nuomonės nesitepti rankų. Be to Nausėdą ir taip išrinks.

katalykas-patrijotas       2019-05-18 11:48

Rinkimės mažesnį Velnią ir vieningai eikim velniop!

Šarūnas       2019-05-18 10:50

Būtinai dalyvausiu rinkimuose ir balsuosiu už mažesnį blogį. Todėl, tuo pačiu, visiems šio tinklalapio skaitytojams patariu dalyvauti pakartotiniuose rinkimuose ir vieningai balsuoti už G. Nausėdą.
Įdomu, kodėl būtent šiame tinklalapyje, kurio skaitytojų absoliuti dauguma turi bent truputį lietuviško patriotizmo, kai kas agituoja nedalyvauti pakartotinuose prezidento rinkimuose… Tokiems patariu eiti į bulvarinės žiniasklaidos, palaikančios homoseksualizmą bei genderizmą, tinklalapius ir ten skaitytojus agituoti nedalyvauti pakartotiniuose rinkimuose.
Esu tvirtai įsitikinęs, kad tvirtinti, jog abu kandidatai į prezidentus yra lygiai blogi, gali tik tie, kuriems dorovė ir lietuviškumas yra tik menkaverčiai dalykai.

Dzeikas       2019-05-18 10:32

Romas 7:22
“Dar jūs nežinot kiek blogiau gali būti.”
————————————————————————————————————-
Kodel nezinome? Jeigu manote ,kad blogiau buti negali paziurekite i si vaizdeli.
https://goo.gl/maps/6kSbruU2G847qenY7
Haicio sostines Port-o-Prince “gariunai” Solidarumo turgus vadinasi. Nuotrauka fiziskai igali pasirodyti tik todel, kad fotografas apsuptas SNO kontingento kariskiu(nuotraukoje matyt). Kitu atveju fotografas gautu per snuki ir liktu be fotokameros.
Norite pakartot 90-uosius? Balsuokite uz tu laiku isauginta klapciuka.

 

Pritariu autoriui       2019-05-18 9:38

Balsavę už Šimonytę pirmam ture vadovavosi kažkokiomis įsivaizduotomis jos vertybėmis, bet ne realiais jos darbais ar jos pačios deklaruotomis pažiūromis ir vertybėmis. Nerandu nė vieno logiško argumento! Kad ji moteris? Kad ekonomistė? Kad dirbo ministerijoje? Kad moka angliškai? Ne, tai ne argumentai. Jau vien už tai, kad ji yra klusnus konservatorių kareivis. O Šimonytės pažiūros visiškai satanistinės ir antivalstybinės. Blogesnis pretendentas už ją būtų nebent pats nelabasis. Nausėda tikrai atrodo kaip mažesnė blogybė. Kam rūpi Lietuvos ateitis, kad mes patys galėtume ją spręsti, o ne klusniai vykdyti tik tai, kas nusprendžia Briuselyje, kad čia masiškai nevežtų kas sugalvojęs imigrantų, EP rinkimuose už V. Radžvilo komitetą!

nominacija       2019-05-18 9:10

Dzeiką nominuoju į Tiesos.lt mėnesio Ponas(-ia) propagandonas titulą! Sveikinimai!!!

prognozės       2019-05-18 8:44

Nesivarginkime: koks skirtumas kuris iš šių dviejų taps prezidentu. Nieko gero nesitikima nei iš vieno - tik pratęsiama egzistencija dar 5 ar 10 metų. Stagnacija nesumažės(jei nepadidės), žmonės emigruos, slogus moralinis klimatas išliks toks pats.

flagmanas veda       2019-05-18 7:51

Reikia balsuoti ir taip balsuoti,
kaip pataria portalo Tiesos redakcijos vėliavnešys,
Vyr. Komentatorius p. “stasys”.

Nedalyvauti       2019-05-18 7:47

rinkimuose, arba nebalsuoti uz Nauseda gali tik visiskas nesusipratelis, arba intrigantas ir suinteresuotas zmogus.Delioti mptyvus kodel, neverta.Nes visi cia, dalyvaujantys komentaruose, puikiai jaucia ir supranta.

stasys        2019-05-18 7:45

Nepatinka nebalsuoji o čia kabinti kažkokias etiketes tik dėl to kad vaidenasi ..asmeniškai labiau panašu į lygos požymius. . Na kokius argumentus autorius pateikia savo žinojimams ?  tik tuos kuriuos jam perša alternatyvi žiniasklaida kuri nebūtinai turi būti labiau objektyvesnė esamos , tipiškos .Kritinio mastymo trukumas yra tokiu asmenų bėda .. jie nuolatos dalyvauja įvairiose akcijoje (referendumuose) ir ten be NE vargiai ka išgirsi   .Aš nesu tikras kad suprantu apie kokia šeima tas žmogus tauzija ..ir kas yra ta šeima jam , man tai santykis tarp žmogaus su žmogumi .. bet ne valstybės . Vedu mintį prie to kad va tokie vieši pareiškimai ir ju valkiojimas tokiuose siauruose matymuose.. iškreipia problemos esme ir paverčia ja dar vienu žemės referendumu ar kokia akcija prieš Ševrona ..Aš matyt balsuosiu už Nausėda bet tikrai ne dėl to kad Jis ten kažkoks ,pasak autoriaus, kapitalo atstovas . Prezidento priesaika duodama aiškiai sako kam žmogus pasižada tarnauti , o jei autorius ir tos priesaikos neskaitė ..na tai apie ka čia mes tada „TAUZIJAME“ .?  nežinojimas elementariu dalyku neišlaisvina žmogaus iš jo žmogiškumo ..

Romas       2019-05-18 7:22

Pasakymas, kad “pas mus tam kapitalui jau ir taip viskas leista, o tuos leidimus, mes irgi žinome, kas jam išdalino – tai daug blogiau išrinkus Nausėdą būti jau negali”, man primena kalbas, kad “rinkime turtingus. Jei jie mokėjo susikrauti sau kapitalą, tai žinos, kaip padaryti turtingą valstybę”. Banko klapčiukų turi.Dar jūs nežinot kiek blogiau gali būti.

$+$       2019-05-18 6:14

Ir kaip jūs ruošiatės išbristi iš skurdo, vargo ir absurdo, kurį jums sukūrė Sistema, jei jūs, agituojantys pasirinkti vieną iš Sistemos pakišų, nesuprantate, jog galima ir nedalyvauti Sistemos palaikymo renginiuose. Net Sistemos sukurpta Konstitucija suteikia jums teisę (tik), bet sprendžiate patys. Ar pajėgūs?

Prieš 10 metų net nesvarstėte, vieningu frontu jau pirmame ture nubalsavote už Sistemos pakišą. Dabar – svarstote. Kiek dar dešimtmečių turės praeiti, kad suprastumėte, jog Sistema su jumis žaidžia?!

teisingai       2019-05-18 2:11

žmogus siūlo balsuoti širdimi. teisingai. balsas “į dangų, dievui į langus”.

Apie militaristines       2019-05-17 22:54

jėgas Lietuvoje , esant šalia branduolinio monstro ,gali rašyti tik visiškas kvailelis…

Dzeikas       2019-05-17 22:54

Pagal straipsnio autoriaus logika geriausias prezikas Lietuvai - AnukaS. Man regis jis jau pridroze ne viena proanuki, bet to Austeja uzrauge bizniuka su darzeliais.Ne, na kad valstybe melzia per kazkokius fondus tai ant Lietuvos kitaip nebuna.Cia kaip ir bajoru renta - priklauso. Bet ateitimi Lietuvos si “sventoji seimyne” rupinsis - del to nepergyvenkite.Darzeliai garantija.
Debilisko straipsnio , debilams ir debiliski argumentai. Tik patriotams-idiotams ir gali tikti.
Pats didziausias skirtumas tarp Simonytes ir Nausedos , kad pastarasis vagis ir istatymu tapes “vierchu” jis nesilaikys. Jumis jis rupinsis? Skersa ant jusu jis des, nes pagal rytietiska despotiju tradicija, jeigu despotas laikosi istatymu jis lochas nevertas savo valdiniu pagarbos.Ir Nauseda BUTENT TOKS.
Simonytes nepaisant jos leftistiniu-lezbijiniu zakidonu(ir man cia daug kas neaisku, nes tiesos.lt pastaraisiais metais pereme iproti taskyti seilemis kalbant apie oponenta) visdelto nesuterse tiek reputacijos kiek Pleve. O TAI yra pagrindinis dalykas. Homoseksualistas kuris laikosi istatymu yra geriau negu heterofilas(vah, seimos tevas!Autorius TIKI ,kad jis gero linki savo vaikams todel Lietuvos neparduos) kuris ant ju deda skersa.

lol lox       2019-05-17 22:21

“jei nesirinksi nieko, parinks kiti”?
šis teiginys yra tik pigus kašpirovskinis burtažodis skirtas hipnotizuoti kvailius.
kaip žinia, brangūslietuvosžmonės pasižymi tuo kad parsiduoda pigiainir visokį propagandinį šūdą mielai ryja nekramtydami.
mito- kląstotės esmė:
cirke jūs nesirenkate nieko išskyrus “rinkimosi” iliuziją.
kaip besirinksite kas po po kuriuo antpirščiu yra, visada gausite tik tai ką paruošė loxatrono organizatoriai.

pataisymui       2019-05-17 22:06

Vis dėlto geriau smauglys - iš jo žymiai daugiau mėsos galima pasigaminti sunkiai dienai.
Antra vertus, smauglys gali uždusinti ir praryti, bet vikriam šito galima išvengti, o kobros labai agresyvios, net spjaudosi nuodais ir jų įkandimai daugeliui gali būti mirtini.
*****************************************************
Padėtis akivaizdi: jei nesirinksi nieko, parinks kiti,
ir tai gali nebūti smauglys.

Nedalyvavimas rinkimuose       2019-05-17 21:49

suveiktų tik tuo atveju, jei būtų  m a s i n i s. Jei nedalyvautų tik koks kas 10-tas, tai už juos bus kas sudalyvauja.

Linai       2019-05-17 21:29

Nuo kada pataikūniškumas yra pozityvi vertybė?
Nors, tiesa- mulkiams patinka kai juos giria.
Bet mulkius ” giria” tik viena veikėjų kategorija - žulikai.
Tam kad būtų lengviau įgyti naiviųjų pasitikėjimą, prieš iškraustant lengvatikiams kišenes

Lina       2019-05-17 21:21

Nausėda nori įtikti visiems. Štai, kame jo nedidelis pliusas.

pataisymas       2019-05-17 21:19

pasirinkimas” tarp smauglio ir kobros- ar tai pasirinkimas?

esminis klausimas su atsakymu sau       2019-05-17 21:18

“pasirinkimas” tarp smauglio- ar tai pasirinkimas?
kol dar niekas varu nevaro proe balsadėžių priversinai, “po šautuvu”, yra ir trečias, Orumo ir Savigarbos Pasirinkimas- nedalyvauti farse.
nes iš tiesų pasirinkimas ne tarp banko nuosėdos ar landsgybinio niekatrosios giminės padaro.
iš tiesų reikia pasirinkti- kolaboruoti arba nekolaboruoti su nusikalstamu režimu.
dalyvaujantys pripažįsta režimą kaip teisėtą.
o ar jis teisėtas?
ne!
koloboruodami arba atsisakydami kolaboruoti visuomenė atsako į mažos mergaitės neviltyje išklyktą Esminį  Klausimą:
“- Žmonės jūs ar ne žmonės?!!!”

Misteris       2019-05-17 20:57

Logiškas straipsnis.

AČIŪ.       2019-05-17 20:54

Trumpai ir aiškiai. AŠ už G. Nausėdą ir Radžvilo sąrašą.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Dar kartą apie tai, ką Popiežius sako, ir ko nesako

Robertas Grigas. Tikrovės faktai, kurių jokios autoritetų ištarmės atšaukti negali

Ramūnas Aušrotas. Nėštumo nutraukimas įtarus vaisiaus ligą ar neįgalumą prieštarauja Lenkijos Konstitucijai

Lietuvos vyskupų konferencijos informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme „Francesco“

Vygantas Malinauskas. Bažnyčios mokymas nėra asmeninė Popiežiaus nuosavybė

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Justas Mundeikis. Magiškas švietimo finansavimas 2021 m. biudžete

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.