Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 31 d. 9:44

24     

    

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

O skeptikai sakė, kad neperskaitys.
Tokio teksto, kuriame būtų tiek viena kitai prieštaraujančių tezių, senokai neteko skaityti. Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?
„Mes neturime jokių priekaištų dėl J. Lukšos-Daumanto praeities. Tačiau nerimaujame, kad kartu su juo nebūtų pagerbta fašistinė-antisemitinė organizacija „Lietuvių aktyvistų frontas“, – sako ponia pirmininkė.
Taip iš piršto išlaužiama problema, nes nei Seimo nutarime dėl partizano metų paskelbimo tokių žodžių ir užkulisinių minčių nėra.
Cituoju Seimo nutarimą:
Seimas,
atsižvelgdamas į tai, kad 2021 m. rugpjūčio 10 d. sukanka 100 metų, kai gimė partizanas, vienas Lietuvos pasipriešinimo sovietų okupaciniam režimui lyderių Juozas Lukša-Daumantas;
pabrėždamas, kad rezistentas Juozas Lukša-Daumantas buvo vienas svarbiausių kovotojų už Lietuvos laisvę;
įvertindamas Juozo Lukšos-Daumanto nuopelnus ginant Lietuvos nepriklausomybę laisvės kovose, jo veiklą prasiveržus už geležinės uždangos, besąlygišką ištikimybę partizano priesaikai;
akcentuodamas, kad Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio istorija turi ypatingą reikšmę tautos istorinei atminčiai ir nacionalinei tapatybei;
siekdamas pažymėti Juozo Lukšos-Daumanto darbų svarbą ir reikšmę, nutaria.
..“.
Perskaitėte? Radote? Ir aš neradau.
Taigi, kur ponia pirmininkė įskaitė tuos pavojus, jei čia kalbama apie vieną itin svarbią organizaciją – Lietuvos laisvės kovos sąjūdį.
Atsakymo nelaukiu, bet gal kada nors ponia pirmininkė pati pasakys, kas jai padiktavo tą pareiškimą.
O man raminamųjų nereikia – aš ramus, žinau ką pats rašau.
P.S. Na ir jos minimas istorikas Bubnys turi Arūno, o ne Vytauto vardą. Šiaip, žiniai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

linkėjimai abriezams       2020-08-2 1:52

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

jura       2020-08-1 22:07

Iki siol niekas neitikino, kad Luksa, Ramanowskas, Noreika - didvyriai.
Rekiantis patrijotai nesiskaito. Jiems svarbu parekauti…
A.A. irgi ne firma. Paprasciausias raseiva - prisitaikelis.
O F.K. - geriau su ja netureti reikalu…
Vaziuotu ji prie vidurzemio juros. Kiek suprantu, jos ten irgi nenori matyti.

Būtų gerai paskaityti       2020-08-1 20:47

kokį apžvalginį straipsnį apie visas prieškario ir karo metais buvusias pasipriešinimo Tarybų Sąjungai organizacijas. Nes LAF ir jos veiklą ir žydas ir nežydas žino, jie Lietuvą nuo žydų gynė nuo pat antrosios karo dienos. O Lukša- Daumantas, pasirodo, buvo kitos organizacijos smogikas, o aš ir nežinojau. Galgi, tai buvo padori pasipriešinimo grupė, bent jau žydų nerinkusi ir prie duobių nelydėjusi, o gal ir kolūkiečių šeimų neskerdusi…

Paskaitykite       2020-08-1 19:49

Žydų bendruomenės raštus JAV ir Izraelio ambasadai, paskaitykite 2020-07-18 straipsnį “The Jesuralem Post”, kitus straipsnius internete, pasirodo ne naciai, o lietuviai išžudė 212000 iš 220000 žydų, Gyvena Lietuvoje ir vykdo pasaulinę antilietuvišką pamazgų pylimą. Patys ir finansuojame priešiškai valstybei nusiteikusią bendruomenę.

Dėsnis       2020-08-1 16:02

Prašalietis, ar koks pašalinis, koks nors žalias žmogelis, labai panašus į okupantą, todėl jo ir mintys negali būt kitokios.

Dzeikas       2020-08-1 11:00

F. Kukliansky A.Anusauskui:
- Tam kartui taip.
wink

Prašalietis       2020-08-1 8:51

pats laikas     2020-08-1 4:57
Gerai, kad, paskaitęs straipsnelį apie Fainą ir jos prisistatymą, pasistengei pamąstyti giliau “ką tai reiškia”. Tik gaila, kad savo samprotavimuose dvejose skirtingose sąvokose “pamatei” vieną prasmę.
Šeštadienio rytinis “paoponavimas”.  Pasirinktinis (ne)buvimas valstybės piliečiu ir asmens priklausymas tautai, kuri priklauso tik nuo tėtės ir mamos kilmės, yra visiškai skirtingi dalykai. Tad Fainos pasirinkimas prisistatyti nurodant ir savo tautybę yra visiškai normalu. Beje Lietuvos teritorijoje gyvenę žmonės pasidarė “lietuviais” tik 1009 metais, kai jie nužudė vienuolį Brunoną ir tos epochos metraštininkai pavadino Brunoną nužudžiusias gentis rusų duotu vardu Litwa, parašymas"Litua (tekstas lotynų k.) reikia skaityti Litva. Iki to laiko, “lietuviai” buvo žinomi tik kaip žemaičiais, aukštaičiai, jotvingiai, sūduviai, skalviai, kuršiai. Tad samprotaudama(s) apie tai kas yra Tauta ir kas yra valstybė, neapsiribok vien tik šiandieniniu primityviu, lansberginiu, “patriotiškai” bunkeriniu “supratimu”, tuomet tau nekils kvaili klausimai, apie"Tautos niveliavimą, tautinę valstybę, kas ir kodėl buvo, gal būt ir šiandien yra, pravardžiuojami litvakais, kacapais, zirgo galva, aborigenais, čiabuviais….”

pats laikas       2020-08-1 4:57

patyrinėti kokių bylų tardytoja buvo Faina. kiek žmonių uždarė psichuškėn, už ką? Kažkodėl rusai,lenkai,žydai veržėsi studijuoti teisę, dirbti valdžios struktūrose, ypač KGB, prokuratūroje, teismuose, kad turėtų progos naikinti Lietuvos žemės Tautą - lietuvius? Daugiau nei keista, kai Vinokuras rašo ,,mes, lietuviai…’, o Faina - ,,aš esu lietuvė žydų kilmės”. Tai tikri lietuviai kaip skamba - Lietuvis lietuvių kilmės? dar Donskis bandė įpiršti nuomonę, kad visi Lietuvos gyventojai - lietuviai. Juk taip buvo naikinama, niveliuojama Tauta, tautinė valstybė. Kodėl kalbininkai iškilmingai tyli ir sutinka, kad Faina ,,LIETUVAĖ ŽYDŲ KILMĖS”, kai ji yra tikra ŽYDĖ. Ir jokia ,,LITVAKĖ”, nes litvakais vadinosi už Lietuvos ribų gyvenantys žydai. Pirmieji taip pasivadino Izraelio žydai, nelabai sutarę su vietiniais žydais… Amerikoje, Australijoje gyvenantys žydai nė neslepia, kad jie yra žydai -JEWs. Visi Lietuvos gyventojai yra Lietuvos piliečiai - karaimai, totoriai, rusai, lenkai niekada nesivadins, pvz., ,,lietuviu karaimų kilmės” ar pan. Neleiskime naikinti Tautinės valstybės, ko tik ir siekia ES.

pastaba       2020-07-31 22:26

A.A. Pakėlė taurę kvailybės…
Jei A.A. cituoja Fainą, tai rodo, kad istorikui smegeninė supuvo.
Ir visgi, negi neužteko Ramanausko ir noreikos festivalių?
Nėra kas daryti: juk D-Laivas.
O gal visi šie festivaliai ir šventės vien tam, kad nuslėpti tikrą katastrofinę šalies padėtį? Juk jau beveik milijoną žmonių netekom !!!!!

Ačiū gerb. Arvydui, kad       2020-07-31 22:01

akivaizdžiais faktais grįsta argumentacija
partiesė sąmoningą faktų klastotoją.
Faina, bet ne Kukliansky, tikrai!

Niekšėja Prochodimcas, niekšėja... 16:39, 17:33       2020-07-31 21:51

Nemąsto Prochodimcas, nemąsto…
Jei neniekšėtų ir mąstytų, suprastų,
kad kvaila kvaila savąją tautą iškelti virš visų kitų.

abc.       2020-07-31 20:35

žemynai 10.

Prašalietis       2020-07-31 17:33

Prašalieti,    2020-07-31 16:50
Bičiuli, malonu yra skaityti šiuolaikine bunkerine “patriotine” leksika parašytą tavo oponuojantį “patriotinį” komentarą Lukšo-Daumanto “vykdytų istorinių nepriklausomybės gynimo kovų didvyriškumo” tema. Tik tokiu bunkeriniu būdu pseudo patriotams belieka prieš Seimo taburetkių dalybas primityviai eilinei rinkėjų publikai, “rinkiminio tonuso pakėlimui”, stumti “buvusių grandiozinių pokario pergalingų kovų istorines tiesas”.

Žemyna Autoriui       2020-07-31 17:20

Paaiškinkite, kaip ligi šiol nepasiraitojote rankovių ir neišmėžėte Seimo ir Lobizmo įstatymo??? GĖDA buvo ir klausyti žinią ir skaityti apie naująją lobistę. Ar jūs tik prieš savo tautą narsūs - narsiai ją ignoruojate? O tuos, kas Tautai ir valstybei kenkia, kas ir iš jūsų tyčiojasi, su palaiminga šypsena sau ant galvos užsiropšti ir visa kita ten daryti leidžiate?

Prašalieti,       2020-07-31 16:50

jei persirijai, vemk tualete.

Prašalietis       2020-07-31 16:39

Faina Kukliansky matomai tikrai “perėmė” neaišku kokių “raminamųjų”, o gal koks jaunuolis netyčia užtruko svečiuose,jei jai savo straipsnelyje eilinis propagandistas A. Anušauskas pradėjo vaidentis “istoriku”. Suprantama kodėl A. Anušauskas rašo - “O man raminamųjų nereikia “. Šiuolaikiniai nusenę tautiniai “elitiniai” jaunuoliai žino, kad bet kokie raminami su viagra net ir “istorikui” Anušauskui sutrikdytų ne tik ” profesionalius mokslinius gebėjimus pamatyti kaip istorinius faktus” iš šiandieninio valstietiško Seimo priimtų nutarimų realiai neegzistavusius dalykus kaip “aiškiau nei aišku buvusiais”, bet ir neperseniausiai prisikalbinta pabūti žmona studentė vargu ar ištvertų “jaunatviškai cypauti” Anušausko kompanijoje su tokiu “raminamųjų sugadintu” ne tik “istorijos”, bet ir “tautinio vyriškumo gigantu”. “Istorikas” Anušauskas savo atsakyme Kurliansky nemato reikalo pridėti nuotraukų iš Lietūkio garažo kiemo,kuriame, pagal liudiniko parodymus Lukša-Daumantas pradėjo savo “didvyriškas kovas su okupantais”, konkrečiai paminėti “valstietiškai istorijai daugiausiai nusipelniusio"Seimo nutarime figūruojančio- “vieno Lietuvos pasipriešinimo sovietų okupaciniam režimui lyderių” Juozo Lukšos-Daumanto- kitų konkrečių “nuopelnų”, “sudalyvautų” su okupantais mūšių skaičiaus, nurodyti šių “pergalingų” mūšių vietas ir laiką, kaip jam padėjo “antiokupacinėse” kovose JAV diversantų mokykloje pakelta “partizano” kvalifikacija, nukautų rusiškų okupantų skaičių ir t.t. Lansberginiame durnių laive iš Anušausko, Stanciko ir panašių..., kaip ir Karbauskinių - skvernelinių “valstiečių” su beretiniais Seimo, yra “istorikai”, kaip iš vyriško “ano” - noragas. Karbauskis su Skverneliu isjautė “politiniais supermenais”, todėl prieš Seimo rinkimus ir pensininkams numeta kapeiką, ir miškininių palikuonims susibičiuliavusiems su 75 metams užsislapstinusiais KGB-istais įtinka Noreiką-Vėtrą darydami “didžiausiu žydų gelbėjimo pogrindžio vadu”, ir Nausėdos pažadą duotą 2019 matais Niujorke Lukšo našlei padaryti Lukšą-Daumantą dideliu didvyriu vykdo…. Jei ir beretinis Anušauskas valstietinio Seimo nutarimuose “mato objektyvias istorines tiesa”, tai tegalieka konstatuoti, kad pagal darbus skverneliniai-karbauskiniai valstiečiai tikrai nusipelno naujajame Seime daugiausiai taburetkių.
  Visus 30 metų yra vykdoma primityvi propaganda su vienu tikslu būti prie valdžios lovio. Tik anksčiau tarp sąjūdinių KGB-istų ir brazauskinių komunistų vykusi kova nereikalavo tokio propagandinio primityvumo. Valstiečiams brazauskinių komunistų statuso prie valdžios lovio užsiėmimui beliko traukti “tautinių patriotų didvyriškų kovų kortą”. Tad prie valdžios lovio besitrinantiems ar valdžios lovį aptarnaujantiems vien tik primityvia propaganda nieko bendro neturinčios su objektyvia tiesa užsiimantiems šiandieniniams “mokslininkams” turi būti iš Seimo nutarimų “aiškiau nei aišku” koks Lukša-Daumantas buvo “neeilinis kovotojas”, koks Ramanauskas-Vanagas buvo neegzistavusios pokario valstybės “vadovas”, Noreika-vėtra nuo 1933 metų žydų “gelbėtojas” ir t.t. Belieka ” neeiliniam istorikui” Anušauskui “patriotiškai ir be raminamųjų“priminti, kad jau gana seniai “Tautos vadas ir patriarchas” V.Lansbergis prašo ir eilėje “istoriškai” laukia ir niekaip nesulaukia pasidaryti “buvusiu Lietuvos vadovu”... Nausėda lai negalvoja, kad jam užteks tik prezidentinio patriotinio apsikabinimo, kurį jis tik V.Lansbergiui teikėsi prezidentiškai atlikti, kai Astravo elektrinės pavojaus proga V.Lansbergis lydimas keliolikos artimiausių savo beretinių sėbrų atkerėplino prie prezidentūros… Beretiniams užsėdus pakankamą daugumą būsimo Seimo taburetkių, Nausėda turės “pagalvoti” apie paminėtą V.Lansbergio “buvimo valstybės vadovu istorinį įvykį”. Ramanauskas-Vanagas be jokio istoriškai pripažinto sekretoriato ir prezidentūros turėjimo, teturėjo miškelyje išsikastą bunkerį apie kurį niekas nežinojo, o “buvusiu valstybės vadovu” Seimas pripažino…

DD plius DD- taip 10,16       2020-07-31 13:05

Kaip ją išrenka- nežinau tos virtuvės. Bet buvo ir teismų ir kitokių konfliktų. Greičiausiai ta madam pati būdama teisinės sistemos verpetuose kaip žuvis vandeny, savaip save ir išrenka. O apie tai, kad ta publika nuodija visai neblogą lietuvių ir žydų sambūvį, iš žydų girdis net dažniau, nei iš lietuvių.

gaila       2020-07-31 13:00

kad Lietuvoje atsirado tik keturi padorūs žydai, supratę jog jų bendrijai vadovaujančiai žydelkai reikia apriboti įgaliojimus

DD plius DD       2020-07-31 12:45

Nelabai suprantu, kodėl mūsų valdžia finansuoja Kuklianski ir kompanijos aktyvizmą. Tuoj prisigyvensim, kad ir Paleckio “Frontui”, ar kokiems “sputnikams” skirsim finansavimą. Niekas kitas taip nepaskatino jau tikro, o ne prasimanyto antisemitizmo Lietuvoje. Lietuvių-žydų santykiai pas mus jau buvo normalizavęsi, kol arenoje nepasirodė vanagaičių, zurofų, kuklianskių ir vinokurų kompanija. Primityvių lunatikų ar šiaip analfabetų, kuriems visur vaidenasi gauruota žydo ranka buvo ir bus, bet niekas jų rimtai nevertino ir žiūrėjo kaip į kaimo durnelius. O minėti ponai savo šmeižtais, provokacijomis ir insinuacijomis tikrų tikriausią antisemitizmą sėja plačiai jau adekvatesnių žmonių tarpe. Nutraukti jiems finansavimą už tai, kad kiršina tautas ir tiek. Tegul pinigų ieško sau palankioje terpėje, o ne jų dergiamos valstybės biudžete. Ir tegul sau protestuoja, nors ir pačiam popiežiui skundžia. Zurofas, išvytas iš Lenkijos, irgi bandė purkštauti, bet nieko nepešė.

ta zydiska ponia,       2020-07-31 11:58

nenoriu net jos vardo mineti, veikia atvirai pries Lietuva.

DD plius DD       2020-07-31 10:51

Anušauskas čia žiauriai ir beširdiškai, nepagailėjo poničkos Fainos- ir Bubnys ne Vytautas ir apie jokį LAF kalbos nebuvo, bet ką gi- nieko kito madam ir neužsitarnavo. Belieka laukti kito šviesuolio antiantisemitininko Vinokuro pagalbos. Tas mikliai išaiškins, kad jei Bubnys Arūnas, tas dar nereiškia, kad ne Vytautas, o magaryčioms dar ir Valiušaitį su Stanciku į šuns dienas išdės. Jau ką ką, bet verbalinių suktybių meną vinokurai su kuklianskėmis gerai įvaldę...

Taip       2020-07-31 10:50

LRT vadovybės svarbios asmenybės -Indrė Makaraitytė, L.Tapinas-yra Sorošo organizacijos ,,Atviros Lietuvos fondas” valdybos nariai. Tad šis Visuomeninis transliuotojas mielai kviečia Fainą Kukliansky į publicistines-politines propagandos braižo laidas.Ačiū A.Anušauskui už Fainai pateiktą atsaką.

Tvankstas       2020-07-31 10:24

F. Kukliansky užima generalinę talmudinio kahalo liniją : niekinti bet kurį gojų - gyvulį. “Užmušk geriausią gojų.”

taip       2020-07-31 10:16

Kukliansky tikslas yra aiskus, nuolat kelti erzeli del bet ko ir provokuoti. ir gavus atkirti (kartais, deja, ir negrazu) jaustis ir vaidinti auka. priesinti zydus ir lietuvius ir gauti pinigus, galima sakyti, kad tiesiogh uz tai. kazkodel manau, kad pinigai eina is ivairiu saltiniu, ne tik is tarptautiniu zydu organizaciju ar Lietuvos biudzeto. o instrukcijas ir paruostukus tai tikrai gauna is Lietuvai nedraugisku pusiu. ir viskas cia butu lyg ir aisku. bet taip nera. pirmiausia, kodel ja vis isrenka pirmininke, jeigu atseit tiek nepatenkintuju ja yra toje organizacijoje? antra,kodel su ja tebebendrauja Lietuvos valdzia, kai galetu paprasciausia, kad ir neformaliai, paskelbti persona non grata, nekviesti i jokius renginius ir pan. trecia, kodel medijos jai nuolat suteikia tribuna savo smeiztams, netikiu, kad ji nuolat susimoketu uz skelbima, paprastai tokie zmones nelabai linke moketi pinigus, kai gali ju nemoketi


Rekomenduojame

Vytautas Petruitis. Raudonasis retro

Algimantas Rusteika. Ir viskas tik iš baimės, kad pasakys, ko nereikia

Rastas prezidento Aleksandro Stulginskio lagerio dienoraštis

Švedija: reikalaujama referendumo dėl narystės Europos Sąjungoje

Nuo bačkos. Konservatorius Andrius Navickas: kandidatuoju antrą kartą, nes vis dar manau, kad yra daug svarbių darbų, kuriuos dera nuveikti

Tomas Baranauskas. Jei prireikė logikos, tai gal ir įveskite ją kaip discipliną mokyklose

Algimantas Rusteika. Politikai meluoja geriau

Kastytis Antanaitis. Ne gyvenimui, o matematikai mokome

Rasa Čepaitienė. Šliaužianti reabilitacija

Algimantas Rusteika. Tai ką – Apokalipsės raiteliai jau šį savaitgalį?

Vytautas Matulevičius. Liūnas

Rastas 1920 m. Mickevičiaus-Kapsuko laiškas atskleidžia Rusijos tikslus Lietuvoje

Ramūnas Aušrotas. Liūdna, nes juk ES pradžia buvo visai kitokia

Raymond Ibrahim. Hagia Sophia: Turkų pasakos prieš istorinius faktus

Algimantas Matulevičius. Lietuvoje galima išgyvendinti skurdą

Nida Vasiliauskaitė. Žmonija progresuoja. Iš kur žinome?

Algimantas Rusteika. Lempučių filosofija

Neringa Venckienė informuoja

Algirdas Endriukaitis. Kas laukia nacijos, jei jos politikams nerūpi valstybės egzistencinis likimas?

Nuo bačkos. Majauskas: Su Ingrida už Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra moteris

Tomas Čyvas. Įdomu, kada radikaliai kairioji minia uždraus Bulgakovą?

Algimantas Rusteika. Ar turi teisę atbuvę tremtį žinoti savo skundikus?

Geroji Naujiena: Padauginame tik dalydamiesi

Rasa Čepaitienė. Verygos paradoksas

Raimondas Navickas. Tai NE fontanas, tai kitaip vadinasi!

Liudvikas Jakimavičius. Covido simptomas: „Aplink nosį vaikšto šeškas – nieko neužuodžiu“

Vytautas Sinica. Siūlyčiau, priešingai, Lietuvai pagaliau viešai ir deramai pagerbti LAF’ą

Alvydas Jokubaitis. Noras panaikinti visus prietarus yra pats didžiausias prietaras

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.