Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Artūras Račas. Monika pretenduoja į Metų citatos autorės titulą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 22 d. 13:30

18     

    

Artūras Račas. Monika pretenduoja į Metų citatos autorės titulą

Artūras Račas. Monika pretenduoja į Metų citatos autorės titulą:

„LRT pirmiausia siekia atspindėti nuomonių įvairovę, teikti kokybišką, patikimą informaciją visoms visuomenės grupėms“

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2020-06-26 8:02

Įdomus reiškinys su Monika Garbačiauskaite-Budriene: kai reikia vykdyti savo pareigas visuomenei, tai ji “siekia atspindėti nuomonių įvairovę” ir niekaip neatspindi, bet kai reikia gauti pinigų į savo kišenę iš valstybės, kurių nenusipelnė, nes neatspindi tos nuomonių įvairovės, tai čia ji savo tikslą pasiekia. Kas dėl teisingos informacijos visuomenei pateikimo, tai jai tokie siekiai yra nepasiekiami, o kas dėl nepelnytai gaunamų pinigų, tai šitoks siekis jai yra pasiekiamas. Dar dirbdama “Delfi” vyr. redaktore, visuomenę maitindavo šmeižikškais straipsniais, už ką, jeigu veiktų mūsų teisingumo sistemos, turėtų jau būti nubausta pagal baudžiamąjį kodeksą. O kaip pas mus daroma, tai reikia žiūrėti ne į LR Konstitucijos straipsnius, o į KGB instrukciją:“18. Būtina veikti taip, kad tarnyboje būtų paaukštinami tik tie vadovai, kurie nuolankiai vykdo savo pareigas ir nepajėgia svarstyti problemų, esančių už jų veiklos ribų”; “42. Partijos skiriamų vadovų, kurie padarė žalos mūsų reikalui arba sukėlė pavaldinių nepasitenkinimą, negalima traukti teisminėn atsakomybėn.
Suradus šiurkščių klaidų, juos reikia atleisti ir paskirti į kitas panašias arba aukštesnes pareigas. Kraštutiniu atveju juos reikia skirti į bet kokias vadovaujančias pareigas ir įtraukti į kadrų rezervą”. Monika Garbačiauskaitė-Budrienė įvykdė šias užduotis:“apšmeižė Sky Way Generalinį direktorių Anatolijų Junickį, ko pasekoje buvo padaryta žala Sky Way maždaug už 10 milijonų eurų, paskelbė šmeižikiškus straipsnius apie Lietuvos didvyrį partizanų vadą Vanagą ir t.t.”. O kiek šmeižikiškų straipsnių buvo atspausdinta Delfyje apie Venckienę? Už visa tai Monika Garbačiauskaitė-Budrienė buvo paaukštinta į LRT vadovus. Todėl, kiek ji besiektų “atspindėti nuomonių įvairovę”, ji niekada šito neįvykdys, nes tas “nuomonių atspindžių veidrodis” yra kreivas, ir ten neatsispindės padarytos milijoninės žalos Lietuvos visuomenei. Bet teisiama ji vis vien turės būti, ir čia jokia KGB instrukcija jos neišgelbės.

stasys        2020-06-24 9:12

Prašalaičiui .. Jus labai pasikliaunate savo sekretorėmis .

Prašalaitis>stasiui       2020-06-23 23:31

Jūs man primenate į darbą vėluojantį verslininką iš anekdoto kurį sekretorė  įspėjo telefonu, kad būtų atsargus, nes mieste kažkoks pusgalvis važiuoja prieš eismą. Verslininkas jai atsakė, kad joks ten ne pusgalvis, o kad mieste jų - tūkstančiai.

stasys        2020-06-23 21:32

Pusgalviai pasigavo redaktorės žodžius nesupratę ir tampo po Tiesas tuos savo ‘mėzgalius’ . Siekti atspindėti nereiškia jog viskas pavyksta idealiai ir čia nėra vietos LRT kritikai . Artūras Račas ir seniau dideliu pastabumu nepasižymėjo ..

Vida       2020-06-23 17:44

Gerbiama LRT Direktore,
Jūs tikriausiai neklausote LRT radijo, kuri Lietuvos Nepriklausomybės 30-tį pasveikino nauju šaukiniu prieš žinias , prasidedančiu ne melodija, bet barškėjimu. Tai, su žodžių intarpais, tęsiasi lygiai pusę minutės. Dar baisesniais garsais apipinta,baigiantis žinioms, “orai”.Ar gi tiek temoka LRT radijo muzikos redakcija, kad dalis Lietuvos, klausiusių dešimtmečiais Lietuvos radiją,nusisuktų nuo jos, neapsikentę šio pasityčiojimo. Visa laimė, kad dar yra Žinių radijas.Liūdžiu ir apgailestauju.

Ehrmatrautui       2020-06-23 11:51

Taip- JIEMS tikrai vienodai rodo ką mes galvojame. JIEMS pakanka rodyti feikinį vaizdelį, ” kat leudis vienyngaj pritare” JŲ propagandai.
Nes o kur prieštaravimai?
Demonstracijų, protestų nėra.
Trijų berečių piketėliai ar purkštavimai “marginaliū” mikro portalėlių komentarų skiltyse “niasiskajto”.

Ehrmantraut       2020-06-23 9:47

svarbiausia, kad jiems nusispjaut ar kas žiūrės, klausys ar skaitys tą LRT. gali, kad ir nuo rytoj visą Lietuva užprogramuot televizorius, kad net neįjungtų jų kanalo, vistiek pinigėliai ir nemaži jiems kapsės iš valstybės iždo. p.s labiausiai “žavi” skyrelis LRT faktai, jei čia faktai, tai nuo rytoj pradedu autis marškiniais, o ant galvos vilktis kelnes.

Trabantui       2020-06-22 23:54

Tai kad ir kitos šios fėjos freilinos-favoritės, anos irgi tos pačios mosties.
Viena muilo liūtė yra aukšto saugumiečio ilgametė sugyventinė, kita makaronų kabintoja, yra saugumiečio ex-žmona, o taip pat ” po sovmestitelstvu” dar buvo vieno šilto krašto ambasadoriaus sugulovė.
Natūralus kurwų lizdas.
Fi, šlykštu?
Bet- kaip vadinti visuomenę kuri moka bašlius prostitutėms?
Juk dar neatsirado žmogaus, organizacija,  kurie nueitų į ve.me.į ir pasakytų- jeigu mano mojesčiais bus ir toliau finansuojamos kurwos, mojesčių į biudžetą nebemokėsiu.

Trabantas       2020-06-22 20:24

Kgbistinė VSD dengiama šliundrelė, grybukės įstatyta. Apsivogusi Verslo žiniose, liudininkų per akis, kaip iš ten buvo iškrapštyta ir staigiai pridengta bei pasiųsta toliau daryti karjerą į Delfi ir toliau.

Taip /dar kartą/       2020-06-22 20:16

Atsiprašau: užuot ,,Makaraitytė” turėtų būti ,,Garbačiauskaitė”.

Taip       2020-06-22 20:07

Tamsta M.Makaraityte,koks nelabasis užkratas įsivėlė jūsų galvoje ?

Nupirko       2020-06-22 19:54

tą moterį....

TV apskritai neturi buti finansuojama       2020-06-22 19:43

Kas beziuri? Mano namuose si tukstantmeti jos nebuvo.
Model turim valdiska propaganda apmoketi?

O ką mes?       2020-06-22 18:11

Mes galim tik išjungti tą melo ir propagandos dėžę,nes veikiam nuotoliniu būdu:ant sofkelės prieš kompiuterį darom revoliucijas ir pokyčius.Būtų monika delfy šiandien,suoktų apie LRT finansus,dabar gi ji kitame,saugiame uoste,kur be konkurso ir pastangų kasmet gauni finansavimą...ir vargo nematai.

Anekdotas       2020-06-22 17:41

Dauguma garso ir vaizdo skylių pumpuoja marazmą, o LRT, yra pats tikriausias melo vedlys, vadovė arba akla, arba pilnai nupirkta, moterį nupirkti visada galima, kaip pav. kaip ir dorą katalikę, nupirko karabasas.

Kis       2020-06-22 17:26

Iki kokio si merguzele issigime ir ji zino,kad nuo to jai niekas nieko negales padaryti?Va kur musu bedu pradzia,kad melas uzvalde tiesa?Pamenu kadencijos pradzioja,kiek Karabasas nesipriesino,bet tradiciskai buvo apkaltintas tiesos zodzio gniuzdymu.Noreciau paklausti Radzeviciaus;tai kur toji tiesa?

ahh       2020-06-22 17:02

kaip sakė Jėzus Jūsų tėvas velnias, melagis ir melo tėvas kuriame niekada nebuvo tiesos?

grumstas       2020-06-22 15:35

Čia gal oksimoronas ?- tai vienas kitą paneigiantys tvirtinimai. tai sorošiniams tarnaujanti marionetė.mes galime loti , kiek norime, bet dabar valdžioje nėra tiek piliečių, kad priversti šį melo fabriką dirbti tiesai, piliečiams , tautai, ant kurios jie padėję....


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.