Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Saulius Linkus. Įdomus tas teisingumas…

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 11 d. 9:59

20     

    

Saulius Linkus. Įdomus tas teisingumas…

– V. Uspaskichui kardomoji priemonė – 1,5 mln. Lt užstatas buvo skirtas dar 2008-ųjų balandį. Kad jį sumokėtų, europarlamentaras teigia paėmęs kreditą. „Darbiečių“ lyderis, 2006 metų rugpjūtį pripažinus jį įtariamuoju, daugiau nei metus nuo Lietuvos teisėsaugos slapstėsi Rusijoje, kur buvo pasiprašęs prieglobsčio. Vėliau teismas pabrėžė, kad V. Uspaskichui kaip maksimali bausmė gresia 200 MGL bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų, todėl jam užstatą sumažino iki pusės milijono litų.

– V. Karaliui kardomoji priemonė pakeista iš suėmimo į namų areštą, BNS patvirtino Lietuvos apeliacinio teismo atstovai. V. Karaliui skirtas 50 tūkst. litų užstatas, iš jo paimti dokumentai, jis įpareigotas registruotis policijoje.

– Pasak Generalinės prokuratūros, teisėjus Egidijų Laužiką, Viktorą Kažį, Valdimarą Bavėjaną, Henrichą Jaglinskį, Konstantiną Guriną, advokatus Giedrę Cimbolienę bei Marių Navicką leista suimti 10 dienų, advokatą Aivarą Surblį – 14 dienų, advokatą Drąsutį Zagrecką bei dar tris asmenis – vienam mėnesiui, kitus šešis įtariamuosius – dviem mėnesiams.

– Po apklausos E. Masiuliui buvo skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis apklaustas Generalinėje prokuratūroje, jam pateikti oficialūs įtarimai dėl kyšininkavimo, prekybos poveikiu ir neteisėto praturtėjimo.

– 17 metų jaunuoliui iš Jurbarko kaltinimai pareikšti pagal tris Baudžiamojo kodekso straipsnius: dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos seksualinio prievartavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo, praneša Generalinė prokuratūra. Kaltinamajam galioja anksčiau skirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra su apykoje, rašytinis pasižadėjimas neišvykti, atidavimas tėvų priežiūrai ir asmens dokumento paėmimas.

- Penktadienį antrąkart į Kauno apylinkės teismą atvežta buvusi teisėja ir parlamentarė Neringa Venckienė išgirdo sprendimą dėl kardomosios priemonės. Trečiadienį iš JAV parvežta N. Venckienė suimta dviem mėnesiams.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Taip, Dalia, (18:46)       2019-11-11 23:23

Jūs teisi. Labai šlykštus reikalas. Antraip ta fantasmagorija nesitęstų visą dešimtmetį. Bijau būti juodu pranašu, bet kad tik nepasipiltų dar daugiau mirčių. Ir kad nepradėtų persekioti už kritišką nuomonę.

sąsiui       2019-11-11 20:06

Matome, matome mes, kad dar nenugaišai. Gali ir nestenėti. smile

dalia       2019-11-11 18:46

nenoriu buti juodu pranasu bet as nieko gero nesitikiu,o stai kodel.Uz viso to stovi VSD tai pati galingiausia jega,tai i jos valdas veda visos pedofilijos gijos o gen.prokuratura nieko jai nagali padaryti nes VSD turi kompromata pries prokurorus teisejus ir politikus,todel jie susivienijo ir dengia vieni kitus.Iseitis tik visuomenes nepakantumas

stasys        2019-11-11 18:05

„Venckienė apskundė jai skirtą suėmimą „ .. pasirodo šeši metai klajonių po Amerika negali būti priežastis ja uždaryti , kad vėl nepabėgtu . Tiesa sakant stebėtis tuo nereikėtu, čia kaip Tomas J rašė ji pavyzdingą teismo posėdžiu lankytoja ir savo progos tikrai nepraleis . Mielieji jau galima vėl atsipūsti , sena lapė vis dar nepamiršo kur yra tvartelio skylės ., o mūsų laukia dar viena graudi istorija kaip trys mėnesiai bausmės virto metais ilgais, dėl kuriu kalba Lietuva. smile))

ah1       2019-11-11 16:15

Skvernij/ šlykštus reikalas, tikrai skvernij/šlykštus.

Lakmusas       2019-11-11 15:53

Oi, dar yra toks Juozaitis, Songaila ir chebra, Paksininkai ir pasaka be galo. Kodėl tai, ką matome yra tik mėšlas.

Lakmusas       2019-11-11 15:52

Ši istorija įdomi “politologiniu” požiūriu. Vieni kovotojai patriotai už tiesą tyli, nes bijo pasakyti savo nuomonę. Jiems gal nepatinka Venckienės kilmė, brolio biografija ir jie užmiršta, kad nesvarbu kieno vaiką tvirkina, kiekvienas jį turi ginti. Prie tokių priskirčiau Radžvilą, kažkiek Sinicą, nes tik neseniai kažką Delfiui išvapėjo. Panašų atsargumą rodo ir Vaišvila, kuris dedasi labai protingas (pripažinsiu, atmintį turi).

Kiti yra prisiplakėliai dėl naudos: visokie ekspertai pradedant bezdžione Tomu. Galėtų ir Puteikis, bet sulipo su Janutiene ir Krivicku, kurie matyt gavo į delną, kad pasisuko 180 kampu. Ka ten daro Gylys, paslaptis.

Įdomu, kas dar prilįs prie Venckienės su savo paslaugomis.

Apie sistemius liberalus ir konservus su socdemais nėra ką komentuoti. Jie yra nusikaltimo bendrininkai. Pradedant seneliu, kuris yra susirūpinęs anukėlio kaip “dešiniojo” politiko karjera.

Atsiprašant, valstiečiai irgi ale neutralūs.

Gaunasi, kad šviesiausią protą išlaiko Sadūnaitė, nes jai nusispjauti ant mūsų didžiai gerbiamos teisinės sistemos.

Realijos.       2019-11-11 15:04

  O ko tikėtis iš su nusikaltėliais bendrininkaujančios teisėsaugos? Gal tuoj pasigirs riksmai - šmeižtas, niekinimas, melas, teisėsaugos įžeidimas. Betgi, faktai byloja už save. Nenuginčijami, realūs FAKTAI. Nužudyti penki (ir daugiau) žmonės, bet bylos nekeliamos, tyrimai neatliekami. Kas tai - ar ne bendrininkavimas su nusikaltėliais? Brutaliai pagrobiamas mažas vaikas, vandališkai niokojama privati nuosavybė, šimtus kartų pažeidžiamos ŽMOGAUS TEISĖS, niekšiškai išsityčiojant iš žmonių - bylos nekeliamos, tyrimai neatliekami. Kas tai? - teisingumo vykdymas ir tuo viskas baigta? L.Stankūnaitė su dukra paslaptingai ištremiamos iš Lietuvos (ir tikriausia prieš jų valią), jos visiškai izoliuojamos nuo visuomenės, padaromos valstybės paslaptimi - o jokie motyvai ir pagristi argumentai nepateikiami - kas tai? - ar ne nusikaltėlių dangstymas, slepiant liudininkus??? O baltais siūlais susiūta byla Venckienei - ar ne dar vieno nusikaltimo preliudija, po kurios, tikėtina, jau suplanuotas jos likvidavimas? O prokurorų nusikalstama veika, falsifikuojat kaltinimus, pasinaudojant tarnybine padėtimi, ar tai ne nusikaltimas? Viskam išvardinti jaučio odos neužtektų. Ir taip “dirba”  viena Valstybės valdžios kertinė institucija. Seimas, prezidentas vyriausybė labai patenkinti teisėsaugos darbu,  nes “negalima kištis į teismų darbą”. (Šlovė tam talentingam genijui, kuris sugalvojo tokią frazę. )Ką mes dabar girdime - reikėtų iš teisėsaugos šiek tiek atvirumo, atsiskleisti visuomenei… Atsiprašom, atvirumo apie ką? - apie bendrus su kriminaliniu pasauliu nuveiktus darbus? Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Ar Ponas Prezidentas ir toliau tyliai stovės po medžiu - esant tokiai situacijai, didžiausia grėsmė Lietuvos valstybei tūno čia pat - jo užantyje, o ne už sienos. Pačioje Lietuvoje, kaip matom, nedraugiškų šalių agentų - kaip šieno. Dabar vien susirūpinimo, ar apgailestavimo nebeužtenka - reikalas labai rimtas…

O kokia balutė        2019-11-11 14:52

tave pagaliau užkištų, ŠTAZI? Gal išvažiuok su Požėla ar Šimašium papramogauti. Žemė apsivalytų.

stasys        2019-11-11 14:19

2019-11-11 13:01 ..  Bel tik noro būtu . Ne mano valioje Jus įtikinti savo abejonėmis , tik primenu , Snoro banko ‘vagims’ iš JK pavyko pabėgti (išvykti) į Rusija be pasų , pilietybės ir su šeimomis ..Tiek metu besislapstantis Petrikas toje Amerikoje gyveno po kita pavarde ..kol pats per klaida neišsidavė ir tai ne vienetiniai atvejai .

Neturiu nuomonės       2019-11-11 13:22

Paleisi į laisvę - bus lengviau nuskęsti balutėje. Matyt buvo nuspręsta į kamerą, nes mažiau bendraus su kuo nereikia, kol bus nuspręsta dėl balutės. Beto į kamerą visada galima šaliką pametėti. Ir senus-naujus metus pedikai galės ramiau atšvęsti. Na o po jų, žiūrės toliau.

Labai juokinga buvo klausyti pedosaugos atstovo (pedoteismo pirmininko) penkių aukštų žodinių išvedžiojimų, kad pabėgs į JAV, nes ten yra artimųjų. Matyt pats nesuprato, ką šneka ir mano, kad kiti tokie pat durni.

To viskas aistu       2019-11-11 13:21

Tikrai ,cia kerstas! Ne teisingumas! Ir jie kerstaus iki jos gyvos neliks….

Viskas aisku       2019-11-11 13:07

Cia ne teisingumas, o kerstas. Stiprybes Venckienei pries buldozeri.

stasiui       2019-11-11 13:01

tamsta apsimetate kvailesniu, nei kad esate. Venskiene i JAV isvyko tada legaliai, jos paieska tada nebuvo paskelbta, ji turejo pasa ir t.t. ir t.t. Kaip jus dabar isivaizduojate ji pabegtu be paso i JAV? Ji net i lektuva neiliptu. I joki. Ir net jeigu kazkokiu stebuklingu budu ji patektu i JAV (tikriausiai tikimybe kokia 0.000001%), ja gi is karto grazintu, nes jos politinio priglobscio prasymas jau buvo ten svarstytas ir atmestas. stasy, stasy negi prokuraturoje neliko bent minimaliai prasilavinusiu propagandistu?:):):) ar taip jau terminai spaudzia, kad rasote bet ka?:):):)

stasys        2019-11-11 12:27

O ko autorius norėjo , kad paleistu namo pas mamyte ir tėvelį .? Tiek metu slapstėsi nuo teisėsaugos , pabėgo netgi nuo Seimo mandato ir partijos savo įkurtos . Kaip man ta moteris ilgu distancijų sprinterė kuri vienu atsikvėpimu gali kirsti vėl Atlanto vandenyną ir apsigyventi šalyje kuri neturi su Lietuva ekstradicijos sutarties . Va Lietuvos teisėsauga nuteis liktine bausme ir teks ‘garliavos skandalo’ kromelį uždaryti !!! Beje nesu tikras kad ir tada ta ponia nepabėgs ... juk yra prievolė tokiam asmeniui laikytis tam tikro dienos režimo .

asmuo       2019-11-11 11:48

Sąrašas per trumpas.

Trūksta       2019-11-11 11:40

dar pvz su Paleckiuku .

visai neįdomus kolaborantų-okupantų 'teisingumas'       2019-11-11 11:31

teisėsauga - vienintelė sritis (ir svarbiausia) kur iki šios dienos pilnai valdo okupantai bei jų paruošti-atrinkti kolaborantai.

Taip       2019-11-11 11:22

Kokia Prokuratūra,tokie ir sprendimai.Panašiai yra ir su Teismais bei KT. Neįvykusi esminė pertvarka,nepravesta liustracija teisėsaugos sistemoje - politiniai,teisiniai ir moraliniai neigiami padariniai,kurie siplnina Lietuvos valstybę, kiršina tautą,neprideda teisingumo.Deja.

Nuomonė       2019-11-11 11:12

Labai galingi tie pedofilai. Norisi tikėti, kad atsiras už juos stipresnė jėga ir niekšai turės atsakyti už savo baisius poelgius.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.