Dienos aktualija, Geopolitika, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Artėjant prezidento rinkimams JAV Vilniuje surengta Donaldo Trumpo palaikymo akcija

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 26 d. 8:15

19     

    

Artėjant prezidento rinkimams JAV Vilniuje surengta Donaldo Trumpo palaikymo akcija

Dalijamės ir mes socialiniuose tinkluose pasklidusiais vaizdais iš spalio 24-osios vakarą Vilniuje surengtos JAV prezidento Donaldo Trumpo palaikymo akcijos.

Likus 10 dienų iki JAV prezidento rinkimų lapkričio 3 d., savo pritarimą Donaldo Trumpo vykdomai politikai grupė piliečių išsakė nedaugžodžiaudami – ant Gedimino pilies kalno nušvito perrinkimo antrajai kadencijai siekiančio JAV prezidento pavardė, „užrašyta“ įspūdingo dydžio raidėmis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Maloniai nustebino ši akcija,       2020-10-28 22:37

Įdomu, kas sumanytojai. Po rinkimų Lietuvoje, apėmė nusivylimas. Raganų puota prasideda. Amerikoje, prieš Trampą visos žiniasklaidos priemonės, todėl jam, kaip ir valstiečiams, gali pritrūkti rinkėjų palaikymo. Žmonių smegenys uoliai plaunamos, o savarankiškai masto tik nedidelė visuomenės dalis.

Konstantinas Borovojus       2020-10-27 19:52
Rasa       2020-10-27 9:11

Ponai rašytojai, savo valdžia rūpinkitės. Štai į Seimą prilindo liberalų: homoseksualios santuokos, kanapės, prostitucija - tai jų interesų laukas. Visos politinės jėgos atėjusios į Seimą apgauna, išsižada savo žodžių, savivaliauja, Lietuvoje įsigalėjusi korupcija, sudarytos tokios gyvenimo sąlygos, kad savi emigruotų, bet įsibrautų pigi darbo jėga, kuri ilgainiui ir įsitvirtins…ir nieko. STIPKRINKIT SAVO VALSTYBĘ IŠ VIDAUS, TUOMET NEREIKĖS UŽTARĖJŲ IŠ ŠALIES.

Rasa       2020-10-27 8:55

Keistas reiškinys…Lietuvoje į rinkimus ateina 47 proc., bet Amerikos rinkimuose dalyvauja kuo ryškiausiu būdu. Net užsilipa ant svarbiausio miesto kalno. Išties tai labai bloga praktika, dabar kas netingi pradės laipioti ant kalno ir kabinėti savo snargliuotą nuomonę, o mes ją turėsime skaityti.

ah1       2020-10-26 20:12

Panašu kad Aukščiausia esybė Brahma/laikas siunčia TRUMP.

ah1       2020-10-26 19:57

Vienu žodžiu aum : T - kalpokas, R = a, U = u, M = m, P - pradžia. TRUMP. Gedimino stulpų/ laiko- aum nepakeičiamo laiko pradžios išraiška lotynženkliais.T-RUM-P.

"baptistas"       2020-10-26 19:06

Duok Dieve Trampui sveikatos ir palaimink jo pergalę.

Ramiros       2020-10-26 17:22

A, tai kas surengė tą nesąmonę?  Ar Latvių gatvė ?  Juk anas,va, tas Biden,  nepalankiai apie Putino Rusiją  atsiliepė, kas papiktino kremliaus putinoidus ..

šaunuoliai       2020-10-26 17:21

google-KARZYGYS.LT17 daug video

Al.       2020-10-26 16:23

+++

Kis       2020-10-26 15:33

kazkas(o ta kazkas,galima atspeti nesunkiai)dar karta Lietuvai padare didziule rudos meskos paslauga.Negi negalima buvo sulaukti rinkimu ir pasveikinti?Beje prezidentu bus Bidenas,tai zino kiekvienas kas domisi bent kiek JAV rinkimais.Trumpa suzlugde tas pats virusas,kaip ir musu Veryga- dideli pinigai,Jav jie beveik ivardinti,o pas mus galimai -pavogti is musu per SGD ir kitus proektus ,kurios vykde Rokutis Masiulis.Rokuti,pasirodyk,gan sleptis!!!!!!!!!Au ,dedule iesko” proektams"Pypt

Leonardas       2020-10-26 14:44

Niekam nekyla įtarimų, jog praėjusieji “rinkimai” tokie sklandūs ne iš dangaus nukrito?

stasys        2020-10-26 14:43

Vis dar jaučiasi ‘valstietiškas’ įdirbis visuomenėje įtikinant ją jog valstybe gali valdyti bet kokia inoringa valstietė ar šeip verslo magnatas. Prezidento Trumpo dėka buvo įsitykinta jog taip nėra .Įvaizdis dar ne viskas , o sutryptas žiniasklaidos ‘lyderio ego’sunkiai sutvarstomas ..taip žmogus fiziškai nemoka ir negali susitaikyti su pralaimėjimu ..todėl klaidos vis kartojamos .Jei kas nepastebėjo priminsiu , paskutinį pusmetį Prezidęntas Trumpas jau nestebina visuomenės pasaulyje savo išsišokimais .

Juozas       2020-10-26 14:09

Ir vėl ant to paties grėblio kai kas lipa. Trumpui toks palaikymas tikrai nepridės balsų. O kaip teks bendrauti su Bidenu, jei jis bus išrinktas? Jis gal bus taktiškesnis, gal neišvadins Nausėdos taip, kaip tą padarė Trumpas Grybauskaitei. Kas gali paneigti, kad tai įtakojo ir rėksmingas Trumpo žeminimas prieš anuos rinkimus?

šaunuoliai       2020-10-26 13:53

labai dėkui šiems žmonėms,visi nors kiek mąstantys žmonės palaiko TRUMPĄ,pagarba jums,kiek aš pažįstu normalių žmonių ,visi už jį,duok dieve jam sveikatos ir didelės pergalės.Žiūrėkit video -KARZYGIS,LT17 YOUTUBE

Paulius       2020-10-26 13:41

nežinau ar komentatoriai tikrai nesupranta ar apsimeta, kad šį akcija, remianti Trump vs Biden reiškia ne konkrečių milijardierių rėmimą prieš permanentiškai reanimuojamas mumijas, o visame „vakarų“ pasaulyje išryškėjusį negrįžtamą skilimą ir prasidėjusią kovą tarp nesutaikomų - leftistinių revoliucionierių ir konservatyviųjų jėgų. Kad tos kovos simboliais tapo Trump ir Biden su pelose, klintoniene ir ten kažkokia spalvota feministe, tai tik atsitiktinumo dalykas. Ir pasakoti apie provincijas kažkokias reiškia arba visišką aklumą bei įvykių nesupratimą arba sąmoningą sumaišties kėlimą ir dezorientaciją

Ona       2020-10-26 11:06

Nemaža dalis Lietuvos žmonių yra konservatyvių pažiūrų ir jie tikisi, kad galingiausioje pasaulio valstybėje konservatizmas išliks pamatine vertybe. Tuo labiau, kad JAV konservatoriai – tai ne mūsų “konservatoriais” apsišaukę komuniagos su anūkais

stasys       2020-10-26 10:05

Man atrodo jog tai nebuvo ta žinia kuri labai jaudino Lietuva . Na bent simboliškai Šimašius turėjo saves paklausti o kas dar galėjo pasinaudoti tokiu informacijos išplatinimu Lietuvai ? Bent koki nors kiemsargi ten reikėtu paskirti prižiūrėti jog paikas jaunimas ir gtafiti nepripaišytu . Liberalizmo per ausis švilpia vėjas Šimašiui ir jam reikėtu pasiaiškinti kaip tai nutiko .

DD plius DD       2020-10-26 8:48

Mūsų mieste snobizmo su kvailu aplombu- penki Gedimino kalnai. Užrietusių nosis prieš “kaimą ir provinciją”- pulkai. Užrietusių iki padangių. Trampą jie mat palaikė iš noro nebūt tamsiais kaimiečiais, o šviesiais vilniečiais. Trampas, žinoma, devintam danguje dėl tokio palaikymo. Gal atsiųs kramtoškės ir skarbulianką kokakolos iš dėkingumo. Mulkiai! Tik gėdą daro vilniečiams ir juokina turistus. Eikit jau eikit, palaikytojai…


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.