Dienos aktualija, Geopolitika, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Artėjant prezidento rinkimams JAV Vilniuje surengta Donaldo Trumpo palaikymo akcija

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 26 d. 8:15

19     

    

Artėjant prezidento rinkimams JAV Vilniuje surengta Donaldo Trumpo palaikymo akcija

Dalijamės ir mes socialiniuose tinkluose pasklidusiais vaizdais iš spalio 24-osios vakarą Vilniuje surengtos JAV prezidento Donaldo Trumpo palaikymo akcijos.

Likus 10 dienų iki JAV prezidento rinkimų lapkričio 3 d., savo pritarimą Donaldo Trumpo vykdomai politikai grupė piliečių išsakė nedaugžodžiaudami – ant Gedimino pilies kalno nušvito perrinkimo antrajai kadencijai siekiančio JAV prezidento pavardė, „užrašyta“ įspūdingo dydžio raidėmis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Maloniai nustebino ši akcija,       2020-10-28 22:37

Įdomu, kas sumanytojai. Po rinkimų Lietuvoje, apėmė nusivylimas. Raganų puota prasideda. Amerikoje, prieš Trampą visos žiniasklaidos priemonės, todėl jam, kaip ir valstiečiams, gali pritrūkti rinkėjų palaikymo. Žmonių smegenys uoliai plaunamos, o savarankiškai masto tik nedidelė visuomenės dalis.

Konstantinas Borovojus       2020-10-27 19:52
Rasa       2020-10-27 9:11

Ponai rašytojai, savo valdžia rūpinkitės. Štai į Seimą prilindo liberalų: homoseksualios santuokos, kanapės, prostitucija - tai jų interesų laukas. Visos politinės jėgos atėjusios į Seimą apgauna, išsižada savo žodžių, savivaliauja, Lietuvoje įsigalėjusi korupcija, sudarytos tokios gyvenimo sąlygos, kad savi emigruotų, bet įsibrautų pigi darbo jėga, kuri ilgainiui ir įsitvirtins…ir nieko. STIPKRINKIT SAVO VALSTYBĘ IŠ VIDAUS, TUOMET NEREIKĖS UŽTARĖJŲ IŠ ŠALIES.

Rasa       2020-10-27 8:55

Keistas reiškinys…Lietuvoje į rinkimus ateina 47 proc., bet Amerikos rinkimuose dalyvauja kuo ryškiausiu būdu. Net užsilipa ant svarbiausio miesto kalno. Išties tai labai bloga praktika, dabar kas netingi pradės laipioti ant kalno ir kabinėti savo snargliuotą nuomonę, o mes ją turėsime skaityti.

ah1       2020-10-26 20:12

Panašu kad Aukščiausia esybė Brahma/laikas siunčia TRUMP.

ah1       2020-10-26 19:57

Vienu žodžiu aum : T - kalpokas, R = a, U = u, M = m, P - pradžia. TRUMP. Gedimino stulpų/ laiko- aum nepakeičiamo laiko pradžios išraiška lotynženkliais.T-RUM-P.

"baptistas"       2020-10-26 19:06

Duok Dieve Trampui sveikatos ir palaimink jo pergalę.

Ramiros       2020-10-26 17:22

A, tai kas surengė tą nesąmonę?  Ar Latvių gatvė ?  Juk anas,va, tas Biden,  nepalankiai apie Putino Rusiją  atsiliepė, kas papiktino kremliaus putinoidus ..

šaunuoliai       2020-10-26 17:21

google-KARZYGYS.LT17 daug video

Al.       2020-10-26 16:23

+++

Kis       2020-10-26 15:33

kazkas(o ta kazkas,galima atspeti nesunkiai)dar karta Lietuvai padare didziule rudos meskos paslauga.Negi negalima buvo sulaukti rinkimu ir pasveikinti?Beje prezidentu bus Bidenas,tai zino kiekvienas kas domisi bent kiek JAV rinkimais.Trumpa suzlugde tas pats virusas,kaip ir musu Veryga- dideli pinigai,Jav jie beveik ivardinti,o pas mus galimai -pavogti is musu per SGD ir kitus proektus ,kurios vykde Rokutis Masiulis.Rokuti,pasirodyk,gan sleptis!!!!!!!!!Au ,dedule iesko” proektams"Pypt

Leonardas       2020-10-26 14:44

Niekam nekyla įtarimų, jog praėjusieji “rinkimai” tokie sklandūs ne iš dangaus nukrito?

stasys        2020-10-26 14:43

Vis dar jaučiasi ‘valstietiškas’ įdirbis visuomenėje įtikinant ją jog valstybe gali valdyti bet kokia inoringa valstietė ar šeip verslo magnatas. Prezidento Trumpo dėka buvo įsitykinta jog taip nėra .Įvaizdis dar ne viskas , o sutryptas žiniasklaidos ‘lyderio ego’sunkiai sutvarstomas ..taip žmogus fiziškai nemoka ir negali susitaikyti su pralaimėjimu ..todėl klaidos vis kartojamos .Jei kas nepastebėjo priminsiu , paskutinį pusmetį Prezidęntas Trumpas jau nestebina visuomenės pasaulyje savo išsišokimais .

Juozas       2020-10-26 14:09

Ir vėl ant to paties grėblio kai kas lipa. Trumpui toks palaikymas tikrai nepridės balsų. O kaip teks bendrauti su Bidenu, jei jis bus išrinktas? Jis gal bus taktiškesnis, gal neišvadins Nausėdos taip, kaip tą padarė Trumpas Grybauskaitei. Kas gali paneigti, kad tai įtakojo ir rėksmingas Trumpo žeminimas prieš anuos rinkimus?

šaunuoliai       2020-10-26 13:53

labai dėkui šiems žmonėms,visi nors kiek mąstantys žmonės palaiko TRUMPĄ,pagarba jums,kiek aš pažįstu normalių žmonių ,visi už jį,duok dieve jam sveikatos ir didelės pergalės.Žiūrėkit video -KARZYGIS,LT17 YOUTUBE

Paulius       2020-10-26 13:41

nežinau ar komentatoriai tikrai nesupranta ar apsimeta, kad šį akcija, remianti Trump vs Biden reiškia ne konkrečių milijardierių rėmimą prieš permanentiškai reanimuojamas mumijas, o visame „vakarų“ pasaulyje išryškėjusį negrįžtamą skilimą ir prasidėjusią kovą tarp nesutaikomų - leftistinių revoliucionierių ir konservatyviųjų jėgų. Kad tos kovos simboliais tapo Trump ir Biden su pelose, klintoniene ir ten kažkokia spalvota feministe, tai tik atsitiktinumo dalykas. Ir pasakoti apie provincijas kažkokias reiškia arba visišką aklumą bei įvykių nesupratimą arba sąmoningą sumaišties kėlimą ir dezorientaciją

Ona       2020-10-26 11:06

Nemaža dalis Lietuvos žmonių yra konservatyvių pažiūrų ir jie tikisi, kad galingiausioje pasaulio valstybėje konservatizmas išliks pamatine vertybe. Tuo labiau, kad JAV konservatoriai – tai ne mūsų “konservatoriais” apsišaukę komuniagos su anūkais

stasys       2020-10-26 10:05

Man atrodo jog tai nebuvo ta žinia kuri labai jaudino Lietuva . Na bent simboliškai Šimašius turėjo saves paklausti o kas dar galėjo pasinaudoti tokiu informacijos išplatinimu Lietuvai ? Bent koki nors kiemsargi ten reikėtu paskirti prižiūrėti jog paikas jaunimas ir gtafiti nepripaišytu . Liberalizmo per ausis švilpia vėjas Šimašiui ir jam reikėtu pasiaiškinti kaip tai nutiko .

DD plius DD       2020-10-26 8:48

Mūsų mieste snobizmo su kvailu aplombu- penki Gedimino kalnai. Užrietusių nosis prieš “kaimą ir provinciją”- pulkai. Užrietusių iki padangių. Trampą jie mat palaikė iš noro nebūt tamsiais kaimiečiais, o šviesiais vilniečiais. Trampas, žinoma, devintam danguje dėl tokio palaikymo. Gal atsiųs kramtoškės ir skarbulianką kokakolos iš dėkingumo. Mulkiai! Tik gėdą daro vilniečiams ir juokina turistus. Eikit jau eikit, palaikytojai…


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.