Krikščionių pilietinis veikimas

Arkivyskupo Carlo Marija Vigano pareiškimas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 25 d. 11:24

10     

    

Arkivyskupo Carlo Marija Vigano pareiškimas

Garsas anglų kalba, titrai rusų kalba, tekstas lietuvių kalba.

Brangūs draugai, štai jau du metai esame liudininkai globalaus valstybinio perversmo, kurio metu finansinis ir ideologinis elitas užvaldė dalį nacionalinių vyriausybių, valstybinių ir privačių institucijų, žiniasklaidos, politinių ir religinių lyderių. Visi jie be išimties, tapo šių naujų šeimininkų vergais, kurie aprūpina pinigais ir kita parama savo bendrininkus.

Pagrindinės teisės, kurios dar vakar buvo laikomos neįkainojamomis, šiandien yra pamintos vardan ypatingos situacijos sveikatos apsaugoje, rytoj dėl ypatingos situacijos ekologijoje o po to dėl ypatingos situacijos internete.

Šis globalus valstybinis perversmas atima iš piliečių bet kokią galimybę gintis. Nes įstatymų leidžiamojį, vykdomojį ir teisminė valdžia vykdoma pažeidžiant įstatymus, teisingumą ir tikslus dėl kurių jos egzistuoja.

Šis globalus valstybinis perversmas yra nusikalstamas piliečių užpuolimas, plintantis per visą pasaulį, tik su labai retomis išimtimis.

Tai pasaulinis karas, kuriame priešais tampame mes visi, net tie, kurie dar net nesupranta vykstančių procesų reikšmės. Tai karas, vykstantis ne su ginklais o su nedoromis ekonominės politikos taisyklėmis ir siaubingais prigimtinių teisių apribojimais.

Viršnacionalinės organizacijos, su joms suteiktais įgaliojimais, finansuojamos daugiausia šio primityvaus žaidimo sąmokslininkų, kišasi į atskirų valstybių valdymą, taip pat jų gyvenimą, milijonų žmonių tarpusavio santykius ir sveikatą. Visa tai jie daro dėl pinigų ir norėdami centralizuoti valdymą, tam, kad sukurtų visos planetos diktatūrą.

Tai didysis pasaulinis ekonominio forumo perkrovimas ir didžiojį JTO dienotvarkė iki 2030 metų. Tai naujos pasaulio tvarkos planas, kurioje universali respublika pavergs visus ir pakeis tikėjimą į Kristų.
Šio globalaus valstybinio perversmo išdavoje būtina suformuoti antiglobalistinę sąjungą, visų tų, kurie nori pasipriešinti diktatūrai, kurie nenori tapti beveidės valdžios vergais, kurie nenori prarasti savo identiteto, savo individualumo, savo tikėjimo.

Jei ataka globali, gynyba taip pat turi būti irgi globali. Aš kviečiu valdančiuosius, politinius ir religinius lyderius, intelektualus ir visus geros valios žmones jungtis į sąjungą, kuri pradėtų antiglobalistinį manifestą. Punktas po punkto demaskuojant šią pseudoutopinę pasaulio tvarką, parodant jos klaidas, ir siūlančiai konkrečias alternatyvas. Alternatyvas politinei programai, kurios būtų paremtos bendru gėriu, moraliniais krikščionybės principais, tradicinėmis vertybėmis. Apginti gyvybę ir prigimtinę šeimą, apginti verslus ir darbus, skatinti švietimą ir tyrimus o taip pat pagarbą kūrybai. Kad šio antiglobalistinio aljanso suburtos tautos neleistų uždėti tironijos pančių ir patvirtintų savo pačių suverenitetą.

Formuojant susitarimą dėl bendradarbiavimo tarp tautų ir žmonių, kurie pritaria teisingumo, gėrio ir laisvės siekio principams, jis turės pasmerkti elito nusikaltimus, išaiškinti kaltus, pasmerkti juos ir perduoti tarptautiniam tribunolui ir apriboti jų kenkėjišką galią ir per didelę įtaką. Jie turi kovojant su korupcija apriboti lobistus ir tuos, kurie dirba informacinėje industrijoje ir formuoja kapitalą, kuris naudojamas destabilizuojant tvarką šalyse, kur vyriausybės pajungtos elitui. Jie turi sukurti žmonių pasipriešinimo ir nacionalinio išsivadavimo judėjimus. Juose turi būti reprezentuotos visos visuomenės grupės, kurios pasiūlys radikalias, politines bendro gėrio įkvėptas reformas. Ir tvirtai pasisakys prieš multikultūrinį globalistų projektą.

Aš kviečiu visus kas nori apginti tradicinę krikščionišką visuomenę. Susirinkti kartu tarptautiniame forume, kad turėtume galimybę kaip galima greičiau jį pravesti, kuriame išstotų visų tautų atstovai ir pristatytų konkrečius ir aiškius pasiūlymus.

Aš kreipiuosi į politinius lyderius ir valdytojus, kurie rūpinasi savo piliečių gerove, paliekant nuošalyje senają politinę sistemą ir logiką, kurią primetė užvaldyta valdžia ir pinigais sistema.
Aš kviečiu krikščionišką bendruomenę kartu iš rytų ir vakarų, pakviečiant vadovus ir sveikas jėgas, ekonomikos institucijas, darbininkus, universitetus, medikus, žiniasklaidą  jungtis prie bendro projekto, griaunačio šią sistemą ir atmetančią supriešinimą, sukurtą žmonijos priešų.

Mes nepriimame mūsų priešininkų taisyklių todėl, kad jos sukurtos tiksliai tam, kad sutrukdytų mums reaguoti ir organizuoti efektyvią ir tvirtą poziciją.

Aš kviečiu tautas ir jų piliečius leisti sau atsistoti po mūsų viešpaties vienintelio gelbėtojo Karaliaus ir pasaulio Princo Dievo Jėzaus Kristaus kryžiumi.

Leisk mums sukurti šį antiglobalistinį aljansą. Duok jam paprastą ir aiškią programą ir leiski mums išvaduoti žmoniją nuo totalitarinio režimo, kuris apjungia savyje baisumus visų laikų baisiausių diktatūrų.
Jei mes atidėliosime, jei mes nesuprasime grėsmės pakibusios virš mūsų visų, jei mes nesureaguosime susiburdami į tvirtą ir ryžtingą pasipriešinimą šiam pragariškam režimui, kuris bus įtvirtinamas visur, bus neįmanoma mus apginti net su visagalio Dievo pagalba.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-11-25 19:26

Įdomu pastebėti kaip ir ką vakarietiško tipo liberalai kalba apie Rusijos valdžią ir palyginti ką tokie žmonės kalba (ar tyli)apie Vakarų (tame tarpe ir Vidurio Europos) valdžią.
Pvz.: «Битва проиграна». Почему новая прививка Путина может говорить о катастрофе?
https://www.youtube.com/watch?v=ez0s29KygBs

1. Putinas keikia Vakarus, bet kovidiniame vajuje, pasirodo, stovi toje pat apkasų pusėje. Kaip netikėta, ar ne ?
2. Putinas agituoja skiepytis, o pats vietoj skiepo pasirinko izoliaciją. Įdomu, kodėl ? Juk tai taip saugu.
3. Dabar paskelbė, kad vis tik pasiskiepijo, bet nei video, nei nuotraukos nepateikia. O politologas komentuoja, kad tai ir nebesvarbu, nes žmonės šia savo valdžia, po tiek melų, jau nebetiki - gal jis ten vandenėlį susileido ? Taigi, pasirodo, valdžia netikėti galima? Ir tai jau nebelaikoma netikėjimu mokslu.
4.Laikas analitikai, laikas, kai mums reikia kažką suprasti, jau praėjo. Ir šiandien jau reikia kažkokio pilietinio vajaus.

O mums - vakarietiško tipo demokratijų tautoms ir piliečiams - analitikos laikas dar nepraėjo? Vis dar kažko nesupratom? Rašysim prašymus valdžiai, kad sankcionuotų mūsų pilietinį vajų ? Ir kuo mes tą vajų planuosim, jei net normalios spaudos neturim ?

>>>2021-11-24 10:19       2021-11-24 12:11

Iš dalies sutinku, nes pastebėjau (kai kuriuose pasisakymuose) “prakišant” ir tradicionalistų ideologiją. Tad, Bergolijo juodinimas jau yra su išskaičiavimu, o gal net pritemptas.

bažnyčios propaganda       2021-11-24 10:19

kaip įveikti pandemiją nesiūlo, tik naudojasi situacija, kad sustiprintų bažnyčios įtaką. Kuo skiriasi nuo bolševikinės propagandos? Įvardinkite skirtumaus, nes aš jų nematau. Taip pat sukčiauja, manipuliuoja faktais sau norima linkme, pritempia ir naudojasi situacija

amam       2021-11-24 9:56

Puikus Raigerdo komentaras.Pagarba.

dar ne visi prarado sąžinę       2021-11-23 22:26

Jau ir kai kuriems gydytojams neišlaiko nervai:


bukimevieningi.lt/nusizudes-chemnico-vokietija-klinikos-vadovas-nebegaliu-dalyvauti-genocide/

Iškilus Arkivyskupas       2021-11-23 20:21

Rašo tiesą.Bet, tikiuosi, gerb.arkivyskupui yra žinoma apie TIESOS KNYGĄ, kurią, per pranašę, duoda mums Viešpats Jėzus.Knyga “šiems paskutiniams laikams”.Būtina, kad pasaulio kunigija ją platintų.Reikia neužmiršti, kad šiems pasaulio nedorėliams vadovauja nelabasis.Taigi, tokiu atveju, žmogus be Dievo pagalbos yra bejėgis…

Melskimės:       2021-11-23 13:38

Viešpatie Jėzau Kristau, Pasaulio Valdove, leisk sukurti arkivyskupo C.M. Vigano skelbiamą antiglobalistinį aljansą; padaryk, kad kuo daugiau žmonių pagaliau suprastų, ką žmonijai ruošia masonų-liberastų-homoseksualų-satanistų elitas; padėk mums visiems išsivaduoti iš totalitarinio režimo, kuris yra baisesnis už visas buvusias diktatūras, kartu sudėjus. Amžinasis Tėve, dėl skaudžios Jėzaus Kančios, būk gailestingas mums ir visam pasauliui! Aušros Vartų Gailestingumo Motina, melsk savo Sūnų, kad būtų mums gailestingas! Amen.

Raigerdas>Al       2021-11-23 13:01

Gerbiamas Al., linkiu tau gilintis į esmę, nes Raigerdas dar iki pandemijos, 2015 metais rašė:“1940 metų birželio 18 dieną psichiatras Dž. R. Rizas
pristatė planą kasmetiniame Britanijos nacionalinės tarybos posėdyje proto higienos klausimais.
Jis nubrėžė psichiatrijos tikslus, kuriuos buvo numatyta įgyvendinti visuomenėje per artimiausius 60 metų: politikoje, teisinės sistemose, religijoje, medicinoje ir švietime. Karo metais psichiatrai prasibrovė į žvalgybos sistemas ir tai garantavo psichiatrijos šuolį, ir priėjimus prie valstybinio finansavimo sistemų.
Psichiatras Brock’as Chisholm’as palaikė 1940 -ųjų Dž.R. Rizo planą ir pats kvietė įgyvendinti pagrindinį šio plano tikslą : „Naujas interpretavimas ir galų gale tokių sampratų, kaip Gėris ir Blogis sunaikinimas“. Jis teigė, kad, neva, norint išvengti karo reikia sunaikinti DOROVĘ. Tokiu būdu psichiatrų taikinyje atsidūrė ŠEIMOS IŠTIKIMYBĖS TRADICIJOS, PATRIOTIZMAS IR RELIGIJOS DOGMOS”. Brock’as Chisholm’as jau po karo tapo pirmuoju Generaliniu Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO) direktoriumi. Tai, gal supratai Kristaus žodžius, kad “jūs klausysitės, bet negirdėsite, jūs žiūrėsite, bet nematysite; kas girdi - te klauso, kas mato-težiūri”. Tai gerai, kad savo drąsų pareiškimą padarė Arkivyskupas Carlo Marija Vigano.Pas mus toks drąsus žmogus yra kunigas Robertas Grigas, bet jo teisingi žodžiai mūsų politikams įtakos nepadarė. LIETUVIUS REIKIA MOKYTI NE TIK ŽIŪRĖTI, BET IR MATYTI, REIKIA MOKYTI NE TIK KLAUSYTI, BET IR GIRDĖTI, TADA ŠITA TAUTA GALI IŠLIKTI. BŪDAMI AKLI IR KURTI MES KAIP TAUTA IŠNYKSIME. ŠTAI MES TURIME AKLĄ IR KURČIĄ VALDŽIĄ. KAS JUOS RINKO? TOKIE PATYS KURČIAI IR AKLI. Todėl jūs ir daugybė kitų katalikų nenori vykdyti tai, ką pasakė Kristus, nors tu ką. Aš nesu krikščionis, aš esu romuvietis, kurių daugelis katalikų nekenčia dėl savo bailumo, įkalbinėju jus daryti, tai ką sakė Kristus, bet jūs negirdite. Mes esame lietuviai ir jeigu mes pasiduosime provokatorių propagandai “skaldyk ir valdyk”, mes išnyksime, kaip išnyko prūsai. Jeigu lietuviai neišgirs šio drąsaus Arkivyskupo Carlo Marija Vigano kreipimosi, tai mūsų tauta yra visiškai išsigimusi. Štai jo protingi žodžiai:“Jei ataka globali, gynyba taip pat turi būti irgi globali. Aš kviečiu valdančiuosius, politinius ir religinius lyderius, intelektualus ir visus geros valios žmones jungtis į sąjungą, kuri pradėtų antiglobalistinį manifestą”.

Laikas       2021-11-23 12:21

Dieve, laimink drąsuolius, kurie pasiryš šiai kovai, laimink ir tuos , kurie nestovės abejingai po medžiu.

Al.       2021-11-23 11:52

Pagaliau. Reikėtų įgarsinti lietuviškai.

Rekomenduojame

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.