Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Sveikatos apsaugos politika, Bažnyčios socialinis mokymas, Krikščionių pilietinis veikimas

Arkivyskupas Carlo Maria Viganò: pasaulio galingieji naudojasi pandemija Didžiajai perkrovai

Tiesos.lt siūlo   2021 m. spalio 6 d. 11:07

14     

    

Arkivyskupas Carlo Maria Viganò: pasaulio galingieji naudojasi pandemija Didžiajai perkrovai

Laikmetis.lt

Arkivyskupas Carlo Maria Viganò (Karlas Marija Viganas) iš anksto įrašytu vaizdo pranešimu kreipėsi į Turino aikštėje susirinkusius protestuotojus prieš skiepų pasus. Jame pasmerkė šio pasaulio galingųjų naudojimąsi pandemija, siekiant įgyvendinti „Didžiąją perkrovą“ (Great Reset).

Arkivyskupo 10 minučių trukmės vaizdo pranešimas buvo transliuojamas didžiuliame ekrane Turino miesto Piazza Castello aikštėje, kur buvo susirinkę protestuotojai prieš skiepų pasus, dalyvavę akcijoje „Baimei ne“ (No Paura day). Buvęs apaštališkasis nuncijus Jungtinėse Valstijose susiejo „žaliojo paso“ įvedimą Italijoje su „Didžiąja perkrova“, apie kurią jis ne kartą įspėjo.

Pradžioje C. M. Vigano išreiškė paramą žmonėms, susirinkusiems aikštėje, taip pat daugelyje kitų Italijos vietų, ir pasveikino juos už ryžtą pasipriešinti didžiosios žiniasklaidos skleidžiamam „melo naratyvui“.

Po to jis pasmerkė sveikatos diktatūros, kurioje dalyvavo ir pasauliečiai, ir dvasininkai, įsigalėjimą. Jis sakė: „Nemalonu matyti, kaip visos politinės jėgos, įskaitant ir tas, iš kurių buvo galima tikėtis pasipriešinimo šios sveikatos diktatūros sukūrimui, tapo nusikalstamo sąmokslininkų elito bendrininkais, – sakė jis. – Tai valdininkai, teisėjai, policijos pajėgos, gydytojai ir mokslininkai, valstybės pareigūnai, žurnalistai, taip pat vyskupai ir kunigai bei patys Vatikano vadovai“.

Paskui jis pakartojo savo teiginį, kad pandemija yra naudojama siekiant įvykdyti Didžiąją perkrovą, kurios trokšta globalistinis elitas iš Davoso Pasaulio ekonomikos forumo.

„Manau, visi supratome, kad pandemija naudojama kaip priemonė šiai perkrovai, kuri buvo detaliai planuojama jau daugelį metų“, – sakė jis.C. M. Viganò taip paaiškino COVID-19 ir Didžiosios perkrovos ryšį: „COVID-19 padėjo apriboti prigimtines piliečių laisves ir įvesti orvelišką režimą, kuriame kiekvienas iš mūsų yra sekamas ir kontroliuojamas visoje savo veikloje“.

Tačiau likusi jo kalbos dalis įgavo daug dvasiškesnį matmenį, kai jis užsiminė apie antgamtines jėgas, veikiančias dabartinėje kovoje:

Jis sakė: „Taip pat būtina žengti giliau, – sakė jis, – t. y. pripažinti, kad tai, ką matome vykstant, atitinka nežmonišką projektą, kurį vykdo jėgos, nekenčiančios ne tik kūno sveikatos, bet, visų pirma, sielos išganymo.“

Arkivyskupas priminė Castello aikštėje susirinkusiems žmonėms, kad Dievas juos apdovanojo nemirtinga siela: „Kiekvienas mūsų turime nemirtingą sielą, kurią sukūrė Dievas, ir atpirko mūsų Viešpats Jėzus Kristus kryžiaus auka“, – sakė jis.

Po to jis dabartinį žmonijos nykimą siejo su praeities neištikimybe Dievo įsakymams ir daugybe žmonių nuodėmių, tarp jų ir abortų nusikaltimu.

„Turime pripažinti, kad jei jau priėjome iki šio taško, tai didele dalimi dėl to kalta mūsų pačių neištikimybė, leidimas kitiems už Dievą nuspręsti, kas yra teisinga, o kas ne, – sakė jis, – tolerancijos vardan leisti žudyti vaikus įsčiose, ligonius ir senelius, krikščioniškosios moralės išsigimimas ir vaikų bei jaunimo sugedimas.“

Arkivyskupas savo pranešimą užbaigė buvusio popiežiaus Jono Pauliaus II-ojo mintimis, 1978 m. savo pontifikato pradžioje sakiusio: „Atverkite plačiai duris Kristui! Nebijokite!“, ir paragino savo klausytojus gyventi krikščioniškai.

„Bet svarbiausia – prašau, maldauju – grįžkite prie gyvenimo Dievo malone, dažnai priimkite sakramentus, praktikuokite dorybes, būkite gerais krikščionimis, ištikimais savo Krikšto pažadams, bei autentiškais Kristaus liudytojais.“

Savo kreipimąsi arkivyskupas užbaigė pakviesdamas susirinkusiuosius kartu sukalbėti „Tėve mūsų“ malda.

Italijos arkivyskupas emeritas Carlo Maria Vigano, buvęs apaštališkasis nuncijus Vašingtone pagarsėjo tuo, kad 2019 metais elektroniniuose laiškuose dienraščiui „The Washington Post“ rašė , kad tiek Pranciškus, tiek jo pirmtakas Benediktas XVI privalo sąžiningai prisipažinti, ką jie žinojo apie buvusio Vašingtono arkivyskupo Theodore’o McCarricko (Teodoro Makariko), dešimtmečius vykdytą lytinį išnaudojimą. Jis laikomas vienu didžiausių dabartinio pontifiko kritikų.

laikmetis.lt

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Life Site News       2021-10-8 11:57

Video: https://www.youtube.com/watch?v=6riAwUDovwc
Katalikų Bažnyčios mokymai apie abortus, kontracepciją, homoseksualumą, transseksualizmą ir komunizmą yra nusistovėję. Abortas buvo oficialiai pasmerktas pačiame pirmame Katalikų Bažnyčios katekizme, pavadintame „Didache“, ir formaliai pasmerktas kaip žmogžudystė per visą Bažnyčios istoriją. Kontracepcija taip pat buvo nuolat smerkiama kaip veiksmas, o formaliai - enciklikose „Casti Connubii“ ir „Humanae Vitae“. Homoseksualumas ir transseksualumas buvo oficialiai pasmerkti Šventajame Rašte tiek Senajame, tiek Naujajame Testamentuose ir buvo nuolat smerkiami per visą Bažnyčios istoriją.
Popiežius Pijus XII oficialiai paskelbė, kad tie, kurie sąmoningai ir laisvai „skelbia, skaito ar platina knygas, laikraščius, periodinius leidinius ar lankstinukus, remiančius Komunistinė doktrina ir praktika ar rašyti juose straipsnius “NEGALIMA priimti į sakramentus. Tiesą sakant, tie katalikai, „kurie išpažįsta ir ypač tie, kurie gina ir skleidžia materialistinę ir antikrikščionišką komunistų doktriną, ipso facto, kaip katalikų tikėjimo apostatai, patiria automatinį ekskomunikaciją, skirtą tik Šventajam Sostui“.

Šiame pranešime parodom, kad Vatikano agentūra „Caritas Internationalis“ ir jos organizacija CIDSE dalyvavauja tokioje veikloje.
2014 m. Parašėme svarbią ataskaitą apie kelių katalikiškų organizacijų dalyvavimą marksistiniame, abortus propaguojančiame ir homoseksualistiniame judėjime, vadinamame Pasaulio socialiniu forumu (WSF). Tarp šių organizacijų buvo „Caritas Internationalis“ ir CIDSE.
https://web.archive.org/web/20141021065105/https:/www.all.org/pdf/WSF_and_Catholic_Participants.pdf
„Caritas Internationalis“ yra Vatikano skėtinė organizacija, telkianti daugiau nei 160 katalikų valdomų pagalbos ir plėtros agentūrų.
Jos seserinė organizacija CIDSE, kuri yra prancūzų kalbos santrumpa „Coopération Internationale pour le Développement et la Solidarité“ (tarptautinis bendradarbiavimas vystymosi ir solidarumo labui).
Ataskaitoje pateikiami 76 puslapiai įrodymų, iliustruojančių iškrypusią marksistinę WSF programą. Dar liūdniau, kad tiek Caritas, tiek CIDSE dalyvavo WSF tarptautinėje taryboje, kuri yra WSF valdymo organas.
Pasaulio socialinis forumas aktyviai skatina abortus. Pavyzdžiui, šiame paveikslėlyje galite pamatyti Pasaulio socialinio forumo dalyvius, laikančius atspausdintus ženklus, raginančius legalizuoti abortą. 2007 m. Pasaulio socialinio forumo lankstinukas rodo nėščią moterį, prikaltą prie kryžiaus „fundamentalizmo aukų atminimui“.
2010 m. Pasaulio socialinio forumo judėjimų asamblėja paskelbė: „Esame pasiryžę sustiprinti savo kovą už savo žmones, maistą ir energetinį suverenumą, moterų suverenitetą dėl savo kūno ir gyvenimo bei seksualinės įvairovės pripažinimą“.
„Suverenitetas savo kūnui“ yra abortų, o „seksualinė įvairovė“ - homoseksualumo ir transseksualumo kodas.
LGBT aktyvizmas taip pat vaidina svarbų vaidmenį Pasaulio socialiniame forume.
O už viso to slypi aktyvus komunizmo skatinimas. 2014 m. susitikom su Popiežiškąja taryba „Cor Unam“, kurios misija (iki 2017 m., kai ji buvo priimta į integruoto žmogaus vystymosi skatinimo dikastūrą) buvo „Katalikų Bažnyčios priežiūra vargstantiems, taip skatinant žmonių bendravimą ir parodydamas Kristaus meilę “. Susitikimo tikslas buvo pateikti įrodymus, kad „Caritas Internationalis“, kuriam buvo pavesta „Cor Unam“, yra tarptautinės komunistinės organizacijos, aktyviai propaguojančios abortus, homoseksualumą ir marksizmą, valdymo organas.
Mūsų informacija tuometinio Tarybos vadovo kardinolo Roberto Sarah buvo šiltai priimta. Tačiau po kelių mėnesių Sara buvo perkeltas iš Kor Unamo ir tapo Dievo garbinimo ir sakramento drausmės kongregacijos prefektu. Bažnyčia nesiėmė jokių veiksmų prieš katalikiškas organizacijas, susijusias su WSF.
Ši ataskaita yra 2014 m. tyrimo tęsinys. Siekėme ištirti dabartinę WSF veiklą katalikų moralės požiūriu.
Remiantis Pasaulio socialinio forumo svetaine, šios katalikiškos organizacijos dalyvavo 2021 m. (iš Pasaulio socialinio forumo svetainės 3, 4, 5 ir 10 puslapių).

https://www.lifesitenews.com/news/vatican-agency-directly-tied-to-communism-abortion-witchcraft/

Catholic Family       2021-10-7 22:19

Niujorkas, spalio 8 d. (C-Fam) UNICEF Vykdomoji valdyba patvirtino strateginį planą, kuriuo patvirtinama vaikų seksualinė autonomija ir prieiga prie abortų ir kontracepcijos mokyklose.
Naujasis strateginis planas, kuriuo bus vadovaujamasi agentūrai 2025 m., pirmą kartą į agentūros įgaliojimus įtraukė „lytinę ir reprodukcinę sveikatą ir teises“ bei „lytinę orientaciją ir lytinę tapatybę“. Bideno administracija pritarė naujam planui.

UNICEF jau skatino paauglių gebėjimą savarankiškai priimti sprendimus dėl savo seksualumo ir seksualinio švietimo bei seksualinės sveikatos paslaugų vaikams buvimo mokyklose. Tačiau tai buvo pirmas kartas, kai jie buvo įtraukti į UNICEF vidinius strateginius dokumentus, pritarus JT valstybėms narėms, kaip rugpjūtį pranešė Friday Fax.

Trisdešimt šešios UNICEF vykdomojoje valdyboje esančios tautos patvirtino naująjį planą, atsisakydamos, kad dėl jo nesiderėjo JT valstybės narės ir kad „jame yra tam tikrų sąlygų, kurios nebuvo tarpvyriausybiškai patvirtintos Jungtinių Tautų sistemoje“.

Šis planas taip pat apsaugo valstybes nares, nurodydamas agentūrai įgyvendinti strateginį planą „laikantis programos šalių nacionalinės atsakomybės principų, atsižvelgiant į jų nacionalinius prioritetus ir poreikius, pripažįstant jų skirtingas aplinkybes ir ypatybes, vadovaujantis tarptautinėmis žmogaus teisėmis“. sutartis ir humanitarinės pagalbos principus “.

„Lytinė ir reprodukcinė sveikata ir teisės“ - tai šalių ir grupių sukurta savoka, skirta skatinti abortus, LGBT teises ir vaikų seksualinę autonomiją. Generalinė asamblėja atmetė prieštaringai vertinamą terminą, kai jis pirmą kartą buvo pasiūlytas derybose dėl darnaus vystymosi tikslų 2013 m., Ir nuo to laiko jį kasmet pakartotinai atmetė derybose JT. Daugelis JT valstybių narių ir toliau jai prieštarauja.

Oficialioje JAV misijos prie Jungtinių Tautų „Twitter“ paskyroje buvo pagirta UNICEF ir kitos JT agentūros, kurios taip pat neseniai į savo įgaliojimus įtraukė „seksualinę ir reprodukcinę sveikatą bei teises“.
„Mes giriame JTVP, UNFPA, UNOPS, UNICEF ir JT moteris už sėkmingą 2022–2025 m. strateginių planų pažangą ir už tai, kad pripažįstame lytinės ir reprodukcinės sveikatos ir teisių svarbą spartinant pažangą siekiant darnaus vystymosi tikslų“,-rašoma tviteryje.

Iki šių metų prieštaringai vertinamas terminas buvo patvirtintas tik JT Gyventojų fondo (UNFPA) įgaliojimuose. „Lytinė orientacija ir lytinė tapatybė“ nebuvo įtraukti į jokius ankstesnius JT agentūrų strateginius planus.

Iranas ir dar kelios delegacijos daug kartų išreiškė savo prieštaravimą dėl tokių terminų įtraukimo į JT dokumentus.

Rusijos Federacija taip pat atsiribojo nuo prieštaringai vertinamos terminijos naujame UNICEF plane.
https://c-fam.org/friday_fax/unicef-endorses-sexual-autonomy-for-kids-biden-approves/

Gedas       2021-10-7 7:56

Pasakyta viskas tiksliai ir aiškiai nei pridėsi nei atimsi. Taip tas žmogus nuo dievo pasisekė italam.

katalike       2021-10-6 23:36

tai ,prasau,atsakykit,-ar sitas popiezius pasielge kaip judas…

Ačiū       2021-10-6 20:13

Arkivyskupui. Šitas popiežius Pranciškus_juodas

Sunulinimas, ponios ir ponai!       2021-10-6 13:10

Kovidistai mus sunulino. Sunulino…

Abby Johnson (Life Site News) 2       2021-10-6 12:56

Nacionalinio katalikų bioetikos centro (NCBC) tinklalapis sako, kad abortas yra blogis. Kita vertus, sako, kad skiepą, sukurtą iš blogio, priimti yra gerai.Tarsi blogio laipsnis mažėja laikui bėgant.
Laukiau, kol mano mylima Bažnyčia pasakys „ne“, mes to nedarysime. Nes Šventasis Raštas mums sako, kad su blogiu mes nebendradarbiaujame. Mes jo šalinamės.
„Bet mano nuostabai, jie to nepadarė. Jie tiesiog apsivertė, kaip visada. Susidūrę su moraliniu blogiu, jie tiesiog jį priėmė. Dar blogiau, jie liepė mums jį priimti. Popiežius Pranciškus paragino „visus“ skiepytis. Nors tai prieštaravo tam, ką ką tik pasakė CDF - Tikėjimo doktrinos kongregacijos 2020 m. gruodžio mėn. rašte.
Popiežius Pranciškus skiepą pavadino „meilės aktu“, be mylėti savo kaimyną reiškia įspėti jį apie pavojingą skiepo poveikį“.
Taigi, kur tu, bažnyčia? Kur tu, popiežiau Pranciškau? Kodėl jie nekalba? Jie tyli. Žinote, kodėl? Nes jiems puikiai tinka priverstiniai skiepai. Štai kodėl. Ir jų tyla mums pasako viską, ką turime žinoti .
Jėzus niekada nevertė žmonių tikėti taip, kaip Jis. Jis leido jiems pasirinkti. Jie gali atimti mano verslą, viską. Bet aš niekada nesilaikysiu blogio.
Mums belieka kovoti toliau. Jaučiu, kad daugelis nusiramino. Kasmet nužudoma milijonai kūdikių.
Ką daryti? Būti propaguojančiu gyvenimą yra sunku. Turite savanoriauti, turite veikti.
Viena iš galingiausių mūsų priemonių yra socialinė žiniasklaida. Paskelbkite, kas vyksta abortų pasaulyje. Niekada nežinai, kas peržiūri tavo socialinės žiniasklaidos puslapį. Dievas niekada nieko nešvaisto.
Johnson papasakojo savo atsivertimo istoriją.
Gyvybės koalicija paprašė specialios maldos grupės už klinikos ribų melstis už ten dirbančius žmones. Vieno jaunuolio buvo paprašyta metus kasdien melstis už Johnson. Tai buvo 2008 m. pabaiga.
Johnson paliko kliniką 2009 m. spalio mėn., o jaunuolis įstojo į seminariją.
https://www.lifesitenews.com/news/i-will-never-comply-with-evil-pro-lifer-abby-johnson-on-abortion-tainted-vaccines/?utm_source=featured&utm_campaign=usa

Abby Johnson (Life Site News) 1       2021-10-6 12:55

Pitsburge vykusioje Katalikų tapatybės konferencijoje buvusi „Planned Parenthood“ įstaigos direktorė tapusi gyvybę palaikančia kare Abby Johnson sako, kad ne tik abortų pramonė morališkai degradavo: katalikų hierarchija skatina blogį skatindamas naudoti vakcinas, sukurtas naudojant abortuotų vaikų ląsteles, taip tapdama priverstinio abortus naudojančio skiepijimo bendrininke.
Abortų pramonė tapo „įžūlesnė“ nei bet kada anksčiau. Moterys nesididžiavo tuo, kad nužudė savo vaikus.  Mačiau moterį, vilkėjusią marškinius su užrašu: Aš padariau 21 abortą.
Abortai iš tikrųjų apsunkino moterų ir šeimų problemas. Nes tai yra nužmoginimo forma. Jei esate pasirengęs nužudyti labiausiai nekaltus, pažeidžiamiausius savo visuomenės narius, tuomet esate pasirengęs piktnaudžiauti ir nužudyti bet ką kitą. Tai neįtikėtinai velniška “.
Johnsonas papasakojo apie neseną savo patirtį apie abortų tablečių svetainę. Ji, apsimetus 18-mete, užsisakė nėštumo nutraukimo tabletes, pasakius, kad, ji 10 savaitėj nėštumo savaitėj. Pateikdama formą, Johnson neprivalėjo pateikti ultragarso kaip kūdikio amžiaus įrodymo, užteko pateikti įvertinimą nuo paskutinių menstruacijų dienos. Kai jie paprašė asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, patvirtinančio jos amžių, ir ji jiems pasakė, kad neturi, jai atsakė: Nieko tokio. Ant popieriaus lapo užrašykite savo vardą, gimimo datą, užrašykite suteiktą konsultacijos ID, laikykite popieriaus lapą už veido, nufotografuokite ir tai bus jūsų tapatybės dokumentas . Atsiųskite mums el. laišką su šia nuotrauka, sumokėsite mums 110 USD, tada mes atsiųsime jums aborto tabletes paštu. Jie atvyks iš Indijos. Taigi užtruks apie 4 savaites, kol jie pas tave pateks.
Kas galėtų atsitikti, jei jos nėštumas būtų tikras.
Aš padaryčiau abortą vaistais, 14 savaitėj, kai kūdikis jau visiškai susiformavęs.
Tačiau mano jaunas kūnas greičiausiai nesugebės iš gimdos išvesti visiškai susiformavusio kūdikio.
Taigi labiau tikėtina, kad tabletės nužudys kūdikį, bet kūdikis įstrigs gimdoje. Aš kraujuosiu ir manysiu, kad tai buvo, tai buvo abortas. Bet aš vis tiek turėsiu savo mirusį kūdikį įsčiose.
Ir po poros savaičių aš pradėsiu karščiuoti ... Ir aš vis sirgsiu ir galvosiu, kad tiesiog sergu gripu. Ar COVID. Ir vieną dieną tėvai mane ras negyvą. Nuo kraujo užkrėtimo. Nė nenutuokiantys, kad buvau nėščia.
Abortų pramonė taip trokšta nužudyti kūdikį, kad sutinka nužudyti motiną.
Beprecedentinis dorovinis nuolaidžiavimas išplito ne tik pasaulietinėje visuomenėje, bet įsiskverbė net į Bažnyčios hierarchiją.
Kai pasirodė skiepai nuo COVID, Džonson išplatino vaizdo įrašą, kur apkaltino JAV vyskupus dėl nuolaidžiavimo abortais užterštiems COVID skiepams. Tada įvairios vyskupijos atšaukė jos renginius su gyvybės grupėmis “.
Niekada negalvojau, kad už gyvybės gynimą ir kalbėjimą, kad abortuoti kūdikiai naudojami skiepams, Katalikų Bažnyčia ir teisės į gyvybę grupės bandys mane nutildyti. Vis dėlto taip atsitiko. Tokia dabar mūsų bažnyčia.

https://www.lifesitenews.com/news/i-will-never-comply-with-evil-pro-lifer-abby-johnson-on-abortion-tainted-vaccines/?utm_source=featured&utm_campaign=usa

123.       2021-10-6 12:31

papildymas.neijokit atsukt antra skruostą,kaukitės prieš šėtono užmačias.vien Kaunecko ir Tamkevičiaus neužteks,šaukit ir jauni kunigai.

123.       2021-10-6 12:25

Kai yra toks dvasinis tėvas atsiranda viltis kad apvaizda nugalės. kur jūs lietuviški kinkadrebiai,ko tylit apie vykstantį nusikaltimą,nestovėkit po medžiu.

nusivylusi       2021-10-6 12:21

Matydama tai, kas vyksta visame pasaulyje niekaip negaliu suvokti kodėl žmonija kaip besmegenės avys nuolankiai sutinka su tuo, kad ribojamos jų teisės, bandoma primesti kažkokias “vertybes”, paneigiant prigimtines, vyrauja melas, demagogija, propaganda. O kad tam pritaria arba nesipriešina Bažnyčia, o jos vadovas net dalyvauja “perkrovime” - tiesiog nesuvokiama.

ah1       2021-10-6 12:07

nunulinimas o ne perkrova. Nunulinims visko - valstybių,religijos, šeimų, nuosavybės,teisių, žmoniškumo ir net žmonių įvedant robotiziciją, robotus… suma sumarus - robotistaną...
... ale vakar xfailuose girdėjau kad geicą pakorė...

VaidasVDS       2021-10-6 12:00

Aš sveikinu šį pareiškimą, nes jame yra daug tiesos (numanomos).
Projektas, kurį vykdo pasaulio galingieji, iš tiesų yra nežmogiškas. Ir jam galimai vadovauja nušalintasis Kunigaikštis. Beje, “projektas” numato ir labai neblogus dalykus, kurie, jeigu būtų siekiama tikro dvasingumo, galėtų pasitarnauti tikrai dvasinei pasaulio pažangai. Tačiau projektą vykdo turčiai dėl turtų ir valdžios galių, bet ne dėl dvasingumo. Ir pagrindinis šio “projekto” tikslas smarkiai sukompromituoti tikrai geras ir pažangias idėjas.
Pavyzdžiui:
Kad ir rasių šioks toks maišymasis. Kuomet maišosi geriausi rasių atstovai, jų palikuoniai gali suteikti pasauliui ir genialių žmonių, o kuomet maišosi atsilikę atstovai, pasekmės gali būti labai blogos. Dabartinis dirbtinis migracijos chaosas siekia padaryti pasauliui kuo daugiau žalos.
Ar reikia mažinti gyventojų populiaciją? Gali būti. Žemė neišmaitintų trilijonų žmonių ir nepakeltų jų šiukšlių kalnų. Bet, jei ir reiktų kaip nors tai reguliuoti, reikėtų mažinti ne intelektualiausias ir pažangiausias pasaulio tautas (tuo labiau kokių nors nuodų ar karų būdu), bet apriboti galimybę daugintis silpnapročiams, alkoholikams ar narkomanams, nepriklausomai nuo to, kokiai tautai ar rasei jie priklauso. Dabar gi kažkodėl labai kovojama už laisvę alkoholiui, narkotikams ir iškrypimams.
—-
Reiktų pažymėti ir tai, kad mes turime tik potencialiai nemirtingą sielą. Kartu reiktų pažymėti ir tai, kad užsitarnauti tą nemirtingą sielą nėra taip paprasta. Nepakanka lankytis bažnyčiose, apgaudinėti kunigus savo gailėjimusi ir tikėti klaidinga Atpirkimo doktrina, tarsi Jėzus jau viską atpirko, tad dabar eikite ir darykite vos ne ką norite, tik laiku kokią nors dešimtinę mokėkite…

Be jokios abejonės!       2021-10-6 11:16

Mūsiškiai Lietuvoje irgi. Be rimtos desovietizacijos - Lietuva be ateities. Dabar neosovietikai visur ir viskame - padėtis išties sunki.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.