Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Ar žodžiai „tėvas“ ir „motina“ taps keiksmažodžiai?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 24 d. 20:30

11     

    

Ar žodžiai „tėvas“ ir „motina“ taps keiksmažodžiai?

Klausimas sveiko proto žmogui skamba pokvailiai, o tikinčiajam – ir šventvagiškai, kaip papiktinimas, prieštaraujantis Dekalogui, kurio ketvirtasis įsakymas visiems laikams paskelbė: „Gerbk savo tėvą ir motiną“. Savo ruožtu šį Dievo įsakymą vykdo tie tėvai ir vyresnieji, kurie myli savo vaikus, jais rūpinasi.

Ir vis dėlto šis drastiškas klausimas nėra absurdiškas. Ir visai ne dėl tų išsigimėlių, kurie neverti nei tėvo ir motinos vardo, nei vaikų meilės ir pagarbos. Bet tie sociopatai (kurių negali išvengti nė viena tauta ir visuomenė) tapo Lietuvoje ne sociopatologijos, o įstatymų leidėjų susidomėjimo objektu, pagal kurį jie pradėjo leisti įstatymus, reguliuojančius visuomenės gyvenimą.

Kitaip tariant, visuomenė, jos didžioji ir sveikoji dalis, tapo saujelės išsigimėlių įkaitė, nes kiekvienas žmogus įtariamas kaip potencialus sociopatas, keliantis pavojų savo vaikams. Įstatymas užprogramavo visą vaiko teisių apsaugos sistemą ne padėti tėvams auginti atžalas, užtikrinti laimingą vaikystę šeimoje, bet atpažinti ir nukenksminti smurtininkus.

Lietuviška tradicinė šeima de facto paskelbta vaikams nesaugi, todėl vaiko teisių apsaugos darbuotojų nuolat stebima ir kontroliuojama. Vaiko teisių apsaugos sistema Lietuvoje virto dar viena represine struktūra. Be kita ko, ir pelninga.

Kalbu ne tik apie tuos legalius iš Norvegijos gautus milijonus, apie kuriuos prisipažino D.Šakalienė. Ji labai naivi ar labai gudri, kai sklandančius pasakojimus apie pardavinėjamus vaikus vadina kliedesiais. Šis „verslas“ Lietuvoje turi tradicijas.

Kai dar Lietuva nepriklausė Europos Sąjungai bei Šengeno erdvei ir niekas net nesapnavo masinės emigracijos, mano redaguoto savaitinio žurnalo „Ekstra“ žurnalistai pastebėjo, kad pagausėjo emigruojančių vaikų ir net kūdikių. Per įvaikinimo institutą. Bevaikiams turtingiems užsieniečiams Lietuva pasidarė vaikų turgus.

„Ekstrai“ pradėjus tirti, kas šiame „versle“ dalyvauja – įvaikinimo tarnybos ir vaikų namų vadovai, vaikų psichiatrai ir psichologai, teisėjai – kilo sąmyšis, prokurorai skėsčiojo rankomis, girdi, tuo metu nebuvo reikiamo Baudžiamojo kodekso straipsnio. Įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos išgaravo – buvo reformuota. Nemanau, kad „geroji praktika“ būtų dingusi.

Kadangi Lietuva jau skelbiama vaikiamušių kraštu, nacionalinė vaikų rinka darosi dar patrauklesnė.

Prisipažinsiu, pavadinimo klausimą man įkvėpė Aldous Huxley „Brawe New World“, kuriame visi kūdikiai suvisuomeninami, žodžiai „tėvas“ ir „motina“ jau ne tik pasenę, bet pasidarę viešai nevartotinais keiksmažodžiais. Mūsų vaikai šakalienių ir majauskų dėka taip pat jau suvisuomeninami.

Niūri A.Huxley antiutopija tampa Lietuvos tikrove.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Netaps       2018-11-27 19:21

keiksmažodžiais, taps belyčiais.

Šeimų "gydytojams": Médice, cura te ipsum       2018-11-26 19:05

[Gydytojau, pats pasigydyk!]
Tiems, kas dar išsaugojo bent likučius sveiko proto akivaizdu, kad ne vaikų teisės ir ne tėvų auklėjimo būdai dabar yra didžiausia problema, net grėsmė valstybės konstitucinei sanklodai. Pagrindinė problema yra kaip tik “vaiko teisėmis” prisidengusiųjų atkrytis į barbarystės laikus - iškritimas iš moralinės tvarkos,
kuri yra didžiausias Vakarų civilizacijos laimėjimas, taikos ir teisingumo pagrindas.
Pasipelnijimas vaiko psichinės sveikatos sąskaita, tuo labiau žinant apie mokslinių tyrimų rezultatus apie negrįžtamus (neurologinius) pakitimus vaikų smegenyse po jų atskyrimo nuo tėvų, tokios naudos gavėjus paverčia moralinėmis padugnėmis.
Taigi šiandien nepalyginamai svarbesnis uždavinys yra laisvai sutikusių būti ideologiškai perlipdytais, sektantiškai įsiaudrinusių prigimtinės tvarkos ardytojų, jų struktūrų valstybėje atpažinimas, išviešinimas, jų veiklų stabdymas.
Drauge dabar yra dėkingas momentas įteisinti šeimos instituto neliečiamumą, esmingai ir galiausiai kylantį iš jos sakramentinio statuso, šitaip sustiprinant tautos ir valstybės pamatus. Tai būtų žingsnis ir link Europos krikščioniškųjų šaknų (Vyšegrado aljanso baltiškasis palaikymas), kurių 2004-aisiais nepripažino Europos Parlamentas. NK

Yra       2018-11-26 7:06

senas V.Hugo romane “Žmogus, kuris juokiasi” pavadinimas norvegiškų pinigų,šakalienių, majauskų ir Ko sukurtai vaikų grobimo sistemai - KOMPRAČIKOSAI.

vasiliauskai,       2018-11-25 11:26

violetiniams mama seniai tapo keiksmažodžiu.Nepamiršk,kaip jie rašinėdavo,kalbėdavo apie Laimutę,sakydami kaip keismažodį ,,biologinė;Apie pagarbą mamai nė kalbos nebuvo.Liejosi tie patys žodžiai ,,išgama’‘ir kitokie.O ,,išgama’’ ir dabar vartojate,tik kitu kontekstu.Likote tame pačiame lygmeny.Matyt,per senas tobulėti.

Vaikai is vaiku namu       2018-11-25 10:04

buvo isvezami i uzsieni (ypac JAV)iv. kelionemis - ivaikinimui, gal organu transplantacijai. Dazniausiai is vaiku namu. Pasizymejo Kursenu ir Vilniaus Gedimino pilies papedeje. Kalbama, kad tuomet buves Teisingumo ministras prapiestas padedavo parasa- leidima isvezti vaika. NE UZ DYKA! Lietuvos rytas rase ,,Slapto turgaus preke-nereikalingas vaikas” apie tokia prekyba (2011 04 02). JE panaikino vaiku namus SAMONINGAI?!ATvere kelia vaiku bizniui?

VISI Į MITINGĄ!       2018-11-25 8:38

Sekmadienį, spalio 25 d. 13 val. prie Seimo. Vaikų atiminėjimo įstatymui - NE! Reikalaujame nedelsiant atšaukti šį vaikų grobimą ir šeimų naikinimą įteisinantį įstatymą.

Gerb,Vasiliauskas       2018-11-25 8:25

tik patvirtino tai, kas jau buvo aisku ir anksciau.Tik vieninga visuomenes reakcija gali sustabdyti prazutinga visoms seimoms ir visiems mums procesa.Sios dienos mitingas gali parodyti, ar visuomene dar geba pakovoti uz savo seimas ir save.Dabar tas mmomentas, kai spresis,ar Lietuva dar turi islikimo imuniteta, ar mes jau susitaikem su zlugimu.

Tikiu, nes...       2018-11-25 7:45

Psichologines paramos ir konsultavimo centras Kaune vykdo tokius projektus: 1. Nevyriausybinių organizacijų teikiamų paslaugų rizikos vaikams ir šeimoms plėtra, pasinaudojant norvegų patirtimi: 2. Savivaldybių įstaigų specialistų gebėjimų dirbti su probleminėmis šeimomis stiprinimas, pasinaudojant norvegų patirtimi / Strengthening the capacities of Municipality institutions professionals’ to work with risk families leveraging Norwegian experience

Motina Teresė       2018-11-24 23:55

“Kaip jūs galite pasitarnauti taikai ir visam pasauliui? Tai labai paprasta - eikite į savo namus ir mylėkite savo šeimą”.
Ar leisime šakalienėms atimti mūsų laimę ir gyvenimo prasmę? Kiekvienas laisvas apsispręsti.

Aha...       2018-11-24 23:23

Vadinasi, man sakė teisybę vienų vaikų namų darbininkė...Užčirškiau ir surikau klausdama - ko ji tyli.Bet ir aš nedrįsau skelbti,nes pati asmeniškai juk nemačiau,o
kuo įrodyčiau,jei pasakotoja išsižadėtų savo žodžių.

patvirtinimas       2018-11-24 23:17

Tai ką autorius rašo apie ilgus metus klęstinčią pelningą prekybą lietuvių vaikais užsieniečiams, yra tikra tiesa. Pažįstama moteris daug metų dirbo teisme sekretore, tad papasakojo tokių dalykų... Tame biznyje dalyvauja vaikteisės, teisėjai, kiti pareigūnai. Prokuratūra, ministerija viską dengia.
Kapstyti beviltiška. Nes gali pabusti negyvu ežero pakrantėje su švendrių gniužulu gerklėje. Nes prekyba vaikais yra milijoniniai bizniai.
Tai ne vien įvaikinimas nevaisingų svetimšalių šeimose. Yra ne tik pedofilų pėdsakų. Būna, kad vaikai vežami išmėsinėjimui dėl organų.
Kai yra didelė paklausa, yra kas tą paklausą tenkina.
Viskas tik dėl pinigų. Labai didelių pinigų. Vaikų teisės čia tikrai ne prie ko. Vaikų teisėmis visame tame net nekvepia.


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.