Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Ar tikrai? Valdas Vižinis. „Neringa grįžta į kiek kitokią Lietuvą...“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 7 d. 4:30

12     

    

Ar tikrai? Valdas Vižinis. „Neringa grįžta į kiek kitokią Lietuvą...“

Kas pasikeitė per tuos metus, kai teisėsauga negalėjo pasiekti Neringos ir dabar Neringa grįžta į kiek kitokią Lietuvą...

Svarbiausi dalykai, galintys turėti įtakos teisinei Klonio baigčiai (kai reali baigtis lieka nenuspėjama):

Tarptautinis dėmesys

Nors akcentuojama, jog šie įvykiai yra Lietuvos vidaus reikalas, JAV spauda rašė Neringos tema. Gal susidomėjimas galėjo būti didesnis, akivaizdu kitka – tęsinio JAV jau laukiama. Įvykiai Klonio gatvėje nušviesti, apskritai pedofilijai JAV skiriama daug dėmesio, todėl auditorija paruošta žinių teikimui apie tolesnius įvykius iš Lietuvos. Mūsų aukščiausi politikai pasižymi „jautrumu“ šiai šaliai, todėl labiau tikėtini galimi teisinės-politinės situacijos švelninimo momentai.

Kritinis visuomenės pasitikėjimas teismais

Prisiminkime apie Neringos „pūlinį“ teismų sistemoje. Tuo metu teisėjų atstovai, aukštai iškėlę savo vertę visuomenėje, šiuo metu tūno „ant grindų“ laukimo būsenoje. Kai STT sekusi vienos bylos istoriją, įmetusi pasiklausymo įrangą į vieno, VIENO, advokato „portfeliuką“, ištraukė net dešimt jauką prarijusių teisėjų. Tai tik pasiklausymo vienoje byloje rezultatas. Todėl teigiu, kai šiuo metu „atsiknojęs“ visas teisminės valdžios fasadas, o teismų sistemoje, manau, dirba didžioji dauguma sąžiningų žmonių, teisėjų bendruomenė pati suinteresuota savo bešališkumu bei gero vardo visuomenėje atstatymu. Šios aplinkybės gali atsverti politinius-teisminius bandymus iš šalies veikti procesą.

Žiniasklaidos balanso persiskirstymas

Puikiai suprantame, Lrytas ir MGB priklausančios televizijos atnaujins „pedofilijos nebuvo, ji išgalvota“ kompanijos eskalavimą, toliau atvirai skatins neapykantą Neringai ir Klonio gynėjams. Tačiau yra ir gera žinia – stambiausias portalas DELFI, rodos, atsisako plaukti Lryto ir LNK televizijų kuriamų neapykantos ir neigimo mainstrymo žinių upėje. Tai reiškia ne ką kita, kaip vieno stipriausių galimos neigiamų žinių propagandinės kompanijos skleidėjų pasitraukimą. Dar viena geroji žinia – „Lietuvos rytas“ silpsta, tą rodo televizijos pardavimas, o MG Baltic turi labai didelių rūpesčių ir apie tai žemiau, nes susiję. Šie dalykai leidžia tikėtis objektyvesnių žinių informacinio lauko.

Galių persiskirstymas politikos lauke

Čia vien geros žinios. Beveik. Esmingiausia – MG Baltic įtaka Lietuvoje ženkliai sumažėjusi. MG Baltic nebeturi savo pagrindinio įrankio – partijos Seime, MGB „vilkolakiai“ prokuratūroje yra iš ten pasitraukę (gal net priversti trauktis). Pati MG Baltic, kurią mes, tiesos siekėjai, įtariame kaip tiesiogiai veikusią ir toliau veikiančią pagrindinę jėgą prieš TIESĄ, turi labai didelių problemų su teisėsauga, reputacija ir versle. Visa tai labai susiję.

Politinės galios Seime persiskirsčiusios, liberalų – pagrindinės politinės jėgos, veikusios procesą, žlugimas ir naujas prezidentas.

Bloginanti aplinkybė – premjeras Skvernelis, tiesioginis vykdytojas. Tuo metu savo adresu išklausęs daugybę nebylių „palinkėjimų“.
Tačiau visi šie dalykai įgalina tikėtis kitokios politinės valios – priešingos dominavusiai Klonio įvykių metu – dėlionę.

Žinoma, tai spėlionės. Tikra tik tai, jog Neringą netrukus matysime Lietuvoje..

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2019-11-8 10:07

Nedeciau daug vilciu i “ekscelencija”.
Bylai jis greiciau ne jautrus, o alergiskas. Matete kaip , atsip. uz slenga, jis” v upor ne vidit” (nosi suduosna ikises kvapo nejaucia, lit. vertimas is rusu k.) Mergaites bylos.
Kam visa tai, tai taip tolima nuo eiluciu banko pajamu/islaido suvestinese.

stasys        2019-11-8 8:19

sąsiui 2019-11-7 22:53 ne pasikalbėti o kitokios temos .. Tiesose karaliauja tik viena naujiena ..smile Na netikiu kad redakcija tiek siauro gyvenimiško požiūrio .smile) CNN rašo kaip sėkmingai prancūzai ,rusų archeologu padedami ,atrado Smolensko mieste 1812m kampanijos Napoleono generolo Charles-Etienne’as Gudin palaikus .. Na kas galėjo pagalvoti kad tai tokia svarbi istorinė asmenybė Prancūzijai jog Putinas netgi leido esama miestą rausti ..Va čia tai pagarba ir meilė istorijai ..ne taip kaip Lietuvoje , pagaus kas laukuose su metalo ieškikliu rankose tapsi juoduoju nekrologu ..

sąsiui       2019-11-7 21:53

Neturi su kuo pasikalbėti? Vieniša ir liūdna tau, kad ateini čia pastenėti? Ir vėl kažkoks keistas pasąmonės srautas tavo komentare. smile

stasys        2019-11-7 21:31

tam nepritariu ...aš dar nesu matęs kad teisėsauga taip akuratniai elgtųsi su nusikaltėle .. Gal ir ankstyvas mano spėjimas bet kad Tamsta iš to bando išspausti visa geopolitini žvaigždyną spėlionių dar juokingiau atrodo . Suprantu kad norisi labai pakalbėti ta tema bet ką tamsta galį žinoti daugiau tos pasimetusios teisėsaugos ? Nors iš tikro teismo metu situacija dar gali keistis jei išsipildys tie pažadai N.Venskienės apie turima bombine-informacija , kas aišku leistu tęsti tyrimą su tam tikra rizika jai pačiai . Iš to kas buvo paviešinta prokuroro kaltinimais panašu kad mergaitės nereikės liudijimo teismo salėje .. o tai ir vėl liks klausimas šimtmečio neatsakytas. Teisėsauga sužaidė labai išmintingai ..jei kaltinamoji norės tęsti pačiai teks praryti rakta nuo savo kameros ir tuo kaltinti Lietuva .

sąsiui       2019-11-7 21:28

Ir vėl kažką išstenėjai. smile Nelabai rišlaus ir prasmingo, bet išstenėjai. Nes reikia gi visiems priminti, kad sąsius vis dar gyvas. smile

nepritariu       2019-11-7 17:33

Pernelyg optimistiškas vertinimas. Keičiant dėmenis vietomis, suma dėl to nesikeičia. Iš esmės niekas nepasikeitė. Net ir tarpusavyje persirieję, sisteminiai vis tiek šios temos vengia kaip velnias kryžiaus ir net nebando ja naudotis. Reiškia, labai daug “ant kortos” pastatyta.
Vienintelė gera naujiena - “didžiosios” JAV žiniasklaidos ir kongresmenų dėmesys.
Tikėtis palankaus JAV, kaip valstybės, požiūrio net neverta, nes čia ir CŽA bus įsivėlusi. Nereiktų pamiršti, kad kaip tik JAV ambasadorius Adamkaus laikais buvo pamėgęs vežioti labdarą po Lietuvos vaikų namus. Nenustebčiau, jei čia ir būtų tas siūlo galas, nors pats ambasadorius, atrodo, yra švarus, nes tęsia karjerą JAV diplomatinėje tarnyboje. Tiesiog jis galėjo atlikinėti kažkokią žvalgybą CŽA prašymu.
Dar vienas dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra tas, kad Lietuvos valdžiažmogiai už Venckienės išdavimą galėjo pažadėti kažką labai didelio JAV interesų grupėms. Greičiausiai, tai būtų kažkokie žydų turto reikalai.
Atleiskite, jei kažkam sugadinau nuotaiką.

stasys        2019-11-7 12:11

V.Vižinis skaičiuoja sėkmės šansus turėdamas rankose labai menka argumentu sąrašą . Puolusio angelo sugrįžimas į Lietuva neuždegė vilties laužų ir Lietuvoje nenušvito išaušusio ryto saulė ., bet kas tikra tai kad į ta švente susirinks visi pesliai puotauti .  Tai nebus pirmas kartas , kai Lietuvos visuomenė gaus realų šansą  parodyti kiek ji sutvirtėjo demokratiškai ...gatve palikusi toli anapus .. barjero .

Gal kada lietuviai išsirinks seimą,       2019-11-7 11:23

kuris paspartins kgb liustraciją.

pasakiška paklausa       2019-11-7 9:37

vaje, ale dabar vėl imbierai labai branKz

RE:       2019-11-7 9:22

Straipsnio teksto vertimas iš optimistų kalbos į realistų:
Taip, N.V. gryžta į kitokią Lietuvą- į dar labiau užzombintą, labiau apkiautusią ir pasyvią “visuomenę”.
Emdžyboltikas vargsta? Kada ir kur?!
Mockaus imperijos firmų pelnai šiemet išaugo 40%. “Tikras skurdas” smile
MG neteko masiulių partijos patarnavimų? Nusipirks kitus!
Tikriausiai jau nusipirko.
Kas atsitiko su MG tyrimais seime? Visi iniciatoriai nusodinti ir prarado postus bei įtakas. Nes koncerno tikroji stiprybė liko nepažeista.
Kokia stiprybė? Ogi koncernui dirbantys prpkurorai, teisėjai ir saugumiečiai.
Aukštuose postuose sėdintys pedofilai ir koncernas yra suaugę mirtinais saitais. Švarkelis premjerauja, Požėla tapo generaliniu, fėezdė departamente irgi seni kadrai triūsia.  Banďitų gaujos stuburas sveikas!
O nupirkta/parsidavusi propagandasklaida pluša visu pajėgumu.
“Straipsnių” lavina apie Vencmienės parvežimą skirta ne pelnams užkalti- tai masuota bauginimo akcija, priminimas bailiems avinams-
“va, matot, kas būna, kai pasipriešinama galiūnams!”
Ir liumpenai tą žinutę perskaitys “taip kaip reikia”.
Venckienė gryžo į nutildyt Lietuvą.
Ji parvežta dar labiau įtvirtinti baimę ir nuolankumą.
Baimės, nuolankumo ir apatijos tik daugės ir nėra jokių faktų kurie tai galėtų paneigti.
Nėra.

Tapkius       2019-11-7 8:27

Aš, tskant irgi vansi svajoju apie teip vadinamą gerają praktiką, škia-
tikiu, škia, kad teip vadinamas naujasis tskant prezidentas perims visus sistemos įpročius, škia.

Šlapimo pūslė       2019-11-7 8:19

Vakar sužinojau, kad apie naujojo prezidento būseną pastoviai žinosime, kaip kažkada apie Adamkaus šlapimo pūslės būseną. Taip sakant, geroji praktika perimama. Malonu žinoti. Tikrai manau, kad toks sveikas prezindentas sugebės pasipriešinti Mockui.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.