Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 2 d. 19:59

14     

    

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė | Veidaknygė

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento? Anksčiau į tokias nesąmones buvo galima numoti ranka, bet karo Ukrainoje fone tai yra rimtas kaltinimas.

Kokia penktoji kolona? Tai ji skelbia straipsnį po straipsnio pubmed duomenų bazėje? Tai ji iškraipo stipriai vakcinuotų ir mažai vakcinuotų valstybių Covid atvejų, hospitalizacijų ir mirčių statistiką?

Pavyzdžiui, mano įsitraukimą į vakcinavimo politikos kritiką lėmė bioteisės, sveikatos teisės ir farmacijos teisės studijos, stažuotės JAV ir Kanadoje, darbas VVKT ir dalyvavimas Europos vaistų agentūros darbo grupėse, GKP kursai ir inspekcijos įvairiose šalyse…

Laisvo informuoto sutikimo doktrina ir bendrai bioetika vystėsi Vakaruose. Europos Tarybos dokumentai nustatė standartus, kurie buvo perkelti į Lietuvos įstatymus.

O juk Rusijoje pandemijos valdymas buvo analogiškas Lietuvos Covid politikai, su iš esmės tais pačiais ribojimais ir draudimais. Pandemijos valdymo kritikai Rusijoje buvo vadinami teroristais (Lietuvoje – žudikais), ten taip pat buvo siekiama priverstinai suvakcinuoti gyventojus.

Sovietmečiu mūsų šalyje galiojo priverstinė vakcinacija, priverstinis gydymas nuo venerinių ligų, alkoholizmo ir psichikos sutrikimų. Tada irgi remtasi argumentu, kad tai būtina liaudies labui. Valdžia ir tada geriau už patį žmogų žinojo, ko jam reikia, kad būtų sveikas ir laimingas.

Lietuvai atgavus Nepriklausomybę ir atsigręžus į Vakarus, toks privalomas valstybės „rūpestis“ buvo iškart panaikintas.

Penktajai kolonai tarnauja tie, kurie siekia sugrąžinti totalitarinėms valstybėms būdingą paternalistinį valstybės ir žmogaus santykį, o ne tie, kurie tam priešinasi.

***

Ramūnas Aušrotas | Veidaknygė

SAM menestrelis* A. Dulkys pragydo apie tai, kad abejojantys ovyduko vakcinų patikimumu dirba Rusijai.

Reiktų pasakyti, jog šis naratyvas ne jo ir ne šios dienos. Jis paimtas iš EK pandemijos valdymo mechanizmo, kurio viena iš priemonių yra kova su taip vadinamąja dezinformacija susijusia su ovydyko infekcija.**

Dar 2020 m. birželį EK paskelbė komunikatą „Kova su dezinformacija apie ovyduką“, kuria pradėjos dezinformacijos apie ovyduką stebėsenos programą.

Jame konstatuota, jog koronaviruso pandemiją lydėjo didžiulė melagingos ar klaidinančios informacijos lavina, kuri, be kitų dalykų, yra susijusi su, cituoju “užsienio jėgų bandymais paveikti ES piliečius ir kištis į ES diskusijas.”

Nors ir nebuvo įvardinta tiesiogiai, bet akivaizdu, jog buvo kalbama apie Rusiją. Tuo metu EK su ovyduku susijusią dezinfomaciją EK pavadino hibridine grėsme.

Nors man per šiuos du metus neteko girdėti nė apie vieną sugautą ES nedraugiškos valstybės agentą, kaip ir neteko girdėti nė apie vieną tyrimą, kuris būtų nustatęs, jog ES nedraugiškos užsienio valstybės iš anksto suplanavo ir įvykdė dezinformacijos kompaniją.

Bet gal jūs žinote daugiau. Jei taip, pasidalinkit. Tik priminsiu, jog pagal apibrėžimą dezinformacija yra faktiškai neteisinga informacija, kuri sąmoningai sukurta siekiant padaryti žalos.
Ji netapati klaidinančiai informacijai, t.y. faktiškai neteisingai informacijai, kuri buvo sukurta arba platinama neturint ketinimo klaidinti. Apie pastarąją aš nešneku. Jos buvo daug. Bet man asmeniškai man neteko girdėti, kad kas nors būtų nustatę dezinformacijos faktą ir įrodę teisme, kad konkretūs asmenys yra už ją atsakingi.

2020 m. gruodžio mėn. Taryba priėmė išvadas, kuriose raginama ES lygmeniu papildomai tvirčiau reaguoti kovojant su hibridinėmis grėsmėmis, įskaitant dezinformaciją. Ji pripažino, kad dėl ovyduko ES ir jos valstybės narės tapo labiau pažeidžiamos hibridinių grėsmių atžvilgiu.

O štai 2021 m EK ovyduko pandemijos valdymo kontekste paskelbė Kovos su dezinformacija praktikos kodekso griežtinimo gaires, kuriose numatė kovos su dezinformacija priemones, įskaitant ir dosnų faktčekerių finansavimą ES lėšomis, kad kovotų su dezinformacija. Taip prasidėjo praktika, kai niekam nežinomi (no name) faktų tikrintojai, kurių nei tapatybė, nei kompetencijos niekam nėra žinomos, pradėjo tikrinti ir vertinti medicinos mokslo daktarų pateikiamą informaciją.

Ir štai dabar, praėjus beveik porai metų SAM staiga prisimena hibridines grėsmes ir tai, kad su ovydukus susijusios informacijos sklaida galimai yra Rusijos kenkimas.

Kodėl tik dabar SAM ištraukia Kremliaus kortą? Kodėl ją laikė užantyje per antrą ar trečią pandemijos bangą, kai menami Rusijos “agentai” bandė pakirsti pandemijos valdymą Lietuvoje? Juk būtų tiek gyvybių išgelbėta?

Atsakymas yra paprastas. Prieš dvi savaites STI paskelbė, jog ketina atlikti ovyduko pademijos valdymo finansų naudojimo skaidrumą. Nuoroda - komentaruose.

Ministrelio išstojimas - viešųjų ryšių specialistų surežisuota schema, siekiant diskredituoti šio tyrimo atlikimą ir jį atliekančius asmenis.

Galima suprasti. Kare kaip kare. Naudojamos visos priemonės.

Tik man atrodo, kad technika paseno. Nebevažiuoja.
______

* menestrèlis [pranc. ménestrel lot. ministerialis — patarnautojas], vid. amžiais kai kuriose Europos šalyse — klajojantis muzikantas)

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Idiotui       2022-08-7 8:57

Tikri, patikrinti skiepai atsiras tik 2024,2025 dėl to skiepyti visuomenę buvo nusikalstamas veiksmas.

Tirai       2022-08-5 12:16

Mikimauza būtina skiepyti, tol, kol jam kiaušai pradėtų pūti.

Vakcina       2022-08-5 11:56

Vertėtų Mikimauza suvakcinuoti nuo debiliskumo, man nuo vakcinacijos pasireiškė parkinsono’ liga, patvirtinta Santaros ligoninėje,Lt jokios atsakomybės,jokios piniginės kompensacijos, linkiu, kad Mikimauzas būtų skiepijimas visada,be atvangos kol pavirs i debila.

Al. habilitui       2022-08-3 11:29

,,žinoma, jei neklastos rinkimų rezultatų ar dar kaip nors neapribos rinkėjų teisių”

-žinoma, kad klastos. Kaip ir iki šiol klastojo. Klausimas tik ar mes galim jiems tai sukliudyt. Bet galim bent jau pabandyt.

Ayn Rand -> Al. 2022-08-3 7:51       2022-08-3 11:09

Taiklus pastebėjimas dėl penktakolonininko Dulkio. Jo fanatiškai propaguojamas pandemijos valdymo algoritmas, įskaitant prievartinį žmonių “skiepijimą”, sutampa su diktatoriaus Putino vykdoma visuotinio med. teroro Rusijoje politika. Bendras abiejų vardiklis yra PSO nurodymai. Tai kas išties yra kolona ir jos nariai Lietuvoje?

paziurejau vikipedijoj ka reiskia       2022-08-3 10:05

5 kolona Vėliau plačiąja prasme taip pradėtos vadinti žmonių grupės ar organizacijos, vykdančios priešišką ir kenkėjišką veiklą valstybės viduje, taip pat slaptieji agentai, diversantai, provokatoriai ar teroristai

Ayn Rand       2022-08-3 9:55

PIŠdulkiai valdžioje yra akivaizdus įrodymas, kad Lietuvos valstybė jau žlugo. QED.

Al.       2022-08-3 7:51

Penktajai kolonai tarnaujantys dulkiai bando skleisti abejones dėl žodžio ir įsitikinimų laisvės.

Pakiepytas naris nuo 1971       2022-08-3 7:50

...man gieda but leeeetuviu,blet.

Partijos naris nuo 1971 m. (penki skiepai)       2022-08-3 4:48

Mes letuvei kaip ir xaxolai antivaksioru nacionalistu tauta.
Mus reike skubei denacionalizuot ir priverstiniu budu pakiepyt.
RUSSIJOJA ira tvarka visi ne mazeu 5 kartus pakiepiti visi nesioja kaukes. (Iskaitant vireusibes narius ir didvirius isvikstancius i fronta)
A paziurekim kas daros pas mus.
Mes laukinei civilizacijos ne paliesti cebuvei netikim medicina bijom mokslo pasiekimu ir masiskai ne skiepijames.
Man gieda but letuviu.

hmmmmm       2022-08-2 22:57

tai kad neveikia tie badalai - po du kart subadyti artimieji po du kartus sirgo. Tai gal penktoji kolona ar tas putinas atpirkimo ožys vakcinas neveikiančias pakišo?  Neveikia badalai - bado, bado o jie neveikia, vistiek serga artimieji.  Tai gal Dulkys kalėjiman sodins tuos kurie subadyti bet vis vien serga, tėvynės priešais skelbs subadytus bet sergančius?

habilitâs        2022-08-2 22:24

Pišdulkiams pandemija reikalinga kaip oras, nes gali krėsti kvailystes, pažeisti konstituciją, meluoti ar dar kaip nors rodyti savo nekompetenciją ir už nieką neatsakyti, prisidengus nepaprastąją padėtimi. 

Visa „veikla“ - oponentų niekinimas už kritiką. Netikiu nė vienu jų žodžiu ir net neklausau, kad ir ką jie besakytų ir apie ką bekalbėtų. Politiniai lavonai, kurie neturi jokios ateities, žinoma, jei neklastos rinkimų rezultatų ar dar kaip nors neapribos rinkėjų teisių.

Rusijos agentas       2022-08-2 21:34

Abejoji Covid vakcinomis - dirbi Rusijai. Esi prieš gėjus ir jų santuokas - dirbi Rusijai. Žodžiu išskai ką nors prieš ES - dirbi Rusijai. Žodžiu ką bedarytum vistiek dirbsi Rusijai.

P.S. esu pasiskiepyjęs, ir šį pavasarė sirgau Covid. Sunkiau nei tėvai pensininkai, 3 dienas buvo 39 laipsniai, bet ei, iš vakcinos tikėjaus didesnės apsaugos, na pakosėti, pasnargliuoti. Dabar nežinau koks šalutinis poveikis bus? O juk ilgalaikis poveikis vakcinų nėra žinomas.

???       2022-08-2 20:50

jei čia apie baranamfokusą tai nuo baranamfokuso vakcinų nėra.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.