Kaip Seimo narė Agnė Širinskienė replikuoja savo Veidaknygėje, rengiant „Vaiko nemušimo“ įstatymą būta „ne tik diskusijų Socialinių reikalų ir darbo ministerijoje, bet ir aiškių, e-paštu išsiuntinėtų nuorodų žiniasklaidai, ką ir kaip skelbti, ką ir kada kviestis į laidas“.
Jūsų dėmesiui – Rūtos Janutienės laida „Nuoga tiesa“ („Lietuvos ryto“ televizija), kurioje neeilinės Seimo sesijos išvakarėse buvo aptarti ir kitądien, vasario 14-ąją, priimtų Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo užkulisiai.
Šioje (žiūrėti ČIA) laidoje pasisakyti turėjo galimybę ir dauguma tų, kurių, kaip paviešino Rūta Janutienė, savo laiške, skirtame nuomonės formuotojams, Seimo narė Dovilė Šakalienė „kviestis į laidas tas dvi savaites nerekomendavo“.
P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.
Parašyk komentarą
Komentarai
Pirma turetu buti kalbama apie TEISESAUGA, kuri nepajegi kovoti su NARKOMANIJA ir apie POLITIKUS, kurie bijo OLIGARCHU pasipriesinimo del alkoholio apribojimo.
Nuo cia prasideda visos blogybes - pirma aukleti ir blaivinti TEVUS , lygiagreciai padeti ir ju vaikams.