Šeimos politika

Ar Konstitucinis Teismas įteisins vienalytes „santuokas“? Kviečiame stebėti procesą

Tiesos.lt siūlo   2019 m. sausio 2 d. 17:31

23     

    

Ar Konstitucinis Teismas įteisins vienalytes „santuokas“? Kviečiame stebėti procesą

pozicija.org

Rytoj, t.y. sausio 3 d., 10 val. Konstitucinis Teismas (KT) nagrinės bylą dėl leidimo gyventi Lietuvoje išdavimo užsieniečiui, „susituokusiam“ su tos pačios lyties Lietuvos piliečiu.

Byla bus nagrinėjama pagal Lietuvos Vyriausiojo Administracinio teismo (LVAT) prašymą ištirti, ar Konstitucijai neprieštarauja įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ nuostata, neleidžianti išduoti leidimą laikinai gyventi užsieniečiui, sudariusiam „santuoką“ su tos pačios lyties asmeniu kitoje valstybėje.

KT tinklalapyje skelbiama, kad rengdamas nutarimą, KT pripažino, jog sprendžiant dėl minėto teisinio reguliavimo atitikties Konstitucijai būtina išsiaiškinti naujas aplinkybes ir ištirti naujus įrodymus. Todėl nuspręsta bylą nagrinėti iš pradžių žodinio proceso tvarka, išsiaiškinti naujas aplinkybes ir iš naujo ištirti byloje esančius įrodymus.

Praėjusių metų pabaigoje (2018 m. lapkričio 26 d.) į KT viešai kreipėsi pilietinės organizacijos ir Lietuvos inteligentija, išreikšdamos nerimą, kad nepaisant visų Lietuvos piliečių valios, nagrinėdamas šią bylą KT gali priimti nutarimą, kuriuo bus pakeista konstitucinė santuokos ir šeimos institutų doktrina.

Nagrinėjamoje byloje yra sprendžiama dėl leidimo gyventi Lietuvoje su lietuviu kitoje šalyje „susituokusiam“ tos pačios lyties Baltarusijos piliečiui. Šiuo atveju vienas iš tos pačios lyties „sutuoktinių“ yra ES pilietis, o kitas – ne. Taigi byloje sprendžiama, ar gali ne ES pilietis gauti leidimą gyventi Lietuvoje, būdamas Lietuvos piliečio „sutuoktiniu“.

Pilietinės organizacijos atkreipė KT teisėjų dėmesį, kad pagal reprezentatyvias tarptautines apklausas apie 85 proc. Lietuvos piliečių nesutinka, kad mūsų šalyje būtų įteisintos tos pačios lyties asmenų „santuokos“, ir akivaizdu, kad Konstitucinis Teismas su Lietuvos gyventojų daugumos valia negali nesiskaityti.

KT sprendimas šioje byloje gali padaryti lemtingą pokytį tolimesnėje Lietuvos visuomenės ir valstybės raidoje, nes gali atverti kelią iki šiol Konstitucijoje nenumatytam tos pačios lyties asmenų „santuokų“ pripažinimui.

Kita vertus klausimas, ar šeima yra kuriama tos pačios lyties asmenų, ar skirtingos lyties asmenų, bei sprendimas, ar šeima yra tik privatus ar kartu ir bendrasis gėris, pagal mūsų šalies Konstituciją patenka tarp svarbiausių klausimų, o svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai, kaip to reikalauja Konstitucijos 9 straipsnio 1 dalis, privalo būti sprendžiami tik referendumu.

Taigi KT sprendimas šioje byloje negali būti priimtas neatsižvelgiant į suvereno valią, t. y. be piliečių valios, išreikštos referendume.

Dėl šios priežasties Lietuvos pilietinės organizacijos ir Lietuvos inteligentija prašė KT klausimą dėl tos pačios lyties porų teisės gyventi Lietuvoje patikėti spręsti Seimui, o klausimą dėl tos pačios lyties porų „santuokų“ pripažinimo Lietuvoje patikėti suverenui – tautai, kaip to ir reikalauja Konstitucijos 9 straipsnis: svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu.

Į posėdį kviečiami LVAT ir Seimo atstovai bei Migracijos departamento direktorė.

Prieš kelias dienas Lietuvos žmogaus teisių organizacijos kreipėsi į Seimo laikinąją grupę „Už šeimą“ ir į Seimo pirmininką, kad pastarasis duotų nurodymą šiame KT posėdyje atstovaujančiam Seimo nariui atstovauti kartu ir viešą kreipimąsi pasirašiusių pilietinių organizacijų nuomonei. Šis prašymas pateko į Seimo Žmogaus teisių komitetą, tačiau iš ten jokio atsakymo kreipimosi autoriai negavo. Todėl jie nusprendė patys dalyvauti šiame KT posėdyje ir tuo parodyti, jog visuomenė stebi ir nėra abejinga, kai valdžia priima tautai ir valstybės suverenitetui svarbiausius sprendimus.

KT Posėdžio tiesioginę transliaciją bus galima stebėti internetu nuorodoje lrkt.lt.

pozicija.org

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2019-01-6 14:05

Na stai, iteisino. O jus bijojote.
Ai , Konstitucija priestarauja? Juo blogiau Konstitucijai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-01-4 17:17

Elementari situacija. Lietuvoje vienalytės santuokos nepripažįstamos. Tai gali būti sprendžiamas tik vienas klausimas: ar gali ne ES pilietis gyventi Lietuvoje? Suprantama, kad gali ir gyvena, jei patenkina egzistuojančius įstatymus. O kokias audras lovoje Lietuvoje gyvenantys asmenys laisvanoriškai kelia, čia ne valdžios reikalas. Taigi LR Konstituciniam Teismui nedaug ką ir belieka spręsti.

Tačiau LR Konstitucinis teismas yra ŠARLATANŲ gauja. Ir todėl čia visaip gali atsitikti. Apie tai, kad LR KT yra ŠARLATANAI ir apie tai kiekvienas iš jų yra INFORMUOTAS, skaitykite 2017-08-10 straipsnyje “KONSTITUCINIO TEISMO ŠARLATANAI (III dalis)”
http://www.ekspertai.eu/konstitucinio-teismo-sarlatanaiiii-dalis93170/

LR KT turėjo jau pakankamai laiko tai paneigti arba man iškelti bylą už šitą LR KT teisėjų ĮVERTINIMĄ. Nepaneigė, vadinasi SUTINKA būti vadinami ŠARLATANAIS. O jie iš tikro yra ŠARLATANAI. Pastudijuokite ir pamatysite. Asmenys be garbės, asmenys išniekinę LR Konstituciją ir godžiai RYJA Lietuvos biudžeto pinigus naikindami teisingumą.  LIetuva yra OKUPUOTA, Lietuvos laisvė nelaisvėje.

Chingishan       2019-01-4 2:48

Privalom išrinkti tokį seimą, kuris už tokius dalykus išvaikys KT apskritai -įteisins ar neįteisins. Jis tokių bylų net imtis negali, nes Konstitucijoje apie tai nekalbama. Vien jau bandymas keisti Konstituciją kurią jie prisiekė saugot ir kurios pagrindas šeima tarp vyto ir moters- tai jau yra jos sulaužymas ir vien už tai jie turėtų būti, ir bus, teisiami. Man tai nieko naujo, kad “mėlynasis kalakuta” prieš išeidama iš savo posto dar “mirties bučinį” mums čia visiems pasiųs- nes nuo to priklausys jos postai geyropoje ar kitose pederastų užvaldytuse organizacijose tokiuose kaip JT. Bet kuriuo atveju prieš renkant kitą seimą reikia iš naujų jėgų išsireikalauti patvirtinimo kad jie Seime balsavimu ar referendumu uždraus čia pederastams atvykti, vadintis šeima ir.t.t. bet kokie dabartiniai sprendimai bus atkeisti ir už juos privalės atsakyti tie kas tai daleido. Be to neatkeičiamai privalės įrašyti į Konstituciją kad šeimos apibrėžimas ‘Tik tarp vyro ir moters” net negali būti kvestionuojamas, ir už bet kokias (bet kokių jėgų ar tai būtų tas pats seimas, ar vyriausybė ar prezidentas ar kažkokie aktyvistai ar eiliniai žmogeliai) pastangas net įtraukt į kalbas kad reiktų įteisint pedero-partnerystes ar santuokas- tokie žmonės būtų šalinami iš darbo vietų, teisiami ir jų pilietybė būtų suspenduota (iki jos atėmimo) Arba reikės tiesiog parašyti kitą konstituciją, kur su pederastaija bus įvardinama kaip nusikaltimas prieš Tautą, kad negali būti jokių aiškintojų tos naujos konstitucijos, bus išimta viskas ką KT pridėjo į dabartinę Konstituciją remdamiesi dvasiomis ir.t.t/ O dėl EŽTT (o matomai ir JT)- tai mes privalom išstoti iš šitos (tų) iškrypelių sistemos ir visus,dėl jų primestų reikalavimų, sprendimus atkeisti ir pasakyti aiškiai ir visur tai įrašyti kad mūsų Konstitucija yra aukščiau už bet kokius, bet kokių tarptautinių organizacijų ar teismų sprendimus ir mes vadovaujamės tik ja ir niekuo daugiau, ir mes sutinkam su tarptautinių organizacijų reikalavimais tik ta dalim, kiek tai neprieštarauja mūsų Konstitucijai.————- Be to Lietuva privalo pareiklauti ES įtesint “santuoka tik tarp vyro ir moters” kaip kad buvo surinkta virš milijono parašų visoje ES.——P.s. Mes stebime paskutinius lieberastinio pasaulio pasispardymus ar agoniją prieš padvėstant- jie dar apnuodys kiek galės protų. Tik matomai po kelių metų mes jau kalbėsime ne apie degradacijų ir iškrypimų įteisinimus, o kur mes laikysime pederastus ir jų remėjus psichuškėse ar kelėjimuose. O iki to laiko reikia pareikalaut valdžios uždraust LGBT kaip nusikalstamą organizaciją ir dėl to derint veiksmus su kitomis valstybėmis.

Dzeikas       2019-01-3 15:56

Klausimui:
Man regis jau prieme “kaip reikia”. Bet isaiskino, kad galios tik svetimsalio “zmonos” ar “vyro” teisei gyventi iforminimui Lietuvoje.
Ka cia pasakysi…Jeigu atidesime i sali moraline dedamaja tai tepasakysiu,kad nuo durnumo ligu nera. Atrodo 1940m birzelio 14 sovietinis ultimatumas turejo ismokinti,kad neaiskus ar neapibreztas istatymas(taisykle) VISADA bus traktuojamas stipriojo naudai, o todel Lietuvai isgyvent kaip valstybei butina priimt tokius istatymus ir elgtis pagal tokias taisykles KURIOS nepalieka erdves dviprasmybems.
Bet elgiamasi, uzsispyrusiai elgiamasi,- priesingai.
Kaip mus isdurs su siuo istatymu?
Taip, kad pasakys, kad PRECEDENTAS yra nepalyginamai svaresnis argumentas, negu “isaiskinimai”. Ypac ZODINIAI isaiskinimai. Ir Lietuvos politikai vel apsimes durneliais rodydami i “isaiskinima” lygiai kaip durneliais atrodo aiskindami,kad Smetona didvyris, pabego palikes Merki LEP ir jis(Merkys) taip tycia neturejo teises perdavineti valdzios Paleckiui. Goncyti jurisprudencijos moksla Lietuva nedrista(nes elementariai force majeure situacijoje Merkys tokia teise turejo), uztat iklijavo kriminaline atsakomybe “neigiant okupacija”.
Taip zaisti galima su savo beteisiais pilieciais cholopais.Susidure su stipresniu Lietuvos valstybe (t.y. jos gyventojai, ne valdzios personalijos) bus zaginama kaip stoties mergses.

klausimas       2019-01-3 15:29

Lietuvoje santuoka tarp tos pacios lyties asmenu negalima. dabar bus priimtas KT isaiskinimas,  kad tokia santuoka, sudaryta uzsienyje, galios ir Lietuvoje.
Kai kuriose salyse vyras gali tureti keturias zmonas. Lietuvoje tai neleidziama. Ar pagal KT ir tokia dugpatystes santuoka, legaliai sudaryta uzsieyje, galios ir Lietuvoje?

Www       2019-01-3 15:21

Aš manau vargas tiems žmonėms kurie neskiria kur vyras ar moteris. Antra konstitucijoje aiskiai parašyta kas yra kas o jei sprendimai priimami kitos valstybes reikalavimu tai išmeskite ta lietuviška konstitucija ir nereikia juokinti, kad kas nors nuo Lietuvos priklauso.

Dzeikas       2019-01-3 8:39

Neimanoma apginti santuokos instituto nesuformavus teiginio, kad Lietuva krikscioniska valstybe.Nes apart musu naturaliu pojuciu, tik Biblija suformuluoja(butent suformuLUOJA, o ne suformuoja) musu santyki su homoseksualizmu(placiaja prasme, arba apibendrinant sodomija) ir santuokos institutas yra to santykio vagoje.
Jeigu mes bandysime remtis kazkuo kitu, “tradicija”, “savaime suprantama” Briuselio sodomitai labai greitai ir lengvai ismus mums pagrinda is po koju.
Ir apsiginti nuo pasaulio sodomitu tvirkinancios propogandos Lietuva tegali budama(dabar jau sakytina “tapdama”, nes mes nesame) demokratine valstybe. Autoritarine valstybe demontuot labai lengva: nuemei galvute ir su kunu daryk ka nori, kaip kad ir atsitiko 1940m. Cia kazkas purkstauja pries sodomija, bet kai Lietuvos politikai bus paimti uz pautu tvirtai jie atatinkamai elgsis ir su jumis. O kad “tauta nesupras”, nepaklus tai nekvailinkite saves iliuzijomis. Mergaites byla parode, kad nera tokiu nieksybiu, kurios butu neivykdomos lietuviskai valdziai. Ir isgelbejimo sioj byloj mes tikimes is Amerikos, o ne Lietuvos pareigunu sprendimu.

Algimantas       2019-01-3 7:15

Vienas komentatorius klausia, kaip mandagiai pavadint visokius jausmingus padarus, tokius besimylinčius vienalyčius. Manau tiktų, bent jau taip vadinamiems ,,vyrams”  - HELMINTOFILAI - Tikėtina ir askaridės neįsižeis.

T0mas J.       2019-01-3 0:57

Konstitucinio Teismo įsitikinimas, kad jie gali remiantis Konstitucija išnagrinėti ir priimti sprendimą bet kokioje byloje,
man primena pajaco elgesį.
Konstitucija nieko nesako apie seksualinių invalidų “santuokas” ir KT šios bylos neturi nagrinėti. 
Pritariu N.Puteikiui, kad KT turi būti išformuotas.
Už savivaldžiavimą. 

Tarabilda       2019-01-3 0:35

Po to, kai bus patvirtinta Stambulo konvencija, įtvirtinanti socialinių lyčių įvairovę, tas klausimas taps visiškai nebeaktualus, nes vienas iš gėjų galės prisistatyti moterim ir pagal mūsų konstituciją (dabartinę šeimos sampratos apibrėžtį) galės tuoktis kas su kuo panorėjęs.

Nuotraukoje       2019-01-2 22:30

tikri fariziejai. Jei Jėzų  nukryžiavo, tai juo labiau ir tokius dalykus pateisins. padarys,kaip liepta iš “aukščiau”. Tam tas teismas ir sukurtas.

Pas Jakilaitį       2019-01-2 20:16

įdomiai samprotavo V.Landsbergis.Žavėjosi,kad ukrainiečiai tampa TAUTA,pajėgia priešintis,o stiprėjant tautiškumo nuotaikoms Lietuvoje,nuogastavo dėl populizmo.

nuomonė       2019-01-2 20:14

konstitucinis teismas pritrūko darbo?Du sugalvojo pašokdinti įstatymų leidėjus ir istatymų išaiškintojus{konstitucinį teismą}pagal savo sumanytą planą.Ir šokdina.O kas jiems dabar draudžia gyventi Lietuvoje?Visi puikiai žinome,o taip pat ir tie du veikėjai kas yra santuoka, bet jie labai nori išgauti Lietuvoje pripažinimą,kad jie gyvena “santuokoje”.Santuokoje gyvena tik vyras ir moteris,kurie myli ir gerbia vienas kitą,susituokia,gimdo ir augina vaikus{jau šeima},auklėja juos ir eina iki gyvenimo pabaigos kartu.Kadangi esate netikintys,apsižvalgykite bent aplik save,kas vyksta gamtoje.Paukščiai jis ir ji gyvena viename lizde, deda kiaušinius ,augina savo vaikučius,maitina juos jis ir ji, abu sutartinai.Gulbės ir gandrai gyvena poroje iki kol vienas iš jų miršta.Medžių pumpurai jis ir ji, ir daugiau pavyzdžių yra ,na sliekas išskirtinis jis ir ji viename kūne.Pats save apvaisina ir “gimsta"daug mažų sliekiukų.Jis taip pat turi palikuonių. Grįžkime prie Homo sapiens jis ir jis.Lytiškai pasitenkina ir toliau “stop,išskyrus buitinias problemas.Tai gal tą bendrą jų gyvenimą reikia įvardinti kitu pavadinimu,bet ne santuoka?O tie du bičai,galimai,tokie atkaklūs už pinigus.Yra toks posakis “ko nepadaro pinigai,padaro dideli pinigai”.

Derėtų ne iš kavos tirščių burti,        2019-01-2 19:31

kapituliantiškai iš anksto sakant, kad KT įteisins sodomiją, taip užtraukdamas Kūrėjo rūstybę visai tautai ir pasmerkdamas ją gėdingam nykimui (jei tauta principingai nepasipriešintų antikristinio plano įteisintojams ir vykdytojams),
bet derėtų čia, komentaruose, teikti racionalius, tikroviškus siūlymus, kaip mes, aukščiausias tautos suverenas, turėdami aukštesnes konstitucines galias už patį KT, galėtume bei privalėtume tokiam maištui prieš Dievo valią ir žmogaus prigimtį veiksmingai pasipriešinti ir Jo Malone nugalėti.
Jau aišku, kad ne visos Europos tautos sodomiją įteisins. Neturim ir mes.
Lietuvių, kaip katalikiškos tautos, ir lietuvio, kaip atskirai paimto piliečio, pareiga labiau klausyti Dievo, o ne žmogaus, net jei šis KT teisėjas.
Jei įstatymas prieštarauja Dievo Valiai, krikščioniui ne patartina, bet privalu klausyti Dievo Valios. Dievas kuria Karalystę, todėl Jis - nėra liberalas.
Jokie kompromisai čia negalimi ir Bažnyčios tarnai turi tai bent visiems krikščionims aiškiai pasakyti ir juos įpareigoti (jei tyli krikščionio sąžinė, jei jos nepakanka, kaip neretai esti mūsų dienomis).

Dilemai       2019-01-2 19:30

Iš tikrųjų - dilema, ką rinktis, bet tik, kai yra dorovės deficitas: dorovę ar Briuselio išmokamus „paramos fondo“ pinigus.

Naša Daša       2019-01-2 19:25

Turės įteisinti. Įteisins!
O kaip kitaip- netrukus baigiu kadencijas, baigiu namuką pasistatyti,
pats metas ir žmoną parsivesti.

Dilema       2019-01-2 19:07

labai įdomus variantas, kada ir norima ir bijoma, arba nenorima bet bijoma, nuspręsti gali paskutinis, nes bijodavo Maskvos, dabar bijo Briuselio.

Lašas po lašo...       2019-01-2 19:02

Manau, kad visa tai - eiliniai valdžiažmogių žaidimai (šį kartą teismų), siekiant įteisinti vienalyčių „santuokas“.

Ignas       2019-01-2 18:33

„Nagrinėjamoje byloje yra sprendžiama dėl leidimo Lietuvoje gyventi su lietuviu kitoje šalyje „susituokusiam“ tos pačios lyties Baltarusijos piliečiui.”
Jeigu pareiškėjas kreiptųsi į teismą, įsileisti į Lietuvą tą baltarusį ne kaip savo “sutuoktinį” bendram gyvenimui, bet paprasčiausiai, kaip gerą pažįstamą (bičiulį), tai, tokiu atveju baltarusį tektų įsileisti, nes Lietuvos Konstitucija to nedraudžia. Kaip bebūtų keista pora kreipiasi į teismą ne, kaip geri įprastiniai pažįstami, bet kaip “sutuoktiniai” bendram gyvenimui. Todėl nesunkiai galima padaryti išvadą, kad visa tai daroma pederastijos Lietuvoje platinimo tikslais. 

Taigi       2019-01-2 18:29

kažkas tai anksčiau yra nusistebėjęs , jog aplamai yra toks teismas, kuris aiškina įstatymų prasmę, nes tada gaunas taip , kad tas Seimas kuris juos priiminėja pats iki galo ir nesuvokia tų įstatymų .

as asmeniskai manau, kad iteisins       2019-01-2 18:25

bent jau aiskiai matyti parengiamieji darbai massmedijoje. o ten gi viena kompanija

Dzeikas       2019-01-2 18:21

Tokios problemos randasi del lietuvio pomegio nesustatyti tasku ant i viliantis, kad “kaip nors” problema susigules , o dar geriau gal savaime istirps, tipo kaip uzdegimas.Ir gali “nepatogius” klausimus nereikes atsakinet.
Ant sito Stalinas labai graziau aplink pirsta Lietuva 1939-40mm apsuko ir 50 metu buvome sovietineje vergijoje.
Panasu fokusa nori mums prasukti sodomijos lobby. Viskas ka siuo klausimu dare KT buvo zodziu i popieriukus vyniojimas, nesakant iki galo , kas yra seima , ir nesakant be islygu, tai kas buvo savaime suprantama anksciau, kad seimos pradas vyros ir moters sajunga.
Dabar tenka kalbeti apie “85% tautos aktyviai palaikancius klasikines seimos apibrezima ir oponuojncius homoseksualistu santuokai”.
Tai jums teises pirmakursis ar net apsisvietes abiturientas pasakys, kad tautos valia jurisprudencijos moksle argumentu but negali. Kaip negalima referendumu spresti kiek yra 2x2.

Bus       2019-01-2 18:20

Įteisinta, nes taip liepta , taip surežisuota.
Konstitucijoje parašyta, kad teismai vykdo teisingumą. Tačiau kur rasti ten nurodymą , kad įstatymai yra leidžiami parlamento ir yra aukščiau Teismo subjektyvumo ir sprendimų?

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.