Visuomenės pokyčių analizė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

„Ar dar gyva Deimantė?“: nuo Garliavos operacijos, tapusios institucinio smurto prieš vaiką simboliu, jau praėjo 79 mėnesiai

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 18 d. 6:12

19     

    

„Ar dar gyva Deimantė?“: nuo Garliavos operacijos, tapusios institucinio smurto prieš vaiką simboliu, jau praėjo 79 mėnesiai

Kviečiame žiūrėti Vinco Kubiliaus reportažą iš Simono Daukanto aikštės Vilniuje, kur gruodžio 17-ąją įvyko tradicine tapusi akcija.

Iš namų išplėšto ir į nežinią išdanginto vaiko likimui neabejingi žmonės vėl ir vėl beldėsi į sąžines: „Ar dar gyva Deimantė?“

Nuo Garliavos operacijos, tapusios institucinio smurto simboliu, jau praėjo 79 mėnesiai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ema       2018-12-23 18:41

Žmonės, ačiū jums <3

Dzeikas       2018-12-21 11:24

Dzeikujui:
Skirtumas tas, kad XVIII amziuje, nepaisant visisko baudziauninku beteisiskumo, nepaisant dvarininku visavaldystes(zmones i sunis mainydavo) ir nepaisant kad Saltykova Darja buvo siuolaikiniais terminais “oligarchas”(Saltykovu gimine Rusijoje labai plati ir labai daug zymiu ir itakingu zmoniu su sia pavarde, pvz. Maskvos miesto galva buvo Darjos Saltykovos giminaitis) po atkakliu skundu bylos buvo imtasi is pasaknu, viskas isvilkta i dienos sviesa ir Darja Saltykova buvo nubausta realia ir sunkia bausme. Taipogi asmenys padeje jai. Tuo tarpu Lietuvoje (tuo metu) , nuzudei zmogu, sumokejai giminems kompensacija - ir svilpauk. Ir su tokiu izulumu uzgniauzti pasislykstetina byla, uz pedofilija padorus zmones nebesisveikina, o cia nemirkteleje isvercia viska atvirksciai ir net auksciausiu lygiu pastaciu pries fakta - jus patys matete Prezidento reakcija.
Jekaterina panasioje situacijoje pasielge kitaip. Byla buvo tiriama pajungus visas valstybes galias ir nepaisant dvarininku luomo pasipriesinimo. Tai nepakeite beteisiskos rusu baudziauninku padeties, bet irode valstybes istatymo virsenybe bet kuriam zmogui.
Lietuvos valstybe pati save paneigia iskeldama privacius interesus auksciau valstybiniu.

Džeikui       2018-12-20 22:48

Tai kad ir pas tą okupantą viskas tas pats. Jei dar pamenate rusiškai, pasiieškokite Google apie neįgalių vaikų išnaudojimą Čeliabinsko srityje. Labai nenorom, ir tik spaudžiama pilietiškų žmonių, galop policija vis tik suėmė pagrindinį įtariamąjį, bet jis iškart pradingo iš jos akiračio, nes buvo išvežtas į FSB regioninį tardymo izoliatorių Jekaterinburge. Tikriausiai išnirs kokioje Kremlių dominančioje šalyje kaip turtingas investuotojas, o gal ir opozicionierius-pabėgėlis.

Dzeikas       2018-12-20 10:52

Rysium su prisiminiau buvus Rusijoje analogiska atveji. Dvarininke Saltykova Darja sadiste ir serijine zudike.Jos aukomis tapo baudziauninkes jaunos moterys ir vyrai, retsykiais nepilnameciai.Auku irodyta 38, papildomai itariama buvus aukomis dar 26.Tiek pavyko isaiskinti specialiai skirtiems tardytojams. Nepaisant kilmes ir itakingu giminaiciu uz kraupius nusikaltimus ji buvo pasodinta i specialia vienute kurioje zvakies apsvietima gaudavo tik valgio metu.
Daznai prisimenu budamas paaugliu diskutavau su draugu. Jis dar gerokai iki “perestrojkos” be islygu smerke tarybine okupacija ir vadino daiktus savais vardais, matyt nujausdamas kaip tas “istojimas i tarybiniu tautu” seima vyko istikruju. Sakydamas , man vienodai socialistine Lietuva ar ne, man svarbu, kad cia nebutu rusu.
Ka gi, gyvenymo tikrove atsisuko ir dar karta klausia:
Ar mums geriau “nepriklausoma” Lietuva kurioje valdzioj pedofilai pasisavine teise i jus, jusu vaikus ir atmete Dievo isakymus, ar geriau okupantas, bet igalus zaboti issigimelius, net is “savuju” tarpo?
O gal Lietuvos padalinimas yra desningas nes tai slykstu Dievo akyse?

sušelpkime piliciją       2018-12-20 6:36

Ar užtektų pilicijai skiriamo 100% Lietuvos BVP , kad ji pagaliau pradėtų dirbti darbą, o ne užsiiminėtų tokiomis nesąmonėmis?

Stasys       2018-12-19 6:58

Aš bent manau, kad pagrindinis veikėjas yra tas tretysis Deimantės minėtas “fotografas” ? Matyt, turintis gerą užnugarį, - galingą “krikštatėvį” ir įtakingų bendrininkų chebrą ?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-12-19 4:50

79 Deimantės pagrobimo paminėjimo proga 2018-12-17 straipsnelis “ŽEIT tyrimas dėl Deimantės Kedytės?”
http://www.ekspertai.eu/zeit-tyrimas-del-deimantes-kedytes97290/

stasys        2018-12-18 21:36

pasimetusiu žmoniu grupelė laike .

?????????       2018-12-18 19:44

iš tikrųjų - KIENO AUTOMOBILIS, AR POLICIJA TURI NEŽYMĖTŲ AUTO?? Galvojau, kad visoms įstaigoms privaloma užrašyti auto priklausomumą. KITĄ KARTĄ REIKTŲ IR FILMUOTOJUS NUFOTOGRAFUOTI STAMBIU PLANU IR PARODYTI VISAI LIETUVAI

Darbo metodai tokie pat       2018-12-18 17:33

VSD nufotografavo ir išvažiavo….

Gpz       2018-12-18 17:09

Liberalkomunistinė Lt chunta sąžinės neturi, neturėjo ir neturės.

copy to FILMAVUSIEMS POLICININKAMS       2018-12-18 16:19

Kaip galima netikėti buvus pedofilijai, kai tiek DAUG FAKTŲ? Vienas iš jų Deimantės parodymas apie dėmę ant to organo. Na pasakykite jūs man, AR KAS NORS NEPATIKĖTŲ MERGAITĖS TOKIAIS PARODYMAIS?????????? IR DAR GYDYTOJOS PROFESORĖS MOKSLŲ DARTARĖS PATVIRTINIMAS… Skeptikai aiškina primokino, Kedys primokino, o IŠ KUR TA DĖMĖ - IRGI PRIMOKINO???????????????? ar nebuvo kam patikrinti ir paneigti??????? Nepaneigėt - reiškia buvo.

COPY       2018-12-18 16:10

įdomi detalė     
Minint Kariuomenės 100-etį nei žodžiu nebuvo užsiminta apie Lietuvą į NATO vedusį diplomatą, dėl kurio ir buvo grobiama Deimantė. Jis tiesiog ištrintas, išcenzūruotas kaip Stalino laikais. Neabejoju, kad jis nebus minimas ir švenčiant stojimo į NATO 20-etį. Tad nesistebėkite ir dėl amerikiečių. Štai ta priežastis, dėl ko prieš Venckienę susivienijo visas Lietuvos “elitas”. Įdomiausia, kad Kremlius net nebandė pasinaudoti Garliavos įvykiais. Maža to, Olgino trolių pradininkai laužyta kalba dergdavo Venckienę komentaruose. Verta “pasidžiaugti” dėl Sankt Peterburgo universiteto Baltistikos katedros. Paruošia lietuviškai vargstančių trolių Putinui.

HMM       2018-12-18 16:07

Nesuvokiama - atvažiavo kaip ir policininkai, bet ne tarnybiniu automobiliu ir FILMUOJA…KAŽIN KIENO NURODYMU?????????????
Buvo komentaras su užuomina apie trečią pedofilą. Jeigu jis miręs, tai liko jo bendrai, kurie, diriguoja slėpdami savo kailius. Manau, jeigu Venckienė bus grąžinta, DIRIGENTAI bus, gana nesunkiai išaiškinti.
Žydrųjų albinų klubo aktyvistas, V.Adamkaus patarėjas, visoks ypatingas pasiuntinys bei specialiųjų misijų Afganistanuose herojus, A.Valinsko vyr.patarėjas, miręs 2014 m. kovo 8 - Klaros Zetkin dienos proga (kitur - rugpjūčio 8 d) nukritęs nuo laiptų savo sodyboje. Tai čia tas, dėl kurio buvo grobiama Deimantė? Siūlo galas ar… apgaulingas nuvedimas į šalį? Intuicija kažkodėl kalba už pirmąjį variantą. Jei pasitvirtins, užvedėjui ant kelio ačiū. Valteris Baliukonis.

tiek       2018-12-18 13:24

kaip sekasi gerb.Neringai Venckienei?  Kodėl nėra jokių žinių? Kam naudinga tokia absliuti informacinė tyla?

Mergaitė        2018-12-18 12:22

parduota?Dabar jau viešai pardavinėja vaikus.

rasa       2018-12-18 11:21

aciu zmonems,turintiems sazine,pagarba Jums

Desimtmetis netrukus       2018-12-18 10:24

Juodziausia simtmecio byla buvo ir tebera byla - zudike.

Dzeikas       2018-12-18 8:52

Aciu jums, Zmones.


Rekomenduojame

Prof. Gediminas Merkys: „Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą. Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti“

Sustabdykime barbarus – NE tyčiniam paukščių naikinimui jų pačių lizduose

Irena Vasinauskaitė. Šiaulių Apygardos teisme paskelbtas nuosprendis pilietiškiems Garliavos mergaitės gynėjams: kas jį surašė? [1]

Paskutinis Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas: epochinės įžvalgos ar ... atgaila?

Simonas Jazavita. Lietuva ir D-Diena – ką byloja dokumentai iš Berlyno

Nijolė Oželytė. „Aš daugiau niekada nepranešiu apie girtą vairutoją“

Vytautas Rubavičius. LGBT+ – naujasis pažangusis pasaulinis proletariatas?

Prezidentė skaitys dešimtąjį metinį pranešimą

Algimantas Rusteika. Apie leidimus ir uždraudimus

Rimantas Rubavičius. „Baltic Pride“ Švento Rašto šviesoje

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasios įkvėpti skelbkime ir mes įstabius Dievo darbus

Miesto grimasos: Vitalijaus Balkaus „Iš savo varpinės“ laida apie gatvę-vaiduoklį

Tautos forumas: Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba pademonstravo panieką šalies Konstitucijai ir visuomenei

Padėkime Tėvynei grįžti prie Dievo: visus geros valios žmones kviečiame šiandien, birželio 8-ąją, į Atsilyginimo maldą prie Vilniaus Katedros varpinės

Raimondas Navickas. Iš kur toji prokurorų ir teisėjų mielaširdystė vaikus prievartavusiam šiauliečiui ir apie šio nusikaltimus tylėjusiems bendrams?

Adolfo Damušio politinių studijų dienos: susitinkame birželio 14–15 d. Nacionalinėje bibliotekoje

Robertas Grigas. Ir vėl ideologijos importas

Algimantas Rusteika. Apie laisvę

Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys!

Gediminas Merkys. Prezidento vizitas yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai

Ar visuomeniniai teisėjai paskatins teismus dirbti geriau, skaidriau, teisingiau? Povilo Urbšio komentaras

Darius Kuolys. Kas nutylima, kai garsiai šaukiama apie žmogaus teisių būklę šių dienų Lietuvoje

Popiežius pakeliui iš Rumunijos: šiuo metu Europą bombarduoja ne patrankos ir bombos, o ideologijos

Diskusijų ciklas „Iš naujausios Lietuvos istorijos“ apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Kun. Juan-Carlos Iscara. Humanistinis pacifizmas

Roberto de Mattei. EP rinkimai „didžiojo pakeitimo“ strategijos šviesoje

Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

Kęstutis Girnius. Gabrielius Landsbergis turi atsistatydinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.