Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Tiesos.lt siūlo   2022 m. rugpjūčio 2 d. 20:05

6     

    

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Laisvos visuomenės institutas

Dauguma Lietuvos gyventojų norėtų, kad klausimas dėl „homoseksualių šeimų įteisinimo“ būtų sprendžiamas ne Seime, o referendumu, rodo Laisvos visuomenės instituto užsakyta reprezentatyvi apklausa.

Reprezentatyvią Lietuvos gyventojų apklausą apie civilinės sąjungos įteisinimą ir artimo ryšio sąvokos įtvirtinimą birželio 9–18 dienomis Laisvos visuomenės instituto užsakymu atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“.

Respondentai buvo paklausti, ar pritaria, ar nepritaria Civilinės sąjungos įstatymo projektui, kuris įteisintų „tos pačios lyties asmenų šeimas“.

Kad visiškai tam pritaria nurodė 6,4 proc., kad greičiau pritaria – 13,8 proc., kad greičiau nepritaria – 14,2 proc., kad visiškai nepritaria – 54 proc. apklaustųjų. 11,7 proc. respondentų teigė šiuo klausimu neturintys nuomonės.

Taip pat apklausa atskleidė, jog valdžios užmačioms įteisinti homoseksualias santuokas civilinės sąjungos įstatymu pritaria toli gražu ne visi jų rinkėjai. Didžiausia dalis TS -LKD (konservatoriai) rinkėjų (46,2 proc.) teigė nepritariantys tokiam įstatymo projektui. Nuomonės išsiskyrė ir tarp Liberalų Sąjūdžio rėmėjų: 51 proc. pritaria tokiam įstatymui, beveik 43 proc. – ne. Civilinės sąjungos įstatymui valdančiųjų gretose aiškiai pritarė tik „Laisvės“ partijos elektoratas.

Tarp opozicinių valstiečių, socialdemokratų ir partijos „Vardan Lietuvos“ rėmėjų nepritarimas civilinės sąjungoms išlieka akivaizdus.

Apklausoje respondentų paklausus, kaip jų nuomone turėtų būti sprendžiamas homoseksualių šeimų klausimas, daugiausia apklaustųjų teigė norintys šiuo klausimu referendumo. Už tai pasisakė 57,7 proc. Už tai, kad tokio pobūdžio reguliavimą turėtų priimti Seimas pasisakė 14 proc.

Tarp balsuojančių rinkimuose už partijas toks gyventojų noras yra dar konkretesnis. Absoliučiai visų partijų, įskaitant net ir „Laisvės“ partijos rinkėjų didžiausia dalis (44,4 proc.) pasisakė, kad tokiu klausimu būtinas visuomenės referendumas.

Nepaisant apklausų rezultatų, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen anksčiau teigė, kad Seime valdantieji nesitrauks nuo iniciatyvos sureguliuoti vienos lyties partnerių santykius – siekiama, kad šis klausimas būtų išspręstas dar šioje Seimo kadencijoje.

Visą tyrimo analizę galite rasti čia.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Life Site News       2022-08-9 10:11

(LifeSiteNews) – Džordžijos valstijoje buvo areštuota homoseksuali „susituokusi“ pora dėl kaltinimų, kad jie išnaudojo du įsivaikintus berniukus pornografijos kūrimui.
https://www.lifesitenews.com/news/homosexual-married-couple-arrested-for-sexually-abusing-adopted-sons-for-child-porn/?utm_source=daily-usa-2022-08-09&utm_medium=email

Al.       2022-08-9 1:56

Jau pats klausimas ,, kas turėtų spręsti klausimą dėl homoseksualių šeimų įteisinimo – LR Seimas, priimdamas Civilinės sąjungos įstatymą ar visuomenė, balsuodama referendume dėl Konstitucijos pataisos.” yra melagingas. Nes toks įteisinimas prieštarauja Konstitucijai, o Konstitucijos Seimas be referendumo keisti negali - tą numato pati Konstitucija. Jei jie jau pasiruošimo etape naudoja apgaulę, tai aišku, kad naudos ją ir toliau. Ir Slovėnijos pavyzdys rodo, kad net ir stiprias tautas randa būdų palaužti. Ir net jei tauta išeis į gatves, tai bus dar paprasčiau - mes prieš juos riaušių policiją, kaip Australijoj, Vokietijoj, Anglijoj, Prancūzijoj, Kanadoj ar Olandijoj. Juokėmės iš rusų, tikėjusių geru caru, bet ar mūsų tikėjimas demokratija labai nuo to skiriasi. Žmonės tikisi, kad jų rūpesčiai yra svarbūs, bet uzurpatorių valdžia amžiais jai atsako trumpai ir aiškiai - ne jūsų rūpesčiai ir norai yra bereikšmiai. Viskas, ko iš jūsų reikalaujama, yra tylėti ir paklusti. Tylėti ir paklusti. Geležiniu kumščiu mes suvarysim žmoniją į laimę.

Dzeikas       2022-08-4 9:31

Galima pasveikinti laisvos Lietuvos valdziazmogius - ju ismintis,mentalitetas, toliaregiskumas pasieke LTSR valdziazmogiu, brazauskinio sparno lygi.T.y. kazko biski per 1/3 amziaus ismoko: kad negalima deti visu kiausiniu i viena pintine, kad negalima dusinti oponentu iki mirties, netrankyti durimis ir pan.
Valdziazmogiai ne su sodomija kovoja, o ruosia atmazkes jei ka. Na ismoko, kad reikalai cia visaip gali pasisukt, ir atsiduoti iki dugno sodomitu lobby netoliaregiska.
Geriau pasislepti uz tautos nugaru.O sodomitams skescioti rankomis, na jus supraskite mus, spjaudyti pries veja negalima, dareme viska kaip sakete, bet musu lesos ribotos.Va jeigu padidntumete finansavima demokratijos pletrai, rezultatai mus nudziugintu.
Vienzo moka tautos elitas sedeti and 2 peniu iskart.
Vytauto “didziojo” palikuonys.
Todel banderlogams nereiketu apsigaut, kad smaugliui Ka parupo ju nuomuones.

E951       2022-08-3 12:07

jei reiks, įteisins per KT ir tiek žinių, Slovėnijai referendumai nepadėjo.

yellow Z.O.V.marine       2022-08-3 9:31

LR Konstitucija

9 straipsnis
Svarbiausi Valstybės bei Tautos gyvenimo klausimai sprendžiami referendumu.

38 straipsnis
Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas.
Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.
Santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu.

įdomu kokie lochai dirba tam “Laisvos visuomenės institute“ , jei mėto pinigus visokiem vilmorus gaidžiams, kad anie paklaustų kokį tūkstantį veršių apie tai, kas jab parašyta šizolitchūanijos konstitucijoje ?? - įdomu iš kur tos babkės ?

ah.ą       2022-08-2 20:34

ir dalyvavimą Švabo projekte taip pat.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.