Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Ugdymo politika

Apie Stambulo konvenciją trumpai ir iš esmės

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 2 d. 13:55

7     

    

Apie Stambulo konvenciją trumpai ir iš esmės

Per Slovakiją, Bulgariją, Latviją, Kroatiją, Vengriją ir net ją ratifikavusią Lenkiją rieda pasipriešinimo Stambulo konvencijai banga.

Laisvos visuomenės institutas jūsų dėmesiui siūlo bendraminčių iš Bulgarijos filmuką, supaprastintai pristatantį kai kurias Stambulo konvencijos problemas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 9:50
$+$       2018-03-3 0:11

Arba tas institutas neskaitė tos konvencijos, arba nieko nesuprato. Stambulo konvencija turi ne kai kurias problemas, bet pati yra didžiulė problema. Moterų diskriminacija ir kova už lygias galimybes tėra pretekstas. Tikslas - policinių valstybių sistemos sukūrimas, kitaip tariant, socialinis eksperimentas be atsakomybės už jo pasekmes.

Prie SK prisijungusios šalys privalės sukurti šalia vidaus reikalų sistemos, ligybės reikalų sistemą, tik struktūros institucijos ir ekspertai turės žymiai daugiau teisių ir galių negu policija ir prokuratūra. Kažkas panašaus į pacifistinį gestapą.

Šalys privalės šią sistemą įtvirtinti Konstitucijose, privalės sukurti specialią SK atitinkančią baudžiamąją teisę, kurai negalės būti taikomos alternatyvos. Privalės pakeisti beveik visus teisės aktus, nes pagal SK reikalavimus beveik visi yra diskriminaciniai. Privalės sukurti naują švietimo sistemą, kuri rengs specialistus sistemai ir neprivalomojo švietimo specalistus, kurie auklės valstybės institucijų darbuotojus ir žiniasklaidą. Tai kainuos šimtus milijonų €.

Bendradarbiavimas tarp valstybių bus privalomas, sistemos ekspertai pavaldūs tik Europos Tarybos generaliniam sekretoriui. SK šalyse turės daugiau teisių nei diplomatai. Ir t.t., ir t. t.

Kultūrinių ir religinių tradicijų taikymas ne tik negalimas, bet automatiškai užtraukia baudžiamąją atsakomybę. Pav.: jei kunigas atsisakys sutuokti dvi lesbietes bažnyčioje - baudžiamoji byla, nagrinėjama skubos tvarka, kompensaciją išmoka valstybė, kurią valstybė vėliau galės išieškoti iš nusikaltėlių kunigų. Jei pora iš skirtingų šalių, gali rinktis kokios šalies baudžiamoji teisė bus taikoma, nepriklausomai nuo to, kur vyks bylos nagrinėjimas.

Ketvirtas reichas, ne mažiau.

 

 

 

Al.       2018-03-2 23:46

Kominterno iždininkas paskyrė milijardus sodomobolševikiniam perversmui. Mūsų (narsiųjų latifundininkų) valdžia žada, kad privalomą mokslą padarys nuo 5 metų. Ir laikys mokyklose iki 19 metų. Mano, kad to užteks negrįžtamai išplauti smegenis. Ir kurioje vietoje čia yra demokratija, žmogaus, šeimos ar tautų teisės ?

Skvernelis UŽ. Goglinam čia:       2018-03-2 21:04

    Saulius Skvernelis skelbia paramą Stambulo konvencijai

pažangi mokytoja Austėja       2018-03-2 18:46

Petriuk, kuo būsi kai užaugsi - tėčiu ar mama?

pritariu       2018-03-2 16:31

Iš tiesų mus verčia mėsos gabalais. Jau jaunuolis konservatorius M kovoja už organų atėmimą be žmogaus sutikimo (neatsakęs į laiškus bus donoras), čia skatina nežinoti lyties… O dokumentuose bus pažymėta, kad pasikeitė lytį? Mat vesi, norėsi vaikų, o pasirodys, kad vedei vyrą. Kas mūsų laukia?

Vilnietė       2018-03-2 16:17

Ar normalus žmogus gali to norėti?  Kodėl su tokia jėga tai brukama?  Ar ne todėl, kad galės su vaikais daryti ką nori. Tačiau tėvai to nenori, tad kaip jie gali priversti?  Štai, šiandien komjaunuolis, t.y. užs.reikalų ministras pasipiktino, jog Lietuvoje delsiama ratifikuoti šią konvenciją, taip pat skvernelis su GLandsbergiu yra tvirtai įsitikinę, jog būtina šią konvenciją ratifikuoti. Nuostabu- landsbergio partijos pavadinime net yra žodis"krikščionių”, tačiau ten šis žodis nieko nereiškia, kodėl iki šiol neišmetė? Šakalienė taip pat įnirtingai teigia, jog reikia ratifikuoti konvenciją, ginančią moterų teises. Pasirodo jau priimto įstatymo dėl moterų teisių užtikrinimo nepakanka, reikia genderizmo… Taigi, visi šitie “pažangieji” pradės dar labiau kovoti dėl šios konvencijos, tik ar ne dėl stambių sumų, kuios plaukis į tokių veikėjų sąskaitas, kai norima sunaikinti bet kokį žmoniškumą, žmones paversti tiesiog mėsos gabalais…


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.