Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Anūkas jau lenkia senelį?

Tiesos.lt siūlo   2019 m. kovo 1 d. 21:00

27     

    

Anūkas jau lenkia senelį?

Be komentarų.

Dalia Plikūnė, DELFI „Gabrielius Landsbergis: nėra kito kandidato, pas kurį eis Karbauskis – tik Nausėda“:
Arvydas Juozaitis po truputį žengia į politinę areną, kol kas mes jį matome prezidentinių rinkimų kontekste, bet svarstoma, kad yra įdomesnis jo galimas pasireiškimas per Seimo rinkimus. Kaip matote šiuos procesus?

Gabrielius Landsbergis:
Tikriausiai nenustebinsiu, kad aš įžvelgiu tam tikrus su nacionaliniu saugumu susijusius dalykus. Yra keistų tendencijų: pavyzdžiui, kodėl žmogus, kurdamas, mano akimis žiūrint, pseudo patriotinę politinę jėgą kviestųsi į savo konferenciją Vokietijos AfD (Alternatyva Vokietijai) partiją? Su bet kuriais vokiečiais pakalbėkite, tai yra prorusiška partija. Ji vykdo detaliai surašytą Kremliaus darbotvarkę, o ją pasikviečiame į Lietuvą? Kad ji perduotų tą darbotvarkę A. Juozaičiui?

Toks yra retorinis klausimas, ir man jis neduoda ramybės. Aš prisimenu praeitų metų Valstybės saugumo departamento ataskaitą, kurioje buvo pasakyta, kad Kremlius turės savo kandidatą. Tai yra drąsi formuluotė. Nemanau, kad nebūtų pagalvota tris kartus parašant tą ataskaitą. Tas skamba galvoje.

Neseniai teko skaityti straipsnį apie vieną iš dviejų Italijos populistinių partijų – „Lega“. Paaiškėjo, kad ji turėjo sutartį su Rusijos naftos bendrove gauti paramą benzinu, ir teisę tą benziną parduoti Italijoje. Spaudoje paskelbta apie keisčiausias Kremliaus finansavimo schemas.

Ar mes imtume Marine Le Pen, ar „Brexit’o“ rėmėjus Anglijoje, visur mes matome Kremliaus virvutes – per kuro apmokėjimus, per lengvatines paskolas per Čekijos bankus, kurios suteikiamos M. Le Pen. Lyg čia būtų didžiulis šachmatų žaidimas, kurį Kremlius žaidžia savo pėstininkais, nereikšmingomis figūromis, bet tas pėstininkų spiečius ir jų judėjimo trajektorija primena vieni kitus. Mes matome radikalėjimą, dažnai dirbtinį, ir klausimas – ar už to nestovi kokie nors interesai?

Daugiau rasite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Laima       2019-03-4 10:22

Matyt, anūkui nelabai sveika galva, jei Juozaitį Rusijos įtakojamu kandidatu įvardija.

Lenktynės       2019-03-3 18:15

anūkėlis dėdulės neaplenks dėl vienos paprastos priežasties: yra sočiai kagebistų, bet nėra kgb komiteto.

Dėsnis       2019-03-3 15:33

Virvutės visada tampydavo tampo ir tampys, tas kuris jų nemato yra aklas arba kvailas, kaip ir kas tampo klausimas labai sudėtingas ir galima tik spėti, bet tam reikia turėti daug smegenų.

O pačio       2019-03-3 12:14

anūkai dar nelenkia? Vadinasi, esi prastas ne tik senelis, bet ir tėvas, ar supratai?

aha,       2019-03-3 9:13

tai cia toks ” patriotiskas” puslapis. Svarbu ka nors pult?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-3 7:57

Mes būsim saugūs ir klestėsim, kai:
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su rusiškos kultūros brukimu (visur);
(Putino okupantų naudai) lkp budelius komunistus dangstanti (lsdp_lsddp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių) gauja bus nukenksminta;
Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą Krymą;
Putino ir Lukašenkos vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Gudijos (Baltarusijos) gyventojus.__

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-3 7:57

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos sudėtyje yra Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga - nuo komunistų nukentėjusiųjų piliečių visuomeninė organizacija.
__________________________________________________________________________

Turim straipsnius, išryškinusius iki šiol buvusią nematomą Vytauto Landsbergio klastą. Va tokį
http://www.propatria.lt/2018/08/jonas-burokas-nepaneigsime-to-kas.html?showComment=1534473122762#c8995651840707352202
ir va tokį
http://www.vilniausforumas.lt/2018/08/tautos-forumo-pareiskimas-del-lkp.html
Išvada: nejusdama klastos, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, susidėjo su iki šiol LKP budelius dangstančiaisiais landsberginiais. Vienareikšmiškai, tokią klaidą reikia nedelsiant atitaisyti.
***********

Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga (pirmininkas Gvidas Rutkauskas) privalo nedelsiant panaikinti (2004 metų) politinį sandorį su klastingiausiaisiais komunist_kgb’istiniais landsberginiais ir tai duotų nenuspėjamai didelę jėgą dar vieno Tautos Sąjūdžio startui - visiškai sunaikinto Lietuvos ūkio tvarkymui. Reikalingas Tautos forumo (bei kitų) kreipimasis į LPKTS pirmininką Gvidą Rutkauską ir jo pavaduotojus bei į visus LPKTS valdybos ir tarybos narius. Kontaktai va čia http://www.lpkts.lt/kontaktai

Www       2019-03-2 21:16

Aš manau per 28m niekas kitas taip stipriai ir akivaizdžiai nedirbo Rusijai kaip konservatoriai. Niekšeliai viską sunaikino ką turėjom ir vištas dedancias auksinius kiaušinius. Dabar viską perkam iš kitur, bet rusiškas. As siūlau lensbergiams nebijoti rusu o jei bus blogai, galėsite bėgti į Izraelį. Tik niekšas gali bijoti Tautininkų.

Instrukcija       2019-03-2 15:39

Tas Seimo žvieglys nieko daugiau ir nesugeba kaip gąsdinti Kremliumi, nes taip elgdamasis mano, kad brangūs lietuvos žmonės nesupranta, kad tai konservatoriai ir yra tikrieji kremliaus tarnai. Bet čia atvejis sudėtingesnis: diedukas žvieglį instruktavo kaip nors kažkiek atsilyginti Juozaičiui už “istorinę klaidfą”. Na tas pagal savo supratimą ir tauzija.

devalvuoja grėsmę       2019-03-2 14:49

Tiksliau, ne devalvuoja grėsmę, o sukompromituoja jos suvokimą.

devalvuoja grėsmę       2019-03-2 14:47

Kai apie Kremliaus grėsmes prabyla tokie Anūkėliai ir Jukšnevičienės, Kremliui nėra ko bijoti.

Salomėja       2019-03-2 14:09

Toliau tame pačiame str. G. Landsbergis išvedžioja toliau: „Aš sakau, kad tokie kaltinimai yra tas pats, kas piktintis lietuvių kalbos mokytoja, kuri atėjo ir pasakė, kad prieš jungtuką „kad“ reikia dėti kablelį – arba tu esi raštingas, arba nesi.“

Nagi pasižiūrėkim: štai sakinys - Gabrielius teigė, kad jis yra raštingas ir kad prieš jungtuką „kad“ jis visada deda kablelį. Kaip matom kad ir iš šito paprastučio pavyzdžio, beatodairiškas kablelių prieš kad dėliojimas kaip tik parodytų primityvų mąstymą ir, beje ar deja, neraštingumą.

Manau       2019-03-2 12:12

Kremlius šį kartą mums prezidento nerinks. Kremlius palauks, kol mūsų “Dėdulės” anūkas paaugs, o tada jį išrinks mums prezidentu smile

stasys        2019-03-2 11:40

Gabrielius teisingus klausimus užduoda tik ne visada jiems reikalingi atsakymai . Va tie kurie stengiasi juos sugalvoti ir būna tais idiotais kurie suka tos politinės kampanijos smagračius. Jei rinkti Putino kandidatą Lietuvoje ar ne paprasčiau to paklausti eks.Prezidento nuvykusio pasikonsultuoti ? .Na kas pasakys kad trumpam kavos puodeliui sustojus negalima aptarti labai svarbiu Lietuvai klausimu, dar gi neplanuotai .smile) Dabar jau aišku kad A.J. vargiai bus Prezidentu , bet kaip nauja politinė jėga gebanti apjungti alternatyva Lietuvai esamai politinei tuštumai užpildyti , kodėl gi ne . Na kas pasakys kad seni iš urvų lendantis politiniai dinozaurai ,kaip Vyktoras, yra kur kas geriau intrigai ? Atsakant į klausima kas yra kas : yra tokia žvairiu akiu būsena kai matai kandidatą ir jau iš karto gali pasakyti kokios gaujos Jis padlaižūnas .. ir tai ne apie A.J. Jis nesinaudoja senomis šlepetėmis valdžiai gauti .smile) ieško alternatyvu .. Gal tai ir bus didžiausia grėsmė Gabrieliui ..

Komentatorius       2019-03-2 10:47

Ar kas dar prisimena, kaip “kgb’istų sąrašų viešinimo klausimu” balsavo R.Karbauskis?

Balsuosim ne už       2019-03-2 9:08

partijas,o už žmones.Kaip nekeista,rajone neblogi keli konservatoriai,o prezidento rinkimuose už Juozaitį.Į EP už Radžvilo komandą.

Čia kaip tokia       2019-03-2 9:07

paranoja?Kad tik kas ko nesužinotrų apie senelio praeitį?

Vilnietis       2019-03-2 9:06

Išeina Putino Magnolija ir jos bendrininkai Dinastija panikoj.
Šalin Lietuvos patriotų apgavikus.

O pas       2019-03-2 8:51

konservatorius nėr Putino agentų ir prorusiškų jėgų? Kol kas Kubiliaus naudą velniai tebegaudo.

Dzeikui       2019-03-2 7:51

Pritariu komentatoriui. Ir dar: susitikimai su Juozaičiu provincijoje baigiasi savo knygų pristatymu ir dokumentinio filmo demonstravimu.

ah1       2019-03-2 0:15

Tik ar ne juokiasi puodas kad katilas juodas? Prisiminkim kaip kaip kaip anūkėlis balsavo už KGBistų įslaptinimą? Tai jei pats anūkas balsavo už KGBistų įslaptinimą tai gal ir pats anūkas KGBistas ir dirba Kremliui?

abc.       2019-03-1 23:48

teip gaunas ,kad kremlius turėjo du kandidatus.praspyrus Ušacką liko Juozaitis.o gal pasirodys ir trečias…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-03-1 23:16

Pilnai pritariu ponui G.Landsbergiui ” Kremlius turės savo kandidatą”. Galiu pridurti ir tikrai ne vieną, o gal ir visi? Atsiliepkite, kas ne Kremliaus kandidatas.
Kaip atsiliepti:
1) Reikia atsakyti į klausimą: Ar Jūs už ar prieš egzistuojančius antikonstitucinius Seimo rinkimus. Tylėjimas pasako, kad UŽ.
2) Reikia atsakyti į klausimą dėl dviejų pilietybių: Ar už tai, kad būtų tiksliai taip kaip dabar Konstitucijoje parašyta ar už tai, kaip numatyta referendumo formuluotėje?
3). Reikia atsakyti, kokių priemonių imsitės, kad atsakytumėte į piliečių 81 kartą užduodamą klausimą: AR DAR GYVA DEIMANTĖ”
*
Neatsakę į šiuos klausimus yra PENKTOJI KOLONA, arba kitaip KREMLIAUS kandidatai.
A.Juozaitis jau yra atsakęs į antrą klausimą ir todėl pilnai tenkina Kremliaus kandidato kriterijams. Tylėjimas dėl Deimantės taip pat parodo, kad tai Kremliaus kandidatas. Yra ir dar daugiau požymių. O ar sugebės atsakyti į pirmą klausimą? NESUGEBĖS, todėl irgi atitiks Kremliaus kandidato kriterijams.
*
O Gabrielius kaip durnius, niekada to nesupras. Jis tik godus be galo, parsidavęs. Derina savo programą su koncernu. Idiotų idiotas.

Labai gerai       2019-03-1 23:06

Greitai konservatoriai tik patys už save balsuos. Likę nuo jų bėgs kaip nuo maro.

ah1       2019-03-1 22:29

tik betrūksta kad J. įkūrė  Kremliaus Garbačiovo ir KGBistų perestroikai iš socializmo į kapitalizmą Lietuvoje sąjudį todėl ir savas Kremliui.

Dzeikas       2019-03-1 22:23

Durnumu tiksliai lenkia.
“Dedule” namiokus meto(mete, dabar forma prarades) zymiai subtiliau.Paleisdavo na tokia naturalia migla, ciumpi patikejes - o rankose tuscia, mirazas. Ir lieki durniaus vietoje. Anukas tik papiginta didziojo intriganto kopija, kaip 90-uju Sanchajuj pagaminta Chanel Nr5 kvepalai.
Gink Dieve neadvokatauju Juozaiciui. Per mazai duomenu turiu, kad tvirtinciau ji esa Lubiankos snipu, ar kokiu nusaamdytu pudeliu. Greta teisingu dalyku - balsiai isreiksto ryzto denonsuoti Migracijos deklaracija,- kita jo briedova ideja,paleisti lygiagrecia atsiskaitymo sistema,  deda riebu kryziu ant teisingu ideju/intenciju. Dar daugiau , kelia itarima , kad teisingos idejos tera jaukas pritraukt naivuoliams. Rezultate tapus sitam tautiskumo entuziastui Prezu Migracijos deklaracija pasiliks arba iki kadencijos pabaigos slifuos jos denonsavima, o stai betvarke ir anarchija finansuose sukels garantuotai.

Išties       2019-03-1 22:11

Aukštybių Valdove,apsaugok mus nuo neoliberalo Gabrieliaus.


Rekomenduojame

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.