Prezidento rinkimai 2019, Socialinė politika, Sveikatos apsaugos politika

Antroji Arvydo Juozaičio akistata su tauta pasitraukus iš surežisuotų LRT debatų

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 8 d. 21:20

36     

    

Antroji Arvydo Juozaičio akistata su tauta pasitraukus iš surežisuotų LRT debatų

Jūsų dėmesiui – antroji Arvydo Juozaičio akistata su tauta, įvykusi trečiadienio vakarą šalia LRT. Kaip ir per priešpaskutinius kandidatų į prezidentus debatus, organizuojamus LRT ir Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK), taip ir skverelyje prie Sausio 13-osios memorialo buvo kalbama, kas turėtų būti padaryta užtikrinant realią sveikatos apsaugą ir orią senatvę.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:28
Dzeikas       2019-05-11 15:56

“zmonems reikia duoti darbo” - Na su tokia filosofija tiesus kelias i GULAG ekonomika.
Ne darbo reikia, o pasirinkimo laisves ir tvirtu taisykliu paremtu ant Laisvos visuomenes principu t.y. istatymas negali priestaraut principui. Bus tai - ateis ir darbas.Ir ne bet koks , o su auksta pridedamaja verte.
O Svirnelis teirode ,ne kad turi tvirtus kiausus, o bandito filosofija.
Tvirtus kiausus butu turejes jei atsisakytu vykdyti neteiseta isakyma. Nors tokiu ant Lietuvos tiesa sakant nera ir vargu bau ar nusimato.

stasys        2019-05-11 8:25

Dzeikui .. pritarsiu tik tam kad A.Juozatis per silpnas savo patirtimi užimti prezidento postą . Priešingu atveju Lietuva turėtu savęs paklausti kokie klausimai jos dienotvarkėje svarbiausi ekonominiai ar deklaratyvus politiniai ? . A.Juozaitis labiau mėgstą pastaruosius ir vengia atsakymu kai reikia pateikti išeitis socialinėms . Perskirstyti turimus pinigus kaip man tinka tai ne perspektyvos Lietuvai apibrėžimas ..reikia idėjų kurios ekonomiškai suveiktu teigiamai ir viso regiono plėtrai pav. kaip sgd terminalas. Be abejo norint tokius sprendimus daryti reikia sugriauti ir kai kuriuos šiandienos politinius stereotipus ...kalbu apie Baltarusija .Tik tokiomis priemonėmis galima paveikti ir Lietuvos regionu plėtra. Reikalingos drąsios idėjos ir aišku kiaušiai jaučio didžio .. Tame plane S.Skvernelis atrodo geriausiai ..bet ,..yra bet ir tam neturiu paaiškinimu . Dzeikai žmonėms reikia duoti darbo ..o tos marksistinės idėjos praeito amžiaus reliktas .

Petras       2019-05-10 18:39

“opozicionieriai”, tai kurtas įrašas, ta akistata. Nei nuorodos, nei vaizdo. Vėl susimovėte….

Dėsnis       2019-05-10 15:14

Jei bėgi iš mūšio esi bailys arba protas nelaiko, stiprūs kaunasi iki galo, ką jis gali padaryt prieš susiformavusi monolotą, juokingas pretendentas.

Dzeikas       2019-05-10 14:48

stasiui:
komentare 16:32 parasiau vietoj “nUOdinga”, “naudinga” ir papainioti klavisai sugriove visa argumentacija. Kuria beje remiuosi ir sitame komentare.
Lietuvos kertine problema tai vidutines klases nunykimas ir jos savo intereso nepakankamas ( nebusim radikalai, juoda -balta nezaisim) supratimas.Stambus ir oligopolinis (kiek ten ju yra?) verslai - reali savivalda jiems peilis po kaklu. Tokia konkreciai trukdys “varkes” daryti. Stambus verslas nera pabaisa verta nudobimo, bet oligopolini, sugriebusi ivairius monopolius, papirkusi politikus ir istisas valdzios sakas - tas realiai savivaldai visiskai jokio intereso neturi.Nuo zodzio “JOKIO”. Todel tavo sulymas abstrahuotis nuo persobaliju ir susitelkt i problemos sprendima tas pat kaip statyt vilka aviu problemoms sprest. Gausis kaip su DK. Reikejo sena sovietini keisti? Reikejo.Tik ne i ta puse i kuria realiai pakeistas, kai Kapitalui sumazinta iki plintuso atsakomybe, o is darbininku atimtos teises pasipriesinti streiku(OK, paliktos: rasyk pareiskima streikui ir po metu galesite pradet streika, jeigu teismas leis. Arba virsvalandziai apmokami, bet taip kad nesuprasi kaip ir kam., uz darbo laikoapskaita atsakingas vyr.cholopas brigadininkas). Tai ir su savivalda bus tas pat duok ja reformuoti banku plevei arba derzimordu vadui.
Ar gali ja igyvendinti AJ? Jau atsakiau: gal norus gerus turi, realiai nori ta savivalda tikra padaryt. Bet ,kad arba dubu dubas, arba gudri subine ir visi jo pareiskimai durneliu ieskojimas. Ta jo savivalda gausis kaip naciu.Kai seniunas gal ir bus gyventoju renkamas , o realiai tures elgtis NE PAGAL ISTATYMA, o pagal AJ gauleiteri pastatyta tam rajonui. O tokius gauleiterius jis be abejones statys, nes pagarbos istatymui ir jurisprudencijos principams pas ji nerasta.
Todel ir sakau: tai ne VIDUTINIOSIOS (ir i ja pretenduojanciuju zmoniu is varginguju sluoksniu, t.y. tu kurie noretu patys sau gyvenyma susikurt) klases atstovas, tai liumpeno, brudo atstovas ir jo tvarka nutrynus makijaza tai gaujos tvarka paremta didesnio kumscio principu.

stasys        2019-05-10 8:16

Dzeikui : Na įdomus požiūris , aišku A.Juozaitis ne ‘senis šaltis‘ ir savo maiše visiems vaikams saldainiuku neras , bet kaip manai kodėl esti tokia tendencija Lietuvoje .. kai rinkimuose dalyvaujantys kandidatai aiškiai pralaimint nekovoja už savas geras idėjas, o susieja jas su savo asmeniu . ? Va pats pavardinai kelias geras idėjas A.Juozaičio programoje dėl savivaldos .. tam ir aš pritariu , juk logiškai mąstant nėra svarbu kas jas galiausiai įgyvendina ..todėl sudėjus viska i krepšį – atviromis derybomis su palaikymais vienam kandidatui butu galima pasiekti rinkėja nauju stipresniu frontu .. O va viskas gaunasi atvirkščiai , susikoncentruojama į asmenį – kaip personalija o jam žlugus nukanalizuojamos ir jo geros kelios idėjos, visas įdėtas darbas šuniui ant uodegos. Aš vedu mintį prie to kad rinktis turėtu ne asmenys o ju idėjos , kurios netgi pralaiminčiu krepšiuose neturėtu būti palaidotos kaip prievolė pralaimėjusiam . .Tame plane labai gerai žiūrisi N. Puteikis prisipažinęs kad ėmė kalbėti apie toki palaikymą su R.Karbauskiu prieš kiek tai laiko . Valstybinė politika negali būti beatodairiškai įkalinta partiniuose skirtumuose ..kai kalbama apie visuomenės interesą . Man pav. nesuprantama kiek turėtu būti svarbi ta vienoda rinkimu teisė ..jei nėra iškeltos ir konkretizuotos esminės Lietuvos problemos .. kurioms jau galima butu siūlyti savas idėjas-sprendimus kandidatams . dabar viskas sukasi apie LRT-ė kurios populiarumas visuomenėje bus kokia trisdešimt procentu .. tokiu laidu . Popsas ir populizmas .

> 22:23       2019-05-9 23:15

Klausiat apie trolių kėgėbistų savigarbą??? smile

Dzeikas       2019-05-9 23:01

Todel ,kad man nusispjaut ant savigarbos, jeigu tai sustiprina argumentacija. Jeigu reikia apeliuoti i brudo zodzius - vardan argumentacijos tai ir darau.
O jeigu brudas del to pajus katarsi - man tai mazai rupi.

to Dzeikas       2019-05-9 22:23

kodėl Jūs, beveik visad, šnekat bele ką?.O savigarba?

Dzeikas       2019-05-9 22:17

Ching., aciu kad patvirtini mano spejima kieno AJ kandidatas ir kas is paskos jam eina.
Be pykcio.

Pasirinkimas       2019-05-9 21:59

Kai patenki į savos didžiadidvirystės vienaip ar kitaip rašomų ar pasakojamų savų istorijų teritoriją,noris iš jos kuo greičiau išeiti ir eiti į lauką,kuriame žmogus rašo ne apie savo didžiadidvirystę,bet ieško ir randa kituose pačių gražiausių,tauriausių poelgių,minčių,darbų:R.Ozolas,,J.Marcinkevičius,Tėvas Stanislovas švelniai ir pagarbiai rašoma apie jų darbus,kurinius,gyvenimą,gero žodžio jiems negailima.Taip atsiskleidžia ir pats žmogus-rašantis,kalbantis,jo padorumas ir pagarba kitam žmogui.Tai rodo,kad kitas jam svarbesnis už patį save.Tokioje aukštos kultūros,padorumo,išminties,lietuvybės erdvėje noris būti.Noris,kad visa Lietuva būtų tokia.Todėl Prezidento rinkimuose pasirinkimas šviesus ir aiškus.

Rinkėja       2019-05-9 18:16

Vaišvila susidėjęs su blogais žmonėmis. Be to, jis yra iš tų žmonių, kuriems teisybės ieškojimas teismuose yra tapęs gyvenimo būdu. Pačiam nepavyko sudalyvauti rinkimuose, tai dabar, matyt, kažką loja ten. Geriau apie jo draugystę su A. Naku pakalbėkim. Žmogumi, kuris Radžvilą drįsta įžeidinėti. Man ten kažkokie smarkiai nenusisekę tautininkai.

to Dzeikas Chingishan       2019-05-9 17:04

Klaunas pas tave triusikuose vafliste.
sutikčiau gatvėje - po to tu degenerate daugiau nieko niekur neberašinėtum.
Už Juozaitį.

žiūrėkite Vaišvilos spaudos konferenciją       2019-05-9 16:51

Bet ne kiek dėl Vaišvilos dūsavimų ir stenėjimų, o dėl pačioje pradžioje daug įdomaus pasakiusios ekonomistės Margaritos Starkevičiūtės. Ten ir apie Juozaitį Vaišvila nieko naujo nepasakė, man atrodo, ne dėl kitokių priežasčių daugelis ir šalinasi to kandidato.

Dzeikas       2019-05-9 16:32

stasiui:
Esu pries AJ kandidatura ne del to, jog itarciau ji samoningai dirbant uzsienio jegoms (spectarnyboms) , tokiu kaltinimu jam nereiskiu, nes tokiu duomenu, juolab irodymu neturiu.Tai ir kalbet is sio kampo nera apie ka.
Nepaisant geru dalyku jo programoje pvz. realu savivaldos idiegima, kad zemutines grandies valdytojas , seniunas realiai priklausytu nuo ji rinkusiu zmoniu, o nebutu Vilniaus pastumdelis, priemones ir bendroji jo politika remiasi teises primato atmetimu ir momentines naudos principu. Toks budamas teiseju Gryb. nesodintu nepaisant skandalingu jos prezidentavimo aplinkybiu, esa valstybei nereikia skandalo.
Tai patapes prezu sia nuostata skiepytu ir visoms kitoms valstybems strukturoms.Poziuri turiu omenyj, o ne Gryb. pasodinimo ar jos kolaboravimo fakta.
Tai cia isdesciau , o glaustai , tai benderlogu besivadovaujanciu kersto ir vaikystes traumomis motyvais atstovas.
Jei palyginsime su virtuve, tai nausedai , simonytes siaip diversantai bandantys kazkoki naudinga virala issivirti. Sitas gi kazka valgomo isvirt nori, bet emus svilt kosei pripils kokios masinines alyvos i ja , o paskui ir visa virtuve aukstyn kojom apvers. Tai bezdzione tezinanti, kad verdantis vanduo nuplikina oda ir atstovauja tokiem patiems. Taciau kaip vandeni ,o ypac kose ar kava uzvirint kad valgoma butu jis turi 0 supratimo.
As nezinau kas cia blogesnis. Man atrodo ir vagis, ir makaka isisukusia i virtuve reik sukist i viena maisa ir uzrist.

> Betai       2019-05-9 15:14

Mitingams pritaria visos Lietuvos žmonės, deja, patys negali į juos atvykti. Kiek pensijų ar minimalių atlyginimų turėtum gauti, kad iš kokių nors Biržų ar Skuodo galėtum kas mėnesį ar du nusipirkti bilietą iki Vilniaus? O iki kokio nors Labanoro - per kiek parų suvažinėsi, jei nevairuoji? Taip mus ir valdo. Jei A. Juozaitis dabar ir nelaimėtų, negalima palikti jo vieno. Būtina partija, būtina struktūra ir nesusikompromitavusi, švietėjiška žiniasklaida. Antraip ,,po mūsų nebebus mūsų”.

Ir vieno žmogaus        2019-05-9 14:15

malda daug gali.

stasys        2019-05-9 13:56

Dzeikui ..Jei Jus čia apie grėsmes Lietuvai tai viskas ir taip aišku ,rinkimu metu grėsmės pačios viska rodo ..reikia tik klausyti ir atidžiai žiūrėti .Kas galėjo pagalvoti kad kai kuriu kandidatu į Prezidentus programos rašytos ne Lietuvoje ..o tas bandymas atjungti Lietuvos atstovavimą Ėuropos parlamente ‘troliais’ irgi matomas ..Beje R.Paulauskas vienu savo siūlymu išreiškė pageidavimą palaikyti R.Pakso kandidatūra į ES parlamentą. ..ir tai po to kai ans nuvyko savo iniciatyva pas Lukašenka susibičiuliauti ..VSD ..grėsmiu prognozės pildosi ir su kaupu ..

Jules       2019-05-9 13:01

O kodėl visa Lietuvos dezinfosklaida nekalba visą parą taip, kaip apie Trumpą, kokius kandidatus į LR prezidento pareigas remia Maskva, negi visus? Kad Trumpas Maskvos parinktas kandidatas ir veikiantis prezidentas net šiandien papliurpia, o čia va - tyla. Kodėl? Kur jūsų drąsa, dezistai, a? Kur Jūsų sąžinė, oligarchijos dvaro politrukai ir kiti ekspertai? Negi visi Maskvos statytiniai? Juk taip būt negali. Nors vienas turėtų būti ir Lietuvos interesus atstovaujantis, ką manote? Negi tik vienas Trumpas Maskvos statytinis ir parinktas Amerikai prezidentas?

Beta       2019-05-9 13:00

Aš Vaišvilos kompanija nebepasitikiu. Tos konferencijos kas antrą dieną irgi nusibodo.

Beta       2019-05-9 12:59

Kodėl žmonės neina į mitingus? Todėl, kad kai kurie nežino apie juos. Patikėkite, daugybė žmonių nesėdi internete nuo ryto iki vakaro. Kitas dalykas, Sąjūdžio laikų minių tikėtis neverta, nes tais laikais daugelis išjudėdavo iš namų tik todėl, kad kitokiu būdu sužinoti apie tai, kas vyksta, buvo neįmanoma.

O dabar žmonės nusivylę, niekuo nebetiki, susiskaldymas milžiniškas. Kiek, tarkim, žmonių atėjo į miškų eiseną 2018 m. gruodžio pradžioje? Feisbuko grupėse diskutuoja tūkstančiai žmonių, video kvietimus po 70 tūkst. peržiūrėjo, o atėjo gal 1,5 tūkst. Tas pats su mitingu prieš vaikgrobius. Feisbuko grupėje buvo 70 tūkst. narių, atėjo 3-4 tūkst. Argi tai ne pakankamai įrodymai, jog žmonės tiesiog nenori eiti į demonstracijas, bet slapčia joms pritaria?

Pagarba Arvydui, net jei tik jis vienas būtų atėjęs.

Alternatyva       2019-05-9 9:55

Vertėtų išklausyti Vaišvilos gegužės 08 d. dienos samprotavimų iš Seimo spaudos salytės. Seniai žinomi faktai ir atsakymas, kodėl Radžvilas laikosi atokiau. Manau geriusias balsavimas gubernijos prievaizdo rinkimuose būtų sugadinti biuletenį. Seimo narius sumažinti, o daugybinės pilietybės biuletenio neimti, kaip tai pademontravo tik su kitu biuleteniu mūsų Mao.

Keistas dalykas       2019-05-9 8:58

Milaičiui sėdynė svyla, kad taip isterikuoja dėl 5-ių ar 13-os minios? Reikės, kad komitetas suteiktų dar vieną ,,klyčkę”? Kodėl? ,,Stogas” gali pasidaryti kiauras ir neamžinas? Tik tiek ir tereikia, kad savo banderlogišką užpakalį neštum kur nors toliau nuo čia? Ir Staselis geraširdiškai ,,susirūpino” klaidomis? Tai čia ta šypsena per skausmą? Nieko ji nepaslepia, stasy. Abiejų jūsų užpakaliuose dabar rūgštu, nes nežinote, kaip čia viskas bus. O juk taip paprasta - iš banderlogiškos iliuzijos sugrįžti į Žmonių pasaulį. Vėlu? Patys kalti.

Dzeikas       2019-05-9 6:37

Klounas surinko 5 klakerius ir isivaizduoja tapes Jurijum Nikulinu.

stasys        2019-05-9 6:10

patiko Rinkėjos nuomonė ‘nors ir skauda bet vistiek šypsokimės’ .

stasys        2019-05-9 6:08

... tai vystyk kodėl prie A.Juozaičio neprisijungė kiti žemiau reitingais esantis kandidatai .. ? Gal jau laikas pripažinti kad tas LRT-ė demaršas buvo klaida ?..o siekis apjungti nepatenkintus kaip ir žlugo .. Čia netgi R.Paulausko iniciatyva “mažesnis blogis” turi daugiau prasmės nes turi konkrečia pozicija, moka pripažinti pralaimėjimą bet ir kovoti iki galo (savotiškai) .

Vilnietis       2019-05-9 5:03

Už Juozaitį!  5ienį visi einam prie LRT į jo mitingą.

Mane stebina       2019-05-8 23:03

tik viena - kaip AJ sugebėjo iki šiol išsaugoti vaikišką sielą:jis tikrai neieško priešų ir labai vertina draugus

rinkėjai       2019-05-8 22:51

Atrodo, jog jūs nežinote svarbiausio dalyko-
Lietuvoje tiesa nustatoma balsų dauguma.

cirko (ne)mėgėjas       2019-05-8 22:41

Už naglųjų pamokymą! smile

Rinkėja       2019-05-8 22:34

Šiaip ne į žmonių kiekį reikėtų kreipti dėmesį, o į idėją. Kitas dalykas - per kelias valandas video medžiagą peržiūrėjo keli tūkstančiai žmonių, reiškia, neabejingi.

Supraskite, atsikvošėkite nuo šou kultūros brukamų įvaizdžių, jog būtina kažkokia mistinė MINIA. Juozaitis apvažiavo visą Lietuvą, pabuvojo atokiausiuose kaimuose, kurių kiti kandidatai nė pavadinimų nežino.

Norite skęsti beveidėje minioje? Puiku, 2+1 kandidatai laukia Jūsų. Norite tikro, nesurežisuoto santykio ir tikro ŽMONIŲ Prezidento? Štai Jums Arvydas Juozaitis.

už naglujui       2019-05-8 22:20

Taip, cirko mėgėjams klounai patinka labiausiai smile ” Balsuok” smile

Už Naglį Puteikį!       2019-05-8 22:16

Po šiandieninių Puteikio pareiškimų, dabar tai jau tikrai tvirtai apsisprendžiau, jog balsuosiu už ne ką kitą, o tik už Naglį Puteikį, kad ir kieno naudai jis savo palaikymą peradresuotų. Vien dėl to, kad reikia pamokyti mėgėją pasėdėti ant dviejų minkštų kėdžių. smile Su Juozaičiu man nepakeliui, bet Garliavos skerdiko Stribo vien paminėjimas jau įžeidžia.
Todėl, Naglys Pūteikys - Lietuvos prezidentas ir viltys! smile

PSD       2019-05-8 21:41

Nu, dabar elertė bonzoms tai jau šakės. Psdc.

сокрушительный удар - užkrušantis smūgis       2019-05-8 21:37

Labai didelė Tauta: 1,2,3,4,5,6,7,...12, 13 + Arvydas!
Minia!
Drebėkit režimo pakalikai!


Rekomenduojame

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.