Europarlamento rinkimai 2019

Antrasis komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“ laikraštis

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 7 d. 20:59

8     

    

Antrasis komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“ laikraštis

Šią savaitę Lietuvoje bus išleistas ir pradėtas platinti antrasis komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!“ laikraštis (tiražas: 200 tūkst. vienetų).

Laikraštyje rasite prof. V. Radžvilo straipsnį „Europos Sąjungą ir Lietuvą išgelbės tik Tiesa“, komiteto 2019 m. Europos Parlamento rinkimų programą, Dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą, doc. Kęstučio Dubniko straipsnį „Nenaudinga krikščionybė“, komiteto rinkimų kandidatų sąrašą, Vytauto Budniko straipsnį „Karas prieš šeimą“, interviu su prof. Rasa Čepaitiene ir prof. Romu Pakalniu apie nacių ir sovietų nusikaltimų traktavimą ES, dr. Arūno Svitojaus straipsnį „Veikimo kryptis ES žemės ūkio politikoje“ ir EP rinkimuose dalyvaujančių partijų bei komitetų pozicijų svarbiausiais ES raidos klausimais apžvalgą.

Antrasis laikraštis prieinamas ir internetu, jį galite parsisiųsti paspaudę ŠIĄ NUORODĄ.

Pirmąjį komiteto laikraštį (tiražas: 100 tūkst. vienetų) internetu galite parsisiųsti paspaudę ŠIĄ NUORODĄ.

* * *

Papildyta prof. Vytauto Radžvilo komentaru

Ir vėl – „Sąjūdžio žinių“ ir „Atgimimo“ keliu

Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad parengtas ir netrukus 200 000 egzempliorių tiražu bus išleistas antrasis mūsų rinkiminio komiteto laikraščio numeris. Jis niekada nebūtų pasirodęs be pasiaukojamo mūsų jaunųjų bendražygių triūso. Viso komiteto vardu tariu jiems nuoširdų ačiū.

Šis laikraštis – toli gražu ne įprasta rinkiminė reklama. Vėl pabusti ir atgimti kaip ori tauta ir savarankiška valstybė įstengsime tik tuo atveju, jeigu išsivaduosime iš mus kaustančių ideologinio ir propagandinio melo grandinių. Didžiosios žiniasklaidos skleidžiama oficialioji propaganda apraizgė mūsų visuomenę neregimais intelektualiniais ir moraliniais pančiais. Melas užvaldė viešojo gyvenimo erdvę ir prasiskverbė į kiekvienus namus. Jis smelkiasi į mūsų protus iš radijo imtuvų ir televizijos bei kompiuterių ekranų. Viską stebintis ir kiekviename žingsnyje pamokslaujantis Didysis Brolis ne juokais įsisiautėjo.

Lietuvoje radosi tvirtos ideologinės cenzūros ir informacinės blokados sienos. Jas būtina žūtbūt pralaužti. Tam skirtas mūsų laikraštis. Norom nenorom tenka vėl eiti „Sąjūdžio žinių“ ir „Atgimimo“ pramintu keliu mūsų dienomis tęsiant jų vykdytą visuomenės informavimo ir melo sienos griovimo misiją.

Todėl kreipiuosi į Jus visus ir prašau skleisti šią nuorodą bei pagelbėti platinant už poros trejeto dienų pasirodysiantį spausdintą laikraštį.

Norintys prisidėti prie jo sklaidos, parašykite mūsų koordinatoriui adresu .(JavaScript must be enabled to view this email address).

P.S. Politinė reklama, platinama nemokamai

***

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kur gauti popierinį variantą?       2019-05-7 19:11

Juk yra dar daug žmonių ,kurie gauna žinias tik iš Ėlėrtė ,Tėvetrys ,Ėlenkąą. Duočiau paskaityt.

Tomui J.       2019-05-7 17:43

Vytautas Radžvilas yra teisus. Aš ketinu balsuoti už jo sąrašą. Tikiuosi V. Radžvilas surinks reikiamą balsų kiekį ir pateks į Europos Parlamentą.

T0mas J.       2019-05-7 16:37

Portalo adminui: pataisykite laikrodį. Dabar ne 16:37, bet jau 17:34.

T0mas J.       2019-05-7 16:36

Nesu balsavęs Europos Sąjungos parlamento rinkimuose niekada. Šiemet pasirašiau už Radžvilą, ketinau už jo sąrašą balsuoti, bet jo laikraštyje perskaičiau Radžvilo nuomonę, kad būtų tikra katastrofa Lietuvai, jei ES subyrėtų.
Persigalvojau. Nesusitepiau rankų per 2003 m. referendumą (NEdalyvavau ir kitus raginau nedalyvauti), nesitepsiu ir dabar. Kol euroskeptikai rinkimuose nedalyvauja - nedalyvausiu ir aš. To betrūko kad balsuočiau už eurofilus..!

Šiaip ,tai gamybinininkai       2019-05-7 14:58

pastebi gamybos lėtėjimą,priversti priimti mažiau žmonių.Artėja ekonomikoje rimti išbandymai.Todėl gal geriau apsieiti be naktinių reformų,o rinkti Juozaitį,kuris pamokys saiko ir taip lengviau bus įveikti artėjančius išbandymus.Juo labiau,jei keisis ES parlamentas,kuris irgi turės galių ekonomiką amortizuoti,atsiremiant į vertybes.

Mariuk       2019-05-7 14:55

A, Putins liepė drausti kritiką ar kitą nuomonę? Kas per proto susiaurėjimas ? Greičiau tie rinkimai baigtųsi !!!

Marius       2019-05-7 14:19

Pagailėkite medžių! Kam ši makulatūra reikalinga? Na, suprantu europarlamentaro postas šiltas, jaukus su geru atlyginimu. Tačiau ponas Radžvilas būdamas ES kritiku ir einantis į parlamentą mažų mažiausiai veidmainiauja.

Ar Grybauskaitės elgesys       2019-05-7 12:18

šiandien su agitacija prieš referendumus ne rinkimų įstatymo pažeidimas?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.