Demokratija ir valdymas

Antrasis Seimo rinkimų turas baigėsi. Kas valdys Lietuvą artimiausius ketverius metus? Laimi „valstiečiai“ (atnaujinta)

Tiesos.lt redakcija   2016 m. spalio 23 d. 2:07

20     

    

Antrasis Seimo rinkimų turas baigėsi. Kas valdys Lietuvą artimiausius ketverius metus? Laimi „valstiečiai“ (atnaujinta)

Sekmadienį Lietuvoje įvyko antrasis Seimo rinkimų turas – netrukus taps aišku, kas iš dviejų daugiausiai balsų pirmajame ture gavusių kandidatų 68-iose vienmandatėse apygardose taps Seimo nariu. 3 politikai iš vienmandėtese išrenkamo 71 parlamentaro šį mandatą laimėjo jau pirmajame ture.

Seimo rinkimų antrajame ture iš viso balsavo 37,85 proc. rinkėjų – tradiciškai mažiau nei per pirmąjį turą, bet daugiau nei 2012-aisiais (buvo 35,91 proc.).

Antrojo turo balsavimo rezultatus galėtume laikyti ir dviejų partijų – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos – dvikova už teisę sudaryti valdančiąją koaliciją.

Premjeras Algirdas Butkevičius savo pralaimėjimą jau pripažino: „Manau, kad 70 proc. (tikimybė), kad mes dirbsime opozicijoje“, – žurnalistams teigė socialdemokratų partijos vadovas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, per pirmąjį turą daugiamandatėje apygardoje TS-LKD gavo 20, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 19, Socialdemokratų partija – 13, Liberalų sąjūdis – 8, Lietuvos lenkų rinkimų akcija-krikščioniškų šeimų sąjunga bei partija „Tvarka ir teisingumas“ – po 5 mandatus.

Jau pateikiami išankstiniai balsavimo duomenys. Suskaičiavus balsus 1297 apylinkėse iš 1922, kol kas tvirtai pirmauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija – jų kandidatai laimi 34 apygardose, TS-LKD kandidatai – 9 apygardose, LRLS – 6, LSDP – 5, Tvarka ir teisingumas – 3, Darbo partija – 2, Centro partija, Lietuvos žaliųjų sąjunga ir „Lietuvos sąrašas“ – po 1 mandatą. Pirmauja ir keturi save išsikėlę kandidatai.

* * *

Naujausi duomenys: „valstiečiai“ Seime gali turėti 56, TS-LKD – 31, LSDP – 17, liberalai – 14, Tvarka ir teisingumas – 8, LLRA-KS – 8, Darbo partija – 2, patys išsikėlę – 2 mandatus.

LVŽS vadovas Ramūnas Karbauskis, per „Lryto TV“ televiziją kalbėdamas apie savo partijos pergalę rinkimuose, patvirtino, kad partija pasirengusi derėtis su potencialios koalicijos partnerėmis, antrą ir trečią vietą užėmusiomis partijomis TS-LKD ir Lietuvos socialdemokratų partija. „Dabar, kai mes turėsime aiškią iniciatyvą, pakviesime jas derinti programas. O tik tada galėsime kalbėti apie koaliciją“. Jis dar kartą pakartojo, kad kviesti bendram darbui Liberalų sąjūdį „nemato jokios galimybės“.

 

* * *

Pagal galutinius VRK skaičiavimus, naująjį Seimą sudarys 54 mandatus rinkimuose iškovoję LVŽS atstovai, 31 TS-LKD narys, 17 socialdemokratų, Liberalų sąjūdis, laimėjęs 14 vietų, „tvarkiečiai“ ir LLR-KŠS, gavę po 8 vietas Seime, 2 Darbo partijos atstovai, 4 save išsikėlę kandidatai, po vieną vietą parlamente turės Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija (Lietuvos centro partija, Lietuvos pensininkų partija), Lietuvos žaliųjų sąjunga bei politinė partija „Lietuvos sąrašas“.

Tiesos.lt primena ir kadenciją bebaigiančio Seimo sudėtį: Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, turinti 40 narių, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija – 30, Darbo partijos frakcija – 28, Liberalų sąjūdžio frakcija – 12, frakcija „Tvarka ir teisingumas“ – 9, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija – 8, Mišri Seimo narių grupė – 13.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ir dar       2016-10-24 23:16

Yra toks dalykas- lakmusas.
Tai vat, jeigu tai kas dabar vyksta yra ne falšas ir ne cirkas, tuomet yra vienas dalykėlis kuris bus ar nebus ir parodys teisybę.
Tai yra tai ko logiškai turėtų imtis naujasis seimas jeigu jis bus toks kokiu dabar skelbiasi būsiantis.
Padarys tai, galima suklusti ir pradėti rimčiau svarstyti ateities perspektyvas. Nebus to žingsnio- reiškia turime eilinį mulkinimo projektą.
Kas tai?
Nesakysiu. Nenoriu sufleruoti kam nereikia.
Pasakysiu kai bus laikas.
Na, o kol kas girdžiu vien garo nuleidimui skirtus dalykus- tipo padidinsim pensijas 40 eu. Taip, padidins. Padalins daugiau popierinių pinigų.
Bet ląžinuosi jog adekvačiai papildomai pinigų masei perkamoji galia neišaugs.
Padidintas pensijas suris infliacija. O valdžia, režimas savo atsiims dvigubai- padidindama akcizus, mokesčius ir pan. Stebuklų nebus.
Bus sūrio. Pelėkautuose.
Kas dar…
A, yra dar vienas dalykas. Gražus Matrioškos ir “valstiečių” unisonas kužda mintį, jog cirkas yra su dvigubu dugnu.
Misliju, jog
a) Matrioška ieškojo ilgalaikės garantijos savo ateičiai
b)Matrioška suprato jog tautos nekenčiami koncervai negali tapti Jos Kselencijos ramios ateities pagrindo garantu. O kodėl ne būsimasis įpėdinis Rezidentūroje, p.karbauckis? Į ptemjerus neis, kokiam postui taupomas?
c)Matrioškai pabodo būti Tėtės projektu ir kęsti senio marazmus. Matrioška įsijautė į valdovės rolę ir suaugo su vaidmeniu. Kaip atsikratyti Tėtės įkyrios globos? Sudorojant patį Tėtę, padarant jį dar labiau nekenčiamu ir pajuokos objektu, bei tuo pačiu be jokio įtarimo šešėlio sau.
Taigi kaip? Paprastai- per idiotą Anūką. Kadangi anūkas tikras kretinas, ans savo rolę atliko natūraliai ir įtikinamai. Apsišiko su įkvėpimu.
Ir ką gi mes turime finale?
Dzarbaparcija- amen, tapšnotojų/šunšaudžių parcija- viena koja grabe, liberastai pastatyti į vietą, sodomokratai- irgi, na dabar ir koncervai savo pačių šūdu prišerti nuleisti žemyn.
Virtuoziška operacija. Visi patvarkyti. Ir šiame fone karbauckis su Matrioška čiulba jog tarp jų beribis pasitikėjimas, buratinai apsvaigę nuo ” pergalės” prieš sisteminius. Visiškas liaudies festivalis.
Todėl labai pikantiškai ir itin simptomiškai nuskambėjo odiozinio tūlo Rrrrr egzaltuoti raginimai masiškai stoti į “valstiečių” parcijos gretas ir ...
Klausiu: ką tai primena?
“Jedinaja rassieja” litovskiška versija.
Putinas atėjęs po Jelcino irgi pakėlė pencijas.
Ir tuo pačiu per trumpą laiką sunaikino kitas partijas, paliko tik dekoratyvinius klounus tipo ziuganov ir žiriką.
Mums irgi senųjų partijų paliks tik nukenksmintus klounus.
Ne, man anų negaila.
Gaila kad vietoj daug smulkių blogiukų bus vienas bet didžiulis galios centras.
Aritmetiškai/statistiškai blogio sumažės, o realiai?
Padaugės!
Toliau žr. į putlerio kacapyną.
Ten, burliokijoje mūsų ateities veidrodis.
Tik gal kiek mažesnis.
Bet snukiai tame veidrodyje tokie pat kreivi.
Su tuo visus ir sveikinu:)
j.,

 

šiokia tokia viltis       2016-10-24 23:02

Tik neįsijauskite.Spragtelėjus pirštais kitą rytą tikrai neatsibusime kitokioje Lietuvoje.Ir pačius “valstiečius” teks žaboti,kad neatsitiktų taip,jog drakonas mirė,tegyvuoja drakonas.Va tik niekas kažkaip taip ir nepasako,jog per Antrąjį turą galutinai įvyko Lietuvos politinės sistemos visiškas bankrotas.Politikai pagaliau tą pasiekė.Praktiškai 70% lopatologų reikėtų siųsti šunims šėko pjauti,nes jų negrabiai surinkta ir kaskart ramstoma sistema vakar galutinai subyrėjo.Dėl to jie tiek ir širsta ant “vyžotų žaliųjų žmogeliukų”,kaip naujokus vadina R.Bogdanas.

Juozapas       2016-10-24 22:15

Kas valdys Lietuvą artimiausius ketverius ?
Na, tikrai ne “brangūslietuvosžmonės”.
Kam reik, tie ir valdys.
....
Kaip matosi, musyse euforijos netrūksta?
Labai gerai. Linksmi buratinai turi geresnę prekinę išvaizdą.
Ar ne taip, mieli žmogiškieji resursai?
...
Vieniems kukliai sapnuojasi nuostabūs pokyčiai, kitas tūlas ir saiką praranda iš uolumo tarnyboje- rinkimų cirką net maidanu pompastiškai pakrikštijo.
Kad tik buratinai patikėtų jog tai ne spektaklis.
Ta proga siūlau neprarasti sveiko proto ir pradėti stebėti ne tik ką sako, bet ir kas sako.
Pabandykite bent kartą padaryti tokią penkių metų vaiko pastangų neviršijančią užduotį:
Apibendrintai suformuluokite intensyviausiai skleidžiamą jums aktualią žinią.
Tuomet surašykite tuos asmenis kurie tokią žinią siunčia ir tuos kurie itin aktyviai/uoliai tai retransliuoja.
Tuomet gal po kaukolės skliautais pradės gimti kiek blaivesnių minčių- kodėl tie kažkas taip sako.
Ar tie asmenys tikrai yra tie kuriais besalygiškai pasitikite?
Gal tuomet tai, kad jūsų lūkesčius tarsi atitinkančią žinią skleidžia dar vakar jums itin nemaloniais atrodę žmonės yra verta mažų mażiausiai atsargumo vertinant žinios intencijos skaidrumą.
Pats pirmas klausimas girdint, matant bet kokią valdžios ir valdžią aptarnaujančiųjų skleidžiamą info, turi būti klausimas sau- pala, o ar tik nebandoma mano jausmais manipuliuoti?
Ypač gyvenant chuntos tipo režimo sąlygose.
..
Rinkimų cirko stebuklu įtikėjusiems, noriu priminti negailestingą logikos dėsnį - jokios Sistemos neįmanoma nugalėti veikiant pagal Sistemos taisykles.
Kol kas jokių revoliucijų, maidanų nei su optika nei be jos neįžiūrau.
Matau tik labai laiku ir gana gudriai nulipdytą garo nuleidimo projektą.
Taip manau ne iš piršto lauždamas, nes esu linkęs matyti ne tai kas man primygtinai sakoma, bet daugiau seku oratoriaus “kūno kalbą”. Ir tiesiogine prasme ir metaforiškai.
Netiesiogiai pasakyti dalykai yra netgi informatyvesni.
Kol kas matau tik kad buratinams yra numestas “netikėtas” “sisteminių kracho”
Saldainis.
Sistema buvo tokioje būklėje, kad vienintelė išeitis norint dar ilgiems metams pratęsti režimo egzistavimą, geriausia buvo ...suvaidinti Sistemos mirtį.
Scenarijus negudrus, aktoriai ir režisūra irgi kultūrnamio lygio, bet kadangi publika vien “bukas ir dar bukesnis” lygio masuotė, tad spektaklio pirmi du veiksmai praėjo sklandžiai ir į antraktą visi ižgužėjo aidint ovacijoms.
“Show must go on”!

 

stasys        2016-10-24 12:02

Reigardai ..Tavo optimizmas daugiau nei keistokas ..aukščiau bambos neiššoksi , o sugriauti sena galima tik turint kažką nauja .Deja Lietuva nėra tiek didelė kad vertingi (specialistai) ir principingi asmenys joje derėtu kaip grybai .Ir ne nuo Karbauskio kaktos reiktu prakaito lašus braukti ,..o nuo konservatoriu ,..yba ju atsakomybė didelė prieš tuos naujus žmones kuriuos pavyko prisitraukti sau į komanda .

Raigerdas        2016-10-24 8:33

Lietuvoje ĮVYKO MAIDANAS. Apie 40% Lietuvos gyventojų pramiegojo Maidaną. Atėjo laikas atsibusti. “Valstiečiams” reikia atsibudusių ir mokančių blaiviai mąstyti studentų, profesorių, taksi vairuotojų, kareivių, karininkų, pedagogų, gydytojų, jaunų specialistų ir kiekvieno dorumu ir išmanumu pasižyminčio piliečio. “Valstiečiams” reikia talentų, “valstiečiams” reikia genijų, “valstiečiams” reikia aktorių, dailininkų, mokslininkų ir liaudies meistrų. Atsibusk amatininke, atsibusk profesionale, atsibusk poete, atsibusk satyros meistre - jūs visi reikalingi NAUJOS LIETUVOS KŪRYBOS IR STATYBOS DARBUOSE. Stok į valstiečių partijos gretas ir pradėk veikti drauge su visais, kam yra brangi kūrybinga, drąsi ir turtinga tiek dvasiškai, tiek materialiai, bet pirmiausia dvasiškai, mūsų valstybė. Kvieskime lietuvius, kvieskime rusus, ukrainiečius, baltarusius, latvius, žydus, karaimus ir kitas tautas bendram civilizuotos valstybės kūrimui.

Raigerdas        2016-10-24 8:10

Ką turėtų pirmiausia paskelbti “valstiečiai”? Pirmiausia, jie turėtų viešai paskelbti visai Lietuvai, kad LOVYS uždaromas ne laikinai, o visiems laikams. Aišku, tai iššauks nepasitenkinimą kai kurių labai įtakingų kiaulių, ilgą laiką mitusių iš lovio. Aišku, jie priešinsis, regs intrigas, pajungs visą savo galybę, kurią jie turi valstybinėse institucijose. Jie kovos dėl lovio iki paskutinio kraujo lašo, kaip kovoja, Ukrainos separatistai su ukrainiečių patriotais. Jie organizuos šlykščias šmeižikiškas kampanijas, kokios buvo organizuotos prieš rinkimus ir rinkimų metu. Konservatoriai su krikdemais organizavo savo jaunimą, kurie sms žinutėmis pradėjo bombarduoti savo tėvus ir kitus giminaičius, siųsdami jiems žinutes netgi grasinančiu tonu, kad jie jokiu būdu nebalsuotų už “valstiečius”. ATĖJO LAIKAS SUGRIAUTI ŠITĄ PARODOMĄJĄ DEMOKRATIJĄ. MIELI LIETUVOS PILIEČIAI, PADĖKITE “VALSTIEČIAMS”. JŪS VISI REIKALINGI. PRADĖKIME KURTI PAGALIAU LIETUVĄ SAVO GALVA, PASITELKDAMI TAI, KAS YRA GERIAUSIA VISAME PASAULYJE. TELKITE KRIKŠČIONIS, TELKITE PAGONIS, TELKITE ATEISTUS, TELKITE KRIŠNAISTUS, BUDISTUS, ŽEMDIRBIUS IR INTELIGENTUS BENDRAM MŪSŲ TĖVYNĖS KŪRIMUI. MES NE TIEK ESAME SKIRTINGI, O KIEK MES ESAME PANAŠŪS, NES MES VISI ESAME VIENOS TĖVYNĖS VAIKAI. PRADĖKIME PAGALIAU KURTI MŪSŲ TĖVYNĖJE GYVENMO KOKYBĘ KIEKVIENAME KAIME, RAJONE, DIDELIAME AR MAŽAME MIESTE.

VaidasVDS       2016-10-24 7:10

Didžiausias šių rinkimų pasiekimas - tai Verygos pergalė vienmandatėje apygardoje.
Jei tokie žmonės sugeba laimėti vienmandatėje, tai Lietuva dar nėra žlugusi galutinai.
Visų partijų liuberalai gerokai prakišo, gal išskyrus valstiečių liuberalus, o tai ir geras ženklas.
Bet ar laimėjo Lietuva, tai dar labai nežinia.
Dabar juodosios technologijos turės labai daug darbo, kol vėl perims kontrolę į savo rankas. Sėkmės joms nepalinkėsime, bet jos, kaip visada, turi daug šansų...

Dzeikas       2016-10-24 6:50

Paskaitai “audras po kaldra” ir tampa aisku , kad kurybinis tautos potencialas
lim—>0. Dziaugiasi smulkiu kerstu “mielasLietuvosZmogus”.Masinis ir tipiskas lietuviams bruozas.

stasys        2016-10-24 6:18

Siūlau ‘šeip skeptikus’ išmokti pasidžiaugti ir mažomis pergalėmis .smile

Retorika       2016-10-24 1:33

Siandienine konservatorių retorika: jei ne mes, tai tada daug daug geriau niekas. Neisim, nedarysim, nesiderėsim, nes tik mes ir tik mes žinom, mokam, darom geriausiai Lietuvai ir jos žmonėms. Sėdėt ir gaudyt žodį, kuriam gali paprieštarauti, jį numenkinti, papriekaištauti už menkiausią savaip konservo interpretuojamą mintį. Tai senoji 26 metus besitęsianti klasika

audra po kaldra       2016-10-24 0:20

Viena aišku- bent pikasiaus pergalingų triumfo paklodžių nebus.
Tikriausiai rauda įsikniaubęs į padušką.

Julius Puras       2016-10-24 0:13

Si sezona kaip ir kitus buvusius sezonus valdys eiline mesos partija. Zmones is Lietuvos ir toliau evakuosis kas liks ir toliau givens skurde. Ekonomika “geres” ir Lietuva toliau bus praskolinama milijardais. Neteisingumas klestes o teisesauga ir toliau liks nepakaltinama. Viskas bus taip kaip buve.

Dzeikas       2016-10-24 0:07

Kai laisvos rinkos reformos igyvendinamos netinkamu zmoniu, netinkamais metodais ir nesvariomis rankomis, sociumas krenta i barbarybe.
Julijus Cezaris karius i savo legionus atrinkdavo pagal ju reakcija i pavoju: isblyskusius pavarydavo, israudusius - priimdavo.
Smetonlaikiu Lietuvos politika buvo “isblyskusi” isores politikoje - kiso kaip strutis galva i smeli(“mes neutralus”), kai neisvengiamos agresijos akivaizdoje reikejo pulti (Putinas cia visiskai teisus). Dabar “isblyskimas” persimete i vidaus politika.

Jules       2016-10-23 23:28

Jo, laimėjo, bus dar 4 metus kam įsisavinti svetimus, neuždirbtus, pinigėlius iš ES. Valstiečiai, manau, tėra tik LDDP dirbtinis palydovas. Ir LDDP jokios valdžios neprarado, o eis pasimėgauti poilsiu ir kelionėmis po pasaulį tam, kad gerai pailsėję vėl laimėtų, nors kažin ar bebus norinčių kam tapti premjeru po 2020 metų, kai dykais, neuždirbtais, pinigėliais jau nebelis ir nebebus iš ko vilų statyt. Negi nematote kaip džiaugiasi pavargęs Butkevičius - elgiasi kaip laimėtojas, nesuvokiate, ką? Na, o Laima-Maria-Lucia Liamūrmurietė Gabrieliui atsirevanšavo su kaupu.

Raigerdas        2016-10-23 21:35

Sveikinu visus, kas prisidėjo prie “valstiečių” partijos. Šį kartą laimėjo ne partijos, šį kartą laimėjo visa Lietuva, pasakiusi stop viduramžių Lietuvai. Viduramžiški valdymo metodai, pamaišyti ant komunistinio raugo, priėjo savo pelnytą liepto galą. Iškankinta Lietuva, pagaliau pradeda tiestis. Žmonės pagaliau galės grįžti į savo TĖVYNĘ po ilgos TAMSIŲJŲ JĖGŲ okupacijos. Šaindien jie tą valdžią prarado. Be abejonės, bus pavydo, bus keršto, bus šmeižto, nes iš pralaimėjusių gali tikėtis visko. “Valstiečiai” pasiekė pergalę labai inteligentiškai, sutriuškinę abi valdančiasias partijas. SĖKMĖS JUMS “VALSTIEČIAI”. JŪS LIETUVOS VILTIS! JŪS NAUJAS LIETUVOS SĄJŪDIS! JŪS MŪSŲ GERIAUSIA KREPŠINIO KOMANDA!

kas kas       2016-10-23 21:05

Butkevičius - nes Butkevičius du kartus išrintas: vieną kartą pagal sąrašą o šiandien antrame rinkimų ture. Kaip gali nevadovauti žmogus du kartus išrinktas rinkimuose?

Šizutė       2016-10-23 21:04

Girdėjau kad Drąsos Kelias labai stipriai pasirodė.

Povilas       2016-10-23 21:03

Na, žiūrint į šiandieninį konservų fiasko darosi praktiškai aišku, jog jei ne kompiuterinės sistemos fokusai, tai ir jų sąrašas būtų gal dvigubai trumpesnis.
Iki šiol buvo tik įtarimai.
Dabar jau nebe…

Jules       2016-10-23 20:23

Pelkė(šatrijonai) pirmauja. O šatrijonai, kaip žinote, yra LDDP satelitas, galima sakyti, kad ta pati partija.

komunistai valdys       2016-10-23 20:14

komunistai valdys.
konservatoriai tik komunistų šuniukai - pridengia komunistų šunybes ir padaro tautą smaugiančius sprendimus - kad komunistams nereikėtų rankų teptis.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.