Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Savivalda

Antiačinė koalicija nepasiduoda, o Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pradeda naują tyrimą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. sausio 3 d. 19:47

1     

    

Antiačinė koalicija nepasiduoda, o Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pradeda naują tyrimą

Publikacijai iliustruoti panaudota nuotrauka iš R. Ačo veidaknygės

Raseinių rajono savivaldybės tarybos narių pernykštis bandymas gruodžio 28 d. posėdyje pašalinti iš pareigų administracijos direktorių Remigijų Ačą nepavyko. Tačiau „antiačinė koalicija“ telkiasi antram bandymui.

Sausio 2 d. Savivaldybės merui Algirdui Griciui įteiktas kreipimasis, kurį pasirašė 12 Tarybos narių. Pasirašę Tarybos nariai prašo pakartotinai inicijuoti Savivaldybės administracijos direktoriaus Remigijaus Ačo atleidimo iš užimamų pareigų klausimą.

Kreipimąsi politikai parengė atsižvelgdami į Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimą, kuriuo R. Ačas pripažintas pažeidęs Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymą, į VTEK pradėtą naują tyrimą R. Ačo atžvilgiu, taip pat į 2017- metų gruodžio 28 dienos Tarybos posėdžio balsavimo rezultatus dėl pasitikėjimo administracijos direktoriumi R. Aču, kuriame jis sulaukė tik 10 Tarybos narių pasitikėjimo, o 12 Tarybos narių išreiškė nepasitikėjimą direktoriumi.

Mero parašu patvirtinta rezoliucija byloja: „Pritariu Tarybos narių nuomonei ir prašau parengti mero potvarkį dėl teikimo atleisti R. Ačą iš direktoriaus pareigų.“

Mero potvarkis jau išleistas, su juo galima susipažinti ČIA.

Artimiausias Raseinių  rajono savivaldybės posėdis įvyks sausio 11 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. Posėdis yra atviras visiems Lietuvos piliečiams.

* * *

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-02-6 8:41

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.