Socialinė politika

Antanas Buračas. Pensijos Lietuvoje kol kas sudaro mažiausią buvusio atlyginimo dalį Europoje!

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 24 d. 18:00

1     

    

Antanas Buračas. Pensijos Lietuvoje kol kas sudaro mažiausią buvusio atlyginimo dalį Europoje!

Pensijos Lietuvoje kol kas sudaro mažiausią buv. atlyginimų dalį Europoje! Ir tai – MAŽIAUSIOS GEROVĖS EUROPOJE rodiklis. Šalies, kur bene didžiausia socialinė atskirtis. Net bulgarai ir rumunai mus lenkia.

O šalies valdovai jau 30metų pudruoja smegenis – neišbaidykime verslo, nors jis moka į biudžetą Lietuvoje visų mažiausią dalį.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O taip       2021-12-25 10:51

Lietuvos pensininkai didžiuojasi savo valdovais. Ar kas nors galėjo pagalvoti gūdžiais sovietinės okupacijos metais, kad išauš tokia gerovės valstybės dieną, kai bulvės pensininkui taps šventiniu delikatesu, kad Kūčių vakarą sės prie gėrybėmis nukloto stalo: bulvės virtos su lupenomis, bulvės virtos skustos, bulvės keptos ant aliejaus, bulvės troškintos su čirškintais lašiniais… tiesiog, akyse raibsta nuo tokios gausos įvairių patiekalų.
Čia jums ne kokie nors ikrai, paraudonavę ar pajuodavę, kurių net šunys neėda, o tikros lietuviškai-tautiškos, nepriklausomybinės bulvės. Šviežiausia Lietuvos pensininko svajonė!

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.