Užsienio politika, Europa, Ukraina, Rusija

Anot politologo, Putinas nebūtų teikęs Vakarams praktiškai neįgyvendinamų reikalavimų, jei realiai nesvarstytų karinės atakos

Tiesos.lt siūlo   2022 m. sausio 25 d. 11:34

9     

    

Anot politologo, Putinas nebūtų teikęs Vakarams praktiškai neįgyvendinamų reikalavimų, jei realiai nesvarstytų karinės atakos

lrt.lt

Dėl Rusijos karinės operacijos grėsmės Jungtinės Valstijos nurodė diplomatų šeimoms palikti Ukrainą. Panašų nurodymą daliai ambasados darbuotojų ir jų artimųjų paskelbė ir Jungtinė Karalystė. Tuo metu Europos Sąjungos ministrams Briuselyje diskutuojant apie atsaką į galimą Rusijos agresiją, Europos komisija skelbia apie naują milijardinį paramos paketą Ukrainai. Tiesiogiai iš Kijevo susidariusią situaciją komentuoja politologas Alvydas Medalinskas.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2022-01-26 21:40

Mikei Adamsui:
Ar Putino ryztas kovai su JAV toks pat kaip ir Josifo Stalino kovai su A. Hitleriu?
Kai ypac tas ryztas pasireiske,kai naciai uzimdavo sovietu karinius aerodromus su SVEIKAIS LEKTUVAIS , graziai gretute sustatytus.
Sovietiniai lakunai elementariai issilakstydavo nenoredami kariaut uz tirona.

Kaip       2022-01-26 4:04

Aš tarpinei nutraukciau kinietiskas kalgotkes ir amerikoniskus triusikelius ir patvarkyciau Ją ant stalo!su Stasiukui?

dalinkitės       2022-01-25 23:46

karo nebus, informuoja iš Rados žydas Vadim Rabinovič : sako atėjo karo ministras ir liepė informuoti Ukrainos žmones kad karo nebus.
https://youtu.be/UEQqZMwxoao

Mike Adams (Natural News) 2       2022-01-25 18:23

... bet štai čia reikalai nuvažiuoja nuo bėgių...
4 žingsnis: NATO/JAV pajėgos labai nuvertina Rusijos karinį pasirengimą, karines technologijas (hipergarsines raketas, hiperkavituojančias torpedas ir kt.) ir Putino ryžtą, kuris dabartinę JAV vadovybę teisėtai laiko tikruoju žmonijos ne tik Rusijos ar Ukrainos priešu.
5 žingsnis: NATO ir JAV pradeda eskaluojančias atakas prieš Rusiją, siekdamos išprovokuoti branduolinį atsakomąjį smūgį prieš JAV. Tai yra Obamos / Bideno ir globalistų tikslas. Rusija turi kelis povandeninius laivus su branduolinėmis raketomis, prie vakarinės ir rytinės pakrantės. Jie gali per kelias minutes nugriauti branduolinius objektus .

6 žingsnis: Pasinaudodama susiklosčiusia situacija, Kinija juda į Taivaną, tuoj pat įstumdama Ameriką į dviejų frontų karą, kuriam ji nepasirengus.

7 žingsnis: gsugriovęs Amerikąą, Obidenas paskelbia karo padėtį ir paleidžia mirties būrius, kad masiškai išžudytų visus konservatorius, krikščionis, ginklų savininkus ir Trampo šalininkus,  naudodamas „covid internavimo stovyklas“. “ (Jūs nemanėte, kad jie suaktyvino visas tas koncentracijos stovyklas tik dėl koronaviruso, ar ne?)

8 veiksmas: Ameriką užpuola Kinijos ir Rusijos sausumos pajėgos, tik ir laukė pakankamo parengimo.
Daugiau nei pusė JAV Kongreso dirba Kinijai. Šiuo metu mus valdo komunistai kinai ir jie mus veda į savižudybės paktą su Rusija, kur Rusija neturėtų kito pasirinkimo, kaip tik pradėti mesti branduolinius ginklus ant JAV karinių objektų.
Galiausiai Kinija nenori, kad visa Šiaurės Amerikoje esanti maisto dirbama žemė būtų radioaktyvi, nes jie turi turėti galimybę užsiauginti maistą ir išmaitinti savo (badaujančias) mases. Štai kodėl Kinija norėtų, kad Rusija branduolinį ginklą panaudotų  Havajuose, toli nuo žemyninės Amerikos. Beje, Havajų salose yra didelis karinis ir gilus valstybės turtas, todėl jos yra sultingas karinis taikinys.
Vadovaujant gėjų parado generolams, JAV kariuomenė yra tik savo kadaise didžiulės jėgos šešėlis. Priešingai, Rusija moko vyrus būti vyrais, ir jų kariai yra vieni energingiausiai apmokytų ir parengtų pasaulyje.
Panašiai Kinija uždraudė  berniukų feminizaciją visoje savo kultūroje, ir jos kariai taip pat gerai apmokyti, gabūs ir labai paklusnūs.
Deja, Amerikos karines pajėgas generolai sąmoningai susilpnino iki tokio lygio, kad nutukimas yra dažna problema tarp aktyvių pareigūnų. JAV kariškiams labiau rūpii paskelbti homoseksualų sraigtasparnių būrį, nei apsaugot Amerikos strateginius interesus.
Dėl to mūšis dėl JAV kariuomenės sunaikinimo neužtruks.
Pridėkim Kinijos bepiločių orlaivių ginklų sistemas ir Rusijos branduolines viršgarsines raketas. Be to, Rusija turi itin pažangias elektroninio karo galimybes, kurios gali akimirksniu panaikinti visas „pažangiausių“ Amerikos naikintuvų, tokių kaip F-35, skrydžio valdiklius. (Štai kodėl jie vis krenta…)

Kai kariškiai žlugs, Ameriką turėsime ginti mes, žmonės.
Visa tai reiškia, kad Amerikos gynyba teks žmonėms, ginantiems šalį nuo įsibrovėlių. Kai Kinija pradės savo invaziją į Šiaurės Ameriką, Amerikos gynyba priklausys drąsiems vyrams ir moterims, kurie buvo pakankamai protingi atmesti skiepus ir pakankamai išmintingi, kad kauptų ginklus ir įrangą.
https://www.naturalnews.com/2022-01-24-where-will-you-be-when-the-nukes-start-falling-on-america.html
P.S. Taip pat šiandien, kaip žadėjau, pagaliau galima atsisiųsti mano naują audio knygą „Vaiduoklių pasaulis“. Eikite į GhostWorld.co ir atsisiųskite mp3 failus bei spausdinamą PDF nuorašą.
https://report.ghostworld.co/GhostWorld.html

Mike Adams (Natural News)       2022-01-25 18:22

Globalistai supranta, kad jų depopuliacijos planas negali tęstis amžinai. Jie skubėjo kuo daugiau suskiepyti, kol pasaulis neatsibudo.
Šį savaitgalį Vašingtone įvykęs žygis buvo lūžis. Panašūs protestai vyko daugiau nei 170 pasaulio šalių. Masės atsibunda, ir globalistų schemai laikas baigėsi.
Vadinasi, dabar jie ruošiasi pradėti kitą etapą – pasaulinį karą.
Globalistai supranta, kad jei jie nužudys pakankamai žmonių per branduolinį karą, niekas negalės atsekti mirčių dėl skiepų. Skiepų genocidą uždens atominis genocidas (ir badas, ligos…).
Daugelis prievartinių skiepų buvo skirti tik tam, kad nužudytų kuo daugiau JAV kariškių, tuo pačiu sumažinant Amerikos sveikatos priežiūros infrastruktūrą ir ekonominį atsparumą. Šis etapas iš esmės baigtas. Taigi dabar pagrindinis dėmesys skiriamas maisto trūkumo inžinerijai, uždarant krovinių gabenimą ir transportavimą. Prieš dvi dienas neskiepytiems sunkvežimių vairuotojams uždrausta įvažiuoti į JAV iš Meksikos ar Kanados. Nuo šiol maisto atsargos nuolat mažės.
JAV pogrindinė valdžia įvykdė rugsėjo 11-ąją, Oklahomos miesto sprogdinimą, 1993 m. Pasaulio prekybos centro sprogdinimą (100 % valdomą FTB) ir beveik visus kitus masinės mirties įvykius, įvykusius per pastaruosius 50 metų. FTB turi juodųjų operacijų grupes, kurios turi branduolinių medžiagų ir yra labiau nei pasiryžusios branduolinį ginklą sunaikinti JAV miestuose. FTB yra nesąžininga teroristinė organizacija. Dabar visi tai mato.
Ukrainoje spartėja JAV ir NATO karinės įrangos ir personalo telkimas. Praėjusią savaitę CŽV ruporas Washington Post paskelbė, kad Rusija Ukrainoje surengs surežisuotą puolimą, kad pateisintų savo invaziją. Tai rodo, kad Amerikos pogrindinė valdžia galbūt planuoja susprogdinti branduolinį užtaisą Ukrainoje, naudodamos tą pačią urano vieno šaltinio ginklų medžiagą, kurią turėjo dar gerokai prieš 2016 m.
Iš tikrųjų JAV pogrindinė valstybė turi kelis tokius branduolinius ginklus. Trampui buvo grasinama susprogdinti kelis branduolinius ginklus JAV miestuose, jei jis neatsitrauks ir neleis 2020 m. rinkimų klastojimo. 2020 m. gruodį. Amerikos priešai buvo pasirengę paleisti tuos branduolinius ginklus, bet Trampas tuoj pat nutraukė visas pastangas ištaisyti pavogtus rinkimus, taip užkirsdamas kelią branduoliniam holokaustui JAV teritorijoje.

Deja, niekada neturėtumėte derėtis su teroristais. Nes nepavykus ištaisyti suklastotų 2020 m. rinkimų, tie patys mirties kulto pamišėliai (žmonės, vadovaujantys Baidenui) dabar yra valdžioje, nukreipiantys visas JAV ginkluotąsias pajėgas vykdyti dar baisesnius nusikaltimus žmoniškumui, į kuriuos gali būti įtrauktos dešimtys milijonų europiečių,  rusai ir amerikiečiai.

Dabar, karą kurstantys bepročiai, tokie kaip Aleksandras Vindmanas, skelbia didelę „ Europinio karo“ tikimybę. Žinoma, ji yra. Nes tai pradės tokie žmonės kaip jis.
Nors yra per daug kintamųjų, kad būtų galima visiškai tiksliai žinoti, kaip visa tai vyks, ženklai rodo tokią kryptį:
1 žingsnis: Amerikos giliuminės valstybės pajėgos susprogdina branduolinį ginklą Ukrainoje, naudodamos iš Rusijos gautą branduolinę medžiagą, kad radioizotopai rodytų Rusijos kilmės pirštų atspaudą.
2 veiksmas. Žiniasklaida įsitraukia į koordinuotą masinę isteriją, teigdama, kad Rusija ką tik pradėjo Trečiąjį pasaulinį karą. Tai bus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, visur. Kai Rusija neigs atsakomybę, Vakarų spauda paskelbs, kad Putinas yra psichopatas melagis, pavojingesnis už Hitlerį. Tai suteiks emocinio fanatizmo, kad patikli JAV visuomenė paremtų kitus žingsnius.
3 žingsnis: Vyriausybės ir žiniasklaidos ruporai, kuriuos valdo ta pati CŽV, kuri, žinoma, įvykdė bombardavimą, ragina NATO smogti Rusijai didžiule karine galia. Rusija taip pat yra atskirta nuo SWIFT finansų sistemos.

Lola       2022-01-25 17:22

nežinau apvalesnio ,politologo’ už medalį...
Jo klausant net varnos pradeda krankti…
Kai pagalvi, dievulėliay, kokie tie lietuvių .think tank’... smile

ah.ą       2022-01-25 14:12

Žydas prezidentas Zelenskis su Rados žydais nevykdo Minsko susitarimo.

Sveikinu       2022-01-25 12:14

Vis dažniau pastebiu, kad Medelinskas atrado savo darbo vietą sistemoje. Jei dar pasistengtų, labai tiktų vietoje tūlo Laurinavičiaus.

stasys        2022-01-25 12:11

‘astrologas’ Medalinskas turi ir privalo turėti nuomone , bet jei mums reiktu į jį kreiptis kokios nors nuomonės kokiu tai klausimu siūlyčiau prieš tai pasitikrinti ar nors karta to ‘astrologo’ prognozės tvirtinosi . Kam Rusijai gadinti amunicija raketomis siekiant priversti Ukraina kapituliuoti ? kariniu taktiniu aspektu žiūrint ..čia labai tiktu posakis ‘tai kas mūsų nenužudo padaro tvirtesniais’ . Nesuprantu kam Jis ta kauke užsidėjęs interviu metu ? gal Jis tikisi taip parodyti jog žino apie Covid sukeliamas grėsmes kontaktuojant ir atstumu iš Ukrainos , o gal tai patogus būdas slėpti veido bruožus meluojant . ..(svarstau ir galvoju) .

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.