Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Angonita Rupšytė: „Dėkoju už Lietuvos prikėlimą vilčiai“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 25 d. 7:01

19     

    

Angonita Rupšytė: „Dėkoju už Lietuvos prikėlimą vilčiai“

Prieš 30 metų 1990 m. vasario 24 dieną rinkimuose buvo sprendžiamas Lietuvos likimas. Dėkoju už Lietuvos prikėlimą vilčiai, už ryžtą ir pasiaukojimą kiekvienam asmeniškai – Sąjūdžio atsakingiems sekretoriams, Sąjūdžio rinkimų šabų nariams, Sąjūdžio eiliniams, Sąjūdžio juodadarbiams (kaip save vadindavome juokais), matomiems ir nematomiems, žinomiems ir nežinomiems, rinkimų organizatoriams, padėjėjams ir savanoriams, skaičiavusiems balsus, stebėjusiems rinkimus, dailininkams, kūrusiems plakatus ir rinkimų agitacinius lapelius, fotografams ir žurnalistams, įamžinusiems tas nuostabias akimirkas, ir daugeliui kitų, kurių neįkainojamą indėlį mena tas metas.

Rinkimus laimėję Sąjūdžio deputatai įvykdė Tautos valią ir Sąjūdžio rinkimų programą. 1990 m. kovo 11-ąją buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė ir Lietuva pražydo Laisvės pavasario žiedais.

Negalėdama šiandien būti kartu su Jumis visais ir visus apkabinti, tardama AČIŪ, jaučiu, kad esame lyg vienos šeimos nariai – Sąjūdžio bendražygiai, nesvarbu, kiek metų jau prabėgo.

Linkiu stiprios sveikatos, neišsenkamos energijos, naujų susitikimų ir tvirtos dvasios saugant Sąjūdžio idealus.


Eilinė sąjūdietė, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio rinkimų štabo narė

Angonita

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to >O ba..        2020-02-27 12:39

Ar jau viską išvardinai, ar dar ką nors magaryčioms pasilikai?

>O ba..       2020-02-27 1:41

bolševikas dzeržinskietis papa bordžia milaitis džiūlzas boržoro amžinai pyksta, vis prisimindamas, kad 92-trais kąsnis atiteko kitiems bolševikams. Jo toks darbas pykti ir tą pyktį demonstruoti nesvarbu į temą ar ne.

O ba...       2020-02-26 21:29

Dėkotojas anonimas priešinosi. Netupėjo. Dabar bailiai slepiasi ir tai kova vadina. Uch, kaip stipru. Ar aišku?

to Taigi       2020-02-26 19:54

Mes netupėjome, o priešinomės, Jūsų žiniai. Taip pat ir tada, kai dar Gorbis ar Brežnevas neleido, ar supratote?

stasys       2020-02-26 12:08

Truputi ne į tema: youtube.com/watch?v=3FhcS-SD66g .. o dar sako kad valdžia nesiklauso ka apie juos rašo paprasta liaudis ir kokias kelia problemas .smile Kol R.Karbauskis bando apvažiuoti visa Lietuva su savo rinkiminiu šūkiu “aš nekaltas kalti anie konservatoriai” .. Socialdarbiečiai spaudos konferencijoje viešina rinkiminių pokyčių idėjas kurios pretenduoja būti pastebėtomis visuomenės .

Taigi       2020-02-26 9:39

Dėkotojau, pakeiskite Tautos apsisprendimą. Baikite inkšti ir kitus kaltinti.Kur tupėjote, kai, anot jūsų, 1992 metais vyko Lietuvos atidavimas bolševikams ?

Dėkojame       2020-02-26 5:01

už Lietuvos atidavimą bolševikams 1992 metais, kad šie nudreifuotų į liberoidijas ir patubdytų trečdalį tautos ant kriminalizuojančios minimalkės - minimalios algos, o kitą trečdalį išvytų iš Lietuvos. Trečdalis išvyta, vadinasi, trečdaliu sumažintas lietuvių nacionalinis saugumas. Už tai ir pasveikinkime vieni kitus. Už tai, kad alinamiesi ir nunykstame, už rasistų skaičiuokles ir svajones, kada mūsų bebus tik 2 milijonai, milijonas ir pagaliau jų išsvajotasis nulis lietuvių Lietuvoje. Už galutinį Lietuvių nacionalinį sprendimą ir drg.M.Suslovo svajonę - “Lietuva be lietuvių”.

optimistinė medicina       2020-02-25 21:12

Patekęs Lietuvon koronovirusas žus dėl gyvenimui itin kenksmingų sąlygų

Ar tiesa,kad       2020-02-25 20:16

viduramžiais maras sunaikino feodalizma,o dabartinis koronavirusas sunkus išbandymas liberaliam gyvenimo būdui?

Idealas toks,       2020-02-25 18:25

kad AMB ir liaudis vieningi po šiai dienai. AMB nebėr, bet yra jo portfelio nešiotojas, kuris labai patinka nacionaliniams patriotams, žodžiu, tautininkams ir Co. Net pensininkai žada Juozaičio dūmus į Seimą nuboginti, kaip žirmūniškiai Maldeikovą su traukiniu.

ah1       2020-02-25 17:56

Na ir kokie gi tie sąjūdžio idealai?

Klausimui       2020-02-25 17:36

Tai kad iš vieno šaukšto iš tos pačios rankos šėrėsi ir amb ir “klaidos” autorius ir šatrijos liokajė . “Perkando?” tai kad jie sukramtyta košele maitinosi… komcomolpriviet popėruose įvyniotą....

Papa Borgia       2020-02-25 16:10

Per ambalinę prichvatizaciją pirmiausia iš darbo lėkė eiliniai sąjūdistai, didiesiems pritariant ir veikiant AMBalo naudai, o vėliau LDDP. Ir taip iki šiolei.

Klausimas ,,Ne apie tą''...15-37       2020-02-25 16:05

Būk dalykiškas ir pasakyk tiesiai, nedrebindamas kinkų, kokią personą KONKREČIAI tamsta turi omenyje,kalbėdamas apie ,,Prunckienės patikėtinę’‘...Ar tai Angonita ,,neperkando’’ savo laiku Šatrijos?

Ne apie tą žmogų kalbi       2020-02-25 15:37

Prunckienės patikėtinė, komsomolo vidus po avies kailiu. Tokios personos gali pasiūlyti vergams tik naują vergvaldį, bet ne laisvę. O laisvė atėjo ne jos dėka ir ne “istorinės klaidos( kodėl ne Brazauskas o Lansbergis)“autoriaus dėka.

to Kam pagarba, kam panieka...       2020-02-25 13:25

Jūs Sąjūdžio ar Gorbio “Perestroikės” veteranas? Juk kol Gorbis neleido - jokių sąjūdžių nebuvo.

Sąjūdžio       2020-02-25 13:10

juodadarbės-bitelės pirmosios buvo išmestos iš darbo ir išvytos iš Tėvynės. Rinkas ikanomika, anot specialisto Uspaspiskycho.

Kam pagarba,kam panieka...       2020-02-25 11:42

Sąjūdžio eiliniai kariai verti pagarbos ir solidarumo…Ačiū, bendražygiai…Tuo tarpu buvęs Sąjūdžio šulas, ONS , garbės bei naudos pinklėms pasidavęs, V.Landsbergis verta paniekos…Tas dvasinis vargeta, vien už Sąjūdžio darbų ir signatarų balkono suprichvatizavimą bei kolaborantės Gryb. iškėlimą Lietuvos valstybingumo ir Suvereno teisių smaugimui ,vertas dorų žmonių paniekos…Kaip verti pasišlykšėjimo ir 90 nuošimčių signatarų, įlipusių į nomenklatūros liūną per pensijų-rentų, sklypų ir kitų naudų pinkles…Tiems menkystoms kuzmickams, stankevičiams, abišaloms,saudargams, paulauskams ir Ko mes ,Sąjūdžio eiliniai, padėjome ir nesustabdėme. Nepamatėme , lyg pusakliai kvailiai,kaip naudos siekimas įsiurbė mūsų Sąjūdžio elito daugumą,atsidūrusįą AT, į nomenklatūros liūną ir valstybės dorovinio- idėjinio sužlugdymo kelią...Signatarai dabar,parišti privilegijų ir nomekl.liūno, tyli ir ,,nemato” ONS kilpos ant valstybės kaklo ir valstybingumo bei tautos smaugimo nomeklatūros ir globalistų-liberastų naudai.Tą šlykštų jų tylėjimą tiksliai pastebėjo V. Radžvilas,vieną savo glaustą tekstą tiesos.lt paskyręs signatarų nuopoliui..
Tarkim ,a.a. mūsų didžiavyris A.Patackas, nepasimovęs nei ant rentos,nei ant sklypo kabliuko, buvo reta išimtis iš šių savanaudžių ,nomenklatūros liūno įsiurbtos, signatarų masės…Ta aibė Sąjūdžio eilinių ,kaip A. Diuma muškietininkai po daugelio metų, turėtų dabar susiburti oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos(ONS)  panaikinimui..
.Tam ,iš bėdos,tiktų ir NS susivienijimo formatas,jei jo šulai nenusišluostys kojų į politines reformas Suvereno naudai ir neišduos demokratų rinkiminio susivienijimo idėjos..
Sąjūdžio veteranas Algirdas
Tie Sąjūdžio eiliniai kariai verti pagarbos ir solidarumo…Ačiū, bendražygiai…Tuo tarpu buvęs Sąjūdžio šulas, ONS , garbės bei naudos pinklėms pasidavęs, V.Landsbergis verta paniekos…Tas dvasinis vargeta, vien už Sąjūdžio darbų ir signatarų balkono suprichvatizavimą bei kolaborantės Gryb. iškėlimą Lietuvos valstybingumo ir Suvereno teisių smaugimui ,vertas dorų žmonių paniekos…Kaip verti pasišlykšėjimo ir 90 nuošimčių signatarų, įlipusių į nomenklatūros liūną per pensijų-rentų, sklypų ir kitų naudų pinkles…Tiems menkystoms kuzmickams, stankevičiams, abišaloms,saudargams, paulauskams ir Ko mes ,Sąjūdžio eiliniai, padėjome ir nesustabdėme. Nepamatėme , lyg pusakliai kvailiai,kaip naudos siekimas įsiurbė mūsų Sąjūdžio elito daugumą,atsidūrusįą LTSR AT, į nomenklatūros liūną ir valstybės dorovinio- idėjinio sužlugdymo kelią...Signatarai dabar, parišti privilegijų ir nomekl.liūno, tyli ir ,,nemato” ONS kilpos ant valstybės kaklo ir valstybingumo bei tautos smaugimo nomenklatūros ir globalistų-liberastų naudai.Tą šlykštų jų tylėjimą tiksliai pastebėjo V. Radžvilas,vieną savo glaustą tekstą tiesos.lt paskyręs signatarų nuopoliui..
Tarkim ,a.a. mūsų didžiavyris A.Patackas, nepasimovęs nei ant rentos,nei ant sklypo kabliuko, buvo reta išimtis iš šių savanaudžių ,nomenklatūros liūno įsiurbtos, signatarų masės…Ta aibė Sąjūdžio eilinių ,kaip A. Diuma muškietininkai po daugelio metų, turėtų dabar susiburti oligarchinės- nomenklatūrinės santvarkos(ONS)  panaikinimui..
.Tam ,iš bėdos,tiktų ir NS susivienijimo formatas,jei jo šulai nenusišluostys kojų į politines reformas Suvereno naudai ir neišduos demokratų rinkiminio susivienijimo idėjos..
Sąjūdžio veteranas Algirdas

VVPI Sąjūdžio grupė       2020-02-25 9:40

pirmą kart su Angonita susitikome regis 1988 rugsėjį Saulėtekyje Sąjųdžio spaudos reikalais .... ir nuo to laiko ji beveik nepasikeitė: ta pati šypsena, energija, patriotizmas…. Bravo


Rekomenduojame

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.