Ugdymo politika, Šeimos politika

Anglijoje krikščionys tėvai kovoja su transseksualumo ideologijos propagavimu pradinėse mokyklose

Tiesos.lt siūlo   2021 m. spalio 17 d. 19:25

2     

    

Anglijoje krikščionys tėvai kovoja su transseksualumo ideologijos propagavimu pradinėse mokyklose

laikmetis.lt

Nigelas (Naidželas) ir Sally Rowe (Sali Rou) iš Kornvalio (Anglija) kreipėsi į teismą dėl šalies Švietimo departamento atsisakymo įsikišti į jų bylą ir, jų nuomone, nesugebėjimo apsaugoti vaikus nuo žalingos translytiškumo ideologijos.

Krikščionys tėvai imasi teisinių veiksmų prieš vyriausybę dėl pradinėse mokyklose visoje šalyje taikomų transseksualumo gairių, dėl kurių šeima net turėjo pradėti mokyti savo vaikus namuose.

Pastaruosius ketverius metus jie mokė savo sūnus namuose po to, kai atsiėmė juos iš Anglikonų Bažnyčios pradinės mokyklos dėl teigiamo požiūrio į mokinį, kuris pradėjo dėvėti sukneles ir tapatintis su moterimis.

Jų susirūpinimas susijęs su Kornvalio mokyklų translytiškumo gairėmis, kuriose mokyklos skatinamos be jokių abejonių priimti persirenginėjimą ir lyties keitimą.

Rowesų šeima sako, kad jie išsakė savo susirūpinimą mokyklos direktoriui, tačiau jiems buvo pasakyta, kad vaiko noras keisti lytį turėtų būti priimtinas.

Mokykla nereikalavo jokių ataskaitų ar oficialaus medicininio ar psichologinio vaiko įvertinimo, o mokyklos politikoje, skirtoje kovoti su „transfobišku elgesiu“, buvo reikalaujama vartoti pageidaujamus įvardžius.

Rowesai pateikė oficialų skundą Švietimo ministerijai, ragindami Švietimo sekretorių įsikišti į jų bylą ir peržiūrėti Kornvalio gairių taikymą pradinėse mokyklose.

Liepos mėn. ministerija atmetė jų prašymą ir nurodė, kad: „Valstybės sekretorius nerado jokių įrodymų, kad mokyklos veiksmai tuo metu kėlė pavojų kuriam nors mokyklos vaikui, įskaitant du pono ir ponios Rowe sūnus. Išnagrinėti įrodymai taip pat rodo, kad mokyklos požiūris į lytinę tapatybę buvo orientuotas į mokinių gerovę.“

Ponas Rowe sakė, kad jie ėmėsi teisinių veiksmų „sunkia širdimi… matydami, kaip ši problema paaštrėjo“.
Jis paragino „pakeisti politiką, kad vaikai būtų apsaugoti nuo šališkos medžiagos, vedančios juos negrįžtamos žalos keliu“.

„Kalbama ne tik apie berniukus, dėvinčius sukneles. Šis atvejis susijęs su ideologija, kuri dabar įsitvirtinusi mokyklose, vietos valdžios institucijose ir Anglikonų Bažnyčios vadovybėje, ir daro rimtą ilgalaikę žalą tūkstančiams vaikų“, – sakė jis.

„Manome, kad neteisinga skatinti labai mažus vaikus priimti transseksualumą. Berniukai yra berniukai, o mergaitės yra mergaitės. Lyčių disforija yra tai, ką mes, krikščionys, turime spręsti su meile ir užuojauta, bet ne pradinės mokyklos aplinkoje“, – sakė jis ir pridūrė, kad „vyriausybei turi būti mestas iššūkis“.

Ponia Rowe sakė: „Mums nebuvo kito pasirinkimo, kaip tik mokyti savo vaikus namuose. Mes ir mūsų sūnūs turėjome arba sutikti su tuo, kas, mūsų manymu, yra melas, arba būti pavadinti „transfobais“. Esant tokiai politikai ir požiūriui, Bibliją tikintiems krikščionims neįmanoma auklėti savo vaikų pagal savo įsitikinimus“, – sakė ji ir pridūrė, – „Mes buvome palaiminti, kad mokymasis namuose mūsų vaikams buvo teigiama patirtis, tačiau esame susirūpinę dėl kitų šeimų, kurios negali mokyti namuose ir yra priverstos rizikuoti, kad jų vaikai bus indoktrinuojami pagal šias gaires“.

„Šešerių metų vaikai negali priimti sprendimų, pavyzdžiui, balsuoti ar pasidaryti tatuiruotę, todėl amoralu manyti, kad jie gali priimti tokius gyvenimą keičiančius sprendimus tokiame jauname amžiuje. Kaip visuomenė esame pašaukti saugoti vaikus, o šiomis gairėmis pradinėse mokyklose diegiama kultūra siekiama priešingo tikslo.“

Porą jų byloje remia Krikščionių teisės centras („Christian Legal Centre“).

Vykdomoji jo direktorė Andrea Williams sakė: „Nepaisant visų įspėjimų, pateiktų jų istorijoje, trans ideologija ir toliau nenumaldomai skverbiasi į mūsų mokyklų ir visuomenės struktūrą. Panašu, kad tiesa ir triuškinantys tėvų bei jų vaikų, kuriems buvo padaryta žala, liudijimai nesulaukia atgarsio nei vyriausybėje, nei švietimo institucijose“, – sakė ji. „Pažeidžiamais vaikais naudojamasi kaip pėstininkais, ir jie toliau bus labiausiai skriaudžiami“.

„Gaila, kad krikščionys tėvai, norintys auklėti savo vaikus pagal savo krikščioniškus įsitikinimus, negali pasitikėti valstybiniu švietimu, kad jis bus jiems palankus.

„Mes palaikysime Rowesų šeimą, nes jie ir toliau sieks pažeidžiamų vaikų gerovės, teisingumo ir apsaugos pradinėse mokyklose.“

Šaltinis: Christian Today

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2021-10-19 7:21

Vaikai turintis specialiujų ugdymo poreikių negali mokytis bendrojo lavinimo mokyklose , taip kaip jos nėra pritaikytos ugdymo įvairovei . Atrodo viskas paprasta ir aišku . Tokių tėvų vaikai turėtu paduotį valstybę į teismą dėl jų traumuojamų savo vaikų ir savaip interpretavimo Konstitucijos . Specialus ugdymo poreikiai nedaro vaiko kitokiu ... reikia tik pripažinti ta faktą jog tokiems vaikams reikia kitų , papildomu, ugdymo sąlygų .. nei ta galį pasiūlyti bendrojo lavinimo švietimo įstaigos .

Amerika, tikra amerika       2021-10-17 20:18

Nu, Anglijoje, Širvintų Dzeikas, taure, laimėjo. Su motociklu, „minnsk”, sąžiningai.

Rekomenduojame

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.