Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Europa

Anglija panaikina visus COVID pasus, reikalavimus dėvėti kaukes, darbo apribojimus

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 20 d. 15:03

25     

    

Anglija panaikina visus COVID pasus, reikalavimus dėvėti kaukes, darbo apribojimus

Trečiadienį Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) pranešė, kad Anglijoje bus panaikinti apribojimai, įskaitant leidimus COVID-19, reikalavimus dėvėti kaukę ir nurodymus dirbti namuose.

Džonsonas taip pat pasiūlė, kad saviizoliacijos taisyklių būtų atsisakyta kovo pabaigoje, nes COVID-19 viruso pandemija tampa endemine liga.

Iš tiesų JK vyriausybė daugiau nebeprašo žmonių dirbti iš namų.

COVID pasų reikalavimas norint patekti į naktinius klubus ir didelius renginius nebebus atnaujintas, kai jo terminas baigsis sausio 26 d.

O nuo ketvirtadienio kaukių dėvėjimas patalpose daugiau niekur Anglijoje nebus privalomas.

Reikalavimas vidurinių mokyklų moksleiviams dėvėti kaukes per pamokas ir bendro naudojimo patalpose taip pat bus pašalintas iš nacionalinių Švietimo departamento rekomendacijų.

Po Johnsono pranešimo apie kaukes Bendruomenių rūmuose buvo galima išgirsti garsius įstatymų leidėjų pritarimo šūksnius.

Žmonės, kurių COVID testas teigiamas, ir jų neskiepyti kontaktai ir toliau turės saviizoliuotis, bet Džonsonas sakė, kad jis „labai tikisi, jog ši taisyklė nebus atnaujinta“, kai atitinkamų nurodymų galiojimas baigsis kovo 24 d.

„Kadangi COVID tampa endemine liga, mums reikės keisti teisinius reikalavimus patarimais ir rekomendacijomis raginant užsikrėtusius virusu būti atsargius ir dėmesingus aplinkiniams“, – sakė premjeras.

Paprašytas panaikinti skiepytų į JK atvykstančių keliautojų tikrinimo taisykles, Johnsonas sakė, kad vyriausybė peržiūri kelionių testavimo tvarką ir kad artimiausiomis dienomis galima tikėtis paskelbimo.

Tačiau jis atsisakė persvarstyti priešakinės linijos sveikatos priežiūros darbuotojų skiepijimo reikalavimą, tvirtindamas, kad „yra aiškių įrodymų, kad sveikatos priežiūros specialistai turėtų būti paskiepyti“.

Džonsonas sakė Parlamento nariams, kad Ministrų kabinetas nusprendė atsisakyti taip vadinamo „Plano B“ priemonių trečiadienio rytą, nes duomenys verčia manyti, kad Omikrono banga pasiekė viršūnę nacionaliniu mastu, ir jis priskyrė patekimų į ligoninę skaičiaus stabilizavimąsi „neeilinei sustiprinančių vakcinų kampanijai“ ir tam, kad visuomenė laikėsi numatytų apribojimų.

„Plano B“ priemonių prieš KKP virusą atsisakymas tapo rezultatu augančio spaudimo Ministrui pirmininkui atsistatydinti dėl įtariamų karantino taisykles pažeidžiančių vakarėlių 10-ajame name Dauningo gatvėje, ministro pirmininko oficialioje rezidencijoje, pandemijos metu.

Jo sulaukta ir po to, kai šiuo adresu pirmadienį gauta peticija, pasirašyta virš 200 000 žmonių, reikalaujanti baigti su vakcinų pasais ir panašiais COVID sertifikavimais.

Atskira peticija, reikalaujanti panaikinti skiepų reikalavimą sveikatos priežiūros darbuotojams, kuri taip pat buvo pristatyta rezidencijos adresu pirmadienį, surinko apie 160 000 parašų.

Škotijos ir Velso vyriausybės taip pat pranešė apie Omikrono ribojimų panaikinimą, bet palieka reikalavimą dėvėti kaukes patalpose ir COVID pasus.

Šaltinis: theepochtimes.com

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2022-01-23 19:08

googledzeikuijuijui;
Kad tamsta meluoji sveiko proto skaitytojai supranta is to, kad nesiteiki net niko susigalvot.
Nors ...atsip. Nemeluoji. Tu is tikro neradai mano nurodyto dokumento. Nes neieskojai. Mazdaug putinastu ir patriotu - idiotu propogandonu braizas. Na , nerasta nuorodos smile))
Skaitykite:
https://www.ft.com/content/c4ce76f9-fe3f-4db6-aefa-1163a11b09a5
ir apie mikrocipu gamykla kuria Taiwanas statys Lietuvoje:
https://www.openaccessgovernment.org/microchip-production-lithuania/127414/#:~:text=Taiwan announced a $200 million,out of the supply chain.
Ir sakykite kodel tautiski propogandonai tokie tupi…ismokite subtiliau meluoti.
Pliusiukas Nebrendylai. Patinka ar ne.

Google Dzeikui       2022-01-22 17:56

,,Jūsų užklausa neatitiko jokių dokumentų”

Dzeikas       2022-01-22 16:36

Tomasjui:
Nusiauk akis:

L̲i̲t̲h̲u̲a̲n̲i̲a̲ ̲w̲i̲n̲s̲ ̲m̲i̲c̲r̲o̲c̲h̲i̲p̲ ̲w̲i̲n̲d̲f̲a̲l̲l̲ ̲f̲r̲o̲m̲ ̲T̲a̲i̲w̲a̲n̲ ̲i̲n̲ ̲C̲h̲i̲n̲a̲ ̲c̲l̲a̲s̲h̲

T0mas J. -> Dzeikui       2022-01-22 13:46

Ištaisyk padėtį bent dalinai - informuok mus, kaip Taivanas kompensuoja nuostolius Lietuvai, patirtus dėl LT valdančiųjų pažeistos sutarties su Kinija. Kiek jau kompensavo? Kokia suma? Kaip planuoja kompensuoti dar?

Dzeikas       2022-01-22 9:11

Butum geram:
Jeigu tiesa tai ka sakai(su zvake nestovejau - nezinau) tai ne tas giesmes gieda N. Vasiliauskaite. Su jos isvadomis , vertinimais ne visada sutinku, bet net ir tada isiklausyti i jos argumentacija ir bandyti paneigti yra naudinga manksta smegenims.
Taip pat linkes sutikti del to, kad tiesos.lt ima teigti vienpusiska informacija, kas jau nebera tiesa.
Faktai?
Kiek cia buvo saukta kad Lietuvos URM apsis…ko atidares Taivano atstovybe ir kaip Lietuvos biznis sedo del to i minusa. Buvo?
Buvo - skaitykite archyvus.
O informacija apie tai, kad Taivanas emesi KOMPENSUOTI Lietuvai nuostolius del KLR sankciju irgi buvo publikuojama? Nemaciau tokios.
Neidomu man intrigos kas cia pereme ar kontroliuoja tiesos.lt , taciau posukis saito politikoje yra. Anksciau tokios tupos a le pravda ar LRT propogandos nebuta.
Ir beje, kur informacija apie Mergaites pagrobimo sukakti Sausio 17d.? Nebeaktualu jau? Seniai tas buvo ir netiesa?

T0mas J.       2022-01-21 23:24

Tai kaip bus su Švabo, Geico skaitmeninio konclagerio kūrimu?
Kokiu pretekstu jį toliau kursim?
Norit pasakyt, kad jų visos pastangos, visas darbas paperkant ir Jungtinės Karalystės (juokingas pavadinimas), ir Lietuvos ir beveik viso pasaulio vyriausybes eina subinėn? Šimonytė ir jos chebra dabar sės belangėn be naudos Švabui?
Ne, brangieji. Taip paprastai nebus..

Tikrai aiškėja,       2022-01-21 17:34

kad ano karo nugalėtojai šposina su pasaulio runkelynu - budulina.

aiškėja       2022-01-21 16:14

situacija su kiekviena diena aiškėja:
įspūdis kas sveikas protas niekuom dėtas,o Boriso veiksmai susiję su šiuo metu
vykstančiu didžiausiu pasaulyje tarptautiniu kriminaliniu tyrimu, kuriame dalyvauja Hamersmito ir Metropoliteno (bylos numeris 6029679/21) policija.  Buvęs „Pfizer” viceprezidentas, JK piliečių vardu pateikė skundą jau minėtajam Tarptautiniam baudžiamajam teismui.
Skunde įrašyti kaltinimai dėl netinkamo elgesio einant valstybines pareigas, žmogžudystės dėl didelio neatsargumo, įmonių sukeltos žmogžudystės, sąmokslas nužudyti, genocidas bei nusikaltimai žmoniškumui.
Tarp kaltinamųjų įrašyti:
Daktaras Entonis Faučis;
Tedrosas Adhanomas Ghebreyesus, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) generalinis direktorius;
Džiune Reine, Vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūros (MHRA) vykdomasis direktorius;
Dr. Radivas Shahas, Rokfelerio fondo prezidentas;
Dr. Peteris Daszakas, EcoHealth Alliance prezidentas;
Albertas Bourla, „Pfizer” generalinis direktorius;
Stephane’as Bancelas, „AstraZeneca” generalinis direktorius;
Pascalis Soriotas, „Moderna” generalinis direktorius;
Alexas Gorsky, „Johnson and Johnson” generalinis direktorius;
B o r i s a s   J o h n s o n a s,  JK ministras pirmininkas;
Christopheris Whitty, JK vyriausiasis medicinos patarėjas;
Matthew Hancockas, buvęs JK sveikatos ir socialinės priežiūros valstybės sekretorius;
Klausas   Schwabas Pasaulio ekonomikos forumo prezidentas.

dalinkitės       2022-01-21 14:57

internete skaitykit “Prancūzija: Teismas pripažino, kad mirtys susijusios su COVID fakcinomis, yra savižudybė”,ir
dalinkitės.
Gal Borisas Džonsonas daugiau nebenori prisidėti prie vertimo nusižudyi verčiant dalyvauti medicininiame eksperimente?

dalinkitės       2022-01-21 14:48

skaitykit “Pateiktas tarptautinis ieškinys prieš COVID „herojus” B. Gates, E. Fauci, JK pareigūnus ir kitus KALTINAMŲJŲ SĄRAŠAS”.
Gal Anglijos Borisas Džonsonas plaunasi rankas nuo C19 beprotybės?
Gal panašus tarptautinis ieškinys išgelbėtų lietuvius nuo Ursules, Šimonytės ir Dulkio vykdomo antikonstitucinio medicininio eksperimento su lietuvių tauta?

Šviesa nušvis ir viš mūsų       2022-01-21 13:55

Kai plausim rankas, o nuo purvo “pavargusias” kaukes, progai pasitaikius, nebenuleidinėsim po nosim, o tarp mokslo ir durnumo įžvelgsim bent tam tikrų  skirtumų, garantuoju, išganinga šviesa nušvis ir virš mūsų.

Vakar Seime šveikas piktai       2022-01-21 13:32

rėžė—JK atlaisvinimai nuo kovo mėn.

Heaven Reigns       2022-01-21 12:18

Kad išgelbėtų moters gyvybę  artimieji į Šiaurės Devono rajono ligoninę, Barnstaple,turėjo nelegaliai įnešti Ivermektiną, paslėptą šokolade.

https://www.brighteon.com/d4731501-e9a2-4647-8f1a-471961a79d29

Al.       2022-01-21 12:08

Įdomu būtų dabar pamatyti apklausos duomenis - kiek dabar britų patenkinti tuo, kad išėjo iš ES.

deo john       2022-01-21 7:18

Neinstein Car accident lawyer Toronto have over 45 years of experience in the field of car accident law. Have you been injured in a car accident? Call us now.
https://neinstein.com/personal-injury-lawyers-areas-of-expertise/car-accident-lawyers

deo john       2022-01-21 7:15

Neinstein Car accident lawyer Toronto have over 45 years of experience in the field of car accident law. Have you been injured in a car accident? Call us now.
Car Accident Lawyer Toronto

Būtų gerai       2022-01-21 4:58

Kad ta proga, jog anglai panaikino visus Covid apribojimus, tiesos.lt panaikintų apribojimus šiame portale publikuoti Nidą Vasiliauskaitę. Už mūsų ir jūsų laisvę!

Stiklo valytuvas       2022-01-21 0:32

Vienintelis, tikrai geras dalykas šiame straipsnyje yra puiki rašyba „... Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) pranešė,...“ (už tai pagarba autoriui), o dėl kitko iečių nelaužysiu.

nauji tankai atvažiavo       2022-01-20 23:52

Kardinolo nei teisinu,nei smerkiu,bet gal jau sulaukus 83 metų ir sunku žmogui susigaudyti šiuolaikiniame smarkiai pakitusiame, moderniame pasaulyje kur internetas ir visokios techninės manipuliavimo galimybės padaryti iš balto juodą daug pažengusios nuo praėjusio amžiaus pokarinių laikų,o ir priešai hibridiniai ir greit keičiasi.Vargu ar daug senolių žino kas tas Švabas ar Geitsas ir jų  “think tank’ai” kurie (ne)pastebimai,okupuoja tautas.Kardinolas ne Mozė,kad vedžiotų ir mokytų lietuvos katalikus iki 120 metų, kaip ką daryti; laikas ir jauniems tiek kunigams ,tiek tikintiesiems nesnausti,nubusti ir telktis, greitai reguoti į pasaulinius iššūkius- stoti į kovą.

jooo       2022-01-20 23:46

visi į karą su Ursules ir jos vyro eksperimentiniais produktais. Sekime Švedija, Japonija, Indija, Ispanija, Baltarusija, Anglija.. Mūsų profesoriai demaskavo kad kaukės saugoja lygiai taip pat kaip štakietų tvoros saugoja nuo
uodų, ir dar pridursiu stebėtą  praktiką -  vakcinuoti ir kaukes nešioją pažįstami užsikrėtė ir sirgo, - kas patvirtina kad praktikoje nesaugoja nei vakcinos nei kaukės.
Ar ne todėl Anglija ir “spjauna” į kaukes ir tariamą vakcinaciją,Anglija “spjauna” ant Ursules, ant rokfeleryno PSO ir faučizmo…?
O gal tai reiškia kad globalistų stumdynes laimi rotšidija?  Juk ne rokfeleris pusryčiaudavo su karaliene?
O gal priverstine vakcinacija globalistai persidalija pasaulį? Šalys kurios renkasi priverstinę tariamą vakcinaciją renkasi šeimininką rokfeleryną/PSO su švabtvarkę, šalys kurios pasirenka laisvę nuo priverstinės tariamos vakcinacijos ir atsisako toliau dalyvauti medicininiame eksperimente - šeimininkus rotšildiją? 

 

tamkevičius-švabo mazgotė       2022-01-20 20:09

Ar gali taip būti, kad žmonės, kažkada kovoję su sovietų okupacija ir nebijoję sovietų kalėjimo, lengvai palūžta, kai pvz. Dalia Grybauskaitė jiems pagrasina, kad padarys taip, kad patiems reikės mokėti ir kaupti pensijoms
Būtent taip nutiko su arkivyskupu S.Tamkevičiumi. Šlykštu buvo žiūrėti, kaip buvęs disidentas tapo šios kruvinos diktatūros ruporu ir sausio 16 dieną per „visuomeninę“ LRT pasmerkė tuos žmones, kurie sausio 13 d. nušvilpė diktatūros varžtelius PIŠ ir ČMIL.

Kardinolas Tamkevičius postringavo apie “laisvę”, smerkė ir drabstė purvais tuos, „kurie nori nesiskiepyti, nedaryti testų, neturėti galimybių pasų“.

Tamkevičių „išlaisvina“ vakcinos, gaminamos naudojant abortuotų embrionų ląstelių kultūras, genetiškai modifikuojančios Dievo kūrinį žmogų, dargi per prievartą, prieš jo valią.

Man neįtikėtina, kad žmonės, kažkada sutikę eiti į kalėjimą už laisvą Lietuvą, dabar staiga išsižada savo principų ir palūžta prieš naująjį drakoną – Vytautą Landsbergį ir visą jo Tėvybės sąjungą.
Todėl man ir kilo abejonių, ar ši Tamkevičiaus rezistencija nebuvo dar viena KGB sukurta legenda. Juk negali žmogus, kažkada kankinamas KGB, taip greitai palūžti prieš naujuosius – senuosius KGB-istus landsbergius grybauskaitės ir visą šią smirdančią kliką.

celopanas       2022-01-20 20:00

valio .

Vardan       2022-01-20 19:04

ubagų gerovės būtina diktatūra. Tuoj skelbs baisų karantiną Vasario 16 ir Kovo 11, kad runkeliai netrukdytų neosovietikams gerai paūžti ir kad nenutiktų taip, kaip Džonsonui. Nešmirinėsit, kur nereikia.

ah.ą       2022-01-20 17:33

Anglija prieš Ursulę ir jos vyrą nešliaužios. O Lietuva?

A mūsų       2022-01-20 16:04

liberal-dimokratai(konservatoriai) skelbs diktatūrą runkeliams.

Rekomenduojame

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt pirmoji (gegužės 15-oji) diena

Nuo Romo Kalantos aukos praėjo 50 metų

Indijos chirurgas planuoja persodinti gimdą į translytės „moters“ kūną ir sudaryti jam galimybę pastoti dėka pirmos tokios operacijos pasaulyje

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Vytautas Rubavičius. Partnerystės įstatymas – moterystės ir motinystės pažeminimas

Edvardas Čiuldė. Atviras laiškutis Emmanueliui Macronui

Kandidato į AT teisėjus E.Šileikio drąsi kalba išgąsdino Seimą

ES ciniškai naudojasi pavojaus situacija Europoje, kad išplėstų savo galias

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt devintoji (gegužės 13) diena

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Įveiksime ligas ar žmogiškumą?

Ramūnas Aušrotas. Vaiko teisių apsaugos klystkeliai

Vatikano sinodo svetainė švenčia homoseksualumą ir įvaikinimą homoseksualų porose

Mokslinė konferencija Romo Kalantos metams paminėti

Vytautas Sinica. Apie Gabrieliaus Landsbergio interviu

Vytautas Radžvilas. Ir vis tik tai PAKTAS

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt aštuntoji (gegužės 12-oji) diena

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.