Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 19 d. 13:30

18     

    

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Visuomeninis transliuotojas toliau prievarta, šiurkščiai tvirtina naratyvą: „Vaikas yra geriausia ką turi visuomenė“.

Visuomenė?

Penki plius angažuotas vedėjas prieš vieną R.Dagį: Žiobienė, Slušnys, Dičpetrienė, Kukuraitis, Ruškus (JTO ekspertas)…

Jie sako, kad ne tėvai turi auklėti savo vaikus, ne jie turi gauti finansus (valstybės duodamus „vaiko pinigus“) – tai neefektyvu. Efektyviau skirti pinigus šių veikėjų fondams, o jie tai jau pasirūpins mūsų vaikais – suteiks šeimoms paslaugas.

Toliau tęsiamas prigimtinių šeimos ryšių demonizavimas ir brukamas leftistinis-globalistinis (Jungtinių Tautų organizacija!) naratyvas silpninti šeimą, vaiką padaryti valstybės nuosavybe ir viešuosius finansus skirti būtent tokio pobūdžio programoms.

Tuo tarpu, ne visuomenė ir ne valstybė turi vaikus – vaikai gimsta šeimoje. Prigimtinės žmogaus teisės yra nepalyginamai svarbesnės už norvegiškus fondus.

Matyt, to nežino visuomeninis transliuotojas.

Jis taip pat nežino, kas yra žodžio laisvė, objektyvi žiniasklaida, Lietuvos Konstitucija, pilietinis interesas.

Šis transliuotojas ir šie ekspertai neatstovauja Lietuvos konstitucinėms vertybėms ir Lietuvos piliečiams. Jie atstovauja „geriausiam vaiko interesui“, t.y. vaiką traktuoja atskirai nuo šeimos – kaip daiktą, kaip valstybės/visuomenės nuosavybę.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tai nuorodą kokią įkėls kas nors?        2020-11-20 20:17

o tai tam Ėlėrtė portale nė velnio nerandu .Blyn, koks ten nepatogus tinklapis:(

Ekspertas       2020-11-20 18:29

Liudvikui ir kitiems paaiškinu. Liaudžia prota krušti galima ir reikia amžinai nes tai tik minia, banda… Čia tiesiog yra toks socialinis dėsnis ir nūdienos realybė. Perversmą visada padaro tik spec. tarnybos su reikiamais resursais. Lietuvoje vienintelis ir paskutinis pilietinis-tautinis gaivalas pasireiškia žemės referendumu. Ir nekiškite čia sąjudžio nes tai irgi spec. tarnybų (beje net jungtinių - rytų ir vakarų) darbas. Kuom baigėsi žemės referendumas - atsimename. Jos iniciatorius baigė kraujo klane, turbūt bepjaudamas kietą ruginę duoną, įsipjovė į pirštą. Taip, kad jeigu norite televizijos - kurkite ją. Už tai gal nenužudys. O į esamą valdžią reikia žiūrėti kaip į okupacinę...

Juozas       2020-11-20 14:24

Visai neseniai gavome atsakymą- LRT finansavimas yra “vsio zakonno”, ir tą pasakė pats humaniškiausias LT teismas- KT…  Tik kyla dar minčių- o kiek dar pinigėlių susižeria LRT iš valstybės institucijų už taip vadinamą viešinimą: visokios reklamos apie lošimų žalą, apie elektros tiekėjų pasirinkimą, apie galimybes įstoti iki Kalėdų į profesines mokyklas ir t.t. Gali būti, kad antra tiek. Tai kaip po to netarnausi tokiai valdžiai?

Niekingas statistinis vienetas       2020-11-20 13:34

Stačiokiškas paklausimas filosofų savišvietos rateliui.
.
Kaip atsitiko, kad pesestroikinis sąjūdis tapęs Tautos ir Valstybės Atgimimo Sąjūdžiu buvo išverstas (neišvirto, o buvo išverstas (!), ir dabar dar tebesitęsia) į leftistinį globalizmą ?!!
.
Komentatoriai, o galimai ir tekstų autoriai, užuot mane kaltinę nebūtom “nuodėmėm”, ir priekabiavę “lygioje vietoje”, parodykite savo intelektinį “svorį”... Tik nereikia kokiu nors lia - lia…
.
Ir būtinai nudurkite mane su nykščiu “žemyn”, juk esu labai nepatovus akmenėlis jūsų bate…

Sąjūdžio kitus tikslus skelbė -       2020-11-20 13:08

grąžinti šeimai jos teises į savo privatų gyvenimą, į vaiko ugdymą, į vertybių skiepijimą. Komjaunuoliai virto ,,liberalais” ir garbingai tęsia komsomolo žygius? O mes tokie kvaileliai, kad nepastebime to ir nesuprantame?
Ateis laikas, it TOKIA vaiko ,,teisių” samprata bei jos įgyvendintojai bus visuotinai pasmerkti, jų palikuoniai gėdysis savo pavardžių...

to jutas       2020-11-20 11:47

O pats kokiame? Bankų aveniu lygyje, ane?

Al.       2020-11-20 0:28

Vis mintys tarp eilučių. Kada pradėsim bolševikus vadinti savo vardu ?

stasys       2020-11-19 22:41

O kur nuoroda į laidą? Aš gal netikiu A.Svarpliumi ir noriu pats įsitikinti visu tuo apie ką autorius čia visiems pasakoja ?

ah1       2020-11-19 22:35

kam atstovauja seimažmogiai su priezydentu tam atstovauja ir Visuomeninis transliuotojas,  pagal posakį kas moka pinigus tas ir muziką užsako o muzikantai ką? - o muzikantai groja ką už pinigus užsako.

jutas       2020-11-19 22:13

Ką dabar darysi, Lietuva yra tokiame išsilavinimo lygyje. Jei elgtumėmės pagal tai, ką siūlo čia komentatoriai, gautųsi ne mažesnis chaosas.

Nuorodą ,prašom!       2020-11-19 21:26

Noriu savo ausim išgirst.

Komunizmo šmėkla sklandė Markso laikais       2020-11-19 19:10

Gi šiandien ji jau atrado Dievą ir Jo įdiegtą sielosna sąžinę, prigimtinį įstatymą išdavusiųjų ištuštėjusius kairiųjų liberalų sielų inkilus,
juos užėmė ir ėmė jų paikoms galvoms diktuoti,
kaip atnaujinti antikristinį komunistinį eksperimentą.
Todėl ir vėl puolami bei naikinami tie patys dalykai
- tikėjimas ir Bažnyčia, tauta, jos suvereni valstybė ir prigimtinė šeima, dorovė ir gamta.
Kiekviena Revoliucija (šliaužianti, pažangizmo šliužas - taip pat) yra antikonstitucinis Perversmas valstybėje.
Ne lėkšti progresyvistai liberalai, bet išsilavinę ir sąžinės klausantys piliečiai tai akivaizdžiai mato ir kalba apie tai tiesiai, atvirai.
Neokomunistinės Revoliucijos demonų prigužėjusi komunizmo šmėkla, kaip Trojos arklys, visais laikais ir visuose žemynuose ištroškusi tironijos žmogui sukeliamų kančių, žmogaus kaip Dievo paveikslo ir Bažnyčios kaip Dievo namų išniekinimo.
Tarp šių demonų ir biblijinis Molochas, atsigeriantis tik nekaltų mažutėlių kraujo. Draskomų šeimų tėvų ir vaikų klyksmas Molochui - gražiausia arija.

A mums       2020-11-19 16:53

svarbiausia - Pasaulinės Vyriausybės statybos.

Kis       2020-11-19 15:44

“visuomeninis “(Landfzberghio gauhos) transliuotojas gyvena ir zino,kad jis gyvas kol gyvi mitologines butybes,po po paskutinio kastuvo ziupsnelio pakasant toki setona,viskas pasibaigs ir jie paliks tokiais,kas bus ju “sefas”?Jeigu KGB atsatovaus bus jums viskas ka jus ti8k trokstate.Tai liudnos prognozes.
  Ateitis nera tokia beviltiska,kai turime tokius Don Kichotus kaip Karbauskis,kurio genai ne is setono ir stukaciaus,bet is zmogaus sumeno ir doroves neironais.Tevukas nera stukalines,nei daraugu,nei aplinkiniu,gyveno pagal Auksciausiojo ir kupriaus sukurtais istatymais.Paziurekite zemiu uzvaldymo evoliucija,juk niekam nera paslaptis,kad visa tai buvo kurta ne uz aciu,o kas kure irgi zinoma.Tikiu ir net jauciu,kad po siu rinkimu daug kas pasikeis,zmogus prareges ir prades mastyti ne zombinimo dezemis ,bet savo smegenu likuciais.Gaila.kad jaunoji karta(nepriklausomybes;dauguma jau apdorota),bet ji nera kvaila,jie stos i doros kelia,bet bus daug metu prarastu.Mano galva,VISI neprarade doros signatarai turi sugrazinti Lietuva i 1990 metus.Uztenka tu mitu ir parsidaveliu,kurie lyg siol tarnauja Kremliui,Landzbergiui-kuris apsisaukelis ir stukacius.Laukiam veiksmu is prezidenturos,nes tokiais tempais galima tik sugrizti i praeiti,o apie dorove ir gerove pakasti,kaip komunizma?Gitanai,turetumei atsiminti,arba paklausk mamytes ji tikrai nera ir nebuvo edukologe,ji buvo tikra mama-mokytoja ne tik jums vaikams,bet daug tiems is Sportininku gatves.Arejote ,tad dirbkite,kad kazkada,kazkas istartu gerus zodzius.Toji slove vienkartine,jeigu nebus paremta nors keliais darbais zmoniu labui.

Niekingas statistinis vienetas       2020-11-19 15:32

Google > race mixing is communism
Labai iškalbingos nuotraukos…

Atstovauja       2020-11-19 15:18

bilijonieriams, kam dar neaišku? Neaišku, kam drg.L.Trockis atstovavo, kaip šiandien drg.Trockyte, laikinai sulaikyta Uhane(Kinija), o ne Halifax’e? Neaišku gali būti tik Kapsukės docentams - profesūrai.

Niekingas statistinis vienetas       2020-11-19 15:14

Mąstantiems siūlau pažvelgti giliau.
.
Prisimenate, apie 2012 m. pasaulio pabaigą.
Daug kas šaipėsi…
Įvykti dideliems procesams reikia atatinkamo laiko.
.
Truputi istorijos.
Toks rusų mokslininkas Čiževskis savu laku pateko į kalėjimą..., nes remdamasis mokslu įrodė, kad didžioji spalio socialistinė revoliucija įvyko ne dėl Lenino ir proletariato…, o dėl 1917 m. didelio saulės aktyvumo…
Už Lenino indėlio ir proletariato vaidmens sumenkinimą (nuvainikavimą) tokiuose svarbiuose įvykiuose ryšium su ... revoliucija, mokslininkas mito “valdiška duona”.
.
Palyginti visai neseniai, mokslas prakalbo apie tamsiąją materiją ir tamsiąją energiją...
Kažin kaip tie “tamsumai” veikia materiją,... ir taip pat žmonių mąstymą (su visu gyvenimu)?!
.
Ar ne apie tai derėtų mąstyti 2012 m. pasaulio pabaigos kontekste…
Sąvoka “pasaulio pabaiga”, labiau sietina su žmonių sąmonės ir proto kitimais, negu su “materijos išnykimu”.
Sprendžiant iš gausybės įvairių kitų faktų, tas kitimas bus labai ženklus ir tikrai ne į gerą.
.
Belieka apsišarvuoto kantrybe, stiprybe ir užėmus atatinkamą poziciją* laukti pragiedrulių.

na taip       2020-11-19 14:40

ir ka? viskas ir iki tol buvo zinoma. autorius tik primine lrt status quo. net ir Kukuraicio buvimas tame “ekspertu” ratelyje nenustebino, butent Kukuraitis buvo vienas is labiausiai neaiskiu politine prasme ministru, toks apsimetantis kvailesniu, negu yra,o kartais nuosirdziai nevykes


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.