Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Andrius Švarplys. Vaivorykštinių žmogaus teisių ateitis: smurtas, smurtas ir dar kartą smurtas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 2 d. 10:02

28     

    

Andrius Švarplys. Vaivorykštinių žmogaus teisių ateitis: smurtas, smurtas ir dar kartą smurtas

Dabartiniai įvykiai JAV galutinai atskleidžia, kad visos kalbos apie žmogaus teises, teisingumą, diskriminaciją buvo pasakos. Identity politics galutinai išsigimė. Už šių human rights stovi smurtas.

15 valstijų, 70 miestų komendanto valanda. Europos ir Lietuvos žmogaus teisių gerbėjams nepavyks apsimesti, kad prie teisingo protesto prisišliejo radikalai. Masiškumas akivaizdus. Tai ne atsitiktinis proveržis, o ilgo proceso rezultatas.

Dvi institucijos buvo šio proceso katalizatoriumi: Universitetas ir žiniasklaida. Marksizmo nuodai prasiskverbė į JAV valstybės audinį. Prisišliejęs prie teisingo reikalo – emancipuoti moteris, afroamerikiečius (kadaise ir Lenino bolševikai iškilo kaip darbininkų gynėjai) – marksizmas greitai paskleidė savo nuodus: pradėjo visą kapitalizmo sistemą vadinti teroristine. Herbertas Marcuse’as sakė: „politinis universumas“, vadinasi, ištrūkti iš totalumo neįmanoma. Amerikos ir viso laisvojo pasaulio kapitalistinė sistema įvergina, ji totalitarinė, hegemoninė.

Neomarksizmas tapo naujųjų laikų progresyviąja morale, „opiumu intelektualams“, kaip sakė Raymond Aron’as. Universitetai tapo naujosios sąžinės žadintojai/kurstytojai. Alaino Bloomo dar 1987m. išleista knyga The Closing of American Mind“ buvo pats tikriausias simptomas apie tendencijas JAV universitetuose. Jo išvada buvo tokia: liberalus/marksistinis požiūris išplauna laisvės pagrindus ir uždaro diskusijas, protą, gamina Teisingumo, Žmogaus Teisių fanatikus.

Kai verslas stojo Įvairovės/Vaivorykštės pusėn, nes pamatė finasines globalaus, atviro pasaulio galimybes, su žiniasklaida į tą pusę pasisuko visa elitinė sistema. Žiniasklaida ir stambus verslas lobo, o Universitetai kepė kovotus prieš diskriminuojančią sistemą.

Dabar pjaunami vaisiai.

„Black panthers“ vadovė FBI buvo pavadinusi „teroristine organizacija“. Bernie Sanders’as dar šiais metais Iowos valstijoje apie savo valstybę sakė: „ši nusikalstama sistema“. Joe Bidenas dabar dar šneka apie „teisę protestuoti“ (smurtui plintant turėtų keist plokštelę).

Mes čia, Europoje, Lietuvoje, nė neįsivaizduojam, kaip giliai pasikasta po Amerikos pagrindais. Amerikos nebeliko. Make America Great Again yra pavėluotas bandymas sustabdyti šitą liberlmarksistinį tvaną. Neaišku, kaip gali pavykti. Su kiekviena migrantų (nelegalių ir legalių) banga, su tik „didėjančia diskriminacija ir su ja kovoti universitetuose bręstančia karta ten masiškai įtikėta, kad JAV yra nusikalstama, rasistinė sistema. Berkeley universitete studentai palaiko šūkį „ISIS is love, America is bad, imperialistic“.

Tai apie ką mes kalbam?

Dabar Amerikoje mes matome vaivorykštinių (saviraiškos, genderistinių, anti-diskriminacinių) žmogaus teisių ateities miniatiūrą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Valdas       2020-06-5 11:46

Puikus straipsnis. Net nera ka prideti.

Al. Juliui       2020-06-4 14:27

Kaltini Lietuvos valdžią, kad nesudarė sąjungos su Hitleriu ?

Created Equal       2020-06-4 14:25

Tūkstančiai atvirukų, susijusių su abortu
Atsiųsti į Vašingtoną

Kolumbas, OH - 2020 m. Birželio 3 d. - Tauta siaubingai stebi anarchistų išpuolį prieš teisinę valstybę, „Created Equal“ pasiuntė į Vašingtoną tūkstančius atvirukų, kuriuose pavaizduoti abortuoti kūdikiai, su užrašu „Atsibusk, Amerika !, Mes žudome savo vaikus!“  Tūkstančiai federalinių darbuotojų  ir dešimtys JAV Kongreso atstovų  gauna šias korteles.
Dekriminalizuoti abortai mokė amerikiečius sunkias socialines bėdas spręsti žudynėmis. Dabartinis smurtas ir riaušės didžiuosiuose miestuose atsirado dėl mūsų nenoro mylėti savo priešgimusius kaimynus kaip save patį. Taigi smurtas gimdoje virsta smurtu gatvėse.
Nesitikėkim, kad liausis rasinis ar kitoks smurtas, kol diskriminuosim pažeidžiamiausius mūsų piliečius – negimusius kūdikius.

Mūsų vadovai turi suprasti ryšį tarp kūdikių skerdimo ir kitų nelygybės formų bei smurto.
Prašau prisijungti prie mūsų maldos už savo tautą ir vadovus.

Už apleistus kūdikius.

Markas Harringtonas, Created Equal prezidentas

 

 

Jules to Al.       2020-06-4 5:42

Lietuvai, berods, buvo paiūlyta tapti sąjungininke, bet ji savo sąjungininke pasirinko Stalino Rusiją, Sovietija pasivadinusią, ar ne taip? Pasirinko Gulagą, o gal klystu, net nežinau? O ką pats manai? Bet Vilniaus(Pietryčių Lietuvos) grąžinimo Lietuvai punktą į tą slaptą Molotovo Maskvos pakto protokolą įtraukė tai Vokietija, o ne Sovietija, tiesa? Na, o Potsdame Vakarų liberal-dimokratai Baltijos šalis atidavė Stalino Rusijai, kaip teisėtą paveldą nuo amžių amžinųjų ir šikarną balių savo ir Sovietijos spec.tarnybų bendram darbui suorganizavo.

kažkas užsiminė apie Švediją       2020-06-4 2:39

O Švedija, gali būti, truputį pabudo. Internete yra įrašas iš Švedijos, kur matosi kaip “protestuojantys” rėksniai bando veržtis ar tai į metro stoties prekybinę galeriją, ar tai į prekybos centrą. Jiems kelią užtveria vos keli neblogai ekipuoti policininkai su šalmais. Tų kelių policininkų reakcija Švedijai netikėtai griežta ir ryžtinga. Kažkokią rėkiančią mulatę vienas iš jų paima ir tiesiog stumte numeta į šoną, jo kolegos taip pat elgiasi ryžtingai. Padugnėms belieka gailiai staugti. Kai kurie susižavėję interneto komentatoriai tuos policininkus palygino su vikingais. “Vikingų dvasia” ir panašūs komentarai kartojosi po įrašu. Gaila, kad dabar nerandu jo.

nevisai       2020-06-4 2:28

Aš čia matau ne kiek “spalvotų” atėjūnų siautėjimą, kiek pačių baltųjų išsigimimą ir degradaciją. Jei pasižiūrėtumėte atidžiau kokios spalvos snukiai kyšo iš po “Antifadugnių” kaukių, pamatysite, kad daugiausiai jie yra balti. Tai yra, Ameriką dabar ir griauna ne kas kitas, o tų pačių, sukūrusių tą Didžią Ameriką, baltųjų kolonistų išsigimusios atžalos. Būtent baltieji “Antifa” ir veda tą margaspalvę visomis prasmėmis minią. Be abejo, esama ir kitų faktorių, tokių kaip politikų spekuliacijos ir užsienio specialiųjų tarnybų bei nusikalstamo pasaulio veikla, tačiau pagrindinė įvykių priežastis - daugelį metų ne žabotas, o skatintas, baltojo kairuoliško ir liberalistinio gaivalo siautėjimas.
Bet tas gaivalas ir marodieriai jau susiduria su piliečių pasipriešinimu. Neseniai jie gerai gavo į kaulus nuo paskutinių karų Amerikos veteranų, o vienos Floridos valstijos apygardos šerifas, stovėdamas rasiškai margaspalvės bendruomenės akivaizdoje, atviru tekstu paragino piliečius šaudyti į jų namų valdas įsiveržusius plėšikus.

Al. Juliui       2020-06-4 2:02

Kai Lietuvą dorojo rusai, vokiečiai irgi ramiai stebėjo.Ir ne tik stebėjo. Bet ar sveikas žmogus gali džiaugtis tuo, ką Stalino sąjungininkai padarė su Vokietija ? Tuo miestų nušlavimu, masiniais prievartavimais ir civilių žudynėmis?

Kis       2020-06-3 13:09

Labai daug zodziu,kuriu net nezinau,bet savo gyvenimiska patirtimi tikrai tikiu,kad tai ne siap sau vyksta pogromai.Negi USA PIRMAS afroamerikietis(negru vadinti nelaidzia mazoji anukele) zusta amerikoje nuo policicininko,beje be reikalo pareigunas tikrai ji lamde ne savo malonumui?patiko komentaras “grumstas” kuris pasisake ir gan logiskai apie Cile,kas galejo likti su Salvadore Aljende ir kas paliko Cile su Pinocetu?Nesigilinant ;palyginkite Kolumbija ir Cile;beje Pinocetui valdant Cile tapo viena is pirmaujanciu saliu Lotynu Amerikoje,o kas like is Kolumbijos ir kas ju draugai?Prisiminkite “geltonas liemenes"kur vykde visus pogromus banditeliai is LDNR,tai irodyta faktais.Tad rusija ,kuri zino ,kad kinkos per plonos nugaleti karu(viskas kas saude jau nebe saus,o kitkas multikai),nes sugebeti uzkutenti kosmosa,reikia moketi.Tad laikas uzmigdyti rusija ir pasaulis atsikveps.Amerikai Putinas perduoda priveta,o siuksliu ten apstu.Beje 15 valstiju is 51 nera jau katastrofa?ziurekime kas vyksta panoseje pas mus?

Prašalaitis >> > 21:00 2020-06-3 9:24        2020-06-3 12:59

Labai geras komentaras, kaip beje ir “mano manymu 2020-06-2 12:15”, tik jūsų vietoje nebūčiau toks užtikrintas dėl, pavyzdžiui, Švedijos kurioje irgi sparčiai vyksta poliarizacija, nors priežastis ir skirtinga.

Raigerdas        2020-06-3 12:34

Taip, Amerikoje vykstantys įvykiai kelia nerimą. Tačiau Lietuvoje yra irgi savi genderistai. Savo laiku buvo stribai, kurie palaikė komunistų okupaciją. O dabar pas mus yra genderistai. Štai vienas iš tokių genderizmo platintojų yra vaikų psichologas, psichiatras Linas Slušnys. Tai, jeigu šiandien vaikų psichologas stumia tą genderizmą vaikams, per Švietimo ministeriją, tai kodėl mūsų mokslininkai tyli? Laukia, kol išauklėti ir ūgtelėję genderiukai išeis į gatves ir daužys vitrinas,kad sukelti smurtą ir chaosą? Kodėl šitas vaikų psichologas Linas Slušnys, žalojantis jų psichiką, yra maitinamas iš mokesčių  mokėtojų kišenės?

> 21:00       2020-06-3 9:24

Pateikėte taiklių pastebėjimų, bet JAV įvykiai nėra vien organizuotų leftistinių gaujų veiklos ar galimos Kremliaus (Sorošo) įtakos pasekmė. JAV jau ilgoką laiką tampa neatspari vidinių visuomenės problemų sprendimui, nes ilgai progresavusi poliarizacija kelia vis didesnį susipriešinimą. JAV tėvai-įkūrėjai po valstybės pamatais padėjo bombą vardu “mažoritarinė dvipartinė sistema”, kuri tiksi vis garsiau. “Efektyvios vyriausybės” siekis JAV atveju yra fikcija, kai nėra jokio išankstinio ilgalaikio visuomeninio-politinio susitarimo, ir nėra jokio konsensuso mechanizmo. Tokie įvykiai Skandinavijoje neįmanomi, nes nėra tokio giluminio susipriešinimo.

stasys        2020-06-3 6:32

Česlovai Zukulienei .  kai pas tamsta per langą lips tokie pat kovotojai su pedofilija ..galėsite juos pati paprotiti kokie tie policininkai ištvirkę ..ir kaip Jums tas reikalas patinka .

to AAA       2020-06-3 4:49

“Trump and Putin Discuss the Future”, negirdėjai? Berods pirmadienį, a? Tik jau neapsimeskite, kad nežinote, kas tokie okupavo ir afrikanizavo, islamizavo Europą? Kokie Lietuvos inteligentai ir docentai - prapiesoriai palaikė Arabų pavasarį ir jo invaziją į Europą? Gal priminti, ką? Nepagarbiai, - Jules.

Jules to Fox News       2020-06-3 4:41

Ką jie veikė, kai degė Europa, Vokietija ir Baltijos šalys? Ko tylėjo ir palaikė smurtą mūsų atžvilgiu, mūsų tremtį Sibiran? Ko tylėjo, kai po karo buvo šitiek nužudyta vokiečių ir Baltijos tautų sūnų ir dukrų, a? Kur jie, Vakarai, tada buvo? Negi tik vienam legendiniam JAV generolui George Patton’ui tebuvo sąžinė pabudusi, a?

Jules       2020-06-3 4:36

Nieko naujo “Dezistų ūkyje” - be smurto ir dezi propagandos jie mažai ką gali. Kitaip nagali jie mus vėl Barbarijon grąžinti, kai pabandėme išslysti iš po Niurnbergo šešelio, iš po dvigubų standartų šešėlių. Avansas barbarizmui buvo padarytas 1945 metais Potsdame, kai Vakarų Liberal-dimokratai mus atidavė, kaip teisėta paveldą nuo amžių amžinųjų, anot jų, Stalino Rusijai. “Advance to Barbarism” - pradėjo naujai pilnu tempu veikti.

Fox News       2020-06-2 23:39

Tuckeris: Mūsų vadovai blaškosi, kai dega mūsų miestai
https://www.youtube.com/watch?v=3n5_D59lSjc&t=847s

štaziui       2020-06-2 21:00

stasele, tave persekioja “apdėjimo vaginomis” šmėkla, todėl bėk iš čia. Nepalik čia triperinės pradvokusios silkės smarvės. Jokios “geltonosios liemenės” neturi nieko bendro su meksikiečių ar afrochuliganų bandomis, niokojančiomis JAV miestus. Jokios “geltonosios liemenės” tokia griaunamąja jėga neprasinešė per Prancūzija. Jau komunistinės JAV demokratų partijos “indėlis” griaunant valstybę vien ko vertas. Jokiai Prancūzijai su jos netobula partine sistema į tokius komunistinės JAV demokratų degradacijos ir išdavystės mastus nė iš tolo neišeina lygiuotis.

Dalia       2020-06-2 19:21

Kapitalizmo pabaigos pradzis.Visais laikas nuo [at Adomo ir Ievos visuomenines sanklodos keitesi,nes tai diktavo gyvenimas-akmens amzius,vergove,feodalizmas,kapitalizmas ir t.t.Pribrendo situacija kai kapitalizmas eme grauzti pats save ir kuo toliau tuo labiau.Bet tai tik pradzia,nesiteikekite greito galo,pasipriesinimas bus milziniskas,daug auku,kraujo,bet gal anukai bus laimingesni be sios visuomenines baisios formacijos.As tikiuosi.

>Išvada       2020-06-2 18:11

“Koks sudėtingas pasaulis. Nieko mes nežinome apie jo dėsnius” ... taisau: NENORIME ŽINOTI.
“Jie turi ausis, bet negirdi…” etc – ar čia ne apie mūsų rūšį?

Tvankstas       2020-06-2 14:48

H. Marcuse davė supratimą apie represyvią toleranciją, kuri švyti dabar JAV visu grožiu.

stasys        2020-06-2 14:25

Nesuprantu to noro viska išgražinti ar tai neo komunizmo ar fašizmo lapeliais . Ten kur žmonės plėšikauja pirmai progai pasitaikius ieškoti tokias apraiškas gali tik tikras neišmanėlis ar tas idėjinis rusas visur įžiūrintis ar tai fašizmą ar banderus Na imkit ir pats palyginkite panašaus masiškumo reiškinius Europoje su geltonosiomis liemenėmis . Na kur Jus matėte tokias storas juodas šiknas taip stropiai tempiančias televizorius per išmuštą vitrinos langą ?  Niekam ten Amerikoje nerūpį tos universitetu iškrakmolintos universitetu apykaklės ..todėl turinys kalbu ir realybė prasilenkia labai smarkiai youtube.com/watch?v=Um9PdLLS5P4

grumstas       2020-06-2 12:49

Ko gero šiai ligai fašizmas yra pats tinkamiausias vaistas.  Reikėjo neturėti menkų mąstymo likučių, kad nesuprasti , kad veiksmas sukels atoveiksmį. Pergyvenome aibę idologijų,dar teliko tikėtis fašizmo, kaip vaistų nuo šios ideologinės vaivorykštinės pandemijos. Prisiminkim Pinočetą, kuris Čilėje atsirado tada , kada reikėjo gelbėti Čilę nuo če Gevaros   garbintojų.Įdomu kokia padėtis dabar Čilėje, kaip atsiliepia apie pinočetą eiliniai paprasti čiliečiai, kurie užsidirba duoną savo kasdieniu trių\ūsu ir prakaitu. Ar jiems Pinočetas diktatorius , kurį reikia ir po mirties minėti tik bloguoju.?

> 2020-06-2 12:19       2020-06-2 12:46

tu, juliau Milaiti, tu! Kas gi daugiau galėtų kovoti su tarptautiniu imperializmu ir „kapsukės” docentais, jei ne toks karžygys kaip tu.
Koks ten tas tavo šūkis: „doloj amierkanskich impierialistov”!!!

Jules       2020-06-2 12:19

O kada mūsų inteligentai bus traukiami atsakomybės už Arabų pavasario rėmimą, už Europos dirbtinę islamizaciją ir afrikanizaciją, ir mūsų tautos nunykimą? Dezi LRT vis dar tebeatakuoja Trumpą su visa lietuviška dezinfosklaida. Kas sustabdys Kapsukės auklėtinius?

mano manymu       2020-06-2 12:15

mano manymu, autorius gana tiksliai aprase situacija Amerikoje. Akademine visuomene ir Europoje darosi panasi, “demokratai” irgi panasus, gerai tik, kad kol kas smurtaujama maziau. Bet ir Amerikoje masisnis smurtas nera pirma karta, jau yra buve ir panasaus masto riausiu. Visas jas galu gale suvalde. Noriu tiketi, kad ir sitas suvaldys taip pat. Kas yra siek tiek kitaip dabar- tai kad rudeni bus prezidento rinkimai. Anksciau praktiskai visi neutralus komentatoriai prognozavo Trumpo pergale, netgi lengvesne, nei per siuos rinkimus, nes ekonomine situacija buvo puiki o ir Bidenas yra silpnas kandidatura. Bet dabar del karantino stojant ekonomikai ir del situ riausiu, darosi nebe taip aisku, kas laimes rinkimus. manau, kad cia yra papildomas stimulas kai kuriems demokratams ir likusiems “demokratams” toliau kurstyti smurta, kad tik jis kuo ilgiau nesibaigtu.

Penkių balų vertinimo sistemoje       2020-06-2 12:00

straipsnio autoriui už išreikštą laikyseną JAV dabartinių įvykių atžvilgiu vertinu penketu, o už kalbėseną su angliškais „papuošimais“ – dvejetui. Beje, šiandien anglų kalba yra tiek genderistinių vaivorykštinių, tiek globalistų numylėtinė kalba.

AAA       2020-06-2 11:43

O Lietuvoje žiniasklaida, LRT ir toliau palaiko JAV “demokratus”:(. Belieka spėti, kad ne už dyką. Apie padėties tragizmą JAV iki šiolei niekas pas mus nerašė, neaptarinėjo. Turėtumėm suklusti. Netgi ir iš savos istorijos mes dar nepasimokėme.

Išvada       2020-06-2 11:38

Koks sudėtingas pasaulis. Nieko mes nežinome apie jo dėsnius, kaip ir nežino tie, kurie tai organizuoja. Visa tai pasisuks prieš juos pačius.


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.