Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Andrius Švarplys. Vaivorykštinių žmogaus teisių ateitis: smurtas, smurtas ir dar kartą smurtas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 2 d. 10:02

28     

    

Andrius Švarplys. Vaivorykštinių žmogaus teisių ateitis: smurtas, smurtas ir dar kartą smurtas

Dabartiniai įvykiai JAV galutinai atskleidžia, kad visos kalbos apie žmogaus teises, teisingumą, diskriminaciją buvo pasakos. Identity politics galutinai išsigimė. Už šių human rights stovi smurtas.

15 valstijų, 70 miestų komendanto valanda. Europos ir Lietuvos žmogaus teisių gerbėjams nepavyks apsimesti, kad prie teisingo protesto prisišliejo radikalai. Masiškumas akivaizdus. Tai ne atsitiktinis proveržis, o ilgo proceso rezultatas.

Dvi institucijos buvo šio proceso katalizatoriumi: Universitetas ir žiniasklaida. Marksizmo nuodai prasiskverbė į JAV valstybės audinį. Prisišliejęs prie teisingo reikalo – emancipuoti moteris, afroamerikiečius (kadaise ir Lenino bolševikai iškilo kaip darbininkų gynėjai) – marksizmas greitai paskleidė savo nuodus: pradėjo visą kapitalizmo sistemą vadinti teroristine. Herbertas Marcuse’as sakė: „politinis universumas“, vadinasi, ištrūkti iš totalumo neįmanoma. Amerikos ir viso laisvojo pasaulio kapitalistinė sistema įvergina, ji totalitarinė, hegemoninė.

Neomarksizmas tapo naujųjų laikų progresyviąja morale, „opiumu intelektualams“, kaip sakė Raymond Aron’as. Universitetai tapo naujosios sąžinės žadintojai/kurstytojai. Alaino Bloomo dar 1987m. išleista knyga The Closing of American Mind“ buvo pats tikriausias simptomas apie tendencijas JAV universitetuose. Jo išvada buvo tokia: liberalus/marksistinis požiūris išplauna laisvės pagrindus ir uždaro diskusijas, protą, gamina Teisingumo, Žmogaus Teisių fanatikus.

Kai verslas stojo Įvairovės/Vaivorykštės pusėn, nes pamatė finasines globalaus, atviro pasaulio galimybes, su žiniasklaida į tą pusę pasisuko visa elitinė sistema. Žiniasklaida ir stambus verslas lobo, o Universitetai kepė kovotus prieš diskriminuojančią sistemą.

Dabar pjaunami vaisiai.

„Black panthers“ vadovė FBI buvo pavadinusi „teroristine organizacija“. Bernie Sanders’as dar šiais metais Iowos valstijoje apie savo valstybę sakė: „ši nusikalstama sistema“. Joe Bidenas dabar dar šneka apie „teisę protestuoti“ (smurtui plintant turėtų keist plokštelę).

Mes čia, Europoje, Lietuvoje, nė neįsivaizduojam, kaip giliai pasikasta po Amerikos pagrindais. Amerikos nebeliko. Make America Great Again yra pavėluotas bandymas sustabdyti šitą liberlmarksistinį tvaną. Neaišku, kaip gali pavykti. Su kiekviena migrantų (nelegalių ir legalių) banga, su tik „didėjančia diskriminacija ir su ja kovoti universitetuose bręstančia karta ten masiškai įtikėta, kad JAV yra nusikalstama, rasistinė sistema. Berkeley universitete studentai palaiko šūkį „ISIS is love, America is bad, imperialistic“.

Tai apie ką mes kalbam?

Dabar Amerikoje mes matome vaivorykštinių (saviraiškos, genderistinių, anti-diskriminacinių) žmogaus teisių ateities miniatiūrą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Valdas       2020-06-5 11:46

Puikus straipsnis. Net nera ka prideti.

Al. Juliui       2020-06-4 14:27

Kaltini Lietuvos valdžią, kad nesudarė sąjungos su Hitleriu ?

Created Equal       2020-06-4 14:25

Tūkstančiai atvirukų, susijusių su abortu
Atsiųsti į Vašingtoną

Kolumbas, OH - 2020 m. Birželio 3 d. - Tauta siaubingai stebi anarchistų išpuolį prieš teisinę valstybę, „Created Equal“ pasiuntė į Vašingtoną tūkstančius atvirukų, kuriuose pavaizduoti abortuoti kūdikiai, su užrašu „Atsibusk, Amerika !, Mes žudome savo vaikus!“  Tūkstančiai federalinių darbuotojų  ir dešimtys JAV Kongreso atstovų  gauna šias korteles.
Dekriminalizuoti abortai mokė amerikiečius sunkias socialines bėdas spręsti žudynėmis. Dabartinis smurtas ir riaušės didžiuosiuose miestuose atsirado dėl mūsų nenoro mylėti savo priešgimusius kaimynus kaip save patį. Taigi smurtas gimdoje virsta smurtu gatvėse.
Nesitikėkim, kad liausis rasinis ar kitoks smurtas, kol diskriminuosim pažeidžiamiausius mūsų piliečius – negimusius kūdikius.

Mūsų vadovai turi suprasti ryšį tarp kūdikių skerdimo ir kitų nelygybės formų bei smurto.
Prašau prisijungti prie mūsų maldos už savo tautą ir vadovus.

Už apleistus kūdikius.

Markas Harringtonas, Created Equal prezidentas

 

 

Jules to Al.       2020-06-4 5:42

Lietuvai, berods, buvo paiūlyta tapti sąjungininke, bet ji savo sąjungininke pasirinko Stalino Rusiją, Sovietija pasivadinusią, ar ne taip? Pasirinko Gulagą, o gal klystu, net nežinau? O ką pats manai? Bet Vilniaus(Pietryčių Lietuvos) grąžinimo Lietuvai punktą į tą slaptą Molotovo Maskvos pakto protokolą įtraukė tai Vokietija, o ne Sovietija, tiesa? Na, o Potsdame Vakarų liberal-dimokratai Baltijos šalis atidavė Stalino Rusijai, kaip teisėtą paveldą nuo amžių amžinųjų ir šikarną balių savo ir Sovietijos spec.tarnybų bendram darbui suorganizavo.

kažkas užsiminė apie Švediją       2020-06-4 2:39

O Švedija, gali būti, truputį pabudo. Internete yra įrašas iš Švedijos, kur matosi kaip “protestuojantys” rėksniai bando veržtis ar tai į metro stoties prekybinę galeriją, ar tai į prekybos centrą. Jiems kelią užtveria vos keli neblogai ekipuoti policininkai su šalmais. Tų kelių policininkų reakcija Švedijai netikėtai griežta ir ryžtinga. Kažkokią rėkiančią mulatę vienas iš jų paima ir tiesiog stumte numeta į šoną, jo kolegos taip pat elgiasi ryžtingai. Padugnėms belieka gailiai staugti. Kai kurie susižavėję interneto komentatoriai tuos policininkus palygino su vikingais. “Vikingų dvasia” ir panašūs komentarai kartojosi po įrašu. Gaila, kad dabar nerandu jo.

nevisai       2020-06-4 2:28

Aš čia matau ne kiek “spalvotų” atėjūnų siautėjimą, kiek pačių baltųjų išsigimimą ir degradaciją. Jei pasižiūrėtumėte atidžiau kokios spalvos snukiai kyšo iš po “Antifadugnių” kaukių, pamatysite, kad daugiausiai jie yra balti. Tai yra, Ameriką dabar ir griauna ne kas kitas, o tų pačių, sukūrusių tą Didžią Ameriką, baltųjų kolonistų išsigimusios atžalos. Būtent baltieji “Antifa” ir veda tą margaspalvę visomis prasmėmis minią. Be abejo, esama ir kitų faktorių, tokių kaip politikų spekuliacijos ir užsienio specialiųjų tarnybų bei nusikalstamo pasaulio veikla, tačiau pagrindinė įvykių priežastis - daugelį metų ne žabotas, o skatintas, baltojo kairuoliško ir liberalistinio gaivalo siautėjimas.
Bet tas gaivalas ir marodieriai jau susiduria su piliečių pasipriešinimu. Neseniai jie gerai gavo į kaulus nuo paskutinių karų Amerikos veteranų, o vienos Floridos valstijos apygardos šerifas, stovėdamas rasiškai margaspalvės bendruomenės akivaizdoje, atviru tekstu paragino piliečius šaudyti į jų namų valdas įsiveržusius plėšikus.

Al. Juliui       2020-06-4 2:02

Kai Lietuvą dorojo rusai, vokiečiai irgi ramiai stebėjo.Ir ne tik stebėjo. Bet ar sveikas žmogus gali džiaugtis tuo, ką Stalino sąjungininkai padarė su Vokietija ? Tuo miestų nušlavimu, masiniais prievartavimais ir civilių žudynėmis?

Kis       2020-06-3 13:09

Labai daug zodziu,kuriu net nezinau,bet savo gyvenimiska patirtimi tikrai tikiu,kad tai ne siap sau vyksta pogromai.Negi USA PIRMAS afroamerikietis(negru vadinti nelaidzia mazoji anukele) zusta amerikoje nuo policicininko,beje be reikalo pareigunas tikrai ji lamde ne savo malonumui?patiko komentaras “grumstas” kuris pasisake ir gan logiskai apie Cile,kas galejo likti su Salvadore Aljende ir kas paliko Cile su Pinocetu?Nesigilinant ;palyginkite Kolumbija ir Cile;beje Pinocetui valdant Cile tapo viena is pirmaujanciu saliu Lotynu Amerikoje,o kas like is Kolumbijos ir kas ju draugai?Prisiminkite “geltonas liemenes"kur vykde visus pogromus banditeliai is LDNR,tai irodyta faktais.Tad rusija ,kuri zino ,kad kinkos per plonos nugaleti karu(viskas kas saude jau nebe saus,o kitkas multikai),nes sugebeti uzkutenti kosmosa,reikia moketi.Tad laikas uzmigdyti rusija ir pasaulis atsikveps.Amerikai Putinas perduoda priveta,o siuksliu ten apstu.Beje 15 valstiju is 51 nera jau katastrofa?ziurekime kas vyksta panoseje pas mus?

Prašalaitis >> > 21:00 2020-06-3 9:24        2020-06-3 12:59

Labai geras komentaras, kaip beje ir “mano manymu 2020-06-2 12:15”, tik jūsų vietoje nebūčiau toks užtikrintas dėl, pavyzdžiui, Švedijos kurioje irgi sparčiai vyksta poliarizacija, nors priežastis ir skirtinga.

Raigerdas        2020-06-3 12:34

Taip, Amerikoje vykstantys įvykiai kelia nerimą. Tačiau Lietuvoje yra irgi savi genderistai. Savo laiku buvo stribai, kurie palaikė komunistų okupaciją. O dabar pas mus yra genderistai. Štai vienas iš tokių genderizmo platintojų yra vaikų psichologas, psichiatras Linas Slušnys. Tai, jeigu šiandien vaikų psichologas stumia tą genderizmą vaikams, per Švietimo ministeriją, tai kodėl mūsų mokslininkai tyli? Laukia, kol išauklėti ir ūgtelėję genderiukai išeis į gatves ir daužys vitrinas,kad sukelti smurtą ir chaosą? Kodėl šitas vaikų psichologas Linas Slušnys, žalojantis jų psichiką, yra maitinamas iš mokesčių  mokėtojų kišenės?

> 21:00       2020-06-3 9:24

Pateikėte taiklių pastebėjimų, bet JAV įvykiai nėra vien organizuotų leftistinių gaujų veiklos ar galimos Kremliaus (Sorošo) įtakos pasekmė. JAV jau ilgoką laiką tampa neatspari vidinių visuomenės problemų sprendimui, nes ilgai progresavusi poliarizacija kelia vis didesnį susipriešinimą. JAV tėvai-įkūrėjai po valstybės pamatais padėjo bombą vardu “mažoritarinė dvipartinė sistema”, kuri tiksi vis garsiau. “Efektyvios vyriausybės” siekis JAV atveju yra fikcija, kai nėra jokio išankstinio ilgalaikio visuomeninio-politinio susitarimo, ir nėra jokio konsensuso mechanizmo. Tokie įvykiai Skandinavijoje neįmanomi, nes nėra tokio giluminio susipriešinimo.

stasys        2020-06-3 6:32

Česlovai Zukulienei .  kai pas tamsta per langą lips tokie pat kovotojai su pedofilija ..galėsite juos pati paprotiti kokie tie policininkai ištvirkę ..ir kaip Jums tas reikalas patinka .

to AAA       2020-06-3 4:49

“Trump and Putin Discuss the Future”, negirdėjai? Berods pirmadienį, a? Tik jau neapsimeskite, kad nežinote, kas tokie okupavo ir afrikanizavo, islamizavo Europą? Kokie Lietuvos inteligentai ir docentai - prapiesoriai palaikė Arabų pavasarį ir jo invaziją į Europą? Gal priminti, ką? Nepagarbiai, - Jules.

Jules to Fox News       2020-06-3 4:41

Ką jie veikė, kai degė Europa, Vokietija ir Baltijos šalys? Ko tylėjo ir palaikė smurtą mūsų atžvilgiu, mūsų tremtį Sibiran? Ko tylėjo, kai po karo buvo šitiek nužudyta vokiečių ir Baltijos tautų sūnų ir dukrų, a? Kur jie, Vakarai, tada buvo? Negi tik vienam legendiniam JAV generolui George Patton’ui tebuvo sąžinė pabudusi, a?

Jules       2020-06-3 4:36

Nieko naujo “Dezistų ūkyje” - be smurto ir dezi propagandos jie mažai ką gali. Kitaip nagali jie mus vėl Barbarijon grąžinti, kai pabandėme išslysti iš po Niurnbergo šešelio, iš po dvigubų standartų šešėlių. Avansas barbarizmui buvo padarytas 1945 metais Potsdame, kai Vakarų Liberal-dimokratai mus atidavė, kaip teisėta paveldą nuo amžių amžinųjų, anot jų, Stalino Rusijai. “Advance to Barbarism” - pradėjo naujai pilnu tempu veikti.

Fox News       2020-06-2 23:39

Tuckeris: Mūsų vadovai blaškosi, kai dega mūsų miestai
https://www.youtube.com/watch?v=3n5_D59lSjc&t=847s

štaziui       2020-06-2 21:00

stasele, tave persekioja “apdėjimo vaginomis” šmėkla, todėl bėk iš čia. Nepalik čia triperinės pradvokusios silkės smarvės. Jokios “geltonosios liemenės” neturi nieko bendro su meksikiečių ar afrochuliganų bandomis, niokojančiomis JAV miestus. Jokios “geltonosios liemenės” tokia griaunamąja jėga neprasinešė per Prancūzija. Jau komunistinės JAV demokratų partijos “indėlis” griaunant valstybę vien ko vertas. Jokiai Prancūzijai su jos netobula partine sistema į tokius komunistinės JAV demokratų degradacijos ir išdavystės mastus nė iš tolo neišeina lygiuotis.

Dalia       2020-06-2 19:21

Kapitalizmo pabaigos pradzis.Visais laikas nuo [at Adomo ir Ievos visuomenines sanklodos keitesi,nes tai diktavo gyvenimas-akmens amzius,vergove,feodalizmas,kapitalizmas ir t.t.Pribrendo situacija kai kapitalizmas eme grauzti pats save ir kuo toliau tuo labiau.Bet tai tik pradzia,nesiteikekite greito galo,pasipriesinimas bus milziniskas,daug auku,kraujo,bet gal anukai bus laimingesni be sios visuomenines baisios formacijos.As tikiuosi.

>Išvada       2020-06-2 18:11

“Koks sudėtingas pasaulis. Nieko mes nežinome apie jo dėsnius” ... taisau: NENORIME ŽINOTI.
“Jie turi ausis, bet negirdi…” etc – ar čia ne apie mūsų rūšį?

Tvankstas       2020-06-2 14:48

H. Marcuse davė supratimą apie represyvią toleranciją, kuri švyti dabar JAV visu grožiu.

stasys        2020-06-2 14:25

Nesuprantu to noro viska išgražinti ar tai neo komunizmo ar fašizmo lapeliais . Ten kur žmonės plėšikauja pirmai progai pasitaikius ieškoti tokias apraiškas gali tik tikras neišmanėlis ar tas idėjinis rusas visur įžiūrintis ar tai fašizmą ar banderus Na imkit ir pats palyginkite panašaus masiškumo reiškinius Europoje su geltonosiomis liemenėmis . Na kur Jus matėte tokias storas juodas šiknas taip stropiai tempiančias televizorius per išmuštą vitrinos langą ?  Niekam ten Amerikoje nerūpį tos universitetu iškrakmolintos universitetu apykaklės ..todėl turinys kalbu ir realybė prasilenkia labai smarkiai youtube.com/watch?v=Um9PdLLS5P4

grumstas       2020-06-2 12:49

Ko gero šiai ligai fašizmas yra pats tinkamiausias vaistas.  Reikėjo neturėti menkų mąstymo likučių, kad nesuprasti , kad veiksmas sukels atoveiksmį. Pergyvenome aibę idologijų,dar teliko tikėtis fašizmo, kaip vaistų nuo šios ideologinės vaivorykštinės pandemijos. Prisiminkim Pinočetą, kuris Čilėje atsirado tada , kada reikėjo gelbėti Čilę nuo če Gevaros   garbintojų.Įdomu kokia padėtis dabar Čilėje, kaip atsiliepia apie pinočetą eiliniai paprasti čiliečiai, kurie užsidirba duoną savo kasdieniu trių\ūsu ir prakaitu. Ar jiems Pinočetas diktatorius , kurį reikia ir po mirties minėti tik bloguoju.?

> 2020-06-2 12:19       2020-06-2 12:46

tu, juliau Milaiti, tu! Kas gi daugiau galėtų kovoti su tarptautiniu imperializmu ir „kapsukės” docentais, jei ne toks karžygys kaip tu.
Koks ten tas tavo šūkis: „doloj amierkanskich impierialistov”!!!

Jules       2020-06-2 12:19

O kada mūsų inteligentai bus traukiami atsakomybės už Arabų pavasario rėmimą, už Europos dirbtinę islamizaciją ir afrikanizaciją, ir mūsų tautos nunykimą? Dezi LRT vis dar tebeatakuoja Trumpą su visa lietuviška dezinfosklaida. Kas sustabdys Kapsukės auklėtinius?

mano manymu       2020-06-2 12:15

mano manymu, autorius gana tiksliai aprase situacija Amerikoje. Akademine visuomene ir Europoje darosi panasi, “demokratai” irgi panasus, gerai tik, kad kol kas smurtaujama maziau. Bet ir Amerikoje masisnis smurtas nera pirma karta, jau yra buve ir panasaus masto riausiu. Visas jas galu gale suvalde. Noriu tiketi, kad ir sitas suvaldys taip pat. Kas yra siek tiek kitaip dabar- tai kad rudeni bus prezidento rinkimai. Anksciau praktiskai visi neutralus komentatoriai prognozavo Trumpo pergale, netgi lengvesne, nei per siuos rinkimus, nes ekonomine situacija buvo puiki o ir Bidenas yra silpnas kandidatura. Bet dabar del karantino stojant ekonomikai ir del situ riausiu, darosi nebe taip aisku, kas laimes rinkimus. manau, kad cia yra papildomas stimulas kai kuriems demokratams ir likusiems “demokratams” toliau kurstyti smurta, kad tik jis kuo ilgiau nesibaigtu.

Penkių balų vertinimo sistemoje       2020-06-2 12:00

straipsnio autoriui už išreikštą laikyseną JAV dabartinių įvykių atžvilgiu vertinu penketu, o už kalbėseną su angliškais „papuošimais“ – dvejetui. Beje, šiandien anglų kalba yra tiek genderistinių vaivorykštinių, tiek globalistų numylėtinė kalba.

AAA       2020-06-2 11:43

O Lietuvoje žiniasklaida, LRT ir toliau palaiko JAV “demokratus”:(. Belieka spėti, kad ne už dyką. Apie padėties tragizmą JAV iki šiolei niekas pas mus nerašė, neaptarinėjo. Turėtumėm suklusti. Netgi ir iš savos istorijos mes dar nepasimokėme.

Išvada       2020-06-2 11:38

Koks sudėtingas pasaulis. Nieko mes nežinome apie jo dėsnius, kaip ir nežino tie, kurie tai organizuoja. Visa tai pasisuks prieš juos pačius.


Rekomenduojame

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.