Demokratija ir valdymas

Andrius Švarplys. Trumpas Lietuvos padėties paaiškinimas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 7 d. 12:20

20     

    

Andrius Švarplys. Trumpas Lietuvos padėties paaiškinimas

Kodėl valstybė negali ateiti į šeimų namus ir mokinti, kaip reikia auklėti vaikus, jeigu politinis korektiškumas/lyčių lygybė/kova prieš diskriminaciją Vakaruose įtvirtino politinę tezę, kad diskriminacija randasi galvose, moralinėse žmonių nuostatose?

Kadangi teisiškai, politiškai ir, atitinkamai, socialiai diskriminacija yra draudžiama bei baudžiama, tai lieka tiktai moralinė žmonių pasaulėžiūra kaip diskriminacijos bastionas. Visuomenė negali diskriminuoti niekaip kitaip, tiktai pagal savo vidines nuostatas.

Todėl Valstybė turi prievolę/pareigą eiti ir laisvinti – šalinti galvose užsilikusias blogas nuostatas. Užtikrinti žmogaus teises.

Kaip homofobiją/ksenofobiją/islamofobiją/rasizmą reikia išvalyti nuo stereotipų, reikia pakeisti žmonių nuostatas, jų moralinę pasaulėžiūrą, t.y. perauklėti. Taip ir tėvus reikia perauklėti nuo ydingų vidinių nuostatų santykyje su vaikais. Dėl Vaiko Laisvės ir Teisių.

Todėl norvegiška/lietuviška Vaiko Teisių apsauga atitinka marksistinės emancipacijos ideologiją.* Ji iškreiptai traktuoja konstitucines teises. Tokia Vaiko Teisių Apsauga yra vaiko teisių ir tėvų teisių pažeidimas.

*Ji taip pat atitinka bendrą Vakarų politinę nuostatą, įkūnytą B.Obamos, J.Trudeau, A.Merkel, iš esmės visų Centro-Dešinės, Centro-Kairės vyriausybių, įskaitant Lietuvą, tai, ką kai kurie analitikai jau senai įvardijo kaip liberalų konsensusą. Ji atitinka didžiojo ketverto veiksnių: politikos-stambaus verslo-didžiosios žiniasklaidos-akademijos/universiteto šiuolaikinę tapatybę. Todėl žmonės pralaimi, žmonės lieka vieni be konstitucinės apsaugos, nes visas valdžios laukas veikia kaip stogas pateisinti valstybės veiksmus auklėjant piliečius. „Laiko dvasia“ yra nepalanki klasikinėms konstitucinėms teisėms. Jos yra perrašinėjamos pagal marksistinę emancipacijos ideologiją.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O tai ką,        2018-11-8 12:21

Gestapas buvo mus užpuolęs, kai čia tebuvo tik Sovietijos teritorija?

Al. Jules'ui       2018-11-8 12:11

Gestapas, o ne NKVD todėl, kad mus užpuolusiam kominternui blogio įvaizdis yra ne NKVD, o gestapas. Idėjiniu požiūriu tai viens ir tas pats.
O organizaciniu požiūriu tai, greičiau, NKVD.

Kodėl       2018-11-8 9:20

Gestapas, o ne NKVD?

Jules       2018-11-8 8:52

Tai ne kas kita, kaip liberal dimokratų konspiracija ir agresija.

Alui       2018-11-8 7:47

Nieko nereikia kurti. Be to tingisi. Va, sulauksime Šv. Rinkimų, pribalsuosime ir viskas pasidarys gereu. Kam išradinėti dviračius? Trisdešimt metų balsuojame ir viskas tik gerėje ir gerėje. Patikrintas būdas.

Al.       2018-11-8 1:45

Šitas puolimas nėra kažkokio atskiro grobuonies įnoris, o galingos organizacijos, kurią, manau, galima laikyti kominterno paveldėtoja, o gal ir kūrėja, vykdomas pasaulio užvaldymas. Socialinė inžinerija - jo vienas iš ginklų. Į grybų augimvietę įsižiūrėjus įdėmiau, pamatysim, kad jie ne tik auga simbiozėje su medžiais mitybos požiūriu, bet medžiai per grybieną bendrauja, lyg mes per internetą. Panašiai, su vaikų grobimu, sodomijos propaganda, migracijos skatinimu, asmenų teisių kontrole jų teisių apsaugos pretekstu - įsižiūrėjus, sunku nematyti, kad tai vieno reiškinio dalys. Komunistai puolė Lietuvą jau turėdami čia plačią savo agentūrą. Dabar mokslininkai atranda, kad ir Napoleoną viso jo žygio metu globojo masonai. Būtų keista, jei priešas neturėtų savo agentų tinklo ir dabar. Jei mes ginsimės nuo kiekvieno išpuolio atskirai, tiesiog blaškysimės. Bet kad taip nebūtų, turim turėti vadovybę, smegenų centrą. Protingi ir dori žmonės, tokie, kaip Švarplys, yra ne tik žmonės sau, bet ir visuomenės turtas - ir jie privalo organizuoti tautos savigyną. O tauta, kad ir kokia inertiška, manau, jau nebenori gyventi po senovei.

Raigerdas       2018-11-7 22:08

Prašau skaityti tai, kai žemiau esančio komentaro tęsinį. Ir taip D. Mockus yra vienas iš Lietuvos laisvosios rinkos instituto įkūrėjų. Tas institutas pastoviai per žiniasklaidą triūbija: “laisvoji rinka viską sutvarkys pati; ramiai miegokite piliečiai, nes viską tvarko laisvoji rinka”. Ir to instituto “ideologiniai profai” pradeda “mokyti” tingius valstybės valdininkus “laisvosios rinkos amato”. Jiems yra aiškinama, kad tai yra Vakaruose, kad tai yra pažangu, o jūs būsite atsilikę, jei neperduosite viso turto į privačias rankas. Tegul viską reguliuoja rinka. Ir ką gi? Pats D. Mockus, nesiruošia laukti, kol ta laisvoji rinka sureguliuos viską pati, jis ją pradeda reguliuoti. Panašiai, kaip tai darė Italijos mafija po 2-ojo Pasaulinio karo suirutės, MG Baltic domina prekyba alkoholiu, domina įtaka politikams ir įstatymų leidybai ir t.t. Viskas vyksta taip pat, kaip ir darė bolševikai su savo dviguba morale. Tik dabar jie pasivadino ne bolševikais, o liberalais. T.y., jie nevaro žmonių į Gulagus, o jie tyliai ir gudriai, kaip vorai, įsteigia savo tinklą, jungiantį daugybę verslo įmonių vadovų, ir kas nepriklauso šitam tinklui, tai tie “užsakymų iš valstybinių įstaigų” negauna. Taip durniaus vietoje laikomai liaudžiai gausiai yra kabinami makaronai apie demokratiją, apie laisvąją rinką, papirkinėjami žurnalistai ir svarbiausia, tegul miega ta budrioji visuomenė, nes ją pastoviai reikia hipnotizuoti, kad taip yra todėl kadangi pas mus demokratija, laisvė ir laisvoji rinka. Visuomenė tampa suskaidyta į įvairias vienas kitai prieštaraujančias grupes, ir vėl per tą patį “laisvės” vamzdį yra išleidžiamos dar “naujesnės” idėjos, kurios dar labiau išskaido visuomenę į dar smulkesnes grupes, kurios pradeda kivirčytis tarp savęs. Tai protingesnei visuomenės daliai atrodo, kad per daug to chaoso, tačiau, ko ta dalis nesugeba suvokti, kad tai yra suplanuotas dalykas. Ir gelbsti tą pasaulį tik tie DIDIEJI DĖSNIAI, kurių nepagauna šita “gudragalvių grupelė savanaudžių egoistų”. Tenkindami savo ydas, jie įsivaizduoja, kad tai vyks amžinai. Tačiau taip niekada nevyksta, ir šiandien pradeda braškėti bankininkų, farmacininkų ir psichiatrų pasaulis. Jeigu ir toliau vystysis kai kurios tendencijos, kurios jau prasidėjo, tai šitie nesugebės pergudrauti dabartiniu metu, gana protingų sistemų, kurios yra nepasiekiamos šitiems įsisiurbusiems į valstybės kūną parazitams, besimaitinantiems iš mokesčių mokėtojų kišenės. Damoklo kardas jau pakabintas.

Raigerdas       2018-11-7 21:31

Šį kartą Džeikas gana gerai paaiškino JAV egzistuojančią sistemą, kaip išmintingai sutvarkytą. Koks yra skirtumas tarp JAV ir Lietuvos? Ten yra matomas suinteresuotumas, kad vaikas grįžtų į šeimą. Pas mus viskas vyksta pagal džiunglių įstatymus: kas stipresnis, tas ir teisus. Valdžia leido atimti vaiką, reiškia mes ir atimsime. Be to, yra pažįstami, draugai, meilužės, meilužiai ir t.t., kuriems galima tą vaiką atiduoti. 1000 Eu ne taip jau dažnas atlyginimas Lietuvoje, o čia 1000 Eu tiesiog pats įplaukia į kišenę. Už 1000 Eu galima ir vaiką papaikinti arba jį papirkti ir t.t. Kokią sferą nepaimsi valstybės “tarnautojų” aptarnaujamą, tai būtinai bus ne taip, kaip turi būti. Išeina taip, kad ten, kur valstybė kažką tai daro, būtinai atsiranda kažkokios patologijos, būtinai kreivai, būtinai nukreipta ne žmogaus naudai. Čia yra viena sunki problema. Bet privačiose struktūrose geresnis vaizdas tik šiek tiek. Man reikėjo paslaugos viename iš didžiųjų supermarketų. Kai pasakiau, ko man reikia, tai pardavėjai, plepėdami tarp savęs, pradėjo mane aptarnauti. Paskiau sako: “o dabar nuspauskite štai šitą mygtuką”. Velniai rautų, kas ką aptarnauja? Aš gi moku pinigus! Kodėl visa tai vyksta mūsų valstybėje? 1) Žmonės suprato, kad svarbiausia yra pinigai. Ir prasidėjo pinigų karštligė, kaip JAV “aukso karštligė” savo laiku. Tokiais atvejais moralė tampa, kaip kažkoks trukdantis dalykas, įsigyjant ar net užsigrobiant pinigų. Dėl pinigų žmonės vis labiau ir labiau eina iš proto, o santykiai tarp jų tampa panašūs į gyvūnų: kas stipresnis; 2) Ir tuo metu metami į visuomenę naujai iškepti psichologai, kurie dar labiau iškelia INDIVIDO poreikius ir jo siekius būti kuo laisvesniais, ir ta visuomenė suskyla į atskirų individų interesų tenkinimo valstybę. Štai čia jau juos galima valdyti pagal kontroliuojamo chaoso mechanizmą. Į grupes ir į bandas pirmoje eilėje pradeda jungtis nusikaltėliai. Jie tai daro instiktyviai, nes grupė gali užpulti kelis žmones ir juos apiplėšti. Jie tokius dalykus suvokia gerai; 3) Visuomenėje prasideda demoralizavimo procesai; 4) Tada sveikoje visuomenės dalis, matydama tos visuomenės žūties požymius, pradeda jungtis į grupes. Visa tai jau yra gerai, tačiau “juodas darbas” jau atliktas ir ta amorališkiausia visuomenės dalis praturtėja, o ta kultūringesnė visuomenės dalis nuskursta; 5) Kokia turi būti ideologinė platforma visai tai bakchanalijai? “Laisvos rinkos” propaganda, ir kol ta protingesnė ir sąžiningesnė visuomenės dalis susigaudys, kas tai per daiktas yra ta “Laisvoji rinka”, per tą laiką galima susikrauti gana didelį milijoninį ir net milijardinį turtą. Paimkime MG Baltic prezidentą D. Mockų, kuris Verslą pradėjo, įkurdamas ir vadovaudamas konsultaciniam kooperatyvui „Litas”[1] (vėliau valdomos įmonės buvo apjungtos į „MG Baltic“ koncerną), nuo 1990 m. Nacionalinės prekių biržos AB „Lietuvos birža“ vykdantysis direktorius,

progresas       2018-11-7 21:22

Anstoliai turtą atima bent jau už skolas. Vaikgrobių gestapas atima vaikus už nieką.

gerovė       2018-11-7 21:19

Lig šiol “gerėdavo” tik suaugusiųjų gyvenimas. Dabar jau ir vaikų.

šakalo patelė       2018-11-7 21:17

-Tai yra Pažanga!

Povilas       2018-11-7 20:57

Geras sakinys:
“Tokia Vaiko Teisių Apsauga yra vaiko teisių ir tėvų teisių pažeidimas.”
Žiauru iš tėvų atimti vaikus.
Bet atimti iš vaiko tėvus - visiškas barbarizmas.
Juk mažyliui tėvai - tai beveik visas jo pasaulis, viskas, ką jis turi.
Ir tai atimama grubiai, be ceremonijų, naudojant jėgą.
Nieko neaiškinant.
Nesirūpinant dėl pasekmių vaiko psichikai.
Dažnai - be priežasties.
Be atsakomybės ir be sąžinės graužimo.
Net neatsiprašant dėl padarytų klaidų ir žalos.
Tai nėra teisinga.
Tai - netgi neteisėta.
Susilauks vaikagrobiai atsako.
Oi, susilauks…

Dzeikas       2018-11-7 19:59

Pries kelis menesius buvo isteriskai klykta apie alkoholiku, asocialiu seimu zudomus vaikus. Dabar klykiama i kitus vartus - apie vaiku atiminejima is tevu.
Man patinka kaip ta problema sprendziama JAV. Vaiku must negalima ir ten ir vaikui gi palikta teise apskust tevus. Ka neretai tie ir padaro.
Kas buna po to? Jeigu vaikas nesuluosintas, nesuzalotas tevams ispaisoma bauda, ar net sodina administracinio aresto. Vaika paima i vaiku internata. Tie internatai net ir turtingose JAV nera pieno upes kisieliaus krantais. Po menesio ar panasiai vaiko paklausiama dar karta, ar jis nori grizti pas tevus, ar jam geriau internate.revizuoti savo ir tevu va
Vaikeliai, paragaves internato ir palygine, mazdaug 90% sutinka grizt i seima ir ima atsakingiau vertinti tiek tevu veiksmus, tiek savo zodzius.
Tai yra vaikas nuo mazumes mokomas , kad jo veiksmas sukelia pasekmes uz kurias jis atsako. Jeigu tai kaprizas ir seima mylinti vaikas nebebando daugiau revizuoti tevu ir savo vaidmens seimoje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-7 18:16

(pataisyta)
Vakariniame ES pakraštyje, nuo balandžio,
didėja MMA 70 eurorublių (ir bus 1528 eurorubliai).
Komunistuojančių gaujų MMA - visiems gerai žinomas.

Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos bemaž vienodos.

 

Ačiū p. Andriui       2018-11-7 14:58

už drąsų žodį!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-7 14:40

Vakariniame ES pakraštyje, nuo balandžio,
didėja MMA 214 erorubliais (ir bus 1528 eurorubliai).
Komunistuojančių gaujų MMA visiems gerai žinomas.

Mus       2018-11-7 14:14

jau kartą bandė perauklėti pagal marksizmą-leninizmą.Taigi turime imunitetą ir šitos niekšybės nepraeis. Tačiau gaila žmonių, kurie tos patirties neturi. Todėl ypač svarbu, kol dar galima, parodyti tikrąjį šiuolaikinių marksistų-leninistų veidą. Pagarba Andriui ir kitiems mūsų šviesuliams.

valstybė mokins gyventi ir elgtis?       2018-11-7 13:48

kas ta valstybė?
nusikaltėlių šaika: kolaborantai korumpuoti ištvirkę demagogai apsivogę komunistai - kgbistai.
——-
ir tie apsišikėliai mokins mus kaip reikia gyventi…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-7 12:46

Lietuvos konstitucijoje pirminio pavidalo (n_e_p_a_i_s_a_n_t partinių gaujų daugybinių pakeitimų), visuose straipsniuose aiškiai parašyta, kad Lietuvoje šeimininkauja Lietuvos piliečiai – Tauta turi suvereno galias. Tačiau komunistams tai nepatiko ir jie pradėjo juodus darbus. Lietuvos partizanų neišjungtos, rublinių maskvėnų komunistų liekanos (landsberginių, brazauskinių, kirkilinių, karbauskinių, bei kt. gaujos), susidėjo su eurorubliniais briuseliniais komunistais ir savo d_a_r_b_a_i_s parodė, kad Lietuva buvo ruošiama svetimšalių šeimininkavimui.
Pavyzdžiai, dėl aiškumo:
I. Jau 1996 metais komunistuojančios partinės gaujos, antikonstituciniame suėjime (Seime), „nepastebimai“ pakeitė žemės 47 straipsnį būsimų svetimšalių šeimininkų smulkių sklypelnikų naudai, pakeitė be Tautos valios (!). Kai Tauta nepastebėjo tokios „smulkmenos“, komunistuojančios gaujos dirbo savo juodus darbus kitame antikonstituciniame suėjime (Seime) tol, kol 2003 pakeitė žemės 47 straipsnį ir vėl būsimųjų svetimšalių šeimininkų  tik jau stambių (!) žemgrobių naudai.
II. Svetimšalių šeimininkų naudai Lietuvos litas buvo ilgai pririštas ir tąsomas valkiojamas svetimšalių tol,  kol galutinai sunaikintas. Svetimšalių naudai mums yra primestas eurorublis.
III.  Svetimšalių šeimininkų naudai, Seimo konstitucijos salėje, šalia Lietuvos konstitucijos (kuklios knygutės) žaibišku kvailu greičiu atsirado komunistuojančių gaujų Lisabonos sutarties viršvalstybinių (!) taisyklių tekstų knyga (l. didelis griozdas).

Vienintelė Tautos paguoda, kad Lietuvos respublika nuo pat savo Konstitucijos priėmimo 1992.10.25 dar nė karto neturėjo teisėtai išrinkto Seimo ir Lietuvoje galioja konstitucija tik p_i_r_m_i_n_i_o pavidalo.
___________________________________________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 lapkričio 7

Laikai keisis.       2018-11-7 12:44

Merkel traukiasi.Neramu,kad liga jau labai užleista,nuoskaudų daug.Gali visko būti?

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.