Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Andrius Švarplys. Trūksta tik spygliuotos vielos ir kariuomenės aplink Seimą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 11 d. 2:31

21     

    

Andrius Švarplys. Trūksta tik spygliuotos vielos ir kariuomenės aplink Seimą

Lietuvoje atsikartoja JAV Kapitolijaus šturmo variantas, tik mažesniu mastu.

Yra visi tie patys komponentai:
- elitistų/globalistų (politikų) klasės piktnaudžiavimas valdžia;
- didžiųjų medijų vieningas valdžios palaikymas.

Vien iš šių dviejų komponentų užsiveda anti-demokratinis melo malūnas. (Anti-demokratinis, nes valdžia ir medijos neatstovauja ankstesnių nacijos kartų sukurtai politinių vertybių ir konstitucinių principų sistemai. Melo – tam, kad tai nuslėptų ir paremtų valdžios globalistinį kursą, medijos pradeda propagandinį karą su nacijos vertybine paradigma).

Lietuvoje akivaizdžiausiai tai pasimatė trijose temomis: LGBT, migracija, kovidas.

Toliau:
- besaikis žmonių niekinimas, dirbtinis „blogybių“ išdidinimas (kartuvės, Gibonas, Paleckis). Esmė: psichologinis teroras reiškiant panieką, kas iš esmės virsta politinė represija. Žmonių dauguma mato, kad jie su savo teisėtomis vertybėmis yra „laidojami“. Savo namuose staiga tampa nusikaltėliais.

- valstybės institucijos pagal hierarchinį principą yra priverstos klausyti globalistų valdžios ir pradeda vykdyti esamą paradigmą represuojančią politiką. Pvz., Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Užsienio reikalų ministerija, Vyriausioji rinkimų komisija, Nacionalinis transliuotojas, Valstybinė lietuvių kalbos komisija, Konstitucinis Teismas, na ir policija bei pan.

Kitaip tariant, politika, žiniasklaida, valstybės institucijos, peršama ekspertų/influencerių viešoji nuomonė, partijų išdavystė – koks dar „langas“ paliktas praktiškai daugumai visuomenės? Jokio. Visi šie elementai pradeda „maitinti“ vienas kitą ir užsisuka uždaras ratas. Taip gimsta savotiškas 21 a. hibridinis (nes demokratijos ir teisinės valstybės vardu, melagingai) globalistinis režimas.

Ir šitas kokteilis priveda prie Kapitolijaus šturmo.

Dabar trūksta paskutinio amerikietiško komponento: spygliuotos vielos ir kariuomenės aplink Seimą. Kad net vizualiai būtų aišku, koks čia stiprus demokratinis valdžios ir piliečių ryšys.

————————————
Kokio radikalumo ir politinio aklumo turi būti valdžia, kuri pasiūlo daugiau kaip trečdalį visuomenės neleisti į viešąjį transportą ir poliklinikas?
Arba pasiūlo bendrus moterų ir vyrų tualetus?
Arba pradeda aiškinti, kad mes negalime ginti savos valstybės sienos ir turime priimti irakiečius su afrikiečiais?

————————————-
Ir čia nebuvo skustagalvių perėjūnų „šturmas“ kaip 2009-taisiais. Visuomenė yra įpykusi, bet režimo minėtas kokteilis net ir law abiding citizen visuomenę stumia Kapitolijaus šturmo link.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Demokratija       2021-08-12 10:45

pagal JAV

Neduok Dieve       2021-08-11 21:41

valstybininkų.Tokie praterioja valstybes.Kubilius irgi valstybininkas.

> Autoriui       2021-08-11 18:22

Autorius, kaip ir visa negebanti subręsti, bet sėkmingai senstanti jaunuomenė dar nepranoko infantiliško piemenėlių kalbos lygio “law abiding citizen”.
Kai tekstuose neliks “eruditams” skirtų intarpų, pervesime į suaugusiųjų lygmenį.
P.S. Ne apie turinį, o apie formą.

Autoriui       2021-08-11 15:36

Švaplys sudėjo trumpai, išsamiai ir aiškiai.
Autorius,šį kart, pranoko pats save.
Bet ar skaitytojai pakils iki tokio lygio?

Al'ui       2021-08-11 15:30

NS…
Tau gal galvoj…
Tie suskiai iš NS viską padarė kad internacionalistai grotų „pirmu smuiku“... O tu čia vapi tokius vėjus…
Nėra Lietuvoje tikros dešinės, litvinams to nereimia, nes juos tenkina visoks kairuoliškumas, žydiškumas, iškreiptas tolerantiškumas….
Ir čia yra tautos ir valstybės tragedija!
O tas sušiktas (!!!) NS yra dėl smegenų sukimo tautos likučiams.
Ir dar…
Dėl spaudos, tie - ns* turi du tinklapius ir abu „nuo pasaulio pradžios“.
Ir ką tie - ns* per metus laiko nuveikė? Štai ‘Šeimynykščiai’ subūrė kairuolišką ir galimai prorusišką (proputinišką) elektoratą...
O dešiniosios, nacionalistiniu pagrindu patriotinės jėgos, per 31 metus net padorios svetainės nesukuria…
—-
Iš prigimimo kairieji yra bendruomeniški, vieningi ir tai yra jų jėga…
O dešinieji individualistai (blogaja prasme). ir tai yra jų pragaištingas silpnumas. Be to jie dar nepakenčia kitos net labai labai artimos nuomonės. NS, oi, ns* patyriau asmeniškai ir nevieną kartą... Jų tikslas nėra nei tauta nei valstybė..., jų tikslas pribaigti tautos ir valstybės likučius. Kitaip jie nebūtų užleidę iniciatyvos kairiesiems…
—-
Ir dar, apie Putiną...
Vadinkite kaip norite, bet Putinas yra Valstybininkas!
Lukašenka yra Valstybininkas!
Anuometinis Prezidentas Smetona irgi buvo Valstybininkas!
Lenkija, Vengrija irgi turi Valstybininkus!
Kokiais vALSTYBININKAIS pasižymi dabartinė Lietuva?!
—-
Siūlai ns* būti suteneriu. Gal jie tik to ir tėra verti.

Kai kam       2021-08-11 13:09

verta gerai pamastyti ir atsimerkti.Negi lietuviui svarbu mestelti populiaru suki, pamosikuoti veliavele, patransliuoti keleta uzdeganciu kalbu ir lietuvi nuvesi bet kur ir bet kada?Kas yra sio marso organizatoriai.Ar zinome apie ju praeiti, dabarti.Ko jie siekia ir kokiais budais.Sis mitingas valdziai suteiks visus kozirius dar labiau paimti mus uz gerkles.Kas pasiekta, koks rezultatas bus, yra.Kruvele nurinciu bet kur ir bet kada sukelti surmuli pasipriesino policijos reikalavimas ir sukele riauses.Dekokim Lietuvos pareigunams, kad jie pagailejo kai kuriu arsiu pilieciu skuras.Lukasenkos buldogai truputi kitaip pasielgtu.Sio mitingo rezultats yra toks, kokio kai kas ir sieke.

Al.       2021-08-11 12:43

Opozicija turėjo pasimokyti iš surežisuoto Kapitolijaus šturmo. Bet nepasimokė. Leido kremliaus antifininkams perimti iniciatyvą. Nacionalinis susivienijimas privalo perimti iniciatyvą. Ir pasistengti. kad kuo greičiau būtų sukurta objektyvi spauda.

> bronius       2021-08-11 11:08

O dar toliau tęsiant,tai tuose kursuose apmokytų ,kaip elgtis,kaip stovėti, laikyti rankas,kojas,kokius šūkius skanduoti,na,kaip Šiaurės Korėjoje…

bronius => Tauta kaip moka       2021-08-11 10:42

Tęsiant mintį, tai praėjus tinkamo elgesio proteste kursus, butų įrašoma atitinkama galimybė “Galimybių pase”, kad būtų galima dalyvauti proteste.

StasySG       2021-08-11 10:21

Man patiko tas pasipriešinimas.

Seimelis       2021-08-11 10:15

turės paieškoti, kur išvežė visus tuos statybinius blokus ir metalo laužą, likusį po Sausio 13-sios įvykių. Antraip nuo Tautos neapsigins. O kas atsitiktų, jei ir policija, ir kariuomenė prisidėtų prie protestuotojų? Kol kas neprisideda, nes nemato pakankamos jų jėgos. Tačiau kiek ilgai? Kažin, ar Gabriukas su Ingridute jau pasistatė ant stogo sraigtasparnį su kokiu nors Paksu Nr.2?

Kis       2021-08-11 10:05

bettai daroma tyciom,kad isprovuokoti priespriesa,kodel siknu nepakele is valdznciuju,juk toji kose ju>Tas zmoniu niekinimas gali privesti iki kraujo praliejimo,o rezidentas vis paslaksto zibalo i si jau deganti lauza.Tai parazitas.

Tauta kaip moka ,       2021-08-11 10:00

taip protestuoja,ginasi,kovoja.Nors nenustebintų  valdžios organizuojami kursai,kaip elgtis proteste.Nuo to dar pinigų “pasiplautų” ir juos Briuselio globalistai finansuotų.

Seimas jau aptvertas       2021-08-11 9:35

metaline tvora.Apie tai parašė delfi apie 10 valandą ryte,o po trijų minučių šį pranešimą išėmė.Kas liepė?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-11 9:33

Viešas kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą
Prezidente, dabar, pats geriausias laikas paleisti nelegitimaus seimo visus apsišaukėlius. Seimas ir vyriausybė nemoka bendrauti su žmonėmis, su šeimomis, su Tauta.
Išprovokuoti seimo bei vyriausybės narių, šių metų žmonių savigynos pasipriešinimo veiksmai - visuotinio maišto tik pradžia ir iki pergalės.
Prezidente, varom apsišaukėlius lauk iš seimo, kad išvengti katastrofos mūsų tėvynėje - brangioje Lietuvoje.
_______________
Lietuva - Tvirtovė

Dronas       2021-08-11 7:59

Na aš labiau bijojau, kad bus piš, keletas pensininkų su plakatais, iš kurių politiniai snukiai pasijuoks. Dabar gavosi, nelabai estetiškai, provokatoriai mauro darbą atliko (stribai), o šiaip, na sakyčiau neblogai, bloga reklama geriau nei jokios. Daugelis suskiepytų, nėra savanoriai, jie buvo išprievartauti darbdavio spaudimo, valdžios gasdinimų, o kitus, tokius kaip policininkus ar gydytojus, be ceremonijų suskiepijo, nori ar ne. Tiksliau kaip ir savanoriškai, bet… Priverstinai. Manau jiems tai irgi šioks toks vilties spindulys, bent jau tiems, kurie suvokia, kad šitas koronacirkas, nesibaigs niekada. bent jau tol, kol nebus laikinai-amžinamm įvestas pasas, nauji ribojimai ir kiti pilietinių teisių ribojimai ir konstitucijos pažeidimai. manau jiems tai šiks toks atokvėpis. Na dar yra grupė, kurie skiepijosi už porciją ledų, madingas kelnes ar kokia spurgą, čia dugnas, vergai, ne žmonės. Tokiem reikia pasą atimt kokiems dešimčiai metų, kad suprastu skirtumus tarp to kuris turi teises SAVO valstybėje ir kuris šiaip, statistinis vienetas, kurį stumdo kaip kas nori.

stasys       2021-08-11 7:59

Na po tokio renginio Orlauskui jau neišeis visiems pasakoti kokia garbi publika jį palaiko ir koks iškilus tas ŠM , man įdomu tik viena ka apie savo ‘maidana’ inreal šiandiena masto Nida Vasiliauskaitė ? Koks tokios jos demokratijos veidas , panašu jog mes tapome tikromis vakarietiškomis visuomenėmis kai valdiškos lazdos per kupra tapo normali elgesio norma ir piliečio pilietinė teisė. Jokio gailesčio tiems išsigymėliams prie Seimo .

bronius       2021-08-11 7:57

Šiaip visgi mitinguotojų pažanga didelė nuo 2009 metų, provokatorių buvo, bet kažkokių riaušių tai tikrai ne, kad ir ką bepiltų purvasklaida. O dabar tai valdžiukė tikrai tversis spygliuota tvora ir bandys nebeleisti jokių protestų nei seimo prieigose, nei išvis. Jau apie tai kalbėjo. Daugiau jėgos Lietuvai, kitaip tariant. Galų gale paaiškėjo, ką turėjo omenyje konsertvatoriai, su savo šūkiu - su bizūnu padarysim Švabo planą.

DD plius DD       2021-08-11 7:10

Tas scenarijus kuriuo baigėsi mitingas manęs tikrai nesužavėjo. Kaip ten klostėsi nieko nešnekėsiu, nes nei buvau nei mačiau. Bet ir arkliui aišku, kad užblokavus seimūnus bus pasekmių. Nereikia nei Seimo- užtenka sukelti riaušes prie eilinio teismo ir netrukus atsiras riaušių policija ir jie bus teisūs. Bet čia toli gražu ne vien organizatorių ar įsimaišiusių provokatorių nuopelnas.
Visai neseniai “Svobodos” radijas surengė diskusiją apie itin aršią Kremliaus vykdomą ataką prieš nepriklausomą žiniasklaidą. Kalbama buvo daug apie ką, bet
vieną ten nuskambėjusią mintį, manau, kad būtų labai naudinga išgirsti valdantiesiems. Jos esmė gan paprasta- geriausias būdas išvengti visuomenės ar jos grupių radikalizacijos- užtikrinti jų realų dalyvavymą politiniuose procesuose, nes jeigu juos išstumsi į užribius, jie anksčiau ar vėliau ir ims elgtis kaip užribiuose dera. Šnekėta ten buvo daug ir įdomiai. Labai nesiplėsiu, tik pateiksiu šviežią lietuvišką pavyzdį. Dabartinės daugumos darbotvarkės dėka pašaliuose atsidūrę “tradicionalistai” organizavosi į “šeimų maršą”. Valdančiųjų reakcija buvo tokia, kad kvailesnę sunku ir įsivaizduoti. Pradedant Maldeikiene, baigiant užkalniais ir kitais intelektiniais eunuchais, maršininkus puolė maišyti su žemėmis. Kliuvo ir Nausėdai, kuris šiaip paprasčiausiai raštingai ir protingai sureagavo.
Štai vakar vakare ir pamatėm tokios “šviesuoliškos” politikos vaisius.

velnio vaikai       2021-08-11 6:30

ateistai valdžioje - beveik visur.
todėl tokia velniava.
anksčiau ateistai buvo komunistais, kgnistais.
dabar - “liberalais”, “demokratais”

Nepavyks       2021-08-11 3:29

zmoniu apsaukti visokiais buduliais -matome,kad yra nuostabus Lietuvos pilieciai,o marginalai-jie.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.