Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Partijos

Andrius Švarplys. Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 6 d. 10:47

38     

    

Andrius Švarplys. Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija (papildyta)

Ar dar gali būti didesnis įrodymas apie šio politiko ir šitos partijos neadekvatumą?

Realiai tai yra kovo 11-osios ir lietuvių tautos išdavystė. Niekada lietuvių tautoje nebuvo propaguojamas homoseksualizmas ir transseksualizmas.

Partiją paveldėjusio politiko žodžiai yra atviras prisipažinimas, kad Tėvynės Sąjungos/konservatorių partija išsižada lietuvių tradicijos, laisvės kovų, Sąjūdžio, Konstitucijos ir stoja genderizmo pusėje, kurį perša globalios ES institucijos.

Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija.

* * *

Ne patys Gabrieliaus Landsbergio žodžiai yra esmė. Jie tik aiškiai įvardijo politinį mentalitetą, kurį mes jau matėme ir jautėme iš šios partijos laikysenos, balsavimų ir lyderių viešos raiškos. Kalba tik įgarsina mąstymą.

TS/LKD pirmininko žodžiai pasakyti vakar, 2021 m. birželio 5 d. Laisvės partijos suvažiavime, yra simboliniai ir, be abejo, svarbesni už patį suvažiavimą. Jie žymi vienos politinės epochos pabaigą ir naujos pradžią. Jie simboliškai pabaigia moderniosios lietuvių tautos žygį, prasidėjusį su J.Basanavičiaus „Aušra“ ir V.Kudirkos „Varpu“, realizavusį 1918 vasario 16-ąją, atsilaikiusį pokario rezistencijoje ir vėl atgimusį 1990 m. kovo 11-ąją.

Tų žodžių esmė yra tokia: mes, didžiausia Lietuvos partija, išaugusi iš Sąjūdžio ir turėjusi misiją jį tęsti, dabar darysime viską, kad Lietuvą performuotume pagal Europos Sąjungos standartus, net jei jie prieštarauja lietuvių tautos stuburui: šeimai. Mes bet kokia kaina laužysime šį stuburą, kad išpildytumėm lytinių grupių reikalavimus ir išplautumėm lytį ir šeimą, bet patenkintumėm Europos Sąjungos ir kitų šalių norus.

Tai yra sąmoningas Landsbergių apsisprendimas. Eiti ne su savo tauta, jos tradicija, o su globalistinėmis šios dienos vakarietiškomis tendencijomis.

Tai dar būtų bent jau svarstytinas dalykas, jeigu tos tendencijos neštų laisvę, demokratiją ir saugumą. Tačiau yra priešingai, pačiose Vakarų valstybėse tai atneša milžinišką susipriešinimą, radikalumą, cenzūrą, nelaisvę ir saugumo apleidimą. Vietomis – net nuprotėjimą ir nupušimą.

Nuo šiol Landsbergių vizija – globalizuoti Lietuvą. Tai reiškia, nusisukti nuo savo tradicijos ir atsiverti globaliems standartams šeimos ir lyties klausimuose.

Bet Lietuva negali atsiverti nesusilaužiusi savo stuburo. Šeima ir lytis yra raudona linija. Ji grindė visą modernios lietuvybės gyvenimą. Todėl Lietuvos globalizavimas neišvengiamai reiškia 19–20 a. Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios Lietuvos mirtį.

Gali būti, kad tai yra natūralus tautos iškilimo ir nunykimo procesas, kaip mėgsta sakyti Tomas Venclova (regis, gerokai mūsų intelektualų politiškai pervertintas).

Globalizacija tam sukuria visas ekonomines, politines ir psichologines/tapatybines sąlygas. Galbūt. Tačiau tai turi spręsti patys lietuviai. Lietuviai turi bent jau teisę žinoti ir įvardinti tiesą. Kai nebebus kam ginti lietuvių tradicijos, ji natūraliai išnyks, panašiai kaip nunyksta kaimų sodybos. Bet naudoti rezistenciją ir Sąjūdį savo globalistinei politikai – yra melas.

Todėl tenka atsisveikinti su Vytautu Landsbergiu.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ramiros       2021-06-8 4:35

Kaip gaila, tiek daug mūsų žmonių dėjo į ją viltis, o ją ėmė ir šėtonas pasiglemžė. Neatsilaikė .... Įdomu, ką jisai anksčiau pasiglemžė, ar “patriarcho” dūšią, ar tą parciją, kaip tokią ? Va, tik man pasidarė įdomu, ar joje dar yra krikščionių tikrų, ne vaidinančių tokius, ar liko tik tie, kurie užsislaptino 75-iems metams . Turbūt, visi supranta kodėl. Turiu omeny parcijos senbuvius.

praregėjimas       2021-06-8 3:21

jei rimtai ,tai pats pats laikas jų paklaust : kokiai Tėvynei jie tarnauja,ką jie turi omeny rašydami Tėvynės Sąjunga. Kas tie tikrieji jų sąjungininkai?

bet       2021-06-7 15:49

Iš Sąjūdžio gimė ne viena partija. Tik ne visos perėmė komunistų partijos nomenklatūrą ir taktiką ir veikimo stilių, kaip tai padarė “konservatoriai”

beje       2021-06-7 7:47

Beje Tolimuju Rytu Azijos salys puikiai nacionalizma su progresyvumu suderina. Ir globalizmo joms nereikia. Rezultatas matosi - pasaulio technologinis ir intelektualinis centras persikelia i Rytu Azija.

O Europa jau net mobilaus telefono nei sukurti, nei pasigaminti nesugeba. Taivanis visa ES apspjauna.

bronius       2021-06-7 7:40

“Man taip gera buvo tik per kovo 11-ąją, daugiau niekad man taip gera nebebuvo”
Čia turbūt šitam kontekste lygina.

Kis       2021-06-7 7:26

Bjaurastis.

Dzeikas       2021-06-7 6:43

—>0:46
Klausimas buvo daugiau ritoriskas. Tie p-kai is vienos lauko i ta kase sulindo, vargu bau ar ten esmnis skirtumas tarp tu sungrybiu yra.
Man idomu kataliku baznycios hierarhu pozicija siuo klausimu.Cia kaip, ar Biblija redaguosim, ar tik interpretuosime pagal politiniu realiju veja, ar stos i poza “baznycia politika neuzsiima”?
Ai, hierarchai siuo metu uzsieme labai svarbiu darbu - panages valosi..
Suprantu, kas gi baznyciu stogus remontuos jeigu koja ant valdzios kelsi. Kita vertus jeigu krikscionys Lietuvos Kataliku baznycioje “chaliavni” 1/10 nenesa(imeta metalini euriuka kai aukos renkamos, jega!), tai mokestukus, - tfu, aukas,atsip., - uz sakramentus susirenki ir turi, - tai tokie nei ten klauso ka kunigelis is sakyklos pliurpia, nei aplamai parukyt pamokslo metu iseina.

Ehrmantraut       2021-06-7 6:34

jau baisu kur šitą diplomatijos “korifėjų” ir išleisti. pavyzdžiui šiandien lankysis Seinuose, kad tik ko neprišnekėtų.

Vien tik Dievas       2021-06-7 6:28

gali išgelbėti nuo baisaus likimo, kurį žmonijai ruošia galingųjų globalistų masonų- sodomitų-satanistų klanas. Tikintieji, prašykime Dievą pagalbos kovojant su tais nusikaltėliais, esančiais vad. konservatorių, krikščionių demokratų partijoje, kartu su “Laisvės” partija neteisėtu būdu užgrobusiais Seimą, o dabar beatodairiškai vykdančiais tą pražūtingą programą. Prašykime, kad kuo daugiau žmonių atsigręžtų į Dievą. Juk Viešpats Jėzus yra pasakęs: “... jei neatsiversite, visi taip pat pražūsite” (Lk 13, 5).

Klausimas partijai       2021-06-7 1:09

Ar po šito ciniško prilyginimo Gabrielius sulauks PRINCIPINGO PARTIJOS ATSAKO???
Nuo to priklauso, ar jūs dar partija. Ar jumyse dar liko Atgimimo, Sąjūdžio, Kovo 11-sios Dvasios. Dar galite save išgelbėti. Kelių yra ne vienas. Vienas – išbraukti Gabrielių iš partijos.
Kitas – patiems iš jos pasitraukti, ir savo frakcija prisijungti prie Nacionalinio susivienijimo arba prie Tautininkų.
Žinoma, yra ir kitų kelių. Kad ir apsimesti, kad viso to nebuvo…

>> Albai 13:16       2021-06-7 0:50

Kam „nedovanojamas nusikaltimas“, Landsbergiui ar tiems kurie 30 m. debiliškais žvilgsniais vėpsojo…

>> Dzeikas 13:11       2021-06-7 0:46

„Bet krikscioniski demokratai…“
... negi pamiršote, kaip krikščioniški demokratai savu laiku lošimų įstatymus „stūmė“. Nei jie krikščionys, nei jie demokratai, nei jie…
P.S. Jei būtų bent kiek padorumo turėję, jau seniai būtų...

Deivis        2021-06-6 21:52

Kas turėjo akis tie senai matė. Bukumui ribų nėra, net ir katalikų bažnyčiai kuri ragindavo balsuoti už konservatorius. O jie tie patys persidažę komunistai. Sakiau, kad pakarti juos reikėjo kartu su banditais.

Tik       2021-06-6 21:37

Daunas ir iškrypėlis galėjo balsuoti už konstervtorius

čirvų bartukas       2021-06-6 20:25

Ačiū, p. Gabrieliau. Jūsų kalba parodė, kaip smarkiai aš klydau balsuodamas už TS partiją ir jos kandidatus. Daugiau tos klaidos nedarysiu.  Dar kartą - ačiū.

Su tėvu diena!...       2021-06-6 19:16

Šimonytės motina iš principo nesimokė ir nekalbėjo lietuviskai, tik lenkiškai Šlekta ji buvo. O kas Šimonytės tėvas buvo?...Kodel slepiama?....Juk ne pirštu ji padaryta?...

to i tema       2021-06-6 18:08

Ne neskaitysiu.. nuvyle Juozaicio pavirsuniskumas..

O ir V.Tomkus.. toks jis lyderis, toks ir ponas,  jei raudonas it setonas..
suburs jis mat respublikonu partija!.. is politiniu lavonu…  nosens.. Bandydamas net Seimu Marso karuna sau uzsidet, it sena sukciuviene… tuo tik diskredituoja Marsa…

trupai       2021-06-6 18:03

dziugu

trumpai       2021-06-6 17:41

O vargeli.

hmm.. sorry       2021-06-6 17:35

sorry, pazystamu ieskokit ne Romos klube, bet Madrido..
tai sie klubai itakoja Briuseli..su keliais kitais think-tank/ais..

taigi, perziureje Gorbaciovo “mokslininku” kluba, uzsukim i jo priziurimu “politiku” kluba - CLUB OF MADRID..

vat siame sarase, be paties Gorbio, rasit ir geru savo pazystamu:
http://www.clubmadrid.org/who-we-are/members/

gaila, kad ju programos -  SHAPING A RULES BASED INTERNACIONAL ORDER ir kitos neatsidaro.
taciau,
ivedus ta sakini i google, turini radau Soros su sunum Aleksandru 2008 ikurtam privaciam think-tanke, pavadintam Europos vardu: EUROPEAN COUNCIL ON FOREIGN RELATION.

A.DWORKINO STRAIPSNIS
trumpai tariant, paaiskina, kaip JAV vieta pokovidinej Europoj turi uzimti komunistine Kinija ir kitos “neliberalios salys” diegiant “multilateralisma” per G20, o ne per G7 is kurios Rusija yra ismesta, del Krymo okupacijos… .
o PSO turi veikt neva kaip “security”.. kovojant pries pasauline pandemija, oro uzterstuma… ar net nacionalizma, kuri neva ikvepe Trumpo valdymas.. zodziu, multiletarines valdzios vieninteli priesa, pasitelkiant “zmogaus teises”  nesidauginantiems bei kitas gudrybes…
vat taip,
liberalizmas tarnavo, kol neliberalios salys susizere naujas technologijas, investicijas… o dabar
siuloma komunistines Kinijos valdymo modelis kaip alternatyva?..
gudriai isdure komunistai Vakarus..
 
cia galima perskaityt ir Rethink:Europe bei kitus Europai primetamus, kremliui naudingus projektus:
https://ecfr.eu/publication/how-europe-can-rebuild-multilateralism-after-covid-19/

Į temą. Straipsnis "Respublikoje" :       2021-06-6 17:23

Arvydas JUOZAITIS: LANDSBERGIZMAS — jau GENDERIZMAS

hmm.. to Zinia       2021-06-6 17:20
hmm.. to Hm.       2021-06-6 17:04

neperverintas.
jav internetiniam archyve radau paties kgb vado Andropovo pasirasyta dokumenta issiust T.Venclova i jav…
tuo tarpu po Helsinkio susitarimu ikurusi pirma Helsinkio grupe Vilniuje, kartu su Finkelsteinu - Viktora Petku, sis kgb vadas iskomandiravo i Sibiro lagerius… 

o jau tada Maskvoj, atominiu bombu centre Dubnoj kure kita Helsini group,jau su bombu kureju Sacharovu, Orlovu ir kt… ir dar pasikviete Soros… kaip ans pats prisipazino Chodarkovskio forume..
po metu Soros jau vadovavo “Helsinki wach” JaV, kuris virto “human Right Wach ir jau nese mums saule is vakaru…

Žinia        2021-06-6 16:58

Naujausia informacija iš Italijos; visus paskiepytus dviem vakcinom indentifikuoja senesnio modelio mobilūs telefonai programėlėje Bluetooth scanner iš googleplay. Rodo paskiepyto žmogaus MAC adresą (KAIP KOMPIUTERIO PAJUNGTO PRIE INTERNETO), žodžiu valdomomis mašinomis su geitso OS tie žmonės tapo. Gaila jų.

hmm..        2021-06-6 16:55

na, gabriukas turetu zinot, kad jis tevykdo Andropovo draugo Gorbaciovo “perestroikos” Vakarams sajudi…

Jurga Lago savo feisbuke smaiksciai sudirbo tas globalistu teorijas apie butinuma mazint valgytoju skaiciu, itraukiant autonazija, nesidauginancias poras, abortus, multi-kulti ir kt..

kaip manot? kur tokie globalistu samdiniai “mokslininkai” veisiasi”?..
ogi “Gorbaciov foundation” bei “Rotschild foundation” remiamam The CLUB of ROME, kurie irodineja, kad zmogus didziausias gamtos ir klimato priesas ir kad ju skaiciu, o ne korporaciju, reikia mazinti.. tarp siu “mokslininku”, itakojanciu ES ir JT politika..
cia galit rast ir pati Gorbaciova, kuris jau vaiksto keturiom, dviem lazdom pasiremdamas..  ir gerus savo pazistamus..
uzsukit:
https://www.clubofrome.org/members/

Hm.       2021-06-6 16:54

Pritariu, kad Tomas Disidenclova yra labai, labai pervertintas.

hmm..        2021-06-6 16:37

o ar neprimena jums gabriukas jauno gaidziuko?..
kapojo karbauski, kapojo skverneli, o kai uzsoko ant URM tvoros soko pries Orbana, Lukosenka…
o vistidei teks moket brangiau uz elektra, dujas?..

apgailėtina situacija       2021-06-6 16:34

O kiti tos partijos nariai savo ponaičiui Gabrieliui pritaria?
Nemačiau, kad koks žurnalistas perklaustų bent konservatorių ministerius, kad ir švietimo ministrę? Negirdėjau, kad kas nors paliko partiją po ponaičio Gabrieliaus kalbos.
Kol nebus viešai ir principingai išsiryškinta, vyresnioji konservatorių karta, žiūrinti LRT, toliau žavėsis Landsbergiais. Anūkus seneliai myli, tik ne visi partijas jiems dovanoja, o taip gražu, taip ir mums norėtųsi, ar ne?

DIENAS KOMENTARS jau ir facebooke       2021-06-6 16:22

Prajuokino zodis TAMPA. Seniai jau TAPO. As jau seniai zinojau, kad TS-LKD svajones sutampa su Laisves Partijos svajonemis. Mazdaug nuo to momento kai tslkd pradejo svaigti apie eurotautiecius ir ES federacija. Nuo to momento tapo aisku, kad tslkd vaikysis visu Briuselio ir Vasingtono madu.

Šitos šeimos , landzbergių        2021-06-6 14:23

Atstovai Visada niekino lietuvių tautą

Albai       2021-06-6 13:16

Jeigu Landzbergis būtų pasmerkęs tik TS-LKD žlugimui, būtų nieko labai blogo. Tačiau savo veiksmais jis pasmerkė žlugimui Lietuvą, Atgimimo Sąjūdžio idėjas- va čia nedovanojamas nusikaltimas.

Dzeikas       2021-06-6 13:11

Na bala nemate sajudiniu. Ten nuo pat 1988m p-dukai-nevykeliai vegetavo. Bet krikscioniski demokratai susimete skudurus su landsberginiais?  Negi tarptautine pederastijos lobby ir juos nupirko?

Česlova Zukulienė       2021-06-6 13:09

Šiandien Tėvo diena - 2021.06.06!!!Nuo šiandien Vytautui Landsbergiui turi visiems
laikams užsidaryti Signatarų Namų balkonėlis.

Kalbėkite būtuoju laiku       2021-06-6 12:06

Tampa? smile smile smile

Kis       2021-06-6 10:28

o man patiko jo pasakymas.kiek sykiu galima sakyti,kad si gauja dirba bolsevikams,kur matyta,kad lyg siol gali tauta leisti save vedziojus uz nosies del KGB palikimo,sedi parlamentuose atzalos ir pypt prota tauta su savo istvirkavimais.Virsuniu virsunes.

AAA       2021-06-6 10:23

Atrodo, tapo blogesni už komunistus:(

Kažkokia painiava.       2021-06-6 10:02

Visiškai numota į moters,mamos,gyvybės nešėjos sveikatą,paslaugos joms tolo nutolo,užtat kalbama apie nenešančių gyvybę privilegijas,sveikatą,savijautą,brangias operacijas jiems.

Alba       2021-06-6 9:28

lansbergis pasmerke tevynes sajunga zlugimui.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.