Andrius Švarplys. Taip gali elgtis tik menkysta

Tiesos.lt redakcija   2015 m. balandžio 5 d. 1:26

35     

    

Andrius Švarplys. Taip gali elgtis tik menkysta

Politologas Andrius Švarplys savo veidaknygėje aptarė pastaruoju metu išsakytus žurnalistų Edmundo Jakilaičio (skaityti ČIA), Andriaus Užkalnio (skaityti ČIA) pareiškimus.

Siūlome jo pastebėjimus.

Rimvydas Valatka, Edmundas Jakilaitis, Andrius Užkalnis – visi sąmoningai maišė į vieną katilą paramą Kedžiams, Neringai Venckienei, partijos kūrimui, ėjimui į Seimą ir protestą prieš valstybines manipuliacijas nuslepiant teisingumą.

Ir tai daro iki šiol – tikslingai, sąmoningai. Išsigandę masinio žmonių nepasitenkinimo, bando paslėpti patį gėdingiausią valstybės nusikaltimą – pedofilijos tyrimo užgniaužimą, viešą visuomenės išprievartavimą teisinės valstybės vardu, pačios brutaliausios valstybinės prievartos apogėjų – išnešant klykiantį vaiką visos Lietuvos akivaizdoje.

Visi trys – pinigų, galios, užsakovų klapčiukai. Savo profesijos meistrai, todėl tik dar labiau didina propagandos sklaidą.

Skirtumas gal tik tas, kad trečiasis dar imasi pamokslauti apie šėtono kalvę, blogio sėjikus, violetinį Garliavos patvorį, brudą ir čia pat… apie disidentų moralę...

Štai čia ir atsiskleidžia menkystos bruožas.

Iš tiesų pedofilijos istorijoje tai buvo aukščiausias moralinio kompaso tikslumas – Algirdo Patacko, s. Nijolės Sadūnaitės, kun. Roberto Grigo, Vytauto Landsbergio pozicija.

Savo kūnais ir sielomis patyrę valdžios prievartą sovietmečiu, jie puikiai jautė tą patį gaivalą Garliavos istorijoje.

Ir tik visiškai demoralizuotas menkysta gali šitaip išversti disidentų moralę pagal savo ideologines, pinigines ir interesų klišes.

A.Patacko politinės, kultūrinės, etno-filosofinės pažiūros nėra neliečiamos, su daug kuo galima nesutikti. Bet tai visiškai neliečia jo moralinio jautrumo ir laikysenos autentiškumo pedofilijos istorijoje.

Būtent šis jo atminimas leis mums neprarasti moralinio sąmoningumo Garliavos byloje, o tokios minėtų konjunktūristų laikysenos ir rašinėliai tik dar labiau išryškins skirtumą tarp A.Patacko ir vienadienės propagandos.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Cha cha cha       2015-04-14 16:46

nuo kokios gi valdžios prievartos sovietmečiu kentėjo V. Landsbergis?

StasysG       2015-04-8 20:58

Taip, paskaičiau m Kundrotą. Užkalniui turėtų svilti padai.

atsiverskite       2015-04-8 2:31

alkas.lt
Ten M.Kundrotas kerta dar kieciau.

Puiku       2015-04-7 20:56

Viena menkysta pavaryta nuo lovio.

:-(       2015-04-7 0:59

turiu galvoj tą menkystą

:-(       2015-04-7 0:56

tas šūdas, jei bandysite su juo bendrauti facebook, užsiblokuoja.

to Pikta, 2015-04-6 10:22        2015-04-6 19:50

judantis tu dvikoji - sielą, kurios niekada neturėjai, pardavei ne tikm velniui, bet ir lucifieriui, nes esi proto ligonis su supelijusiom smegenėlėm

Arnė       2015-04-6 16:43

su pagarba, dėkui autoriui.

ačiū gerb. Andriui,       2015-04-6 11:54

išties tie trys žurnalistai krito iki tokio lygio, iš kurio, manau, jau nepasikeliama, nes atstatyti tokį šlykštų melą, manipuliavimą vien žodžiais, faktus pastumiant į šalį, nebeįmanoma. Ačiū, gerb. Andriui, kad drąsiai ir viešai pasisakote prieš tuos menkystas, jų skleidžiamą purvą. Juk neveltui yra geras pasakymas: blogis plinta, kai geri vyrai nieko nedaro.

Pikta,       2015-04-6 11:22

kad a.a Algirdą Patacką, s. Nijolę Sadūnaitę, kun. Robertą Grigą, kurie yra tiesos vaikai, lygina su V. Lansbergiu, pardavusiu sielą velniui, o Lietuvą - užjūrio ponams.

šitų       2015-04-6 11:20

išvardintų veikėjų nevadinčiau jokiais žunalistais,nes jie su tuo visai nesusiję.jie tik klykiančių diedų su sijonais trijulė.Neverti jokio dėmesio.Tikri žurnalistai turi savigarbos ir nepaperkami.Jei vyktų karas,žinočiau kas yra kas.Tokia klykiančių diedų su sijonais trojica parduotų bet ką ir u- bet kiek.Juos galima būtų vadinti parsidavėliais už duonos kąsnį.Melagiai.O Dievo žodis sako,kad nesėst už vieno stalo su męelagiais,pijokais,žudikais ir iškrypęliais,nes tai didžiausia nuodėmė

Algimantas       2015-04-6 10:39

  Pedofilijos irstva tik dar labiau sutvirtejo,nes daug kas tuo naudojasi is esanciu valdzioje.Turiu omenyje Sveksna ie r kitus vaiku namus

Gerb. Andriau Svarply,       2015-04-5 22:36

aciu, kad esate. Atgaiva sirdziai. Rasykit daugiau.

ramus       2015-04-5 22:16

jakilaitis, valatka, uzkalnis + lavaste su kuznecovaite…. bezda daug, o rezultatas atvirkstinis. Nei viena ju rasliava taip ir “neisskalbe” uso triusiku ar teisesaugos apatiniu pedofilijos byloje. Tyciodamasis is a.a. Patacko, uzkalnis apsispjaude pats save. Skystas propagandistas. Jo uzsakovu vietoje, paieskociau talentingesnio .

Ko tikėtis       2015-04-5 21:43

iš A.Nako?Turėtų neiti po šios partijos vėliava,nes tiek šaipėsi…

-> Lietuva turės atsakyti       2015-04-5 21:28

Ne Lietuva turės atsakyti, o ta gauja, užvaldžiusi Lietuvą, ją aptarnaujantys “žurnalistai”, bestuburiai teisėjai ir ta masė abejingųjų, savo bailumą dangstantys išgalvotais pasiteisinimais, kad jiems ten ne viskas aišku. Lietuva yra Algirdo Lietuva, o ne tų robokopų, net jei ant jų uniformų puikuojasi valstybiniai simboliai. Lietuva - tai mes, o ne Tie. Jei mes turėsime atsakyti, tai už tai, kad per mažai darėme. Lietuva bus laisva!

cha       2015-04-5 21:06

valatka is klapciuku ismestas. Padare mauras savo darba ir nebereikalingas liko - pirma is lietrycio, dabar is 15 min.

atmintis       2015-04-5 20:28

žinoma ne be reikalo valatka gavo į snukį nuo a.a. Patacko.Tik gaila ,kad per mažai.

Pastebėjimas to 16:55       2015-04-5 19:05

Kas jums keista, kuolistai-sorošistai yra landsbergistų viena iš atšakų.

Lietuva tures atsakyti       2015-04-5 18:03

uz tai kad pagrobe Deimante is jos saugiu namu ,uzdare paslrpe ja nuo draugu ,seneliu kurie ja uzaugino.Ateme mergaites vaikyste ,ikalino uztai kad ji papasakojo kaip pedofilai ja laize o motina dejosi pinigus i raudona pinigine .Budeliai teisia nekaltus zmones ,nuzude mergaites teti ,80 judu isvsre nekalta mergaites teta is Lietuvos . Civilizuotame pasaulyje tokiu dalyku nera ,pedofilijos bylos nezlugdomos o tiriamos. LIETUVA TURES ATSAKYTI UZ VISKA .

Keista, kad autorius V. Lansbergį       2015-04-5 17:55

stato greta Algirdo Patacko, s. Nijolės Sadūnaitės, kun. Roberto Grigo. Nejaugi jie turi kažką bendrą?

Lietuva turės atsakyti       2015-04-5 16:31

už tai kad negynė Kedžių mafijinės gaujos aukų, kad atėmė iš nekalto vaiko ir nekaltos motinos viską - tėvynę, draugus, gimines, praeitį tam kad jų budeliai galėtų vaikščioti laisvėje. Tokių baisybių civilizuotame pasaulyje nebūna.

sakykit       2015-04-5 14:50

o kaip prasmuko į DK partiją Gylys su Vasiliausku? Jie ir nepuošia tos partijos nuvairavę ją link Darbo partijos.

Tiesos sekla       2015-04-5 13:26

palaidota zemeje ateity vis tiek sudygs.Velykos bus.Neisvengiamai.

ABSOLIUTI       2015-04-5 12:06

tiesa pasakyta trumpame straipsnelyje, Dievas taip nepaliks, ateis greit laikas ir tikruosius Garliavos istorijos pedofilus, užgniaužėjus ir žūdikus tikrai išaiškins, nes dabar viešai išgamėlės aiškina, kad juoda yra balta ir atvirkščiai.

Nikodemas       2015-04-5 11:13

šitie jakilaičiai, valatkos, užkalniai niekuo nesiskiria nuo tų žmogystų, kur nuniokojo Nemcovui skirtą improvizuotą memorialą ant tilto.

gaila       2015-04-5 11:00

Kad niekas negali sustabdyti tokiu rasliavotoju   siuatejimu.Manau ,kad tokie uzkalniai ,kuznecovaites ir dar kiti jie kis=rsina zmones,kelia nepasitikejima.Ir dar manau ,kad zmones emigruoja pasislyksteje kas darosi dabar ziniasklaidoje.Kai zmogus nieko negali pakeisti,o jisnera toks supuves ,kaip tokie uzkalniai ,jis paprasciausiai spiauna iviska ir emigruoja.

Algis       2015-04-5 10:17

visišai sutinku su autoriaus mintimis. Tik galvoju kaip duoti tokiems rašinėtojams rimtesnį atkirtį, ne tik šiame portale.

Pastebėjimas       2015-04-5 10:12

Gerai gi Dėdulė ir Magnolija su beretėmis užvirė violetinę košę, tik kad nepavyko, nes Lietuvos žmonės ne tokie kvaili, todėl liko tik beretinių krūvelė, kuriai taip ir nepavyko pritraukti žmonių į savo verdamą violetinę revoliuciją Magnolijos režimo sustiprinimui.

Kita menkystų rūšis       2015-04-5 10:00

Yra kita menkystų rūšis. Tai tie, kurie nekentė Algirdo, ypač dėl jo laikysenos Garliavos tragedijos atžvilgiu, o dabar, kai jau neatsikirs, imasi meluoti, kaip jie jį gerbia, kaip jie kartą buvo šalia jo, kaip panašiai jie mąstė. Apie šią menkystų rūšį (Bačiulis, ...) gražus komentaras:
Erika Drungyte
Liūdesys liks ilgai. Labai stengiuos išsivaduot iš pasišlykštėjimo jausmo, nes niekinimas yra silpnųjų požymis ir ego viršenybė. Bet juk beveik neįmanoma suvaldyti fiziologinio supykinimo ar bent jau nusipurtymo, kai pamatai šlykštų ar užuodi pradvisusį dalyką.
Kai dabar Algirdo vardą volioja burnoj ir rašliavoj tikri šiukšlės, atmatos, subinlaižiai, zombiai, marionetės, partijų ir žiniasklaidos šunauja - koktu. Ir visi atsimena, kad buvo nors minutę su Juo susitikę, kokia jiems garbė...
Kam neduota skraidyti, tas amžinai šliaužios. Bet reikia stengtis nugyventi gyvenimą taip, kad garbė būtų dėl savų darbų, o ne dėl pastovėjimo šalia garbingo žmogaus.
Ir jei tie menkystos turi nors kiek dar rusenančią sąžinę, nors kokį gėdos jausmelį, jeigu jiems nors retkarčiais nurausta skruostai ar bent jau pasidaro nepatogu, ta

https://www.facebook.com/drungytee/posts/10203628913835058?fref=nf

StasysG       2015-04-5 9:24

Autorius apgina Algirdą Patacką. Pritariu, kad “Visi trys – pinigų, galios, užsakovų klapčiukai.”. Tai jie - Jakilaitis, Valatka, Užkalnis.

Malonu,       2015-04-5 9:17

kad dar Lietuvoje ne visi uzgniauzti zmones ,o kai kurie vis dar nebijo ivardinti “skuras” , kurios supranta tik pinigu šlamesi uz kuriu ,galimai slepiasi ju sazine.

PUIKU.TAIKLIAI       2015-04-5 9:11

Dar ne viskas prarasta Lituvoje.Yra kas apgins teisybę.
Nors menkystos ir užvaldė žiniaskladą.

liustracijos nebuvimo pasekmės       2015-04-5 7:02

šlykščiausi žmonės - KGBistai pasiliko teisėsaugoje: teismuose, prokuratūroje, VRM ir TM.
TM vadovauja stribo vaikas bernatonis.
prezidentė - iš vis nesusipratimas…
Paskui stebisi - kodėl tokia emigracija, kodėl tiek daug savižudybių, kodėl tokios didelės šildymo sąskaitos - sušildyta gyvatė kando, kanda ir kas…

Aciu, kad nenutylejote,       2015-04-5 3:54

supratote ir pasakete. Pagarba.L.


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Kodėl aš negaliu jos pamiršti?

Vytautas Sinica. Drakoniška? Absoliučiai. Proporcinga? Ne. Ar tai atgrasytų nuo atitinkamų pažeidimų ateityje? Neabejoju

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (II)

Advokatas Jonas Ivoška. Ar Lietuva tebėra yra teisinė valstybė?

Geroji Naujiena: Mūsų Viešpats Jėzus Kristus – Visatos Valdovas

Kodėl signatarui sopa širdį dėl Lietuvos?

Liudvikas Jakimavičius. Kultūrininkai ar „kultūrininkai“?

Rolandas Kačinskas. Susipažinkime: Graikijos garbės pilietis Zygmantas Mineika – sukilėlis, kuriam motina antrąkart padovanojo gyvenimą

Vladas Vilimas. Klausiate: ar pasitikime teismais? Bet apie kokius teismus kalbate, p. Šedbarai?

Arkivysk. Gintaras Grušas: Žinia, kurią mums skelbia prieš dvejus metus atrasti sukilėlių palaikai

G. Nausėda: „Jų keltos pilietinių teisių, tikėjimo, sąžinės ir žodžio laisvių, socialinio teisingumo idėjos žymėjo mūsų tautų atsivėrimą modernybei“

Iškilmingai palydėti amžinojo poilsio Rasų kapinėse atgulė Lietuvos žemės didžiavyriai – 1863–1864 m. sukilimo vadai ir dalyviai

Algimantas Rusteika. Prisiminimai apie ateitį

Ramūnas Aušrotas. Apie Laisvės partijos atstovų iniciatyvas, siekiant varžyti laisvę šeimose

Vytautas Matulevičius. Iš JAV galime prašyti tik kareivių ir tankų, bet ne teisėjų. O gaila

Kun. Grégoire Celier FSSPX. Imigracija – principai, teisės, praktika (I)

Kviečiame į konferenciją–diskusiją apie gender ideologiją!

Mindaugas Buika. Tikėjimo sklaida statistikos veidrodyje

Vytautas Radžvilas. Netikros tikrovės ištakos. Pilietinė ir politinė visuomenė

Diana Nausėdienė: Kodėl mes išskiriame moteris? Pakalbėkime, ką patiria vyrai

Apie 1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių gyvenimą ir mirtį, arba Lietuvos žemė grąžina savo didžiavyrius

Lapkričio 22-ąją vyks 1863–1864 m. sukilimo vadų ir dalyvių valstybinės laidotuvės

Algimantas Rusteika. Atimti ir padalinti – jie nieko daugiau nesugeba

Vytautas Landsbergis: Venckienės ir kitose garsiose bylose uždėtas „kalpokas“, apie ką galima kalbėti, o apie ką – ne

Seimo kanceliarijos atliekami teisėkūros tyrimai ir apžvalgos – atviri ir visuomenei

Kanadoje išgelbėta beveik 400 vaikų, dėl kaltinimų vaikų išnaudojimu areštuoti 348 suaugusieji

Kviečiame į Albinos Žiupsnytės paveikslų parodą „Meilė niekada nesibaigia…“ (1 Kor 8 )

„Teisingumo registras“: ar Lietuvoje žmogus yra saugus? Vieno atvejo ir ne tik analizė

Algimantas Rusteika apie jų rūpinimąsi mūsų vaikais: „Ką reiks daryti, kai baigsis šiam džiaugsmui skiriami svetimi pinigai“

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja Lietuvos konstitucinėms vertybėms ir Lietuvos piliečiams

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.