Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Krikščionių pilietinis veikimas

Andrius Švarplys. Šeimos Maršas išryškino, kas yra kas Lietuvoje

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 18 d. 1:10

34     

    

Andrius Švarplys. Šeimos Maršas išryškino, kas yra kas Lietuvoje

Šeimos Maršas išryškino, kas yra kas Lietuvoje. Kiekvieno viešai pasisakančio esminę savybę.

Pirmiausia, Maršas išryškino jame dalyvavusių vertybinį profilį: kultūringi žmonės, kurie šeimą laiko valstybės stuburu, konstitucinių laisvių pagrindu (nes paneigus prigimtinę šeimą, neaišku, kas yra žmogus, kas yra lytis ir kokios to naujojo padaro teisės bei laisvės) ir todėl reikalaujantis Seimo gerbti šitą Lietuvos konstitucinį principą. Be to, Vingio parko susirinkusių žmonių kultūringumą patvirtina kad ir tokia detalė: policija padėkojo, kad žmonės nepaliko nė vienos šiukšlelės, kas itin būdinga tokio dydžio renginiams (žr. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158183947997543&id=619717542).

Maršas išryškino visą tą nesuvokiamą, iracionalią, pilną neapykantos niekinimo bangą, kurią pavadinčiau laisvalaikio, „žinomų žmonių“ arba Ekrano pliurpalų tryda. Toks bukos, jokio objektyvaus turinio neturinčios (pyktis juk kartais turi turinį – pykstama dėl kažko ar už kažką) neapykantos pliūpsnis – tyčiojimasis.

Trečia grupė reakcijų balansavo ant elementaraus proto ribos. Ji yra tiek neadekvati, kad A.Armonaitės euro-kosmoso programa atrodo kaip labai vykusi, pasirodžiusi laiku ir kažkaip fenomenaliai atitinkanti realijas. Pavyzdžiai: „(susirinkusieji) siekia sugrąžinti komunizmo kolchozo laikus“, „mušantys žmonas ir vaikus“, „neapykantos maršas“, „užsiundytieji“, „tamsuomenė“, „suklaidintieji“ ir pan.

Apsinuogino žiniasklaida (dar sykį, eilinį kartą), kai spausdino kiekvieną niekuo nepagrįstą „žinomo žmogaus“ nuomonę, lipdė išankstinę neigiamą nuostatą, ieškojo bet kokio kabliuko (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1748651621982018&id=100005115909682). Dugnas buvo pramuštas TV3: siūlė 100 eurų asmeniui už provokaciją ir šou darymą.

Šiaip stebint tą šaršalą aplink Maršą galima pasakyti, kad kritinio arba tiesiog elementaraus objektyvaus mąstymo Lietuvoje sumažėjo. Propagandos, neadekvatumo, neapykantos padaugėjo. „Progresyvioji“ visuomenės dalis dar labiau pasistūmėjo link vartotojiško totalitarizmo, kuriuo naudosis vadinamieji influenceriai. Už nosies vedamos bandos mentaliteto padaugėjo.

Šeimos Maršo žinia objektyviai buvo labai aiški, tačiau net politologais save laikantys žmonės, įskaitant ir Vytautą Landsbergį, ekrane aiškino, kaip jie nesupranta, dėl ko yra Maršas.

Vadinasi, Maršas suveikė kaip atskiriantis peilis. Apsinuogino globali Lietuva, kuri laidoja 1990 m. Respubliką ir siekia tapti globalių finansų, investicijų, patogaus gyvenimo, entertainmento ir politikos vartotoja. Ir konstitucinė Lietuva, kuri galvoja apie lietuvių tautą ir jos laisvės stuburą. Laisvalaikis ir laisvė.

Laisvalaikio Lietuvos vertybės yra miražinės, kadangi jų lyderiai demonstruoja antidemokratiškumą, panieką, vartotojiškumą, savanaudišką individualizmą, įvaizdžio vaikymąsi, technokratinę valdžią. Laisvės Lietuva dar tiki sunkiu darbu, pareiga, didesniais tikslais nei savo asmeninis komfortas, atsakomybe savo šaknims. Šeima ir lytis atsiduria šių dviejų socialinių klasių pasaulėžiūrų susikirtimo centre.

Laisvalaikis veda į technokratiją, laisvė veda į demokratiją. Laisvalaikis yra narciziškas, laisvė yra besiaukojanti. Laisvalaikis yra vartotojiškas, Laisvė yra metafiziška.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Maršo rezoliucija       2021-05-19 21:44

REIKALAVIMAI

Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, protesto akcijos DIDYSIS ŠEIMOS GYNIMO MARŠAS 2021 dalyviai, susirinkę čia, Vingio parke 2021 metų gegužės 15 dieną:

Reikalaujame Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen:
* Nesvarstyti Seime Stambulo konvencijos ratifikavimo ir nedelsiant išbraukti šį klausimą iš Seimo darbotvarkės.
* Neteikti svarstymui Seime Partnerystės įstatymo projekto, prieštaraujančio Konstitucijos 38 straipsnio nuostatoms ir išbraukti jį iš Seimo darbotvarkės.
* Nesvarstyti ir išbraukti iš Seimo darbotvarkės baudžiamojo kodekso 259 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą bei Administracinių nusižengimų kodekso 71 straipsnio pakeitimo ir papildymo 483 (1) straipsniu įstatymo projektą, kuriais siekiama įteisinti narkotinių medžiagų vartojimą.
* Nedelsiant išbraukti iš Seimo darbotvarkės Tautinių mažumų įstatymo projektą, kuris diskriminuoja lietuvių kalbą, supriešina tautines bendrijas ir kelia nesantaiką Lietuvoje.


Reikalaujame Lietuvos Respublikos Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės:
* Nedelsiant, bet ne vėliau kaip iki birželio 1 d., atšaukti iš Vyriausybės Teisingumo ministrę Eveliną Dobrovolską kaip nekompetentingą, lygiai neatstovaujančią teisingumo visiems piliečiams bei savo abejotinais sprendimais teikiančią įstatymų pataisas, susijusias su Lietuvių kalbos niekinimu, tautinių bendrijų skaldymu ir supriešinimu.
* Nedelsiant, bet ne vėliau kaip iki birželio 1 d., atšaukti iš Vyriausybės Sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, kuris savo prieštaringais, nepaliaujamai kaitaliojamais sprendimais kelia visuomenėje sumaištį, kurio iniciatyva priverstinai vykdomi vakcinavimo ir testavimo veiksmai.
* Nedelsiant, bet ne vėliau kaip iki birželio 1 d., atšaukti iš Vyriausybės Ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę - kaip nekompetentingą, inicijavusią diskriminacinį Galimybių pasą ir ministerijos tribūną naudojančią savo politinės partijos reklamavimui, išskirtinai proteguojančią stambųjį kapitalą ir žlugdančią smulkųjį, vidutinį ir šeimos verslą.
* Nedelsiant nutraukti prievartą prieš šeimas, prieš jų valią ir be laisvo apsisprendimo vykdant privalomą vaikų testavimą, atverti visas mokyklas kontaktiniam mokymui.


Reikalaujame Lietuvos Respublikos Seimą:
* Nedelsiant iš pareigų atšaukti Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką Tomą Vytautą Raskevičių, kuris šias pareigas naudoja išimtinai vienos socialinės grupės pretenzijų protegavimui ir Žmogaus teisių komitetą pavertė genderizmo įrankiu.
* Iki birželio 1 d. atšaukti iš pareigų LRT generalinę direktorę Moniką Garbačiauskaitę Budrienę, kuriai vadovaujant visuomeninis transliuotojas LRT virto genderizmo ir neomarksizmo propagandos, tradicinių ir prigimtinių tautos vertybių niekinimo ruporu.


Reikalaujame Seimo narių bei politinių partijų iki birželio 1 d. inicijuoti ir įregistruoti, o iki Seimo rudens sesijos pabaigos priimti šias Konstitucijos pataisas:
1. 38 str. pirmąją dalį išdėstyti taip:
„Prigimtinė šeima yra visuomenės, valstybės ir tautos išlikimo pagrindas.”
2. Trečiąją 38 straipsnio dalį pakeisti taip:
„Santuoka sudaroma tik tarp vyro ir moters, laisvu sutarimu. Vaikų motina yra moteris, tėvas yra vyras.“3. 39 straipsnį papildyti formuluote:„Valstybė gina vaikų teisę į tapatybę pagal prigimtinę lytį ir užtikrina švietimą pagal prigimtine tapatybe pagrįstas vertybes.“4. 58 straipsnį papildyti formuluote:„Pirmalaikiai Seimo rinkimai rengiami remiantis piliečių referendumo rezultatais.”

Jeigu šie raginimai ir reikalavimai nebus išgirsti, apsvarstyti ir priimti reikiami sprendimai, pasiliekame teisę imtis visų įmanomų taikių, konstitucinių ir įstatyminių, ilgalaikių priemonių Tautos valiai įgyvendinti.

Health Ranger Report (Brighteon)       2021-05-19 16:40

Greg Caton perspėja: 2021 - 2024 matysim pasaulinį karą, siekiant sunaikinti JAV:

https://www.brighteon.com/dce835c6-2871-4414-bd50-4482dec87299

>>> 15:30       2021-05-19 16:40

Labai jau daug prirašėte, deja, labai suveltai. Kodėl bandote išsisukinėti, kad nesate urantų adeptas, jei teigiate, kad jie, esą, turi ,,tam tikrų pranašumų”? Kokių pranašumų? Prieš ką? Suplakate į vieną kokteilį ir Kristų, ir urantus. Tai tas pats, kas valgyti tortą su krienais. Absoliučiai nedera.
Gal pradžiai pabandykime išsiaiškinti porą sąvokų. Vaido ir, atrodo, jūsų mėgstamiausios sąvokos yra ,,idealizmas” ir ,,dvasingumas”. Bet visada jos vartojamos taip pat ,,aiškiai”, kaip kad stovėdamas Šiaurės ašigalyje sakytum ,,pietuose”. O kur konkrečiai? Nesigriebsime žodynų, bet sąvoka ,,idealizmas” kilusi iš žodžio ,,idėja”. O kokia idėja? Jų būna visokiausių. Šiandien pati karingiausia idėja yra gender idėja. Taigi kokių ,,žemesniųjų žmonijos sluoksnių” atstovus turėtų sunaikinti tie gender idealistai?
Dabar dėl dvasingumo. Dvasių taip pat būna visokių, tradiciškai apibūdinant - ir šventųjų, ir piktųjų. Dvasingas žmogus - tai, matyt, toks žmogus, kuris arba bendrauja su dvasiomis, arba naudojasi jų pagalba, kai pats paprašo, arba yra jų apsėstas. Pastaruoju atveju paprastai - piktųjų dvasių apsėstas, nes gerosios dvasios gerbia žmogaus laisvą valią. Taigi kai kalbate apie ,,dvasingumo lygius”, matyt, turite galvoje, ar žmogų apsėdusi kokia viena nelabai švari dvaselė, ar visas legionas, anot Biblijos. Todėl tuščiažodžiauti visokiais ,,idealizmais” ir ,,dvasingumais” yra paprasčiausias trolinimas, siekiant užmaskuoti tikrąsias savo užmačias. Bet juk viskas vis tiek paaiškėja iš konteksto, nebent tik paskubom perbėgtum akimis per tekstą.
Na, o apie tai, ką privėlėte po brūkšnelio - jau pačios prasčiausios rūšies trolinimas ir savo paties ,,išradimų” interpretavimas, todėl apie tai net neverta rašyti.

>>> 15:15       2021-05-19 16:03

Apsirikai, žmogau! Argi Julius Milaitis yra kada nors taip rašęs? Aš pati jį retkarčiais ,,patarkuoju”, kai po vienu straipsniu penkiais slapyvardžiais pradeda skelbti absoliučiai priešingas idėjas. Linkiu atidžiau skaityti tekstus. Jei kritikuotumėt argumentuotai, galėtume pasiginčyti. Dabar gi tiesiog linkiu Atpažinimo dovanos.

to >>11:22 2021-05-19 14:00       2021-05-19 15:30

Žmonės labai nevienodi pagal dvasinę brandą / lygį...
Regis Vaidas Vds remiasi Urantijos knyga… Nesu urantologas ar urantų adeptas ar gerbėjas, bet tam tikrų pranašumų jie turi.
Lenininė-hitlerinė-genderinė „žemesnių žmonijos sluoksnių” teoriją yra „vyniojama“ būtent tų, su daug ‘gyvuliškos prigimties’ žmonių.
Aukštesnio dvasinio lygio žmonės gyvena Kristaus mokymuose…
Tik, visokie politikieriai ir „teologieriai“ per ištisus šimtmečius taip viską susuko, ir toliau suka, kad tikrosios dvasinės vertybės, kurias atstovavo Kristus ir ne tik jis, yra nustelbtos putojančių gyvuliškų aistrų, kurių prigimtis tikrai ne šioje žemėje.
Lenininė-hitlerinė-genderinė pasaulėžiūra bruka apribojantį visuomenės klasifikavimą į „žemesnį/aukštesnį žmonijos sluoksnį” pagal turtą (socialinę padėtį), gabumus,... visai nutylint tam tikrą ‘dvasinės esybės’ siekį ir/ar poreikį tiesai, teisingumui, meilei (ne sex), laisvei (su atsakomybe!)...
——
„Vadinasi, ir ,,Marše” koncertavęs…“.
Vadinasi*. Pats patvirtini kad tai ‘tavo’ išvada, nuomonė, kuri nebūtinai yra absoliuti tiesa.
Nėra tavo tiesos. Nėra mano tiesos. Nėra jokių dviejų tiesų.
TIESA YRA VIENA.
Yra (gal būt) skirtingi požiūriai į/apie tiesą, požiūrio kampai, vertinimai, suvokimai…, bet tiesa yra viena.
Kas tinka Jupiteriui, netinka Jaučiui.
Skirtingiems dvasingumo lygiams derėtų naudoti ir skirtingus terminus, kaip atskirose fizikos srityse, deja. Apie Aukštąjį Dvasinguma beveik vien klaustukai, o kalbant apie šiek tiek aukštesnį lygį, iš „bėdos“ tinka ir tie patys žodžiai.
Bet kokios srities mėgėjai, profesionalai ir ekspertai tarpusavyje sunkiai susikalba. ... dvasiniuose dalykuose dar sunkiau susikalbėti.
Jėzus (Evangelijoje) „kalbėjo palyginimais“.
Lietuva pakilo ne „prieš“, o „už“ tikrasias Dvasines vertybes…
Bet kaip dažniausiai (beveik visada) būna, išsivadavimų lyderiai, vadai: 1) vadovaujasi egoizmu; 2) startas puikus, o vėliau pasimeta, paklysta; ir 3) „drakonas žuvo… šlovė drakonui“.
Kai kurios anapusinės jėgos (jeigu kam labiau tinka ar patinka, tai gamtos dėsniai), yra suinteresuotos tokia pasaulio būtimi - amžina kova tarp gėrio ir blogio.
Nuo to, ar kam patinka ar netįtinka ‘Gamtos Dėsniai’, jie egzistuoti nenustoja, ir mūsų įgeidžių nepaiso (bent šiame dvasingumo lygmenyje).

> 2021-05-19 14:00       2021-05-19 15:15

o taip, juliau Milaiti, lenininė-hitlerinė sąjunga tikras blogis!. Tai, kad tave, žemesnės kultūros žemina, naturalu!
Juk tu kremlnis, o ne arijas?!

>>11:22       2021-05-19 14:00

Jūs pritariate lenininei-hitlerinei-genderinei Vaido Vds ,,žemesnių žmonijos sluoksnių” teorijai? Aš jai nepritarsiu ne tik po 5 metų, bet ir po 5 milijardų metų. Juk būtent prieš tokią šėtonišką teoriją ir pakilo Lietuva gegužės 15 dieną. Tą teoriją girdime ir matome kiekvieną dieną iš visų didžiųjų masinės informacijos priemonių. Tik anksčiau tie ,,žemesnieji” buvo tai ,,ne arijai”, tai ,,ne proletariatas”, o dabar krikštijami kuo įvairiausiai: naciais, putnikais, vatnikais, runkeliais, homofobais, antivakseriais… Bet ESMĖ juk TA PATI: savęs aukštinimas, kito žeminimas manant, kad, pažeminęs kitą, kažkaip paaugsi pats. A, tiesa, Lietuvoje dabar oficialiai žeminama taip: ,,kaimo gyventojai, vyresnio amžiaus, žemesnių pajamų”. Suprask: ir žemesnės kultūros, taigi apskritai žemesnio žmonijos sluoksnio, arba ,,nedvasingi”, anot Vaido Vds. Vadinasi, ir ,,Marše” koncertavęs pasaulinio garso smuikininkas turėtų priklausyti tam ,,žemesniajam žmonijos sluoksniui”? Ar tikrai? Pagalvokit, kuo V. Čepinskis iš esmės skiriasi nuo tokių išpuikusių apsišaukėlių kaip Vaidas Vds. Vaido šėtoniškais pasisakymais aš jau seniai nesistebiu, bet negaliu atsistebėti, kad daugelis žmonių nemato to, kas daugiau negu akivaizdu. O didžioji tiesa yra tokia: Saulė šviečia visiems; gyvuosius ji augina, negyvuosius sudegina. Aukime pozityvumu ir kūryba, o ne niekuo nepagrįsta puikybe. Visokia kūryba, ne tik menine. O vienintelė palanki kūrybai erdvė - Meilės erdvė. Meilės šeimai, meilės Tėvynei, meilės gamtai… Prasitęskite. O meilės gedimui juk nebūna - tai tik įjunkimas ir negebėjimas išsivaduoti.

...        2021-05-19 13:48

Prakeiktieji ir pateptieji…

Leonas Vainšteinas       2021-05-19 11:55

Kaip tai daroma:
Mokymai apie baltųjų privilegijas Disnėjaus studijoje; FTB, žinybų ir ministerijų darbuotojų apdorojimas; nurodymai deginti knygas ir visiško gyventojų paklusnumo ugdymas.

https://leonweinstein.blog/2021/05/08/688/

to Al. 12:00       2021-05-19 11:41

... ES… tiesiog žydai.

> Al. 12:00       2021-05-19 11:36

Al pripažįsta „Klasių kovą“, bet nepripažįsta komunizmo ir kapitalizmo…
.
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/kastytis-braziulis.-turi-buti-alternatyvios-ziniasklaidos-priemones
.
„Klausimams     2021-05-17 12:01
Atsakymai bus aiškesni, kai atsisakysit marksistinių sąvokų. Nėra jokio kapitalizmo ar socializmo. Yra tik laisva visuomenė ir pavergta.“

Le Figaro gavo informaciją -        2021-05-19 11:23

marše dalyvavo du tūkstančiai (matyt “oficialioji” pateikė). Matytumėt, kiek sveikinimų ten iš prancūzų drąsiai Lietuvai - konemtaruose smile šimtai. O sužinotų - kad penkiasdešimt du tūkstančiai… panašu, kad Europa irgi laukia, kada prabils drąsiausi apie protu nesuvokiamą kvaišalyno stambulyną. Beje, sklando informacija, kad Prancūzijoje uždraustos “lytinės” pamokos mokyklose. Tai maršas gal padės mokykloms masiškai atsiriboti nuo tapkino brigados “lytinio mokymo paslaugų” mokyklose. Vyt iš mokyklos kiemo juos, kaip tai padarė jau ne vienas direktorius.

> Vaidas Vds       2021-05-19 11:22

Man „po 500 metų“ visiškai netinka, ir po „100“ taip pat.
Po 5 metų - jau neblogai.
P.S. Dar geriau kad visi tie skaičiai būtų su minuso ženklu.

Globalioji vieta -       2021-05-19 10:59

globaliesiems - tik vieta, kur jie svajoja gauti ne mažiau, kaip 5k - tai jų žodynas nuo sovietlaikio. Kur “babkės”, ten jie vertina vietą. “Liatūfa” visiems influenceriams, “vilnos” hipsteriams ir legalizuotis su visais savo “įpročiais” reikalaujantiems talkina krūmuose tupinti visa biurokratinės “vilnos” mašina. Cha. O Andriui, tykiai su palengvėjimu dėkojo šimtai tų pačių vilnos biurokratinių peliukų, nedrįsusių net į gatvę išeit ta dieną smileKą jau kalbėt apie visus kitus, ne beviltiškos “vilnos” peliukus - tie su pavydu seniai stebi Andriaus drąsą soc. tinkluose ir “neredaguota” kanale smile O visai Lietuvai - Andriaus, Rasos Čepaitienės, kunigo Grigo buvimas scenoje tik patvirtino, kad ji - ta paprastų šeimų Lietuva - yra sveika ir ne plokščiažemė. Sveikinimai Andriui. Labai svarbi misija netikrumo laiku.

Ech Andriau, Andriau       2021-05-19 10:00

Kas jus būtmete be Milaičio analiziu, o jei dar ir stasys neprisidetų, liktumėte vienas su Raigerdu.

stasys       2021-05-19 6:37

Tas ’ žiūrkiokas ’ reigardas kaip matote nėra linkęs tupėti oloje . Jo ilgį tekstai gula komentaruose kaip paklodės į kurią pilnai galėtų isisupti ir kokią politinę keksyte nuoga .Yra tu aktualiu temų kuriose galima būtų pagaląsti liežuvį tokiems raseivoms pav. naujas LGGRTC vadovas grąžino M.Jurkute į buvusias pareigas ir atsiprašė už padarytas klaidas buvusio vadovo .Istorija apsuke ratą ir jau galima ją įvertinti iš šono ,pasižiūrint atidžiau į tos istorijos dalyvius .Profesionalizmas žurnalistinis ir čia nepamaisytu.

Raigerdas        2021-05-18 22:45

Labai džiaugiuosi už gerbiamą Andrių Švarplį, kuris liko su tauta ir išlaikė laiko egzaminus. Visu 100 procentų sutinku su autoriaus pastebėjimais, kad “Maršas suveikė kaip atskiriantis peilis. Apsinuogino globali Lietuva, kuri laidoja 1990 m. Respubliką ir siekia tapti globalių finansų, investicijų, patogaus gyvenimo, entertainmento ir politikos vartotoja”. Taip, taip, taip ir dar 100 kartų taip, kad pagaliau Lietuva parodė, kad ji yra drąsių žmonių ir didvyrių žemė. Prisimenu, kaip A. Kubilius, viešai kalbėdamas pabrėždavo, kad Lietuva yra drąsių žmonių šalis, bet laikas parodė, kad jis yra toje pačioje žiurkių armijoje (iš Hofmano “Spragtukas”), kurie ir siekia pribaigti Lietuvą, o paskiau pasakyti, kad taip jau išėjo “netyčia” arba “taip lėmė likimas”. Ką dabar yra svarbu padaryti? Surašyti, sužymėti, nufotografuoti, nufilmuoti ar kaip kitaip užfiksuoti, kas buvo, kas dalyvavo šitoje žiurkių armijoje. Aš visiškai neteigiu, kad tai turi būti vykdoma pagal šią žinomą visiems frazę:“kas ne už mus, tas prieš mus”. Ne, visiškai ne, nes bus visada tokių žmonių, kurie nesutiks su tų žmonių, kurie dalyvavo “šeimos gynimo marše”, nuomone. Ir tai yra normalu ir tai yra demokratija. TAČIAU YRA KITA KATEGORIJA ŽMONIŲ, KURI KIŠO PAGALIUS Į RATUS, DĖJO PASTANGAS, KAD TIK, ŠITAS MARŠAS NEĮVYKTŲ. MIELI TAUTIEČIAI, GARANTUOJU JUMS VISU 100 PROCENTŲ, KADA TAI IR YRA MŪSŲ TIKRIEJI TAUTOS PRIEŠAI, KURIE ILGĄ LAIKĄ BUVO UŽSIMASKAVĘ IR TIK DABAR PARODĖ SAVO TIKRĄJĄ FIZIONOMIJĄ. DAR KARTĄ KARTOJU, PRAŠAU NESUPAINIOKITE JŲ SU KITAIS ŽMONĖMIS, KURIE TURĖJO KITOKIĄ NUOMONĘ, NES JIE TURĖJO TOKIĄ TEISĘ, BET JIE NEKAIŠIOJO PAGALIŲ Į RATUS IR NEMENKINOČ NENIEKINO IR NESITYČIOJO IŠ MARŠO DALYVIŲ. Kalba eina apie tuos, kurie stengėsi pakenkti Didžiojo Maršo dalyviams. Štai juos ir reikia tirti, štai būtent nuo jų ir reikia nuplėšti tas “geradarių” ir “nusipelniusių Lietuvai veikėjų” kaukes ir padėti jiems patiems nusimesti jas, kad piliečiai galėtų atpažinti tikruosius jų veidus, ir PAMATYTI, KAS IŠ TIKRŲJŲ ORGANIZAVO EMIGRACIJĄ IR SKURDĄ. TAI NĖRA TIK VIENAS ATVEJAS, KAI JIE KIŠO PAGALIUS TIK DABAR MARŠO DALYVIAMS, NES TAI YRA “N” ATVEJŲ, KAI JIE TAI DARĖ SLAPČIA. Reikia tik pradėti tirti jų veiklą, nes būtent jie ir yra realūs, patys tikriausi, tik kruopščiai užsimaskavę, mūsų tautos priešai. Dabar jie pereis prie organizuotų keršto kompanijų. Šita žiurkių armija nenusiramins ir sieks revanšo bet kokiomis priemonėmis, bet kokiais būdais. Jie tuo ir skiriasi nuo protingai organizuotų maršo dalyvių, kad žiurkių armija, kada siekia savo tikslų įgyvendinimo, TADA VISOS PRIEMONĖS JIEMS YRA GEROS. Jie dabar apsinuogino, nes pervertino savo jėgas, kadangi buvo įsitikinę, kad nuo žiniasklaidos paskleistos smarvės apie maršo organizatorius, žmonės išsigąs. Mieli tautiečiai, ar jūs dabar įsitikinote, kad LIETUVĄ VALDO KLANAI IR JIE IŠ TOKIO VALDYMO LABAI GERAI GYVENA? Dabar žūt būt reikia atstatyti Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės instituciją. Ji yra Lietuvos Respublikos Seimui atskaitinga aukščiausioji valstybinio audito institucija, valstybės vardu atliekanti veiklos ir finansinį auditą, prižiūrinti, ar teisėtai ir efektyviai valdomas ir naudojamas valstybės turtas ir kaip vykdomas valstybės biudžetas.Taigi, reikia kelti klausimą šitai institucijai, kad ištirtų tą klausimą, kaip yra naudojami valstybiniai pinigai žiniasklaidai, nes VALSTYBĖS INSTITUCIJOS TURI PAKANKAMAI MEDIA ORGANIZACIJŲ, KURIOS GALI OBJEKTYVIAI PATEIKTI VISĄ REIKALINGĄ INFORMACIJĄ. Nereikia pamiršti ir UK valstybinės TV - BBC, kuri nesugebėjo teisingai informuoti UK gyventojų apie Maršo tikslus ir viso renginio eigą, bet iškreipė faktus ir paskleidė dezinformaciją. Reikia pareikalauti jų atsiprašyti ne tik Lietuvos piliečių, bet ir UK piliečių. Reiškia BBC dirba ne vienas dar neišaiškintas šunsnukis ir reikia UK atitinkamoms institucijoms, atsakingoms už BBC veiklą priminti apie toje televizijoje vykusias pedofilijos istorijas. Tegul pasidomi ir dabar, nes visko gali būti, kad ne visi pedofilai BBC buvo išgaudyti. Kovokime iki galo, nes atėjo laikas lietuviams nugalėti ir Vakaruose suklestėjusią pedofilų mafiją, kurie stumia homoseksualus eiti į gatves, kad vėliau per juos būtų priimti jiems palankūs įstatymai dėl vaikų lytinio auklėjimo.   

Leonas Vainšteinas (Leon Weinstein)       2021-05-18 20:25

688: Sveikinu ! Amerikoj ėmė veikti perauklėjimo stovyklos:

https://leonweinstein.blog/2021/05/08/688/

TAIGI,        2021-05-18 17:16

idomu, kas tie patys, kurie taip plojo gudu pilietiniams protestams, kurie palaiko PALESTINOS NENORA VIRST GLOBALIA PALESTINA su pasaulio pilieciais, siandien issigando, kad yra kita Lietuva, kuri nenori kad ju vaiku glvos butu sujauktos genderizmo ideju, kurios jau kalamos privaciose mokyklose, nenori, kad paaugliai butu apkvaisinti kvaisalais, o zmonos, dukros taptu “prostitucijos verslo verslininkemis..

tikiuosi,        2021-05-18 17:03

Armonaite issius KOSMOPOLITUS I KOSMOSA!

štaziui       2021-05-18 15:42

stazele, tau tai tikrai yra kuo užsiimti. Ištrauk galvą iš šeimininko analinės angos, paleisk tu pagaliau iš savo žabtų šeimininko prostatą ir išsikrapštys šeimininko subinės konsistenciją iš akių bei ausų.

stasys       2021-05-18 12:55

Ar ne laikas tam Vaidui Vds užsiimti kito ‘Nojaus laivo statyba’ ? Panašu kad jam teks plaukioti ilgai todėl reikes tvirto laivo ir geros burės .

Al.       2021-05-18 12:00

Ideologijos varžosi, ir pinigais valdoma. Bet šios Klasių kovos priežastis, manau, paprastesnė. Tankistai pasiliko. Ir ne tik Lietuvoj, bet visose Rusų kolonijose. (Dalis net persikėlė į Vakarus.) Vyksta ta pati Permanentinė revoliuciją, kurią bolševikai buvo dėl akių pristabdę. Ir visa ta bolševikinė agentūra, sustiprinta ES pinigais, dirba kaip dirbus. Komunistų vadovybė pasivadino socialdemokratais, komjaunimo vadai - liberalais, čekistai užėmė visas likusias sritis. Priedangos organizacija - ES. Priedangos ideologija - vakarietiškumas ir antirusiškumas. Tik keistas atsitiktinumas - visi aršiausi Vakariečiai ir Antiputinistai yra arba patys buvę aktyviais kolabortantais arba kilę iš komunistinių ir čekistinių šeimų.

stasys       2021-05-18 10:48

DD ..toks reiškinys irgi turi paaiškinimą , tai reiškia jog jaučiate politines aktualijas todėl lengvai nuspejate kai kuriu asmenų pasisakymus . Aš ir dažai iš savęs pasijuokiu ,ką nors neatsargiai čia leptelejus po dienos kitos sulauki savo minčiai pritarimo medijose .Kaip ne kaip mes visi sukames toje pačioje orbitoje ,jei viename gale jos uktelejus kitame aidu labai gerai girdisi .. Vienas tų demokratijos požymių kuriuos visi kažkodėl spėjo primiršti ...

Vaidai,       2021-05-18 10:25

bent jau tu nelįsk prie geriausių tekstų su savo marksistiškai - hitleriškai ,,dvasiškais apreiškimais”.

Labai tikslus įvardijimas       2021-05-18 10:20

Ne ,,laisvės”, bet ,,laisvalaikio” partija. Juk ir ,,pliažas” Lukiškėse kaip tik į temą.

>DD plius DD       2021-05-18 10:17

Žinoma, kad taip. Pinigas valdo. Teisingiau, velnias per savo įrankius. Kiek homo sapiens padermėje dar likę šviesos ir dvasios, parodys ateitis.

Gaila       2021-05-18 10:15

ir tiesa cenzūruojama. Tai labai daug pasako apie redakcija

DD plius DD- stasys       2021-05-18 8:19

Na, kad tamsta nerimaujat, tai tegul bus dešimt prieš vieną. Kaip tik tiek sekmadienio ryte siųliau delfiuose. Sakiau, kad tuoj ateis Valatka ir tars žodį prieš maršą. Akurat po pietų apsireiškė kaip kvailys su fanfaromis.
Jie tampa nuobodūs ir nuspėjami. Taip kad likčiau su kelnėm ir dar batams liktų

stasys       2021-05-18 8:05

DD .. va taip neatsargiai statydamas paskutines kelnes kažkam atiduosite .

Paulius       2021-05-18 8:03

vis tik gerai pagalvokite vartodami žodį „technokratija“. ką juo turite omenyje? Nes normalūs technokratai, mąstantys racionaliai tokių kliedesių kaip šitie pusmoksliai hipsterukai nedėstytų ir tuo labiau taip nesielgtų

stasys       2021-05-18 8:02

Andrius Svarplys niekuo nesiskiria nuo A.Kubiliaus ar R.Juknevičienės ,žmogus mėgsta tuos pačius minčių ‘perlus’,kuriais kartais nustebina ir seni konservatoriai ,autorius tik gal kitaip jas žarsto .Taip kaip garbius konservatorių politikus aš dar galiu suprasti (senas arklys iš vagos neisklysta) o va autoriaus tai niekaip . Imti suskirstyti visuomenė į kažkokius pogrupius tik jam vienam suprantamus ne didelė išmonė ir čia originaliu tikrai nebūsi. Šeimos maršą kiekvienas žmogus vertino pagal tai kokią informaciją jam pavyko apie tą renginį gauti . Fundamentalus nesutarimai siejami su konkretaus žmogaus nuomonė apie tuos asmenys kurie ta maršą organizavo .Jei giliau pasikapstyti esmyniai skirtumai nuomonėse,apie šeimą, labai nežymus . Taip išeina jog autorius pats save plekšnoja per žandus ir pats dėl to rekauja .

DD plius DD       2021-05-18 7:50

“Maršas išryškino visą tą nesuvokiamą, iracionalią, pilną neapykantos niekinimo bangą,”- rašo A.Švarplys.

Labai nemėgstu “vienintelio teisingo paaiškinimo”, bet šiuo atveju kaip tik tokį vienintelį teįsivaizduoju. Vis tik pinigai, pinigai ir dar sykį pinigai. Ne ta primityvia prasme, kai koks dėdė, tarkim, Kurlianskis atneša kapšą ir dalija- čia Valatkai, Čia Gritėnui, čia Makaraitytei. Ne. Ne dėdė, o teta valstybė ir kapšas toks, kad joks Kurlianskis nepaneštų. Buvo minėtos šimtamilijoninės sumos.Iš čia ir keistokas švelniai tariant viešumos trubadūrų elgesys, kai jie, pamynę viską, atkakliai pučia išklerusią konjuktūros dūdą. Pabandytų kitaip, matytų tuos pinigus kaip savo ausis. Statyčiau šimtą prieš vieną, kad be tų pinigų girdėtumėm visiškai kitas kalbas.

Lietuvoje siaučia       2021-05-18 6:38

ideologijų maras.Čia gali padėti tik krikščionybės skiepai.Krikščioniška pasaulėžiūra atlaikė tūkstantmečius.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.