Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė

Andrius Švarplys. Replika: skaudu matyti, kaip subiurokratėjo Andrius Navickas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 24 d. 8:30

12     

    

Andrius Švarplys. Replika: skaudu matyti, kaip subiurokratėjo Andrius Navickas

Skaudu matyti, kaip subiurokratėjo Andrius Navickas. Kadaise buvo gyvo teisingumo jausmo, intelektualinės aistros žmogus. Bernardinai.lt redaktorius. Dabar tapo tipišku partijos kareivėliu.

Net Baltarusijos žmonių kova už laisvę tampa proga įkasti Partijos priešams.
Apie plaukų analogiją – tai jau tiek to…

Andrius Navickas. Apie ginklus ir pabaigos nuojautą
Sekmadienio vakare A. Lukašenka iš malūnsparnio išlipo su automatu rankose. Sakoma, kai politikai griebiasi ginklų, tai jau pralaimėjimo pripažinimas. Paskui tik reikia laiko tą pralaimėjimą įforminti…

Šeštadienį viešai nuskambėjo informacija, kad Lietuvos premjeras S. Skvernelis apdovanojo operacijų vadovą, Sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Veryga vardiniu pistoletu. Esą už rūpestį žmonių saugumu ir sveikata. KIek suprantu, Premjeras nenorėjo pasityčioti ar, neduok Dieve, tai nebuvo patarimas „nuplauti gėdą“.

Prieš beveik metus, esą solidarizuodamasis su sergančiu Premjeru, Aurelijus Veryga nusiskuto plaukus. Įdomu, kad Skverneliui plaukai jau seniai ataugo, o Veryga vis dar solidarizuojasi. Su kuo? Na, jo šukuosena šiuo metu labiausiai primena legitimumą praradusio Batkos „ševeliūrą“.
Abu vienodomis šukuosenomis, abu su ginklais. Visai neblogai būtų, kad abu jau atsisveikina su politika. Ar čia tik akli sutapimai?

Neatlygintina politinė reklama

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

įsisavino       2020-08-25 15:25

konservatorių leksikoną

apsigavau       2020-08-25 9:37

ir aš

Al.       2020-08-25 1:03

Nemanau, kad tai reiktų vadinti subiurokratėjimu. Biuras čia, manau, niekuo dėtas. Bet kai pats nieko naudingo padaryti neįstengi, tiek, kad tave net nustoja matyti, tada išlikimo instinktas atgaivina vidinį gyvulį.

Dzeikas       2020-08-24 20:22

manausui: Semkis Biblijoje isminties, suprasi tada tokius navickius. “Kas daryti, kastuvu dirbt negaliu, vogti(rankomis) nemoku, nurasysiu skola skolininkui(otkata darau) ir priims mane i turtingus namus.
Tokie kadrai ir formuoja valstybes ivaizdi. O kitokiu Lietuva nelaiko.

manau       2020-08-24 14:49

manau, kad Navickas tokiu budu kovoja dviem frontais. pirma, jam reikia matomumo, kad gautu kuo daugiau balsu is potencialiu rinkeju, kas yra normalu, apie Baltarusija visi kalba, viskas cia aisku. bet antra, ir nemaziau svarbu, jam reikia gauti daugiau reitingo tasku, kad konservatoriu rnkejai ji pakyletu sarase. tada jis bus uztikrintas, kad pateks i seima, nes vienmandateje tikimybe nekokia. o tam, kad ji kilsteletu sarase, reikia naudoti tas priemones, kurios veikia konservatoriu rinkejus, ypatingai naujuosius. cia patycios is asmens, o ne kritika oponento pozicijai, yra geriausias ginklas. ta daro ne vienas politikas. bjauroka ir neskanu, bet atrodo, kad tokia taktika veikia

Kis       2020-08-24 14:07

to stroliu,kuriam morda spaudzia smegenis,kasdieniai rupesciai,kaip issilaikyti,jeigu garsiai ir pastoviai losi,gal kazka ir islosi,juk murziukas eina i rinkimus treciu,bijau kad atsidurs 30.

Dzeikas       2020-08-24 13:58

Prostitucija, - buitine, zurnalistine, politine, akademine, ne esme, - tai objektyvus reiskinys kurio del zmogaus prigimties netobulumo visiskai pasalinti mes negalime. Taciau pasalinti ju atstovu . “abrozelius” is viesu vietu, rimtu savelaikanciu media galim ir turim. Sio asmens eksponavimas tolygus zurnalo vyrams Penthouse fotografiju talpinimui i “valstybes zinias”.
O nereiketu.

Raigerdas       2020-08-24 13:38

Gerbiamas Andrius Švarplys rašo gana protingus straipsnius. Būtų gerai, jeigu jis pasiryžtų parašyti straipsnį apie MOKESČIO MOKĖTOJO DALIĄ. Štai paranoikas A. Lukašenko tampa Baltarusijos prezidentu. Ir jis prezidentauja ne penkis metus, o dvidešimt penkis. Ir dabar, kai liaudis pasakė “pakaks, eik lauk”, jis griebiasi automato, apginkluoja savo sūnelį kalašnikovu, ir jis sako, kad “valdžios aš  neatiduosiu”. Tai, gal atėjo laikas pradėti nagrinėti apie tuos MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ PINIGUS? Šitas panaoikas A. Lukašenko buvo šeriamas 25 metus ir šiandien jis pareiškia, kad aš tą liaudį (arba žiurkes, kaip jis tai pavadino) sušaudysiu. Lietuva paduoda Baltarusijai notą, nes jų malūnsparnis pažeidė oro erdvę. O Baltarusija pareiškia, kad iš Lietuvos pusės buvo paleisti balionai su Baltarusijos antivalstybine simbolika ir tuos balionus reikėjo nukauti. Čia net ne vaikų darželis, nes vaikai malūnsparniais neskraido, bet aišku viena, kada tai pamišusių žmonių elgsena. Ir šitos dvi broliškos tautos kovėsi Žalgirio mūšyje ir nugalėjo Kryžiuočius? Tai, kas su jomis atsitiko, kad jos taip degradavo? Kaip atsitiko taip, kad paprastas paranoikas tampa valstybės prezidentu ir ten išbūna valdžioje 25 metus? Kaip tai įmanoma? Dabar grįžkime prie Andriaus Navicko. Straipsnio autorius rašo:“Kadaise buvo gyvo teisingumo jausmo, intelektualinės aistros žmogus. Bernardinai.lt redaktorius”. Tai, kad kuris A. Navickas yra tikras? Tikras A.Navickas yra dabartinis A.Navickas. Ankstesnis tik kabino makaronus žmonėms iš savo aplinkos. O kaip su paranoiku A. Lukašenka? Tikras yra dabartinis A.Lukašenka, o anas buvo su kauke, t.y. apsimestinis. Bet, kas juos abu jungia? Abu jie yra valstybės išlaikytiniai. Ir niekas taip A. Navicko nedomina, kaip būti Seime, nes ten jis gauna daug privilegijų, gerą atlyginimą ir gali niekinti, žeminti ir tyčiotis iš tų, kas jam nepatinka. Kokia nauda valstybei nuo tokio žmogaus su kiaulišku elgesiu? Jokios. Ar yra žala? Be abejo.  O ką gali tas MOKESČIŲ MOKĖTOJAS pakeisti? Nieko. O Baltarusijoje dar blogiau, nes jeigu MOKESČIŲ MOKĖTOJAS pradės protestuoti, tai jis gali būti ir nušautas. Kas suinteresuotas, kad situacija su tokiu požiūriu į MOKESČIŲ MOKĖTOJĄ išliktų tokia, kokia ji yra? Andrius Navickas ir paranoikas A. Lukašenko. Skirtingos tautos, skirtingos valdžios struktūros tarp Baltarusijos ir Lietuvos, bet į valdžią lenda panašaus tipo žmonės, t.y. žmonės, kuriuos pavaizdavo G.Orwell “Gyvulių ūkyje”. Yra rimta problema, nes niekas kol kas nesiūlo, kaip galima apsaugoti valdžios institucijas nuo kiaulių? Vienintelis filtras - TAI MORALINĖS NUOSTATOS, KURIŲ KAIP VELNIAS KRYŽIAUS BIJO Į PSICHOZĘ IR NEUROZĘ LINKĘ ŽMONĖS, KURIE IR PAVERČIA VISKĄ SAVO APLINKOJE AUKŠTYN KOJOMIS, TODĖL VALSTYBĖ PAVIRSTA LABAI DIDELIU TVARTU.

Tomas       2020-08-24 11:21

Kam reikalingas toks tekstas apie plaukus?
Apie šukuosenas…
Jei napatinka Verygos darbai, tai ir galima pasakyti pvz.:
-Man nepatinka kaip Veryga elgiasi tokioje ir tokioje situacijoje. Reikėtų elgtis kitaip.
Ir pavyzdžių reikėtų duoti.

Kodėl rašote:
-Jis toks ir anoks (nesiskutęs, storas, suprakaitavęs, durnius ar dar kokį susierzinimą keliantį žodį).

Nors šitame tekste *gudriai* tai buvo bandoma užmaskuoti:)

CHamiakas       2020-08-24 10:57

Ko noreti is zmogaus kurio zandai du kartus platesni iz jo kakta

Navickiuks       2020-08-24 9:40

Norėjau suspindėti savo proto aštrumu, tai suspindėjau.

Paulius       2020-08-24 9:19

galima tik pasikartoti - tą žmogeliuką psichinė negalia kankina labiau nei fizinė...


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.