Iš propagandos frontų, Teismai

Andrius Švarplys. Replika besipiktinantiems teisėjo A.Cinino sprendimu

Tiesos.lt redakcija   2015 m. birželio 10 d. 20:30

30     

    

Andrius Švarplys. Replika besipiktinantiems teisėjo A.Cinino sprendimu

Siūlome politologo Andriaus Švarplio veidaknygėje paskelbtus pastebėjimus apie Vilniaus apygardos teismo kolegijos, vadovaujamos dviprasmiškais sprendimais pagarsėjusio teisėjo Audriaus Cinino sprendimą išteisinti OMON smogikus Boleslovą Makutynovičių ir Vladimirą Razvodovą.

Sunkiai suprantamas Lietuvos žurnalistikos opozicionieriumi vadinamo Rimvydo Valatkos nepasitenkinimas teisėjo A. Cinino vadovautos Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegijos sprendimu dėl OMON smogikų.

Ir išties – kur R. Valatka buvo, kai tas pats A.Cininas visiškai pagal tą patį metodą ištyrė, t.y. numarino, pedofilijos bylą? Kai visą pedofilijos istoriją su visais tamsiais daugiabriauniais neaiškiais kampais suvedė „net“ į du epizodus: vaiko krikšto dieną ir nuomojamą butą. Kodėl?

Todėl, kad prokuratūra tik tiek perdavė medžiagos, tuomet sakė A. Cininas.

Aišku, viskas teisėtai nepriekaištingai yra ir tuomet, kai dėl pirmojo epizodo išteisinama pagal kaltinamojo aplinkos parodymus (kas nenorėtų šitaip būti kaltinamas ir teisiamas?..), o štai pagal antrąjį epizodą kambariokė bendranuomininkė tiesiog nieko nematė...

Štai ir visa pedofilijos byla Vilniaus apylinkės teisėjo A. Cinino požiūriu.

O kad jau įrodyta, jog „pedofilijos nėra ir būti negali“, tuomet ant šitokio teisėtumo pagrindo galima konstruoti ir kitus epizodus – ėjusį į viešumą Drąsių Kedį padaryti slaptu pedofilu, tarptautinį pripažinimą onkologijos ligų gydyme pelniusią profesorę Laimą Bloznelytę-Plėšnienę paversti bendrininke, o senelius Kedžius padaryti prievartautojais ir smurtautojais.

Laikraštis su savo dviem spec. korespondentėmis be jokių keblumų aprūpins žiniomis iš valstybės saugomų asmenų gyvenimo – suveiks net jų laiškus ir nuotraukas ar aprašys cinamonu kvepiančius namus (ar kam kada užkliuvo, kodėl būtent šiam laikraščiui yra suteikiama privilegija prieiti prie valstybės saugomų asmenų?..).

Ir niekas iš teisininkų nei iš politikos apžvalgininkų net necyptelėjo apie tai – viskas buvo teisėta ir visiems priimtina.

Tai kodėl dabar piktinamasi, kai visiškai pagal tą patį metodą A.Cininas vėl pareiškia: „taip suformulavo prokuratūra“, „kaltinimo požiūriu…“.

Dabar, žiniasklaidos opozicionieriaus vertinimu, pritrūksta sveiko proto teisėjų galvose – anuomet sveiko proto net neieškota, tiesiog džiūgauta ir sveikinta dėl tokio sprendimo.

V.Landsbergis užsiminė, kad jam pasirodė, jog tai Rusijos teismo arba Sovietų Lietuvos teismo sprendimas. Eglės Kusaitės byloje Generalinė prokuratūra ir VSD bendradarbiavo su Rusijos FSB ir nejuto jokių skrupulų, kai leido rusams apklausti E. Kusaitę. Sunku įtarti Rusijos institucijų ar tarpininkų konsultacinę rankelę šioje byloje, tačiau faktas, kad Rusijos propaganda jau naudoja ir šį sprendimą.

Štai tokie dviprasmiški epizodai ima rastis, kai selektyviai palaikoma formalioji teisė – įprantama suktis teisėtumo rėmuose ir tada jau sunku ką nors pakeisti. Tik susitaikyti: nebuvo nei pedofilijos, nei 1991 metais okupacijos – mat prokuratūra taip suformulavo kaltinimą...

Viskas yra teisėta ir teisiškai tvarkinga. Belieka likti nuosekliais: Je suis Cininas! ?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

TIESA       2015-06-11 12:13

Kur tik pedofilija ,ten kyso ir Jasaicio ausys . Pats pirmas prisistate prie nusauto teisejo Furmanaviciaus . Ytartinas tipasir prokuroras Jencevicius kuris prasidejus pedofilijos bylai sake kad tikrai Stankunaitei uztenka irodymu kad pradeti byla . Viskas uzgesinta ,nors visa Lietuva zino kad tie trys tvirkino dvi mazas mergaites ,to niekas nepaneigs .net korumpuoti prokurorai .Kada tie korumpuoti bus patraukti nuo lovio ir teisiami ,laiko klausimas ,bet taip bus .

Lazda visuomet       2015-06-11 10:12

turi du galus. Valdziasnukiai apie tai pamirso.

temidė        2015-06-11 10:04

nesuprantu aš Paulausko, dievaži. Kieno jis pusėje?
Kieno pusėje Gorienė? Ar galima ja tikėti, jei js portale ištisai sėdi neobolševikai iš A.Paleckio Fronto?
Ar galima tikėt prokuroru Jasaičiu, kuriam ypatingo liudytojo melas yra teisėtas dalykas? Kaip gali egzistuoti teisė be tiesos?
Ar užrištom akim Temidė būtent šių prokrorų simbolis? Tai kam tada aplamai prokurorai? Kad apgintų nusikaltėlius nuo visuomenės?

hotcommentary       2015-06-11 9:56

Gorienė jau prieš daugelį metų atspėjo, kad Paulauskas veršis uzurpuot Darbo partiją:
“Jei kas nors manote, kad Generalinei prokuratūrai vadovauja generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, klystate – Generalinės prokuratūros kuluaruose kalbama, kad jai faktiškai vadovauja senas Artūro Paulausko bičiulis Gintaras Jasaitis.”

ach tas Jasaitis        2015-06-11 9:52

Kažkadais Gintaras Jasaitis atmetė prašymus pratęsti tyrimą dėl Vytauto Pociūno nužudymo, atsisakęs ir kelti bylą dėl jo šmeižimo, tai tada dar pasklido ir kitos kalbos - kad būtent jam vadovaujant, Kaune buvo neatpažintas palaidotas kunigo Ričardo Mikutavičiaus lavonas, už ką ir papeikimą gavo.
O kai prasidėjo pedofilijos skandalas, tai Gintaras Jasaitis teigė, kad visi veiksmai buvo daromi laiku, o paskui jau Seimo komisija nustatė, kad visai kitaip. Gi tuo tarpu patsai Gintaras Jasaitis teigė, kad čia dėl visko kaltas tiktai Drąsius Kedys, katras neleido prokuratūrai dirbt.
O dar kai kurie kalba, kad su Gintaru Jasaičiu susijęs anoksai Artūras Paulauskas, ir kad būtent Gintaras Jasaitis padėjo tvarkyti Darbo partijos bylą dėl juodosios buhalterijos… ir iki šiol nsutvarko…

ach tas Jasaitis        2015-06-11 9:49

JAsaitis tyrė ir FlyLAl bylą. Tada kai Žeimelis norėjo mafijos ofšorams parduoti mūsų skrydžių bendrovę, o internautai Delfyje išaiskino aferą. E.Masiuliui neliko nieko kito, kaip sustabdyt pardavimą.

Kur tik mafija, ten Jasaitis?
Delfi:
Nacionalinio oro vežėjo „FlyLAL“ bankroto aplinkybes narpliojantis Generalinės prokuratūros prokuroras Gintaras Jasaitis sukėlė įtarimų kolegoms ir politikams. Užkliuvo jo pomėgis skraidyti su vienu iš kreditorių šioje byloje - Šakių rajono aeroklubo „Valenčiūnai“ vadovu Gintautu Platūkiu.
„Lietuvos rytas“ rašo, kad G. Platūkis siekia atsiimti apie 40 tūkst. litų. Tačiau kreditorių ir eiliniu prokuroru tapusį buvusį generalinio prokuroro pavaduotoją G. Jasaitį sieja sena draugystė ir hobis - aviacija. Teisėtvarkininkas dažnai kyla į orą lėktuvu, tačiau valdo jį ne pats, nes neturi piloto licenzijos. Jį skraidina aeroklubo vadovas G. Platūkis. Viena skrydžio valanda kainuoja apie 600 litų.
Į dienraščio klausimą, ar pareigūnas už šiuos skrydžius susimoka, pats G. Platūkis atsakė miglotai: „Jeigu turiu pinigų, įpilu degalų. Tai taip ir išeina.“ Tačiau sukonkretinus klausimą, ar degalų įpila prokuroras, G.Platūkis tikino, kad „gali įpilti, o gali ir neįpilti“.

specialaus liudytojo statusas        2015-06-11 9:47

“Pranešta, kad pirmas į įvykio vietą skubiai išvyko Generalinės prokuratūros generalinio prokuroro Gintaras Jasaitis…” Ką apie šį vyrą žinom?
alfa lt:
Prokuroras J.Jasitis apie specialiojo liudytojo statusą: JIS TURI TEISĘ MELUOTI. (Žalimas?)
Vienas dalykas, tu lyg ir parodai, kad dirbi su tuo žmogumi (specialiuoju liudytoju – Alfa.lt), teisėtai ar neteisėtai – čia jau kitas dalykas. Toliau: Baudžiamojo proceso kodekse yra numatyta, kad jei turi įtariamąjį, tai per pusmetį tu turi siųsti bylą į teismą. Jei neišsiųsi, įtariamasis įgyja teisę kreiptis į teismą, kad byla būtų nutraukta dėl pernelyg ilgo tyrimo. Tų niuansų yra daug. O jei yra specialusis liudytojas – jokie terminai manęs nespaudžia.
To specialaus liudytojo turinį turi gerai suprasti tiek ikiteisminio tyrimo pareigūnai, tiek prokurorai. O nesuprantant ir atsiranda piktnaudžiavimai“, – Alfa lt sakė G. Jasaitis.

hotcommentary       2015-06-11 9:42

Hotcommentary.com skelbė dar vieną įdomią informaciją apie J. Furmanavičių - esą šis slėpęs kažkokias pedofilines kasetes, susijusias su VSD šantažuotais veikėjais. Tačiau jau geroką laiko tarpą hotcommentary.com yra nepasiekiamas.
Žemiau - informacija iš ten - ją pateikiame čia, kadangi nepasiekiamas tasai puslapis:
Vilkausko išpažintis įgyja pagreitį – nušautas teisėjas J.Furmanavičius Teisėjas J.Furmanavičius vakar 22.30 val. pakalbėjo telefonu su K.Vilkausku, o šiandien ryte jis buvo nušautas. ” Jis norėjo išsivaduoti iš šito klano ir mums padėti” , - KK sakė buvęs slaptųjų tarnybų agentas K.Vilkauskas Po Lietuvos slaptųjų tarnybų agento Kęstučio Vilkausko išpažinties „Karštame komentare“ – pirmosios aukos: nušautas Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius. Buvęs slaptųjų tarnybų agentas Kęstutis Vilkauskas mano, kad teisėjo žmogžudystė turi tiesioginį ryšį su „Karštame komentare“ spausdinama K.Vilkausko išpažintimi apie juodą ir nusikalstamą Lietuvos specialiųjų tarnybų veiklą. „Vakar (spalio 4 d.), apie 22.30 val., aš kalbėjau su teisėju Jonu Furmanavičiumi. Jį pažįstu nuo 1994 metų – su juo mane suvedė saugumas. Saugumas pasakė, kad tai jų teisėjas, ir kad visais klausimais galiu kreiptis į jį. Aš pas šį teisėją buvau pasidėjęs vieno aukšto Generalinės prokuratūros prokuroro garso ir vaizdo įrašų kopijas – kaip prokuroras tvirtina mažametes mergaites ir berniukus. Dėl šių įrašų, padarytų Lazdijų rajone, šitas prokuroras korumpuoto saugumo yra šantažuojamas, t.y. laikomas ant kabliuko ir nagrinėja bylas taip, kaip reikia šitam saugumui. Kalbėdamas su teisėju, aš paprašiau šitas kopijas atsinešti į darbą. Prie jo šiandien arba rytoj turėjo privažiuoti mano žmogus ir paėmęs mikrokasetes atvežti tą medžiagą jums. Furmanavičius man vakar pasakė, kad „gerai, aš tą medžiagą atsinešiu į darbą“. Tačiau šiandien ryte išgirdau, kad Furmanavičius nušautas“, - „Karštam komentarui“ sakė Kęstutis Vilkauskas. Pranešta, kad pirmas į įvykio vietą skubiai išvyko Generalinės prokuratūros generalinio prokuroro pavaduotojas Gintaras Jasaitis. „Vakar pas mane vėl atvyko „svečiai“. Pasakė, kad dabar jie sukompromituos profesorių Vytautą Landsbergį - sieks padarys jį „KGB agentu“ ir atšaukti iš Europos Parlamento. Taip pat pasakė, jog, jei ir toliau bendrausiu su jumis, susidoros su mano šeima, o mane patį supūdys kalėjime, ir nei „skripačius“ (V.Landsbergis), nei „višta Prezidentūroj“ (D.Grybauskaitė) nieko nepadarys. Prisiekiu savo vaikų ir motinos gyvybe, kad taip ir pasakė “, - „Karštam komentarui“ sakė K.Vilkauskas. Iš pokalbio K.Vilkauskas suprato, kad dabartinis šito nusikaltėlių klano tikslas – neleisti įsitvirtinti D.Grybauskaitei. „Nes jeigu ji įsitvirtins, tai juos visus „susodins“, - sakė K.Vilkauskas.

geras       2015-06-11 9:36

Straipsnis.Bet kas sustabdys siautejancia alia zurnaliste is l.ryto?Ten netdvi tokios ,vienai namai kvepejo imbierais ,kitai prieinamos medziagos ir jos yra viesinamos ko neturetu buti.Taikodel tokios isskirtines zurnalistkos jei butugalima taip pavadinti etikos normos suteiktos zurnalistams?Ar jau nebera tokiu zmoniu ,kurie galetu ta visa nesamone sustabdyti ir paprasciausiai nebeleisti rasyti tokioms kaip lavastei ir kuznecovaitei?Ir labai idomu JEI TOS PEDOFILIJOS NEBUVO,KODEL BUVO ZUDYMAI?kODEL YRA PASLEPTA GARLIAVOS MERGAITE ,JEITOS PEDOFILIJOS NEBUVO?TEGUL VAIKAS PASIMATO SU SAVO SENELIAIS KEDZIAIS ,JUK JAI VAIKU TEISIU SPECIALISTE KAI EME PRIEVARTA PRIES TAI PASAKE ,KAD JI GALES MATYTI SAVO SENELIUS ,TETA.

tik paklausykit        2015-06-11 9:33

Teismas įpareigojo prokurorus ištirti, kas apšmeižė J. Furmanavičių (delfi)
Teismas įpareigojo prokurorus ištirti, kas apšmeižė A.Ūsą.
Tačiau teismas nįpareigojo prokurorus ištirti, kas apšmeižė V. Landsbergį... Landsbergis savo tėvo šmeižiką kgb karininką V.Gulbiną padavė pats į teismą. Teismas neaptiko šmeižto “tyčios”. Vadinas V;Gulbinas (Vladimir Lebedev) šmeižė “netyčia”, kitaip tariant, iš durnumo. Kaip ir mūsų Rūta Žalioji, kuri tiesiog nemoka nemeluoti, nes nėra tiek išsivysčiusi, kad atpažintų tiesą?
Ir tokią “žurnalistės” teisę šmeižti gina Lietuvos Žurnalistų Sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, nes jis taip supranta “žodžio laivę”.
Tačiau Venskienė ir ją palaikantys,  tokios teisės į “žodžio laisvę” neturi. Jie teisiami už kiekvieną pasakytą žodį... kaip ir Venskienės tėvai Kedžiai.

Šalaševičiūtė: žurnalistams uždrausta kalbėt apie        2015-06-11 9:27

Net ir pačios šeimos, tariamai gindamos vaiką pažeidžia interesus – mes turėjome akivaizdų precedentą, dėl ko ir atsirado įstatyminės pataisos“.
Pasak jos, žurnalistai negalės skelbti informacijos apie bylas, kuriose figūruoja vaikas.
Paklausta, kaip bus galima informuoti apie pedofilų bylų nagrinėjimą, jeigu pataisose nurodytas kategoriškas draudimas atskleisti bet kokią informaciją iš bylos, I. Šiaulienė diskutuoti nepanoro: „Jau viską pasakiau, daugiau neturiu ką pasakyti, prašau, nežudykite manęs daugiau, esu Seimo posėdyje, viskas yra išsakyta“.

Šiaulienė: nesikiškite kur nereikia       2015-06-11 9:24

Viena projekto iniciatorių I. Šiaulienė teigia, kad siūlyti BK pataisas pastūmėjo visą Lietuvą prieš kelerius metus sudrebinę Garliavos įvykiai.
Socialdemokratė nemano, kad įstatymu įtvirtinus draudimą žurnalistams rašyti apie baudžiamąsias bylas, kuriose nukentėjo ar net teisiami labai sunkius nusikaltimus padarę nepilnamečiai, yra ribojama visuomenės teisė gauti informaciją.
„Jūs suvedate į tai, kad mes ribojame informacijos laisvę, bet man atrodo, jog konkretaus vaiko interesai yra aukščiau, ir tai parodė, kad šiandien per balsavimą pasiūlymui buvo pritarta po pateikimo, – sakė ji. – Negali žurnalistai savotiškai formuoti visuomenės nuomonės, kuri paskui daro poveikį ir tyrimui, ir bylos nagrinėjimui, ir t. t. Kai buvo įregistruotas projektas, ne vienoje žiniasklaidoje turėjome diskusijas šiuo klausimu ir rimtesnių argumentų, kad apribojama žodžio laisvė ir įvedama cenzūra, nebuvo – visiškai nereikėtų tapatinti ir taip primityviai žiūrėti. Manau, kad jūs patys puikiai suprantate klausdami…“.
„Ir politikams, ir jums būtų sveikas priešnuodis – nesikiškit kur nereikia“, – I. Šiaulienė mano, kad BK pataisos turėtų atgrasyti žurnalistus nuo pagundų.delfi.

neminėkit pedofilijos vardo be reikalo        2015-06-11 9:22

Nesutinkate su socialdemokračių nuomone? Gerai pagalvokite prieš išsižiodami: politikės užsigeidė, kad kiekvienas, nesutinkantis su jų rožine svajone, būtų įkalintas iki trejų metų arba nubaustas didele pinigine bauda. Na, o jeigu tai dar parašys laikraštis ar interneto portalas, tai jis išvis gali būti uždarytas.
Politikių noras pakeisti Lietuvos įvaizdį sėkmingai iriasi į priekį – antradienį Seimas po pateikimo pritarė Baudžiamojo kodekso (BK) pataisoms, kuriose siūloma įtvirtinti atsakomybę už teismo bylos medžiagos, susijusios su nepilnamečiu, atskleidimą.
Įstatyme siūloma, kad „tas, kas atskleidė arba viešai paskelbė baudžiamosios, civilinės arba administracinės bylos, nagrinėjamos ar išnagrinėtos neviešame teismo posėdyje, medžiagą ar jos dalį, susijusią su nepilnamečiu arba bylos medžiagą ar jos dalį, susijusią su nepilnamečiu, kurios atskleidimą ar viešą paskelbimą apribojo teismas, išnagrinėjęs bylą viešame teismo posėdyje, būtų baudžiamas bauda arba laisvės atėmimu iki trejų metų“.
Įstatymo projekto iniciatorės siekia, kad už šiame BK straipsnyje numatytas veikas atsakytų ir juridinis asmuo, pvz., žurnalisto straipsnį apie teismo procesą, kuriame yra teisiamas ar jau nuteistas pedofilas, publikavusi žiniasklaidos priemonė.
Projektui po pateikimo pritarė 76 nariai, su tuo nesutiko tik nuo teisėsaugos pasislėpusios Neringos Venckienės bendražygis Jonas Varkala, o dar 5 parlamentarai balsuodami susilaikė. Vienas jų – konservatorius Arvydas Vidžiūnas.

....       2015-06-11 9:17

Seimo narys E. Žakaris, kandidatas į prezidentus N. Puteikis, buves STT Panevėžio vadas ir kiti kovotojai už aukštas vertybes rado bendrą kalbą su V. Uspaskich balsuodami už įstatymo pataisą, kuri uždraus net prasižioti apie pedofilus. Balsavimo rezultatai pridedami: http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bals_id=-17950
Seimo narių užmojis: kaip gera gyventi, kai Lietuvoje nėra pedofilų ir teisiami žurnalistai
http://www.delfi.lt
Lietuvoje visiems labai gera gyventi: pas mus nėra nė vieno pedofilo, o visi vaikai yra labai laimingi ir neskriaudžiami. Tokią ateities viziją, ko gero, piešia Seimo narės, Aušrinė Povilonienė,  Irena Šiaulienė ir Rimantė Šalaševičiūtė.

....       2015-06-11 9:09

Stulpinas-kai kam, 2012-08-04 14:08
.
“Su Vasiliausku nei Prezidentė, nei kas nors iš Prezidentūros visiškai tuo klausimu nesikalbėjo ir jokio jam spaudimo nedarė. Tai patvirtino pats Vasiliauskas.Kartoju: Vasilauskas viešai pareiškė, kad jis neva pasiaukojo dėl T. Dapkaus, kurį jam buvo nurodę atleisti kažkas iš bendrovės savininkų...Aš asmeniškai netikiu, kad Vasiliauskas būtų aukojęs savo karjerą, savo gyvenimą, savo pareigas ir gerą atlyginimą vardan kito žmogaus-faktiškai nesprendęs išeiti į gatvę. Atkreiptinas dėmesys, kad T. Dapkui niekas negrėsė, nes jis nedelsiant su geru atlyginimu buvo įdarbintas Mockaus televizijoje, o “pasiaukojęs” Vasiliauskas neva liko gatvėje.
Tai visiškas absurdas, nes manau, kad tai buvo paprasčiausia kegebistine OPERACIJA, KAIP V. Vasiliauską “įsprausti” N. Venckienei.
Nedelsiant buvo sudarytas Vasiliausko-Kuolio tandemas ir šalia Neringos Venckienės atsidūrė ne tik V. Vasiliauskas.
...
Manau, kad pati Neringa Venckienė, jei ji dabar nedelsiant “nepabus”, tai ją pažadins pralaimėti rinkimai, kai ta pati naujai išrinkta klaninė valdžia, su tokių pat ir tų pačių teisėsaugos vadovų pagalba galutinai susidoros su ja pačia, artimaisiais ir maža mergaite. Apie teisingumo atstatymą visai tautai bus galima pasvajoti dar gal po 20 metų-paskutinis šansas ką nors pakeisti bus prarastas.Manau, kad tada ji pamatys ir savo “branduolio bendražygių” tikrąjį veidą. “
.
Po beveik trijų mėnesių St. Stulpinas buvo rastas negyvas, užsikniaubęs ant savo kompiuterio. Mirties priežastis- sustojusi širdis. Ar jo įžvalgos buvo teisingos?

pedofilijos dvokas        2015-06-11 9:02

tai, kad visi sovietiniai subėgo į Darbo partiją ir jungiasi po truputį su Pakso partija ir meiliai šypsosi rytinei kaimynei, jau nebestebina. Nes ir konservatoriai nebepuoselėja moralės vertybių, socialdemokratai tapo naujų buožių ir oligarchų sinonimu, liberalai – virto mažu Uabu… Bet kone nuo visų sisteminių sklido vos jaučiamas pedofilijos dvokas. Tarsi nauja viltis sužibo Venskienė kuriamą partija, bet kaip tarp gėlių pasisėja piktžolės, taip ir šią partiją užgožė gudrūs infiltruoti agentėliai dar prieš paimamnt mergaitę iš namų.

internauts,        2015-06-11 8:48

Klaipėdos prokuroras S.Stulpinas ne kartą prašė, kad jam leistų tirti Kedžio bylą. Bet neleido.
Kaži kodėl?
Jis turėjo tokių priešų kaip Paulausko draugas Jasaitis, rašė balsas lt. O Jasaitis, buvo būtent tas,  kuris pirmas atlėkė prie nužudyto Furmonavičiaus.
.
Jei tiesa, ką kalbėjo Karštam komentarui VSD šnipas K.Vilkauskas, kad tą dieną Furmonavičius į teismą turėjo atnešti kokį tai kompromatą, filmuotą medžiagą, kurią jam ir perdavė Vilkauskas, tai sąmokslo teorija čia tik dar labiau pučiasi… kažkaip jau keistai skambėjo ir Vilkausko nutildymas grasinimais ir Gorienės portalo staigi virusinė ataka ir vėlesnis pasikeitimas nuo tiesos ieškojimo į neobolševikinę pusę... . Naujas dizainas, o visi senieji rašiniai nugrimzdo neto archyvuose.
Tai kokį kompromatą,  Furmonavičius turėjo tądien atnešti į Teismą?
Vilkauskas Gorienei parašė konfidencialų elektroninį laišką apie kompromatą. Ji jį paviešino savo prortale ketvirtadienį ar tai penktadienį, o pirmadienio rytą Furmonavičius jau buvo nušauts.
Priminsiu, kas nežino. K.Vilkauskas buvo VSD šnipas, kurį siųsdavo į Afriką, Aziją, matomai paskui ginklų perkybos srautus.
Lietuvoje Pakso rėmėjas (iki šiol) iš Rusijos GRU - Borisovas Kaune įsteigęs Malūnsparnių detalių prekybos įmonę, faktiškai yra vienas didžiausių ginklų prekeivių pasaulyje.  Apie tai rašė Novaja Gazeta. Paksas jam suteikia išimties tvarka pilietybę. Kyla skandalas, bet tikrųjų priežasčių visuomenei neatskleidžia. Lryto spauda nukreipia dėmesį į visokius niekus. Šiandien Pakso “nekaltybė” seime iš naujo svatstoma, nors Borisovas tebėra jo remėjas. Stogo prokuratūroje mirtinai reikia. Gal dėl to ir apie teisėjus renkamas kompromatas, kad laikyti juos savo saujoj. Kas žino? Uspaskis irgi gyrėsi Oželytei, kad turi kompromatą apie viss. Tad ir byla jo taip tirpsta. Greit paaiškės, kad jis skolingas valstybei tik 5 litus.
.
O tuo tarpu Stankūnaitė, aiškiai daug žinanti, saugoma iki šiol už mūsų pinigus lyg prezidentė... tik neaišku nuo ko? nuo Kedžio? 

StasysG       2015-06-11 8:41

Pliusas autoriui.

internauts        2015-06-11 8:05

o gal paieškom sąsajų tarp šių dvejų bylų - Garliavos ir Omono?

....       2015-06-11 8:02

Įdomu buvo stebėti (jeigu čia tinka toks išsireiškimas), kaip dienraščių valstybininkai-propagandistai sukūrė turbūt didžiausią sąmokslo teoriją moderniojoje Lietuvos istorijoje apie visagalį Venckų teisininkų klaną, perversmą Lietuvoje, visuotinį kedofilų tinklą, persekiojantį pedofilus, aukštų politikų paramą ir t.t. O ką iš tiesų matėme ir štai dabar matome? Va kur visa “teisininkų klano” galia - va tokie 14, 20mečiai “bendrininkai”, dar pensininkai ir Sąjūdžio veteranai, sovietiniai disidentai. Dar įdomu, kad įnirtingiausiai šią sąmokslo teoriją piršo R.Valatka, dar iš “Lietuvos ryto” vyr.redaktoriaus pareigų. O ką tik, po atleidimo iš 15min. kai kuriuose viešuosiuose forumuose jis buvo vadintas savo profesijos Meistru, lietuviškos žurnalistinės kokybės etalonu…
Ne iki A.Michniko jam buvo (kaip,pats užsiminė) ir visuomet bus toli, bet iki čia pat pašonėje visuomet buvusio A.Patacko - “nepakeiskime tiesos teise” (žr. antrą nuorodą).
Garbės žodis politikoje… garbės žodis viešajame gyvenime… Tai neįkopiamos aukštumos mūsų politikos kultūroje. Turėjome realų šansą kilstelėti ją link garbės žodžio, link pasitikėjimo, bet propagandos dėka nusivažiavom iki 14mečių persekiojimo…
Dabar bando sutraiškyti habilituotą mokslų daktarę, Lietuvos mokslo premijos laureatę, onkologinių ligų gydymo lazeriu pirmeivę (pirma nuoroda). Pagal tą pačią valatkinę sąmokslo teoriją. Matyt ir ji bus visuotinio perversmo bendrininkė.
Na ir paskutinis momentas. R.Janutienė neprisiminė nei kanalo, kuriame dirbo, nei kaip vadinosi laidos, nei kaip 3valandas kalbėjosi su gerb.onkologe. Regis, turime Lietuvoje pirmą rimtą atvejį, kai žurnalistas išduoda savo šaltinį... Ir ką? Ogi ir toliau iš ekranų kovos už teisybę, demaskuos politinę korupciją, vystys pilietinę žurnalistiką, stos paprastų žmonių pusėn, tsakant.

kondratjevų teisingumas        2015-06-11 7:21

Žinoma, kad tais laikais taip pat visokie išgamos ir teisės korifėjai aiškindavo, kad fašistinį ir stalinistinį „teisingumą“ reikia vykdyti, nes taip nusprendė Stalinas ar Hitleris.
Gal galėtų dabartiniai mūsų teisės „ korifėjai“ paaiškinti nieko „nežinančiai“ ir nieko „neišmanančiai“ tautai, kodėl turi būti vykdomas net vartojant prievartą „Kondratjevo teisingumas“, išplėšiant bejėgią, verkiančią, niekur eiti nenorinčią mergaitę ir perduodant ją į nusikaltėlių rankas?
Ar, mieli ponai ‚“Kondratjevo ir ko teisingumas“ jums nėra panašus į Hitlerio ir Stalino?

internauts        2015-06-11 7:15

dirbdamas 15 min su jaunais žurnalistais, Valatka šiek tiek patobulėjo.
Bet ne tiek, kad “dašustų” Cinino ėjimas žirgu - pačių prokurorų rankomis sugriauti jų kliką. Pedofilijos bylos rezultatais visuomenė nepatikėjo. Nors jau tada turėjo kilt pasipiktinimas prokuratūros darbu, bet tas nepasitenkinimas buvo gudriai nukreiptas tik prieš  nepatyrusį, iš periferijos ištrauktą Valį, kurio nuvertimą seime bandė  Paulauskas bei prieš Prezidentę. O senoji Paulausko prokurorų klika ir toliau sau ramiai šeimininkavo.
Manau, kad Cininas pradėjo tikrąjį DESOVIETIZACIJOS prokuratūroje procesą.

Andriui Švarpliui       2015-06-11 5:47

ačiū, kad esate ir rašote

Diedukas > vaje       2015-06-10 23:07

Štai turim dar vieną, kuriam cininas - herojus. Jūs tik pažiūrėkit šitoks teisėjas, drįso vienas stoti prieš visą kišeninę prokuratūrą! Kaltinimus mat anie neteisingai surašė... Nebuvo kaip nuteisti. Ar tikrai nebuvo kaip? Išteisinti banditai, galvažudžiai, kaip tai suprasti? Nesu teisininkas, bet niekaip nesuprantu, kodėl tuomet neišteisino Gatajevų, Pociūno ir t.t. (išimtis iškankinta Kuosaitė). Juk ir jiems neįgali ir beraštė prokuratūra kaltinimus formulavo. Jei Teismai su Prokuratūra neberanda bendros kalbos, tai tik į naudą nusikaltėliam. Ar klystu?

anekdotai       2015-06-10 22:17

- nekorumpuotas komunistas
- nepriklausomi teismai
- pedofilijos nėra ir t.t.

vaje       2015-06-10 22:08

net ne paprastai kvailas, o pasibaisetinai apgailetinas svarplio pliurpalizmas. Tai tokie Lietuvoje viesi kalbetojai? matyt, toks poreikis. Bukagalviams kalba tokie pat. Cininas, isdrises stoti pries minia kvailiu, yra ne tik auksto lygio teisininkas ir teisejas, bet ir pavyzdingas pilietis, parodes, kad Lietuva turi sansa tureti nepriklausomus teismus. Turbut irgi klystancius, ne visada svarius, nepalyginamai maziau profesionalius uz britus ar vokiecius, bet jau kur kas geresnius uz breznevo laiku teisejus, kuriuos ir tera mate visokie landsbergiai, kirkilai, svarpliai, valatkos ir kiti menkuciagalviai, nesuvokiantys nepriklausomo teismo svarbos valstybei.

šiaip nieko naujo ir keisto       2015-06-10 21:58

kodėl 85 proc. lietuvių nepasitiki teismais ir teisingumu?
todėl kad teismų sprendimai patenkina 15 proc komunistų-kgbistų.
kiekvienas teismo sprendimas - tai maža tragedija.
——
kaip gerai rašė: varpai tau skambina, jei šiandien tave nesudorojo komunistai teismų pagalba - tai sudoros rytoj.

Kodėl smulkiems ūkininkams uždėtas       2015-06-10 21:26

vieno hektaro barjeras išmokoms gauti.O stambūs semia atsilošę.Kai smulkūs gamina sveikiau,ekologiškiau,augina retesnes,sveikesnes kultūras.Bet negauna išmokų,nes trūksta vieno aro.

jo...       2015-06-10 21:17

Tauta prakeike valstybinku klana uzgrobusius Lietuva ir atidave Dievo teismui.Melskim Dievo karalystes ir Dievo teisingumo.Dievas pazadejo sunaikinti visa bligi su blogais zmonemus!To ir palaukime.

Tai tik       2015-06-10 20:55

žmonių teismas.Yra Aukštesnis virš mūsų.Ir jo nutartis bus ,nes dėsniai veikia.To nematyti,nesuprasti ir piktintis tuo kas vyksta R.Valatka pavėlavo.Vyksta daug rimčiau.


Rekomenduojame

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Garsioji knyga „Liberalizmas yra nuodėmė“ – jau ir lietuviškai

Nuo bačkos. Buvęs eurokomisaras Vytenis Andriukaitis: jei negali skiepytis, pasirink kitą profesiją

Vengrija: Vakarų Europoje dygstant mečetėms, mes statome bažnyčias

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.