Propagandos ir ideologijos analizė, Šeimos politika, Žmogaus teisės

Andrius Švarplys. Reikia priešintis absurdui ir melui

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 25 d. 10:47

10     

    

Andrius Švarplys. Reikia priešintis absurdui ir melui

Tiesiog reikia būti čia. Reikia priešintis absurdui ir melui. Tik bendrai kartu galim tai sustabdyti. Nepaisant oro ir nepaisant nieko.

* * *

Dar vienas klausimėlis. Kaip galima atitaisyti naujojo Vaiko teisių apsaugos įstatymo padarytą žalą ir ką nors reformuoti, jeigu neįvardijama viso šito pagrindinė šaknis? Tai būtų tas pats, kaip gydyti žmogų nuo ligos, kurią sukėlė rūkymas net neužsimenant, kad reikėtų mesti rūkyti.

Kol iš ekranų mus mokys auginti vaikus tipažai, imantys pinigus iš norvegiškų fondų, jau ne kartą melavę ir pasmerkę lietuvių šeimų vaikus Norvegijoje, pateisinę bjauriausią prievartą atskirti vaikus nuo mamos, tėvo, močiutės, atskirti brolius nuo brolių, – kaip galima ką nors pakeisti?

Reikia identifikuoti Norvegijos sistemos esminius bruožus, įvardyti jos atstovus ir pinigų įsisavintojus čia, Lietuvoje, ir atitinkamai koreguoti visą politiką šioje srityje.

O kaip tai padaryti, kai žiniasklaidos ir politinių partijų lyderiai gina šiuos veikėjus ir jų idėjas?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nemanau, kad       2018-11-25 23:11

įvadinti kolaborantus, kurie kolaboruoja su nešvariais norvegiškais pinigais yra ateities vyriausybės reikalas. Reikia jau dabar paviešinti ir išreikalauti, kad grąžintų.

Raigerdas        2018-11-25 19:25

Kaina, kurią sumoka šita visuomenė yra labai labai labai didelė. Reikia pagaliau suprasti, kad daugumą tų, kurie atsiduria prie visuomenių valdymo vairo, jos nekenčia, žiūrį į ją kaip į pasipelnymo šaltinį, laiko ją už kvailių masę ir t.t. Tai neįvyko šiandien, ir tai neįvyko vakar. Pirmiausia, kas verčia tas atskirų šalių visuomenes galvoti būtent taip, o ne kitaip? Baimė. Baimė, kad prasidės karas ir kaimyninė valstybė užpuls ir pradės plėšti užgrobtą tų gyventojų užgyventą turtą. Niekas nekreipia dėmesio į tai, kad didžiausias pelnas gaunamas už ginklų pardavimą. Rusija taip nesiginkluotų, jeigu niekas nepirktų iš jų ginklų. Ir jos ideologija būtų kitokia. Kodėl visa tai vyksta, juk visi mes esame žmonės? TAI VYKSTA TODĖL, KAD NEMAŽAI DIDŽIŲJŲ RELIGIJŲ NIEKINA VIENA KITĄ IR NIEKINA KITAS MAŽESNES RELIGIJAS. Kodėl taip vyksta? NORIMA TURĖTI MONOPOLIJĄ Į TIKĖJIMĄ. KAM TO REIKIA? Vėl gi dėl to paties:valdyti tą visuomenę, kuri yra laikoma ne individų sąjunga bendriems tikslams įgyvendinti, o masė, kurios pagrindą sudaro nemokšos ir kvailiai. O ką sako mokslas? Mokslas atstumia religiją, nes religija savo laiku atstūmė mokslą. Koks rezultatas? DVASIA ARBA SIELA liko nepažįstamu reiškiniu visai žmonijai. Kas šituo naudojasi? Vertelgos, kurie yra priešiškai nusiteikę prieš tuos socialius žmones, kurie nori kurti ir gyventi taikiai su kaimynais. Šita sfera pasinaudojo marksizmo plitimo laikais gimusi psichologija, kurią palaiko psichiatrija, o ją savo ruoštu palaiko psichiatrija, kuri darbuojasi kartu su farmacininkais, kad toje visuomenėje būtų kuo daugiau pamišusių žmonių, kurie yra pats didžiausias jų grobis. TODĖL JIE NIEKADA IR NIEKUR NEKALBĖS APIE TAI, KAS YRA SVEIKAS PROTAS, nes žmonės sužinoję, kas yra SVEIKAS PROTAS tuoj pat atsisakys psichologų ir psichiatrų paslaugų. 100 milijonų žmonių, vartojančių pasaulyje psichotropinius vaistus, pradės tirpti ir psichiatrų gaunamos pajamos virš 300 milijardų eurų per metus, pradės mažėti. Atsiras daugiau sveikų šeimų, o jose ir daugiau sveikų vaikų. Tai būtų psichiatrijos ir psichologijos pabaiga, nes mažėtų pamišėlių, mažėtų karų, mažėtų nusikaltėlių ir ši planeta nebebūtų vadinama: “Tas beprotiškas, beprotiškas pasaulis”. Yra režisieriai, kurie tą pasaulį daro beprotišku. Psichiatrija užuodė naują pinigų gavimo gyslą - vaikai. Todėl visame pasaulyje vaikai tapo šitų gana pavojingų psichiatrinių bandymų taikiniais. Šiandien tėvai ir mokytojai yra apgaudinėjami, prisidengiant tuo, kad tai, neva, yra skirta pagerinti dvasinei sveikatai ir lavinimuisi. Griaunančios pasekmės tokių tendencijų jau pasiekė milžiniškas apimtis:
* Vien tik JAV pusantro milijono vaikų ir paauglių vartoja antidepresantus, tuo pačiu rizikuodami tapti aukomis mirtinai pavojingų šalutinių poveikių;
* Pasiekimų standartai mokymo procese ryškiai krenta dėl įvestų mokyklose psichologinių programų;
* Nuo 1965 metų iki 2001 metų nusikaltimų skaičius prieš asmenybę tarp paauglių iki 18 metų išaugo net 147 procentais, o nusikaltimų lygis, susijęs su narkotikų vartojimu, išaugo daugiau nei 2900%;
* Nusikaltimų lygiu prieš asmenybę Europos Sąjungos šalys, Australija ir Kanada aplenkė pagal šį rodiklį Jungtines Amerikos Valstijas.
Tai planingai vykdomos programos visose šalyse ir už tai yra mokomi milžiniški pinigai. Gobšumas ir meilė pinigams yra pagrindinis variklis farmacijos kompanijose ir psichiatrijoje. Šitas nenormalumas prasideda būtent ten viršūnėse sėdinčių ir kuriančių programas, Kurių pagrindas yra: suskaidyti visuomenę į smulkias viena su kita kariaujančias dalelytes. Visa tai garantuoja jų pelno augimą. Visuomenė naikina pati save ir dar už tai susimoka

PPKC       2018-11-25 14:37

Psichologines paramos ir konsultavimo centras Kaune vykdo tokius projektus: 1. Nevyriausybinių organizacijų teikiamų paslaugų rizikos vaikams ir šeimoms plėtra, pasinaudojant norvegų patirtimi: 2. Savivaldybių įstaigų specialistų gebėjimų dirbti su probleminėmis šeimomis stiprinimas, pasinaudojant norvegų patirtimi / Strengthening the capacities of Municipality institutions professionals’ to work with risk families leveraging Norwegian experience.

Ramiros       2018-11-25 13:42

Pirmyn, vergai nužemintieji, paniekinta tauta pirmyn !!!

Galu gale,       2018-11-25 13:33

gal LIETUVIAI parodys savo verte.

Al.       2018-11-25 13:23

,,O kaip tai padaryti, kai žiniasklaidos ir politinių partijų lyderiai gina šiuos veikėjus ir jų idėjas?” Patiems sukurti žiniasklaidos kanalus.

Įvardyti kolaborantus,kurie       2018-11-25 13:04

kolaboruoja su nešvariais norvegiškais pinigais.Tai ateinančių valdžių užduotis.

Ar delfi negavo       2018-11-25 13:03

norvegiškų pinigų?Tai invazija ir okupacija norvegiškais pinigais?

Šiandienos mitingas       2018-11-25 13:02

reikšme prilygsta mitingui prie A.Mickevičiaus paminklo.Tai pradžia.Mes ginsimės.

šiandien       2018-11-25 12:20

Gal pabandom iš naujo? Kaip 1987? Kaip 1989? O gal vieningai kaip 1990?Šiandiena parodys,kas liko iš Tėvynės.*Elitinė*žiniasklaida tyli,kaip sovietinis CK.Bijo?

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.