Propagandos ir ideologijos analizė, Šeimos politika, Žmogaus teisės

Andrius Švarplys. Reikia priešintis absurdui ir melui

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 25 d. 10:47

10     

    

Andrius Švarplys. Reikia priešintis absurdui ir melui

Tiesiog reikia būti čia. Reikia priešintis absurdui ir melui. Tik bendrai kartu galim tai sustabdyti. Nepaisant oro ir nepaisant nieko.

* * *

Dar vienas klausimėlis. Kaip galima atitaisyti naujojo Vaiko teisių apsaugos įstatymo padarytą žalą ir ką nors reformuoti, jeigu neįvardijama viso šito pagrindinė šaknis? Tai būtų tas pats, kaip gydyti žmogų nuo ligos, kurią sukėlė rūkymas net neužsimenant, kad reikėtų mesti rūkyti.

Kol iš ekranų mus mokys auginti vaikus tipažai, imantys pinigus iš norvegiškų fondų, jau ne kartą melavę ir pasmerkę lietuvių šeimų vaikus Norvegijoje, pateisinę bjauriausią prievartą atskirti vaikus nuo mamos, tėvo, močiutės, atskirti brolius nuo brolių, – kaip galima ką nors pakeisti?

Reikia identifikuoti Norvegijos sistemos esminius bruožus, įvardyti jos atstovus ir pinigų įsisavintojus čia, Lietuvoje, ir atitinkamai koreguoti visą politiką šioje srityje.

O kaip tai padaryti, kai žiniasklaidos ir politinių partijų lyderiai gina šiuos veikėjus ir jų idėjas?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nemanau, kad       2018-11-25 23:11

įvadinti kolaborantus, kurie kolaboruoja su nešvariais norvegiškais pinigais yra ateities vyriausybės reikalas. Reikia jau dabar paviešinti ir išreikalauti, kad grąžintų.

Raigerdas        2018-11-25 19:25

Kaina, kurią sumoka šita visuomenė yra labai labai labai didelė. Reikia pagaliau suprasti, kad daugumą tų, kurie atsiduria prie visuomenių valdymo vairo, jos nekenčia, žiūrį į ją kaip į pasipelnymo šaltinį, laiko ją už kvailių masę ir t.t. Tai neįvyko šiandien, ir tai neįvyko vakar. Pirmiausia, kas verčia tas atskirų šalių visuomenes galvoti būtent taip, o ne kitaip? Baimė. Baimė, kad prasidės karas ir kaimyninė valstybė užpuls ir pradės plėšti užgrobtą tų gyventojų užgyventą turtą. Niekas nekreipia dėmesio į tai, kad didžiausias pelnas gaunamas už ginklų pardavimą. Rusija taip nesiginkluotų, jeigu niekas nepirktų iš jų ginklų. Ir jos ideologija būtų kitokia. Kodėl visa tai vyksta, juk visi mes esame žmonės? TAI VYKSTA TODĖL, KAD NEMAŽAI DIDŽIŲJŲ RELIGIJŲ NIEKINA VIENA KITĄ IR NIEKINA KITAS MAŽESNES RELIGIJAS. Kodėl taip vyksta? NORIMA TURĖTI MONOPOLIJĄ Į TIKĖJIMĄ. KAM TO REIKIA? Vėl gi dėl to paties:valdyti tą visuomenę, kuri yra laikoma ne individų sąjunga bendriems tikslams įgyvendinti, o masė, kurios pagrindą sudaro nemokšos ir kvailiai. O ką sako mokslas? Mokslas atstumia religiją, nes religija savo laiku atstūmė mokslą. Koks rezultatas? DVASIA ARBA SIELA liko nepažįstamu reiškiniu visai žmonijai. Kas šituo naudojasi? Vertelgos, kurie yra priešiškai nusiteikę prieš tuos socialius žmones, kurie nori kurti ir gyventi taikiai su kaimynais. Šita sfera pasinaudojo marksizmo plitimo laikais gimusi psichologija, kurią palaiko psichiatrija, o ją savo ruoštu palaiko psichiatrija, kuri darbuojasi kartu su farmacininkais, kad toje visuomenėje būtų kuo daugiau pamišusių žmonių, kurie yra pats didžiausias jų grobis. TODĖL JIE NIEKADA IR NIEKUR NEKALBĖS APIE TAI, KAS YRA SVEIKAS PROTAS, nes žmonės sužinoję, kas yra SVEIKAS PROTAS tuoj pat atsisakys psichologų ir psichiatrų paslaugų. 100 milijonų žmonių, vartojančių pasaulyje psichotropinius vaistus, pradės tirpti ir psichiatrų gaunamos pajamos virš 300 milijardų eurų per metus, pradės mažėti. Atsiras daugiau sveikų šeimų, o jose ir daugiau sveikų vaikų. Tai būtų psichiatrijos ir psichologijos pabaiga, nes mažėtų pamišėlių, mažėtų karų, mažėtų nusikaltėlių ir ši planeta nebebūtų vadinama: “Tas beprotiškas, beprotiškas pasaulis”. Yra režisieriai, kurie tą pasaulį daro beprotišku. Psichiatrija užuodė naują pinigų gavimo gyslą - vaikai. Todėl visame pasaulyje vaikai tapo šitų gana pavojingų psichiatrinių bandymų taikiniais. Šiandien tėvai ir mokytojai yra apgaudinėjami, prisidengiant tuo, kad tai, neva, yra skirta pagerinti dvasinei sveikatai ir lavinimuisi. Griaunančios pasekmės tokių tendencijų jau pasiekė milžiniškas apimtis:
* Vien tik JAV pusantro milijono vaikų ir paauglių vartoja antidepresantus, tuo pačiu rizikuodami tapti aukomis mirtinai pavojingų šalutinių poveikių;
* Pasiekimų standartai mokymo procese ryškiai krenta dėl įvestų mokyklose psichologinių programų;
* Nuo 1965 metų iki 2001 metų nusikaltimų skaičius prieš asmenybę tarp paauglių iki 18 metų išaugo net 147 procentais, o nusikaltimų lygis, susijęs su narkotikų vartojimu, išaugo daugiau nei 2900%;
* Nusikaltimų lygiu prieš asmenybę Europos Sąjungos šalys, Australija ir Kanada aplenkė pagal šį rodiklį Jungtines Amerikos Valstijas.
Tai planingai vykdomos programos visose šalyse ir už tai yra mokomi milžiniški pinigai. Gobšumas ir meilė pinigams yra pagrindinis variklis farmacijos kompanijose ir psichiatrijoje. Šitas nenormalumas prasideda būtent ten viršūnėse sėdinčių ir kuriančių programas, Kurių pagrindas yra: suskaidyti visuomenę į smulkias viena su kita kariaujančias dalelytes. Visa tai garantuoja jų pelno augimą. Visuomenė naikina pati save ir dar už tai susimoka

PPKC       2018-11-25 14:37

Psichologines paramos ir konsultavimo centras Kaune vykdo tokius projektus: 1. Nevyriausybinių organizacijų teikiamų paslaugų rizikos vaikams ir šeimoms plėtra, pasinaudojant norvegų patirtimi: 2. Savivaldybių įstaigų specialistų gebėjimų dirbti su probleminėmis šeimomis stiprinimas, pasinaudojant norvegų patirtimi / Strengthening the capacities of Municipality institutions professionals’ to work with risk families leveraging Norwegian experience.

Ramiros       2018-11-25 13:42

Pirmyn, vergai nužemintieji, paniekinta tauta pirmyn !!!

Galu gale,       2018-11-25 13:33

gal LIETUVIAI parodys savo verte.

Al.       2018-11-25 13:23

,,O kaip tai padaryti, kai žiniasklaidos ir politinių partijų lyderiai gina šiuos veikėjus ir jų idėjas?” Patiems sukurti žiniasklaidos kanalus.

Įvardyti kolaborantus,kurie       2018-11-25 13:04

kolaboruoja su nešvariais norvegiškais pinigais.Tai ateinančių valdžių užduotis.

Ar delfi negavo       2018-11-25 13:03

norvegiškų pinigų?Tai invazija ir okupacija norvegiškais pinigais?

Šiandienos mitingas       2018-11-25 13:02

reikšme prilygsta mitingui prie A.Mickevičiaus paminklo.Tai pradžia.Mes ginsimės.

šiandien       2018-11-25 12:20

Gal pabandom iš naujo? Kaip 1987? Kaip 1989? O gal vieningai kaip 1990?Šiandiena parodys,kas liko iš Tėvynės.*Elitinė*žiniasklaida tyli,kaip sovietinis CK.Bijo?


Rekomenduojame

Audriaus Bačiulio replika: O dabar įsivaizduokime…

Nuomonė: Neringa Venckienė. Lietuva nesiskiria nuo Rusijos

Algimantas Rusteika. Jie pralaimėjo, tik dar nei jie, nei mes to nesupratom. Supraskim

Vytautas Radžvilas. „Pagal šiandien teisiančius rezistentus, turime tapti mankurtais“

Laimonas Kairiūkštis. Olimpo dievai akli: lietuviškas švietimas

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Liudvikas Jakimavičius. Revoliucija kaip žaidimas

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Stambulo Konvencija: Trojos arklys?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.