Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Teisėkūros iniciatyvos

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 24 d. 10:53

24     

    

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Kad yra kaip tik priešingai:

– politikas siekia perrašyti Lietuvos Konstitucijos lyties, santuokos ir šeimos sampratą pagal transgenderinius interesus;

– vadinasi, žmogaus teises supranta tik pagal seksualinę saviraišką;

– transgenderinių tualetų propagavimas yra įrodymas, kas svarbu šiam politikui, ir tai yra žmogaus teisių (bei sveiko proto) kompromitavimas;

Pagal visą politiko saviraišką ir veiklą naujajame Seime yra visos prielaidos manyti, kad jis visiškai neturi kompetencijos ir net nesiekia atstovauti Konstitucijos vertybių, o dar gi priešingai, jas devalvuoja, siekia pakeisti.

Ar šis politikas turi teisę siekti visų aukščiau išvardintų dalykų? Be abejo, turi.

Bet lygiai taip pat visuomenė turi teisę reikšti nepasitenkinimą tokia politiko veikla. Tiesą sakant, daug didesnę teisę, nes ji gina savo Konstituciją, o šis politikas, kaip ir jūsų Laisvės partija, – tik vienos grupės interesus.

Demokratiniai mechanizmai nesusiveda vien tiktai į rinkimus pagal partinį sąrašą. Yra ir kitų formų,  pvz., referendumas, plebiscitas,  peticijos, viešos nuomonės pareiškimas, taikūs protestai, parašų rinkimai ir t. t.

Taip kad nustokite verkšlenti, gerbiamieji. Nustokite niekinti Lietuvos Konstituciją, demokratinę visuomenės nuomonę, lietuvių tradiciją.

Jūs bandote tyliai įsteigti elitistinį valdymą ir biurokratiniu būdu pakeisti Lietuvos Konstituciją – per Konstitucinį Teismą. Taip pat šališkai skleidžiate viešąją opiniją per LRT. Jūs stengiatės nedemokratiniu būdu atimti tai, kas priklauso daugumai – jų pasaulėžiūrą, gyvenimo būdą ir teises.

Todėl verkšlenimas, kad neva puolamas vienas žmogus, yra neteisingas ir klastingas. Jūs puolate lietuvių Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir,  beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu. Ir lietuvių Konstitucija gina visų Lietuvos piliečių teises, įskaitant ir piliečių iš seksualinių mažumų.

Šis politikas savo raiška peržengė ribas, diskreditavo Konstituciją, žmogaus teises, sveiką protą, todėl ir siekiama jo atstatydinimo iš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų, o ne atimti jo pilietines teises ar kitaip susidoroti.

Iš Vakarų valstybių patirties galima pasakyti, kad politinis ir socialinis susidorojimas yra LGBT pasaulėžiūros ir veiklos dalis, o ne Lietuvos Konstitucijos.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. tiekui       2021-02-26 2:00

Kas keisto tame, kad žiurkės susipjauna. Bet Stalino sodino ,,neteisingus” sodomitus, o sau ištikimus puikiausiai panaudojo - pvz., Niurnbergo prokuroras Andriejus Višinskis ir daugybė smulkesnių. Tai, kad bolševikai savo imperijoj sodomiją iš viešumos patraukė, tik rodo, kad jos patyrę jos griaunamąją galią, ją paliko tik kaip ginklą priešo teritorijai. Leninas juk apie Zinovjevą irgi garsiai nesiskelbė.

tiek>A1       2021-02-25 20:16

Tai išeitų ,kad vadas Stalinas patapo kaip ir kito vado-  Lenino priešu,kai sodomitus pradėjo sodint smile))

Al.       2021-02-25 16:02

Dar niūriais Briežnevo laikais rusų kariuomenė turėjo planą nugalėti Vakarus - ,,moralno razložyt”. Lenino vyriausybės antras įsakas (po žydų apsaugos) buvo sodomitų apsauga. Baideno pirmas potvarkis - tranvestitų teisė eiti į priešingos lyties tualetus. Kai Anglija prieš Kiniją kariavo opiumo karus, juk prieš savo šalį nekariavo. Kas gi čia nesuprantama.

tiek       2021-02-25 15:42

neįsikertu , kai čia kažko vis įkyriai prie iškrypėlių liberastų stengiamasi prikergt komunistus ar bolševikus ( “bolševik”, verčiant į lietuvių k., reikštų  žmogų ,palaikantį visuomenės daugumos nuomonę ,t.y. demokratiškos raiškos pusę. Gi “anais” laikais ,kai atsirado terminas “bolševik” , bujojo kitos “mažumos”, kurios visuomenei primetė savo “žaidimo” į vienus vartus taisykles.Ko pasekoj įvyko Spalio revoliucija Rusijoj .Taip kad visi,kurie šiandien smerkia iškrypėlius ,jų siekį kitų sąskaita sau išskirtinių privilegijų - pagal tą pačią logiką gina “bolševikų”(visuomenės daugumos) reikalą.

s.m. >Al. 2021-02-24 11:42        2021-02-25 13:48

su bolševikų šūkiu kiek apsirikote. Jis dabar yra “back to bad” (atgal į blogį) ar kažkaip panašiai. Maksva likusi toli nuo pasaulinės bidonistinio totalitarizmo sostinės DY SY… 
Užsiduokite kontrolinį klausimą, - ar Maskva nuleidžia vietiniams ligoniams bendrų tualetų idėjas?... Tataigi.

Al.       2021-02-25 12:47

Konservatoriai armonaitininkus pasiėmė į koaliciją, tur būt, tam, kad jų rankomis padarytų komunosatanistinį perversmą. Juk aiškiai žinojo ką jie darys. Antikonstitucinis, prieš Lietuvą veikiantis Seimas turi būti paleistas. Ir Rinkimų komisija taip pat. Tik kaip, neturint vadovų, tai padaryti. Nacionalinis susivienijimas, deja, bent kol kas, nepajėgus.

habilitās       2021-02-25 11:19

Būtent taip arba paprasčiau tariant, bandoma sveikam įpiršti ligą, t. y. tie, kurie kuria šeimą, gimdo ir augina vaikus ir kurių dauguma, yra iškrypėliai ir nusikaltėliai, kuriems pagal LGBTQ+ propaganda būtina taikyti „neapykantos kalbos” priemones, tai yra kriminalizuoti patį mąstymą, kad niekas nedrįstų reikšti savo nuomonę.
Susidaro įspūdis, kad A. Armonaitei trūksta kompetencijų atlikti ministrės pareigas, juk vadovauja ne seksualinių mažumų ministerijai, ir dienotvarkėje turėtų būti kitokie prioritetai.
Gal laikas rinkti parašus, kad „Laisvės partijos” nariai nebūtų skiriami ministrais, akivaizdu, kad jų partijai šalies valdymo problemos nėra svarbiausios.
Natūraliai kyla klausimas ar dabartinė Vyriausybė aplamai gali egzistuoti, t. y. ar pačios Vyriausybės veikla atitinka Konstitucijos reikalavimus. Plika akimi matosi, kad Premjerė situacijos nevaldo.

Ona       2021-02-25 11:14

Stulbina visuomenės dalies, kuri balsavo už “laisvės” partiją, emocinio intelekto nususimas. Suprantu, pageriantieji turėjo praktišką interesą, nes tikėjosi palengvintos prieigos prie alko ir kitų svaigalų, kaip jiems buvo žadėta, tačiau tie “menininkai”, kuriems svaigalai nėra būties dalis, kas juos taip traukia prie nepadoriai meluojančių ir panieką viskam, kas sava, lietuviška, skleidžiančių sorosinio inkubatoriaus peniukšlių? Štai buvęs VU rektorius, pagyvenęs jau vyriškis, net jų žargoną perėmė, kaip jam norisi pritapti, fe

„Nacionalinis”       2021-02-24 23:17

elgiasi kaip žiūrovo duondavys, užmiršęs, kieno duoną valgo. Maža, kad vienasmeniai nusprendė tik tiems žodį tarti, kas Feisbuke registruotas, tai dar drįsta atsirinkti, kam iš „runkelių” malonės, kam nemalonės leisti pasisakyti. Ar ilgas vadovavimas bulvariniam portalui tokių manierų, tokio supratimo išmokė?

Įsikando į konstituciją       2021-02-24 22:38

Gal,kokį vieną kitą vietinį lgbt kilbuką  ir pavyks išfiltruoti iš Seimo balos ,bet babandyk tu su to peticijų demokratiniu samteliu sieteliu įkišti ranką į vakarų vandenyno liberaliasias bangas,tuoj ranką nukas iki pusės lgbtq didieji vaivorykštiniai rykliai,kurie dieną naktį suka ratus apie Lietuvos dar ne visai doroviškai sugadintą salą ir jos jaunus žmones, ieškodami sau grobio nasrus pražioję

štaziui       2021-02-24 22:13

ištrauk falų imitatorius iš burnos ir kitų angų. Nerišliai kalbi. Ir daugiau nesistenk ką nors pasakyti. Berijos masturbatorius užstrigo tavo smegenų kanaluose. Psichomotorinė disfunkcija visiška. Artimųjų nėra, kas 30 rublių galėtų atsiimti už tavo darbo imitavimą?

stasys       2021-02-24 21:43

Nežinau Jules, man tik truputį keista toks kiekis peticija surinktų
parašu ir jokios informacijos apie jų likimą . Būčiau koks garliavinis ‘pipt’ pradeciau rėkauti apie nupirktos žiniasklaidos susitarimus . Vienok visų juk nenupirksi ir burnu saldžiais sureliais neuzkysi .Su vakcina viskas kaip ir aisku, jei ir toliau taip bus elgiamasi ,eisiu pas Jus alkūnių graužti .

O manę LRT užbanino :(       2021-02-24 20:19

Po paskutini komentaro šia tema LRT tinklapyje ,mane išbraukė iš komentatoriu sąrašo. Dabar netik kad neleidžia komentuoti ,bet ir pašalino visus ankstesnius komentarus. Tikrai nieko nekeikiau ir nesiuliau susidoroti. Štai toks tas mūsų “nacianalinis’.

Stasy,       2021-02-24 17:59

o kaip vakcinos prieš Covi -19 sukurtos per tokį trumpą laiką? Į jokios logikos rėmus tas laikas gi netelpa, tiesa? Bet prapiesoriams tinka, kodėl?

stasys       2021-02-24 15:47

Yra vienas sakinys keliantis rimtą klausimą cit. ’ neva surinkti tai žmonių parasai’ .Tam klausimui reiktų ir rimto atsakimo ? Per tokį trumpą laiką toks kiekis parašu hmm .. !

Kaip?       2021-02-24 15:21

Kaip jaustis žmonėms kai kažkoks senis per teliką viešai patarinėja išmesti žmonių nuomonę į šiukšlyną? Nu ir dasigyvenom…

stasys       2021-02-24 14:28

Jei įstatymas leidžia peticijas rengti , kalbėti apie puolimą jau yra neatsakingą. Kaip galima smerkti tai kas leidžiama įstatymų ar po to galima kelti klausimą kiek rimtai bus paisoma tos pačios Konstitucijos teksto .Manau Aušrinė paskubėjo nepagalvojusi su tuo komentaru. Taip ginti savo partieti viena o va smerkti visuomenės pastangas jau visai kita esant Seimo pirmininke .Truputis politinės brandos ir viskas bus ciki pikį , mes tobulėjant ir kartu mokomės .

Jules       2021-02-24 13:46

Reiktų iš bolševikų kilusiems liberoidams priminti, kaip vyko deokupacija Prancūzijoje ir ką prancūzai darė su prancūzėmis, kurios draugavo su priešu, mylėjosi ar susilaukė vaikų su okupantu. Paryžiuje po išvadavimo neskambėjo vokiečių šlageriai, kaip pas mus, kad plyšavo ir tebeplyšauja “Ruskoje Radio”. Aš nesiūlau taip negarbingai, sakyčiau, šlykščiai ir niekingai, elgtis su moterimis, kaip darė demokratiški prancūzai, bet tai žinoti ir priminti reikėtų. Teismai, prokuratūra, spec.tarnybos, kariuomenė ir policija visgi turėtų būti apvalyta nuo antilietuviško elemento - nuo antilituanistų. Pravesta rimta desovietizacija, deokupacija, derusifikacija ir depolonizuocija. Neatlikę šios procedūros - mes neišliksime kaip tauta. Niekas gi už tai prancūzams nepriekaištauja, tiesa? Už rimtą deokupaciją.

Raimundas       2021-02-24 13:14

Gerai, kad priminėte Konstituciją, nes greit bus pamiršta kas tai buvo.

Al.       2021-02-24 11:42

Ar Laisvės partija laimėjo rinkimus, kad leidžia sau prievartauti Lietuvą ? Net ir tai, ką jie gavo, spėju - suklastojus nuotolinį balsavimą. Čekistų palikuonys išsišiepę stumia savo pasaulinę komunosatanistinę revoliuciją, nepaisydami nieko. Su šūkiu ,,za nami Maskva!”

angelė       2021-02-24 11:41

Užjauskite, pasigailėkite,  puolamas žmogus, pasiryžęs “ginti” savo (kad ir grupelės “kitokių”) teises, kurių iš jų niekas neatima - būkite, kokie esate, jei tokiais būti jums geriau. Jei kas jums trukdo būti tokiais, kokie esate,  skriaudžia, sakykite, kas tie niekadėjai ir kaip niekšingai jie su jumis elgiasi. Įvardinkite. Mes   jus suprasime. Mes - tie tūkstančiai pasirašiusių Lietuvos piliečių. Beje, aš nesu tarp tų pasirašiusių, bet jų nuostatas suprantu, kaip ir jūsų politinę kryptį - prieš mums brangias vertybes, prieš tautos tradicijas, prieš šeimą, prieš laisvę, kaip tai neatrodytų keista, nes vadinatės Laisvės partija. Jūs imatės brutalių priemonių slopinti daugumos ne taip kaip jūs galvojančių laisvę, imituodami progresą, kuris iš tikrųjų yra regresas, nes nori sugriauti   ne tik konkrečios valstybės (Lietuvos) bet ir aplamai visuomenės pamatus, nes šeima - viena iš pamatinių visuomenės egzistavimo vertybių. O tos priemonės kasdien darosi vis ryškesnės ir labiau matomos, kai vienas po kito užkertami keliai kitaip negu jūs mąstantiems, gyvenimą suprantantiems, kitokią negu jūs Lietuvos ateitį matantiems dalintis savo mintimis ir įžvalgomis   informacijos priemonėse vadinamose visuomeninėmis. Negana to - spaudimas daromas ir internetiniams portalams, nes viena po kitos   perteikiama informacija dingsta ir iš jų.

Juozas       2021-02-24 11:09

Gerai, Aušrine, būk tu su Tomu. Daugelis jums nejaučia neapykantos, tiesiog gailisi tokio jūsų nesupratingumo. Juk patekote į Seimą, todėl reikia žiūrėti visų žmonių interesų. Sakai, kad nieko nepadarė- tai ir blogai, Seime reikia dirbti darbą, kuriam išrinktas, o ne stumti nepriimtinas idėjas. Jei 1 iš tūkstančio kilo noras šlapintis kartu su moterimis, tai gal tegul pakenčia su tualetų pertvarkymu, kol tokių bus bent 600. Jei koks nupušęs Konstitucijos vartytojas pagal vėją pasakė, kad 360000 žmonių nuomonė tinka tik šiukšlių dėžei- gal neskubėkite taip daryti. Tų nuomonių gali labai prireikti per kitus rinkimus. Nepadės nei biurų steigimai- balsuoja žmonės.

Tikra tiesa       2021-02-24 11:04

Tiesa parasete,aciu!!!

i Lietuvos Konstitucija       2021-02-24 11:01

jau seniai valosi kojas visokios “konstitucines dvasios”, kurios, deja, uzima pacius auksciausius postus Lietuvos teisesaugoje. Cia tik tesinys- konstitucija prievartaujama toliau.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.