Andrius Švarplys. Pedofilija – Belgijoje ir Lietuvoje

Tiesos.lt redakcija   2013 m. liepos 13 d. 20:59

0     

    

Andrius Švarplys. Pedofilija – Belgijoje ir Lietuvoje

andriussvarplys.wordpress.com

Pirma siūlau pažiūrėti video įrašą – žiūrėti ČIA.
Jeigu pats video ir vertimas nėra sufabrikuoti – tam aš nematau priežasčių, nes originalą įmanoma rasti ir patikrinti, – tai situacija Belgijoje labai primena įvykius Lietuvoje.

Atkreipkite dėmesį į kai kurias aplinkybes:
1) belgų parlamentaras kaltinamas, kad paviešino pedofilijos aukų skrodimo ekspertizės duomenis – ar tai neprimena Lietuvos Generalinės prokuratūros atsisakymo pateikti vaizdo medžiagą, kad neva bus pažeista nepilnametės privatumo apsauga? T.y. prisidengiama formaliu įstatymu tam, kad būtų užgniaužtas viešumas.
2) video pabaigoje paaiškėja, kad belgų parlamentaras paviešino aukos intymios vietos (išangės) nuotrauką, kuri aiškiai rodo, jog ji buvo tvirkinama net ir tuomet, kai tas pedofilas jau buvo uždarytas, vadinasi, yra pedofilų tinklas – ar tai neprimena teisėjo Audriaus Cinino sprendimo paskelbti Drąsių Kedį kone „pedofilu“, t.y. kad mergaitės seksualinė patirtis įgyta tiktai tėvo namuose? Situacija apverčiama: tie, kas viešina ir ieško tiesos, paverčiami pedofilais tam, kad visi kiti pėdsakai būtų nuslėpti. Esu tikras: jei D. Kedys būtų gyvas, jam priklijuotų psichiatrinę diagnozę ir visus jo parodymus padarytų neveiksnius. Kaip ir šiam parlamentarui.
3) teismo sprendimu uždrausta atlikti DNR testus dėl pėdsakų, paliktų ant pedofilų aukų, – ar tai neprimena Lietuvos teismų sprendimų „neskundžiama ir galutine nutartimi atiduoti nedelsiant mergaitę motinai“, arba A.Cinino „kaltinimo ribų nustatymo: kaltinama, kad buvo tvirkinama tiktai krikšto dieną ir tiktai tame bute“? Sąmoningai susiaurinama kaltinimų apimtis tam, kad ten nieko nerastų. T.y. teisėsauga veikia kaip nusikaltimsauga – tiesiogiai dangsto nusikaltimus.
4) sudaromos tyrimo komisijos – užglaistomi ir ištrinami visi pėdsakai, vedantys iki aukščiausių pareigūnų – ar tai neprimena mūsų Seimo komisijų?

Kitos aplinkybės:
a) liudininkai miršta, aukščiausi pareigūnai nori nuslėpti tiesą, užgniaužti bylą, negalima viešinti bylos aplinkybių – ar tai neprimena Lietuvos pedofilijos bylos?
b) belgų parlamentaras vadinamas rasistu, neonaciu, psichiniu ligoniu – ar tai neprimena „Lietuvos ryto“ publikacijų? Tik anie pritaiko savo kontekstui, todėl jis – neonacis, o pas mus – teisinės valstybės griovėjai, kedofilai, psichiniai ligoniai.
c) dėl tokių kaltinimų iš parlamentaro siekiama atimti jo teisinį imunitetą – ar tai neprimena Neringos Venckienės imuniteto atėmimo procedūros?

Dar vienas bendras panašumas: siekiama bet kokia kaina sugniuždyti vieną vienintelį asmenį, lyg jis būtų valstybės priešas nr.1, ir tuo pačiu metu visiškai užgniaužti bet kokius įtarimus organizuotai pedofilijai. Kas šiuo atveju svarbiau: vieno žmogaus galimas pamišimas ar visuomenės interesas gauti visą informaciją apie organizuotą didelį pavojų? Kažkodėl renkamasi visus šunis karti ant vieno žmogaus.

Dabar visi itin protingi žmonės pasakys, kad šis belgų parlamentaras yra populistas, siekiantis išsilaikyti valdžioje. Tokiems galime atsakyti klausimu: kam bus padaryta didesnė žala žiūrint iš visuomenės intereso pusės – ar užtildyti tokį parlamentarą ir paskelbti, kad organizuotos pedofilijos nėra, ar tirti kaip įmanoma plačiau, darant organizuotos pedofilijos egzistavimo prielaidą?

Šiaip bendrai paėmus Belgijos ir Lietuvos panašumai stulbina. Marksistai neklydo: establishmentas visur veikia labai panašiai.

Visiškai racionalu manyti, kad postmodernioje, t.y. suindividualintoje, seksualiai išlaisvintoje visuomenėje, kur pinigai tik dar labiau padeda įgyvendinti pačius individualiausius seksualinius troškimus, egzistuoja pedofilų organizacijos. Psichoanalizė paaiškina: su amžiumi kuo ekstremalesnio sekso griebiamasi tuomet, kai įprasti seksualiniai ryšiai jau nebeteikia gyvenime tos vitalizuojančios jėgos.

O tokie pastarųjų metų Latvijos, Belgijos ir Lietuvos įvykių panašumai rodo, kad šie iškrypėliai gali būti apėmę aukščiausius sluoksnius.

Ir būtų labai neracionalu manyti, kad taip būti negali.

andriussvarplys.wordpress.com

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Rekomenduojame

Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys!

Gediminas Merkys. Prezidento vizitas yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai

Ar visuomeniniai teisėjai paskatins teismus dirbti geriau, skaidriau, teisingiau? Povilo Urbšio komentaras

Darius Kuolys. Kas nutylima, kai garsiai šaukiama apie žmogaus teisių būklę šių dienų Lietuvoje

Popiežius pakeliui iš Rumunijos: šiuo metu Europą bombarduoja ne patrankos ir bombos, o ideologijos

Diskusijų ciklas „Iš naujausios Lietuvos istorijos“ apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Kun. Juan-Carlos Iscara. Humanistinis pacifizmas

Roberto de Mattei. EP rinkimai „didžiojo pakeitimo“ strategijos šviesoje

Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

Kęstutis Girnius. Gabrielius Landsbergis turi atsistatydinti

Gitanas Nausėda. Visi žmonės turi teises

Dykumos tėvai. Kaip apibūdinti tėvystę ir jos praktikavimą?

Algirdas Endriukaitis. Gal nevėlu prašyti atleidimo už tokį savo prigimimą?

Rasa Baločkaitė. Jurbarkas

Algimantas Rusteika. Apie tvarką ir teisingumą

Geroji Naujiena: „Aš esu su jumis per visas dienas iki pasaulio pabaigos“

Vitalijus Balkus ir Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vladimiras Putinas „susiformavo“ Vokietijoje

Povilas Gylys. Įsisteigė dar viena individualistine filosofija besivadovaujanti partija

Darius Kuolys. Citatos (ii)

Rasa Čepaitienė. Kolonizuota valstybė? Lietuvos politinės ekonomijos bruožai (II)

Vidmantas Valiušaitis. Ką gi, turim prezidentą. Koks pozityvas?

Algimantas Rusteika. Apie orumą ir ne apie tai

Audrius Bačiulis. Kuo skiriasi patyręs politikos vilkas nuo kofeininio savimylos

Vytautas Rubavičius. Virš Lietuvos pakibo „tuščio lapo“ politika

Vytautas Radžvilas. Padėkos žodis

Rasa Čepaitienė. L

Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

Ramūnas Aušrotas. Apie Radžvilo komiteto rezultatus ir perspektyvą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.