Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 17 d. 1:21

12     

    

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros (žr. ČIA).

Pagaliau politiniai aktyvistai, vadinantys save fact-checkeriais, bus pastatyti į vietą.

Kažkas turėjo to imtis, kol Kongresas mykia ir trypčioja vietoje, nesiryždamas suvaldyti cenzūros.

Akivaizdu, kad M.Zuckerbergo iškvietimai į Senatą nepadėjo šitam susireikšminusiam jaunuoliui pasidaryti išvadų.

Kultūrinių karų žvaigždė imasi šios funkcijos. Žvaigždiškumas yra labai negerai (nepasitikiu jokia ekrano žvaigžde pagal apibrėžimą), tačiau tokios bylos prasmė nusveria viską.

 

——————

Kažkuo primena Skirmanto Malinausko teisminį procesą prieš Švinių – prieš Lietuvos futbolo federacijos kriminalizavimą.

Kai Malinauskas dirbo 15min. laikiau jį propagandistu (ir jis toks buvo), tačiau vien už šią bylą jam paspausčiau ranką ir nusiimčiau kepurę.

Kai valstybė neatlieka svo funkcijų, piliečiai imasi veiksmų.

Ką gi, teks paremti.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Life Site News       2020-11-21 0:29

Michael Haynes
https://www.lifesitenews.com/news/breaking-youtube-censors-lifesite?utm_source=onesignal&utm_medium=push&utm_campaign=2020-11-20-WATCH-NOW
JUNGTINĖS VALSTIJOS, 2020 m. Lapkričio 20 d. („LifeSiteNews“) - „YouTube“ iš „LifeSite“ kanalo pašalino vaizdo įrašą su gerbiamo gydytojo garsu, kuriame diskutuojama apie kaukių nenaudingumą ir plačiai paplitusias isterijas dėl koronaviruso, pavadinant tai „medicinine klaidinga informacija“.
„LifeSiteNews“ dabar savaitę negali įkelti jokių naujų vaizdo įrašų.
Vaizdo įraše buvo garsaus gydytojo Rogerio Hodkinsono komentarai. Hodkinsonas yra buvęs Kanados karališkojo gydytojų koledžo egzaminų komiteto ir patologijos Otavoje pirmininkas.
Daktaras Hodkinsonas praeitą savaitę viešame miesto susitikime Kanadoje pateikė komentarus ir paskelbė, kad valstija paskelbė karantiną, kuris tariamai turėtų užkirsti kelią COVID-19 plitimui.
Jis pareiškė: „Tai visiškai nepagrįsta visuomenės isterija, kurią skatina žiniasklaida ir politikai. Tai piktina. Tai yra didžiausia apgaulė, įvykdyta nieko neįtariančiai visuomenei. Negalima nieko padaryti, kad sulaikytumėte šį virusą “.
„Kaukės yra visiškai nenaudingos. Nėra jokių įrodymų apie jų veiksmingumą. Popierinės kaukės ir audinio kaukės yra tiesiog dorybės signalas. Dažniausiai jie net nėra efektyviai dėvimi “, - sakė Hodkinsonas.
„LifeSite“ vaizdo įrašas buvo beveik iškart pašalintas. YouTube pareiškė, kad vaizdo įrašas pažeidė jos „medicininės klaidingos informacijos“ politiką, kad toks pažeidimas prieštarauja jos „bendruomenės gairėms“.
Gydytojas paaiškino: „Aš esu patologijos, įskaitant virusologiją, medicinos specialistas. Mokiausi Kembridžo universitete JK. Esu buvęs Medicinos asociacijos patologijos skyriaus prezidentas. Anksčiau buvau Medicinos fakulteto docentas ir daug mokiau. Buvau Kanados karališkojo gydytojų koledžo egzaminų komiteto ir patologijos Otavoje pirmininkas. Dabar esu Šiaurės Karolinos biotechnologijų bendrovės, pardavinėjančios testą COVID-19, pirmininkas. “

Prieš dvi dienas, lapkričio 18 d., Vaizdo įrašų platforma pažymėjo dar vieną LifeSite vaizdo įrašą „The Mother Miriam Show“. Nepaisant to, kad šis vaizdo įrašas tituluojamas „katalikiškomis kalėdinėmis tradicijomis, įtvirtinančiomis jūsų vaikams tikėjimą“, šis vaizdo įrašas taip pat gavo įspėjimą apie „medicininę klaidingą informaciją“. Tada YouTube pašalino vaizdo įrašą.

Po įspėjimo lapkričio 18 d. Ir šiandieninio užblokavimo, LifeSite buvo uždrausta savaitei įkelti vaizdo įrašus į YouTube’ą .

Ištrynus vaizdo įrašą, blokavimas nepašalinamas, irjei YouTube per 90 dienų triskart įspės, mūsų kanalas, turintis daugiau nei 200 000 abonentų, bus visam laikui pašalintas.
Vaizdo įrašą, kuris įdėtas aukščiau, rasite „LifeSite“ „Rumble“ paskyroje čia:
https://rumble.com/vbalzn-canadian-doctor-destroys-utterly-unfounded-public-hysteria-over-covid-19.html

štaziui       2020-11-19 20:15

tavo vaginos dydžio protelis jau senokai čia visus juokina. Patrauk rankas nuo klaviatūros, imk klientų daiktus į rankas ir vykdyk savo tiesiogines pareigas.

rename       2020-11-18 22:25

feisbukas yra kažkas tarp fakebook ir fuckbook ir skirtas tik visiškai bukiems.

The Epoch Times       2020-11-17 23:42

ZACHARY STIEBER 2020 m. lapkričio 17 d.
Cenzūruoti istoriją apie Baideno sūnų buvo klaida, antradienį įstatymų leidėjams Vašingtone sakė Twitterio generalinis direktorius. Jackas Dorsey vaizdo konferencijoje Senato teismų komitetui sakė, kad Twitterio darbuotojai priėmė sprendimą, remdamiesi savo politika, neleidžiančia naudoti socialinę žiniasklaidą platinti pavogtą medžiagą.
„Mes greitai, nenaudodami jokių kitų įrodymų, nutarėm, kad straipsnio medžiaga buvo gauta įsilaužimo būdu ir pagal mūsų politiką užblokavome jų sklaidą. Geriau apsvarstę pripažinome, kad šis veiksmas buvo neteisingas, ir ištaisėme jį per 24 valandas “, - sakė Dorsey.
„The New York Post“ teigė, kad pasakojimą apie Hunterį Baideną gavo iš kietojo disko kopijos, kurią gavo iš Trampo advokato Rudy Džiulianio, o jis kopiją gavo iš kompiuterių parduotuvės savininko Delavere. Savininkas teigė, kad perėmė kompiuterį, jo savininkui neatsakius į jo žinutes. Neaišku, kodėl Twitteris manė, kad medžiaga buvo gauta įsilaužus.
Senatoriai spaudė Dorsey ir „Facebook“ generalinį direktorių Marką Zuckerbergą dėl vis didėjančio naudotojų ir turinio griovimo. Kai Zuckerbergas taip pat pareiškė, kad įvyko klaida, kai buvo pašalinta reklama, senatorius Mike’as Lee (R-Juta) sakė technologijų vadovams: „Šios klaidos tikrai įvyksta daug daugiau vienoje politinio spektro pusėje nei kitoje. “

Lee pažymėjo, kad 90 % Feisbuko ir Tviterio aukų  federaliniams kandidatams, teko demokratams.

„Taigi, šios klaidos gali būti klaidos, tačiau jos suderintos. Jos gali nesikartoti, bet dera. Nuolatinė tema būna respublikonai, konservatoriai ir aktyvistai už gyvybę “, - sakė jis.

Įstatymo leidėjai nagrinėja galimus Ryšių ir padorumo įstatymo 230 straipsnio pakeitimus, kurie saugo technologijų įmones nuo daugumos ieškinių. Posėdį paskatino Tviterio veiksmai prieš „Post“.
Senato juridinio komiteto pirmininkas Lindsey Graham (R-S.C.) tvirtino, kad „Twitter“ ir „Facebook“ veikia arčiau žiniasklaidos priemonių nei socialinės žiniasklaidos platformos, todėl patenka įstatymų, reglamentuojančių tokią veiklą, jurisdikcijai.

„Yra taisyklės, ką gali daryti televizija. Yra taisyklės, kurias gali daryti laikraštis. Ir aš noriu sužinoti, kodėl jūs manote turintys teisę redaguoti „New York Post“? Jie nusprendė ir galbūt dėl svarios priežasties, aš nežinau, kad „New York Post“ straipsniai apie Hunterį Bideną turi būti pažymėti, pašalinti iš platinimo arba sunkiai surandami “, - sakoma Graham savo pradiniame pranešime.

„Man atrodo, kad tu elgiesi lyg būtum aukščiausias redaktorius. „New York Post“ redakcijos sprendimą paleisti istoriją „Twitter“ ir „Facebook“ panaikino. Jei tai ne redakcinis sprendimas, tai kas tai “. „Tikiuosi, kad pakeisime 230 skyrių, kad paskatintume socialinės žiniasklaidos platformas pateikti skaidrius standartus, kurie leistų mums spręsti apie jų sprendimus, kad faktų tikrintojai būtų žinomi, kad būtų laikomasi bendruomenės standartų , kas juos nustato, kokie yra jų šališkumai, ir nurodo šioms įmonėms tam tikrą kryptį, nes joms tenka beveik neįmanoma užduotis “.
Senatorius Richardas Blumenthalis (D-Conn.), komiteto reitingo narys, padėjęs kurti 230 skyrių, teigė esąs pasirengęs skaldyti dideles technologijų įmones dėl piktnaudžiavimo valdžia, taip pat dėl 230 skyriaus pakeitimo.

https://www.theepochtimes.com/twitters-dorsey-censoring-new-york-posts-hunter-biden-story-a-mistake_3582569.html?utm_source=pushengage

ot tai tau       2020-11-17 20:36

gal kas gali išverst iš The Buffalo Chronicle, kad Filadelfijos mafijos vadeiva Joey Merlino pasiruošęs duoti parodymus, kaip jis demokratų rinkiminio štabo užsakymu organizavo 300 tūkst biuletenių klastojimą.

Labai idomu       2020-11-17 19:21

Senato Teisesaugos komitetr tikrai idomus klausymai. Tweerrrio CEO prisipazino kad buvo uzlaikes info apie Bideno sunu, bet Neva po patikrinimo Kai isitikino kad tai be fake, tada jau palaido. Ir siaip vyrukai nebeatrode taip uztikrinti. Tikrai, skirtingai nuo stasio, jiems neatrodo kad tai katino ismatos. Net BBC ir CNN kazkaip reaguoja,

Life Site News       2020-11-17 18:23

Klaysymo komentarai:

Diane Pouliot
​Robot

Don Andrews
​Say the Rosary, saved me

Ron Giz
​Journalists… Accountability….....

Nibo GL
​Make The Internet Free Speech Again!

Don Andrews
​Looks scared ,

Life Site News       2020-11-17 17:52

U.S. Senate Judiciary Committee hearing on big tech interference in 2020 election (dabar)
https://www.youtube.com/watch?v=9vjwW8DoY2Q&utm_source=onesignal&utm_medium=push&utm_campaign=2020-11-17-WATCH-NOW

Nespykynu ynglyškai       2020-11-17 17:06

Gal kas gali išverst į lenkų kalbą? Nu, arba į rusų? Blogiausiu atveju ir valstybinė tiktu.

AAA       2020-11-17 11:41

Padori, sąžininga,teisingumo jausmą turinti jauna moteris. Pagarba jai.

labai idomu       2020-11-17 11:41

Lauksime rezultatu. Nuo to, kaip pasibaigs sita ir kitos bylos(manau, kad atsiras ir daugiau bylu ir pries kitus tinklus, nes jie elgiasi lygiai taip pat), priklausys bent jau is dalies ir tai, kaip vystysis situacija Europoje, nes visas madas sitame sektoriuje diktuoja Amerika. Cia yra pirma reali kregzde kovoje pries privacia cenzura, iki siol visus nepasitenkinimus suvesdavo i ekstremistu nepasitenkinima ir nekreipdavo demesio. Lietuvoje kol kas nemaciau ne vienos didesnes partijos, kuri bent jau suprastu, kur cia problema, kad egzistuoja privati cenzura. Vienus tenkima, nes cenzura dirba ju naudai ir jie mano, kad taip bus visada, o kiti net nesupranta, kad cia kazkas negerai. Neturiu iliuziju, kad kazkas pasikeisitu, bet jeigu Amerikoje ivyks pokyciu, tada is paskos vienaip ar kitaip seks ir ES. O Lietuva darys taip, kaip ir ES:). O jeigu nieko nebus JAV, tada ir cia niekas nepajudes.

stasys       2020-11-17 9:30

Katino išmatų dėžutės didžio ginčas. Taip , gal kai kam tie socialiniai tinklai yra svarbūs ..tik nereikia jų pervertinti ir paversti dar labiau svarbesniais nei yra iš tikro .Susikurti sau problema ir imti apie tripcioti tupinėjant ne visada reiškia tikslą . Autoriau gerbk skaitytoją , jei nori sau atitinkamo požiūrio ..kur vertimas teksto ?


Rekomenduojame

Eva Tombak. Kairė – dešinė

Šarūnas Jasiukevičius. Tik pasižiūrėkite – taip atrodė paskutinis „žmonių zoologijos sodas“

Andrius Švarplys. Apmąstant giliamintišką Lietuvos TikToko ministrės ištarmę „pokyčiai-po pokyčių / pokyčiai-po pokyčių ir t.t.“...

Nuo bačkos. Ekonomikos ir inovacijų ministrė: pokyčiai po pokyčių... Šarūno Jasiukevičiaus pastebėjimai

Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga. Pareiškimas dėl iškilmingo Birželio 23 d. sukilimo 80 metų sukakties minėjimo

Tomas Baranauskas. Mokslas prieš 10 dienų ir po 10 dienų...

Nida Vasiliauskaitė. JEI tik… arba Tik tiek reikėtų

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie Koronos pasą:

Delegatas. Andrius Švarplys apie naująją Vito Vasiliausko misiją

Ramūno Aušroto pastabos apie Seimo Priklausomybių prevencijos komisijoje pristatytus tyrimus

Tomas Viluckas. Kun. James Martin SJ paskaita: mitais apipinta LGBT pastoracija

Priklausomybių prevencijos komisija: ruošiamės galimoms Alkoholio kontrolės įstatymo pataisoms

Valdas Vasiliauskas. Tautos genijus

Kastytis Braziulis. Gal valstiečiams reikėtų sukurti savo naujienų portalą ir viešinti savo pozicijas?

Andrius Švarplys.  Laisvės partijai labiau rūpi ES piliečių teisės nei Lietuvos valstybė ir jos piliečiai

Dr. Irena Eglė Laumenskaitė. Išmokome nešioti kaukes, kad saugotume save…

Ar švietimas valdžiai tikrai yra prioritetas? Dovilo Petkaus pokalbis su Robertu Ramanausku

Nida Vasiliauskaitė. Grįžta feodalizmas?

iš propagandos frontų. Linas Karpavičius. Štai kas sukūrė mūsų istorijos griovimo planą ir davė komandą pulti. Silpnų nervų žmonėms nerekomenduoju

Tomas Baranauskas pastebi: Jei „nėra tobulų vakcinų“, vadinasi, ...

Geroji Gailestingumo sekmadienio Naujiena: „Palaiminti, kurie tiki nematę!“ (Jn 20, 29)

Andrius Švarplys apie progresyvųjį liberalizmą

Europos Parlamente išpuolis prieš žmogaus gyvybę ir krikščionis

Vytautas Sinica. Vata, ne stiklo

Agnė Širinskienė. Koks praregėjimas…

Policijos virtualus patrulis informuoja: „Pradedame „patruliuoti“ elektroninėje erdvėje“

Ramūnas Karbauskis. Šis Seimas išrinks ir kitą prezidentą, arba Kokius konservatorių planus pridengia liberalų nesąmonės

Nida Vasiliauskaitė: veikiantys laisvės vardu labiausiai nori ją iš žmogaus atimti

Andrius Švarplys. Tradicionalistai turi teisę ginti savo konstitucines sampratas, tačiau gintis ir pulti yra tiktai pirma ir nebrandi politinė fazė

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje ir kodėl dėl šio projekto verda aistros, o mūsų LRT tyli?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.