Įžvalgos

Andrius Švarplys. Neleiskime politikos paversti viešaisiais ryšiais (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2017 m. lapkričio 11 d. 1:58

32     

    

Andrius Švarplys. Neleiskime politikos paversti viešaisiais ryšiais (papildyta)

Veidaknygė

Šiaip tai mes turėtume padėkoti Povilui Urbšiui arba bent jau gerbti. Ir tuoj pasakysiu už ką.

Tokios mikro situacijos išduoda, kad jis nuosekliai ir nuoširdžiai gina savo įsitikinimus. Turbūt dėl to jį ir rinko vienmandatėje apylinkėje. P.Urbšys išsako tradicionalistinę pasaulėžiūrą: „Mes ginam gyvybę, todėl mums atrodo tragikomiškai, kai nėščia moteris siūlo embrionų naikinimą – tai, ką mes laikome žudymu. Gyvybės davėja negali siūlyti mirties projekto“.

Sakote, jums nepatinka jo įsitikinimai? Bet juk nerealu, kad visi politikai arba visi visuomenės nariai pritars jūsų įsitikinimams. Pvz., G.Paluckas tai gali laikyti 19 a. pozicija – tai jo teisė. P.Urbšio teisė manyti kitaip. Rinkėjų teisė spręsti, kuri pasaulėžiūra jiems priimtinesnė.

Demokratijos požiūriu, geriau turėti kad ir oponuojančių pažiūrų politiką, bet nuoseklų, ištikimą, nuoširdų, nei bestuburį, parsidavėlišką, keičiantį nuomonę ir partijas/frakcijas pagal palankius vėjus. (Pvz., aš asmeniškai nepritariu turbūt nė vienai A.M. Pavilionienės minčiai, bet laikau ją idėjiškai vertybiška, angažuota, ji tiki ir yra pasišventusi tai pasaulėžiūrai. Kiek politikų mes galime įvardinti kaip turinčius vertybinį stuburą ir jį nuosekliai ginančius per tuos 27 metus?).

Pasitikėjimas prasideda nuo vertybinės pozicijos. Kai jos nėra, tai nėra ir jokios politikos, tik politinis turgus.

—————————————-

Palyginkime tą patį facebooko generolą. Jau jis rėkia: „Visos Lietuvos moterys įžeistos!“. Jis jau žino ir atstovauja visoms moterims! Ir iškart išduoda, kokia jam politikos forma yra priimtina: kai politikas turi ne sakyti ką galvoja, o tyliai suglaudęs ausis, kaip zuikis drebėti, kad tik ko nors nepasakytų, kad tik po to nereikėtų „atgailauti“ ir teisintis, galvoti apie viešuosius ryšius.

Facebooko prezidentas nori sudrausmintos politikos, kai visi elgiasi ir kalba ne tai, ką iš tiesų galvoja, o kad atitiktų viešosios nuomonės normas, kurias nustatė ne pati visuomenė, o jis pats – Nuomonės Lyderis.

Tai ir yra liberal left totalitarizmas, arba politinio korektiškumo diktatūra, kurią matome Vakaruose.

Neleiskime politikos paversti viešaisiais ryšiais.

P.S. Pažiūrėkime, kaip mėgaujamasi kontrole, kaip kviečiamasi „ant kilimėlio“. Sako: „įteikti gėlių ir atsiprašyti kiekvienos Vakarinės apygardos moters“.

Nuojauta man kužda, kad tos pačios moterys P.Urbšį išrinktų ir vėl, jei dabar vyktų rinkimai.

Panašiai kaip su D.Trumpu rinkimų kampanijos metu: liberal left prikišamai jį lygiai taip pat vertė atsiprašinėti ir vaizdavo kaip visišką seksistą. O konkrečios moterys laikė plakatus „Women for Trump“, buvo moterų organizacijų, kurios jį palaikė, galiausiai 42% iš balsavusių moterų balsavo už Trumpą.

Nėra svarbu politika, įstatymų projektai, ilgametė politiko veikla, konkretus darbai, politinės iniciatyvos. Užtenka VIENOS FRAZĖS ir „kalsim, kalsim, kalsim…“. Tai į kokią politiką mes einame – į Frazių Politiką? Kalba, žodžiai tampa svarbesni už realius darbus?

Sveiki atvykę į hipertrofuotą, dirbtinį, virtualų, plastmasinį kalbos kalėjimą. Naujieji viešosios nuomonės kontrolės lyderiai pirmiausiai yra Kalbos Smogikai.

 

—————————————-

Andrius Tapinas

Vakar, 20:36 ·

Povilas Urbšys, rytoj laukia įtempta diena, ar ne?

Po tokio spjūvio į veidą visoms Lietuvos moterims, turbūt jau ieškote ašutinės ir artimiausio būdo, kaip keliais nueiti iki mikrofono. Ir jau turbūt ruošiate labai nuoširdų atsiprašymą, kad niekada nenorėjote įžeisti besilaukiančių ir nesilaukiančių moterų, kad viso to priežastis kažkoks proto užtemimas, ir atsiprašote taip smarkiai, kaip dar nesate atsiprašęs.

Ir tokį raštišką atsiprašymą išsiųsite asmeniškai kiekvienai Vakarinės apygardos, kurios Seimo nariu esate, moteriai.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis parlamento vardu, o visa LVŽS frakcijos vardu jau irgi prakaituoja ties pareiškimų tekstais.

Nes jeigu viso šito nebus, kiekvienoje mūsų laidoje, kiekviename straipsnyje, kiekviename viešame susitikime kalsim, kalsim, kalsim, kol už jus ne tik Vakarinė apygarda, už jus nė viena Lietuvos moteris ir jos vyras nebalsuos, net jei būtumėt paskutinis kandidatas žemėje.

#UrbšyAtsiprašyk

 

—————————————-

Kokias taisykles siūlo „lygių galimybių“ ir „facebooko demokratijos/tironijos“ atstovai?

Ar Seimo narys Povilas Urbšys uždraudė opozicijai teikti įstatymo projektą? Ne. Tai uždraudė balsavimu Seimas pagal visas procedūras (23 – už, prieš – 12, susilaikė 26).

Seimo narys pasakė: „Asmeniškai aš manau…“.

Tai kur čia įstatymo pažeidimas? Seimo narys negali išsakyti savo nuomonės?

Kur kaip nors suvaržytos asmens teisės dėl lyties, rasės, tautybės, kalbos? Seimas balsavo, o Seimo nariai reiškė nuomones. Jos priimtinos mums ar nepriimtinos, bet tokios yra tikros Konstitucinės žaidimo taisyklės.

Dabar pažiūrėkime, kokias taisykles siūlo „lygių galimybių“ ir „facebooko demokratijos/tironijos“ atstovai.
„Vadinasi mūsų kaip visuomenės pareiga visais įmanomais kanalais ištransliuoti kitokias normas“ (žr. ČIA).

Laisvoje visuomenėje galima transliuoti visokias normas, kurios nepažeidžia įstatymų. Bet niekam nevalia užkirsti kelią kitiems transliuoti kitas normas, kurios nepažeidžia įstatymų, nes už jas irgi gali balsuoti rinkėjai.

Tam tikros stovyklos propaguojamos socialinės normos negali būti įtvirtintos viešu socialiniu spaudimu, o tik įstatymu. Viešoji nuomonė negali pakeisi visuotinio balsavimo taisyklės ir jos reikšmės visai valstybės politinei sistemai.

 

—————————————-

Tam tikra visuomenės grupė, laikanti save progresyvia, tiesiog susitapatino su Tiesa, Įstatymu ir Teisėju. Ji užmiršo, kad egzistuoja bendresnės ir fundamentalesnės modernios konstitucinės valstybės taisyklės. Dar sykį: kad ir labai Progresyvi Nuomonė negali pakeisti Teisės Viršenybės ir Politinio Reprezentavimo principų.

Jeigu progresyvistai rengs peticiją pašalinti P.Urbšį, tai visi mes, kurie suvokiame visus šiuos dalykus, kur link krypsta demokratija, turėtume parengti kontra-peticiją – apginti Konstituciją ir laisvę (P.Urbšio atvejis yra tik detalė didesnėje dėlionėje).

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Agnė       2017-11-13 17:01

Ačiū Tapinai, atsiskleidei pilnumoje. Prezidentu, sakei, nebūsi. Tai gerai, bet žurnalistu, kažin. Valinsko vietoje su tavim laidos nevesčiau o be Valinsko būtų šnipšt.

Ot niekšelis       2017-11-13 9:10

Tiapkinai bėk iš LRT kol neišgrūdo.

nuliūdusiam       2017-11-13 0:14

Kur mqnipuliacijos?
Negražu meluoti, varinėti demagogijas arba užmerkti akis prieš blogį.
Nematyti “savo bičo” nuodėmių ir stumti jį į prezidentus- va kur manipuliacijos.
Tamsta nuolat inkščiate arba kaltinate juozapą, bet pirmiau pasižiūr3kite iš šono į save.

Juozapai       2017-11-12 20:20

Koks tu, pasirodo, suktas… po vienu tekstu vienaip,po kitu - kitaip…
Bet visur manipuliacijos.
Kam ta destrukcija, jei yra tiesa, ką retkarčiais, atvirtęs iš “prakiškas lietuvys”, rašai taip teisingai,kad net širdį suspaudžia? Kaip dera tai su šiuo kiršinimu?

prakiškas lietuvys       2017-11-12 19:30

Ai, davai pamirśkim tą garlevinę istoriją. Tai buvo senei ir dabar niekam neberūpi kas ten kada kaip balsavo. O mum rejke gyventi.
Dabar gerbemas Urbšys labai gerai kalba, todė mum jį rejke rinkti į Prezidentus, kad mum padaritų lengvesnį givenimą ir pygesny pragivenymą.

Neįmanoma ištrinti       2017-11-12 19:21

2013 balandżio 09-tosios balsavimas seime, oficialūs rezultatai:
:
http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_sale.bals?p_bals_id=-15613
:
Juodu ant balto parašyta- Urbšys Povilas + (už).
:
Ir kas dabar melagis?

XXXX       2017-11-12 19:08

mat jis ruošiasi “kalti, kalti, kalti”...Kaip sakė viena garsenybė “ar neperskystos blauzdos” ,tamstele?

negražujui       2017-11-12 19:01

Tiesa tokia bjauri, jog nesinori patikėti?
Deja, deja.
Pasitikrinkite seimo puslapyje ir rožinių iliuzijų nebeliks.

> šiks 2017-11-11 20:28       2017-11-12 18:43

negražu meluoti .URBŠYS TAIP PASIELGTI NEGALĖJO,NES BALSAVIMAS VYKO 2012 m.Geriausi linkėjimai Neringai .Ji yra geriausias žmonių (ne sistemos) kandidatas būsimuose Prezidento rinkimuose.b

AAA       2017-11-12 12:59

Dar toks klausimas: kas ir kokiais tikslais finansuoja tokias organizacijas (pagal žinomą kreipimąsi į prezidentę, jų yra ne mažiau šimto Lietuvoje)?? Pinigai čia, matyt, “vaikšto” nemaži. Aplamai, tai liūdina tokia padėtis, prieš kokius 20 metų niekad nebūtų atėję į galvą, kad taip bus ir tokių žmonių tiek atsiras:(.

Jules       2017-11-12 0:56

Hegemono dvynių(Džo ir Viniuko) viršūnė buvo Potsdame, kai pasidalijo Europą ir mus pasiuntė Gulagan tie du draugeliai. Urbšys yra silpnas politikas ir politikos kuosos jį lengvai sudorojo, ypač tos trockistės dvi, nors intencija gera - gelbėti gyvybę. Jo elgesys Garliavos atveju išdavikiškas ir nedovanotinas - tokie veikėjai nepatikimi.

patikslinkite       2017-11-12 0:47

Kad FB prezidentu vadinamas Tiapkinas, supratau. O kas tas FB generolas? Gailius, Šimašius, Paluckas, Anūkėlis?

Hegemono Twin(Churchill-Stalin) Peaks       2017-11-11 22:25

Bankas turi tarnauti visuomenės gerovei, bendrajam gėriui, o ne ją griauti ir varyti tautas ir žmones į kapus - į savižudybę, į kartuves. Tai ne viešieji ryšiai, o paprasčiausios Raudonosios Oligarchijos agitbrigados su politrukais. Medkirtys ir kirvis neatskiriami - laikomas po pagalve, jeigu kas, nežinot? Mums nereikia to, kas būtų, jeigu būtų arba kas bus po 100 metų, ko nežinome, kas ten bus? Mums svarbu, kas buvo ir kas dabar yra?

Julius       2017-11-11 21:50

Iš visų plyšių pasipylė leftistinės padugnės - soroso pinigai yra įsisavinimo fazėje…

Shix       2017-11-11 20:28

Oi kajp man patynka tas Povylas! Kaip jis šaunej dorojo tą fiojoletinią venckinę! Yžvalgus ir išmintyngas polytikas- piar 12 sekundžių perprato tos klastunės esmią- tvirtaj balsavo už valstibės perviarsminynkės nialiečemybės panajkinimą. Urbšy į prezydentus!

Mix       2017-11-11 19:00

Kaip politikas Povilas Urbšys man labai patinka. Nuoseklus, ne padlaižys, teisingas ir nekaitalioja savo pažiūrų. Manau, kad už tai žmonės jam pareiškė pasitikėjimą. Mano supratimu, P.Urbšys labai teisingą bei logišką pastabą davė poniai seimūnei. Kritikams sunku suprasti, nes jie nemoka logiškai mastyti.

neteisk kitų       2017-11-11 18:35

tapininė gauja netveria noru matyti, stuburą turinčius ir savo nuomonę drįstančius pareikšti , parklupdytus;

haiku
-” na kolieni, na kolieni svoločyj!”...
ne,
geriau ant kryžiaus jį’‘...

Algė       2017-11-11 18:22

dėkui autoriui, nes dėl visokių madingų marazmų ir jų karuselinio sukimosi TV jau pykina. Nebeturime šalyje rimtesnių diskutuotinų reikalų? Informavimą, visuomenės švietimą pavertė niekniekių tauzynėmis.

antibankistui       2017-11-11 18:04

Labai smagu, jog ir tamstai nepatinka bankai. Labai gerai, kad žinote kas pradėjo perestrojkę. Valio.
Vienok, įsiterpiant su replika, derėtų pasižiūrėti apie ką kalbama.
Tamsta puolate ginčytis, nors nesuvokiate ir neskiriate elementariausių dalykų.
Mes čia diskutavome apie PR kaip apie tikslų siekimo priemones.
Jūs gi iššokate iš kanapių ir puolate mosikuoti rankomis- ne, ne, ne!
Prie ko čia perestroikių ar sajūdžių iniciatoriai? Ar skiriate skirtumą tarp medkirčio ir kirvio? Panašu jog nelabai.

non daturui       2017-11-11 17:48

Sutariame, taip. Gal ir dar dėl daugiau dalykų sutariame.
Atsiprašau dėl kiek perspausto aštrumo, šiaip jau, intencija nelabai buvo asmeniškai nukreipta.
Greičiau preventyvi replika galimiems buratiniškiems neišmanėlių šūkaliojimams , kai keikiama tai ko nesuvokiama.
.
Gero vakaro.

Dovanokit,        2017-11-11 17:45

turėjo būti Hegemony’s Twin(Stalin-Churchill) Peaks. Gaila, kad negalima pasitaisyti pasiuntus, dovanokit.

Hegemony's Twean(Stalin-Churcill) Peaks       2017-11-11 17:43

“Perestroikę” pradėjo ne PR, o Bolševikų partijos ir KGB viršūnėlė su anūkėliais - Generalinis Sekretorius, ar supratote? O ne Lietuva, ne “Tiesa” ar Valatkos “Komsomolcai” su vainovičiais ir greitaisiais romaškinais. Informavimo ir dezinformavimo priemonės pasauly vienose rankose - Banko rankose, nežinot?

>non daturui 15:55       2017-11-11 16:40

Prieš komentuojant derėtų perskaityti ne tik pirmąjį, bet ir bent antrąjį vertinamo komentaro sakinį. Ir dar, ką pats prieš tai surašėte.
Tuomet nereiks kovoti su savo paties susikurtais vėjo malūnais.
Ne visuomenės informavimo (kaip ir visos kitos) priemonės yra blogis,
bet tai, kam jos, pateikiant kaip visuomenės interesą,
gali būti t. t. grupuočių naudojamos.
Dėl šito, atrodo, juk sutariame?

non daturui       2017-11-11 15:55

Pats klystate ir kitus klaidinate.
Visa informacija kuri keičia viešąją nuomonę yra PR.
Tiek melas tiek tiesa.
Negali būti vien negatyvi viešųjų ryšių samprata. Labai primityvu taip galvoti.
Sąjūdis komunizmui nuversti labai plačiai naudojo viešuosius ryšius.
Be PR Sąjūdžio net nebūtų buvę.
Skirtumas tik toks, kad Sąjūdis PR naudojo Tiesą.
Tiesa suformavo viešąją nuomonę ir paveikė piliečių nuostatas, to dėka gimė Kovo 11-sios Aktas.
Būtent labai sėkmingai vykdyta PR kampanija nulėmė pergalę ir 1991 01 13.
Tai yra faktai
Labai pozityvūs faktai.
Nedemonizuokite to ko nesuvokiate.
Kažkas degtukais padegė kaimyno kluoną- ką degtukai “nemoralūs”?, degtukų gamintojai, prekiautojai degtukais - blogiečiai?
Ne PR reiškinys blogas, o tie kurie PR naudoja blogiems tikslams.

tertium non datur        2017-11-11 13:52

Patikimiausias ginklas prieš piarą yra ne dar įtaigesnis piaras, bet tiesos sakymas.
Jei politinės technologijos, įvairios vaizdinės priemonės, žodis ir t. t. neverčiami tarnauti tiesai ir nesiekiama vadovautis dorybėmis, jie tarnauja melui ir blogiui.
Padorumą praradę ir karščiuojantys tapinai, miliūtės, jakilaičiai, makaraitytės…
- tai ženklas, ne tik kad jie neteisūs, bet ir kad instinktyviai jaučia tautos valią niekinančios ir valdžią užgrobusios negausios žmonių grupelės artėjantį galą.
Kai tik TV taps tuo, kuo skelbiasi - “visuomenine”, plūstels gyvas vanduo, pagreitės Lietuvos politinio kūno detoksikacija.

tikiusi        2017-11-11 13:34

greitai nepasieksime tokio politkorektiskos kalbos lygio kaip JK,kur siuloma issireiskima,,nescia moteris” pakeisti ,,nescias asmuo”,kads neizeist transvestitu…

Juozapas       2017-11-11 12:45

Dėl tiapkino vertinimo sutinku, bet dėl politikos…
Ką reiškia Autoriaus ” neleiskime politikos paversti PR”?
Naivumu nuklotą kelią į galutinę kapituliaciją.
Mes nevartosime “technologijų”. Bet niekšai tai vartos!
Ne.
Niekšus labai efektyvu traiškyti jų pačių ginklais.
Ir tik tuomet, kai politika taps politika, kai priešai patys maldaus liautis taikyti jiems jų pačių technologijas, tik tuomet galima pradėti tartis dėl mandagaus elgesio paritetiniais pagrindais.
O jeigu stosimės į mandagių avinėlių pozicijas, mus išpjaus galutinai.
Nuo piktnaudžiavimo PR receptas yra tik vienas- kai visos šalys gali smogti atgal taip kad mažai nepadirodytų. Kaip branduolinio sulaikymo atveju- niekas nenaudoja atominio ginklo, nes yra kas gali smogti atgal. Tik grėsmė gauti naikinantį atsaką garantuoja atominio karo eleminavimą.
Taigi, ne pamokslauti ir moralizuoti reikia, o kurti kontra ginklus.
Kai niekšai žinos jog atsakomasis smūgis gali būti baisesnis nei jų pačių iuolis, tuomet piariniai dalykai politikoje uźsirauks.
Kitaip, vienašališkai demonstruojant mandagumo pavyzdį- tikrai ne.
Neginkluoti mandagieji pasmerkti būti aukomis.

 

išsigimėliai - taip vadinasi ši žmonių rūšis       2017-11-11 11:08

Tapkinas irgi “atidirba”, kaip Miliūtė, kaip Valatka. Ką gi, pinigėlių reikia, daug pinigėlių... Jam niekada neprilygti iki P. Urbšio proto bei padorumo. Taip ir liks ant žmonių pajuokos. Pritariu - tikrai gaila tėvų, kad užaugino vieną ir tokį nevykėlį, tiksliau broką. Geriau būtų neturėję nei vieno. Gaila ir žmonos

albina       2017-11-11 11:01

Aš,ir ne tik aš,kaip spjūvius priimu būtent feisbuko generolo tapino pareiškimus-skundus,jie mane žeidžia kaip pilietį ir žmogų.Garbingos mokytojos sūnus leidžia sau tapti kitos,taip pat gerbiamos,mokytojos skundiku!Dabar kaip dresuotas šuo puola PADORŲ politiką,renkamą vienmandatėje,kur niekaip nesugebėjo laimėti dauguma TS ir liberalų.Gerai dar,kad susivokė,kad prezidento rinkimai ne jo iš pykčio liesėjančiai figūrai.Ačiū už puikų straipsnį Autoriui.Dėkui Dievui,kad yra tokių puikių jaunų žmonių!

rinkėja iš Kauno       2017-11-11 10:42

p. Švarply, dėl Pavilionienės Jums paprieštaraučiau.Kai ji buvo Pakso partijos narė ar aistringa rėmėja ir važinėjo su juo į rinkiminius turus po Lietuvą, tokių drastiškų liberalbolševikinių idėjų, kaip vėliau, tapusi socdeme, ji tada neskelbė. Nors komisarės odine striuke įvaizdis “paksiniu laikotarpiu” jai labai patiko. Pamenu žiūrėjau tv reportažą iš provincijos rinkiminės kovos įkarštyje ir kai pamačiau Pavilionienę su “kožanke” ir karingai aukštyn iškeltu kumščiu, išsyk prisiminiau paauglystėje matytą sovietinį filmą “Optimistinė tragedija” apie Spalio revoliuciją. Tiesa, aktorė Margarita Volodina-Komisarė man pasirodė nuoširdesnė nei ponia AMP.

ruta       2017-11-11 10:33

..Politkorektiskumas , tai gryna veidmainyste , tai prisitaikymas prie galiojancio sistemos rezimo ..o Tapkinas -Buratinas -P.Morozovas su liberastu -idiotu chunveibinu liekanom ,tuos veidmainystes , pasvinkes produktas ..

mama iš kaimo       2017-11-11 9:19

  Atrodo, kad šitas Alfa-tapinas jau baigia “perspjauti” Ramanauską ir Užkalnį. V argšai jo tėvai.


Rekomenduojame

Arvydas Juozaitis. Latvijos parlamentas nepritarė Globalios migracijos paktui

Raimondas Kuodis R. Karbauskiui: Nustokit kraupinę visuomenę kosmine suma – pakėlus mokytojų vidutinę algą 150 €, per metus reiktų 50 mln.

Valdas Vižinis profsąjungiečiams: Gal esate akli, kurti? Nematote, kad jus įvelia į politinę priešpriešą?

Laisvės kovotojų sąjungos protestas dėl Nacionalinės kultūros ir meno premijos skyrimo Mariui Ivaškevičiui (papildyta)

Grėsmės vaikams pagal Vaikų teisių apsaugos pagrindų įstatymą

Stasys Jakeliūnas. Dar kartą apie Švedijos ekonomiką ir jos bankus

Valdas Vasiliauskas. Vyriausieji etikos juokdariai

Degėsys Liutauras. Du biznio planai: vienas – mokytojams, o kitas – premjer-ministrui…

Andrius Švarplys. Jei tai nėra žiniasklaidos paskelbtas karas demokratijai ir piliečių atstovavimui, tai kas tuomet tai yra?

Algimantas Rusteika. Lapinas, kuriam visada reikia taip, kaip reikia

Vytautas Daujotis. Aukštasis mokslas – viltys ir realijos

Kauno Forumas: Raginame visuomenę ir mokytojus kritiškai vertinti politinio elito statytinių bandymus „tarpininkauti“ dialogui su valdžia

A. Juozaičio pareiškimas dėl Seimo priimtos rezoliucijos „Dėl Jungtinių Tautų Visuotinio susitarimo dėl saugios, tvarkingos ir reguliarios migracijos“

Saulius Dambrauskas. Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas neatitinka Konstitucijos

Letas Palmaitis. Smūgis neigiantiems Kristų: moderni skaičiuoklė patvirtina Jį gimus tada, kaip ir spėta, ir tai nė kiek nesikerta su Evangelija

Policijos pareigūnas apie Garliavos pamokas ir streikuojančius mokytojus: Kuo jie skiriasi nuo teroristų?...Neišeis gražiuoju, bus „išvesdinti“

Dvi Seimo rezoliucijos dėl JT migracijos sutarties: už  ir prieš (papildyta)

„Lietuvos ryto“ televizija: už „Matuko reformos“ – norvegų verslas

Vytautas Sinica. Eurofederalizmas ardo Europos Sąjungą

Raimondas Kuodis. „Santa-barbara“ prasideda: užuot aukojęs bokštą, Karalius šį rytą paaukojo tris pėstininkus

Konferencijos „ES ateitis: suverenių valstybių Europa“ vaizdo įrašas

Mindaugas Puidokas iš Andriaus Tapino suręstų „Barikadų“

Andrius Švarplys. JTO Migracijos sutartį paskaičius

Arvydas Juozaitis. Migracija ir globalizmas

Algimantas Rusteika. Žaidimėlis: įkąsk varžovui prie lovio. Bet taip, kad ir sistemą apgintum

Bronislovas Burgis. Kad vergai neugdytų vergvaldžių. 12 tezių mokyklai

Valdas Vasiliauskas. Dalinkite kortas iš naujo

Vytautas Rubavičius. Vaikų „ėmimo“ ideologija ir ekonomika

Arvydas Juozaitis. VDU Politikos ir diplomatijos fakulteto vadovybė išsigando diskusijų

Ingrida Šimonytė apie mokytojus, bibliotekininkus ir medikus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.