Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Andrius Švarplys. Naujienos iš Amerikos rinkimų

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 27 d. 23:23

31     

    

Andrius Švarplys. Naujienos iš Amerikos rinkimų

Lapkričio 24 dieną Wiskonsine teismui buvo paduotas ieškinys dėl rinkimų pažeidimų, kuriame matematiškai įrodinėjama, kad 150 tūkst. balsų netinkamai priskaičiuoti Bidenui. Šioje valstijoje skirtumas tarp kandidatų yra 18 tūkst. ablsų.

---

Prof. Robert Epstein atliko statistinius skaičiavimus, kurie rodo, kad Google šališkai, privilegijuodama Demokratų partiją, nukreipdavo internetinę paiešką ir taip galėjo užtikrinti iki 6 milijonų balsų Bidenui šiuose rinkimuose.

Šis profesorius liudijo Kongrese dėl tokių pačių Google veiksmų/galimybių 2016 m. rinkimuose. 

Yra ir daugiau statistinių tyrimų, rodančių Google politinį šališkumą pateikiant vartotojams langelio Search rezultatus.

2016 m. R.Epstein mintis buvo, kad Google turi milžiniškas nekontroliuojamas galimybes daryti įtaką Amerikos demokratijai. 2020 m., regis, jis jau neabejoja, kad šiomis galimybėmis Google naudojasi realiai.

 

---

„The Amistad Project“ duomenimis Facebook šiems Amerikos prezidento rinkimams skyrė iki 400 milijonų dolerių ir aktyviai instruktavo Demokratų valdomų valstijų pareigūnus dėl rinkimų organizavimo.

Organizacijos duomenimis, Facebook neatskleidžia tokio pobūdžio informacijos, todėl bus siekiama išsireikalauti skaidrumo teisminiu keliu.

 

---

Lauksime žinių.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Right Side Broadcasting Network       2020-12-1 17:47
The Epoch Times       2020-11-30 18:16
s.m.>Mano komentaras 2020-11-28 0:49        2020-11-29 19:44

jumis dėtas nepulčiau beatodairiškai kaltint tiesos portalą komentarų trynimu. Bet kad jų serveryje nebaudžiami nardo komiteto (vsk) žmonės, kurie karkartėm ir kokį komentarą nusiunčia į “dausas”, beveik neabejoju. Esu atlikęs eksperimentą, - po keisto dingimo visai nekalto komentaro netrukus, vos ne iš paskos, pavarius praleidžia daug baisesnį...
Ką tai reiškia?... Tiems su viena raukšle nuo furažkių nedašunta, kad jie yra taip testuojami. Todėl praeina komentaras (nedrįsta nukirsti du paeiliui), kuris, jei portalas užsiimtų cenzūra, na niekaip nepraeitų...
Čia ne portalo tyčios, o veikiau dėl finansų stokos prastos serverių apsaugos dalykas.

s.m.>Tvankstui (su pavėlavimu)       2020-11-29 19:36

balsavusių numirėlių tema ieškinyje prieš Džordžiją neišskleista, tik užsiminta. Spėju, “balsavusių” numirėlių baideniečių klausimu ieškinys buvo detalesnis Pensilvanijoje, kur zombiai lingavo balsuoti ištisais kapinynais, bet jo (Pensilvanijos ieškinio)grynu pavidalu neradau.
O puikią santrauką anksčiau diskutuoto ieškinio Džordžijoje ir glėbį įvairių gerų naujienų lietuviškai su nuorodomis į šaltinius (pvz ir apie tai, kad net banditų ruporas CNN prognozuoja rinkimų baigtį Kongrese, kur respublikonų atstovų nuo valstijų stipri dauguma) galite rasti karzygys.lt filmuke Šeštadienio žinios.

The Epoch Times       2020-11-29 18:02

Buvęs Kanzaso generalinis prokuroras, kurio grupė dalyvauja su rinkimais susijusiose bylose ginčijamose valstijose, šeštadienį sakė manantis, kad 2020 m. rinkimai buvo neteisėti.

„Manau, kad tai buvo labiausia neteisėti rinkimia JAV istorijoje“, - „The Epoch Times“ sakė Phillas Kline’as. Šis neteisėtumas apsunkino žmonių pasitikėjimą rinkimų rezultatais, pridūrė jis.

Kline, buvęs respublikonų Kanzaso generalinis prokuroras, yra Thomaso More draugijos projekto „Amistad“ - iniciatyvos, kuria siekiama išsaugoti pilietines laisves, direktorius.
„Viskas, ką jums reikia padaryti, tai palyginti elgesį su įstatymais, kurie yra valstybės įstatymų leidžiamojoje valdžioje. Jie naudojo COVID baimę, kad pateisintų neteisėtumą, ir tame neteisėtume sukūrė sistemą, kurioje negalime tikėti, o dabar mes įrodome, kad visi trūkumai turėjo tiesioginį poveikį “, - tęsė Kline.
„ Tai buvo neteisėti rinkimai. Visose šiose pagrindinėse valstijose, ypač miestų rajonuose, kuriuos kontroliuoja demokratai, tai buvo neteisėta. Įrodymai yra aiškūs “.
Kline organizacija pradėjo ar prisijungė prie bylų ginčijamose valstijose, tokiose kaip Viskonsinas ir Mičiganas, kuriose ginčijami neteisėtai atiduoti balsai.
Kline mano, kad su rinkimais susijusios bylos baigsis Aukščiausiajame teisme.
,,Yra akivaizdžių įrodymų, kuriuos reikia pateikti Aukščiausiajam Teismui, kad dviejų pakopų rinkimų sistema buvo sukurta naudojant privačias lėšas”, - sakė Kline, turėdamas omenyje Marko Zuckerbergo finansuojamą grupę, kuri skyrė dotacijas daugiau nei 2500 rinkimų biurų visoje šalyje.  Zuckerbergas yra Facebooko generalinis direktorius.
Respublikinė generalinių advokatų asociacija šio mėnesio pradžioje paragino Aukščiausiąjį Teismą panaikinti Pensilvanijos Aukščiausiojo Teismo nutartį, kuria patvirtintas balsavimo paštu siuntimo termino pratęsimas. Vėliau Aukščiausiasis Teismas nurodė Pensilvanijos pareigūnams atskirti vėliau atvykusius biuletenius.
Rinkimų problemos virto paprasta prielaida, sakė Kline: ar tai, kas įvyko, skyrėsi nuo to, kas numatyta valstybės įstatymuose? Jo nuomone, taip.
.In Wayne County, Michigan, individual inspectors from the Democratic party allegedly “cured,” or fixed, mail-in ballots without the required oversight and signatures of two election inspectors, according to a lawsuit that was later rejected by a judge. Unbalanced poll books led to county canvassing board members hesitating to certify the election results. They did so under pressure but later rescinded their votes.
Kline’s group brought legal challenges prior to the election. Some attempted to block states and local governments from accepting funds from Zuckerberg-funded group the Center for Tech and Civic Life. The Amistad Project argued the funds were going to primarily Democratic, urban areas, creating a two-tiered election system.
In other cases, the project represented voters alliance groups challenging changes made to election processes by state officials.
Those pre-election challenges weren’t successful.
“Here’s the issue with election standard: you have to show harm. And we were predicting the harm, predicting what would happen, but the courts were saying that you don’t have it. And sure enough, the prediction came true. We’re still fighting,” Kline said.
“Our laws to protect election integrity and recounts did not contemplate this election. We don’t contemplate drop boxes, we don’t contemplate all these things. And therefore, the recounts simply validate the fraud,” he added.
Kline believes his group will win the new lawsuits they’ve filed, but there’s time pressure because of the looming Electoral College votes and Inauguration Day.
https://www.theepochtimes.com/phill-kline-2020-election-one-of-the-most-lawless-in-us-history_3597223.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times       2020-11-29 17:47

Buvęs respublikonų rūmų pirmininkas Newt Gingrichas penktadienį pareiškė, kad 2020 m. rinkimuose galėjo įvykti didžiausia vagystė per beveik du šimtmečius.
“Kuo daugiau duomenų apie balsavimo anomalijas, kurios akivaizdžiai nėra teisėtos, tuo labiau atrodo, kad 2020 m. gali būti didžiausia prezidento vagystė, nuo 1824 m. Valstijos įstatymų leidėjai turėtų reikalauti perskaičiavimo”, - Twitteryje parašė Gingrichas.
Prezidentas Donaldas Trumpas ir jo sąjungininkai vykdo teisines kovas keliose valstijose siekdami nustatyti ir diskvalifikuoti galimus neteisėtus balsus arba visiškai panaikinti rinkimų rezultatus. Teismo procesai buvo naudojami kaip liudininkų, kurie išsamiai aprašė neteisėtus veiksmus ir sukčiavimą per 2020 m. rinkimus, prisiektų liudijimų paskelbimo priemonė.
„2020 m. rinkimų vagystė buvo milžiniškas darbas, apimantis platų neteisėtumą ir neteisėtą privačių veikėjų ir valstybės pareigūnų partnerystę. Jie nuo pat rinkimų dienos stengėsi įveikti savo trasas, tačiau dirbo nepakankamai greitai “, - sakė Gingrichas.
“Dabar teismai turi sulaikyti juos nuo daugiau įrodymų sunaikinimo, kad Pensilvanijos ir visos kitos šalies gyventojai galėtų tiksliai įvertinti savo neteisėtų padarinių pasekmes”.
Ataskaitos vyko sekmadienį Džordžijoje ir Viskonsine.
D.Trampo po rinkimų teisinėms pastangoms vadovaujantis advokatas Rudy Giuliani liudijo specialioje sesijoje, kurią praėjusią savaitę surengė Pensilvanijos valstijos įstatymų leidėjai. Įstatymo leidėjai taip pat išklausė daugybę liudininkų, kurie įtarė apgaulingą veiklą, vykusią apdorojant, skaičiuojant ir pranešant apie balsus.
„Šis įvykęs rinkėjų sukčiavimas, kuris, kaip pamatysite iš liudininkų, kuriuos kviečiame, turėjo keletą aspektų, keletą skirtingų būdų, kuriais tai buvo padaryta. Pats pavojingiausias dalykas yra tai, kad jis yra labai labai panašus mažiausiai šešiose valstijose, kurias mums pavyko ištirti “, - sakė Giuliani.
Po posėdžio Pensilvanijos respublikos valstijos įstatymų leidėjai pareiškė, kad jie renka paramą rezoliucijai, kuria siekiama atšaukti valstybės rinkimų rezultatus ir per įstatymų leidybą paskirti prezidento rinkėjus.
D.Trampo teisinė komanda pranešė, kad pirmadienį panašus posėdis, kaip Pensilvanijoje, vyks Arizonoje.
https://www.theepochtimes.com/mkt_app/newt-gingrich-2020-election-may-be-biggest-presidential-theft-since-1824_3597280.html

>> ... Gaideliui       2020-11-29 15:18

Foto - жми педали, пока пизди недали.
Paaiškinu - дла особо тупих (ypatingai bukiems).
Šį kart JAV rinkimuose iš esmės spendžiama mankurtiško globalizmo eiga. O tai reiškia žmonių zombinimui ‘taip’ ar ‘NE’.
“demokratija” ar DEMOKRATIJA.
...

The Epoch Times       2020-11-29 15:15

Grupė, gavusi šimtus milijonų dolerių iš „Facebook“ generalinio direktoriaus Marko Zuckerbergo, po rinkimų ieškiniuose kaltinama prisidėjusia prie konstitucinių pažeidimų svarbiausiose rinkiminių varžybų vietose.
Ilinojaus valstijoje įsikūrusi nacionalinė ne pelno organizacija „Technikos ir pilietinio gyvenimo centras“ skyrė finansavimą daugiau nei 2 500 rinkimų biurų visoje šalyje rinkimams organizuoti vykstant COVID-19 pandemijai. Lėšos buvo naudojamos mokėti apklausos darbuotojams, padėti biuletenius ir įsigyti nuotolinio balsavimo įrangą ir reikmenis.
Remiantis šį mėnesį pateiktais ieškiniais, Fultono apygardos (Džordžija) ir penkių Viskonsino miestų pareigūnams buvo išmokėta daugiau nei 6 milijonai dolerių. Lėšos buvo siunčiamos siekiant palengvinti valstybės įstatymų pažeidimus, teigia ieškiniai.
Pinigai buvo siunčiami pagal sutartis, pagal kurias savivaldybės vykdė rinkimus, prieštaraudamos valstybės įstatymams, remiantis ieškiniais, kuriuos pateikė Thomaso More fondo „Amistad“ projektas. Priimti finansavimą iš privačios grupės, tokios kaip centras, draudžia valstijos ir federaliniai įstatymai, teigiama ieškiniuose.
„Viskonsino valstijos įstatymai neleidžia miestams ir apskritims imti milijonų dolerių, gautų iš nepaprastai turtingo, suinteresuoto ir šališko veikėjo (t. y. Zuckerbergo), siekiant „ padėti “ tiems miestams ir apskritims administruoti balsavimą. “Nurodoma Viskonsino teismo byloje.
Džordžijoje paduodant projektą „Amistad“ teigiama, kad nereguliuojamos privačios Technikos ir pilietinio gyvenimo centro lėšos buvo naudojamos „rinkėjų rinkėjams“ mokėti, pavaduoti ir mokėti politiniams aktyvistams už biuletenių tvarkymą ir konsoliduoti skaičiavimo centrus miesto centre “, kad būtų lengviau slapta vežti šimtus tūkstančių abejotinų biuletenių be įstatymų reikalaujamo dviejų stebėtojų “.
„Demokratų tvirtovės su Zuckerbergo pinigais faktiškai išgydė nedalyvaujančius biuletenius, kurie buvo klaidingi, priešingai nei Pensilvanijos įstatymai, o respublikonų tvirtovės atsisakė meluoti ir be to, neturėjo išteklių išgydyti biuletenius, nes neturėjo Zuckerbergo finansavimo“, - buvęs Kanzasas generalinis prokuroras pasakė.
Technikos ir pilietinio gyvenimo centro ir miestų susitarimai reikalavo, kad miestai parengtų savo rinkimų planą ir jį pateiktų centrui. Pagal „The Epoch Times“ gautą rugpjūčio 21 d. Centro ir Filadelfijos miesto susitarimą centras sutiko sumokėti 10 mln. USD, kad padėtų miestui surengti visuotinius rinkimus, vykstant COVID-19 pandemijai. Į sandorį buvo įtraukta sąlyga, leidžianti centrui nutraukti arba sulaikyti dalį neišleistų dotacijų lėšų arba reikalauti grąžinti visas ar dalį nepanaudotų dotacijų lėšų, jei nebuvo įvykdytos tam tikros sąlygos.
Balsavimo biuleteniai, kuriuos finansavo centras, buvo tankiai išdėstyti Delavero grafystėje, tačiau nedaug jų buvo pastatyta 59 apskrityse, kurias laimėjo D.Trumpas, sakė Kline. Jie taip pat parodė, kad rinkimų vietos buvo konsoliduotos taip, kad nebūtų atimtos respublikonų tvirtovės.

„Tai yra tęstinė rinkimų sistema, finansuojama Zuckerbergo, kur demokratai turi visas galimybes balsuoti, įskaitant ir neteisėtas balsavimo galimybes. Respublikonų rajonuose tai yra sunkiau, nes jie uždarė apklausas asmeniškai ir pan. Tai pažeidžia Bush v. Gore, tai pažeidžia Vienodos apsaugos sąlygą “.

https://www.theepochtimes.com/zuckerberg-funded-group-comes-into-spotlight-in-election-related-court-cases_3596912.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2020-11-28-4

Ir vis gi       2020-11-29 15:04

Kas tas GB ?
Komentaro autoriui iš pagarbos skaitytojams, jeigu neparašė komentare, tai tegu bent į klausimą atsako.

The Epoch Times       2020-11-29 2:08

„Yra vis daugiau įrodymų, kad PA prezidento rinkimai buvo pažeisti. Jei taip yra, pagal JAV Konstitucijos II straipsnio 1.2 skirsnį, valstijos įstatymų leidėjas turi vienintelį įgaliojimą vadovauti delegatų atrankos būdui į rinkimų kolegiją “, - socialiniame tinkle„ Twitter “sakė Pensilvanijos valstijos senatorius Dougas Mastriano.

„Ši galia buvo suteikta valstybės įstatymų leidėjui siekiant apsaugoti mūsų prezidento paskyrimą, ypač atsižvelgiant į korupciją ir užtikrinant, kad žmonėms nebūtų atimamos teisės per korumpuotą rinkimų procesą“, - pridūrė jis. „Todėl mes pristatome rezoliuciją, kaip įgyvendinti savo pareigą ir įgaliojimus skirti delegatus į rinkimų kolegiją“.

„Mastriano“ ir kiti valstybės įstatymų leidėjai penktadienį paskelbė, kad netrukus pateiks rezoliuciją, kuria bus ginčijami rinkimų rezultatai, teigdami, kad „dokumentais patvirtinti pažeidimai ir netinkamumas, susijęs su balsavimu paštu, išankstine kampanija ir kampanija, pakenkė mūsų rinkėjų procesui ir dėl to mes negalime sutikti su rezultatais. “

Rezoliucijoje raginama Pensilvanijos atstovų rūmus pripažinti tariamus pažeidimus ir neatitikimus ir nepritarti tai, ką įstatymų leidėjai apibūdina kaip Generalinės asamblėjos valdžios reguliuoti rinkimus pažeidimą.

Pensilvanijos valstybės sekretorė Kathy Boockvar be įstatymų leidėjo leidimo pratęsė balsavimo paštu terminą. JAV Aukščiausiasis Teismas šio mėnesio pradžioje įsakė Pensilvanijos rinkimų pareigūnams atskirti balsavimo biuletenius, atvykusius po anksčiau numatyto termino, iki pratęsto, o teisėjai pasveria, ar veiksmas teisėtas.
https://www.theepochtimes.com/pennsylvania-senator-mounting-evidence-shows-election-was-compromised_3596736.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times       2020-11-29 2:04

Trevoras Loudonas: Kinija susieta su JAV rinkimų stūmimu; socialistinė programa
JOSHUA PHILIPP 2020 m. Lapkričio 27 d.
JAV ir pasauliui laukiant galutinių 2020 m. rinkimų rezultatų, įrodymai rodo daugybę sukčiavimo ir pažeidimų atvejų, kurie kelia abejonių dėl JAV rinkimų sistemos vientisumo. Be to, daugelis radikalių grupuočių, dalyvavusių vykdant rinkimus, yra glaudžiai susiję su Kinijos vyriausybe. Apie tai video su „Epoch Times“ bendradarbiu Trevoru Loudonu.
https://www.theepochtimes.com/video-trevor-loudon-china-tied-to-election-push-the-global-socialist-agenda_3596447.html?utm_source=pushengage

Naujas ginklas,       2020-11-28 21:17

Ekspertas 2020-11-28 9:46, žydai ir SoroŠas.
Kad trečias pasaulinis jau vyksta, nes reikia bent panaikinti katastrofiškai augančias visų skolas ir perdalyti pasaulį, matome ne vien iš tikro ir netikro covido, bet ir iš didžiulės naikinamojo ginklo pažangos bei papltimo net per buvusias “trečias šalis”, kaip Šiaurės Korėja.
O štai naujas/senas signaliukas:
https://kavkazcenter.com/russ/content/2020/11/28/119477/kitajtsy-ispolzovali-protiv-indijskikh-soldat-mikrovolnovoe-oruzhie.shtml
Ekspertu pasivadinusio komentaras sulaukė net 14 pliusiukų ir tik 2 minusiukus, nes jis neva rado kažkokius 3 vektorius, iš kurių viename veikia vis tas pats visagalis SoroŠas (vengriškai rašoma Soros, skaitoma Šoroš), o kitame, savaime aišku, kiti žydai. Sorosas-Šorošas bent Lietuvoje laikomas “Vyriausiuoju žydu”, o kad nėra net turtingiausias pasaulyje ir toli nusileidžia Billui Gatesui, tai niekam nerūpi, gal ir nežinant, kad vardan savo globalistinių idėjų palaiko prieš žydų valstybę veikiančius palestiniečius.

The Epoch Times       2020-11-28 19:08

A new lawsuit filed with the Wisconsin Supreme Court seeks to block the state from certifying the election results, arguing that all ballots cast via drop boxes are illegal and should be discarded, and if such ballots cannot be reliably identified for rejection, then the state legislature should nominate its own slate of presidential electors.

The lawsuit complaint, filed on Nov. 27 on behalf of Wisconsin voter Dean Mueller (pdf), argues that the Plaintiff’s right to a “safe, free, secure and transparent presidential election” was violated “in that his vote has been diluted by the counting of thousands of illegal votes placed in illegal ballot drop boxes across the State of Wisconsin.”

The suit says over 500 ballot drop boxes were installed in 72 counties in the state in violation of the law, arguing the Wisconsin Elections Commission (WEC) did not have the authority to approve their use. The commission’s endorsement of drop-box use amounted to enacting a new elections law, the suit argues, noting that the U.S. Constitution accords such power only to Congress or state legislatures.

“By doing so, the WEC gave the newly created voting process of using ballot drop-boxes, the imprimatur of legality,” the suit states. “But these ballot drop-boxes are part of a procedure and process that was never created through legislation by the Wisconsin legislature. By leaving election officials in all Wisconsin Counties the impression that the use of ballot drop-boxes was legal, members of the WEC violated Wisconsin election laws and encouraged county clerks to do so, also,” it added.

Further, the lawsuit argued there may have been “one-sided partisan teams retrieving un-mailed and un-postmarked ballots from illegally placed ballot drop-boxes,” which combined with “an alleged gross ‘relaxation’ of Wisconsin voter ID laws” undercut election integrity and was “a recipe for voter fraud.”

“With all of these allegations and facts considered together, there is now a cloud of suspicion over the whole election process in Wisconsin,” the suit argued, and called on the Supreme Court to reject all ballots submitted through drop-boxes.

However, identification of ballots cast via drop boxes may not be possible, with Urban Milwaukee reporting that Milwaukee Election Commission Executive Director Claire Woodall-Vogg said on several occasions ahead of the election that clerks had no way to mark ballots returned through drop boxes. It is unclear how many ballots were cast via drop-box in Wisconsin.

Hinting at the likely impossibility of identifying ballots returned via drop-box, the suit noted: “If the drop-box ballots were not segregated so that they could be identified to a legal certainty and removed, then the Petitioner asks the Wisconsin Supreme Court to nullify the results of this whole election in Wisconsin and notify that the legislature that it must choose 10 Electors” who would cast presidential votes.

The suit also asks the high court to block state certification of the election, scheduled for Dec. 1, until the merits of the case can be heard, and wants the court to declare the use of ballot drop-boxes in Wisconsin illegal.

This is the second contest-of-election lawsuit filed with the Wisconsin Supreme Court, with Republicans filing one on Tuesday, calling for the rejection of more than 156,000 ballots.

A recount in Wisconsin’s most-populous county, requested by President Donald Trump’s campaign, ended Friday, with Democrat Joe Biden gaining 257 votes to Trump’s 125. Dane County is expected to finish its recount on Sunday. Pre-certification results show Biden in the lead by over 20,000 votes.

After the recount concludes, the Trump campaign is expected to mount a legal challenge to the overall result in Wisconsin.

https://www.theepochtimes.com/new-lawsuit-asks-wisconsin-supreme-court-to-declare-all-drop-box-ballots-illegal-and-block-certification_3596676.html?utm_source=pushengage

GB klausimas       2020-11-28 18:23

Ar cia Trumpas klausia?

Klausimėlis       2020-11-28 18:01

Kas tas GB ?
Pagūūglinau, ir nelabai ką. Tiksliau, nieko.
Gal esu atsilikęs…
Malonėkit…

>> Kis 16:46       2020-11-28 17:42

>>  Kis - pis
Viename multike sakė: “Tu man kažkoks netiktas brolyti”.
“...ir nei vienas zydas koks bebutu itakingas tos sistemos neitakos.”
Wow!!!
Va čia tai ATRADIMAS !!!!!!!
Dabar Amerikoje sprendžiamas mankurtiško slenkančio globalizmo likimas ir jo itaka visam pasauliui, o Kis-pis mums bando prastumti eilinį leftistinį marazmą.

The Epoch Times       2020-11-28 17:19

A Republican poll observer from Pennsylvania’s Delaware County told a Senate GOP Policy Committee hearing in Gettysburg on Nov. 25 that he witnessed a range of Election Day irregularities, including 47 USB cards that went missing.

Greg Stenstrom, who, besides being a poll watcher, said he’s an expert in security fraud, told the hearing that he witnessed a number of chain-of-custody violations, including around mail-in ballots, the balance of votes from drop boxes, and the handling of USB card flash drives—all of which he said broke rules defined by the Delaware County Board of Elections and the election process review.

“They didn’t follow one,” Stenstrom said. “It shocked me that this could happen.”

He described witnessing a situation in which data on USB cards was uploaded to voting machines by a warehouse supervisor without being observed by a poll watcher, which he said he saw happen at least 24 times.

“He’s walking in with baggies, which we have pictures of and that were submitted in our affidavits,” Stenstrom said, adding that Democratic poll watchers also witnessed this occurrence.

https://www.theepochtimes.com/poll-watcher-describes-pennsylvania-election-irregularities-including-47-missing-usb-cards_3594549.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2020-11-26-2

Kis       2020-11-28 16:46

amerikonai issiaiskins,nes ten nera patriarchu,ten yra nepriklausomi teismai ir teisejai ir nei vienas zydas koks bebutu itakingas tos sistemos neitakos.Parasyk,pasidomek del musu rinkimu ir juose stebuklingu imanomu landyniu ir net neimanomu klastijimams?Kodel niekas rimtai nepaskaiciavo ,kad galima buvo net po kleis kartus balsuoti vienam ir tam paciam asmeniui.Iskur laisves gerbeju lietuvoje ,o ju buvo 90 tukstanciu,aritmetiskai is balsavusiu kas trecias gejus ir lesbes?Netikiu.Palikime amerikos problemas amerikai,koncentruokis i savo problemas.

Ekspertas       2020-11-28 9:46

Turintiems suvokimo problemų ir visokiems gaideliams paaiškinu kodėl JAV svarbūs rinkimai Lietuvai. Lietuva yra triguba kolonija, kur vienas valdymo vektorius eina iš GB vienos spec. Tarnybos ir per JAV demokratų partiją. Kitas vektorius eina iš kitos GB spec. Tarnybos, per Sorošą ir ES institucijas. Dar vienas vektorius eina per JAV žydus, kurie čia reiškiasi kaip skandinaviškas kapitalas -bankai, ikea ir t.t. Nauseda kaip suprantama yra koks tai konsensusas visų vektorių bet delegavo jį viena kryptis, bet čia kita jau istorija. Trampas ardo šitą konstrukciją dėl to čia mūsų šudelitis taip laukia Bideno, kad ne duok dieve pasikeis šeimininkas ir baigsis šėrimas. Lygiai to paties laukia ES iškrypoidinis šudelitis. Taip kad JAV rinkimai šiuo atveju daugiau lemia nei LT preziko ir seimo rinkimai kartu sudėjus.

stasys       2020-11-28 8:23

Ačiu , prajuokino ponulio išsakytos mintys . Pasirodo buvo daugiau demokratijos kai interno paieškos sistemos veikė akmens amžiaus įrankiais . Jus jau nepikite bet metu ‘berazumio išmislas’ nominacija jums tikrai būtų įteiktas.
- štai pavyzdys to kur mes einame matematiniais apskaičiavimais .

Mano komentaras        2020-11-28 0:49

atsakant į vienos publikacijos komentatoriaus repliką apie JFK (, o paskui ir jo brolio) nužudymą (oficiali JFK nužudymo versija iki šiol tebėra melaginga), kad JFK - paskutinis tikras JAV prezidentas, redakcijos pašalinta, nes prie to pridūriau, kad visi tie rinkiminiai cirkai tokie pat JAV, kaip ir Lietuvoje, tik marionetės didesnio kalbibro.
Galima nežinia kokiu dar rimtumu nagrinėti visas cirko peripetijas, tačiau pavojinga nepastebėti, kad Billui Gatesui niekas nepasiūlys tapti “prezidentu” - jis tik nusikvatos. Kuriam galui, kai jis pats sau prezidentas, o panorės - nebus nei vienos, nei kitos marionetės, nei Bydeno, nei Trumpo.
Jei tokius komentarus šalina, bet kokių nors apsėstųjų Jules ne, tai jau geras požymis, kur yra tiesa ir ar .lt yra “tiesa”.

Tvankstas       2020-11-27 23:42

Zaporožkei - R. Karbauskis verslą vykdė ir vykdo buhalteriškai, kas turi aiškius skaičius - metų pelnas ar nuostolis. Štai įdėti pinigus į žiniasklaidą jam pasirodė baugu - gale metų negaliu gauti pelno, taip tęstis gali kelis metus iš eilės ir išvis neaišku, kada bus pelnas, gal tik amžinas nuostolis.

The Epoch Times       2020-11-27 23:37

2020 m. lapkričio 27 d.
Planuojama, kad Arizonos valstijos įstatymų leidėjas lapkričio 30 d. surengs rinkimų sąžiningumo klausymą, kuriame dalyvaus prezidento Donaldo Trampo advokatai Dženna Ellis ir Rudis Džiulianis.

Pasak Arizonos valstijos įstatymų leidybos respublikonų narių, posėdis skirtas „surinkti įrodymus, pateisinančius specialios sesijos sušaukimą, kad būtų galima apmąstyti tai, kas įvyko, ir nedelsiant imtis atitinkamų veiksmų“.

„Džiaugiamės, kad Pensilvanijos, Arizonos ir Mičigano valstijos įstatymų leidėjai sušauks posėdžius, kad išnagrinėtų lapkričio 3 d. Prezidento rinkimus“, - sakoma Ellis pranešime.

https://www.theepochtimes.com/arizona-state-legislature-to-hold-urgent-election-integrity-hearing-with-trumps-lawyers_3594607.html?utm_source=pushengage

Al. Zaporožkei       2020-11-27 23:34

Jei net Radžvilo profesoriams nedašuto, tai latifundininkams tuo labiau.

Zaparožkė       2020-11-27 17:39

Kas valdo informacinį lauką, tas ir laimi. Bet man netelpa galvoj, kodėl to nesuprato valstiečiai. Nuo pat pirmos dienos keturis metus buvo talžoma bokso kriaušė iš visų pusių, ir jiems nedašuto, kad reikia sukurti alternatyvią žinių platformą.

Tvankstas       2020-11-27 17:23

kodėl - tai Lietuvoje tas pat, sorosistai tiesiog nertėja mėgaudamiesi valdžia, manau, kad kokius 10-15 nuošimčių nusijojo rinkimuose.

Tvankstui       2020-11-27 16:36

kadangi gražuolė gūglė piktybiškai nukreipinėdama internautų paieškas kabalistams reikiama linkme nusidėjo kiek “mažiau”, negu banditai cenzoriai feizbūza, twiteris, wikipedia, tai jos eilė laukia kiek vėliau po pirmųjų...

>kodėl       2020-11-27 16:32

atsakymą rasite tiesiog Lietuvoje, kur turbūt 80 proc. avinų tiki delpėm ir elertė... Negi manote Amerikoje, kur visi tviteriai,wikipedijos, gūglės, feizbukai ir 99 proc. laikraščių ir televizijų demonokratų rankose eiliniai žmogiukai tikėjo kitaip?... Tam tiesiog turėjo subręsti kritinė masė žmonių, suvokiančių, kad būtent šiemet su kovidcirkais ir prievartinėms vakcinacijomis kabala pakilo į lemiamą kovą. Ir vis daugiau žmonių Žemėje supranta, kad tai paskutinis šansas netapti vergais.

kodėl       2020-11-27 16:27

žmonės leidosi šitiem demokratų partijų šiukšlėm užlipti jiems ant galvų,nejaugi buvo taip sunku juos perprasti,nejaugi jie sugeba taip visus apkvailinti ir manipuliuoti žmonėmis

Life Site News       2020-11-27 16:21

Vote fraud on a huge scale will prove impossible to hide
Nobody can hide industrial scale fraud, of any sort, for long: Medicaid fraud, stock manipulation, fake invoices. The bigger the fraud, the harder it is to hide.

https://www.lifesitenews.com/opinion/vote-fraud-on-a-huge-scale-will-prove-impossible-to-hide?utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=7d77dc9fcc-ProLife_11_24_20&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-7d77dc9fcc-401886513

Tvankstas       2020-11-27 14:49

Demonokratai, kaip rinkimų klastotojai, lenda lyg tarakonai iš visų plyšių, negali ūsų paslėpti.
Gražuolė Google irgi pasistengė kaip demonokratų organas.


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.