Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Andrius Švarplys. N. Venckienė atgabenama į Lietuvą. Yra tik dvi išeitys: bloga ir blogesnė. Geros nėra

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 7 d. 5:40

73     

    

Andrius Švarplys. N. Venckienė atgabenama į Lietuvą. Yra tik dvi išeitys: bloga ir blogesnė. Geros nėra

Pirmas variantas: bus pasistengta patupdyti kuo ilgesniam laikui. Keršto motyvas yra didžiulis. Žala organizuotai, turtingųjų pedofilijai padaryta milžiniška. Už šį variantą bylotų interesas įtvirtinti Lietuvos istorijai, kad pedofilijos nebuvo ir negalėjo būti. Tam reikalingas tvarkingas teisinis procesas, kuris nepaliktų nė menkiausios abejonės ir pateiktų „istorinį teisingumą“. Šitas naratyvas jau seniai tvirtinamas, tačiau su N.Venckienės asmeniu yra likusi paskutinė galimybė įkalti vinį į karstą. Žiniasklaida mėgausis išnaudoti kiekvieną galimybę užsidirbti iš šitos monstriškos bylos.

Na, o blogiausias scenarijus – tai jau daug kartų išmėgintas. Tai nelaimingas atsitikimas, užspringimas, širdies smūgis, netyčinis susižalojimas, savižudybė ir t.t.

Palyginkim, kaip panašiose bylose yra tvarkomasi JAV (ČIA).

Milijardierius pedofilas atsitiktinai lieka vienas kameroje, du kalėjimo pareigūnai atsitiktinai užmiega ir tris valandas neatlieka kas 30 min. jiems priskirtų apėjimų, vaizdo kameros atsitiktinai pradeda neveikti, Niujorko valstijos prokurorė atsitiktinai nemato žmogžudystės, Niujorko medicinos ekspertė atsitiktinai pamanė, kad įvyko savižudybė. Tik vienas 85 metų teismo medicinos ekspertas, savo praktikoje turėjęs 20 000 lavonų, daro išvadą, kad buvo nužudymas.

Panašiai A.Ūsas atsitiktinai prigėre baloje, D.Kedys atsitiktinai pats paspringo, prokuratūra atsitiktinai nerado jokios pedofilijos (Vaiko teisių tarnyba ir jos advokatai buvo įsitikinę pedofilijos buvimu šioje byloje: „Prokurorai nedėjo tinkamų pastangų įrodyti, kad kaltinamasis yra dėl to kaltas“, – teigė A. Masel“ (ČIA).

Yra tik viena gera žinia. Lietuvos epsteinai pamatė, įsitikino, kad į juos gali būti šaudoma.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2019-11-11 9:51

Al., sito as nezinojau. Jeigu taip yra kaip sakote - tas reikala keicia is pagrindu.

Al. Dzeikui       2019-11-9 20:03

Šimonytė Venckienę viešai pavadino ,,violetine žiurke” - kaip dar labiau galima apsišviesti ? Viešai apkaltinti nusikaltimu, be teismo sprendimo, negali. Todėl pasako tą patį Ezopo kalba, be to sąmoningai viešai pažemindama galimai nekaltą žmogų - kas gali būti šlykščiau ? Ar kituose reikaluose ji būtų geresnė už Nausėdą  ? Gali būti. Bet tai jau ,,nerukopožatnij čeloviek”.

Dzeikas       2019-11-9 16:13

Al., agitavau, kaip uz mazesni blogi , nes I.Simonyte visdelto atvirai deklaruoja savo paziuras.
Dabar jau nepasakysi,kaip ji reaguotu budama prezu, bet “pleves tylejimas” nemanau,kas gali buti blogesnio.
Jeigu Simonyte budama “vierchu” atvirai pultu Venckiene - iskart ir apsisviestu. Be to, Simonyte budama tvirtesnio charakterio negu Nauseda , POTENCIALIAI galetu noredama daugiau padet Venckienei negu “banku pleve”.

Al. Dzeikui       2019-11-8 20:01

Turėtum džiaugtis - juk tiek agitavai už Ingridą, kuri džiaugėsi, kad pagaliau parveš violetinę žiurkę.

stasys        2019-11-8 16:52

J.Ramanauskui .. cit.” 2019-11-07 Neringos sugrąžinimas pašalinio stebėtojo akimis ” bandote save sutapatinti su kuo ? Koks gi Jus stebėtojas mielas ilgaliežuvį ..Karvė ir ta daugiau šansu turi tapti dangaus gyventoju nei Jūs . smile

> 15:50       2019-11-8 16:08

Čia tavo didžioji svajonė? Pasvajok, ir praeis.

Dzeikui       2019-11-8 14:57

nepergyvenkite.
niekas nieko nedemontuos.
naujapartiniai tik perdažys fasadą ir pakabins teorijomis padailintą iškabą.
kaimynai gali būti ramūs.
puvėsiai skeveldromis nesitaško.
puvėsiai yra tyliai.

Dzeikas       2019-11-8 14:50

ger:
Jeigu pamatai brokuoti, tai kaip siulai remontuoti pastata? Pastatyk is bet kokiu medziagu - irs.
Jeigu esi teisus del pamatu, tai tik i rusi padet trotilo uztaisa kokiu 500kg ir detonuoti.Paskui duobeje det naujus pamatus. Tiesa vargu bau kaimynai leis - nuolauzos tai jiems ant galvu kris.

ger       2019-11-8 14:33

Pagaliau darosi aiškiau. Jei čia rankas išsiš-no VSD, tada visa ši 10 metų trunkanti epopėja atrodo logiška. Bet tada Neringai Lietuvoje tikrai nesaugu. Mūsų valstybė nuo pat pradžių pastatyta ant brokuotų pamatų. Kada prasidės kapitalinis remontas?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-11-8 14:31
Visiškai nelogiškas veiksmas       2019-11-8 12:19

Neringos sulaikymas, nematau nei kruopelės logikos.  Iš kart pagalvojau, kad jau vien tik tas faktas, kad seimo rinkimai, o čia parsigabena sau “naštą”. Reikaliukas čia subtilesnis, man rods, kad iš to daroma “nauda” sau ateinantiems rinkimams. Kai jiems nenaudinga, tada žiniasklaida užslopinama, o čia…vartai atverti, o delfije, tai net springsta nuo pastangų.

Tvankstui       2019-11-8 12:00

Daug ko dar nežinote apie Uspaskichą ir kaip ten buvo su juo tvarkomasi. “Juodoji buhalterija” tebuvo priedanga, kad simboliškai jį nuteisti, nes negalima buvo jo taip paprastai paleisti. Buvo veikiama tiesiai į Uspaskichą ir nebuvo jokio reikalo skaldyti Darbo partijos, kad jį paspausti. Nes ar tai pats Uspaskichas suprato, kad jis Rusijoje yra niekas, ar tai buvo kažkoks susitarimas tarp VSD ir FST dėl tarpininko Uspaskicho. Būtų suskaldyta Darbo partija, ar ne, Uspaskichas turėjo vieną pasirinkimą iš dviejų. Ir jis pasirinko teisingesnį.
Jei vadovautis tik viešojoje erdvėje esančia informacija, tada jo, Ūso-informatoriaus vaidmuo atrodo logiškiausias. Bet tikrovėje viskas vyko kiek kitaip. Niekada netrūko daug geresnės reputacijos informatorių, kad dėl Uspaskicho sutramdymo prasidėti su pedofilu ir dar toleruoti jo pomėgius.

Tvankstas       2019-11-8 11:34

11:45 -
1. V. Muntianas, Seimo Pirmininkas (nuo 2006-04-13 iki 2008-03-31) - atsimenate, kad tą pačią tapo atsiskyrusiu nuo V. Uspaskich ? „Man sunku įtikėti tuo, kuo jis šiuo metu kaltinamas. Aš jį tikrai pažįstu ir manau, kad jis doras žmogus. Jūs pirmas teisingas įvardijote jo pareigas. Jis buvo Seimo nario, o ne Seimo pirmininko visuomeninis padėjėjas. Mano visuomeniniu padėjėju A.Ūsas buvo dar tuomet, kai aš nebuvau Seimo pirmininku“, - teigė V.Muntianas.
VSD vadovų akiratyje atsiduria Viktoro Uspaskicho įkurta vis didesnę politinę įtaką turinti jo Darbo partija. 2004 m. Seimo rinkimuose ši partija laimi net 23 vietas. Įtariama, kad šią partiją gali finansuoti Rusijos spec.tarnybos, imamasi priemonių, kad šios partijos neliktų ar kad ji būtų suskaldyta. Galimai į Darbo partiją infiltruojamas, galimai VSD agentas Andrius Ūsas, jis tampa Darbo partijos Kauno rajono pirmininku, Darbo partijos pirmininko pavaduotojo Seimo nario Viktoro Muntiano patarėju. Galimai A.Ūsas suteikia vertingos informacijos apie Darbo partijos buhalteriją.

2006 04 06 A.Ūsas pareiškia, kad traukiasi iš Darbo partijos. 2006 04 13 V.Muntianas išrenkamas Seimo pirmininku. Už jį balsuoja visi Darbo partijos frakcijos nariai. A.Ūsas - jo patarėjas. Nepraėjus mėnesiui, Darbo partijos frakcija suskyla, iš jos išeina V.Muntiano vadovaujamos grupuotės 8 frakcijos nariai. 2006 05 14 įkuriama Pilietinės demokratijos partija ir jos frakcija Seime. V.Muntiano patarėjas A.Ūsas tampa partijos prezidiumo nariu. Po dviejų dienų Darbo partijos būstinėje VSD ir Generalinės prokuratūros pareigūnai atlieką kratą, paimami kompiuteriai, dokumentai. Darbo partija suskaldyta. 2008 m. birželio mėn. Seimas panaikina V.Muntiano neliečiamybę, jis traukiamas baudžiamojon atsakomybėn dėl galimo kyšininkavimo. Pilietinės demokratijos partija faktiškai nueina nuo politinės arenos.

A.Ūsas galimai buvo laikomas vos ne geriausiu VSD agentu, kuris galimai nusipelnė valstybės pagarbos ir apdovanojimo. 2008 11 30 pagal D.Kedžio pareiškimą Kauno policijoje pradedamas ikiteisminis tyrimas. A.Ūsas įtariamas pedofilija. A.Valantinui galimai VSD suteikia visiškai slaptą informaciją apie A.Ūso nuopelnus, prašo padėti apsaugoti savo superagentą, jam pažadama parama. A.Valantinas galimai tuo metu jau buvo VSD pats “pakabintas” dėl korupcijos “Samanėlėje” ir “Vėtrūnoje…”, gal todėl dar anksčiau buvo daromas spaudimas, kad nebūtų ištirta V.Pociūno nužudymo byla. A.Valantinas galimai pažada - bylą savo žinion priima Kauno miesto apylinkės prokuratūra.

2. 2006 gegužę atsistatydino iš Darbo partijos pirmininko pareigų ir dėl pradėto prokuratūros tyrimo dėl klaidingos buhalterijos pabėgo į Rusiją. Neatsiliepė į šaukimus į teismą, vengė bendrauti su žurnalistais. Prokuratūra gavo Tarptautinį sulaikymo orderį ir kreipėsi į Rusijos pareigūnus su prašymu sulaikytį V. Uspaskich. Rugsėjo 15 d. naktį jį, važiuojantį automobiliu, sulaikė specialaus Rusijos milicijos dalinio pareigūnai. Tą pačią dieną V. Uspaskich buvo paleistas. Būdamas Rusijoje, jis prašėsi politinio prieglobsčio. 2007 m. rugsėjo 4 d. V. Uspaskichui leista kandidatuoti į Seimą. Grįžusį jį į Lietuvą, oro uoste sulaikė teisėsaugos pareigūnai.
3. Kuris iš mudviejų nesusivokia laike ?

Tvankstui       2019-11-8 10:45

Sumaišydamas įvykių seką? Norėjote tiesiai šviesiai išgirsti, kad Uspaskichas iš Maskvos derėjosi su VSD dėl grįžimo ir pasidavimo sąlygų? Skamba skandalingai, žinant, kad Rusijos FST negalėjo to nežinoti? Taip, skamba gana skandalingai.
Bet tik skamba, kadangi tarpininkai, visokie dvigubi-trigubi agentai specialiųjų tarnybų pasaulyje nėra naujiena. Kad ir kokio lygio būtų priešprieša, visada reikalingi žmonės, per kuriuos neoficialiai būtų galima pasikalbėti esant reikalui, sumažinti pavojingą ir abejoms pusėms bereikalingą įtampą.

Dzeikas       2019-11-8 10:21

T0mas J.    2019-11-7 18:00
“Žala organizuotai, turtingųjų pedofilijai padaryta milžiniška.”

Ar galėtumėt šią mintį paargumentuoti kas nors taip, kad net aš suprasčiau?
——————————————————————————————-
T0mai J., komentuoju:
Kaifa aplauze. nes dabar turejo i inyternatus vaikscioti su atodaira ir atydziau zonduoti dirva ar tikrai uz vaikus nera kam isikist. Kainavo taipogi nemazai, teko kitus projektus siaurinti ir koreaguoti. Agentura ir pakabintus apsviete.

Dzeikas       2019-11-8 9:49

Sveiki visi. Sakau taip, kad siuo metu sveciuojuos Lietuvoje. Matau gyvai daug ka.
Labiausiai sokiravo tai, kad randasi zmoniu isties tikinciu “Venckienes-Kedzio gaujos” egzistavimu. Tai negali buti kazkokie samdomi troliai. Is kitos puses paguodzia, kad tai Sharikovo lygio zmones apibudinantys pedofilu aukas isimtinai “gnydomis” ir “ziurkemis” (todel ir sakau, kad tai negali but samdomi troliai: TOKIU nesamdo).
As nezinau ka pasakyti Venckienei. Lietuva nugalejusio CHamo salios. Tepadeda jai Dievas.

Tvankstas       2019-11-8 9:31

Turiu pastebėti, kad Jūs nesilaikote laiko bėgsmo - rašote dirbtinai pritraukdamas ir sumaišydamas įvykių seką.

juraitininkai?       2019-11-8 1:35

O “žilėžonas” - iš mentalinio pederasto Kazimiero Juraičio ir jo mylimo draugo Stanislovo Tomo chebros?

Žilėžonas       2019-11-8 0:31

Gentvilas pasamprotavo apie patvorį. Tai dėlto, kad nematė prancūzuose žilėžonų, kai jie prie kelių radarus degina. Ir vis tiek teismuose bylos polovininkams dėl perteklinės jėgos panadojimo.

Tvankstui       2019-11-8 0:27

Įdomiausia tai, kad Ūsui net nereikėjo griauti Uspaskicho partijos, nes tik grįžęs iš Maskvos dar oro uoste Uspaskichas pats VSD pasidavė. Labai keista stebėti gerai informuotus žmones, kurie toliau viešai plepa apie bandymus nukenksminti Uspaskichą. Dar juokingiau atrodė Darbo partijos juodosios buhalterijos bylos eiga. Matyt, buvo suvokta, kad geriau jau kontroliuojamas Uspaskichas laisvėje, nei 20-25 metams pasodintas ir paverstas politiniu kankiniu. O ta byla - tik dėl akių, kad propagandos paveikta visuomenės dalis kaulu pasidžiaugtų.
Todėl jei ir buvo Ūsas VSD šnipu, tai kažkurioje kitoje istorijoje. Gal kokiam girtam Jakuninui vaikus į lovą kišo, kad šantažuojant būtų galima išsaugoti rusiškų krovinių tranzitą per Klaipėdos uostą, net nežinau.
Per propagandinę NTV Rusijos saugumiečiai perdavė koduotą pranešimą kolegoms iš Lietuvos, kuriame aš supratau tik tai, kad jie žino apie Lietuvos saugumiečių naudojamus metodus. Štai tas įrašas: https://youtu.be/8mEDztVGMa4

Žilėžonas       2019-11-8 0:26

Dar viena išeitis: bandymas papirkt.naikinam kaltinimus, kompensuojam nuostolius, plius namelis ramiame užsienyje. Tik jūs negrįžkit. Ir tikiu, kad Venckienė sutiks.

Lenkijos gerbėjams       2019-11-7 23:56

Galėjusi likti nuošalyje ir nedalyvauti niekšybėje, Lenkija vis tik tokios galimybės atsisakė. Juk galėjo ir iš Franfurto prie Maino parskraidinti, arba per Stokholmą. Vienur pokariniai vokiečiai, kitur apskritai žuvėdai, atrodytų, ko iš jų norėti? Bet kažkada apie politinį prieglobstį Kedžiui kalbėję lenkai dabar nenusišalino ir leido pasinaudoti Varšuvos oro uostu. Žinoma, yra visokios tarptautinės sutartys ir kiti susitarimai, bet visgi galėjo nusišalinti.

Al.       2019-11-7 23:41

Gentvilas per tv išmintingai pasamprotavo apie Patvorį. Su neslepiama panieka. Kad ir kiek būtų Rezervo, vistik pamažu daugelis išsiviešina.

Konservatoriai prarado valdžią       2019-11-7 21:56

ir jos neatgaus,liberalai sugriuvo,socdemai griuvo.Kūrėjas stebi ir vykdo viską pagal grafiką.Todėl ir toliau reikia nuosekliai pasitikėti Aukščiausiojo teismu.

tam, kur dangus vykdo savo teismą       2019-11-7 21:45

O juokinga steroidinė spinta Pernavas pasirodė esąs arba padoresniu, nei apie jį galvojau, arba gudresniu. Būtų likęs, viskas griūtų ir ant jo sąžinės.
Požėla tai beviltiškas. Kažkada tokie mokydavosi “D” ir “E” klasėse pagal supaprastintą programą. Vykdytojas-marionetė su tuščia puodyne ant pečių ir mentų fiureriaus uniforma. smile

sąsiui       2019-11-7 21:41

Tavo kapas nei užkastas, nei atkastas padoriai iki galo. Ir stena iš jo zombis sąsius, vis nurimti negali, prašosi užkasamas. Tik smarvė nuo jo sklinda. smile

Primenu       2019-11-7 21:36

Dagys tarp tų 88. Kaip tik vakar žiūrėjau sąrašą balsavusių už N.Venckienės teisinės neliečiamybės panaikinimą. Labiausiai nustebino Saudargas Jaunesnysis. Vaikis išdįso balsuoti “Prieš”!
Na bet ir tarp balsavusių “Prieš” yra mėšlo. Pavyzdžiui, užkietėjęs litrabolo veteranas Zbycha Jedinskis, vėliau arielkos prisiprogęs “Veidaknygėje” raginęs NATO bombarduoti Lvovą ir Kijevą. Tiek ir tos naudos iš tokių žmogiškos padermės šūdo gabalų palaikymo. Matyt, toks balsavimas tuo metu tiesiog atitiko “tomaševskininkų” interesus. Dabar gi jie lygiai taip sėkmingai sugulė į lovą su Stribu.

Mes čia ginčinamės,o dangus       2019-11-7 21:35

vykdo savo teismą .Skvernelis nedžiugus,Požėla irgi išsigandęs.Nepraslys ir jis.

stasys        2019-11-7 21:16

Tvanksai tu tikrai manai kad Lietuvoje gyvena vieni kvailiai tikintis tavo pasakomis. ?  Čia ir stasio nereikia kad toks kaip tamsta išsikastu sau viešumos kapa . Kažkaip nesmagu rašyti kai žmogus taip lipa sienomis .

Jei Stankūnaitė prašo moralinės       2019-11-7 21:04

neva žalos,tai gal ir Venckienė prašys iš Stankūnaitės už šmeižtą?

Tvankstas       2019-11-7 20:41

Neringą nori uždaryti dviems mėnesiams, po kurių vargu ar liks gyva.
Lietuvos žmonės - visomis priemonėmis kovokime už Neringą gyvą : mitingais aukštėse, prie teismų, prokuratūrų, Vyriausybės, Seimo, Prezidentūros, rašykime peticijas, protestuokime visomis įmanonomis priemonėmis, kurias mums suteikia Visuotinė Žmogaus Teisių Deklaracija ir Lietuvos Respublikos Konstitucija !
Jei šiandien neišgelbėsime Neringos, tai mūsų vaikų ir anūkų jau niekas neišgelbės !
Lietuva, prabusk, kelkis ir eik pastovėti už Lietuvos dabartį ir ateitį !

L.L.       2019-11-7 20:36
daug ką matome, bet       2019-11-7 20:09

be protestų neapsieisime. Teks išeiti į gatves, jei norime permainų. Kauniečiai ar jūsų dar gyvi?

fb teisingai klausiama ir raginama sunerimti:       2019-11-7 20:09

Teisėsauga nusprendė išskalbti savo"mundurą”.
Kaltinimų neliko, nes jie buvo sufabrikuoti. Byla subliuško…
Teisingumas triumfuoja, dėkingi žmonės džiaugiasi ir nurimsta.
Teisėsauga atgauna savo prarastą autoritetą.
O kas teis tos bylos “siuvėjus”?!

L.L.       2019-11-7 20:05
matome       2019-11-7 19:56

kad Venckiene yra jau pasaulio zmogus, ne Lietuvos. Visa pasaulio ziniasklaida seka, kas su ja daroma Lietuvoj. Kas turi prieiga prie pasaulines info , mato puikiai ir vokeciu ir anglu kalbomis.

Priminkite       2019-11-7 19:43

Ar Dagys buvo tarp 88.

Karolis Venckus fb prieš 21 val.:       2019-11-7 19:36

Prokuroras per tiesioginę transliaciją arba melavo, arba buvo nesusipažinęs su JAV teismo dokumentais. Ilinojaus teisėjas D. Martin teismo posėdyje tiesiogiai pasisakė apie kaltinimą “dėl neteisėto informacijos apie asmens privatų gyvenimą rinkimo” ir neleido mamos išduoti Lietuvai dėl šio kaltinimo, teismo posėdyje klausdamas “O prie ko čia Venckienė?”.

Tai kas tie pedofilai, autoriau?       2019-11-7 18:32

Kad taip neabejodamas skelbi, tai gal pavardes žinai?

truputį klysta       2019-11-7 18:19

Pedofilai ne kiek patys yra labai įtakingi, kiek tokiais juos paverčia specialiosios tarnybos, panaudodamos juos kaip įrankius. Aš visgi neatmesčiau tikimybės, kad Neringa bus išteisinta ir valdžiažmogiai, kartu su jais aptarnaujančiu personalu, klyks, kad esą jai ir nebuvo jokio reikalo bėgti, nors ir nesu labai didelis optimistas. Šioks toks tarptautinis rezonansas savo vis tik padarė. Tik jis ir keičia kažką.

Gal būt >       2019-11-7 17:52

Vienodumas.    2019-11-7 17:23
Kol kas reiktų susilaikyti nuo tokių kaltinimų, nes kaltins tokius seimo narius politikavimu ir kišimuisi į bylą.

T0mas J.       2019-11-7 17:00

“Žala organizuotai, turtingųjų pedofilijai padaryta milžiniška.”

Ar galėtumėt šią mintį paargumentuoti kas nors taip, kad net aš suprasčiau?
Nes nematau žalos, padarytos pedofilijai.

T0mas J.       2019-11-7 16:50

“Žala organizuotai, turtingųjų pedofilijai padaryta milžiniška”

Ar galit kas nors paargumentuoti šiuos žodžius taip, kad net aš suprasčiau?

neverkim       2019-11-7 16:49

broliai sęesės iš Lietuvos, neraudokim - ateis Tautos vaduotojai Juozaičio paksoydų Partija “Lietuvayrače” ir Radžvilo krikdemiškos zylės.
Išvaduos. Jeigu ne iki Kalėdų, tai iki Velykų būtinai.

Vienodumas.       2019-11-7 16:23

    Seimas sutartinai tyli dėl Venckienės likimo. Degradavęs, susimovęs seimas. Aiškiai matyti, kad jiems parankiau bendrininkauti su sisteminiais banditais, negu ginti žmogaus teises ir rodyti bendražmogiškumą. Todėl ir nekeista, kad visi jie alei vienas vienodi - iki šiol neatsirado nei vieno, krentančio po pedofilinio- banditinio buldozerio ratais.  O plačiajai publikai viskas dzin - ji sisteminių banditų samdytos žiniasklaidos nudebilinta ir užliuliuota saldžiai miega.

Tvankstas       2019-11-7 14:20

Ūsuotos versijos, dėl 1. ir 4.—tai atliko Ūsas susitikęs tame miške Alytaus rajone prie Butrimonių atsitiktinai (pasitaikyk tu man, gal Kedžio mafijos čiuptuvai suvedė ?) teisingumo ministrą Šimašių, pasikalbėjo, matyt aptarė Ūso (kaip geriausio visų Nepriklausomybės laikų VSD žvalgo, užlenkusio Uspaskich partiją) atvirą grąsinimą teisėsaugai per TV maždaug : ‘aš netylėsiu, pasakyti turiu ką, mažai nepasirodys’.
Mažai nepasirodė ...

Tvankstas       2019-11-7 13:47

14:27 - tą  patį vakar pasakė prokuroras kitais žodžiais kaip atvirą grąsinimą.

Neringa turi susiprasti       2019-11-7 13:27

nekelti klausimų dėl mergaitės ir konservatoriai paliks ją ramybėje?

Ūsuotos versijos        2019-11-7 13:05

1. Nusprendė patrakėlis Ūsas išgerti visą prūdą ir ...
2. Stankūnaitė, po pažinties su dėde Ūsu, būdama bemokslė ir niekur nedirbdama, ėmė oficialiai deklaruoti pajamas didesnes už teisėjo ar prokuroro. O gal ne po pažinties su Ūsu, bet dėl šios pažinties?
3. Kedys švariais batais prigėrė šnapso, pasidėjo pistoletą ir ėmė laukti Ūso su Stankūnaite, bet užspringo vėjo atneštu švendro lapu.
4. Ūsas visur ieškojo pirštinės, dėl to ir į kūdrą įlipo, nardė, bet susidūrė su bebrais, labai išsigando ir prigėrė. Taigi kaltas bebrų baisumas.
Ir taip iki begalybės. Arba - kol turintis drąsos ir savigarbos netrinktels kumščiu į stalą ir tars: GANA!

Jolė       2019-11-7 13:01

Biblijoje parašyt-,, Nieko nėra uždengta, kas nebus atidengta,ir nieko paslėpta, kas nepasidarys žinoma’‘.Deja, mūsų teisėsauga to arba nežino, arba nenori žinoti.

stasys        2019-11-7 12:33

Vaidui Vds ..spirgate kaip ant keptuvės tik ar tame yra nuoširdumo ?  Tikėjimas nedaro žmogų kvailu o viltis tik kvailio rankose virsta parodija ir pasityčiojimu iš jo pačio . Panašu kad tikėjimas tamstos žodžiuose neturi galios realizuotis realiame gyvenime ..puolusiu angelu sparnai visada kabo spintose .

Padugnės parodo - teisi yra kita pusė       2019-11-7 12:31

Vakar Aidas Puklevičius pavadino Neringą Venckienę palaikančius žmones „apgailėtina saujele“.
Kas gi yra tas Puklevičius,
kuris taip drąsiai užgaulioja jam nieko pikta nepadariusius žmones?
Delfi.lt apie jį rašoma taip:
„Ministerijai buvęs diplomatas A.Puklevičius tebėra skolingas beveik du šimtus tūkstančių litų. Už 217 800 litų ir 46 centų iššvaistymą 1997 metais jis buvo nuteistas ketveriems metams laisvės atėmimo. Kaupė medžiagą knygai Buvęs ambasados Austrijoje pirmasis sekretorius buvo nuteistas už didelio masto sukčiavimą užvaldžius dalį Lietuvos privalomųjų įmokų Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijai. Valstybės ir diplomato asmeniniai pinigai buvo laikomi vienoje sąskaitoje, kuria jis naudojosi kelionėms į Londoną, Romą, Niujorką ir Paryžių bei įvairiausiems pirkiniams. Pirmosios jo knygos „Keturiolika „Restitucijos” dienų” skaitytojai rado ir tikslius brangių vyriškų aksesuarų aprašymus. Manoma, kad romanui būtinas pikantiškas detales A.Puklevičius kaupė eikvodamas valstybės iždo pinigus. Vietoj ketverių metų A.Puklevičius nelaisvėje praleido vienuolika mėnesių. Malonę jam suteikė Prezidentas Valdas Adamkus.“
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/buves-diplomatas-tebera-su-skolu-svarsciais.d?id=1781625
Dabar jis sėdi „Lietuvos ryto“ televizijos studijoje
ir tyčiojasi iš N. Venckienės šalininkų.
Negi šią žiniasklaidos grupę ištiko autoritetų krizė?
Ir geros reputacijos žmonės jau nebesutinka teptis rankų?
Ryto A. Kuznecovaitė ir jos nesibaigiančios šmeižikiškos rašliavos
- tai dar ir dar vienas liudijimas apie moraliai degraduojantį,
irstantį banalių žiniasklaidos prisitaikėlių tinklą.

Iseitis       2019-11-7 11:31

Parveze slaptai. Del saugumo. Belieka paslepti su kauketa apsauga. Del saugumo…

černiachovskio sodai       2019-11-7 11:20

dar vienas variantas: nuteisia ir padaro daržove. įdirbis jau yra nuo anų laikų.

jau       2019-11-7 11:05

KK jau parašyta kad jau Lietuvoje. Laisvę N. V.

ir kitoks scenarijus       2019-11-7 10:56

jei Lietuvos teisėsauga apkaltino senelius pedofilija, tai ta pati teisėsauga apkaltins N.Venckienę organizavus žudynes. Ir tokia teisėsauga yra Lietuvos, kaip teisinės valstybės pagrindas.

ah1       2019-11-7 10:41

Jei KGBistai ir KGBistų stogas nužudė D.K. tai nužudys ir N.V. arba kameroje arba psichiatrinėje.

Veiksmai, kuriais vykdyta neteisybė,       2019-11-7 10:34

t.y. nuodėmė, visuomet atrakina duris ir praveria langus radikaliam blogiui, kuris anksčiau ar vėliau pasiima tai, kas jam teisėtai priklauso dėl pačių nusidėjėlių laisvo sutikimo.
Dabar stebime, tikėtina, kaip bausmė krenta net ant tų, kurie buvo tik pedofilų slėpimo bei išteisinimo, o aukų, kaip Deimantė ir jos globėjai, šmeižimo, teisinio persekiojimo vykdytojai.
Tikėkime ir melskime, kad Temidė atrinktų garbingus teisėjus, o tokių Lietuvoje pakanka, kurie sąžiningai, principingai, vykdytų jiems patikėtą teisingumą.
Drauge kiekvienam jų primintų, kad greitai visi stosime prieš visų teisėjų Teisėją, kuris jau lems kiekvieno misų amžinąjį likimą. Taigi stotis į neteisybės pusę yra net nenaudinga. Ką jau bekalbėti apie žinomai neteisingų užsakymų vykdymo neišmintingumą ir neišganingumą?!
Temidės tarnai, išdrįskite vadovautis protu ir sąžine, nebijokite, netapkite savęs pačių didžiausiais priešais (amžinybės perspektyvoje).

Tvankstas       2019-11-7 10:15

Aš labai gerai suprantu Lietuvos lenkinimo politiką, kuri tiesiog suklestėjo Skvernelio laikmečiu - tai ir Lietuvos elito noras pabėgti nuo paidofilinės bylos, kad tik išvengti viešumos ir atsakomybės nors ir grabe vartantis.
Vilniaus vaivadija tikimasi išspręsti šią amžiną Lietuvai bylą.

Tvankstas       2019-11-7 10:11

Supraskime ateitį - Šimašiaus, Valantino, Skvernelio, Požėlos, Miliūtės,... anūkų bus klausinėjama - kodėl tapo senelis, -ė buvo už paidofilus, pats buvo paidofilas, šitos dėmės nuo savo pavardės nenusiplaus amžinai.
Toks pastovus šitos bylos vilkimasis su pastoviai dilginama sąžine kelioms kartoms užtikrintas.

Tvankstas       2019-11-7 10:06

Lietuvos paidofolinė byla išliks amžiams, kiekviena karta naujų tyrėjų atsivers tas išlikusias nuotrupas, surinks ir skelbs išvadą - Lietuvos elito paidofiliniams įnoriams tenkinti buvo mirties eskadrono iš spec. tarnybų nužudyta dešimtys žmonių, bet tiesos šaknų nepavyko sunaikinti, iš jų stiebiasi kasmet TIESOS želmenys.

fantasy       2019-11-7 9:58

Ar galite įsivaizduoti tokį dalyką, kad avinai lietuvisai susiorganizuotų masiniam emdžyboltikų krautuvių ir kt. biznių boikotui?
Ne, ne ir dar kartą ne!
Net jeigu ir būtų pabandyta, žinote kas įvyktų?
Ogi MGB krautuvės padkelbtų Nuolaidų Akciją ir liumpenai-parsidavėliai, t.y. lietuvisai nubėgtų šopintis. Urmu!
Todėl Lietuva yra pasmerkta žlugti. Tai neišvengiamybė kuri artėja nenumaldomai. Ir tai bus teisinga.

voyage       2019-11-7 9:46

Nueikim į rinkimus ir savo dalyvavimu visam pasauliui patvirtinkime-
mes pripažystame, jog esama santvarka yra teisėta.
Vsio zakonno!
Kolaboravimas uber ales.
Parsidavėlių išdavikėlių nevykusi tautelė yra pakeliui pas belzebubą.

Naujapartinis       2019-11-7 9:33

Tikrai reaguosim! Mes parašysim uch toooookią Diagnozę!
Deklaracijom taranuosim sistemą!
Gal būt net parengsime Memorandumą. Vot taip- drebėkit despotai!

o bana banana       2019-11-7 9:30

Kvailiai ir tinginiai galimybių laukia,
protingi ir ryžtingi galimybes kuria,
išmintingi ir drąsūs galimybes realizuoja.
Kas ir kokie yra lietuviai?
Banalus klausimas…:)

mielam naivumui       2019-11-7 9:27

“...nes mes turime TIK vieną teisėta galimybe daryti pokyčius valstybėje ,tai rinkimai.”
.
Leiskite atsakyti aforizmu:
.
“Jeigu rinkimai galėtų kažką iš tikrųjų pakeisti- jie seniai būtų uždrausti” smile

Žmonės mielieji       2019-11-7 9:12

Komentarus rašinėti lengviausia,į palaikymo akcijas irgi visi lyg vieno nesuvažiuos bet.Žiūrėkime , klausykimės ,isidėmėkime pavardes tų kurie atseit ; vykdo teisingumą; Žinokime ir isidėmėkime pavardes tų  politikų kurie balsuoja už Lietuvai žalingus įstatymus. Už vaikų atiminėjimą, už musulmonų vežimą į Lietuvą ir tt. Taip pat dabar atidžiai sekime kaip reaguoja politikai Venskienės klausimu, kurie palaiko o kurie meluoja kad palaiko. Kad atėjus metui rinkimų nereikėtu rinkti katės maiše, o iš tikrūju būtu galima kažką pakeisti nes kai ateina balsuoti tik25 proc nuo visų rimkėjų tai galimybė paveikti ir suklastoti rinkimus yra didelė , o jei ateitu 80 proc. tada būtu kitaip, nes mes turime TIK vieną teisėta galimybe daryti pokyčius valstybėje ,tai rinkimai. O jei ir tai nebepadeda tada lieka anot Švarplio šaudymai.

rojaus vartai       2019-11-7 8:49

Smaukūnaitės tėtušis žurnaliūgoms giriasi, jog ruošia Venckienei ieškinį.
Gaus tūkstančius ir galės su sene abu gerti šnapsą kibirais iki kanopas pakratys.

škia > "stropiam" trintukui       2019-11-7 8:38

Jeigu toks stropus būtum visada, tai ši vieta nebūtų metų metais kontoros propagandonų “štazių” išviete.

kašaras       2019-11-7 8:34

“Jei kabikas ne kabėtų, tai tupikas ne tupėtų”.
Jeigu “tauta” nebūtų apkiautėlių banda, niekas jų nekruštų.
Ne karo metu, bet kur, bet koks chuntos režimas klęsti tik todėl, kad yra palanki aplinka.
Engia tik tuos kurie leidžiasi engiami.

Apie KGB       2019-11-7 8:26

Kuo toliau, tuo labiau manau, kad KGB, tai tik įstaiga radusi palankią dirvą tarp bežemių. Genofondo problema, vyručiai, o ne įstaigos. Apsidaitykite tarp savo kaimynų, ar daug gero ten pastebite.

N.Venckienės       2019-11-7 7:44

kaktomuša su neliustruota banditine KGB.Kiekvienam belieka melstis už Venckienę ir dėkoti Dievui,kad ši bėda ištiko ne jį.Po 70 metų vis tiek paaiškės KGB lietuviški veikėjai.

nepadarė liustracijos, davė okupantams pilietybę       2019-11-7 6:52

sušildė gyvatę užantyje tai dabar ir kanda ir leidžia savo nuodus.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.